پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

4- فدریکو گاتی - Il Cobra

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
64 پاسخ برای این موضوع

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6043 ارسال
  • LocationKhorram Abad
فدریکو گاتی

Federico Gatti

20220131_103433_78kk.jpg

فدریکو گاتی مدافع 23 ساله فروزینونه در آخرین لحظات تصمیم گرفت به یوونتوس بپیوندد. وی تا پایان فصل برای تیمش در سری بی به میدان خواهد رفت و پس از آن به یووه نقل مکان خواهد کرد. رقم انتقال گاتی با احتساب پاداشها 9 میلیون یورو برآورد شده است.
  • Orphée, eⁿzº, Signora Omicidi و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

فقط برای حقوق کم و فروشش ب قیمت بالا تر ب تیم های دیگست ...برخیا خریدشون ب خاطر داشتن نفوذ و پارتی هست

• Orphée, Signora Omicidi, AliReZaZa و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2181 ارسال
  • LocationTehran,Iran

دقیقا!

منم بعید میدونم بازیکن 24 ساله ای که تو سری ب بازی می کنه برای فیکس یووه شدن خریداری شده باشه

مخصوصا که تو خط دفاع ایتالیایی زیاد داریم 

• tecra, L'Avvocato, Escanor و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3848 ارسال
  • LocationAhWaS
همین نخبه های فروم زمان اومدن کیه زا هم همینجوری نق میزدن میزدن طرف ۲۳ ساله هست اینقدر اطلاعات ناقص طرفداریو کپی نکنید فعلا ۲۳ ساله و وقتی ماروتا افتاد دنبالش پس صید خوبیه.
  • tecra, Escanor و vahid.juv از این پست تشکر کرده است

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6043 ارسال
  • LocationKhorram Abad
انتقالش رسمی شد!

جانشین ده لیخت در بدترین حالت یکی در حد رومانیولی هست ن گاتی! گاتی قرار نیست بیاد فیکس بشه! میاد ک نقشی مثل نقش فعلی روگانی رو داشته باشه تازه اگه قرضش ندن! اگه پیشرفت کنه میتونه امیدوار باشه فراتر هم بره! سنشم مسئله مهمی نیس مدافع ایتالیایی اگه راه بیفته تا 35 سالگی هم جوابه!
  • Orphée, eⁿzº, El rey leon و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3848 ارسال
  • LocationAhWaS
من تعجب میکنم چ اصراری دارین ب اینکه گاتی به خرید معمولی برا نیمکت هست. فردا روز مثل کیه زا شد تو ترکیب یوونتوس شما رو دیدن داره واقعا
  • tecra, Escanor و vahid.juv از این پست تشکر کرده است

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6043 ارسال
  • LocationKhorram Abad
گاتی هم در اولین بازیش ب عنوان بازیکن یووه تونست برای فروزینونه گلزنی کنه مقابل ویچنتزا !

این چهارمین گل گاتی بود در این فصل ک ب عنوان ی مدافع آمار بسیار خوبیه!
  • Orphée, eⁿzº, El rey leon و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

eⁿzº

eⁿzº

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 611 ارسال
مقابل انگلیس نسبت به توقعی که ازش میرفت درخشان ظاهر شد و بین بازیکنان ایتالیا بیشترین دوئل (۱۱)* ، دور کردن توپ (۴) و قطع توپ (۲ یا ۳) رو داشت. :yes1:

*از این ۱۱ تا دوئل ۸ تا زمینی و ۳ تا هوایی بوده که ۴ تا زمینی و هر ۳ هوایی رو برده.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

چند روز پیش هم مانچینی در موردش گفته بود که فیزیکی ، سریع و باهوشه ، در آینده مدافع مهمی میشه و آینده درخشانی داره.

ظاهرا قراره پیش فصل توسط آلگری ارزیابی بشه و احتمالش زیاده فصل جدید برای یووه بازی کنه.

به نظرم شاید زود باشه به عنوان جانشین کیلینی روش حساب کنیم ولی میتونه بجای روگانی بیاد و خودش رو در آینده اثبات کنه ، البته به شرطی که میخ نیمکت نشه و تعداد مناسبی بازی بهش برسه.
  • حامد, Orphée, Signora Omicidi و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال

روگانی که شوته

گاتی رو نباید با این بازیکن بی کیفیت مقایسه کرد 

• eⁿzº, Signora Omicidi, AliReZaZa و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
dme48gukzvs8_t.jpg

Buffon2003

Buffon2003

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 516 ارسال

باید حتما روگانی رو رد کنیم و گاتی بازی کنه واسه فصل بعد. چطور دلیخت 80 میلیونی میتونه بیاد تو ترکیب ثابت کلی اشتباه کنه کلی پنالتی بده جام رو از دست بدیم بخاطر اشتباهاتش اما یه مدافع ایتالیایی که از سری بی اومده فیکس تیم ملی ایتالیا رو بهش فرصت ندیم ؟ اونم وقتی تو دفاع یه بازیکن بی خاصیتی مثل روگانی داریم (طرفداراش ناراحت نشید). توپ رو مثل کیلینی میبره جلو و مثل بونوچی پاس بلند هم میده

• Orphée, mory, eⁿzº و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6372 ارسال
  • LocationRasht

گاتی به Rai پس از بازی انگلیس ۱-۱ ایتالیا ؛

- در زمان صعود به سری آ اینطوری بازی میکردم و همچنین در این سطح هم همینطور بازی میکنم...

- خیلی کم خوابیدم ، خیلی خوشحالم و میخوام ۱۰۰۰ روز مثه این رو تجربه کنم ...

- عالی بازی کردیم و من واسه همچین چالش هایی زنده ام ...

+ تو نظرسنجی فدراسیون برای انتخاب بهترین بازیکن بازی با انگلیس ، بعد از پسینا دومه! خودمم بهش رأی دادم... :1: 

• حامد, mory, eⁿzº و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

They SURVIVED ... That's What Make Them Assets ! i

JB.png

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6372 ارسال
  • LocationRasht

گاتی و فاجولی تو تیم منتخب فصل سری بی قرار گرفتن ... گاتی به ایتالیایی یعنی گُربه ها و فاجولی هم یعنی لوبیاها ... :nish:

• حامد, mory, eⁿzº و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

They SURVIVED ... That's What Make Them Assets ! i

JB.png

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21148 ارسال
- توقع ندارم مقابل PSG در ترکیب اصلی باشه ولی واقعا توقع دارم در مقابل تیم های سری آ، زوج برمر در ترکیب اصلی باشه و اصلا از اشتباهاتش ناراحت نمیشم، حتی اگه منجر به گل خوردن بشه.
گاتی یکی از ۲ مدافعی هست که قراره سالها در قلب خط دفاعی یووه بازی کنه !
فوق العاده با استعداد و با جنم میبینمش.
شاید یادآور مدافعان اصیل ایتالیایی ...
  • mory, alireza.de710, Signora Omicidi و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6043 ارسال
  • LocationKhorram Abad
از اون چیزی ک انتظار داشتم سطحش خیلی پایین‌تره! متاسفانه ناامید شدم ازش :fp: یک ایتالیایی نباید بذاره برزیلی‌ها دفاع رو دستشون بگیرن و اینجوری ب فناش بدن! روگانی ک هیچی تو دیگه چرا؟!
  • GioVanni Agnelli, eⁿzº, tecra و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21148 ارسال
^^^^
- به من بگو اگه کیه لینی جوان که در شروع دفاع چپ هم بود تازه، زیر دست آلگری بود، چی ازش در میومد ؟
منطقی جواب بده !!
  • tecra, L'Avvocato, Dreamer و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6043 ارسال
  • LocationKhorram Abad
^
من سعی کردم تاثیر سرمربی رو ندیده بگیرم و انتقادم فقط متوجه شخص گاتی باشه وگرنه ک دارم برمر رو می‌بینم ک از عنوان بهترین مدافع فصل سری‌آ ب چ روزی افتاده زیر دست آلگری! با این وجود برمر هنوز نقاط قوت خودش رو داره گرچه افت کرده باشه...

ب نظرم بازیکن خودشم باید چیزایی رو کنه. مثلا فاجولی تقریبا شرایط مشابهی با گاتی داشت حتی بدتر چون فرصت پیدا نمیکرد اما کم‌کم خودشو تحمیل کرد و حالا همه رو امیدوار کرده اما گاتی فاقد چنین شخصیتی هست متاسفانه! همون کیه‌لینی هم اگه زیر دست آلگری شروع میکرد نهایتا بیست تا سی درصد ضعیف‌تر از نسخه فعلیش میشد ن بیشتر... بازیکن قوی خیلی بیشتر از سرمربی ب خودش متکی هست...
  • GioVanni Agnelli, mory, eⁿzº و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال

^
من سعی کردم تاثیر سرمربی رو ندیده بگیرم و انتقادم فقط متوجه شخص گاتی باشه وگرنه ک دارم برمر رو می‌بینم ک از عنوان بهترین مدافع فصل سری‌آ ب چ روزی افتاده زیر دست آلگری! با این وجود برمر هنوز نقاط قوت خودش رو داره گرچه افت کرده باشه...

ب نظرم بازیکن خودشم باید چیزایی رو کنه. مثلا فاجولی تقریبا شرایط مشابهی با گاتی داشت حتی بدتر چون فرصت پیدا نمیکرد اما کم‌کم خودشو تحمیل کرد و حالا همه رو امیدوار کرده اما گاتی فاقد چنین شخصیتی هست متاسفانه! همون کیه‌لینی هم اگه زیر دست آلگری شروع میکرد نهایتا بیست تا سی درصد ضعیف‌تر از نسخه فعلیش میشد ن بیشتر... بازیکن قوی خیلی بیشتر از سرمربی ب خودش متکی هست...

هیچ ربطی به زیردست بودن نداره،‌ مثلا دیماریا همون کیفیتی رو داره که تو تیم ملی آرژانتین داره‌،‌یا کیزا همینطور،‌بازیکن بازیکن باشه خودشو درمیاره،‌به گاتی به اندازه کافی بها داده شده و بعید میدونم مدافع خوبی ازش دربیاد

• GioVanni Agnelli و tecra از این پست تشکر کرده است
dme48gukzvs8_t.jpg

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21148 ارسال
- نمیتونم نقل قول بگیرم، اول جواب آرش :
خب نباید فاکتور مربی رو نادیده بگیری، چرا نادیده میگیری اصلا ؟
فاجیولی رو مثال زدی، فاجیولی فصل پیش از بهترین های سری ب شده و بازیکن ممتازی به حساب میاد، مشخصا از گاتی و سایر بازیکن های جوون تیم بالاتر هست و خودش رو در عرصه ملی هم ثابت کرده.
گاتی ولی توی تیم های سابقش حتی بازیکن اصلی نبوده و تجربه بازی در سطوح بالا و ملی رو هم نداشته، در نتیجه نیاز داره که بهش کمک بشه و باید بررسی بشه که در چه نوع سیستم دفاعی راحت تر هست و یا با چه بازیکنی زوج مناسب تری هست.

البته اصلا از عملکردش دفاع نمیکنم و به نظرم ضعف هایی داره ولی به عنوان اولین فصلش، اصلا بهش سخت نمی‌گیرم.

- و اما back to Juve عزیز،
حقیقت مثال هایی که زدی اصلا مناسب نیستند، کیه زا و دی ماریا دو بازیکن حرفه ای، سطح بالا و ثابت شده اند.
  • tecra, Dreamer, DMC و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21148 ارسال

- با عملکرد خوبی که مقابل فرایبورگ داشت احتمالا در مقابل اینتر هم فیکس خواهد بود.

• Orphée, mory, eⁿzº و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6043 ارسال
  • LocationKhorram Abad
از عملکرد بد اول فصلش خوب فاصله گرفته دیگه نباید نیمکت نشین بشه. احتمالا با بازگشت ساندرو دوباره بره رو نیمکت اما امیدوارم حداقل تو کوپا فیکس باشه مقابل اینتر...
  • حامد, GioVanni Agnelli, Orphée و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی