پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

چه سرمربی ؟

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
887 پاسخ برای این موضوع

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

@saeed-nedved  گتوزو؟  واقعا؟  ...

• mory, Georgia , Gin و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

saeed-nedved

saeed-nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3450 ارسال
نسبت به الگری واقعا!!!!
  • mory, D E L P I E R O, Gin و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3770 ارسال
اکثریت اخبار هم بوسیله ی گازتا کار شده ...
  • Orphée, Escanor و Jevdelffon از این پست تشکر کرده است

تصویر

ای به رویا سرسپرده با توام ای همه خوبی

راهی کدوم دیاری...

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

هر اسمی کنار الگری میاد تا ب  طرفدارا بفهمونن الگری باشه بهتره تا گتوزو ...تیم رو الگری ساخت اما مدیریت نتونس پپ رو بیاره نتونس کارلتو رو بیاره و خراب کرد ....حالا نیازه تا مربی با تجربه تیم رو با این همه جئوون خوب بسازه ب نظرم الگری بهترین گزینس ....

تیم با الگری یوونتوسی بازی میکنه ....میشد خیلی کارا بعد الگری کرد اما خوب الان مهم حفظ یووه هست  

• Orphée, El rey leon, Escanor و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

از اگرستی که دیگه معتبر تر نداریم، گفته یوونتوس همین الان هم اسم سرمربی بعدی ش رو میدونه.  

• Escanor, ace of glass و drughi1990 از این پست تشکر کرده است

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3854 ارسال
  • LocationAhWaS

...تیم رو الگری ساخت اما مدیریت نتونس پپ رو بیاره نتونس کارلتو رو بیاره و خراب کرد ....

علیرضا الگری تیمی که ساخته بود رو تو سال چهارم پنجم نابودش کرد
واقعا کنتور نمیندازه تعریف الکی دادن
پس الگری مثل مربیا بزرگ دنیا مثل مورینیو چلسی و اینتر مثل زیدان مثل کونته مثل لیپی مثل فرگوسن اینا وقتی از تیمشون رفتن تیم قدر و قدرتمندی تحویل دادن رفتن

اما استاد علگری چی تحویل داد ؟؟ اها یادم اومد رونالدو فول بک چپ شده بود
  • mory, Georgia و ace of glass از این پست تشکر کرده است

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6428 ارسال
  • LocationRasht

زیدان روز به روز داره از رئال دورتر میشه. محتمل ترین مقصد برای او یوونتوسه اما باید نیم نگاهی به تیم ملی فرانسه هم داشت! #اکیپ

تیم ملی فرانسه رویای زیدانه و یووه با در نظر گرفتن بودجه و پروژه اش ، آوردن زیدان در توانش نیست... #جووانی_گوآردالا #اسکای

=> بدون صعود ما به سی ال ، بعیده بیاد. مگه اینکه بازگردوندن یووه به جایگاه اصلیش رو بعنوان یه چالش برای خودش تعریف کنه...

• mory, Pinturicchio, GG.B1 و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Ned : It's Done Your Grace , The Targaryens Are Gone ... i

Robert : Not All Of Them ! i

standing-jon-snow-game-of-thrones-m44shr

mee present

mee present

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1518 ارسال

زیدان مربی هست که باید بازیکن داشته باشه. اگه بازیکن نمی گیریم نباید بیاد. همین الانم اگر بریم لیگ اروپا. خیلی از این بازیکنا که لینک شدن عمرا بیان. دی پای آگرو و ...

فقط احتمالا لوکاتلی با وعده و عید بشه راضی کرد

به نظرم باید از اومدن آلگری حمایت بشه

دو سال پشت سر هم نیاز داریم سهمیه بگیریم. لطفا رویاپردازی نکنین و عاقلانه فکر کنیم.

از برگشتن پیانیچم استقبال می کنم. این رو به جلو بودن برای تیمیه که جلو هست نه ما که در جا زدیم

• Pinturicchio, Aminvo, Escanor و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2181 ارسال
  • LocationTehran,Iran

جمع و جور بخوایم بکنیم حرف ها رو میشه 4 تا گزینه زیر:

1) یا انقدر احمقن که برای فصل بعد مجدد با پیرلو ادامه میدن که احتمالش (از نظر من) 40 درصد هستش

2) زیدان مربی یووه میشه (باز از نظر من) احتمالش 10 درصده

3) زیدان مربی فرانسه میشه و دشان مربی یووه که احتمالش 10 درصده

4) الگری برمیگرده که احتمالش 40 درصده

فکر نمی کنم گزینه ای خارج از 4 احتمال بالا وجود داشته باشه

و متاسفانه درصد موندن پیرلو رو بالا می دونم  :fp: 

• mory, Pinturicchio, El rey leon و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4004 ارسال

مربیایی که میرند تو تیم ملی به ندرت برمیگردند به حوزه باشگاهی . من تو حافظه ام سراغ ندارم مربیی از تیم ملی برگرده توی باشگاه ها وموفق هم بشه .

شما فرض کن سه ماه یه بار دو تا بازی داری و حقوق بدی هم نمیگیری نهایت استرست جام جهانی و جام ملت هاست .
بعد برگردی توی باشگاه و هر هفته دو تا بازی داشته باشی و هر روزباید  با بازیکن ها سر کله بزنی .

امیدوارم اگه دشان میخواد بیاد یه استثنا باشه .

• Orphée, mory, Pinturicchio و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

mee present

mee present

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1518 ارسال

من بعید می دونم ما از ساسلو و اینتر 6 امتیاز بگیریم. به خاطر همین معیار دیگه به نظرم نرفتن به لیگ قهرمانانه

اخبار می گه که مربی های یووه افت لولو می کنن. 

مثلا احتمال می دم شاید آلگری قبول کنه اما بعید می دونم زیدان قبول نکنه. اگر اینا نشن به دلیل نرفتن به لیگ قهرمانان. حالا چه گزینه هایی است: اسپالتی / میها / اینزاگی / دی زربی / 

• mory, Escanor, ace of glass و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2921 ارسال

به نظرم دو تا احتمال هست ، اول اینکه ساختار باشگاه از مدیریت تا مربی و بازیکن ها دچار یه اصلاح میشن و یه سری بازیکن ها میرن ، چون حقوق های نا معقولی میگیرن و احتمالا فصل اینده با یکی مثل اسپالتی یا اینزاگی شروع میکنیم یا اینکه مدیریت سر جاش میمونه که در این صورت یا با همین ساختار سست فعلی با پیرلو ادامه میدیم یا دوباره میریم یکی مثل اسپالتی یا اینزاگی رو میاریم !

حقیقتش اومدن یکی مثل زیدان یا حتی الگری بیش از حد دور از ذهنه فقط هم بخاطر لیگ قهرمانانی که تقریبا از دستش دادیم !

حقیقتش من تاثیر یه مربی خوب رو از هر فاکتوری بیشتر میدونم و انتخاب یه مربی بد میتونه کاملا ساختار یه باشگاه رو منهدم کنه ! امیدوارم تصمیم درستی گرفته بشه وگرنه وارد یه دوره ای خواهیم شد که خارج شدن ازش با این وضع مالی باشگاه تقریبا میشه گفت غیر ممکن خواهد بود !

• mory, El rey leon, Escanor و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

هنوزم تو شبهات اگه ماهُ داری من اون ماهُ دادم به تو یادگاری ...

amirabas1369

amirabas1369

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 609 ارسال

به نظرم دو تا احتمال هست ، اول اینکه ساختار باشگاه از مدیریت تا مربی و بازیکن ها دچار یه اصلاح میشن و یه سری بازیکن ها میرن ، چون حقوق های نا معقولی میگیرن و احتمالا فصل اینده با یکی مثل اسپالتی یا اینزاگی شروع میکنیم یا اینکه مدیریت سر جاش میمونه که در این صورت یا با همین ساختار سست فعلی با پیرلو ادامه میدیم یا دوباره میریم یکی مثل اسپالتی یا اینزاگی رو میاریم !

حقیقتش اومدن یکی مثل زیدان یا حتی الگری بیش از حد دور از ذهنه فقط هم بخاطر لیگ قهرمانانی که تقریبا از دستش دادیم !

حقیقتش من تاثیر یه مربی خوب رو از هر فاکتوری بیشتر میدونم و انتخاب یه مربی بد میتونه کاملا ساختار یه باشگاه رو منهدم کنه ! امیدوارم تصمیم درستی گرفته بشه وگرنه وارد یه دوره ای خواهیم شد که خارج شدن ازش با این وضع مالی باشگاه تقریبا میشه گفت غیر ممکن خواهد بود !

کاملا درسته! مقطع حساس کنونی :1: رو باید هر طور شده به بهترین نحو مدیریت کنیم. نباید اجازه بدیم عرض دره سقوطمون زیاد شه و قبل از اینکه فرسایش دره رو وسیع کنه باید به سمت بالا برگردیم! 

شرایط پیچیده و سخت خواهد بود اما خب جذابیت های خودش رو هم داره!

:22:

+ من یه لحظه یه فانتزی بگم! :fp: آنچلوتی! :worship: واقعا کارلتو به یووه و یووه به کارلتو بدهکارن! دوره بدی رو توی یووه داشته و یووه هم حسابی باعث رنجش شده... کاش میشد برگرده و کارشو با یوونتوس بهتر تمام کنه!

++ می دونم انتخاب کارشناسی و به موقعی نیست! اما من رو شدیدا هیجان زده می کنه! مربی با کلاس کاری کارلتو واقعا به یوونتوس میاد

• mory, eⁿzº, El rey leon و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تمام دسته‌های نرگس دی‌ماه را در راه می‌چینم 
و وقتی از میان کوچه می‌آیی 
و وقتی قامتت را در زلال اشک می‌بینم 
به خود آرام می‌گویم: 
دوباره خواب می‌بینم! 

دوباره وعده‌ی دیدارمان در خواب شب باشد...

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3770 ارسال
من آنجلوتی رو قبول دارم ولی به نظرم دیگه انگیزه ی آنچنانی ای برای شرایط فعلی یووه نداره ...
  • Orphée, eⁿzº, El rey leon و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

راهی کدوم دیاری...

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3770 ارسال
آرش جان اگر امکانش هست یک نظر سنجی درباره ی مربی فصل بعد بگذارید .
ممنونم .
  • eⁿzº, Aminvo, Escanor و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

راهی کدوم دیاری...

sadrazp

sadrazp

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 780 ارسال

هر مربی غیر ایتالیایی پا بزاره تو یوونتوس اتفاق مثبتیه . حداقل از نظر من که اینطوره . اما وای به حال هوادار میشه اگر ک یه ایتالیایی آشغال دیگه بیاد .

• mory, Aminvo, D E L P I E R O و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

l79r_0406219752900443d6e8bed68198b71b.pn

mee present

mee present

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1518 ارسال

چند تا سرمربی غیر ایتالیایی تو ایتالیا موفق بوده؟؟

چند تا مدیر غیر ایتالیایی موفق بوده؟؟

البته با زیدان هم موافق چون از جنس خود باشگاهه و شرایط باشگاهه می دونه

• Aminvo, Escanor, D E L P I E R O و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

drughi1990

drughi1990

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 724 ارسال
  • Locationzahedan
سرمربی تاپی نیومده تو تیمهای مطرح که بگیم موفق شده یا نه ولی خب مثال میشه مورینیو رو زد یا عقبتر برگردیم اریکسون البته چون همیشه مربی های تاپیک تو ایتالیا بوده تیمها هم نرفتن سراغ مربی های خارجی خود منم غیر دشام و زیدان که از جنس یووه آن تمایلی ندارم به آوردن مربی خارجی ولی خب خیلی دوست دارم یه بارم شده ببینم یه مربی خارجی و حجومی رو تو یووه مثل گواردیولا رو
  • mory, Aminvo, Escanor و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

mee present

mee present

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1518 ارسال

مورینیو هم از جنس ایتالیا بوده. مشخصه ساختار فوتبال ایتالیا به این راحتی ها با بقیه پیوند نمی خوره. خود همون پپ برای غلبه بر انگلیس یک میلیارد پوند خرج کرده. 

به خاطر همین می گم نظرات مربی خارج کارشناسی نشدست و در سطح آرزو می مونه. چون هیچ تیمی نمی تونه هزینه این جراحی بده

مدیرم که نمونه حاضر مونچی هست. حتی مدیر خارجی هم خیلی سخته موفق باشه چون ایتالیا حرفه ای اداره نمی شه

• Aminvo, Escanor, D E L P I E R O و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

drughi1990

drughi1990

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 724 ارسال
  • Locationzahedan
گواردیولا اگر با سی تی قهرمان اروپا بشه دیگه فکر نمیکنم بمونه تو این تیم احتمالا یا بر میگرده بارسلونا یا اگر تیمی مثل ما جاه طلب باشه می‌تونه جذبش کنه به شخصه ذره ای علاقه به سبک تیمهای گواردیولا ندارم ولی پیرلو و ساری جوری خراب کردن بخصوص پیرلو که حاضرم هر کس بیاد
  • Orphée, El rey leon, Aminvo و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی