Jump to content

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

Photo

اینتر-یوونتوس(بازی رفت مرحله یک چهارم کوپا ایتالیا)

- - - - -

• Please log in to reply
252 replies to this topic

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7,425 posts
  • LocationTehran
eeee منم الان داشتم گل رو میدیدم گفتم بیام بگم که: عجب پاسی داد ترزگه !!! عجب ضربه ای زد الکس !! اما بیشتر با پاس دیوید حال کردم

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15,587 posts
فکر میکنم این کاربر بالایی ایرانی نباشه! ولی دمش گرم همه هایلایت بازی رو میزنه!

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7,425 posts
  • LocationTehran
ایرانی نیست؟؟؟؟ پس اگه اینجوری باشه خیلی مرام کشمون میکنه با این کارش!! شاید سایته ماله خودشه!؟ اینجوری میخواد شهرتی دست و پا کنه واسه سایتش! ------- گل آلن هم زیر طاق قشنگی بود.پالا توپ رو فرستاد

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15,587 posts
الان چک کردم،از اردن میاد !

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7,425 posts
  • LocationTehran
بالای 40 بار صحنه گل بومسانگ رو دیدم! موقعی که گل میزنه و دست همه یوونتوسی ها بالا میره و شروع میکنن به دوئیدن(همون یک تیکه اول فیلمی که این اردنیه لینکش رو گذاشته) چقدر واسم اون صحنه خوشحالیشون جذاب بود.و البته خشک شدن نراتزوری های کثیف لذت خاص خودش رو داشت

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15,587 posts

بالای 40 بار صحنه گل بومسانگ رو دیدم! موقعی که گل میزنه و دست همه یوونتوسی ها بالا میره و شروع میکنن به دوئیدن(همون یک تیکه اول فیلمی که این اردنیه لینکش رو گذاشته) چقدر واسم اون صحنه خوشحالیشون جذاب بود.و البته خشک شدن نراتزوری های کثیف لذت خاص خودش رو داشت

جالب اینه که همه رفتند خوشحالی کنند،الکس رفت به سمت توپ به قصد اینکه بفرستش توی گل که حرف و حدیثی نمونه !!!

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15,587 posts
صحبت های رانیری بعد از بازی : بازی عجیبی بود،ما می خواستیم یه نتیجه خوب بگیریم،وقتی 10 نفره شدند سعی کردیم بازی رو باز کنیم تا فشار بیشتری بهشون بیاریم.اینتر شایسته 2 گل زدن بود،به نظر میرسید تیم ما به خواب رفته و واکنش نشون نمیده.ما نتونستیم بازی رو باز کنیم چون اینتر در 20 متری انتهایی زمین منتظر ما بود.بهرحال 2 گل نهایی خیلی مهم بود و بازی برگشت رو در خانه آسون تر کرد.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15,954 posts
نمرات بازیکنان بلاردی 5 - بریندلی 5.5 ( بومسونگ 6 ) - لگروتالیه 6 - گریگرا 5 - مولینارو 6.5 - مارکیونی ( ترزگه 6 ) - زانتی 6.5 - نوچرینو 5.5 - پالادینو 5.5 - دل پیرو 6.5 - یاکوئینتا 5.5 واقعا مولینارو مرد برتر میدان بود - بی نظیره این بازیکن

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5,580 posts
خب .بازی رو با هر اعصاب خوردی و تاخیری که بود دیدم! من نتیجه رو تا 2-1 میدونستم.بومسانگ که گل زد نفهمیدم چی کار کنم.می پریدم میگفتم گل و مثل خل و چل ها میخندیدم!! ;D اما در مورد بازی : رانیری در کل نشون داده اصرار عجیبی به بازی از کناره ها داره.با اینکه یووه به جز کامو ( که مصدومه) و ندود وینگر دیگه ای نداره رانیری در بدترین شرایط هم از این سیستم استفاده میکنه.امروز که دیگه خیلی عجیب بود.حتی با سیستم 3-3-4 از کناره ها بازی کرد و وسط زمین رو خیلی باز گذاشت.به هر حال هنوزم که هنوزه بازی های یووه دلچسب نیست!!! امیدوارم هرچه زودتر مشکلات تیم حل بشه

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7,425 posts
  • LocationTehran
توپی رو که روی دروازه ارسال کردن و منجر به گل الکس شد ؛ مولینارو فرستاد!؟؟؟؟

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1,545 posts
عجب بازی افتضاحی بود من نتیجه رو نمی دونستم می خواستم از euro sport با تاخیر نگاه کنم وقتی 2-0 شد دیگه بی خیال شدم رفتم ببینم نتیجه نهایی چی شده که کرک و پرم ریخت واقعا افتضاح بازی کردیم فقط شخصیت یووه بود که باعث تساوی یووه شد هیچ برنامه ای برای حمله کردن نداریم خلاقیت تیم صفر اون وسط نوچرینو و زانتی با زور توپ رو میگرفتند می دادند به پالادینو اونم یکم با توپ ورمیرفت میزد بعدش میکشید که البته یدونش هم خطر ناک نبود من به شخصه فکر می کنم اگه اینتر 10 نفره نمی شد بازی بهتری می دیدیم از یووه ولی تا حالا یووه رو انقدر ضعیف و دست و پا بسته ندیده بودم

Guest_adey_*

Guest_adey_*
  • مهمان
خدایی یکی از کارهایه مثبته رانیری تو این بازی این بود که گذاشت الکس تا اخر باشه و همین باعث شد بتونیم به بازی برگردیم وگرنه حسابشو بکنید یا اون وضعیت 2-0 عقب بودن بدون یه سرپرست یووه می خواست چه بکنه خدا میدونه خدا رو شکر این بازی مساوی شد که در بازی برگشت به اسون ترین نتیجه ممکن یعنی 0-0 هم راضی باشیم و در بهترین نتیجه ممکن اینترو در هم بکوبیم

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7,849 posts
فقط مي تونم بگم مولينارو ياكوئينتا هم خوب بود همينطور زانتي ولي مولينارو يه چيز ديگه ست پاس گل ترزگه رو زياد نديدم ولي اون لحظه احساس كردم مي خواست شوت بزنه الكس هم مثل هميشه موثر بود ولي تيم واقعا ً هدف مشخصي توي بازيش ديده نمي شد ديشب ديگه مطمئن شدم پالادينو چيزي كه به دنبالش بوديم نخواهد شد همينطور نوچرينو من به اين يكي هم اميدي ندارم ولي يه تشكر حسابي از رانيري مي كنم كه با وجود اين همه مصدوم جلوي انتر آبروداري كرد من مخصوصا ً از رانيري به خاطر يك موضوع قدرداني مي كنم با وجود اين همه مصدوم و بازيكن نصفه و نيمه از اول فصل تا الآن نديدم و نشنيدم كه حتي توي يك مصاحبه مصدوميت بازيكنا رو بهانه كرده باشه مصدوميني كه هر كدومشون كلي مي تونستن به تيم كمك كنن ولي خوشم اومد انتر زماني گلها رو خورد كه هرچي بازيكن اصلي داشت ريخت توي زمين من از تلتكست بازي رو دنبال مي كردم تا اينكه 2-0 شد ديگه داشتم قيد ديدن با تاخيرش رو مي زدم كه سعيد اس ام اس زد «اينتر خواب برد مقابل يووه رو ببينه» باورم نميشد ديگه هيچ شبكه اي رو نرفتم جز يورواسپورت و مثل يه بازي زنده نگاه كردم واسه بومسونگ خيلي خوشحالم كه كابوس هفته قبلش با يه گل با ارزش محو شد از خوشحاليش واقعا ً شاد شدم خيييييييييييييييلي به قول قاسم ياكوئينتا به آدم يادآوري مي كنه كه يه يوونتوسيه -------------------------------------------------------------------------- يه خواهش دوستانه هم از دوستان عزيزم دارم كه موقع پخش مستقيم اينقدر بدوبيراه نگن واقعا ً اعصاب آدم به هم مي ريزه يه خورده صبور و اميدوار باشيم بهتره

sadaf

sadaf

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 131 posts
,واقعا جای تبریک و خسته نباشید داره به این بازیکنا که با این همه مشکل و کمبود تونستن مساوی کنن در میلان ! الکس عزیزم هم که گل زده الهی کل اینتریا فداش شن که یه موش می ارزه به کل شهر میلان ! فکرشو بکنین تو تورین با برگشتن مصدومانمون چه بلایی سرذ این اینتر پرمدعا میاریم ! بچه ها برگشت کیه؟

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15,954 posts
دیدار برگشت این دو تیم هم چهارشنبه هفته اینده خواهد بود

sadaf

sadaf

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 131 posts
تا اون موقع که ایشالله مصدومامون میرسن دیگه؟ وایی من الانشم کلی کل کل دارم با این اینتریا تو فروم خودمون امیدوارم هفته بعد حسابی حالشون گرفته بشه !

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15,954 posts
الان چیزی رو دیدم واقعا متوجه شدن یوونتوس توی ایران طرفداران متعصب زیادی داره دیشب که توی سایت گزارش ان لاین بازی رو داشتیم 2429 نفر دنبال می کردند و باعث افتحار مجموعه یوونتوس دات ای ار است که بتونه طرفدارانش رو راضی نگه داره

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15,587 posts

دیدار برگشت این دو تیم هم چهارشنبه هفته اینده خواهد بود

امیدوارم اون بازی با بازی از جام ملت های آفریقا همزمان نباشه.که از یورو اسپورت ببینیم.

اگر الان پیاده حرکت کنیم برای بازی برگشت کی می رسیم تورین ؟

----------

فقط مي تونم بگم مولينارو

بارهاست دارم میگم،الان همه قدرت "تاکتیکی" یووه سمت چپ،مولینارو-ندود هستند.
و واقعا مولینارو بی نظیره.
خیلی هم تلاش می کنه توی بازی.توجه کردید ؟ همیشه احساس میکنم بیش از حد توانش انرژی میزاره توی یه بازی.
خیلی تمرکز میکنه ! انگار حس میگیره میره تو زمین !!!!!!

sadaf

sadaf

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 131 posts

امیدوارم اون بازی با بازی از جام ملت های آفریقا همزمان نباشه.که از یورو اسپورت ببینیم.

اگر الان پیاده حرکت کنیم برای بازی برگشت کی می رسیم تورین ؟
!!!

منم میام کی حرکت کنیم ؟

Guest_Marco_*

Guest_Marco_*
  • مهمان
بازی جالبی بود من از رادیو ورزش میدیدم ! گزارشگرش خیلی حال میداد به بیانکونری . (( کاپیتان دلپیرو ، بلاردی داره استراحت میکنه و ... ))

اما چیزی که واسم جالب بود این بود که دقیقا مانچینی همون اندازه احمقه که پیش بینی کرده بودم . همونطور که قبل از بازی هم گفتم یووه از دقیقه 1 می باید حمله میکرد . اینکار رو کرد و واقعا ثمراتش رو هم دید . اخراج یه مدافع تو دقیقه 8 کم چیزی نیست که متاسفانه به دلیل نداشتن بازیکن خلاق ما نتونستیم از این برتری عددی استفاده کنیم . سه مهاجم در برابر سخ مدافع ؛ میشد انتر رو نابود کرد . واقعا داشتم گریه میکردم چرا ندود تو لیست نیست . اگه ما فقط یه دونه ندود داشتیم و به جای نوچرینو میاوردیمش تو ، پالادینو هم به سمت راست میومد و با اینکه انتظارات رو برآورده نکرد ولی میتونست حداقل موثر باشه . چیزی که واضحه اینه که تا وقتی رانیری تو یووه کار میکنه دیگه بهش توهین نخواهم کرد . گرچه حتما یه سری خرده ها میشه از کارش گرفت ... .

در کل خیلی حال کردم . اعصابم بعد از بازی خرد بود ! این یعنی اینکه هوادارای یووه حتی با نبود 5 تا بازیکن اصلی و حتی تو زمین تیمی که به ظاهر قهرمان ایتالیاست ، فقط برد از تیمشون میخوان و تیمشون هم الحق خوب بازی میکنه . تو بازی برگشت انتر از بین خواهد رفت ... .

قاسم ياكوئينتا

بدون شرح ::) 8) ;D

2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users