پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

4- فدریکو گاتی - Il Cobra

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
64 پاسخ برای این موضوع

vahid.juv

vahid.juv

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 602 ارسال
  • Locationgolestan-gorgan

خوشحالم یکی دیگه عین فکر خودم پیدا کردم.  :1:  :nish:

والا منم همچین نظرایی گاهی دارم. بعضی وقتا یه اتفاقایی میوفته هر جور حساب میکنی تهش میشه همین بِت. چی بگم والا قطعی نمیشه نظر داد اما این همیشه گوشه ذهن من بوده و هست و خواهد بود.

• Orphée, mory, eⁿzº و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4145 ارسال

احتمالا اهل بت هست ولی نه همه بازیها.

رو گل زدن خودش هم بت میزنه.

• Orphée, mory, eⁿzº و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال

یه چیز دیگه هم که همه فراموش کردن تو صحنه آخر بازی با اینتر گاتی کلا تسلیم شد و اگر شزنی یک سوپر واکنش نشون نمیداد ۱۰۰٪‌با اشتباه دومش دومین گل رو میخوردیم

359505_24rgw.pngc6ed05_24rtret.png

• GioVanni Agnelli, mory, eⁿzº و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
dme48gukzvs8_t.jpg

Serie A

Serie A

trequartista

• اعضا
  • 998 ارسال
  • LocationKurdistan

واقعاً این قضیۀ بتینگ فجولی و فلورنتزی و .. باعث شده آدم به همه چی شک کنه و حجم و شیوۀ حماقت و استهزاء گل به خودی ها و پاس گل دادانای گاتی اونقدر از دید من بالاست که فکر میکنم تک بسته بوده رو مثلاً اینکه گل اولو سالرنیتانا بزنه یا تک بسته رو بُرد اینتر! مدرک دیگه از کلیپِ تعلل تونالی در خروج از زمین و گرفتن کارت زرد بزرگتر بنظرم نیست تو تاریخ این ورزش... یه طرف این گاتی معلوم الحال رو داریم تو تاریخ یوونتوس ، یه طرفم 5 تن آلِ وفا رو. بنظرم اگه نور و تاریکی و خیر و شری هم وجود داشته باشه ، میتونیم به این دو کفۀ ترازو اشاره کنیم... چه آبروریزی هایی حالا تو سی ال و سوپرلیگ از طرف این حضرت آقا در پیشه ، خدا داند و بس... :fp:

یعنی اگه دلیخت هنوز هم بازیکن یوونتوس بود احتمالا زوجش با گاتی میتونست به موفقیت عظیمی در فوتبال برسه (البته تو بتینگ)..تو هربازی یکی با هند پنالتی تیمو شوهر میداد یکی با پاس گل به مهاجم حریف :2laugh:

• GioVanni Agnelli, Orphée, mory و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21148 ارسال
- اخباری در خصوص احتمال فروش گاتی منتشر شده.
(ظاهراً این مسئله بی ربط به حواشی شرط بندی نیست و صرفا یک تصمیم فنی نیست)

ولی تمدید با روگانی، آمادگی ژالو، جذب کالافیوری و بازگشت هویسن عواملی هستند که شاید در نهایت منجر به خروج گاتی بشن.
  • Orphée, mory, eⁿzº و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی