پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

کاتانیا-یوونتوس(هفته هیجدهم سری آ ایتالیا

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
116 پاسخ برای این موضوع

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21099 ارسال
دقیقا ! دیگه فکر کنم عادت شده که هر موقع یووه مساوی میکنه یا میبازه و یا افتضاح بازی میکنه چشم ها بسته میشه به تیم ! هدف تیم قهرمانی نیست چون غیر ممکنه ! من بر عکس بقیه به تیم نا امید نیستم . به نظر من تیم فقط یک ضعف داره اونم نوسانشه ! بازی های بعدی رو صد در صد بهتر بازی میکنیم .

alex_d_63

alex_d_63

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2739 ارسال
  • Locationتهران
کاملا با بهمن موافقم اما به نظر من با این وضع هدف دوم ما که جز سه تیم شدن و رفتن به اروپا هستش هم با این وضع امکان پذیر نیست مطمئن باشید اینجوری آث میلان جلو میزنه.

Fatman

Fatman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1080 ارسال

کاملا با بهمن موافقم اما به نظر من با این وضع هدف دوم ما که جز سه تیم شدن و رفتن به اروپا هستش
هم با این وضع امکان پذیر نیست مطمئن باشید اینجوری آث میلان جلو میزنه.

رفتن به جام باشگاه‌هاي اروپا حياتيه. اگه تيم نتونه سهميه رو كسب بكنه براي فصل بعد هم نميشه بازيكناي بزرگ جذب كرد.

Fatman

Fatman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1080 ارسال

آقا فرشاد.شما بزرگ ما و احترام شما هم واجب.اما تو رو خدا دیگه حرف الکی نزنید!!! نکنه اون صحنه پنالتی نبود؟!؟!؟!
به خدا من مطمئن شدم که هر کی میاد تو این فوروم بعد از نتیجه نگرفتن یووه به همه چی گیر میده!! به همه چی!!!

من كوچك شما هستم.
قصد توهين به يووه يا آلكس رو نداشتم.
انتظار من اينه كه يووه با اختلاف 2 يا 3 گل كاتانيا رو شكست بده. من فقط اسم 3 تا از بازيكناي اين تيم رو ميدونستم ولي اين تيم تا دقيقه 90 از ما جلو بود و ما كاري نميتونستيم بكنيم.
در مورد گلها هم هر دو مشكوك بودن. به خصوص پنالتي يووه.

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
اين بازي نشون داد ما با داشتن حسن و نوچرينو و زانتي و ندود و تياگو هنوز بازيكني نداريم كه خلاقيت اش بتونه به تيم كمك كنه.كامو هم كه مصدومه.اگه يه خلاق مثل فابرگاس ، فن در فارت يا ... داشتيم مي تونتيم اين بازي رو دگرگونه تر ببريم.

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال

اين بازي نشون داد ما با داشتن حسن و نوچرينو و زانتي و ندود و تياگو هنوز بازيكني نداريم كه خلاقيت اش بتونه به تيم كمك كنه.كامو هم كه مصدومه.اگه يه خلاق مثل فابرگاس ، فن در فارت يا ... داشتيم مي تونتيم اين بازي رو دگرگونه تر ببريم.

تو بحث چه بازیکنی گفتم:

ما الان هافبک درجه 1 فقط کامو رو داریم که اونم مصدومه .

اگر نگاه کنیم می بینیم که در میلان :پیرلو در رئال :روبینیو در بارسا : دکو و اینیستا

در منچستر: کریس رونالدو در آرسنال********فابرگاس***********

در لیورپول :جرارد و در چلسی :جو کول و لمپارد و یا حتی در هابورگ و وردر برمن :فن در فارت و دیگو هستند .

که واقعا خلاقانه فوتبال بازی می کنند و با حرکاتشون سایر بازیکنان را به حمله فرا می خونند

و حتی اگر سایر تیم روز خوبی نداشته باشد می تونند یه کاری واسه تیم بکنند .

ولی واقعا یووه همچین بازیکنی داره ؟

پاسخ من 100 درصد خیر هست(مخصوصا در نبود کامو)

ما بازیکنی مثل:

فابرگاس و پیرلو و جرارد و لمپارد و کریس رونالدو ................... احتیاج داریم

Guest_Marco_*

Guest_Marco_*
  • مهمان
من با همه ی چیزهایی که همه ی دوستان گفتن موافقم جز یه مسئله ! من هنوزم به این یوونتوس امید و اعتقاد دارم و از رانیری هم تشکر میکنم ! واقعا تیمی که رانیری داره اداره میکنه کم تیمی نیست . یوونتوسی هست که از سری ب اومده بالا و 60 درصد بازیکنانشم تا سال گذشته تو تیمهای مختلف بازی میکردن . تیمش با کمبود مدافع طرفه و داورها هم که همیشه ی خدا تو این فصل سر تیمش رو بریدن . همین باعث میشه که نتونه تیم رو جمع و جور کنه و جو استادیوم روی بازیکنا تاثیر بذاره . بدون شک و قطعا بازی بد یووه تو نیمه ی اول به خاطر فشار هوادارای کاتانیا بوده و بس . در کل هنوز به یووه ایمان دارم . انتر عددی نیست جلوی ما . درسته که داورا رو داره اما فقط کافیه زلاتان چند هفته چشمش دربیاد ، اونموقع قهرمانی یووه حتمیه ;)

Fatman

Fatman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1080 ارسال
ما باخاطر عشقي كه به يووه داريم با نتيجه نگرفتن يووه ناراحت ميشيم و حرفايي از روي عصبانيت ميزنيم. ولي واقعا درسته كه كه يووه بد هم كار نكرده. يكسال و نيم پيش 4 تيم يووه، ميلان، لازيو و فيورنتينا جريمه شدن كه شديدترين جريمه هم براي يووه بود. الان ما شرايطمون از اون 3 تا تيم بهتره. به وضعيت ميلان در جدول بايد نگاه كرد تا متوجه شد عملكرد يووه بعد از اون همه مشكلات قابل قبول بوده.

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
اشتباهات رانیری باعث این مساوی شد

Digitalman

Digitalman

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 332 ارسال

اشتباهات رانیری باعث این مساوی شد

دقیقا
فقط و فقط رانیری این گند رو بالا آورد

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21099 ارسال
دوستان عزیز من این چه لفظ حرف زدنیه ؟؟ گند بالا اورد و ... هر مربی اشتباه میکنه .... ببینم همین لیپی هم اشتباه داشته ، نداشته ؟ زیبا تره که احترام خود یوونتوسی ها رو نگه داریم حداقل !

Guest_Marco_*

Guest_Marco_*
  • مهمان
جداً ؟؟؟ پس چرا وقتی تیم 4 تا 5 تا میزنه نمیگید رانیری این برد رو به یووه هدیه کرد ؟ چرا همیشه باختها باید رو سر مربی خراب شه ؟ پس چرا پیروزی هاش رو نمیگید ؟؟؟ خدایی از این نوع طرز نگرش متنفرم . نگرشی که توش یه مدافع با تنها یک اشتباه به سیخ و صلابه کشیده میشه ، گلر نگون بخت رو به خاطر یه اشتباه دارش میزنن اما اگه مهاجم فقط یه گل بزنه کسی دیگه نمی پرسه چرا 10 تا موقعیت صددرصد رو خراب کردی ؟؟؟ همه تقدیرها از مهاجمین و هافبکهای تهاجمی میشه و این وسط کسی به نقش غیرقابل انکار هافبکهایی که واسه توپ می جنکن ، مدافعین و دروازه بان ها اشاره ای نمی کنه . همین خودِ ما . هیچوقت بازی خوب مدافعینمون رو ندیدیم و اگر بوفون رو دیدیم به خاطر این بوده که نمیتونستیم نبینیمش ! چشم من تو این فوروم خشک شد تا یه پست کارشناسی در مورد مدافعین ببینم !!!

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
این تحلیل ر داوری تلویزیون ایتالیاست :

یه چیزی که بهش اشاره نشد توی این تاپیک،خطایی که دروازه بان روی الکس کرد و 100 پنالتی بود.ولی داور آفساید گرفته که به وضوح آفساید نبود.
یعنی یک پنالتی هم برای یووه گرفته نشد.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
این هم ترکیب یوونتوس توی اون بازی و به نظر می تونست با یک چیدمان بهتر به نتیجه مناسب تری دست پیدا کنیم

تصویر

اما خوب توی بازی شاهد بودیم که مولینارو خیلی کم اتفاق افتاد از کناره ها حمله کنه و بیشتر تا نیمه زمین خودمون می امد

تیاگو هیچ گاه نتونست تعادل میان خط هافبک و حمله رو حفظ کنه و در ایجاد موقعیت سازی صفر بود

Fatman

Fatman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1080 ارسال
البته رانيري هم بنده خدا از نظر بازيكن خيلي دستش باز نيست. به خصوص در خط هافبك كمبود بازيكن هست. كامو هم كه بهترين بود مصدومه. به نظر من رانيري خيلي توي كسب اين مساوي مقصر نيست. يك سري بد شانسي‌ها و اشتباهات داوري باعث نگرفتن برد شد.

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
من الان قصدم اصلا گیر دادن نیست.فقط یه خواهشه! الان تقریبا همه این مساوی و بازی بد رو یه جورایی فراموش کردیم با توجه به دیدن دوباره صحنه های بازی خیلی منصفانه تر نظر میدیم! خواهشا از این به بعد اگر یه همچین شرایطی به وجود اومد سعی کنید یکم آروم تر و به دور از احساس نظر بدبد. مرسی از همه

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
توی بازی هم یک هوادار یوونتوس به سمت هواداران کاتانیا یک بطری پرتاپ کرده بود و دستگیر شده

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی