پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

اخبار و گفت و گو پیرامون فوتبال جهان

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
2226 پاسخ برای این موضوع

tecra

tecra

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 2515 ارسال

بابی مدلی (Bobby Madley) داور انگلیسی در سن 32 سالگی از دنیای داوری خداحافظی کرد... چرا؟  :1:  چون گویا فیلم آمیزش ایشون با سگش به بیرون درز پیدا کرده!

تو توییتر (با هشتگ bobbymadley#) غوغا شده    :fp:

ویرایش:   خیلیا میگن چنین ویدیویی وجود نداره و هواداران لیدز این رو از خودشون درآورده اند. به هر حال راست و دروغش پای خودشون  :1:

:21:  :2laugh:

جدا از اون، چطوری میشه که فقط 32 سالشه؟! :  :1:  :39:

https://www.google.c...iw=1366&bih=631

• mory, Gin, Camel Blue و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21109 ارسال

- فدراسیون چین برای تیم ملی زیر 21 ساله هاش گاس هیدینگ رو اورد !

جدا از اینکه خواست خود مربی چقدر سهیم بوده برای نگرش خود فدراسیون فوتباال چین چقدر عالی ـه و به نظرم به مرور خودشون رو به سطح اول فوتبال آسیا می رسونند.

بازی اسپانیا - کرواسی هم فردا شب خواهد بود، از سری مسابقات لیگ ملت های اروپا که میتونه جذاب باشه.

• Orphée, tecra, amirali2001 و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6036 ارسال
  • LocationKhorram Abad
ی تغییراتی در ساعت برگزاری* بازیهای لیگ قهرمانان و سری آ ب وجود اومده گفتم اینجا بگم شاید بعضیا ندونن:

بازیهای لیگ قهرمانان هر سال رأس ساعت 23:15 شروع می شد مگر در شرایط خاص ک بعضی کشورها مثل روسیه و آذربایجان و ... ب دلیل شرایط جوی یا زمان نامناسب ب وقت محلی این ساعت ب 20:30 تغییر پیدا میکرد... اما از این فصل دیگه هر شب از لیگ قهرمانان ک شامل 8 بازی میشه در دو زمان مختلف برگزار میشه. دو بازی ساعت 21:25 و شش بازی بعدی 23:30 انجام میشه... چ پولی پارو میکنن یوفا و فیفا با این کاراشون...

همچنین بازیهای آخر شب سری آ دیگه تو اون ساعت نوستالژیک 23:15 انجام نمیشه و 15 دقیقه زودتر شروع میشه یعنی 23:00 .. بقیه ساعتهای بازیها هم ب وقت ما 15:00، 17:30 و 20:30 هست مگر در شرایط خاص...

*برگزاری مگه از گذاردن و اینا نمیاد؟ پ چرا با ز مینویسنش؟ شایدم با ذ مینویسن و من اشتباه میکنم نمیدونم!
  • حامد, GioVanni Agnelli, eⁿzº و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21109 ارسال

- جزیره ساردینیا در جنوب ایتالیا میخواد کاری رو کنه که کاتالونیا کرده، یعنی تشکیل یک تیم ملی فوتبال مستقل.

از اونجایی هم که به عضویت کنفدراسیون جوامع مستقل در اومده اجازه چنین کاری رو داره و تیم ملیش هم در بازی های دوستانه میتونه شرکت کنه.

سالواتوره سیریگو از جمله بازیکن های مطرح این جزیره ست که ازش دعوت به عمل اومده.

• mory, eⁿzº, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21109 ارسال

- این فینال لیبرتادورس هم داستان شده ها !

اول که بازی رفت با تاخیر انجام شد و حالا هم بازی برگشت فعلا لغو شده.

حالا این وسط جنوا هم دعوت کرده ازشون که بیان توی لوئیجی فراریس بازی کنند :22:

• mory, eⁿzº, tecra و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21109 ارسال

- امشب بازی برگشت فینال قرن، بین لیورپلاته و بوکاجونیورز ساعت 23:00 به وقت ما برگزار خواهد شد.

بازی رو شبکه ورزش پخش میکنه.

• Orphée, eⁿzº, Aminvo و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21109 ارسال

- پیتر چک هم رسما اعلام کرد در پایان فصل از فوتبال خداحافظی خواهد کرد.

• mory, Aminvo, tecra و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

با اجازه و رخصتِ خاضعانه از مدیران ساعی و عزیزم در فروم یوونتوس دات‌آی‌آر؛ از همه دوستان نازنینم در این تالار مجازیِ گفتگو می‌خواهم تا چند دقیقه‌ای از وقت با ارزش‌شان را صرف مطالعه چند خط پیش‌رو کنند و در پایان دست ارادات و دوستی‌‌ام که به سمت آنها گرفته‌ام را بفشارند.

اگر دوستان موافق باشند به قول ادبیات و قواعد امروزی حاکم در شبکه‌های اجتماعی یک چالش کوچک و جمع‌ و جور در فروم‌مان راه بیاندازیم با عنوان: چالش آگاهی از «باشگاه و تیم ملی مورد علاقه تأثیرگذارترین فرد فوتبالی زندگی‌مان»

هر کدام از ما به احتمال فراوان تأثیر و جهت‌گیری ویژه‌ای در ابتدای راه جذب و طرفداری‌مان در فوتبال از سوی یک شخص (عمدتاً و نه الزاماً بزرگتر از خودمان) داشته‌ایم؛ شخصی که می‌تواند پدر یا برادر بزرگ‌تر و یا فردی دیگر از دایره اقوام و دوستانمان باشد.

خروجی اطلاعات هر کدام از ما (از اشخاص مختلف، با تفکرات گوناگون، در شهرهای مختلف کشور و در گروه‌های سنی متنوع) می‌تواند شِما و دورنمایی از یکه‌تازانِ دنیای طرفداری در کشورمان را نشان دهد.

اینکه چه تیم‌هایی بوده‌اند و در دهه‌های بعد با چه دگردیسی‌هایی مواجه شده‌اند تا به امروز رسیده‌اند؛ اینکه از چه باشگاه‌ها و تیم‌های ملی به دوگانه‌های «بارسا-رئال» و «اسپانیا-فرانسه» رسیده‌ایم. اینکه خط سیرِ کلی دست‌نخورده باقی مانده یا تغییراتی در انتقال نام‌ها صورت پذیرفته است.

از تمام دوستان خوب و دوست‌داشتنی‌ام در فروم دعوت می‌کنم به این چالش بپیوندند.

برای اینکار هر کدام از ما بعد از مراجعه به فرد تأثیرگذار فوتبالیِ زندگی‌مان ابتدا سن و سپس باشگاه‌های داخلی و خارجی و در نهایت تیم ملی مورد علاقه‌اش را جویا شویم و در اینجا برای یکدیگر بازگو کنیم تا در پایان و با جمع‌بندی پاسخ‌ها، جوهره و شاکله فوتبالیِ افرادی که را که نقشی اساسی در ورود ما به دنیای فوتبال داشتند بیشتر و بهتر بشناسیم تا در کنار سرگرم شدن بدانیم هر کدام از ما که امروز عضوی از خانواده بزرگ یوونتوس و تیم ملی ایتالیا هستیم از چه خاستگاه، مکتب و منشأ فوتبالی برخاسته‌ایم.

امیدوارم همراهی همه شما را در این چالش کنار خودم داشته باشم و تنها نمانم؛ ارادتمند تک‌تک شما حامد.

:thank: :135555: 

• Hossein Salehi, GioVanni Agnelli, mory و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Tu sei la squadra del cuore

sempre in campo undici eroi

vinci l'impossibile e vai

Ti seguiremo anche noi

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6036 ارسال
  • LocationKhorram Abad
^

خیلی هم عالی! مرسی از این چالش جالب :53:

راستش من از 4 5 سالگی شایدم زودتر ب فوتبال علاقه مند بودم! اما طرفدار تیم خاصی نبودم یکم ب آلمان علاقه داشتم حتی یادمه فینال جام جهانی 2002 برای باخت آلمان گریه کردم! تا اینجا کسی منو ب سمت فوتبال سوق نداده و این خودم بودم ک علاقه مند شدم! اما داستان یووه فرق میکنه... اگه یادتون باشه مخصوصا بچه های دهه هفتاد و قبل تر ی کارتهای بازی بود از بازیکنهای فوتبال ک اسم بازیکن اسم باشگاه و سن و ... پشتش نوشته شده بود و ما با اون کارتها بازی میکردیم (واقعا یادش بخیر) توی اون کارتها همیشه عکس "دل پیرو" من رو جذب میکرد و حتی با عکس اون بازی نمیکردم ک مبادا از دستش بدم! اما بازم طرفدار یووه نبودم و فقط دل پیرو رو دوس داشتم! بازم اگه یادتون باشه قبلا شبکه سه صبح های جمعه ساعت 7 و اینا بازیهای تکراری ک قبلا برگزار شده بود رو پخش میکرد و منو داداشم هر کدوم زودتر بیدار میشدیم تلویزیون رو روشن میکردیم و بازی رو میدیم و فرقی هم نمیکرد ک بازی کدوم تیمه! داداشم ک از من بزرگتره طرفدار چلسیه و اون روز زودتر از من بیدار شده بود و داشت بازی رو میدید منم از صدای تلویزیون بیدار شدم و رفتم نگاه کردیم بازی رو! داشت بازی یووه رو نشون میداد! دل پیرو رو دیدم! گفتم عه این همون بازیکنس ک من دوسش دارم! داداشم گفت تازه ندود و بوفون و ترزگه رو هم داره این تیم! منم از اون ب بعد دیگه تصمیم گرفتم ی یوونتوسی باشم! اینم بگم با اینکه یووه ای شده بودم اما چون یووه سقوط کرده بود (و من خبر نداشتم) بعد از اون خبر خاصی از یووه نمیشنیدم! حتی میرفتم کلوپی و میخواستم یووه رو بردارم اسم یووه تو بعضی بازیها جزو اسامی تیمها نبود! این بود ک سال اول هواداری من از یووه تو سکوت و بی خبری سپری شد! اما بعدها دوباره ک یووه اومد من بیشتر ب سمتش متمایل شدم هر چند بعد از اون یووه نتایج جالبی نمیگرفت و منم از سمت داداشم تو مسائل فوتبالی بارها تحقیر شدم! تا اینکه یووه اوج گرفت و ... علاقه ب یووه باعث شد ب سمت تیم ملی ایتالیا هم جذب بشم و کلا آلمان رو بذارم کنار!

در واقع خیلی اتفاقی یووه ای شدم! شاید اگه برادرم اون روز تلویزیون رو روشن نمیکرد من الان تو این فروم نبودم! شاید اگه تلویزیون اون روز تصمیم ب پخش بازی یووه نمیکرد... و هزار شاید دیگه! اما چون شما گفتی راجع ب اون فرد تاثیر گذار اطلاعاتی بدیم منم راجع ب برادرم میگم! 4 سال از خودم بزرگتره (26) هوادار چلسی هست اما تیم ملی رو خیلی دنبال نمیکنه مگه اینکه انگلیس بازیکنهای تاثیر گذاری از چلسی رو ترکیب داشته باشه... فوتبال داخلی رو هم ک اصلا هیچکدوم دنبال نمیکنیم!

امیدوارم چیزهایی ک گفتم مرتبط با اون چالشی ک شما مطرح کردید بوده باشه :53:
  • حامد, GioVanni Agnelli, mory و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

پدرم (65 ساله)

در جوانی از طرفداران پر و قرص باشگاه آژاکس آمستردام بوده‌‌اند.

در رده ملی هوادار تیم ملی هلند هستند.

در ایران هم از زمان تأسیس باشگاه پرسپولیس طرفدار این تیم بوده‌ و هستند.

طبعاً پایه‌های شکل‌گیری شناخت من از فوتبال تحت‌تأثیر علاقه ایشان به توتال فوتبال و کشور هلند در دهه‌ 70 میلادی پی‌ریزی شده است.

با این حال در سالهای بعد از کودکی و با ورود به عصر نوجوانی در مسیری کاملاً برعکس حرکت کرده‌ام و شیفته فوتبال ایتالیا و سبک تاکتیکی حاکم بر فوتبال این کشور شده‌ام.

به نظر می‌رسد آموزه‌ها و علایق هجومی پدر بر فرزند ناخلفش مسیری معکوس را طی کرده.

به همین خاطر است که در دو دهه گذشته در فوتبال به هیچ عنوان با یکدیگر مشابهت و علایق همسو و مشترک نداریم.

این هم از عجایب فوتبال است، لابد!  :106:

• GioVanni Agnelli, mory, eⁿzº و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Ti seguiremo anche noi

DMC

DMC

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 367 ارسال
  • Locationتهران
با تشکر از @حامد عزیز :53:

دایی من یک ب ام و ۲۰۰۲ داشت ، هر وقت میومد خونمون من از خود بیخود میشدم ، به خاطر ماشینش . عشق ماشین بودم . وقتی ماشینش و میدیدم انگار یار داشت از دور میومد ، همچین حسی داشتم :1: ولی داییم عشق فوتبال و روبرتو باجو بود ،‌یادمه جام جهانی ۹۴ هر وقت ایتالیا بازی داشت میومد خونه ما و با برادر بزرگم که اونم طرفدار ایتالی بود . بازی ها رو نگاه میکردن ، منم نمیزاشتن بازی کنم مجبورم میکردن ساکت باشم ، سر این موضوع یک بار هم کتک خوردم . ۷ - ۸ سال بیشتر نداشتم . بازی ایتالی با نیجریه اون رشید یکینی لعنتی با اون فیزیک و هیکلش که بیشتر وقتا با پائولو مالدینی درگیر بود یادمه . داییم میگفت ایتالی هر وقت ده نفره میشه خوب بازی میکنه :nish: همین چند جمله و چند صحنه یادمه . وقتی اینا خوشحال میشدن منم تظاهر به شادی و خوشحالی میکردم و الکی هوا میپریدم :1: یکبار اینا پریدن هوا منم یک جیغی کشیدم که به لطف رب العالمین فتق و حلقم سالم موند :1: ولی همش نمایش بود ، اهمیت نمیدادم چون من عشق ماشین و اتومبیلرانی بودم و مجبور بودم فوتبال ببینم چون حوصلم سر میرفت . همین چند صحنه با اون صحنه پنالتی که باجو خراب کرد یادمه ، ایتالی قهرمان میشد اینا خوشحال میشدن و به منم طبعا خوش میگذشت چه مالی چه تفریحی :1: اولین بار با باجو اونجا آشنا شدم ولی بیشتر از طریق کنسول های بازی و شرط بندی با برادر بزرگم که در رده باشگاهی عشق رئال مادرید هست و فقط نیم نگاهی به یووه داره باعث شد کم کم با یووه و فوتبال اینالیا آشنا بشم و از یورو ۹۶ یکم جدی تر فوتبال نگاه کردم ولی خب سن کم و نبود اطلاعات و در دسترس نبودن منابع نسبت به الان ، فقط جیغ و داد داشتم :1:

گاهی با پدرم و یا داییم هم شرط بندی میکردیم و اگه میبردیم نینتندو کرایه میکردیم ، برادرم گاهی با ایتالی و گاهی با آرزانتین بازی میکرد و چون نمیشد تیم مشابه بردارم با آلمان بازی میکردم البته وقتی آرژانتین و بر میداشت میتونستم با ایتالی بازی کنم ، بعدا هم پلی استیشن اومد و ترکیب چیدن و مطالعه خودم هم باعث شد کمی فوتبال دیدنم فرق کنه ولی همچنان آماتور یودم :1: البته هنوزم هستم :nish: ولی خب یکم فضولم که تیم با چه ترکیب و برنامه ای حمله و دفاع میکنه . خلاصه اینطوری شد منم به سمت فوتبال و یووه کشیده شدم . با تشکر :1:
  • حامد, GioVanni Agnelli, mory و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Know that Allah is between the person and his heart

Quran 8:24

amirali2001

amirali2001

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 542 ارسال

یکی از عوامل آشنایی من با فوتبال، برادر بزرگترم بود (30 ساله)

طرفدار بایرن مونیخ و تیم ملی آلمانه (یکی از دلایلی که من از فوتبال آلمان متنفرم همینه  :1: بخاطر کل کل هایی که داریم)

بازیکن مورد علاقه ش از قدیمیا : *الیور کان*   و از جدیدا: *آرین روبن*

باشگاههای داخلی هم طرفدار هیچ تیمی نیستیم و هیچکدوم از بازیهای باشگاههای ایران رو نمیبینیم ولی به خاطر اینکه اصفهانی هستیم از موفقیت سپاهان و ذوب آهن خوشحال میشیم :1:

• حامد, mory, eⁿzº و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6036 ارسال
  • LocationKhorram Abad
جام جهانی بانوان

w_20190701_113630.jpg

یعنی چی واقعا؟ :fp: مرده خودشو زن جا زده؟ یا هم زنه هم مرده؟ کلا فازش چیه؟!
  • GioVanni Agnelli, Orphée, mory و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

جداي از آنكه اين رفتار مي‌تواند يك واكنش غريزي و نشأت گرفته از تماشاي فراوان فوتبال در گذشته باشد در عين حال حركتي طبيعي است؛ چراكه اصابت توپ بر شرمگاه؛ چه مرد چه زن بسيار دردناك است؛

مضاف بر اينكه زنان نسبت به مردان نقاط كليدي و حساس ديگري مثل سينه‌هايشان نيز دارند كه برخورد پر شدت توپ فوتبال با آن مي‌تواند در آنها درد و مشكل ايجاد كند.

همه اينها را كنار ظرافت‌هاي  فيزيكي آنها نسبت به آقايان كه قرار دهيد متوجه مي‌شويم كه حركت بانويِ زرد پوش چندان عجيب و غيرمتعارف جلوه نمي‌كند.

• GioVanni Agnelli, Orphée, mory و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Ti seguiremo anche noi

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3741 ارسال

این ستاره های برزیلی اکثرا ی تخته شون کمه ...

رونالدینیو ...پسر خوب تو دیگه چرا ؟؟؟ ...

فرار مالیاتی و پولشویی و جعل اسناد و گذرنامه های جعلی...

شما دیگه چتونه ؟...

کلی ثروت و افتخار و عزت و شهرت رو با خاک یکسان کردی ...

• Orphée, eⁿzº, L'Avvocato و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

ای به رویا سرسپرده با توام ای همه خوبی

راهی کدوم دیاری...

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6351 ارسال
  • LocationRasht

فقط مختص بریزیلیا نیست مرتضی جان! چشم آبیا هم ید طولایی در این زمینه دارن... پاسپورت جعلی رکوبا رو یادت نرفته که آقای موراتی واسش راست و ریس کرده بود! اینتر اونموقع 5 بازیکن non-EU تو لیستش داشت، من جمله رونالدو پس مثلاً رکوبا رو فرستادن یه تیم گُمنام و بعدِ 2 ماه به لطف یزدان و بچه ها، صاحب گذرنامۀ اروپایی شد! هر چند کوپر میخواست در پُست غیرتخصصی (پیستون چپ) بازیش بده ولی پاداش سکوت رکوبا [در قضیۀ پاسپورت] شد 12.5 برابر شدن حقوقش... :1:

• mory, eⁿzº, GG.B1 و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

They SURVIVED ... That's What Make Them Assets ! i

JB.png

Senmorta

Senmorta

پویا

• اعضا
  • 1236 ارسال

دوستان!اطلاع ندارید چرا تا قبل از دهه نود به بازیکنان غیر اروپایی توپ طلا نمی دادن؟!

بازیکنانی مثل مارادونا یا پله کلا توی لیست نامزد ها نبودند هیچ وقت!چرا؟!

• mory, eⁿzº و L'Avvocato از این پست تشکر کرده است

2_hn6s.jpg

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2634 ارسال

دوستان!اطلاع ندارید چرا تا قبل از دهه نود به بازیکنان غیر اروپایی توپ طلا نمی دادن؟!
بازیکنانی مثل مارادونا یا پله کلا توی لیست نامزد ها نبودند هیچ وقت!چرا؟!

فقط به اروپاییا میدادن. تا قبل از ژرژ وه آ؛ از همون سالی که ژرژ وه آ توپ طلا گرفت دیگه محدودیت اروپایی رو برداشتن احتمالا بخاطر همین هم به ژرژ وه آ دادن ...
  • Orphée, mory, eⁿzº و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2634 ارسال
مورد استثنایی عمر سیووری هست که اونم با ملیت ایتالیایی تونسته توپ طلا بگیره!
  • mory, eⁿzº, Senmorta و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Senmorta

Senmorta

پویا

• اعضا
  • 1236 ارسال

فقط به اروپاییا میدادن. تا قبل از ژرژ وه آ؛ از همون سالی که ژرژ وه آ توپ طلا گرفت دیگه محدودیت اروپایی رو برداشتن احتمالا بخاطر همین هم به ژرژ وه آ دادن ...

خب برای چی این طور بوده؟

یعنی تا قبل از اون درواقع کسی توپ طلا می برده که بهترین بازیکن اروپا بوده؟
خب اینطوری شدیدا اعتبار توپ طلا های پلاتینی و سیووری و حتی باجو پایین میاد!

• mory, eⁿzº و Jack Sparrow از این پست تشکر کرده است

2_hn6s.jpg

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی