پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

کاتانیا-یوونتوس(هفته هیجدهم سری آ ایتالیا

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
116 پاسخ برای این موضوع

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
يووه اين بازي رو مي بره.تيم سه بازيكن با انگيزه بخاطر روحيه از تولد بچه هاشون داره ، دو نفر كه بهشون بازي رسيده و مي خوان تو همين مدت كم خودشون رو ثابت نن و هزار تا عامل انگيزشي ديگه پس مي تونه ببره.

c.Ronaldo

c.Ronaldo

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1595 ارسال

يووه اين بازي رو مي بره.تيم سه بازيكن با انگيزه بخاطر روحيه از تولد بچه هاشون داره ، دو نفر كه بهشون بازي رسيده و مي خوان تو همين مدت كم خودشون رو ثابت نن و هزار تا عامل انگيزشي ديگه پس مي تونه ببره.

امیدوارم همینطور بشه

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
بازی بعد یوونتوس سه شنبه 25 دی با امپولی در کوپا ایتالیا هست

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
گل اول رو خوردیم!!!! همون چیزی شد که من گفتم!!! اسپینزی گل زد!!!

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
دقیقه 34 کیه لینی کارت زرد گرفت! خوش به حالتون!همتون دارید بازی رو نگاه می کنید؟؟ (گریه) هیشکی تو فوروم نیست!

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6359 ارسال
  • LocationRasht
متاسفانه جورجو دقیقه ی 34 کارت زرد گرفت ! امیدوارم اخراج نشه چون کل سیستم تیم . . . خراب میشه !!!

hijjawi

hijjawi

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 172 ارسال
1-0 Spinesi (Min 15)
Click Here For Video

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
در 3 کلمه بازی یووه در نیمه اول خلاصه میکنم : کند،سنگین،عصبی. خیلی افتضاح بود.خیلی. هرچند گل کاتانیا افساید بود، ولی بازی یووه فاجعه بود، تیاگو که قرار بود خیره کننده بازی کنه خیلی بد بود.یه سوتی داد دقیه 40 نزدیک بود گل دوم رو هم بخوریم. کل تیم خیلی کند سنگین بازی میکرد. اصلا امیدوار کننده نبود، اگر وضع بازی یووه نمیه دوم همین باشه،خیلی خوشبین باشیم 1-1 میشه.

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
نیمه اول یووه فقط 3-4 تا بازیکن خوب داشت.به نظر من صالی آمیجیچ و الکس و پاول و لگروتالیه از خوب ها بودند.الکس و پاول رو بدجور گرفته بودن.خیلی رو این دو نفر خراب کردند.مخصوصا الکس که وارگاس اینقدر روش خطا کرد که الکس از کوره در رفت! در کل سیستم تیم رو من نفهمیدم!! هر لحظه چینش تیم به یه نحو بود که هیچ کودوم هم جواب نداد. ببینیم نیمه دوم چی میشه

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1545 ارسال
تقریبا همه ی بازی های یووه در این فصل همینطوره کسل کننده به زور چند نکته مثبت تو تیم میشه پیدا کرد باید قبول کنیم که نیمه تهاجمی تیم خیلی ضعیف و روی زدن گل اول خیلی مشکل داره

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
واقعا بد بودیم و اصلا نا امید کننده من از نوچرینو و لگروتالیه خیلی خوشم اومد واقعا از دید من بی نظیر بودند و اون نامرد ها هم دارند بد جور الکس رو می زنند امیدوارم تفکرات رانیری در نیمه دوم جواب بده

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
کاش منم هم یک ریسیور درست حسابی داشتم! اینجور که بوش میاد تیم رانیری افتضاح بوده!!! ایشالله تو نیمه دوم جبران میکنیم و غیرت و تعصب بازیکنا به دادمون میرسه! ما که غیرتی از مدیرا ندیدم! توکل به خدا...

hijjawi

hijjawi

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 172 ارسال
Ball Hits Legrottaglie in the Face (Min 27)
Click Here For Video

Juventus Penalty Claim (Min 37)
Click Here For Video

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
نیمه دوم شروع شد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ تو رو خدا اونایی که بازی رو می بینند سریع اخبار رو این جا هم منعکس کنند؟

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
آره نیمه دوم شروع شد!

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
خب دیگه! دقیقه 60 شد و باید تن و بدنمون بلرزه واسه زدن گل تساوی تا دقیقه 90!!!

hijjawi

hijjawi

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 172 ارسال
Del Piero Amazing Back Shoot (Min 55)
Click Here For Video

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
گللللللللللللللللللللللللللل --- پی چب شد؟ لایو ساکر زد که یووه یک گل زده ولی حالا همون 1-0 رو زد

c.Ronaldo

c.Ronaldo

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1595 ارسال
تیاگو که باید بره مهدکودک فوتبال بازی کنه تو یه پست بازیکن کم داره تیم مهدکودک الاله که پیشنهاد1500 تومانی خودشون رو به سران یوونتوس دادن زانتی نوچرینو مارکیونی تیاگو = سیسوکو { یعنی همشون به اندازه ی سیسوکو بازی بلد نیستن بوفون که ماشاالله یه توپ اومد اونم رفت سه کنج البته گل اون تیم 10000000000% افساید بود داور بی شرف گل گرفت روی دلپیرو 8 تا خطا کردند که یکیشون 1000000% پنالتی بود و 5 تاشون هم که کارت زرد گرفتن و خداییش بهترین بازیکن یوونتوس بوده امروز دیگه چی بگم نوچرینو با اون خر بازی هاش تیم رو ریخته به هم و رانیری هم با اون تعویضی هاش خداییش چطور گفتن تیاگوخوب بازی میکنه پنالتی برای یوونتوس خطا روی دلپیرو

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
دقیقه 90 1-1

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی