پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تحلیل خط دفاعی و دروازه

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
485 پاسخ برای این موضوع

L'Avvocato

L'Avvocato

هوادارِ یوونتوسِ سابق

• اعضا
  • 1488 ارسال
ممنون از توضیحتون.

- قرار دادن یه مدافع راست پا در سمت چپ و یه مهاجم چپ پا در سمت راست(هر دو علی القاعده غیر تخصصی و دقیقاً بر خلاف حالت معمول) در بازیهای ویژه ای که تیم مقابل بیشتر سعی داره از مرکز خط دفاع نفوذ کنه چه مزایا و معایبی داره؟(اصلاً مزیتی داره؟ اگه بله چرا استفاده نمیشه؟)

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6428 ارسال
  • LocationRasht
خواهش میکنم. امیدوارم مفید واقع شده باشه ..

الان نزدیک ترین مثالی که برای "قرار دادن یه مدافع راست پا در سمت چپ" میشه زد فلیپ لامه که با اینکه راست پاست دفاع چپ بازی میکنه و همونطور که شاهد بود در بازی آلمان-یونان یورو 2012 که آلمان هرچه حمله میکرد به در بسته میخورد، با پای چپ به داخل و بسمت مستطیل 18 قدم زد و توپ رو آورد روی پای تخصصیش و اون شوت مرگبار رو روانه دروازه یونانی ها کرد و گره بازی رو باز کرد. این میتونه یکی از مزیت ها باشه ولی معایب همچین کاری بستگی به توانایی های بازیکنت هم داره. همین لام نقاط قوت بازیش مثه سرعت، دوندگی، جسارت، قدرت شوت زنی، قدرت رهبری و.. به معایبش مثه قد کوتاه و قدرت بدنی پایینش چیره ست. ولی باز مثلاً میشه به آفسایدی که تو صحنه گل دوم ایتالیا پر کرده بود و شاید قد کوتاهش باعث شد توپ ازش رد بشه، اشاره کرد

یک عیب دیگه اش اینه که لام نوعی موقع سانتر معمولاً باید بیاره روی پای راستش و بعد سانتر کنه که همین چند لحظه میتونه فرصت فکر کردن و بستن فضاهای حیاتی رو در اختیار حریف قرار بده و زمان رو بنفع اونا تلف کنه. در هنگام دفاع هم وقتی مهاجم روبروش میخواد از سمت راستش نفوذ کنه، احتمال اینکه بتونه با پای تخصصیش راهش رو سد کنه بیشتر تا وقتی حریف سمت چپ لام رو هدف میگیره

در رابطه با مورد دوم هم خب میشه به روبن و مسی اشاره کرد که بیشتر هم مهاجمن تا هافبک، مخصوصاً مسی. هر دو با اینکه چپ پا هستن معمولاً در سمت راست قرار میگیرن (البته روبن مدام جاشُ با ریبری عوض میکنه) و در مواقعی که میخوان نفوذ کنن به محوطه جریمه، یا تو در کار کنن، اون پای تخصصی (در اینجا چپ) حکم یک اسلحه مخفی رو واسشون داره و وقتی توپ میاد روی پای چپشون عملاً کار تمومه، یک شوت خطرناک، یک پاس مواج، یک حرکت ترکیبی و... ضمن اینکه پای راستشون هم شاید بخوبی چپشون نباشه ولی مگه چقدر میتونه ضعیف تر باشه؟

استفاده میشه، نه اینکه نمیشه ولی مشخصاً تصمیم حساسیت زاییه. اگه ریسک مربی جواب نده، فرداش رسانه ها اونقدر زوم میکنن رو این مسئله که یارو از کرده خودش پشیمون میشه :1: خودت که شاهد بودی، پراندلی بدبخت این کیه لینی رو مقابل اسپانیا دفاع چپ بازی داد، بعدش چقدر انتقاد شد ازش. تازه اونکه چپ پا هم بود .. :whew:

AGH

AGH

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 132 ارسال
دروازه بان قرن درون دروازه......... بهترین مدافعان سال جهان در خط دفاعی............... دیگه هیچی نمیگم............

Ali pacino

Ali pacino

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4457 ارسال
خب اولین بازی رو که با 3 دفاع بازی کردیم و به نظر میرسه این روند همچنان ادامه داشته باشه !! با حضور کیه لینی و بارزاگلی مشکلی در دفاع وجود نداره فقط شاید کیه لینی یه ذره از امادگی به دور باشه که با توجه به تجربه ای که داره میتونه خودش رو برسونه در مورد مارونه هم که نمیشه به طور قطع نظر داد و باید منتظر بازیهاش بود لوسیو هم که به نظرم یکی از بدترین خریدهای یووه بوده نیومده مصدوم شد و یه چند ماهی خونه نشین اما در مورد سوراخ تیم یعنی بونوچی ..... در بازی با پارما هم دو تا اشتباه مرگبار انجام داد که یکیش رو بارزاگلی با رشادت نجات داد و دیگری رو بازیکنان پارما از دست دادند ایا میتونیم صلابت دفاعی فصل قبل رو داشته باشیم ؟؟ حضور در لیگ قهرمانان و سری ا و کوپا انرژی مضاعف میخواد و درصد اسیب دیدگی ها رو هم بالا میبره !!

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
به نظر من بهترین و مطمئن ترین سیستم دفاعی با توجه به نفرات و مهره هایی که داریم همین سیستم سه دفاعه هست بازی دادن به مارونه تو این مقطع از فصل کاملا نشون میده که کونته برای خط دفاع با توجه به اضافه شدن ل ق و فشردگی بازیها برنامه داره بازی دادن به مارونه با استعداد در پست بسیار حساس قلب دفاعی و قرض دادن مازی با استعداد که در پیش فصل بد کار نکرده بود کاملا هوشمندانه بود و من رو به آینده مارونه امیدوار کرد کاملا مشخصه کونته به شاگردش خیلی اعتماد داره من نظر شخصیم اینه که با برگشتن لوسیو و کاسرس این خط محکم تر و مستحکم تر از این میشه و میتونیم مطمئن باشیم مثل فصل قبل حتی شاید بهتر باشیم

rezai7

rezai7

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 115 ارسال
به نظر من لوسیو هرچی هم بد باشه از بونوچی خیلی بهتره دیدید که بونوچی بازی با رم داشت با ووچنیچ درگیر میشد اخلاق هم نداره و همون ترکیب دفاع سه نفره برای یووه بهتره البته بدون بونوچی

bonuci

bonuci

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 151 ارسال
[quote author=rezai7 link=topic=630.msg371715#msg371715 date=1349082146]
به نظر من لوسیو هرچی هم بد باشه از بونوچی خیلی بهتره دیدید که بونوچی بازی با رم داشت با ووچنیچ درگیر میشد اخلاق هم نداره و همون ترکیب دفاع سه نفره برای یووه بهتره البته بدون بونوچی
[/quote
البته نظر شما هم دوست عزیز محترمه ولی به نظر من بونوچی فقط 25 سال سن داره این واسه یه دفاع فوقالعادست هنوز یادمون نرفته تو یورو به جزء بازی فینال چیکار میکرد بدون شک یکی از آینده دار ترین دفاع های اروپاست.در ضمن لوسیو کند شده سوتی هم این آخرا تو اینتر زیاد میداداما مطمئنم به درد بازی های کوچیک مثل کیوو میخوره اما ترکیب کیلینی بونوچی بارزاگلی بدون شک بهترین ترکیب دفاعی حال حاضر اروپا و دنیاست

mohammad.mahdi

mohammad.mahdi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 938 ارسال
4 گل در هفت بازی در سری آ خوردیم با 3 کلین شیت و 3 گل در دو بازی در ucl که مجموعا میشه 7 گل در 9 بازی... برای جایی که فصل پیش نقطه قوتمون بوده اصلا امار خوبی نیست.چیزی نزدیک به "بد" تلقی میشه... اصلا دوست ندارم خودم رو با این گول بزنم که الان دومین خط دفاع لیگ رو داریم.چون این خط دفاع از هر چیزی مهم تره و نمیخوام تیممو با تیم های سری آ مقایسه کنم. و البته این گل هایی که خوردیم هم جنبه اشتباهات فردی داشته و هم عدم تمرکز تیمی در خط دفاع... فصل پیش تو خط دفاع واقعا آمارمون فوق العده بود.ولی الان خیلی بد داریم تو این زمینه عمل می کنیم.تو بازی با شاختار شانس آوریم نباختیم... دقیقا همین طور تو بازی با فیوره... و تو این بازی هم همون طور که بچه ها گفتند نزدیک بود ببازیم.اوضاع خط دفاع وخیمه و باید یه فکری به حالش کونته بکنه.مثلا تو سیستم 3-5-2 قراره نقطه قوت دفاع تیم باشه که فعلا برعکسش شده.تازه هنوز بازی های سختمون تو سری آ مونده.

mohammad.mahdi

mohammad.mahdi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 938 ارسال

[img width=420 height=600]http://www.shiaupload.ir/images/30712304598952403424.png[/img]

بین دو نیمه بازی یووه و چلسی.آقایون معلوم نیست چه نقشه ای دارن میکشن ؟! :2qcmh45: همونه مهاجم ها و هافک های چند ده میلیون یورویی چلسی عین کبریت بی خطر شده بودن :1:

تصویر

فقط به قیافه لوسیو دقت کنین ! میدونی بین این همه مدافع خوب جای فیکسی نخواهد داشت بدجوری داره می سوزه ! بوی سوختنش میاد :1:

1-خوب همون جور که سید امیر اشاره کرد در 6 بازی اخیر خودمون در تمام مسابقات فقط 1 گل خوردیم اون هم روی یه پنالتی اشتباه! در 8 بازی اخر خودمون در تمام مسابقات هم فقط 2 گل خوردیم و 330 دقیقه است که بوفون دروازه خودش رو بسته نگه داشته که با توجه به بازی های پیش رو این مورد کاملا قابل ارتقا هست.

2-در سری آ با دریافت 10 گل بهترین خط دفاع رو داریم و در بین لیگ های اروپایی با دریافت 10 گل در لیگ داخلی پس از بایرن مونیخ که در بوندس لیگا فقط 6 گل خورده به همراه مالاگا با دریافت 10 گل در رده دوم بهترین خطوط دفاع در لیگ داخلی در اروپا هستیم.

3-در لیگ قهرمانان هم بعد از PSG که فقط 3 گل خورده به همراه پورتو با دریافت 4 گل بهترین خط دفاعی رو داریم.
4- اگه کلا بخوایم بین لیگ قهرمانان و لیگ های داخلی حساب کنیم بین 5 لیگ معتبر اروپا بایرن مونیخ با دریافت 13 گل در 22بازی بهترین خط دفاع رو داره.یوونتوس بعد از بایرن قرار داره که در 22 بازی 14 گل خورده.در رده بعدی هم پاری سن ژرمن و مالاگا قرار دارن که در 22 بازی 15 گل خوردن.

می تونستیم از این هم بهتر باشیم.کما این که در فصل گذشته در مقطع مشابه تا پایان فصل بهترین خط دفاع اروپا رو در اختیار داشتیم.به هر حال ...

بچه ها متشکریم

[img width=480 height=286]http://www.shiaupload.ir/images/49328313775098975414.png[/img]
[img width=480 height=328]http://www.shiaupload.ir/images/20964144717579097446.png[/img]

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21217 ارسال

تصویر

- برانسکو، دروازه بان 18 ساله یوونتوس :
* من فصل پیش هم در مقاطعی با تیم اصلی تمرین می کردم ولی همیشه و پیوسته نبود تمرینانم.
* این فصل با اعتماد کونته در لیست بازیکنان اصلی قرار گرفتم، البته هنوزم برای پریماورا بازی میکنم ولی از اینکه وقت بیشتری رو با تیم اصلی می گذرونم خوشحالم.
* اینکه شما در این سن با دروازه بانی مثل بوفون تمرین کنید اصلا قابل درک نیست !
* یکی از جذابیت های یوونتوس برای من بوفون بود، اینکه از نزدیک ببینمش و باهاش حرف بزنم و حالا دارم باهاش تمرین می کنم.
* من آدم خوش شانسی هستم و حالا باید از بوفون یاد بگیرم، من حتی به نحوه راه رفتن بوفون هم دقت می کنم ! :np:
* اصلا توقع بازی کردن ندارم، چون استوراری دروازه بان فوق العاده ای هست و البته روبینیو که از من با تجربه تره.
* اگه فرصتی بهم داده بشه با تمام انگیزه و اشتیاق درون دروازه می ایستم و با مشت توپ ها رو دور می کنم ! :np: (احتمالا منظورش اینه که با قدرت دروازه بانی میکنه ! :1:)

پ.ن : برانسکو رو ما در شرایطی گرفتیم که تیم های بزرگی به دنبالش بودند، "بوفون دوم" لقبی هست که بهش دادند، دروازه بان واقعا فوق العاده ای هست، با 194 سانتی متر قد و تنها 18 سال سن در تیم اصلی با بوفون داره تمرین میکنه و میشه انتظار یک بازیکن بزرگ رو داشت.

Ali79

Ali79

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 17 ارسال
بنظر من چند دفاع خوب در کنار کیلینی بد نیست @};-

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

دقیقا !

پلوسو اصلا نمیدونه دفاع 3 نفره چی هست ! کاسرس هم بازی با میلان خیلی خوب و جنگنده بود این بازی روی تک اشتباهش گل خوردیم ! من فکر میکنم بهتر از مارونه استفاده بشه ، ما در بسیاری از بازی های این فصل با اینکه کیلینی یا هرکدوم از مدافعان مصدوم بودند از مارونه در دفاع وسط استفاده کردیم ! و فکر کنم نسبت به مدافعان دیگه در این پست کم نقص عمل بکنه !

هفته دیگه ما شنبه با اودینزه بازی داریم در تورین ، چهارشنبه با لاتزیو در المپیکو ! بازی های سختی پیشه رو داریم بهتر یک تصمیم عاقلانه گرفته بشه.

منم با این تصمیم موافقم که مارونه رو تا مدتی که کیه لینی نیست تو قلب خط دفاع بزاریم .
بونوچی مارونه بارتزالی
مارونه بهتر از کاسرس و پلوزو می تونه تو این سمت بازی کنه . البته شاید کونته به خاطر اون اشتباهش که نتونست پاس رو بگیره و مهاجم رو با بوفون تک به تک کرد دیگه نمیخواد ریسک کنه .
یا شاید کونته نمیخواد بیشتر از این از مارونه به عنوان مدافع استفاده کنه و میخواد شاهد پیشرفتش برای جایگزینی پیرلو باشه .
ولی الان که هم پلوزو هم کاسرس امتحان شدن به نظرم لازمه که این بار دوباره به مارونه اعتماد بشه .

البته در مورد کاسرس هم هنوز اعتقاد دارم یک سر و گردن بالاتر از پلوزو هست فرصت دوباره به پلوزو یعنی خودکشی .

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال
به نظر من سبك بازي بارزالي شباهت بيشتري به كيليني داره .. در عين جنگندگي و تلاش زيادي كه داره اشتباهات فرديش هم خيلي كمه و به مراتب قابل اطمينان تره .. من فكر ميكنم بهترين چيز واسه يوونتوس بازي با 4 دفاع باشه و اينكه بارزالي بره جاي كيليني و مارونه و بونوچي دفاع وسط باشن و ليخ هم سمت راست .. بارزالي مارونه بونوچي لختشتاينر

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
به نظر من الان وقتشه کونته به شاگرد خودش مارونه که در پیش فصل تمرینات لازم برای بازی در خط دفاع رو داده بود اطمینان کنه و در خط دفاع با توجه به مصدومیت کیلینی و جواب نگرفتن از پلوزو و کاسرس از مارونه استفاده کنه آینده نگری کونته و بازی دادن به مارونه در پیش فصل یه جورایی به درد خورد به شرطی که کونته تو این شرایط حساس ریسک پذیر تر عمل کنه و به شاگرد جوانش اعتماد کنه

amir chamanfar

amir chamanfar

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 30 ارسال
در این فصل یونتوس با سه دفاع مرکزی بازی میکنه که در زمان دفاع کردن به پنج دفاع تبدیل میشه که عملا تیم هایی که با توپ خوب بازی میکنن رو از کار میندازه و خوشحالم که در این نوع سیستم جناب کنته نفرات زیادی رو بازی داده که در زمان بازیهای مهم به کار یووه میاد سمت راست یووه فوق العاده قدرتمند اما یووه باید زودتر به سیستم چهار دفاعه برگرده اما به دلیل ضعف در فصول قبل سیستم سه دفاعه مرکزی طرح عالی بوده که جناب کنته اتخاص کرده.دمش گرم.

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
کونته به مارونه اعتماد نکرد ولی ضرر هم نکرد و تا حدودی پلوزو و کاسرس بالاخره جواب اعتمادش رو در یه بازی بسیار مهم اونم در ل ق دادن هرچند بازی خوب مارونه در خط هافبک در چند بازی قبل تر باعث شد کونته نظرش نسبت به مارونه تا حدودی تغییر کنه و بیشتر از مارونه در خط هافبک استفاده کنه اینو در مصاحبه روز همون بازی میشد حدث زد! البته من فکر میکنم دفاع سه نفره یووه با سیستم سه دفاعه گذشته کمی متفاوت تره و در هنگام دفاع فقط یک بازیکن از خط هافبک از طرف مخالف به این خط اضافه میشه نه دو بازیکن!

Ali pacino

Ali pacino

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4457 ارسال
اقا یه چیز همیشه تو بازیهای یووه منو خیلی ازار میده و اون اینه که وقتی بوفون میخاد بازی رو از کنار دروازه شروع کنه حتی اگه مدافعان یووه تحت فشار هم باشند به اونا پاس میده و حتما هم شما خیلی دیدید که مدافعان و خصوص پیرلو توپ رو از دست میدند و موقعیتی خطرناک در اختیار حریف قرار میدند چیزی که در بازی برابر بایرن خیلی مشهود بود اصلا میخاستم بدونم وقتی قراره بازی از کنار دروازه شروع بشه شما ترجیح میدید با پاس بلند این کار انجام بشه یا کوتاه ؟؟ خود من پاس کوتاه رو ترجیح میدم چون حمل توپ مدافعان یووه در سطح بالایی قرار داره میتونند بازیسازی رو از همون خط دفاعی انجام بدند بارها شما شاهد حمل توپ و هجوم به دروازه حریف توسط کیه لینی و بارزاگلی و بونوچی بودیم ..... چیزی که مشهوده اینه که چون کیه لینی قبلا به عنوان یه گوش چپ بازی میکرد خیلی خوب این کار رو انجام میده اما بعضی اوقات هم یه اشتباه کوچیک ممکنه خیلی برای تیم گرون تموم بشه و به راحتی اب خوردن حریف به گل برسه ..... خصوصا سوتی هایی که پیرلو توی منطقه دفاعی انجام میده برای همینم بعضی اوقات ترجیح میدم بوفون توپ رو از همونجا شوت کنه

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
خط دفاع یووه مشکل بزرگی داره که اصلا هم انگار فکری به حالش نشده اونم ضعف تو ضربات ایستگاهی از کناره ها مثل گل اولی که تو یوونتوس آرنا از بایرن خوردیم . دقیقا مشابه همون حرکت داشتیم از تورینو هم گل میخوردیم که بازیکن تورینو یک قدم دیر رسید مشکل اصلی تر اینجاست 4 بازیکن حریف دیده میشن تو اون صحنه بدون بازیکنی از یوونتوس ! حالا نمیدونم وظیفه بوفونه که توپ هایی که اون قدر نزدیک دروازه هست رو بیاد بیرون و جمع کنه یا اشتباه آفساید گیری مدافعین هست

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15954 ارسال

اقا یه چیز همیشه تو بازیهای یووه منو خیلی ازار میده
و اون اینه که وقتی بوفون میخاد بازی رو از کنار دروازه شروع کنه حتی اگه مدافعان یووه تحت فشار هم باشند به اونا پاس میده
و حتما هم شما خیلی دیدید که مدافعان و خصوص پیرلو توپ رو از دست میدند و موقعیتی خطرناک در اختیار حریف قرار میدند
چیزی که در بازی برابر بایرن خیلی مشهود بود
اصلا میخاستم بدونم وقتی قراره بازی از کنار دروازه شروع بشه شما ترجیح میدید با پاس بلند این کار انجام بشه یا کوتاه ؟؟
خود من پاس کوتاه رو ترجیح میدم چون حمل توپ مدافعان یووه در سطح بالایی قرار داره میتونند بازیسازی رو از همون خط دفاعی انجام بدند
بارها شما شاهد حمل توپ و هجوم به دروازه حریف توسط کیه لینی و بارزاگلی و بونوچی بودیم ..... چیزی که مشهوده اینه که چون کیه لینی قبلا به عنوان یه گوش چپ بازی میکرد خیلی خوب این کار رو انجام میده
اما بعضی اوقات هم یه اشتباه کوچیک ممکنه خیلی برای تیم گرون تموم بشه و به راحتی اب خوردن حریف به گل برسه ..... خصوصا سوتی هایی که پیرلو توی منطقه دفاعی انجام میده
برای همینم بعضی اوقات ترجیح میدم بوفون توپ رو از همونجا شوت کنه

واقعا یکی از نکات ضعیف بازی یووه همین هست ! نه فقط توی بازی مقابل بایرن بلکه توی چند تا دیدار اخیر این موضوع اتفاق افتاده و مهم اینکه بیش از 90% توپ ها یا مدافعین تحت فشار قرار گرفتند و توپ رو از دست دادند یا اینکه توپ رو به اوت زدند ! واقعا اصلا شکل خوبی نداره و به قول علی این موضوع در دیدار مقابل بایرن به اوج خودش رسید و چندتا اشتباه پشت سر هم بود !

بوفون توپ رو می داد لب خط و یه فضای بسیار تنگ برای مدافعی که تکنیکی نیست و دو نفر رو در مقابلش داره !

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال

واقعا یکی از نکات ضعیف بازی یووه همین هست ! نه فقط توی بازی مقابل بایرن بلکه توی چند تا دیدار اخیر این موضوع اتفاق افتاده و مهم اینکه بیش از 90% توپ ها یا مدافعین تحت فشار قرار گرفتند و توپ رو از دست دادند یا اینکه توپ رو به اوت زدند ! واقعا اصلا شکل خوبی نداره و به قول علی این موضوع در دیدار مقابل بایرن به اوج خودش رسید و چندتا اشتباه پشت سر هم بود !

بوفون توپ رو می داد لب خط و یه فضای بسیار تنگ برای مدافعی که تکنیکی نیست و دو نفر رو در مقابلش داره !

اینکه تیم تمایل داشته باشه بازیسازی رو از خط دفاع شروع کنه فی النفسه خوبه ولی به نظر من باید
نیم نگاهی هم به توانایی های تکنیکی مدافعین و توانایی و شیوه های پرسینگ حریفش هم داشته باشه...
وقتی تیمی شما رو از میانه میدان یا از پشت قوس محوطه جریمه خودش پرس میکنه میتونی با این شیوه
بازی کنی ولی وقتی تیمی مثل بایرن اون هم با اون ابزار و بازیکنان فیزیکی و توامان سرعتی و توانا، میاد شما رو از 1/3
هجومی خودش و 1/3 دفاعی شما سخت پرس میکنه، دیگه الزامی نیست بازی رو با شروع مجددهای کوتاه گلر برای
مدافعین شروع کنی و تیم رو هر چه بیشتر در موضع دفاع و فشار مضاعف قرار بدی...
دوستان اگه دقت کرده باشند تیمی مثل دورتموند که اون ها هم به نوعی به فوتبال مالکانه علاقه دارند،برابر رئال تو برنابئو
شروع مجددهای جلو دروازه رو به شکلی کلاسیک توسط ارسال بلند دروازه بان به میانه های زمین شروع می کردند..
واسه من هم این جای سواله و اجراش به هر قیمتی در یووه جای ابهامه...تنها جوابی که تو ذهنم میتونم براش داشته باشم
اینه که کونته تمایل داره این سبک و سیاق رو با تمام سختی ها و خطرات احتمالیش تو تیم جا بندازه که البته ریسک بالایی
داره و به نظر من در همه جا و برابر همه تیم های کارساز نیست...

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی