پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

ماتیاس ده لیخت - Matta

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
403 پاسخ برای این موضوع

D E L P I E R O

D E L P I E R O

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 1382 ارسال
  • Locationقزوین

امکان داره بایرن لواندوفسکی رو تو خرید دلیخت بیاره؟

آلگری که قدیم 4-2-4 دوست داشت.

ولا و لوا جلو

دیماریا و کیه زا وینگر

پوگبا و لوکاتلی هم هافبکا

• saeed-nedved, Orphée, Signora Omicidi و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

adp.jpg

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

لواندوفسکی الگوش دل پیرو بوده خیلی خوبه بگیریمش اما دلیخت خیلی عالیه جوونه ولی میشه 90 فروخت لوا رو گرفت و گنبری رو قرضی 

• حامد, Orphée, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

vahid.juv

vahid.juv

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 602 ارسال
  • Locationgolestan-gorgan

دلیخت از روزی که اومد تو تیم از همون نوع قرارداد و از همون بازی اول کاملا ذهنیتش معلوم بود و من مطمئن بودم که راحت از یوو میگذره و اصلا پایبند نخواهد بود، یعنی غیر این میشد من تعجب میکردم، الانم واقعا بفروشیمش هیچ ضرری نمیکنیم، دوستان چرا نگرانید؟ این من گردن میگیرم روگانی ۱۰ تا بازی فیکس بازی کنه از این کمتر سوتی میده، میگین ستون خط دفاع؟ کدوم ستون؟ اره ستون بود، اما مثل ستون های مترو.پل، این بشر کجا تحت فشار سوتی نداد؟ کدوم دفاع و جمع کرد، این ۹۰٪ بازی های خوبش کنار کیلینی بود، اصلا مدافع تراز اولی نیست، راحت تر از اونی که فکر میکنید جاش پر میشه، اصلا نگران نباشید، بفروشیم با یه قیمت خوب واقعا برد کردیم. 

اینم اضافه کنم این بشر واقعا تبلیغات پشتشه و دلیل اینهمه خواستار هم همین تبلیغات خفنه. و الا در سطح این مدافع پره واقعا. 

• saeed-nedved, Orphée, eⁿzº و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2181 ارسال
  • LocationTehran,Iran

لواندوفسکی الگوش دل پیرو بوده خیلی خوبه بگیریمش اما دلیخت خیلی عالیه جوونه ولی میشه 90 فروخت لوا رو گرفت و گنبری رو قرضی 

به نظر منم اگر save game های مربوط به دو سه ماه پیش رو روی سیستم داشته باشیم و اون تایم رو load game کنیم شاید بشه مخ ام باپه رو هم بزنیم مجانی بیاد یووه :8: 

حقوقشونم اصلا مهم نیست

+ منم مث @vahid.juv برام سواله چرا انقد bold ئه این بشر! البته  تنها حدسی که میشه زد اینه که خب سفید است و خوشگل است و احتمالا هدف تبلیغاتی خوبیه برای بایرن بعد از جدایی لواندوفسکی ولی قطعا از لحاظ کیفی مطمئنم کولیبالی بسیار بسیار بهتره

حداقل کولیبالی کمتر از حضرت استاد سوتی میده

• tecra, Senmorta, D E L P I E R O و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6043 ارسال
  • LocationKhorram Abad
ب نظر منم الان ک کولیبالی رفته چلسی اگه نتونیم برمر رو هم بگیریم بهتره ده لیخت رو حفظ کنیم البته ب شرطی ک بشه باهاش تمدید کرد! تنها رقیب بایرن در راه جذب ده لیخت، چلسی بود الان دیگه فشاری احساس نمیکنن و این ب ضرر ماست... ما هنوز جانشین کیه لینی رو نگرفتیم جایگزین ده لیخت ب کنار!
  • eⁿzº, alireza.de710, Signora Omicidi و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6379 ارسال
  • LocationRasht

- اسکای میگه اگه پیشنهاد موردنظر یووه بیاد ، دلیخت فروخته شده و با یک مدافع درخور جایگزین میشه ولی اگه اون پیشنهاد نیاد ، دلیخت به بازی برای یووه ادامه میده!

- برمر در تورینو ، هیچوقت در یک خط دفاعیِ 4 نفره بازی نکرده...

• eⁿzº, Signora Omicidi, tecra و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

They SURVIVED ... That's What Make Them Assets ! i

JB.png

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2181 ارسال
  • LocationTehran,Iran
به نظرم با رفتن کولیبال به چلسی، باید بمونه
به هیچکدوم دیگه از این اسمها اعتمادی نیست
حیف پولی که با موندنش حروم میشه ولی خب بنظرم دیگه چاره ای نیست
  • حامد, eⁿzº, alireza.de710 و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

vahid.juv

vahid.juv

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 602 ارسال

اگه قرار باشه پول خوبی گیر تیم نیاد که اصلا فروشش منطقی نیست تو این وضعیت بی دفاعی، ولی یه مورد دیگه هم هست که این تا زمانی که هوایی نشده بود مطمئن کار نمیکرد گاه گاهی، بعد این فصل که دلش به موندن نبوده یه نیمچه سطح افت کنه و تمدید نکنه ۵۰ تا هم نمیشه فروختش، چه برسه با ارقام بالای ۸۰ تا، من مسلما اندازه مدیران باشگاه نیستم اما به عنوان یه هوادار دوست دارم تیمم نتیجه بگیره، و این مدافع با این حقوق و سطح بازی از دید من فروختنش با یه پول خوب بهتر از نگه داشتنش هست، ۱ دونه دفاع قراره جایگزین بشه دیگه تو ترکیب اصلی، کل خط که عوض نمیشه، بعدم این خط دفاعی خیلی با هم بازی کردن، راحت بازیکن جدید جا میوفته تو پستش، و بنظرم با حقوق دلیخت، مدافع خوب پیدا میشه.

• حامد, Orphée, mory و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Buffon2003

Buffon2003

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 516 ارسال

دی مارزیو میگه یووه 100 میخواد یه سری جاها گفتند 80 + پاداش دلیخت میره بایرن. با توجه به خروج لوادوفسکی این هفته شاهد خروج احتمالی دلیخت هستیم. شرایط ما طوریه که دست بالاتر رو داریم و هنوز منتظرم ببین مدیران یووه چه می کنند. 

• حامد, Orphée, mory و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Buffon2003

Buffon2003

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 516 ارسال

اولیور کان: ماتیاس دلیخت می خواهد به بایرن مونیخ ملحق شود

ببینید مرتیکه بی شعور چطوری در مورد بازیکن یووه به راحتی صحبت میکنه! موجی بود مطمئنم میزد دو سه تا اهداف نقل و انتقالاتی بایرن رو از دور خارج میکرد. گفتم قبلا هم، ما هم باید مثل کاری که اینا سر لوادوفسکی کردند با دلیخت بکنیم. یک ریال کمتر نباید بفروشیم. واقعا اوج بی شخصیتی و بی شعوری مدیران بایرن مونیخ تو این جمله خلاصه شد

• Orphée, mory, eⁿzº و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6043 ارسال
  • LocationKhorram Abad
اگه مبلغ پایه کمتر از 80M باشه خوب نیست! باید حداقل 80M + پاداش بفروشیم. نصف پاداشش هم سهل الوصول باشه! بحث سر این نیست ک ده لیخت این قیمت می ارزه یا ن، بحث اینه ک بایرن میدونه اگه الان نخره دیگه شاید هیچوقت نتونه بخره. مخصوصا الان ک پول خوبی دستشون اومده. این آخرین شانس ما برای ب دست آوردن پوله!

ب نظر پول فروش ده لیخت تماما خرج تورس و زانیولو میشه...
  • saeed-nedved, mory, eⁿzº و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

saeed-nedved

saeed-nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3438 ارسال
بایرن واسه لوا 35 ساله 50 تا از بارسا گرفت
بعد واسه دلیخت 22 ساله فقط 70 تا داد!!!
و یووه هم راضی شد!!
  • mory, tecra, L'Avvocato و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2181 ارسال
  • LocationTehran,Iran
۱- همه رسانه ها میگن ۸۰ تا و فقط آلمانیا میگن ۷۰ تا! اگر فقط میخواید خودی رو بکوبید داستان چیز دیگه ایه
۲- لوا مهاجمه و دلیخت مدافع! مهاجما همیشه حقوقشون و قیمتشون ۲برابر مدافع هاست
۳- لوا بهترین بازیکن حال حاضر جهانه! دلیخت چیه دقیقا؟ رهبر آینده فوتبال جهان؟
۴- رونالدوی ۳۳ ساله رو یووه ۱۰۰ میلیون خرید و حالا لوا فقط ۵۰ میلیونه! بنظرم که قیمت مناسبیه
  • Signora Omicidi, tecra, D E L P I E R O و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3851 ارسال
  • LocationAhWaS
من هیچ نارحت نیستم از جدایی دلیخت چون از روزی ک اومد همه ما میدونستیم این روز فرا میرسه و یوو رو راحت ول میکنه خداشکر حداقل سرش ضرر ندادیم
ففط یه مدافع خوب جاش بگیریم همه چی حله
بره که دیگه ریختشو نبینم امیدوارم مدیرای جدید دیگه هیچوقت بازیکن اینچنینی نیارن
  • Orphée, mory, eⁿzº و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21163 ارسال
- منم سر فروشش ناراحت نشدم حقیقتا
بازیکنی نبود که بمونه برامون و همه میدونستیم که یه روزی می‌ره

انکار نمیکنم البته که دوستش داشتم ...
امیدوارم با پول فروشش بهترین استفاده رو بکنیم،

به قول معروف، مبارک صاحبش !!
  • mory, eⁿzº, alireza.de710 و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2921 ارسال

طبق معمول مفت فروختیم ! هیچ تیمی تو دنیا مثل یوونتوس بازیکن هاش رو مفت از دست نمیده !

• eⁿzº, alireza.de710, Signora Omicidi و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

هنوزم تو شبهات اگه ماهُ داری من اون ماهُ دادم به تو یادگاری ...

vahid.juv

vahid.juv

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 602 ارسال
خب، خب، من اومدم، آقا مبارک باشه، بیارم ناپلئونی ره؟
خیلی خوب نفروختیم، ولی ۸۰ تا هم بد نیست، خدا بده برکت، این بشر شرش از سر یوو کنده شد جای شکرش باقیه، این امسال در نبود کیلینی قشنگ میشد ۴۰ تا قیمتش، همون بایرن اینا بدردش میخوره زیاد دفاع روش فشار نیست، لیگشون هم تیمی در حد نداره، ۲ تا پنالتی مشتی تو چمپ بده، حسن تازه میفهمه کت تن کیه، بازیکن بسیار سینوسی بود، شایدم تو‌ تیم ما جواب نداد، حالا در کل، یه امیدوارم با پولش بازم خرید خوب بکنن و ما تیم رو امسال خفن ببندیم، به همین بایرن بخوریم یه لایی پوگبا برا این بچه خوشگل گذاشته کنار، این ورژن تبلیغاتی دمیرال بود خدایی، فقط بلد بود غر بزنه، دفاع بدی نبود ها من اصلا منظورم کفیتش نیست، ولی ذهنیتش رو‌ دوست نداشتم، از طرفی حقوق ۱۰ میلیونیش هم‌ واقعا اذیت کننده بود، با پول ترانسفر دلیخت و حقوقش به علاوه حقوق برنا و دیبالا و مبلغ ناچیز ترانسفر دیماریا و پوگبا، هنوز میتونه تابستون برای ما جذاب باشه
سمه دیگه تیم ایتالیایی بیاد به مدافع مرکزی حقوق ۱۰ میلی بده دیگه،
  • saeed-nedved, حامد, Orphée و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21163 ارسال
- به نظرم ۸۰ میلیون واسه دلیخت مبلغ مناسبی هست
در واقع توی این بازاری که مدافع زیاد داره (اشکرینیار، برمر، تورس و ...) مبلغ ۸۰ میلیون واسه دفاعی که به نظر من توی یووه تجربه کسب کرد ولی درجا زد، مبلغ مناسبی هست

البته باید منتظر رسمی شدنش و درج جزییات باشیم
  • حامد, mory, Signora Omicidi و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

DMC

DMC

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 370 ارسال
  • Locationتهران

بر خلاف نظر دوستان من فکر میکنم از دست دادن دلیخت ممکنه برای یووه خیلی بیبشتر از مبلغی که دریافت کرد تموم بشه

امیدوارم یووه میلنکوویچ رو به ترکیبش اضافه کنه

البته زمان بهتر نشون میده که برداشت من اشتباه بود یا نه

ولی با از دست دادن دلیخت حدس میزنم فصل بعد خط دفاع یووه بهشت مهاجمان حریف خواهد شد .

• Orphée, mory, Signora Omicidi و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Know that Allah is between the person and his heart

Quran 8:24

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2636 ارسال

بر خلاف نظر دوستان من فکر میکنم از دست دادن دلیخت ممکنه برای یووه خیلی بیبشتر از مبلغی که دریافت کرد تموم بشه
امیدوارم یووه میلنکوویچ رو به ترکیبش اضافه کنه
البته زمان بهتر نشون میده که برداشت من اشتباه بود یا نه
ولی با از دست دادن دلیخت حدس میزنم فصل بعد خط دفاع یووه بهشت مهاجمان حریف خواهد شد .

البته چند فصلی هست که چندان جهنم مهاجمای حریف نبودیم :1:
تو کوتاه مدت نظر منم همینه که یکم به خط دفاع تیم ضربه میزنه. دیگه بستگی داره جایگزینش چقدر بتونه خودشو با تیم هماهنگ کنه یا از گاتی چیزی بیرون میاد یا نه ...
  • Orphée, Signora Omicidi, AliReZaZa و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی