پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

اینتر-یوونتوس(بازی رفت مرحله یک چهارم کوپا ایتالیا)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
252 پاسخ برای این موضوع

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21174 ارسال
من این تساوی رو مدیون رانیری میدونم . بوفون ، ندود ، کامو ، حسن ، کیه لینی نبودن ، مارکو هم مصدوم شد . نیمکت یووه که خالی بود و هر چی داشت تو زمین بود ! اما نباخت جلوی اینتری که 3 تا تیم حرفه ای و کامل داره ! باور کنید چیز کمی نیست ، یعنی بی نظیره ! من خیلی خیلی به بازی هفته بعد یعنی بازی برگشت امیدوارم شدم .

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
تنها نكته‌ي منفي بازي از دست دادن ماركو بود.همين.من نظراتمو يه كاسه كردم اينجا نوشتم.بريد بخونيد ديگه...
http://www.forum.juv...g70469#msg70469

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال

بابا خودش شده بود مرغ.یکی باید خودش رو میگرفت.
آره قبول دارم بومسونگ برای دفاع یووه فقط یه معضله
این بشر حتی تو بازی pes2008 هم درست دفاع نمیکنه ;D

عزیز دل برادر اولاً که اینجا فوتبال واقعی در میونه نه مجازی ثانیاً pes 2008 چیش درسته که بخواد دفاع بومسونگش درست باشه!! اتک ترزهگه رو 90 کرده در صورتی که 96 بعدش تاحالا این طالبلو اینجوری گل نخورده که تو این pes 2008 میخوره چه برسه به بوفون دیدیکه چه گل های مسخرهای میخوره!!!
(بابا دارم راجع به PES 2008 کامپیوتر میصحبتما جدی نگیرین!!) همین بعدش
بومسونگ رو دست کم نگیرین!!!!!

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال
راستی از من میشنوی PES 2008  رو بازی نکن فقط مال PS2  و  PS3  رو بازی کن و تو کامپیوتر همون PES 6 رو بازی کن!! چون در غیر این صورت بازیت خیلی خیلی خراب میشه!!!

alex_d_63

alex_d_63

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2739 ارسال
  • Locationتهران
بازم دم راديو گرم!!!!!!!!! حقيقتا با راديو خيلي حال داد! به همه پيشنهاد ميكنم بازي رو از راديو گوش كنن.

JUVE_JOJO

JUVE_JOJO

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 699 ارسال

من این تساوی رو مدیون رانیری میدونم .
بوفون ، ندود ، کامو ، حسن ، کیه لینی نبودن ، مارکو هم مصدوم شد .
نیمکت یووه که خالی بود و هر چی داشت تو زمین بود !
اما نباخت جلوی اینتری که 3 تا تیم حرفه ای و کامل داره !
باور کنید چیز کمی نیست ، یعنی بی نظیره !

من خیلی خیلی به بازی هفته بعد یعنی بازی برگشت امیدوارم شدم .

حرفاتو قبول دارم بهمن
اما یکم فکر کن ما داریم درباره یووه حرف می زنیم!
واقعا حقش مساویه؟!
من که ناامید تر شدم!

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21174 ارسال
ما درباره يووه اي حرف ميزنيم كه نابود شده ! اينتر ، رم و حتي ميلان در شان يووه نيستند اما يووه اون يووه نيست ! اونم با اين وضع فوتبال ايتاليا كه ديگه گندش داره در مياد ! اما وقتي يووه با تيم دوم و داغون خودش مياد جلوي اينتر در زمين اينتر مساوي ميكنه ، اميدوارم كننده هست !

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
البته تیم دوم اینتر واقعا تیم دومش بود و هشتاد دقیقه ده نفره رانیری بد ترکیب چید وگرنه راحت میشود 3 گل به اینتر زد از وقتی اینتر 10 نفره شد حتی یک حرکت از عمق نتونستیم انجام بدیم

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
هیمن نتیجه هم راضی کنندست... با توجه به اون مصدومهای که یووه داشت و بعدهم مصدومیت مارکیونی مساوی کردن با اینتر اونم درحالی که دو گل عقب بود اونم تو سن سیرو فکر کنم عالی بود... تازه باید به این معضلات بلاردی رو هم اضافه کنیم... اما یه چیز دیگه عالی دیگه هم گلزنی الکس بود...آخ که چقدر محشره این عشق من

mashghe_sokoot

mashghe_sokoot

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 77 ارسال
همه اینا درست اما هممون میدونیم این لیاقت اون یووه ای که ما می شناسیم نیست یووه راست میگه خیلی راحت می شد بازی رو برد اما حیف که خیلی چیزا در حد یوونتوس نیست اگه دیر بجنبند دیگه باید خواب یووه چند سال پیش رو ببینیم

Rey

Rey

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 362 ارسال
یووه تازه از دسته 2 اومده بالا... خیلی از بازیکنان ارزشمند رو از دست داده... همین که تو کورس قهرمانی هستید یا تو زمین اینتر 2-2 می کنید خیلیه... تازه گل های مسخره ای هم خوردید... اگه بوفون بود به راحتی می بردید... نا شکرید!!! خیلی زیاد!

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

یووه تازه از دسته 2 اومده بالا... خیلی از بازیکنان ارزشمند رو از دست داده...
همین که تو کورس قهرمانی هستید یا تو زمین اینتر 2-2 می کنید خیلیه...
تازه گل های مسخره ای هم خوردید... اگه بوفون بود به راحتی می بردید...
نا شکرید!!! خیلی زیاد!

همین حرف رو چند روز پیش یکی از اسطوره های یووه زد.یادم نیست دقیق کی بود اما گفته بود :
رانیری اول فصل با کری خوندن و گفتن اینکه ما برای قهرمانی رقابت میکنیم بی خودی انتظارات رو برد بالا.درحالی که یووه اگر سهمیه چمپیون لیگ رو هم بدست بیاره کار بزرگی کرده بعد از شرایط سختی که پشت سر گذاشته.

mashghe_sokoot

mashghe_sokoot

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 77 ارسال
ناشکر نیستیم بخدا وضعیت یووه رو هم کاملا می فهمیم ولی موضوع اینه که عاشق یووه هستیم نمی تونیم ببینیم به این روز افتبده که با برتری عددی هم نمی تونه ببره.نمی تونیم ببینیم خیلی چیزا و خیلی کسا در حد یووه نیستن.اینکه بازی با تیم دوم اینتر اونم با 10 نفر رو باید می بردیم انتظار زیادی نیست بخدا

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
آره... اگه اشتباههات رانیری رو بذاریم کنار،یوونتوس مشکلات خیلی زیادی از اول فصل داشه...مصدومیتهای پیاپی، کمبود بازیکن، بی تجربگی بعضی از بازیکنا، مشکلات داوری و... که باعث میشه تا حدودی وضعیت موجود رو طبیعی بدونیم و انتظار زیادی نداشته باشم... ولی خدایی بعضی جاها دیگه یه اشتباه هایی میکنن که کفر آدمو در میاره

Rey

Rey

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 362 ارسال
خب حقتون برد بوده یا نه؟؟!! این مهمه... شما که 100% صعود کرده به حساب میاین... وقتی بازیکن های اصلیتون مصدوم هستن و تیم اولتون هم از تیم دوم اینتر ضعیف تر هست فکر نمی کنی الآن اینتری ها باید دو دستشون رو تا آسمون ببرن بالا محکم بزنن تو فرق سرشون؟؟!!!((=

mashghe_sokoot

mashghe_sokoot

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 77 ارسال
خوب تو که همه چیو گذاشتی کنار D: بخاطر همین چیزایی که گذاشتی کنار وضعیتش غیر طبیعیه

mashghe_sokoot

mashghe_sokoot

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 77 ارسال
تیم اولمون تیم کمی نیست rey . مشکل ما فاصله خیلی زیاذیه که بین تیم اول و دوممون وجود داره. ضمنا یادمون نره که اینتر تیم دومش 10 نفره شده بود

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
يعني اگه آدم بخواد به قضيه منفي نگاه كنه زمين و زمان رو به هم مي دوزه كه
ساز منفي خودش رو بنوازه
من از دوستاني كه مي گن انتر با تيم دوم خودش بازي كرده
خواهش مي كنم واقعا ً با مطالعه و دقت اين حرف رو بزنن
من تركيب انتر رو در دو بازي مختلف يعني مقابل يوونتوس در كوپا و مقابل پارما در سري آ اينجا مي نويسم

اينتر در مقابل یوونتوس : اينتر در مقابل پارما :

تولدو سزار
------------ -----------------
بورديسو بورديسو
مكسول مكسول
ماتراتزي ماتراتزي
ريواس كوردوبا
مانيش مانيش
سولاري خيمه نز
پله كامبياسو
سزار زانتي
كرسپو كرسپو
كروز زلاتان
====== =========
تعويض ها تعويض ها
ويرا ويرا
كامبياسو كروز
زانتي سزار

من سعي مي كنم زياد توضيح ندم خودتون قضاوت كنيد
ولي چند تا نكته رو مي گم كه اگه همونطور مثل قبل از پست قبليتون درموردش فكر نكردين فكر كنين

ــ اول از همه فكر مي كنم توي هر بازي سه تعويضي كه انجام ميشه رو ميشه جزو بازيكنان اصلي به حساب آورد
ــ دوم اينكه اگه به تركيب نگاه كنيد متوجه ميشيد كه فقط سه بازيكن از بازيكنان اصلي انتر نيستن كه البته
سولاري و ريواس هميشه جزو ليست 18 نفره هستن
ــ اگه يه خورده ريزتر بشيد اينتر هفته قبل در همين كوپا ايتاليا در مقابل رجينا از يه بازيكن 18 ساله استفاده كرد
ولي توي اين بازي فقط از يك بازيكن خارج از ليست 18 نفره استفاده كرد يعني مثل جام حذفي بهش نگاه نكرد
ــ حالا من مي خوام بدونم تيم انتر منهاي سه تا بازيكن ميشه تيم دوم ؟
يا تيم يوونتوس منهاي بوفون ، كيليني ، ندود و كامورانزي ميشه تيم دوم ؟
ــ اصلا ً وقتي بوفون نباشه يوونتوس ميشه تيم سوم
ــ خوليوسزار رو حساب نكردم چون فكر مي كنم با تولدو در يك سطح باشن يا حتي تولدو بهتره
ــ انتر گلها رو زماني خورد كه كامبياسو ، زانتي و ويرا هم وارد بازي شده بودن

من ديگه حرفي ندارم حالا خودتون قضاوت كنيد كي با تيم دومش بازي كرد

mashghe_sokoot

mashghe_sokoot

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 77 ارسال
خوب اینو هممون می دونستیم که یووه به قول شما اصلا با تیم سومش بازی کرد موضوع بحث ما اینه که یووه در مقابل تیم 10 نفره اینتر گلایی خورد که نباید می خورد و گلا یی باید می زد که نزد؟ اصلا از بحث بازیکنا هم که بگذریم این سوال میمونه که یووه و رانییری بعد از 10 نفره شدن یووه چه تاکتیک خاصی برای بردن توی تیم عوض کرد یا به کار برد؟ حمله های بی برنامه که منجر به خوردن دو تا گل مسخره شد

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
منم كاري به اين چيزاش نداشتم همونطوري كه اول پستم گفتم روي صحبتم با كسايي بود كه مي گن انتر با تيم دومش بازي كرد ديگه نگاه نمي كنن تركيب دو تيم رو دقيق ببينن

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی