Jump to content

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

Photo

تاکتیک و آرایش تیمی یوونتوس

- - - - -

• Please log in to reply
616 replies to this topic

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7,863 posts
  • Locationساری

خوب دوستان نظرشونو راجع ب سیستم جدید یووه که مختص الگری هست رو بگن!!!!!!!! 

640px-Association_football_4-4-2_diamond

4-3-1-2 .......یوونتوس پیروزی های شیرینی و خوبی تو این سیستم به دست آورد و این سیستم هم مضراتی و هم فوایدی داشت و داره....

از فواید این سیستم هدر نرفتن هافبکامون روی نیمکته و استفاده بیشتر از خلاقیت در تیم چون همزمان با 4 هافبک استفاده میبریم وخوشبختانه بازی های مهمی رو بردیم و سیستم پویاتری نسبت به 3-5-2 هست و تیم تمرکز خوبی در مرکز زمین داره ....ما با این سیستم هنوز باخت ندادیم!!! پس خیلی مفید برامون واقع شده......support player توی این سیستم ب خوبی دیده میشه و عملا توز گاهی درمیانه میدان هم بازی سازی میکنه....کماکان تو این سیستم نقش پیرلو حفظ شده و با ننفرات بیشتری در حمله شرکت میکنیم......

اما مضرات سیستم اینه که تیم از کناره ها به شدت ضد حمله میخوره و از کناره ها به سختی هم نفوذ میکنه.!!! و ترافیک زیادی در میانه میدان ایجاد میکنه و عملا این سیستم جلوی تیمهایی که وینگر دارن جوابگو نیست ....و نمیتونیم شناورتر از این بازی کنیم. ..

خوب ما بازیکنای جوونی داریم مثل پوگبا و هافبک های ما و مدافعان ما با 3-5-2 چیزهای زیادی یادگرفتند و با این سیستم هم خیلی چیزا یاد گرفتن...وعملا تیم ما به سمتی میره که میتونه قابلیت انعطاف تاکتیکی داشته باشه ...با گرفتن وینگری درسطح بالا ما درعین حال میتونیم هم 3-5-2 و هم -4-3-3- و 4-3-1-2 بازی کنیم و این شگفت انگیزه!!! امیدوارم تیم خوبی که توی چن سال پیش ساخته شده به خاطر ضعف در خرید هدر نره...انصافا اگه امسال مصدومیت مهره های کلیدی نبود نتایجمون بهتر از این بود ...

تغییر سیستم تو یووه به تعویض کردن ختم نمیشه و متاسفانه دست مربی خالیه ولی اگه مهره های تیم کامل باشن شاهد تیمی بی نقص  خواهیم بود . 

با نگاهی که به تیم های لیگ های معتبر دنیا میندازیم میبینیم که فقط چلسی . من سیتی . پاریسن ژرمن و رئال و بارسلون  مهره های بهتری روی نیمکتشون هست واگه یک چهارم اون تیم ها خرج کنیم نتیجه اون واقعا نسمر ثمر هست...

الگری نیم فصل دوم میتونه نمایش بهتری داشته باشه حتی با این سیستم اما تو cl دیگه جلوی رئال نمیشه سیستمی غیر از 4-3-3 بازی کرد....باید کناره ها رو از همون جلو بست ..همچنان منتظریم تا تیممون کامل بشه اونم بعد 3 فصل قهرمانی  :fp:

• juve's fan, Principino, eⁿzº and 8 others like this

capture1_gp2v.jpg

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4,652 posts

یادش بخیر، یه زمانی هفته ای نبود که اینجا پست ندم.الانم یه نکته ی کوچیک و البته بی اهمیت رو میگم و میرم

چند بازیه که داریم 2-5-3 بازی میکنیم و نکته ای به ذهنم رسید.سیستمی که در حال حاضر یازی میکنیم یک مشکل و در کنارش یه نقطه ی قوت اساسی توی خودش داره.

مثل زمانی که 2-1-3-4 بازی میکنیم توز تا میانه های زمین و بعضا حتی تا جلوی مدافعینمون عقب میاد و این مسئله در وهله ی اول برتری نفری رو توی خط حمله کاملا از بین میبره و باعث افت شدید توی حملات تیم میشه و فرصت حملات سریع رو بخاطر کمبود نفر توی خط حمله از تیم میگیره و تا توز خودش رو به منطقه ی خطر دروازه ی حریف برسونه فرصت زیادی از دست میره و بالطبع تیم حریف هم فرصت پیدا میکنه که دفاعش رو نظم بده توی این زمان.

در کتار این مسئله تفاوت شدیدی که توی این ترکیب با فصل قبل داریم اینه که از میزان مشارکت مدافعینمون توی بازیسازی کم شده و دقیقا دلیل بیش از حد به عقب برگشتن توز هم پوشش همیین نقصان هست.خب این نقص در خودش یه نقطه ی قوت خیلی بزرگ هم داره و اونهم اینه که با برگشتن توز به عقب اولا توی خط هافبک برتری نفری قابل ملاحظه ای به دست میاد و دوم هم اینکه ذهنیت مدافعینمون بجای بازیسازی میره روی وظیفه ی اصلیشون یعنی دفاع کردن و در نتیجه میبینیم که این 2-5-3 حتی از سیستمی که کونته استاد اجرا کردنش بود و مدافعین روی فرم تری هم در اختیار داشت هم استحکام دفاعی بیشتری داره.

در مجموع سیستم فعلی رو میشه با رفع اشکالات خط حمله میشه به یه سیستم کاملا کارآمد توی سری آ  و حتی اروپا تبدیل کرد.از ادامه ی روندمون با این سیستم در صورتی که اشکالی که گفتم برطرف بشه کاملا استقبال میکنم

• juve's fan, Juventus FC, Principino and 10 others like this

07962666510773579882.jpg

"No color will ever be brighter for me than black and white." - Alessandro Del Piero

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21,246 posts
  • LocationDeutschland

- اوايل كه با 4-3-1-2 بازي ميكرديم واقعا تيم در حد ضعيفي ظاهر ميشد، مشكل جايي جدي تر ميشد كه آلگري 3-5-2 كونته رو هم نمي تونست با كيفيت سابق اجرا كنه و تيم علي رغم پيروزي، بازي دلچسبي رو به نمايش نمي ذاشت.

ضعف عمده تيم هم در سيستم جديد نداشتند يك AMF (هافبك مهاجم - بازيساز) تخصصي ـه كه البته رفته رفته به لطف مصدوميت پوگبا، برگشتن ويدال به پست اصلي ـه خودش و قرار گرفتن پريرا در جايي كه بايد باشه (به صورت مداوم) يووه كمي بهتر داره با اين سيستم كار ميكنه.

به نظرم بهتره براي فصل حتما يك هافبك مهاجم خوب بگيريم چون در صورت ادامه استفاده از اين سيستم، واقعا به چنين بازيكني نياز داريم.

• juve's fan, Juventus FC, MaMpIeRo and 8 others like this

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7,863 posts
  • Locationساری

فکر کنم الان موقع مناسبی برای تحلیل الگری و تاکتیک تیمی یووه هست 

قبلا گفته بودم کاش جوری بشیم که هر تاکتیکی رو مناسب همون بازی اجرا کنیم نه همیشه 3-5-2 و نه همیشه تاکتیک دیگه ای ...امسال الگری این چند چیز رو همراه خودش به یووه آورد

- ثبات اخلاقی 

- ارامش فکری و ذهنی

- صداقت 

- تغییر تاکتیک 

-انعطاف تاکتیکی 

همین ها کافی بود تا تیم خوب و نسبتا کامل یووه رو با چند خرید ساده فینالیست چمپیونز لیگ کنه اما این یووه که با 3 سیستم در طول فصل بازی کرده حالا به قول ویدال به بلوغ رسیده میتونه بیشتر از این هم موفق باشه ؟؟؟

به نظر من استارت کار با آنیلی و ماروتا شروع شد و با اومدن کنته عزم جزم شد و ادامه کار با الگری یووه خودشو تو مهره های مهم شطرنج بزرگان فوتبال میبینه  و حالا موقع خرید مهمه تا تیم بهتر از این کار کنه چون دیگه الگری بهتر از این نمیتونست از پادویین و رومولو و متری و اوگبونا و امثالهم کار بکشه با اینکه بارزا و کاسارس نبودن 

سیستم فعلی یووه بر پایه هافبک های قوی خودش بنا شده و با توجه به وینگ دفاع سرعتی و مطمئنی که داره تونسته ضعف در کناره رو تا حدودی بهبود ببخشه اما هنوز ضعف در سانتر و سرزنی کاملا مشهوده . 4-3-1-2 تونسته به همراه 3-5-2  انقلاب بزرگی تو تیم ایجاد کنه و مهم تر از اون استفاده  به جا از این دوسیستم تونسته تیمو تو شرایط انعطاف تاکتیکی قرار بده و به بلوغ بزیکنا بسیار کمک کنه ...

نکته دومی که الگری به تیم داد تغییر پست ویدال بود و ویدال رو با شرح وضایف جدید آشنا کرد هدف از این کار بهبود سرعت ویدال بود و خودشو با سرعت تیمی موراتا و توز تطبیق بده همونطور که دیدیم اثر کرد و جلوی ناپولی تو ضد حمله گل زدیم و همچنین پریرا رو تو پست ویدال اورد تا وضعیت بدنی ودفاعی بهتری پیدا کنه و همین کار رو با کومان و بونوچ و مارکیزیو کرد این یعنی انعطاف تاکتیکی

نکته سوم آرامش فکری و ذهنی یووه بود که الگری حتی وقتی یک گل از رئال خوردیم بسیار خونسردانه ادامه دادیم وجای تحسین داره که الگری خودش رو یک روان شناس معرفی  کرده و مثل پارسال جلوی ترابوزان اسپور دست پاچه نبودیم 

نکته چهارم ثبات اخلاقی و صداقت در گفتاره و مصاحبه هایی که انجام داده و کاملا در شان یووه بوده 

اما به جزئیات بحث تاکتیکی یووه میپردازیم :

سیستم فعلی یووه دارای کمربند قدی یا بهتر بگیم ستون فقرات مهمیه که میتونست با خریدای خوب بهتر هم بشه . بوفون - بونوچ -پیرلو - پریرا و این کمربند بهترین پاسخ دهی خودشو داشته . 

اگه سیستم فعلی یووه رو نگاه کنیم مثل ایت شکل میمونه  

05380715516938605595.png

همونطور که تو عکس میبینیم مهم ترین نقاطی که تیم هست همون پاره خط ها هستن  مثل بونوچ پیرلو و پریرا که پریرا به نظر من مهم ترین نقش رو داره حالا اگه بازیکنی در سطح جهانی  تو اون پست بگیریم چی؟؟؟ عملکردمون عالی میشه پس پاشنه آشیل تیم این 3 نفرن به همراه جی جی 

تو این سیستم پیرلو نقش حیاتی داره (فلش بک به اولین مصاحبه الگری)  که الگری گفته بود جای پیرلو جلوی مدافعین و نقش اصلی تیم من را داراست . حالا میفهمیم چرا الگری هی ویدال توز پریرا و مارکیزیو رو تو پست 10 کلاسیک یا تریکوئیستا میفرستاد چون بازده همه بازیکنا رو میخواست ببینه و با خرید دیبالا باید دید چه اتفاقی می افته .

در سمت راست زمین لیخت با ئیدال و در چپ پوگبا با اورا هم خوانی دارن و و جالب اینجاس که لیخی جنگنده با ویدال و سمت چپ دو فرانسوی این تکامل تیمو بهتر میکنه و در ضمن با این کار یه جوری این سیستم نزدیک ترین سیستم به 3-5-2 هست 

اینجاس که به هوش الگری باید افرین گفت 

توز نقش متفاوتی داره و عملا در این سیستم عوض کردن جاهای بازیکنان میتونه تیم حریفو گیج کنه و توز در مواقع پرسینگ شدید رو تیم جای پریرا رو میگیره و تو بازی سازی به تیم کمک میکنه و همچنین توز با موراتا یه خط جدا نشدنی ان که در ضد حملات جایی می ایستن که بهترین هماهنگی رو با هم داشته یاشن وظایف تو این سیستم کاملا مجزا و وابسته به همه عملا همه بازینا تو یه پاره خط هستن 

پاره خط پیرلو پریرا

پاره خط لیخط ویدال 

پاره خط توز موراتا و....

حالا باید دید که الگری توی 4-3-3 چطور عمل میکنه چون هر سیستمی یه بازدهی داره و سیستم فعلی الگری مارو به فینال رسوند پس باید دید الگری با 3 سیستم چه میکنه بعد از لیپی اولین شخصی هست که اینجوری با سیستم بازی میکنه و به جا ازش استفاده میکنه 

نکته : پپ با یه سیستم نمیتونه تیم پر مهره بایرنو موفق کنه 

• Orphée, mory, Principino and 16 others like this

capture1_gp2v.jpg

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6,960 posts

" گاتزتا دلا اسپورت " با توجه به خریدهای قطعی یوونتوس و بدون در نظر گرفتن بازیکنانی مانند زازا و برردی که احتمالا طی روزهای آتی به یوونتوس خواهند آمد ، ترکیب احتمالی یووه را در فصل آینده اینگونه پیش بینی کرده است :

ترکیب اول یوونتوس : حضور بوفون درورن دروازه . مطمئنا کاپیتان یووه تا زمانی که لباس بیانکونری را بر تن کند در تیم خود بی رقیب خواهد بود . اورا و لختشتاینر در دو سمت دفاع و بونوچی و کیلینی در قلب دفاع یووه .

با توجه به خروج احتمالی پیرلو، مارکیزیو در مقابل خط دفاعی بازی خواهد کرد و ویدال و پوگبا در دو سمت ِ او .

پائولو دیبالا وینگر - مهاجم جدید یووه نیز پشت زوج مانژوکیچ و موراتا در خط حمله .

ترکیب دوم یوونتوس :

حضور نتو درون دروازه در صورت پیوستن به یووه ; کاسرس ، بارتزالی ، اوگبونا و آزاموا 4 مدافع بیانکونری از سمت راست به چپ .

پیرلو در مقابل مدافعین ، خدیرا و استورارو در دو طرف و پریرا پشت دو مهاجم یووه یعنی زازا و برردی .

• Bianconero Amore, Orphée, juve's fan and 18 others like this

08208187537491337092.jpg

GranDe Buffon

--------------------------------------------------------

La Juve é Del Piero

يوونتوس يعني دل پيرو

Prince of Turin

Prince of Turin

عارش!

• اعضا
  • 2,808 posts
  • Locationكرج
^^^^ بلاخره پيرلو ميره يا نميره يا رو نيمكته يا تركيب اصلي؟؟؟؟ :22:
  • Bianconero Amore, Orphée, mory and 6 others like this

L'Avvocato

L'Avvocato

هوادارِ یوونتوسِ سابق

• اعضا
  • 1,492 posts

برای دیدن تیم فصل بعد بسیار مشتاقم. حتی تا اینجای فصل نقل و انتقالات هم تیم جذابی داریم که امکان انتخاب ترکیبهای فوق العاده متنوعی رو به مربی میده. در صورت برگشتن آساموا -که در جشن قهرمانی لنگ لنگان راه می‌رفت- با جذب یک مدافع راست و نهایتاً یک بازیکن پشت مهاجمینِ تخصصی، از نظر من نقل و انتقالاتی تقریباً ایده آل خواهیم داشت.

Edited by L'Avvocato, 23 June 2015 - 01:29 AM.

• GioVanni Agnelli, AAG, Orphée and 20 others like this

.

.

.

.

.

.

.

هجوم( حجوم :frusty:) -راجع به(راجب) - علی‌رغم - حواس - انضباط - زمینه(ضمینه :fp: ) حضور(حظور:frusty:) - مزخرف(مضخرف) - دردِ دل(درد و دل)- توجیه( توجیح ) - دست مریزاد - نصیب - حاضر(حاظر :frusty: ) - کج دار و مریز - لهجه

وگرنه = در غیر این‌صورت

مگه نه = مگه اینطور نیست؟

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6,891 posts

vxv98hdgyhv0odywy7zu_thumb.jpg  erszvwhwpse4vyidb18f_thumb.jpg

jvih3okinzqd6t7o3mky_thumb.jpg  dvrp8siyoapdjwdk7win_thumb.jpg

:22:

• GioVanni Agnelli, AAG, Orphée and 16 others like this

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

الگری ای امام ، الگری ای امام :دی

• بن شده
  • 3,066 posts

^

پیرلو :22: ... 

3-5-2 عالیه ! کلی ترکیب دیگه هم میشه چید با حضور دیبالا پشت مهاجمین !
اما ویدال میره رو نیمکت :22:
الگری کارش خیلی حساس و سخته !

• Orphée, Juventus FC, eⁿzº and 3 others like this

Z3IN48

Z3IN48

GGB

• اعضا
  • 357 posts

فکر کنم این بحث جاش توی همین تاپیک باشه ؟ 

گل در یه مقاله ای درباره موضوع شماره 10 پوشیدن پوگبا ، اشاره کرده که لزوما 10 پوشیدن به معنای بازی کردن در پست تریکوارتیستا نیست و اینکه یووه همچنان به خرید یک پشت مهاجم تخصصی چشم داره.

فکر می کنم این موضوع جای بحث داره ، حالا با توجه به این که فصل گذشته آلگری از پوگبا توی این پست بازی نگرفته ، امکانش هست که این تریکوارتیستا خریدن به همینجا ختم بشه و پوگبا علاوه بر پوشیدن شماره 10 ، نقش یک شماره 10 رو هم به عهده بگیره یا نه !

من شخصا فکر می کنم که پوگبا توی پست AMF خوب جواب بده  آمار موقعیت هایی که فصل قبل در بازی های سری آ ایجاد کرده بود 37 تاست.

• Bianconero Amore, Orphée, Principino and 12 others like this

تصویر

LA STORIA INFINITA

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

• بن شده
  • 3,066 posts

الگری تو همین مصاحبه اخیرش گفته پوگبا بهترین عملکردش رو توی خط هافبک داره ، من که فکر نمیکنم پوگبا AMF بازی کنه ... دیبالا به این پست نزدیک تره ... 

• Orphée, Principino, eⁿzº and 12 others like this

Mohammad Boushehri

Mohammad Boushehri

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 210 posts

همیشه دوست داشتم یوونتوس ۳۴۳ بازی کنه .. چون هم میتونه تو حمله بی نظیر باشه هم دفاع

که تو دفاع میشه تقریبا ۵۴۱ 

الان یوونتوس تمام مهره هاشو داره ولی امکان همچین چیزی۵٪  هم نیست  :fp:

بوفون..کیلینی.بونوچی.بارزاگلی..لیخت..مارکیزیو..پوگبا..اورا..دیبالا..کوادارو..موراتا  :nish:

با خرید جدیدی که یوونتوس داشته ۱۰۰ مدل ترکیب میشه داشت .. چرا ذهن ادمو اینجوری درگیر میکنن اخه  :fp:  :fp:

• Bianconero Amore, Principino, eⁿzº and 9 others like this

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

• بن شده
  • 3,066 posts

^^

تو چت باکس هم بحث همین بود ... الان ترکیب بازیکن هامون طوریه که میشه سیستم های مختلفی رو بازی کرد اما با هیچ سیستمی تطبیق 100 درصدی نداره و یه جای کار میلنگه ... 433 وینگر تخصصی کم داریم ... 4312 پشت مهاجم نداریم ... 352 این وضع خط هافبکمونه  :22:  :fp: ..4231 و 442 343 هم که خیلی دیگه ناقص اند ... 

• Principino, eⁿzº, Escanor and 6 others like this

Seyyed Masoud

Seyyed Masoud

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 839 posts

آقای آلگری باور کن پوگبا خیلی راحت میتونه پشت مهاجم بازی کنه . دقیقا طوری که یحیی توره تونست . اگه دراکسلر بیاد ای کاش 433 بازی نکنیم . 4231 بهترین سیستم جهانه و خیلی راحت با بازیکنانی که داریم میتونیم از پسش بر بایم . البته شاید گفتنش راحت باشه . ولی امیدوارم 4231 بازی کنیم با پوگبا . همه ی ابزارش رو هم داریم .

بوفون

ساندرو      کیلینی                بونوچی               لیخت

مارکیزیو                استورارو

دراکسلر                پوگبا                    دیبالا

موراتا

• Bianconero Amore, eⁿzº, Georgia and 3 others like this
دوست دارم جووه

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2,840 posts

من 3-3-4 رو دوس دارم. سیستم مدرن وهجومیه ومهمتر اینکه بازیکنهاش رو هم داریم

دو تا سیستم مدرن و روز فوتبال یکی 3-3-4 هست ویکی1-3-2-4

• Bianconero Amore, eⁿzº, Georgia and 3 others like this

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

• بن شده
  • 3,066 posts

دو ترکیبی که انتظار میره تو این فصل شاهد باشیم با امید خرید درکسلر 

Tc6gw.jpg

و این هم ترکیب فانتزی من بدون حضور پاول پوگبا  :nish: از این سیستم 4 2 2 2 یا شایدم 4 2 4 پیگرینی تو والنسیا و من سیتی استفاده کرده و میکنه ، شالکه هم این فصل با همین سیستم بازی کرده ، درکسلر توانایی بالایی برای بازی تو این پست داره ، فکر میکنم با خصوصیاتی که دیبالا داره بتونه تو این سیستم بازی کنه .. در کل ترکیب فانتزیه منه  :notbad: 

AbEPQ_t.jpg

• eⁿzº, Escanor, Georgia and 4 others like this

Z3IN48

Z3IN48

GGB

• اعضا
  • 357 posts

توی این ترکیب هایی که گفته شده 4-3-3 ترکیب مورد علاقه من هست. به خاطر اینکه فکر می کنم با حضور درکسلر و دیبالا ترکیب خیلی ایده الی میشه. 

در مواقع نیاز هم می تونیم با جانشینی بازیکنایی مثل کوادرادو و موراتا ترکیب رو به 4-3-1-2 تغییر بدیم. 

درکسلر  :pep:

• eⁿzº, Escanor, Georgia and 4 others like this

تصویر

LA STORIA INFINITA

amir_adp

amir_adp

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 111 posts
قبلا تو یه مصاحبه ای مکسی فرمودند دراکسلر علاوه بر پشت مهاجم میتونه به عنوان هافبک وسط هم بازی کنه ، اگه اینطوری باشه با اومدن دراکس دیگه نیازی به ویتسل و رفقاش نداریم و به راحتی میتونیم با استفاده حداکثری از خریدای جدید ۳-۳-۴ بازی کنیم!
.
...................بوفون ................
ساندرو....کیل....بونوچ ... لیخ
.................مارکیزیو ............
............پوگبا.........دراکس.....
دیبالا ........موراتا.....کوادرادو
.
دراکس تو این پست تقریبا نقش پریرا رو بازی میکنه و هجومی تره!
*استفاده حداکثری از خریدای جدید*
*باتوجه به اون مصاحبه*
  • Bianconero Amore, mory, eⁿzº and 5 others like this

جیجی :

مارکیزیو، تنها بازیکنی با رنگ سیاه و سفید که من می شناسم!

Juventus_1.jpg

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4,652 posts
آساموا رو یادتون رفت، امیدوارم آلگری یادش نره هافبک فوق العاده و البته مصدوم فعلیمون رو...

در مورد سیستم و ترکیب فصل بعد تا وقتی پنجره ی نقل و انتقالات بسته نشه (هرچند من دیگه امیدی ندارم خرید جدید داشته باشیم) نمیشه نظری داد و پیش بینی خاصی کرد.

با توجه به اینکه آلگری انعطاف زیادی توی تغییر سیستم از خودش نشون داده میشه امیدوار بود فصل آینده با سیستم 3-3-4 بازی کنیم و از این سیستم مرکزگرای ناقص فعلی دست بکشیم.

البته این اعداد و ارقام شاید اهمیتی نداشته باشه، مهم تر از این اعداد نقش هایی هست که بازیکنا توی زمین به عهده شون گذاشته میشه، اما وقتی آلگری مربی تیمت باشه این اعداد و ارقام یک مقدار بیشتر اهمیت پیدا میکنه، چون فصل قبل هم دیدیم که نحوه ی بازی تیم آلگری دقیقا مطابق با همون اعدادی هست که به عنوان سیستم روی کاغذ نوشته میشه.

توی سری آ با وجود خطوط دفاعی فشرده ای که مقابلمون شکل میگیره سیستم مرکزگرا اصلا مناسب نیست و خیلی راحت از کار میوفته و فصل قبل هم چند مورد دیدیم که مقابل تیم های پایین جدولی برای خلق موقعیت به دردسر افتادیم.با نفرات فعلی هم نمیتونیم سیستم فصل قبل رو درست اجرا کنیم.
بنابراین برای فصل پیش رو باید سیستمی رو بکار ببریم که استفاده ی حداکثری از تمام عرض زمین رو داشته باشه و فرصت درخشش و شکوفایی بیشتری هم به امثال پریرا و کومن و دیبالا بده.

در مجموع اگر بر فرض محال دراکسلر هم اضافه بشه 3-3-4 بدجوری مناسب تیم فعلیه
  • juve's fan, mory, eⁿzº and 8 others like this

07962666510773579882.jpg

"No color will ever be brighter for me than black and white." - Alessandro Del Piero

Mohammad Boushehri

Mohammad Boushehri

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 210 posts

تغییر سیستم یک تیم کار ساده ای نیست به نظرم 

اونم تیمی که چندین سال تقریبا به یک مدل بازی کردن

اگر دراکسلر اضاف بشه که به نظر من میشه .. تنها موردی که نگران کننده هست اینه که قطعا الگری باید سیستم جدیدی بذاره و این سیستم جدید ممکنه عدم هماهنگی با خودش بیاره

یا وجود دراکسلر فکر کنم بتونیم بهترین ۴۲۳۱ رو پیاده کنیم که تو حمله تقریبا میشه ۴۳۳

شخصا شک ندارم به این ترکیب موفق میشه یوونتوس 

بوفون

ساندرو....کیلینی....بونوچی....لیخت

..........پوگبا ....... مارکیزیو.........

..دراکسلر......دیبالا......کوادرادو

................ مانزو.................

همه اینارو مربی تیم قطعا بهتر میدونه اما بحث کردن در موردش شیرینه :دی :1:  :fp:

• Bianconero Amore, eⁿzº, tecra and 7 others like this

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users