پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

اخبار و گفت و گو پیرامون فوتبال جهان

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
2226 پاسخ برای این موضوع

TheGOAT

TheGOAT

عضو جدید

• اعضا
  • 87 ارسال
  • LocationGhaemshahr

داداش فک کردی دقیقا وقتی ک فرپلی مالی برداشته شه چ اتفاقی میفته؟؟؟ ب نظر خودت قیمت امباپه و هالند اون موقع همین ۱۰۰ میل میمونه؟؟ رانت خوارایی شبیه رایولا چقدر میچاپونن؟؟؟
دقیقا میشه مثال وضعیت خودمون ک ی تومن رو حقوق اضافه میشه جنسا همه ۴ برابر میشه
مطمین باش وضعیت برای ما بدتر هم میشه
تیمایی رئال و بارسا و سیتی و چلسی و من یو کلا جهانو شخم میزنن اونم با قیمتای فضایی ک دست هیچچچچکسی بهشون نمیرسه
میلان و ارسنال و تاتنهام جلوی اینا وایمیسن؟؟ یا اینتر ؟؟؟
بارسا و چلسی و سیتی توی ی پنجره نقل چ انتقالاتی با اون قوانین نزدیک ۲۰۰ میل خرج کردن حالا اگه فرپلی نباشه و با این هجم پول چیکار میکنن؟؟
این خط این نشون بازم ب فنای کامل میریم با این شرایط

حرف شما درسته اما اطلاعات کامل از قوانین و جزئیات سوپرلیگ نداریم. مثلا هنوز معلوم نیست کل حق پخش مساوی بین تیم ها تقسیم میشه یا بصورت افزایشی طبق رتبه جدول باشگاه ها؟

ولی به نظرم میشه مثبت تر به قضیه نگاه کرد مخصوصا وقتی شخص آنیلی از ایده پردازان اصلی سوپرلیگ بوده طبیعتا فکر این قسمت هاش هم شده.

• mory, Senmorta, D E L P I E R O و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4004 ارسال

حرف شما درسته اما اطلاعات کامل از قوانین و جزئیات سوپرلیگ نداریم. مثلا هنوز معلوم نیست کل حق پخش مساوی بین تیم ها تقسیم میشه یا بصورت افزایشی طبق رتبه جدول باشگاه ها؟

ولی به نظرم میشه مثبت تر به قضیه نگاه کرد مخصوصا وقتی شخص آنیلی از ایده پردازان اصلی سوپرلیگ بوده طبیعتا فکر این قسمت هاش هم شده.

یکی از نگرانی های ما همین ایده پردازی شخص شخیص آندرا آنیلیه :۱: :۱:

خوبه دیگه نه لیون هست نه آژاکس نه پرتو

فقط به بزرگان میبازیم

.......................................

میگن بازیکنان حق بازی در تیمهای ملی رو نخواهند داشت

خوب ایتالیا بدون بازیکنان یووه و اینتر و میلان میخواد با کیا بره یورو و یا در جام جهانی شرکت بکنه ؟

احتمال زیاد هم پورتو هست و هم لیون . تیم های مهمان هم به تیم های اصلی اضافه میشند .

-----------------------------------------------------------------------------------

چیزی که این وسط خیلی آزار دهنده است موضع پاریسه . این وسط دارند نقش حضرت مریم رو بازی میکنند یه جوری دم از صداقت و پاکی میزنند که هر کسی ندونه انگار منجی فوتبالند .
انگار هیچ کسی نمیدونه که اسپانسر قطری عزیزشون و همون اسپانسری که اسپانسر اصلی چمپونزلیگه  و شرکت های متصل بهشون میلیارد دلاری پول از دست میدند .

• Orphée, mory, D E L P I E R O و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3755 ارسال
دوستان تعداد بازیها واقعا مرگبار شده ...
به نظرم باید این حجم از مسابقات کم بشه .
  • Orphée, El rey leon, D E L P I E R O و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

ای به رویا سرسپرده با توام ای همه خوبی

راهی کدوم دیاری...

miiiiiiiladcr7

miiiiiiiladcr7

میلاد

• اعضا
  • 1385 ارسال
@TheGOAT

خخ داداش کسی ک از الگری ب ساری و پیرلو میرسه باید‌ ازش ترسید‌

اتفاقا نگرانی‌اصلی منم اینه ک انیلی تو بطن ماجراست
  • D E L P I E R O, amirali2001, Jack Sparrow و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
«بر بالشی که از مرگ پرنده‌ها پُر است،
نمی‌توان خواب ِ پرواز دید...»

miiiiiiiladcr7

miiiiiiiladcr7

میلاد

• اعضا
  • 1385 ارسال
رویای بایرن درحال محقق شدن است. سوپرلیگ ایده رومنیگه و پرز بود و هردو برای حل مشکلاتشان به بهترین شکل هماهنگ بودند با این حال قرارداد رومنیگه با بایرن این تابستان تمام میشود.

هاینر رییس بایرن که خود یکی از مالکین DAZN(اسپانسر سوپرلیگ) است چرخش داشته و با شرکای تجاری بایرن که همگی از اسپانسرین اصلی سوپرلیگ هستند به توافق رسیده است.

او همه قدرت را میخواهد و حالا در فکر این است با حضور پیدا نکردن در سوپرلیگ، یوفا را برای خودش کند. او میخواهد هم در یوفا باشد و هم در سوپرلیگ، بایرن و هاینر همه چیز را میخواهند و این دلیل نبودن بایرن با آن ۱۲ باشگاه است
.
.
این رو صبح به نقل از ولت آلمان نوشتن
دنیای عجیبیه واااقعا
ماها فقط ۲۲ بازیکن و توپ رو میبینیم
ادم این چیزا رو میبینه و میشنوه اصلا شک میکنه همه قهرمانی ها و جام ها. از پیش تعیین شده باشن
  • mory, El rey leon, D E L P I E R O و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

D E L P I E R O

D E L P I E R O

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 1383 ارسال
  • Locationقزوین

غیر از بازی های یووه تنها انگیزه ی من از دیدن بازی سایر تیم ها، طرفداری از تیم ضعیف تر و حال کردن با باخت تیم قوی تر بود

که به حول و قوه‌ی پرز و آنیلی این دلخوشی هم از بین رفت. (مگر اینکه آرسنال و تاتنهام رو تیم ضعیف حساب کنیم که از لحاظ مالی خیلی هم ضعیف نیستن)

ولی خوب به هر حال یوفا حق نداره بازیکنای این تیما رو از حضور تو تیم ملی شون محروم کنه. دیگه نباید گودرز رو به شقایق ربط داد.

• Orphée, mory, amirali2001 و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

adp.jpg

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

من با این لیگ موافقم .

باید یه سری سیستمهای نقل و انتقالات جذاب مثلا شبیه ان بی ای بسکتبال ایجاد بشه

روش مسابقات جذابتر برگزار بشه 

مثلا مسابقات پنالتیها توش ایجاد بشه و بهترین پنالتی زن انتخاب بشه

خلاصه نمیدونم راکد و ساکت نباشه

• Orphée, mory, eⁿzº و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

رویای بایرن درحال محقق شدن است. سوپرلیگ ایده رومنیگه و پرز بود و هردو برای حل مشکلاتشان به بهترین شکل هماهنگ بودند با این حال قرارداد رومنیگه با بایرن این تابستان تمام میشود.

هاینر رییس بایرن که خود یکی از مالکین DAZN(اسپانسر سوپرلیگ) است چرخش داشته و با شرکای تجاری بایرن که همگی از اسپانسرین اصلی سوپرلیگ هستند به توافق رسیده است.

او همه قدرت را میخواهد و حالا در فکر این است با حضور پیدا نکردن در سوپرلیگ، یوفا را برای خودش کند. او میخواهد هم در یوفا باشد و هم در سوپرلیگ، بایرن و هاینر همه چیز را میخواهند و این دلیل نبودن بایرن با آن ۱۲ باشگاه است
.
.
این رو صبح به نقل از ولت آلمان نوشتن
دنیای عجیبیه واااقعا
ماها فقط ۲۲ بازیکن و توپ رو میبینیم
ادم این چیزا رو میبینه و میشنوه اصلا شک میکنه همه قهرمانی ها و جام ها. از پیش تعیین شده باشن

آلمان خودشو اروپا میدونه

یعنی خودشو اتحادیه اروپا میدونه

آلمان اصولا با اینجور تفرقه ها مخالفه

خدای اروپای متحد و اینجوری میخواد همین داستانو اثبات بکنه

توی داستان جدانی انگلیس از اتحادیه اروپا هم آلمان بیشترین درگیریها رو داره

..............

اون قسمت آخرحرفاتم درسته

مثلا من هنوز میگم 2003 فینالو عمدی باختیم به میلان(ایتالیا ماله تو اروپا ماله من . نمیدونم )

یا 2005 لیورپول در20 سالگی محرومیتش بنا به دلایلی قهرمان شد 

• Orphée, mory, D E L P I E R O و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

miiiiiiiladcr7

miiiiiiiladcr7

میلاد

• اعضا
  • 1385 ارسال
گری نویل در مورد حضور آرسنال و اسپرز در سوپرلیگ اروپا: "من ترجیح می دهم لیگ قهرمانان سن مارینو را تماشا کنم تا آن دو را ، در حال حاضر فکر میکنم حضور آنها در آنجا شوخی ای بیش نیست ..
  • mory, Senmorta, D E L P I E R O و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6399 ارسال
  • LocationRasht

ظاهراً افتخارات تیمها توی لیگ قهرمانان ، در تالار افتخارات سوپرلیگ محاسبه میشه ، یعنی رئال اونجا هم با 13 قهرمانی رکوردداره ، البته اگه در پایان این فصل بیشتر نشه! :fp:

• mory, Georgia , D E L P I E R O و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

They SURVIVED ... That's What Make Them Assets ! i

JB.png

Jevdelffon

Jevdelffon

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1016 ارسال

منم با این لیگ مسخره مخالفم. واقعا دیگه شورشو در آوردن امثال پرز فوتبال رو به گند کشیدن فقط به فکر پول و منفعت خودشونن فوتبال رو کردن پروژه مطلق پول سازی

• Orphée, mory, Pinturicchio و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

cover_1440_x93r.jpg

amirali2001

amirali2001

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 542 ارسال

به نظرتون بهتر نبود مثل جام جهانی، مثلا هر 4 سال یکبار برگزار بشه؟

• Orphée, mory, D E L P I E R O و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

من با این لیگ موافقم .

باید یه سری سیستمهای نقل و انتقالات جذاب مثلا شبیه ان بی ای بسکتبال ایجاد بشه

روش مسابقات جذابتر برگزار بشه 

مثلا مسابقات پنالتیها توش ایجاد بشه و بهترین پنالتی زن انتخاب بشه

خلاصه نمیدونم راکد و ساکت نباشه

NBAهم تافته جدا بافته است

حتی خیلی از بازیکناش توی بازیهای ملی شرکت نمیکردند و این اواخر بهتر شده اوضاعش و بیشتر شرکت میکنند

حتی منطقه ذوزنقه نداره یا نداشت . (الان دیگه ذوزنقه هیچ جا نیست).

رانینگ ودبل  بعضی قوانینش فرق داره با بستکبالی که توی ایران و المپیک برگزار میشه

تایمش متفاوته . زمان استراحتاش متفاوته و...شماره بازیکنا 

خلاصه بنظرم سوپر لیگ اروپا از همین  NBA تقلید شده 

همون پنالتیها که گفتم یا چالش ضربات ایستگاهی و نقل و انتقالات جذاب میتونه این سوپر لیگو رشد بیشتری بده 

یعنی یه زمانی مختص بشه به رقابت انفرادی بازیکنا برای ضربات ایستگاهی و پنالتی و ...

NBA هم اوایلش خیلی مخالف داشته ولی سالهاست کاملا پذیرفته شده و خیلی خیلی پردرآمد تر از فوتباله 

حتی برخی بازیکناش از فوتبال هم بیشتر در آمد دارند 

njhs_131_thumb.jpg

(در باره NBAبخونید میتونید متوجه بشید چه جذابیتهایی داره . حتی از کانادا تیم دارن توی لیگشون  )

• Orphée, mory, eⁿzº و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Senmorta

Senmorta

پویا

• اعضا
  • 1236 ارسال

یکی از نگرانی های ما همین ایده پردازی شخص شخیص آندرا آنیلیه :۱: :۱:

مشکل آنیلی چیه دقیقا؟

تنها قضاوت ما در مورد مدیریت آنیلی 11 سال مدیریتش بر یوونتوسه که 9 سالش با قهرمانی همراه بوده...

حالا شما ایراد مدیریتی بزرگی توی این دوره می بینید؟!

• El rey leon, amirali2001, TheGOAT و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

2_hn6s.jpg

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4004 ارسال

مشکل آنیلی چیه دقیقا؟

تنها قضاوت ما در مورد مدیریت آنیلی 11 سال مدیریتش بر یوونتوسه که 9 سالش با قهرمانی همراه بوده...

حالا شما ایراد مدیریتی بزرگی توی این دوره می بینید؟!

این جمله آخرم واقعا شوخی بود :1: و گرنه دوران مدیریت آنیلی درسته بالا و پایین داشته ولی برآورد عملکردش واقعا فراتر از تصور بوده . 
کار هر کسی نیست که یوونتوسی که حدود ۱۰ سال از آخرین قهرمانی سری آش میگذشت رو تحویل بگیری و همچین غولی رو ازش بسازی .
بعضی اوقات اغراق توی یه چیزی خنده دار میشه ولی خب این سبک اغراق ها حضوری بهتر نتیجه میده  :nish: .

• Orphée, mory, Senmorta و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

Senmorta

Senmorta

پویا

• اعضا
  • 1236 ارسال

این جمله آخرم واقعا شوخی بود :1: و گرنه دوران مدیریت آنیلی درسته بالا و پایین داشته ولی برآورد عملکردش واقعا فراتر از تصور بوده . 
کار هر کسی نیست که یوونتوسی که حدود ۱۰ سال از آخرین قهرمانی سری آش میگذشت رو تحویل بگیری و همچین غولی رو ازش بسازی .
بعضی اوقات اغراق توی یه چیزی خنده دار میشه ولی خب این سبک اغراق ها حضوری بهتر نتیجه میده  :nish: .

:53: :1:

• mory, El rey leon, TheGOAT و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

2_hn6s.jpg

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2921 ارسال

من هنوز نفهمیدم که چرا بعضی از طرفدارهای این 12 تا تیم مخالفن !؟ پول بیشتر مساوی با کیفیت بهتر و بازیکن های بزرگتر برای باشگاه هاشون ، حالا این وسط چه بلایی سر شفیلد یونایتد و پرورچلی میاد انچنان به ما ربطی نداره !!

• Senmorta, TheGOAT و اون که من دوسش دارم از این پست تشکر کرده است

هنوزم تو شبهات اگه ماهُ داری من اون ماهُ دادم به تو یادگاری ...

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3755 ارسال
رایان گیگز، اسطوره منچستریونایتد به دلیل حمله فیزیکی خشونت آمیز به یک زن میانسال و همچنین تعرض به یک زن جوان متهم شناخته شد و روز چهارشنبه دادگاهی خواهدشد.
.......................................................
خاک بر سرت گیگز ...
اینها دیگه چرا اینطوری میشن ...
  • Orphée, amirali2001, Dreamer و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

راهی کدوم دیاری...

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3755 ارسال

مورینیو از تاتنهام ۱۶ میلیون دریافت خواهد کرد. بر طبق گزارش های اقتصادی باشگاه ها، او جمعا ۵۵ میلیون پوند از اخراج شدن هایش به جیب زده است...

• Orphée, Senmorta, D E L P I E R O و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

راهی کدوم دیاری...

Senmorta

Senmorta

پویا

• اعضا
  • 1236 ارسال
کسی می دونه در آمد های یوفا و فیفا دقیقا کجا خرج میشه؟!
سهام دار داره؟
صاحب داره؟
  • mory, D E L P I E R O و اون که من دوسش دارم از این پست تشکر کرده است

2_hn6s.jpg

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی