پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

کاتانیا-یوونتوس(هفته هیجدهم سری آ ایتالیا

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
116 پاسخ برای این موضوع

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1545 ارسال
گگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگل الکس زد

c.Ronaldo

c.Ronaldo

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1595 ارسال
گل برای یوونتوس عجب بازیکنیه این دلپیرو خداییش محشره پنالتی رو ساخت خودش هم زد

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1545 ارسال
حالا پنالتی بود یا نه؟

c.Ronaldo

c.Ronaldo

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1595 ارسال
اره 10000000000% پنالتی بود

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
بازی تمام شد! اولین افتضاح 2008 مون رقم خورد! دیگه آدم تا یک حدی میتونه جلوی عصبانیتش رو بگیره! بهتره گل گرفته بشه در باشگاه با این مدیرای بی لیاقت که گند زدن به هیکل تیم! با کمبود بازیکن مواجه هستیم میرن بازیکنمون رو می فرستن این تیم و اون تیم! این همون تیم آماده ای بود که رانیری ازش صحبت میکرد! به خدا زبونم از عصبانیت بند میاد! بیخیال! ما بریم بخوابیم تا به زمین و زمون بد و بیراه نگفتیم!

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1545 ارسال
فقط بلدن حرف بزنن از مدیرا گرفته تا رانیری بقیه بازی ها رو هم فقط نتیجه گرفتیم

c.Ronaldo

c.Ronaldo

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1595 ارسال
یوونتوس اگه تو این بازی 2تا دلپیرو داشت حالا 3-0 میبرد

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
جووووون عشقم گل زد...چاکرتیم الکس اینطور که بوش رانیری تو تعطیلات تیم رو داغون کرده.آخه به این هم میگن مربی؟ باید تن و بدنمون بلرزه که گل مساوی رو به کاتانیا بزنیم؟؟؟!!! عجب دور و زمونه ای شده!!!

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
نیمه دوم یووه خیلی بهتر شد،ولی شاید دلیلش این بود که کاتانیا کاااااااااامل کشید عقب. کلا هماهنگی تیمی نداشت یووه. مثل اول فصل،2 تا پاس سالم به هم نمی دادند، داوری هم ضعیف بود.گل اول به هیچ وجهههههههههههه گل نبود،بازیکن کاتانیا به وضووووووووح توی افساید بود. حق یووه بیشتر از 1-1 نبود.ولی حقش باخت هم نبود چون نیمه دوم خیلی حمله کرد. کلا تیم بهم ریخته بود،دقیقه 82 بازیکن کاتانیا (همونی که گل زد) با یه حرکت 3 هافبک یووه رو جا گذاشت ! گیج بودن یه جورایی ! بهترین بازیکن یووه از نظر من کیه لینی بود،لگروتالیه خیلی خوب بود. مارکو و مولینارو هم نیمه دوم خوب بودند. زانتی هم انصافا خیلی به وظایفش خوب عمل میکنه.هرچند بازیش به چشم نمیاد. یووه می تونست برنده این بازی باشه،با کمی خوش شانسی ! نه لیاقت. چون بازی یووه چنگی به دل نزد. ایراد اصلی بازی همکاری تیمی خیلی خیلی ضعیف یووه بود از نظر من.

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
بازی همون روند نیمه اول رو داشت با این تفاوت که یه مقدار سریع تر بود اما همچنان بی دقت و یه جورایی بی انگیزه! بدون شک الکس بهترین بازیکن زمین بود.همه کار کرد.هم برای خودش موقعیت به وجود آورد هم برای ترزگه و تازه پنالتی گرفت و به گل هم تبدیلش کرد.پشت محوطه هم خوب مانور میداد و چند تا خطای خوب هم تو اون منطقه گرفت. با ورورد مارکو بازی یه مقدار سریع تر شد و عملا سمت راست یووه هم فعال شد.با اینکه سانتر های مارکو ثمر بخش نبود اما حضور یه مقدار روند بازی رو به سود یووه تغییر داد.ندود هم خوب بازی میکرد اما پالا که جایگزینش شد هم به همون خوبی بازی کرد و پاسی که منجر به پنالتی شد رو پالا به الکس داد.در ضمن اون خوش و بش قبل و بعد از گل بین پالا و الکس هم نشون داد هیچ چیزی بین این دو بازیکن نیست. در کل من انتظار بازی خیلی بهتری داشتم

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
واقعا زشت هست مقابل تیم کاتانیا دلمون به گل دقیقه 90 خوش باشه اون هم پنالتی واقعا هیچی برای گفتن نداشتیم - همه جوره بد بودیم و بهتر بگم افتضاح بودیم

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

بازی همون روند نیمه اول رو داشت با این تفاوت که یه مقدار سریع تر بود اما همچنان بی دقت و یه جورایی بی انگیزه!
بدون شک الکس بهترین بازیکن زمین بود.همه کار کرد.هم برای خودش موقعیت به وجود آورد هم برای ترزگه و تازه پنالتی گرفت و به گل هم تبدیلش کرد.پشت محوطه هم خوب مانور میداد و چند تا خطای خوب هم تو اون منطقه گرفت.
با ورورد مارکو بازی یه مقدار سریع تر شد و عملا سمت راست یووه هم فعال شد.با اینکه سانتر های مارکو ثمر بخش نبود اما حضور یه مقدار روند بازی رو به سود یووه تغییر داد.ندود هم خوب بازی میکرد اما پالا که جایگزینش شد هم به همون خوبی بازی کرد و پاسی که منجر به پنالتی شد رو پالا به الکس داد.در ضمن اون خوش و بش قبل و بعد از گل بین پالا و الکس هم نشون داد هیچ چیزی بین این دو بازیکن نیست.
در کل من انتظار بازی خیلی بهتری داشتم

الکس زیاد هم خوب نبود،ولی دلیلش می تونه این باشه که به محض صاحب توپ شدن روش خطا میشد،یعنی اجازه بازی به الکس داده نشد.
مارکیونی دقیقا چیزی که امین گفت رو انجام داد.به بازی تحرک داد،ولی عالی هم نبود.سانتر میکرد،نفوذ میکرد و بهرحال تلاشش رو میکرد.
کاری که تیاگو اصلا نتونست انجام بده.

اولین اتفاقی که بعد از پنالتی افتاد این بود که پالادینو پرید توی بغل الکس !

من انتظار بازی بهتری داشتم از یووه.
چیزی شبیه اوایل فصل بود.گیج و سردرگم !

c.Ronaldo

c.Ronaldo

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1595 ارسال
رانیری نشون داد j, جزیره مالت رفته بودن کنار دریا دید بزنن ... مردمو :D

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان
نوچرینو و مارکیونی بهترین های یووه بودن . نتیجه به کنار ! اینکه من بعد از 1 سال و نیم باز پسوتو رو کنار زمین فوتبال دیدم هم به کنار ... عشق است جانلوکا ...

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
فقط باید خدا کنیم فردا این رو امتیاز از دست بده تا دوم رو از دست ندیم اینتر هم اگه ببره فرار بزرگ خودش رو اغاز می کنه اما امیدوارم جفتشون به زمین بخورند

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
تمام این دلایل برمیگرده به ضعف شدید کادر فنی که ما از اول فصل داریم داد میزنیم!! معلوم نیست این یارو رانیری تو تعطیلات چیکار کرده با این تیمه که اینجوری افتضاح شده... اه اه اه با اون تفکرات مسخرش که فقط بلده زر بزنه اما تو عمل هیچی بارش نیست... خداروشکر که الکس هست وگرنه همین یه امتیاز رو هم نداشتیم.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

نوچرینو و مارکیونی بهترین های یووه بودن . نتیجه به کنار ! اینکه من بعد از 1 سال و نیم باز پسوتو رو کنار زمین فوتبال دیدم هم به کنار ... عشق است جانلوکا ...

نوچرینو ؟!
نوچرینو فقط داشت خطا میکرد،نیمه اول که 100% باید اخراج میشد! خیلی راحت با پا کوبید توی ساق پای بازیکن کاتانیا !
نیمه دوم هم خیلی خطا میکرد،
یه صحنه توی محوطه توپ رو از دست داد زرتی زد زیر پای بازیکن حریف !

وقتی بازی نوچرینو رو با زانتی مقایسه میکنم زانتی خیلی قشنگ تر و بهتر بازی کرد.
نوچرینو می چنگه،خیلی مدوده،ولی کار مفیدی که میکنه به اندازه ی تلاشش نیست.

اما مارکیونی نسبتا خوب بود.

-----
رانیری در حالی که تیم عقبه،مهاجم سوم رو بعد از دقیقه 80 میاره زمین ؟!
فکر کنم باید زودتر یاکوینتا میومد توی بازی.
تو 7-8 دقیقه آخر چه کمکی می تونه به یووه کنه در حالی که ما 2 گل لازم داشتیم نه 1 گل.

hijjawi

hijjawi

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 172 ارسال
1-1 Del Piero P.K (Min 91)
Click Here For Video

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
در مورد نوچرینو با رضا موافقم.دیگه زیادی جنگنده بازی میکنه در حدی که این تعصب و سفت بازی کردنش بقیه فاکتور های بازیش رو تقریبا محو میکنه! رانیری مقصر اول و آخر این تساوی بود.بدون شک!!

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
100% باید یاکی زود تر وارد میدان می شد و نوچرینو هم از دید من اصلا خوب نبود هر چند خیلی دوید و تلاش کرد ولی خشن بود در کل بازی خشن بود و بازیکنان کاتانیا خیلی عصبی بودند و خودتون شاهد بودید کاری کردند که الکس عصبی شد اصلا راضی کننده نبود یعنی تحت هیچ شرایطی اینجوری نمی شه امیدوار بود

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی