پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

اخبار و گفت و گو پیرامون فوتبال جهان

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
2226 پاسخ برای این موضوع

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6405 ارسال
  • LocationRasht

فیفا در حال بررسی تغییرات انقلابی در فوتبال ؛

- 2 نیمۀ 30 دقیقه ای به جای 45 دقیقه
- متوقف شدن تایمر بازی در زمانهای توقف بازی
- حذف محدودیت در تعداد تعویضها
- زدن اوت دستی ها با پا
- جریمۀ 5 دقیقه ای بعد از دریافت کارت زرد

تیم‌های زیر 19 ساله های آیندهوون  ، کلوب بروخه ، لایپزیگ ، آلکمار همگی در یک تورنمنت آزمایشی حضور خواهند داشت و با استفاده از این قوانین جدید، بازی میکنن...

در حال حاضر این تغییرات به کمیسیون وضع قوانین فیفا فرستاده شده و در صورت تأیید ، فعلاً در ردۀ جوانان مورد استفاده قرار خواهند گرفت!

• saeed-nedved, GG.B1, El rey leon و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Ned : It's Done Your Grace , The Targaryens Are Gone ... i

Robert : Not All Of Them ! i

standing-jon-snow-game-of-thrones-m44shr

Escanor

Escanor

Goodbye Baby

• اعضا
  • 1312 ارسال

^

فوتساله مگه. چرا آخه؟ :fp:

• Orphée, tecra, D E L P I E R O و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6405 ارسال
  • LocationRasht

^^^

پس لرزه های سوپرلیگ هست علی جان... از ترس دمده شدن و انقلابِ سوپرلیگ ، یوفا و فیفا تصمیم گرفتن خودشون یه انقلابِ سفید/گلخونه ای راه بندازن وگرنه خوب میدونن سر بدون درد رو دستمال نمیبندن...

Spoiler

• Pinturicchio, tecra, L'Avvocato و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6405 ارسال
  • LocationRasht

بارسلونای بدون مسی ... (●'◡'●)

E8C_mo7WQAEGATA1.jpg

• tecra, L'Avvocato, Escanor و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2921 ارسال

آیا یه سری ها هنوزم دنبال روح فوتبال می گردن !!؟ 

هنوز هم نمیهمم یه سری احمق چطور برای مخالفت با سوپر لیگ ریختن دم در باشگاهشون !! 

• eⁿzº, El rey leon, tecra و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

هنوزم تو شبهات اگه ماهُ داری من اون ماهُ دادم به تو یادگاری ...

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2181 ارسال
  • LocationTehran,Iran
انصافا مدیریت بد هم به بارسلونا ضربه زده
هافبک ندارن آگوئرو و دیپای می خرن!
خرید گریزمان، دمبله و ...
انتخاب مربی های درجه ۲ و ۳
چیدن تیم طبق نظر مسی
افزایش رقم های نجومی قرارداد مسی
کرونا هم که همه رو ترکوند
  • El rey leon, L'Avvocato, Escanor و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

در رده ملي و در جريانِ برگزاري تورنمنت‌هاي بزرگِ فوتبالي (از جمله جام‌جهاني، جام ملت‌هاي اروپا و آسيا، جام كنفدراسيون‌ها، المپيك و ...)

غير از علاقه به تيم‌هاي ملي ايتاليا و ايران (كه طبيعتاً تخمين دلايلش چندان دشوار نيست / هرچند ممكن است به هر دليلي به يكي از اين دو تيم نيز علاقه‌مند نباشيد!)،

در سه دهه گذشته طرفدار چه تيم‌ يا تيم‌هاي ملي ديگر بوده‌ايد؟ دليلش چه بوده؟

با توجه به شناخت نسبي‌اي كه از بچه‌هاي فروم دارم (داريم)، دانستنِ مقصد اين طرفداري‌هاي پنهان خيلي جالب است.

• eⁿzº, tecra, L'Avvocato و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Tu sei la squadra del cuore

sempre in campo undici eroi

vinci l'impossibile e vai

Ti seguiremo anche noi

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2181 ارسال
  • LocationTehran,Iran

من خودم مقطعی طرفدار فرانسه بودم: زیدان، دشام، ترزگه، تورام و ... (یوونتوسیا)، آنری، پاتریک ویرا، روبر پیرس و امانوئل پتی (آرسنال)

توی فینال کذایی 2000 من طرفدار فرانسه بودم :fp: 

بچگی که طرفدار یووه و رئال و آرسنال بودم، بعد توی سالها اول ویروس رئال از بدنم خارج شد (بعد از پروژه کهکشانی اول پرز) و بعد نوبت یواش یواش به ویروس آرسنال رسید :1:  

الان هم نتایج فرانسه و ایتالیا رو دنبال می کنم اما تعصبی که روی یووه دارم سرسوزنی به تیم ملیا ندارم :1: 

• حامد, eⁿzº, Pinturicchio و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Escanor

Escanor

Goodbye Baby

• اعضا
  • 1312 ارسال

در رده ملي و در جريانِ برگزاري تورنمنت‌هاي بزرگِ فوتبالي (از جمله جام‌جهاني، جام ملت‌هاي اروپا و آسيا، جام كنفدراسيون‌ها، المپيك و ...)

غير از علاقه به تيم‌هاي ملي ايتاليا و ايران (كه طبيعتاً تخمين دلايلش چندان دشوار نيست / هرچند ممكن است به هر دليلي به يكي از اين دو تيم نيز علاقه‌مند نباشيد!)،

با توجه به شناخت نسبي‌اي كه از بچه‌هاي فروم دارم (داريم)، دانستنِ مقصد اين طرفداري‌هاي پنهان خيلي جالب است.

سوئیس این یورو رو دو سه تا بازی دیدم ازشون نصفه نیمه. دوست داشتم شکل فوتبالی که بازی میکردن و حرکات ترکیبی که انجام میدادن. برای یه تیم ملی اون سطح از هماهنگی لذت بخش بود.

آرژانتین 2002 به خاطر باتیستوتا. باتیستوتا جزو معدود بازیکنایی هست که بعد سال ها هنوز دوستش دارم.

ترکیه 2008 به خاطر نیهات قهوه چی و سمیه شنتورک. سبک بازیشونو خیلی پسندیدم اون زمان. دقیقا هم یادم نیست چرا. 2002 هم به خاطر بازیکنای خاصشون مثل روشتو، حسن شاش ،امره و... تیم باحالی داشتن.

پرتغال 2000 به خاطر لباسشون و نونو گومز. البته بیشتر طرفدار لباسشون بودم. هنوز هم اون لباس رو دوست دارم. جذابیت بصری هم به هر حال مهمه.

و در نهایت کرواسی 2018 به خاطر مانژوکیچ. بازیای زیادی ازشون ندیدم. بیشتر نتایج رو چک میکردم. مهم بود برام مانژو موفق باشه.

• حامد, eⁿzº, D E L P I E R O و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

D E L P I E R O

D E L P I E R O

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 1384 ارسال
  • Locationقزوین

سنگال 2002

چک 2004

ترکیه 2008

ژاپن 2010

هلند 2014

کرواسی 2018

---

بالاخره وقتی ایتالیا/ایران نباشن یا زود حذف بشن آدم باید یه جای دیگه رو زاپاس داشته باشه وگرنه کل تورنومنت بی معنی می شه.

• حامد, Jevdelffon و miiiiiiiladcr7 از این پست تشکر کرده است

adp.jpg

miiiiiiiladcr7

miiiiiiiladcr7

میلاد

• اعضا
  • 1385 ارسال

انگلیی ۹۸ که طبعا دلیلش بکهام بود
پرتغال ۲۰۰۰ به خاطر اون کیت شدید دوست داشتنی که داشت
سنگال ۲۰۰۲ به خاطر بردن فرانسه و در ادامه میتونم بگم تنفر شدیدی از کره ۲۰۰۲ داشتم ب خاطر اون ناداوریای مزخرف
یونان ۲۰۰۴ ، شبیه بچه ای بود که بین ی سری ادم گردن گلفت گرفتار شده بود
ایران ۲۰۰۴ تنها ورژنی بود که شدیدا میپرستیدم اون تیمو
عراق در جام ملتهای اسیا ۲۰۰۷ ، ب خاطر نشات اکرم خیلی دوسش داشتم
هلند ۲۰۱۰ که بی نظیر بود و با بدشانسی قهرمان نشد
اینا خیلی خاص بودن برام
  • حامد و D E L P I E R O از این پست تشکر کرده است
«بر بالشی که از مرگ پرنده‌ها پُر است،
نمی‌توان خواب ِ پرواز دید...»

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

گاهي با خودم فكر مي‌كنم نخستين و اصلي‌ترين دليلي كه عمده هواداران بواسطه آن طرفدار يك تيم باشگاهي يا ملي‌ به جز كشورشان مي‌شود چيست؟

ريشه‌هاي آن در كدام عوامل و عناصر تنيده شده؟ آيا گاهي يك دليل ساده و توجيهي نه‌چندان منطقي مهم‌ترين دليل براي دلبستگي و پيگيري و هواداري از يك تيم است؟

مخلص كلام اينكه در نوع خود جالب است دليل علاقه‌مندي‌مان به تيم يا تيم‌هايي باشگاهي يا ملي.

شخصاً علقه‌اي زايد‌الوصف به كشورهاي حوزه شرق اروپا و منطقه بالكان دارم و فرهنگ و تاريخ‌شان را هميشه پيگيري مي‌كنم.

در بحث فوتبال نيز از جام‌جهاني 1990 كه به شوق تماشاي رينات داسايف، بازي‌هاي شوروي را دنبال مي‌كردم؛

از فروپاشي شوروي و سقوط يوگسلاوي تا ظهور كرواسي و خرده‌ كشورهاي جديدتر،

هميشه علاقه‌مند فوتبال كشورهاي منشعب از شوروي سابق، كشورهاي شرق اروپا و البته شبه‌جزيره بالكان بوده‌ام.

ممنون از همراهي وحيد، اميرحسين، عليرضا، علي، حسين، محمد، ميلاد، پوريا، محمد(تكرا) و اميرِ عزيز.  :thank: 

عليرضا: فرانســـه (اتفاقاً انتخابت بسيار بهت مي‌آيد عليرضا جان. فرانسه هميشه ستاره‌هاي بزرگي تحويل فوتبال داده است؛ اعجوبه‌هايي كه شايد گاهي ريشه‌هايي غير از اين كشور نيز داشته‌اند.)

علي: سوئيس، آرژانتين، تركيه، پرتغال و كرواسي (علي جان گزينه آخرت بيش از 20 سال است كه يكي از تيم‌هاي ملي مورد علاقه‌ام است.)

حسين: سنگال، جمهوري چك، تركيه، ژاپن، هلند و كرواسي (ضمن احترام به تيم‌هاي ملي مورد علاقه‌ات بيشتر با ژاپن و كرواسي‌ات همدلم حسين عزيزم)

ميلاد: انگليس، پرتغال، سنگال، يونان، عراق و هلند (به جز اولي و آخري به سه تيم ديگرت در مقاطعي سمپاتي داشته‌ام ميلاد عزيز)

• ace of glass, D E L P I E R O, Jevdelffon و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Ti seguiremo anche noi

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

برزیل 98  ایتالیا و یونان 2004

• حامد و D E L P I E R O از این پست تشکر کرده است

capture1_gp2v.jpg

D E L P I E R O

D E L P I E R O

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 1384 ارسال
  • Locationقزوین

lewa.jpg

لواندوفسکی با وجود این همه بازی های درخشان و خارق العاده و زدن کلی رکورد توپ طلا نگرفت.

اون وقت مسی صرفا به خاطر اومدنش به پاریس توپ طلا گرفت.

همون طور که دوناروما به خاطر اومدنش به پاریس بهترین بازیکن یورو شد و جایزه یاشین رو هم دریافت کرد.

واقعا گِل بگیرن این فوتبال رو.

• saeed-nedved, حامد, mory و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

adp.jpg

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

فابين بارتز

مدت‌هاست بازي‌هاي دوناروما را دنبال مي‌كنم. او را بسيار دوست دارم و معتقدم يكي از سه دروازه‌بان برتر حال حاضر دنيا است و به زودي نيز تبديل به شماره يك در فوتبال جهان خواهد شد.

• Orphée, mory, Prince Claudio و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Ti seguiremo anche noi

L'Avvocato

L'Avvocato

هوادارِ یوونتوسِ سابق

• اعضا
  • 1484 ارسال

نتایج فوتبال رو چک می‌کردم. دیدم جزایر فارو با حدود 50 هزار نفر جمعیت 2-1 ترکیه رو برده :22:

• GioVanni Agnelli, Orphée, mory و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

.

.

.

.

.

.

.

هجوم( حجوم :frusty:) -راجع به(راجب) - علی‌رغم - حواس - انضباط - زمینه(ضمینه :fp: ) حضور(حظور:frusty:) - مزخرف(مضخرف) - دردِ دل(درد و دل)- توجیه( توجیح ) - دست مریزاد - نصیب - حاضر(حاظر :frusty: ) - کج دار و مریز - لهجه

وگرنه = در غیر این‌صورت

مگه نه = مگه اینطور نیست؟

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

1_q4ny.jpg

اواخر دهه‌ی 80 و اوایل دهه‌ی 90 میلادی در کنار تمام باشگاه‌های سرشناس فوتبال اروپا، نام‌های دیگری نیز به چشم می‌خوردند که ستاره سرخ و پارتیزان بلگراد دو تیم از همان نام‌ها بودند. دو باشگاه قدیمی و قدرتمند یوگسلاوی سابق و صربستان فعلی که از قضا همچنان نیز به ترک‌تازی و سلطه‌ دو قطبی‌شان در فوتبال این کشور ادامه می‌دهند.

تیم‌هایی از بلوک شرق اروپا با فوتبالی قدرتمند و ستارگانی بی‌بدیل که تاریخ فوتبال اروپا، خاطرات هیجان‌انگیز آنها را از یاد نخواهد برد. اسامی چپ‌گرایانه‌ی این دو باشگاه یوگسلاو در کنار اسپارتاک و لوکوموتیو شوروی و حتی دیناموبخارست رومانی در میان تیم‌های محبوب طبقه کارگر مستقر در اروپا می‌درخشید. هرچند در آن سالها کودکی‌ام را می‌گذراندم اما هیمنه‌ی غول‌کش و فوتبال ترسناک آنها همچنان در خاطرم باقی مانده است.

برنده‌ی این دوگانه «پارتیزان - ستاره سرخ» در فصلی که به پایان رسیده این بار نصیب ستاره سرخ شده. جدال میان این دو باشگاه سرشناس صرب تاکنون 19 بار با برتری ستاره سرخ و 11 بار نیز با قهرمانی پارتیزان‌ها پیگیری شده است.

قهرمانی در فوتبال صربستان از سال 2006 و پس از فروپاشی یوگسلاوی بلااستثناء میان این دو تیم تقسیم شده که البته از سال 2017 تاکنون به طور مطلق در اختیار ستاره سرخ بوده و آنها از این حیث نسبت به رقیب‌شان پیشی گرفته‌اند؛ رقیب سرسختی که البته این فصل رتبه‌ای بهتر از چهارم برای خود دست و پا نکرد.

ستاره‌سرخ با لباس‌های راه‌راه سفید و قرمز تداعی‌کننده اتلتیکو مادرید و پارتیزان‌‎ها با لباس‌های راه‌راه سیاه و سپیدشان بیشتر یادآور یوونتوس هستند. درخشش پارتیزان بلگراد در لیگ قهرمانان اروپا در فصل 1966 - 1965 و حضور آنها در بازی فینال در مقابل رئال‌مادرید یکی از فراموش‌نشدنی‌ترین افتخارات این باشگاه 77 ساله است.

کشورها، سیاست، فرهنگ، تاریخ، جغرافیا، سبک زندگی و فوتبال بلوک شرق اروپا دهه‌های متمادی‌ست که یکی از علاقه‌مندی‌ها و بخشی از موضوعات مورد مطالعه‌ام بوده. شاید به همین خاطر است که در تورنمنت‌هایی مثل جام‌جهانی و جام‌ملت‌های اروپا همواره در میان تحسین‌کنندگان و هواداران تیم‌های این منطقه (من‌جمله کرواســـی) بوده‌ام.

• GioVanni Agnelli, Orphée, alireza.de710 و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Ti seguiremo anche noi

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6405 ارسال
  • LocationRasht

تا قبل جام جهانی 2022 ، ژاپن هیچوقت در تاریخ موفق به پیروزی مقابل آلمان (در ردۀ مردان) نشده بود ولی حالا 2 پیروزی پیاپی کسب کردن ؛

2-1 و 4-1 ... :22:

همچنین هانسی فلیک فقط 7 باخت در 86 بازیش با بایرن ثبت کرد و 70 پیروزی بدست آورد. ولی حالا 6 بازی از 25 تا بازیش بعنوان مربی آلمانو باخته مِن حمله تمام 3 بازی آخرو!!!

درصد پیروزیش با تیم ملی 48 % هست.. :22:

• GioVanni Agnelli, mory, eⁿzº و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
اینکه آلمان با توجه به نتایج ضعیف و نمایش بدش در جام جهانی باز هم با فلیک ادامه داد ، بسیار سوال برانگیز بود.
  • Orphée, L'Avvocato, D E L P I E R O و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

ای به رویا سرسپرده با توام ای همه خوبی

راهی کدوم دیاری...

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
پیگیری ورزشی که نتایجش در شرط بندی تعیین بشه چه ارزشی خواهد داشت.
  • GioVanni Agnelli, Orphée, eⁿzº و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

ای به رویا سرسپرده با توام ای همه خوبی

راهی کدوم دیاری...

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی