پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

ماتیاس ده لیخت - Matta

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
403 پاسخ برای این موضوع

saeed-nedved

saeed-nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3452 ارسال
باید دید تو لیگ سریع و پرفشار انگلستان چند تا هند میده!!!
  • حامد, Orphée, mory و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Buffon2003

Buffon2003

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 516 ارسال

چند فصل اشتباهاتش رو تحمل کردیم تا ثمره اش را ببینیم یعنی بیاد یکی دو فصل درخشش داشته باشه یه جام معتبر بگیریم اما استاد اشتباهاتش رو اینجا کرد الان هم با بی شرمی داره فشار میاره تا یووه مجبور بشه با قیمت مد نظر چلسی ردش کنه. وگرنه مشخص بود طبق اخبار یووه زیر 120 که بند فسخ قراردادش هست حاضر نبود با چلسی مذاکره کنه اما صحبت های مدیر یووه امروز نشون داد فشار از طرف دلیخت باعث شده یووه کوتاه بیاد و احتمالا با معاوضه بازیکن های چلسی که واقعا مشتری ندارند ردش می کنند. 

• saeed-nedved, حامد, Orphée و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

vahid.juv

vahid.juv

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 611 ارسال
  • Locationgolestan-gorgan
رفتنش به یه پول خوب واقعا جذابه،دلیخت و راحت میتونم مقصر اصلی ۳ تا جام در یوونتوس بدونم، مدافعی بی کله و بی تمرکز، یه جا اینقد خوبه که همه رو پوشش میده، یه جا اینقد ضعیف که مدافع بودن شک کنی، بنظرم دلیخت اور ریته و مدافع با کیفیت دلیخت پیدا میشه تو همین ایتالیا، بسیار استقبال میکنم از فروشش با یه پول خوب. من بازی جورجینیو رو خیلی نمیدونم، ولی اگر بازیکن خوبیه بنظرم با همین فرمول ۷۰ با جورجینیو خیلی خوب میفروشیم، قشنگ با ۷۰ تا میشه ۲تا مدافع خوب خرید به علاوه جورجینیو هم که میاد هافبک. پولی هم که خرج نکردیم تا الان، جدایی هم که داریم، رابیو رو هم بفروشیم کامل میشه تیم یکدست و خوبی بست
  • saeed-nedved, حامد, Orphée و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6438 ارسال
  • LocationRasht

fwgfozhwiaiorke_vbo_thumb.jpg

یوونتوس و یوونتوسیها ∞ ... :6: 

• حامد, El rey leon, Signora Omicidi و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Ned : It's Done Your Grace , The Targaryens Are Gone ... i

Robert : Not All Of Them ! i

standing-jon-snow-game-of-thrones-m44shr

alireza.de710

alireza.de710

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 47 ارسال

پیشنهاد 80 میلیونی برای دلیخت اگرواقعیت داشته باشه، واقعا وسوسه کننده هست. ولی یادمون باشه که درسته که اورریتد هست، درسته که تو این چند سال نتونسته به اندازه پولی که برای خریدش دادیم و حقوقی که میگیره موثر باشه، درسته که ممکنه دیگه هیچ وقت همچین پیشنهادی براش نیاد، ولی به هر حال در حال حاضربهترین مدافعمون هست. امیدوارم اگر قراره فروخته بشه قبلش با جانشینش توافق شده باشه. شخصا بین مدافعینی که بهمون لینک شدن فقط برمر و تا حدی کیمپمبه رودر اندازه ای میبینم که بتونن جای خالیش رو پر کنن. کولیبالی هم که به نظر من خیلی بعیده حاضر بشه بیاد یووه. هم خودش پیوند عاطفی قوی با ناپل داره و هم دلورنتیس بعیده با یووه معامله کنه. پیشنهادات جذاب دیگه هم کم نداره. به هرحال با این وضع اسفناک فول بک ها و با رفتن دلیخت بدون جذب جانشین مناسب، سال دیگه کار خیلی سختی خواهیم داشت.هر کی ندونه ما طرفدارهای یووه خوب میدونیم که درسته که مهاجم ها باعث بردن بازی ها میشن ولی جام ها رو مدافع ها میبرن.

• حامد, mory, eⁿzº و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
FORZA JUVE

Buffon2003

Buffon2003

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 516 ارسال

ظاهرا باشگاه میخواد هر چه زودتر فروشش رو قطعی کنه ولی در عین حال از رقم مد نظرشون هم پایین تر نمیاند. رقابتی هم که ایجاد شده به نفع ماست. 

• Orphée, eⁿzº, Signora Omicidi و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6438 ارسال
  • LocationRasht

مومبلانو گفته تعجب نمیکنم که یووه دلیخت رو از تو مارکت برداره در صورت ارضاء نشدن بلحاظ اقتصادی (نبود پیشنهاد موردنظر یووه) ...

ن.اسکیرا هم گفته یووه میخواد ۱۰۰ میلیون از فروش دلیخت بدست بیاره و بنظرش چلسی پیشنهاد ۷۵ میلیونیشو افزایش میده ولی تیمهای انگلیسی دیگه ای هم میخوانش...

لااستامپا میگه یووه بشدت داره برا خرید کولیبالی فشار میاره... الان تیم به یک موجی نیاز داره که اون کلکی که موقع خرید ندود از لاتزیو زد و سر ندودو شیره مالید و خبرنگارا رو دعوت کرد و لاتزیو مجبور به فروش شد رو پیاده کنه...

• mory, eⁿzº, alireza.de710 و 15 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6060 ارسال
  • LocationKhorram Abad
این بند فسخ باعث میشه بازیکن از همون روز اول تا آخرش برام غریبه باشه! ن اینکه انتظار داشته باشم هر بازیکنی تا آخر فوتبالش تو یووه بمونه اما اینجوری قرارداد بستن هم تا حدی توهین آمیزه! یووه هیچوقت زندان بازیکنا نبوده...

حالا جدا از این بحث ها و از نظر فنی بخوایم قضاوتش کنیم ب هیچ وجه عملکرد خوبی نداشته با اینکه خیلی خوب بهش بازی رسید اما اینا باعث نشد ب مهره ای قابل اتکا در دفاع تبدیل بشه! روند پیشرفتش کند بوده. اصلا از وقتی ده لیخت وارد ترکیب تیم شد کلین شیت یادمون رفت... اگه ده لیخت سرمایه ای برای آینده بود میشد از اشتباهاتش چشم پوشی کرد اما الان فقط ی کیسه پوله!

الان بیشترین حقوق تیم رو هم میگیره دیگه؟! با رفتنش از این نظر هم ب نفع ما میشه...
  • mory, eⁿzº, alireza.de710 و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال

ده لیخت یووه رو لچه فرض کرده،‌ داره یه جور برخورد میکنه با یووه که انگار باید ۳ بار قهرمان اروپا میشد تو چند فصل

• Orphée, eⁿzº, AliReZaZa و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
dme48gukzvs8_t.jpg

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3772 ارسال
من خیلی به درخشش دلیخت در ترکیب یووه امیدوار بودم ...
ولی متاسفانه با اینکه فرصت خوبی جهت رشد و بهتر شدن داشت به مدافع قابل قبولی تبدیل نشد .
به نظرم شاید در تیمی که خیلی محتاطانه و بر پایه ضد حملات کار نکنه ، بتونه نمایش بهتری داشته باشه .
یوونتوس نباید از اون ۸۰ میلیونی که بابتش پرداخت کرده کوتاه بیاد ...
  • saeed-nedved, Orphée, eⁿzº و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

ای به رویا سرسپرده با توام ای همه خوبی

راهی کدوم دیاری...

Buffon2003

Buffon2003

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 516 ارسال

ظاهرا پیشنهاد اولیه بایرن 60 میلیون بیشتر نیست! احتمال پول + پاوارد هم مطرح شده ، گزینه ظاهرا خوبیه برای دفاع راست من خیلی با بازیش آشنا نیستم ولی تو چند سال اخیر معامله با بایرن کاملا به ضرر ما بوده. از کومان و کاستا و ویدال و بن عطیه و ... نمیدونم چرا مثل سایر باشگاه های آلمانی که قدرتی جلوی بایرن ندارند باهاشون رفتار می کنیم. دلیلی نداره اجازه بدیم به دلیل فشار بازیکن سوء استفاده کنند. ببینید سر لوادوفسکی چطوری پیشنهاد های بارسا رو یکی پس از دیگری رد می کنند! بدرک دلیخت هم بگه من تمرین شرکت نمیکنم!

• saeed-nedved, Orphée, mory و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6438 ارسال
  • LocationRasht

fxafgyfx0aavrj_1_y6p3.jpg

خیلی این ادیتو دوست داشتم... نمیدونم پتانسیل دلیخت چقدره ولی در حال حاضر ، کولیبالی 4 برابر دلیخت مدافعه! کاناوارو رو هم دقیقاً تو 31 سالگیش گرفتیم...

کولی هم حداقل 4 فصل دیگه تو بالاترین سطح جا داره.. کاناوارو کاپیتان ایتالیا بود ، کولی کاپیتان سنگاله و جام ملتها رو هم فتح کرده!

• saeed-nedved, حامد, mory و 18 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Serie A

Serie A

trequartista

• اعضا
  • 1036 ارسال
  • LocationKurdistan

نیکو اسکیرا گفته پیشنهاد یوونتوس برای جذب کولیبالی 7 میلیون یورو و تا سال 2025 هستش

^^ به نظرم واسه یه دفاع مرکزی سن و سال بالا ملاک نیست (برخلاف پستهای خاصی مث وینگر).. کولیبالی حداقل 3-4 سال دیگه جواب میده
حتی کیه لینی تو سن 36 سالگی فرم و کیفیت بهتری نسبت به بقیه مدافعهای دنیا داشت و اگه دائما مصدوم نبود احتمالا از تصمیمش برای جدایی از یووه منصرف میشد

• Orphée, mory, eⁿzº و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

p87322_GMheE6iXQAA1FRQ.jpg

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

از نظر من،‌ فروختن دلیخت و خرید کولیبالی، یک گام رو به جلو ست.

مشکل راضی کردن دلورنتیس ـه.

• Orphée, mory, eⁿzº و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

Buffon2003

Buffon2003

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 516 ارسال

زیر قیمتی که خریدیم و نهایتا با همون قیمت به بایرن میفروشیمش احتمال زیاد ( پیشنهاد بایرن 75 + 10-15 پاداش) با این دستمزد تو این سه سال با این عمکرد واقعا خریدش بی فایده بود. 

• Orphée, mory, eⁿzº و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2921 ارسال
اخرشم مفت میفروشنش به المانی ها کلا سابقه خوبی نداریم تو معامله کردن باهاشون
  • eⁿzº, Signora Omicidi, tecra و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

هنوزم تو شبهات اگه ماهُ داری من اون ماهُ دادم به تو یادگاری ...

drughi1990

drughi1990

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 726 ارسال
  • Locationzahedan

اخرشم مفت میفروشنش به المانی ها کلا سابقه خوبی نداریم تو معامله کردن باهاشون

این اریوا بنه کارش رو بلده سر خریدا ک کاملا نشون داده پول مفت ب کسی نمیده منم منتظرم ببینم تو قضیه دلیخت چ واکنشی نشون میده بشخصه مطمینم باج نمیده بعد ماروتا ب همچین کسی نیاز داشتیم البته ماروتا تو فروش افتضاح بود نمونش ویدال و سانچز که برا اینتر جذب کرد با حقوق نجومی و جدیدا زکو که نمیدونن چطور از دستشون خلاص بشن تازه میختاریانم بهشون ی فصل دیگه اضاف میشه

• eⁿzº, Signora Omicidi, AliReZaZa و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال

آقا هرچی بفروشنش از نظر من سوده،‌چون اصلاْ بازیکن با کیفیتی نیست،‌حالا هر کسی نظر خودشو داره

• حامد, Delle Alpi, Signora Omicidi و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
dme48gukzvs8_t.jpg

saeed-nedved

saeed-nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3452 ارسال
به نظرم اگر قراره بدون جایگزین باشه فروشش به صلاح نیست!!

کیلینی که رفته. ایشون هم برن. کولیبالی رو هم که نمیتونن بخرن . اوضاع دفاع خراب میشه
دروازه بان مطمئن هم که نداریم پس همون بمونه بهتره!!
  • mory, eⁿzº, Signora Omicidi و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Buffon2003

Buffon2003

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 516 ارسال

پیشنهاد اولیه و بی شرمانه بایرن : 60 میلیون! (میخواند با پول فروش لوادوفسکی پیرمرد، دلیخت رو بخرند و ده سال دفاعشون رو بیمه کنند!) ، این پیشنهاد رد شده ولی دلیخت مجددا تاکید داشته که میخواد بره بایرن ، یووه نزدیک یه 100 میلیون خواسته ولی من فکر کنم با حدود 80 و کمتر مجبور به فروشش میشیم. مگر اینکه مدیریت جدید خلاف این رو ثابت کنه. اگر دست من بود میگفتم دو سال بشین رو سکو گاتی رو جات بازی میدیم هلندی نمک نشناس. خوبه داره میبینه تیم بشدت تقویت شده و خودش هم نفر اول دفاع یووه است. میخواد بره قالپاق لیگ استراحت کنه.

• saeed-nedved, Orphée, mory و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی