پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

لالیگا

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
2567 پاسخ برای این موضوع

cr7

cr7

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 701 ارسال
رامون کالدرون، رئیس سابق باشگاه رئال مادرید مدعی شده است که در صورت ناکامی زیدان، ژوزه مورینیو سرمربی بعدی رئال مادرید خواهد بود.

طـرفداری- زیدان جایگزین بنیتز شد، کسی که روز گذشته تنها پس از 7 ماه برکنار شد، اما کالدرون در مصاحبه با BBC 5Live گفت:

برای زیدان بهترین ها را آرزو می کنم اما مطمئنم که کار بسیار سختی خواهد داشت. او کسی نیست که رئیس باشگاه می خواست. او [پرز] در تلاش بود تا مورینیو را به خدمت گیرد و زیدان را نمی خواست. این حقیقت است. نمی دانم زیدان موفق خواهد شد یا نه، اما اگر نشد، مورینیو در ماه ژوئن سرمربی تیم خواهد بود.

• mory, MaMpIeRo, alexdelpiero و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

spinning-juventus.gif FORZA JUVENTUS Juventus.png

مهربان تر و پوست کلفت تر باشید(علیرضا و من)

conte

conte

فیاض

• اعضا
  • 2941 ارسال
  • Location09112186468 امپراطوری جمهوری خودمختار بهنمیر

زیدان گرچه بازیکن خیلی تاپی بود ولی قطعا در دنیایه مربی گری حرفی برایه گفتن نداره دیگه هرچی باشه 

گروبان گارسیا 1 قهرمانی لالیگا با والنسیا و جام حذفی داره . با لیورپول 1 قهرمانی اروپا و 1 نایب قهرمانی اروپا داره و 2 تا نیمه نهایی اروپا رو تجربه کرده . 1 سوپر جام اروپا همراه با یه جام حذفی و اتحادیه انگلیس رو هم در کار نامه داره در لیور پول تازه اینا به کنار سال 2009 هم نایب قهرمان جزیره شدن .با اینتر یه جام باشگاه هایه جهان داره .

ولی زیدان اصلا همچین چیزایی رو عمرا نداره هیچ و هیچ تجربه ای نداره . بازی جلویه بارسا و بایرن و یووه عیارشو مشخص میکنه که عمرا این رئال به جایی برسه یه چندتا بازی با تیمهایه داغون بازی میکنن میبرن میرن تو باد بردن و یه دفعه پنجر میشن این خط و این نشون تازه تیم هم که خودش نبسته باید با اندیشه هایه دیگران بازی کنه که خیلی داغون بازاره هرچند پره مهره هست ولی بعید میدونم کاری از پیش ببرن . این رئال رو باز یه ایتالیایی باید بچرخونه امیدوارم که اون کنته نباشه 

• alexdelpiero, tecra, Escanor و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

:conte:  :conte:  :conte:  :conte:

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
اکثر روزنامه ها گفتن ریال محروم نمیشه و به حالت تعلیق در میاد، حکم اخیری ک صادر شده ..
عجیبه! این ریال واقعا مارموزه.. حالا کاری با واقعیت و حقیقت ندارم شایدم حق با ریال باشه و در حقشون اجهاف شده باشه ولی هرچی باشه میدونم اینقد قوی هستن که رای فیفا رو تو 24 ساعت عوض کنن!

موندودیپورتیو هم یه تیتر جنجالی زده با این مضمون " در گوش من گفت، چی گفت ؟" پوگبا تو گوش مسی گفته توروخدا منو بخرید من بیام پیشت فدات بشم
  • Bianconero Amore, mory, El rey leon و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

______ Never chase a bitch _______

Delle Alpi

Delle Alpi

هوادار

• اعضا
  • 675 ارسال

فکر نکنم اجازه بدن رئال از نقل و انتقلات محروم بشه  چون این پولی که رئال وارد بازار میکنه حذف بشه خیلی ها از نون خوردن می افتن

• Bianconero Amore, tecra, Georgia و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال

6jzg_footballworld1_-20160204-0001_thumb

حاصل از حیات ای جان این دم است تا دانی
"حضرت خواجه همشهری"

حتی برای من که هیچوقت از گلزنیت خوشحال نشدم  هیچوقت از خوشحالیت به وجد نیومدم .. محترم و قابل تحسین هستی
برای تو که همیشه در اوج بودی [ از نظر فنی ] ..
بارسایی ها تا مدت ها باید شکرگذار سرنوشت باشن که مسی رو به باشگاهشون پیوند زد
به مناسبت 500 امین گل کریر مسی در 28 [27؟] سالگی ..

• Bianconero Amore, mory, El rey leon و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

______ Never chase a bitch _______

hoceynjuventini

hoceynjuventini

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 692 ارسال
  • Locationshiraz
میگن خدا واسه کسی بخواد خودش جور میشه ها جریان این بارسا هست

تا چند سال پیش برد جلوی اودینزه آرزوشون بود حالا ببین به کجا رسیدن 😤😤

هــــــــــے روزگار😧
  • Bianconero Amore, tecra, Georgia و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
jűvęŅŢś f○r €V£ř

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

الگری ای امام ، الگری ای امام :دی

• بن شده
  • 3066 ارسال

فکر کنم ناپولی ویارئال رو ببره  :22:  :fp: تو لیگ 20 تیمی لالیگا تنها 6 تا تیم کمتر از ویارئال گل زدند ! با اینکه رتبه ی چهارمه ویارئال گل زده اش از 8 تا تیم بالای جدول کمتره  :22: سومین خط دفاع لیگ رو داره البته ... باید دید خط حمله ی قدرتمند ناپولی در مقابل دفاع خوب ویارئال چه میکنه 

• Bianconero Amore, Aminvo, Camel Blue و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

cr7

cr7

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 701 ارسال
اخر عقب ماندگی
ادعای روزنامه ترک:نام لیونل مسی در قرآن آمده است!

مقاله‌نویس یک روزنامه وابسته به حزب «عدالت و توسعه» ترکیه، با بیان استدلالی مضحک و عجیب راز موفقیت «لیونل مسی»، ستاره آرژانتینی باشگاه بارسلونا را ذکرشدن نام وی در قرآن دانست!

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان؛ روزنامه الکترونیک «ناس»، «سلیمان کراکولوک»، مقاله‌نویس روزنامه «میلاد» ترکیه که وابسته به حزب عدالت و توسعه(حزب حاکم ترکیه) است، در یک مقاله تحلیلی عجیب و خنده‌آور، راز موفقیت «لیونل مسی»، ستاره آرژانتینی و دلیل تبدیل‌شدن وی به معجزه فوتبال جهان را ذکر نام وی در قرآن دانست!

وی در این مقاله که با عنوان «نام مسی در قرآن ذکر شده است» منتشر شده، با ارائه تحلیلی ضعیف و غیرمنطقی به این نتیجه می‌رسد که مهارت و نبوغ فوتبالی این بازیکن آرژانتینی به خاطر ذکر نام وی در قرآن است.

این نویسنده ترکیه‌ای که به نظر می‌رسد هیچ شناخت و درکی از الفاظ عربی قرآن ندارد، واژه‌هایی همچون «المسِّ» یا «اللمس» در آیه‌ ۲۷۵ سوره بقره «الَّذِينَ يَأْكُلُونَ الرِّبَا لاَ يَقُومُونَ إِلاَّ كَمَا يَقُومُ الَّذِي يَتَخَبَّطُهُ الشَّيْطَانُ مِنَ الْمَسِّ ذَلِكَ»(كسانى كه ربا مى‏‌خورند، (از گور) برنمى‌‏خيزند مگر مانند برخاستن كسى كه شيطان بر اثر تماس‏، آشفته‌‏سرش كرده است) و آیه ۷۹ سوره «واقعه»، «لَّا يَمَسُّهُ إِلَّا الْمُطَهَّرُونَ»(كه جز پاك‏شدگان بر آن دست ندارند) را به ذکر نام مسی در قرآن ربط می‌دهد.

وی در این مقاله نوشته است: «من هنگام قرائت آیه ۲۷۵ سوره بقره بسیار شگفت‌زده شدم و بلافاصله با حسن حسنی صولی، مفتی منطقه باغچلار شهر استانبول تماس گرفتم و از اصل و معنای این واژه از او پرسیدم».

سلیمان کراکولوک ادامه داد: «این مفتی دینی که من احترام زیادی برای وی قائل هستم گفت که واژه «المسّ» به معنای لمس‌کردن است آن‌چنان که در آیه «لَّا يَمَسُّهُ إِلَّا الْمُطَهَّرُونَ» آمده است و وی گفت که این واژه همچنین به معنای برخورد یا برخورد لمسی نیز به کار می‌رود».

این روزنامه‌نگار اهل ترکیه نیز در تحلیلی سطحی‌ نتیجه می‌گیرد که لیونل مسی نیز چون با رقبای خود برخورد می‌کند و یا به آن‌ها تنه می‌زند؛ بنابراین می‌توان گفت که این آیات اشاره‌ای به نام این بازیکن آرژانتینی دارد.
........................
فامیل الکس  در شعر :   ز دانش دل پیر(و)  برنا بود  

• Orphée, MaMpIeRo, alexdelpiero و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

spinning-juventus.gif FORZA JUVENTUS Juventus.png

مهربان تر و پوست کلفت تر باشید(علیرضا و من)

Georgia

Georgia

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2610 ارسال

من مجبوری به دلیل حجم کم :fp: بازی ریال بارسا رو دیدم خیلی بازی قشنگی بود :1:

رونالدو خیلی نسبت به قبل افت کرده اما بازم گل زد :fp: :1:

ریال می تونست اختلافو بیشتر کنه اما داور نزاشت :1:

ایسکو بازیکن یووه  :1: هم بازی نکرد :fp: 

• alexdelpiero, El rey leon, tecra و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Si puo dare di più perchè è dentro di noi
si puo osare di più senza essere eroi
come fare non so non lo sai neanche tu
ma di certo si può ... dare di più

Pouya

Pouya

گاد خوشحال

• اعضا
  • 1134 ارسال
  • Locationکرج

تبریک به زیدان. شوک بد ولی به موقعی برای بارسا بود. باختن در این بازی خیلی بده ولی خیلی بهتر از باخت در بازی هایی مثل بازی 3 شنبه س.

من کلا به داوری گیر نمیدم ولی نمیشه فقط یه اشتباه رو دید. داور می تونست (باید) دقیقه 25 راموس رو اخراج کنه. یا دوباره در اوایل نیمه دوم:دی گل بیل رو می گرفت من راضی تر بودم:دی فرصت برای زدن گل مساوی بیشتر بود.:دی

• mory, El rey leon, Georgia و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

مهدی تورین . آتزوري

مهدی تورین . آتزوري

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 825 ارسال
بارسا به خودش باخت ، رئال از اشتباهات بارسا استفاده کرد ولی بارسا از موقعیت های خودش استفاده نکرد . خیلی وقت بود ال کلاسیکو نمیدیدم ولی دیشب خیلی سرد بود بازی به نظرم .
  • mory, El rey leon, Georgia و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Georgia

Georgia

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2610 ارسال

یوفالونا ها :1: خوب شد رکورد یووه تو دوران اون مربیه که فقط با تاکتیک داد و فریاد امتیاز جمع می کرد رو نزدن :1:

شبکه 3 هم جوری این بازیو مهم جلوه داده بود هر کی ندونست فکر می کرد فینال جام جهانیه. برای فینال لیگ قهرمانان هم فکر نکنم این همه بشینن بازیو تحلیل کنن مگه اینکه اونجا هم ریال و بارسا بهم بخورن :1:

+ یه سوال هم برام پیش اومده اینکه آرسنال مگه رکورد دار نیست ؟ :39: من فکر می کردم یووه بعد آرسناله :39: اما الان خبرشو می خوندم یووه رکورد داره :39: 

+ شما هم که دوباره پخ داده بودی بازم پاک کردم :1:

• mory, eⁿzº, alexdelpiero و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Donnie

Donnie

تیفوسی تیفوس

• اعضا
  • 1837 ارسال

منم چون نمی تونستم بازی یووه و امپولی رو ببینم، نشستم این بازی رو از اواسط نیمه اول دیدم. چند دقیقه از بازی رو که دیدم واقعاً از بازی رئال تعجب کردم. به داداشم هم گفتم سیستم و لاین آپ زیدان برگ برندش توی نیوکمپه و این بازی در نهایت به نفع رئال تموم میشه. سیستم 4-5-1ی که در موقع حمله به سیستمی مث 4-3-3 و یا مشتقاتش  :1: تبدیل میشد. هدف اصی زیدان از کار انداختن مهره های کلیدی بارسا بود که این کار خیلی خوب توسط بازیکنان رئال انجام شد. مخصوصاً کاسمیرو بازی فوق العاده ای انجام داد به نظرم. زیدان یک کار خوب دیگه انجام داد این بود که بعد از اخراج تعویض نکرد و در عوض کاسمیرو رو یک لاین عقب تر برد. شاید بیش تر مربی ها ترجیح می دادن تو این شرایط تعویض کنن. به نظرم این کار زیدان هم فوق العاده بود.

البته یک چیز هم مشهود بود، مسی و نیمار و سوارز خیلی خسته به نظر می رسیدن. شاید تأثیر بازی های ملی بوده باشه.

با بازی دیشبی که دیدم، دیدم نسبت به آینده ی مربیگری زیدان عوض شد  :notbad:. باید دید توی بازی هایی به این بزرگی هم چنین رویکردهای مثبتی رو داره یا نه.

داور بازی (نمیدونم در کل داور خوبیه یا نه  :1:) در حد بازی به این حساسی نبود. خیلی از صحنه های مهم رو کاملاً اشتباه گرفت.

• mory, El rey leon, tecra و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Pouya

Pouya

گاد خوشحال

• اعضا
  • 1134 ارسال
  • Locationکرج

رکورده مربوطه به برد در تمامی بازی ها که در اختیار یوونتوس فصل اول کنته س در ظاهر که البته تو اروپا نبودیم:دی بازی با ناپولی هم پایانش بوده، میلان مساوی محسوب میشه. تو این رکورد ناتینگهام فارست دومه و بارسای امسال سوم.:دی

رکورد آرسنال فقط مال لیگ انگلیسه. رکورد کاپلو و میلان در لیگ ایتالیا بیشتره ازون. تو لیگای دیگه بالای 100 هم داریم.

• mory, El rey leon, tecra و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

Georgia

Georgia

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2610 ارسال

زده تو کار gif

:1:

اسپنک :1:

gif ـــــــه

0esw_spank_thumb.gif

• eⁿzº, El rey leon, tecra و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Sassan

Sassan

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1143 ارسال

20 گل تنها در 3 مسابقه نشان دهنده اختلاف فاحش بین تیم ها و دفاع ضعیفه تا خوب بودن لالیگا!

i9fi_laliga13.jpg

52KB

• mory, alexdelpiero, ace of glass و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

juventus_wallpaper_by_harvy355-d5q4lea.j

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

20 گل تنها در 3 مسابقه نشان دهنده اختلاف فاحش بین تیم ها و دفاع ضعیفه تا خوب بودن لالیگا!

اول بگم شخصا متنفرم از لالیگا و تیم های اسپانیایی و کلا هر چی اسپانیایی وجود داره تو کره زمین . ولی تیم رده چندمیشون هم جلوی قهرمان ایتالیا فوق العادس و مانع سرگروه شدن قهرمان ایتالیا میشه . 

که اگه اتفاق برعکس بشه و بارسا بخوره به تیم رده ششمی سری آ 6 7 تا رو میزنه چه برسه به تیم های ته جدولی . یوونتوس رو فینال سه تا زدن 4 تا هم نزدن 

چندین ساله اکثرا نیمه نهایی و فینال های اروپایی تیم های لالیگا حضور دارن . 

این بحث منسوخ شدس به نظرم و فقط نشون میده تعصبی نگاه میکنیم

• Orphée, mory, tecra و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

کسی جز تو چون تو برای زمان بزنگاه نیست

wk2z_20687957708504295777_thumb.jpg

تو به شکلی عجیب و غریبانه در مسلخ من یاوری

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

@Prince Claudio

رئال هم غول لالیگا ست دیگه که زدیم حذفشون کردیم ، نیست؟!

اون یوونتوسی بدون کیلینی هم که به بارسا باخت از نظر ذهنی خیلی از یوونتوس امسال عقب تر بود.

قبول دارم که بارسا قویترین تحدید لیگ قهرمانان برای ماست اما شانسشون رو در بازی رو در رو بیشتر از 50% نمیدونم.

• mory, El rey leon, Senmorta و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3750 ارسال

به نظر من دلیل این موضوع رویکرد تهاجمی و ذهنیت گلزنی در این تیمهاست ...

متاسفانه تیمهای ایتالیایی که یووه هم جزئی از اونهاست در 90 درصد اوقات با رویکرد دفاعی و بسیار محتاط پا به میادین اروپایی میزارن و تجربه نشون داده تکیه بر دفاع هرچند خوبش باعث قهرمانی در این رقابت ها نبوده .

ما در بازی با بایرن در تورین تا نیمه ی زمین رفتیم عقب و بازی رو کاملا دادیم دست اونها و پس از خوردن دو گل به تقلا افتادیم در بازی برگشت هم قدرت تهاجمی تیم رو نشون دادیم ولی متاسفانه پس از جلو افتادن با دو گل دوباره با طرز فکر غلط عقب کشیدیم و بازی رو از دست دادیم .

فکر می کنم آلگری تلاش بسیاری داشته تا این خصوصیت و ذهنیت رو در یووه کمرنگ کنه که میشه این مورد رو از مصاحبه های مطبوعاتیش پیگیری کرد .

• Massimiliano Allegri, Camel Blue و Donnie از این پست تشکر کرده است

تصویر

ای به رویا سرسپرده با توام ای همه خوبی

راهی کدوم دیاری...

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

الگری ای امام ، الگری ای امام :دی

• بن شده
  • 3066 ارسال

حرفت کاملا درسته اما متاسفانه من فکر میکنم بجای اینکه الگری روی یووه تاثیر بذاره یووه داره روی الگری تاثیر میذاره ! فصل اول الگری هم تو لیگ هم تو لیگ قهرمانان با توجه به شرایط بازی هر موقع لازم بود روی دروازه حریف فشار میارودیم . اما فصل دوم و حتی تو همین بازی فیورنتینا فکر میکنم الگری یکم محافظه کار شده ، امیدوارم در ادامه بهتر بشیم چون ابزار ضد حمله زدن نداریم تو این تیم و بهترین کار بازی با مالکیت بالاست. برای این کار هم باید اعتماد به نفس تیم بره بالا 

• mory, Camel Blue و Donnie از این پست تشکر کرده است

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی