پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

ماتیاس ده لیخت - Matta

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
403 پاسخ برای این موضوع

vahid.juv

vahid.juv

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 602 ارسال
  • Locationgolestan-gorgan

البته چند فصلی هست که چندان جهنم مهاجمای حریف نبودیم :1:
تو کوتاه مدت نظر منم همینه که یکم به خط دفاع تیم ضربه میزنه. دیگه بستگی داره جایگزینش چقدر بتونه خودشو با تیم هماهنگ کنه یا از گاتی چیزی بیرون میاد یا نه ...

دفاع یوو ضعیف شده این قسمت نظرت رو قبول دارم، اما به خاطر دلیخت نبوده، بیشتر وزنه دفاع یوو کیلینی بود، این بشر حسابی خوب بود، و رفتنش اذیت میکنه، یوو هم تلاشش رو کرد، روگانی تست شد، دمیرال اومد، دلیخت اومد، هیچکدوم در حد نبودن، برای اثبات حرفم فقط به بازی های یوو زمان وجود کیلینی در ترکیب چه کنار دلیخت چه کنار بونوچ نگاه کنید، قشنگ معلومه دفاع جون داره، من زیاد به امار و ارقام نکاه نمیکنم، چون خیلی پارامتر ها رعایت نمیشه تو آمار، ولی ماهیت خط دفاعمون در زمان حضور کیلینی با نبودش خیلی اختلاف محسوسی داشت، حتی چندتا از دوستان خودشون عملکرد دلیخت با کیلینی و بدونش رو انتقاد کرده بودن، پس نمیشه گفت ما با از دست دادن دلیخت ضرر کردیم، پولش و گرفتیم، ولی با رفتن کیلینی ضرر دادیم، هم فصلی که همش مصدوم بود، هم فصل جدید که دیگه نیست، امیدوارم مدافعی که جذب میشه، جواب بده، قول میدم فروش دلیخت خیلی زود یادمون بره و حسرتش رو اصلا نمیخوریم.

• Orphée, eⁿzº, tecra و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

دفاع عالی بود یعنی اینده بسیار خوبی داره کنار کیلینی و بونوچی قطعا رشد کرده اوایل استرس و سوتی داش بعد واقعاا عالی شد اما کنارش روگانی ابله با اون سوتیاش . امیدوار بودم گنبری رو بگیریم 

• Signora Omicidi, tecra, Serie A و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6043 ارسال
  • LocationKhorram Abad
همیشه هر بازیکنی میفروشیم موقع رسمی شدن مشخص میشه پولش کمتر از چیزی بوده ک قبلا گفته شده! الانم ده لیخت 10 + 67 فروختیم! فکر کنم ب محض اینکه اولین بازیشو انجام بده هفت تا دیگه از پولش بیفته!

طی سه فصل بازی برای یووه موفق ب زدن هشت گل شد ک هر هشت گل تو مسابقات سری آ بود...

امیدوارم بازیهاش تو بایرن ب کیفیت بازیهاش تو یووه باشه!
  • saeed-nedved, mory, eⁿzº و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

vahid.juv

vahid.juv

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 602 ارسال
منم الان دیدم مبلغ ترانسفرش رو، کم بود خدایی، قرار بود ۸۰ تا باشه، ۶۷ دیگه واقعا کم بود، این روابط خوب ما با بایرن نمیدونم چرا همش یک طرفه هست، هر وقت خواسته بهترین بازیکنمون رو گرفته، هیچ وقت هم بازیکنی ازش طلب نکردیم ما، والا نمیدونم دیگه چطوریاس، مگر اینکه برمر هم با این ۴۰ با ۷ بونوس نگرفته باشیم و کمتر پول داده باشه یوو. طی ۴ سال هم قراره بایرن پرداخت کنه. چی بگم والا
  • saeed-nedved, Orphée, mory و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3750 ارسال
به نظرم میزان حقوقش در یووه باعث شد تا مدیران با رقم پایین تر به فروشش رضایت بدهند .
  • saeed-nedved, Orphée, eⁿzº و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

ای به رویا سرسپرده با توام ای همه خوبی

راهی کدوم دیاری...

saeed-nedved

saeed-nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3438 ارسال
طبق معمول بایرن کرد تو پاچه مون!!!
لوا 35 ساله 50 میلیون
دلیخت 22 ساله 67 میلیون!!!
  • mory, Signora Omicidi, L'Avvocato و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال

به نظرم میزان حقوقش در یووه باعث شد تا مدیران با رقم پایین تر به فروشش رضایت بدهند .

دقیقا همینه ،‌کیفیتش اینجور نبود

• mory, VA}{ID, Serie A و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
dme48gukzvs8_t.jpg

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6377 ارسال
  • LocationRasht

خوشحالم که دیگه نیست...

+ ایجنتش تو لایو یکی از پیج های هوادارای فرانسوی گفته که رفتن دلیخت ربطی به مسائل مالی یا انتخاب یک باشگاه بهتر نداره بلکه دلیلش سبک بازی آلگری هست...

• حامد, GioVanni Agnelli, mory و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

They SURVIVED ... That's What Make Them Assets ! i

JB.png

Buffon2003

Buffon2003

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 516 ارسال

حالا اگر مهاجم بود میشد این حرف رو قبول کرد ولی وقتی یه مدافع وسط که تحت کوچکترین فشاری هند و پنالتی گزینه اولشه و با این قد رو سرش سر میزنند همچین حرفی میزنه جای تعجب داره

• Orphée, VA}{ID, tecra و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

vahid.juv

vahid.juv

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 602 ارسال

حالا اگر مهاجم بود میشد این حرف رو قبول کرد ولی وقتی یه مدافع وسط که تحت کوچکترین فشاری هند و پنالتی گزینه اولشه و با این قد رو سرش سر میزنند همچین حرفی میزنه جای تعجب داره

یه مصاحبه از دلیخت خوندم خیلی خوشم اومد ازش، یه جا گفته سبک بازی بایرن مونیخ با نقاط قوت من بیشتر همخوانی داره و الان این خبر رو دیدم مطمئن شدم که واقعا خودش هم به این نتیجه رسیده بود و ذهنیتی که من همیشه میگفتم دلیخت نداره رو‌ درست تشخیص داده بودم، این آقا به قول شما مدافع مرکزی بوده، پس سبک دفاعی براش نباید مشکلی باشه، اما نقاطی که این آقا ازش حرف میزنه اصلا با سبک دفاعی جور در نمیاد، چطور؟ اینکه این بشر نمیتونه تحت فشار زیاد تحمل بکنه، یعنی چی؟ یعنی وقتی از یه حدی بیشتر روش فشار بیاد بهم میریزه و آمار اشتباهاتش وحشتناک بالا میره، پس یکی از دلیل های تمام جام هایی که یوو نگرفت رو‌ه هم خود دلیخت هم میدونست. شاید بعدا در سنین بالاتر بتونه این موضوع رو حل کنه ولی یوو جاش نبود، بعد کسی که خودش به این موضوع رسیده، می خواد رهبر و تکیه گاه خط دفاع باشه، دلیخت سبکی رو دوست داره که فشاری بهش وارد نشه و سبک مالکانه داشته باشه تیمش و حالا ۴ تا توپی که رسید این بتونه دفع کنه، اما من مطمئنم که این رو هم نمیتونه انجام بده، و با این تفکر همین چیزی که هست رو از دست نده خیلیه.

یکی از دلایلی که من همیشه میگم مدافع باید ایتالیایی باشه همینه، مدافع های ایتالیایی بنا به سبک لیگشون و نوع تمریناتشون تلنتشون از مدافع با تجربه لیگ های دیگه فشار رو راحت تر میتونه تحمل کنه، حتی تیم ملی این کشور هم خیلی سبک مالکانه ای نداره.

این هم اضافه کنم دوستمون اولین سوتیش رو در اولین بازیش برای بایرن داد، منجر به گل هم شد.

یه گل هم زد البته، از نظر من راضی ام مدافع هیچی گل نزنه ولی سوتی نده
  • حامد, Orphée, mory و 15 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6377 ارسال
  • LocationRasht

fx56bi5xgaaoudw_bgxv_thumb.jpg

مقایسۀ دلیخت و برمر ؛ اولی آبی و دومی سبز ... کاملاً بدون شرح!

• حامد, mory, eⁿzº و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

JB.png

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6377 ارسال
  • LocationRasht

آلبرتو پُلوروزی ، ژورنالیست کوریره دلو اسپورت :

« دلیخت؟ یک مدافع 80 میلیونی که قادره گاهی اوقات به یک بازیکن والیبال تبدیل بشه... »

• saeed-nedved, حامد, mory و 16 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

JB.png

VA}{ID

VA}{ID

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 656 ارسال

Good luck Mathias HanDe Ligt

از اول هم همه ما می دونستیم دلیخت اومده اینجا 3 سال دفاع کردن یاد بگیره بره. اینو از بند خرید تو قراردادش هم میشد فهمید.

واسه باشگاه های دیگه که هر دهه 2 تا مدافع خوب نمی دیدن شاید دلیخت نوبر حساب میشد ولی واسه ما که همیشه ذخیره های دفاع اصلیامون هم توانایی ثابت بازی کردن تو تیمای دیگه رو داشتن، دلیخت گزینه آنچنان ایده آلی نبود واسه اون مبلغ نزدیک به 90 میلیون یورو. من که خوشحالم رفت چون به هیچ وجه توانایی رهبری خط دفاع یووه رو نداشت و اگه قرار بود سال دیگه فروش بره قطعا قیمتش از الان پایین تر میومد.

از نگاهی دیگر برمر رو گرفتیم که به خاطر برزیلی بودنش خیلی امیدوار نیستم بهش برای بلند مدت، ولی تا 3 سال احتمالا وزن خوبی به دفاع ما خواهد داد. امیدوارم گاتی هم بتونه مثل بونوچی که سال اولش افتضاح بود ولی از سال بعد مدافع به مراتب بهتری شد، پیشرفت کنه و کسی اسم دلیخت رو یادش نخواهد ماند.

مطمئنا بایرن هم خیر آنچنانی از دلیخت نخواهد گرفت چون زیادی به خودش مطمئنه و من اتیتودش رو اصلا دوست ندارم.

• mory, eⁿzº, Signora Omicidi و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Buffon2003

Buffon2003

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 516 ارسال

1994_fwc_rosebowl_ftdx.jpg

:528:

• حامد, eⁿzº, El rey leon و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

L'Avvocato

L'Avvocato

هوادارِ یوونتوسِ سابق

• اعضا
  • 1481 ارسال

^^

کارما؟

1111111untitled_yxwc.jpg

:fp:  :fp:  :fp:

• mory, eⁿzº, El rey leon و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

.

.

.

.

.

.

.

هجوم( حجوم :frusty:) -راجع به(راجب) - علی‌رغم - حواس - انضباط - زمینه(ضمینه :fp: ) حضور(حظور:frusty:) - مزخرف(مضخرف) - دردِ دل(درد و دل)- توجیه( توجیح ) - دست مریزاد - نصیب - حاضر(حاظر :frusty: ) - کج دار و مریز - لهجه

وگرنه = در غیر این‌صورت

مگه نه = مگه اینطور نیست؟

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

انتخاب جدایی از یوونتوس برایم خوب بود و فکر می‌کنم از نظر کیفیت تیمی، یک گام به جلو برداشتم. یوونتوس یک تیم نامدار با بازیکنانی بزرگ است و من از حضور در این باشگاه خیلی لذت بردم، اما بایرن مونیخ جاه طلبی بیشتری برای قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا دارد و این ویژگی کمتر در یوونتوس وجود داشت.

البته وقتی راهی یوونتوس شدم آنها از انگیزه لازم برای کسب قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا برخوردار بودند و به همین دلیل بود که آنها گونسالو ایگواین و کریستیانو رونالدو را جذب کردند، اما پس از مدتی حس کردم باید به موضوع تغییر تیم در آینده فکر کنم.

• saeed-nedved, GioVanni Agnelli, Orphée و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Buffon2003

Buffon2003

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 516 ارسال

آخرین نفری که همچین حرفی زد سر از فلامینگو در اورد. تو هم میشی مثل اون این _ این *  :1:

• Orphée, Serie A, vahid.juv و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2636 ارسال
جاه طلبی بایرن بخاطر اینه که خوب میدونن تو بازی های حساس نباید به بنجل هایی مثل تو اتکا کنن و هر چقدر هم برات خرج کرده باشن میذارنت نیمکت.
  • Orphée, vahid.juv, اون که من دوسش دارم و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

جاه طلبی بایرن بخاطر اینه که خوب میدونن تو بازی های حساس نباید به بنجل هایی مثل تو اتکا کنن و هر چقدر هم برات خرج کرده باشن میذارنت نیمکت.

حرف دله من :53:

• Orphée, D E L P I E R O, Jack Sparrow و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

DMC

DMC

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 370 ارسال
  • Locationتهران
بازی دیشب بایرن و دیدم
دلیخت بی نقص و عالی بود ، واقعا لذت بردم .
  • GioVanni Agnelli, Orphée, mory و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Know that Allah is between the person and his heart

Quran 8:24

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 1 مهمان و 0 عضو مخفی