پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

چه سرمربی ؟

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
887 پاسخ برای این موضوع

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4004 ارسال

به احتمال زیاد مربی بعدی یووه اسپالتیه مگر این که زیدان تجربه جدیدی برای قهرمانی در لیگ اروپا بخواد.

• mory, Aminvo, Senmorta و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

Aminvo

Aminvo

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1599 ارسال

^^^

اسپالتی!!! واقعا شوک کننده خواهد بود.  آوردن آلگری بازگشت به عقب و فاجعه هست ولی آوردن اسپالتی حرکت رو به جلو!!! ادبیات من نیست، ولی این جور که ما تخت گاز داریم رو به جلو پیش میریم قطعا موتور می سوزونیم!

اسپالتی مربی بازنده ای هست، از دست افرادی هست که تا خط پایان میره، ولی از اون نمی تونه رد بشه. امیدوارم اسپالتی را توی یووه نبینم.  

اگر زیدان قرار هست بره تیم ملی فرانسه، دشام میتونه گزینه خوبی باشه. از جنس یووه هم هست. 

• mory, El rey leon, Senmorta و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

[SIGPIC][/SIGPIC]

او با اینکه به ثروت دست یافت اما تمام آن را صرف تحقیقات علمی کرد و در فقر و بدهکاری در نیویورک در اتاق یک هتل فوت کرد
hey God, both of us know I had been born in wrong Geographical coordinates, please help me to move where I belong there.

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3770 ارسال

به نظرم از خارجی ها زیدان و دشان ( البته من چندان به پذیرش این پست توسط این دو نفر خوشبین نیستم )

و از داخلی ها آلگری ، سیمونه اینزاگی و اسپالتی شانس های احتمالی برای سرمربیگری یووه در فصل بعد هستند .

خودم دوست دارم یک مربی غیر ایتالیایی رو در یووه برای فصل بعد داشته باشیم ...

• eⁿzº, El rey leon, Aminvo و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

ای به رویا سرسپرده با توام ای همه خوبی

راهی کدوم دیاری...

Jevdelffon

Jevdelffon

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1016 ارسال

به نظر من هم یه نظر سنجی درباره مربی آینده بذارید. من خودم راستش به سلیقه خودم دلم میخواد یا آنجلوتی باشه یا دشان. البته میدونم انجلوتی تو یه مقطع در یووه جواب نداد ولی معتقدم اونموقع هنوز این مربی که الان هست نشده بود و شاید الان یه کاری بکنه. راستش فکر میکنم زیدان تو لیگ ایتالیا جواب نمیده وگرنه اون رو هم میگفتم

• Orphée, mory, eⁿzº و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

cover_1440_x93r.jpg

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6060 ارسال
  • LocationKhorram Abad
تو نظر سنجی جدید شرکت کنید!

1. گزینه ها از بین کسانی انتخاب شدن ک در مورد اونها شایعه وجود داره مثلا وقتی گواردیولا و کلوپ شانسی ندارن دلیلی بر حضورشون نیست ضمن اینکه گزینه سایر هم هست

2. اگه روند انتخاب سرمربی ب درازا بکشه و گزینه های جدید مطرح بشه نظرسنجی آپدیت میشه

--------------------

بین این هفت تا اگه بخوام ب ترتیب بگم:

زیدان
دشان
آلگری
اسپالتی
پیرلو
گتوزو
گاسپرینی
  • mory, eⁿzº, Aminvo و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
مشکلات یووه خیلی بیشتر از ی سرمربیه. بین اینا گسپ
  • Orphée, mory, eⁿzº و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

کسی جز تو چون تو برای زمان بزنگاه نیست

wk2z_20687957708504295777_thumb.jpg

تو به شکلی عجیب و غریبانه در مسلخ من یاوری

eⁿzº

eⁿzº

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 616 ارسال

بین گزینه های بالا بطور کلی زیدان رو ترجیح میدم

به نظرم مابقی گزینه ها بستگی به شرایط و اهداف تیم داره

- اگه فورا میخوایم نتیجه بگیریم و فعلا هدف اصلی پس گرفتن اسکودتو از اینتر هست آلگری میتونه بهترین گزینه باشه :65yytgts6rouhope1x2s:

- اگه برای فصل آینده مربی هایی مثل زیدان ، آلگری ، کلوپ ، گواردیولا ، فلیک و ... در دسترس نیستن و یه گزینه کوتاه مدت میخوایم که برای یک یا دو فصل بمونه و طی این مدت با رفع مشکلات ریشه ای و مهیا کردن ابزار و ترکیب مناسب یکی از مربی هایی که رویای هوادارا و مدیریت هست رو بیاریم ، احتمالا باید به گزینه هایی مثل اسپالتی ، گتوزو یا اینزاگی فکر کنیم

- اگر باز هم دنبال فوتبال تهاجمی و تغییر سبک  :fp: هستیم و گزینه ای مثل گواردیولا در دسترس نیست میتونیم گاسپرینی رو بیاریم که با توجه به داشته ها و ابزارش تو لیگ ایتالیا در کنار ارائه بازی تهاجمی عالی نتیجه گرفته ، ولی به نظر میاد برای پیاده کردن تفکرات و سبکش به فرصت احتیاج داره و احتمالا یه پروژه بلند مدت یا حداقل سه چهار ساله با گاسپرینی نیاز هست

- دشان هم به دلیل خاطرات خوبی که باهاش داریم و یه جورایی از جنس یووه و خودی به حساب میاد میتونه گزینه جالبی باشه ولی به نظرم انتخابش نسبت به آلگری و زیدان یه کم ریسک بیشتری داره

- آوردن پیرلو بدون هیچ تجربه مربیگری یه ریسک و تصمیم بسیار بد و ناموفق از تیم مدیریت بود و ادامه دادن باهاش منطقی به نظر نمیرسه ، به نظرم فصل بعد میتونه مربی تیم بی یوونتوس بشه یا یه تیم مناسب با تجربه و سطح فعلی مربی گریش پیدا کنه ، شاید در آینده تو مربیگری به یه جایی رسید

- در خصوص سایر گزینه ها با توجه به اینکه گفته میشه رختکن یووه جو و نظم خوبی نداره و احتمال حقیقت داشتن صحبت ساری در مورد تمرین پذیر نبودن تیم و همینطور مشکل بی انگیزگی و عدم وجود جنگندگی و روحیه ای که از همیشه بازیکنای یوونتوس انتظار میره ، آوردن کونته به همراه یه مدیر کاربلد :pep:(نه حتما ماروتا  :fp:) میتونست یکی از بهترین گزینه ها با هدف پاکسازی و یکدست کردن تیم برای بازسازی و شروع یه دوره موفق و جدید باشه

در کل با شرایط بد و بحرانی موجود و گزینه های ظاهرا در دسترس ترجیح میدم تلاشمون رو برای توافق با زیدان انجام بدیم و اگر نشد آلگری رو بیاریم ، درصورتی که زیدان و آلگری هم از گزینه ها کنار برن احتمالا کارمون سخت میشه و باید منتظر حضور مربی هایی مثل اسپالتی یا گتوزو باشیم

البته فراموش نکنیم در کنار جذب مربی جدید نیاز به تغییر در تیم مدیریت با جایگزینی ندود یا پاراتیچی ویا اضافه شدن مدیر جدید داریم

• saeed-nedved, Orphée, mory و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Jevdelffon

Jevdelffon

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1016 ارسال

تو نظر سنجی جدید شرکت کنید!

1. گزینه ها از بین کسانی انتخاب شدن ک در مورد اونها شایعه وجود داره مثلا وقتی گواردیولا و کلوپ شانسی ندارن دلیلی بر حضورشون نیست ضمن اینکه گزینه سایر هم هست

ممنون که نظرسنجی گذاشتید راستش منم میدونستم کلوپ و گواردیولا شانسی ندارن وگرنه مورد علاقه ترین مربی من کلوپ هستش. با این حال من به گاسپرینی رای دادم. هر چند گقته بودم انجلوتی و دشان ولی انجلوتی که تو لیست نیست و دشان هم با اینکه میدونم مربی خیلی خوبیه و از جنس یووه هم هست و وفاداریش رو هم قبلا ثابت کرده ولی راستش به نظرم خیلی وقته از فوتبال باشگاهی دور بوده. ضمنا گاسپرینی هم الان داره در لیگ ایتالیا مربی گری میکنه و طبیعتا بیشتر با حال و هوای الانش آشناست و هم اینکه تجربه لیگ قهرمانان رو داره. البته بقیه گزینه ها شاید بیشتر تجربه لیگ قهرمانان رو داشته باشند ولی زیدان رو که من زیاد خوش بین نیستم در ایتالیا جواب بده، الگری هم که فکر میکنم همون ترس و احتیاط بیش از حدش نکته منفیشه اسپالتی هم که زیاد بهش اعتقاد ندارم. فکر میکنم گاسپرینی پتانسیل اینو داره که آنجلوتی یوونتوس بشه البته امیدوارم

• Orphée, mory, eⁿzº و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

cover_1440_x93r.jpg

miiiiiiiladcr7

miiiiiiiladcr7

میلاد

• اعضا
  • 1385 ارسال
فابریتزیو رومانو

آلگری از ماه مارس تا کنون به طور مستقیم با سران باشگاه رئال در تماس بوده است. چند باشگاه ایتالیایی از جمله یووه نیز پیشنهاداتی به آلگری فرستاده اند، ولی او فعلا تنها پیشنهادات رئال را بررسی میکند.
  • mory, El rey leon, Aminvo و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
«بر بالشی که از مرگ پرنده‌ها پُر است،
نمی‌توان خواب ِ پرواز دید...»

sadrazp

sadrazp

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 780 ارسال

هانسی فیلیک رو هم اگه اضافه میکردید خوب بود .

• Orphée, mory, Aminvo و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

l79r_0406219752900443d6e8bed68198b71b.pn

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3770 ارسال

اگر بخوام گزینه ی داخلی انتخاب کنم نظرم روی گاسپرینی هست که با توجه به بحث موفقیتش در زمینه ی تیم سازی در آتلانتا واقعا در این شرایط یووه که نیاز به تغییرات گسترده و پوست اندازی داره میتونه بسیار به کارمون بیاد ...آتلانتا هم همیشه یک فوتبال دلچسب و قابل احترام بازی کرده که به روز و ارزشمند هست .

اگر مربی یووه قرار باشه از خارجی ها باشه نظرم روی زیدان هست ...به نظرم زیدان هم در معرفی و ساختن رئال مادریدی جدید موفق بود ...خیلی از ستاره های نامی رو کنار گذاشت و جوانان کارآمدی رو به بازی گرفت و اعتماد بنفس خوبی بهشون بخشید تا خودشون رو در رئال پیدا کنند .

.............................................................................................................................................................................................................................

مانچینی هم میتونست گزینه ی عاقلانه ای باشه که با ایتالیا تمدید کرده .

( ی چیزی رو بگم : اصلا امیدوار نیستم که یکی از بین زیدان و گاسپرینی مربی یووه بشه و می ترسم با یک انتخاب اشتباه و یا ناگزیر وارد چرخه ی ناکامی بشیم که بسیار خطرناک و نگران کننده ست ...)

• eⁿzº, El rey leon, Aminvo و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

ای به رویا سرسپرده با توام ای همه خوبی

راهی کدوم دیاری...

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3854 ارسال
  • LocationAhWaS
گاسپرینی مربیه ک دوس دارم رو نیمکت یوو ببینمش اما تو شرایط فعلی دیگه ازمون خطا نداریم دو سال تمام باشگاه وقت سرمایشو رو ساری پیرلو گذاشت از اینورم بازگشت الگری بازگشت ب دوران چیرو فررا میشه
اگه زیدان حقوقش پایین بیاره بهترین گزینست
  • mory, Aminvo, Georgia و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

ب گزینه زیدان رای دادم اما میدونم الگری دوای تیم ماست اما برای زیدان خرج کنن چون تجربشم پیدا کرده تقریبا میتونه نتیجه خوبی بگیره اما الگری لیگ ما رو میشناخت تجربه داشت ولی ب خاطر ایتالیایی بودن ندادم ..

زیدان فقط ب شرط بازیکن خریدن

• mory, Pinturicchio, Aminvo و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

drughi1990

drughi1990

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 724 ارسال
  • Locationzahedan

زیدان رو انتخاب کردم چون همه فاکتورای لازم رو داره گاس باید بهش فرصت داد و صبر کرد ریسکش بالاست اگر از پسش بر نیاد وارد چرخه اینتر بعد مورینیو میشیم دشام گزینه دوممه و در اخر الگری گزینه سوم ولی چند سال گزشته اینقدر سورپرایز شدیم ک اگر کسی مثل گتوزو هم بشه نباید شوکه شیم :fp:

• mory, eⁿzº, Aminvo و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2181 ارسال
  • LocationTehran,Iran

نه دیگه از شوکه شدن خبری نیست. این دیگه آخرین فرصت اشتباه تیم آنیلی ه. قطعا گزینه ها بین زیدان-الگری-دشام هستش که من از هر سه استقبال می کنم

+ گاسپ درسته که سابقه مربیگری خوبی داره اما معلوم نیست در برخورد با ستاره ها بتونه حواشی تیم رو جمع کنه یا نه. توی تیم های بزرگ از تاکتیک مهمتر جمع کردن رختکن تیمه. اگه میشد بیخیال مربیگری بشه و مثلا حاضر باشه سمتی مثل مدیریت تیم های پایه یووه رو قبول کنه نور علی نور میشد که البته بعید می دونم 

• mory, El rey leon, Aminvo و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6060 ارسال
  • LocationKhorram Abad
گاسپرینی رو بدترین گزینه میدونم! واقعا نمیدونم چ انتظاری میشه ازش داشت؟ هنوز جامی نگرفته و تو فرصتهایی ک داشته خراب کرده. فوتبال زیبا؟ اولا ک چند سال زمان میخواد! دوما ب نظرم ناپولی ساری از آتالانتا زیباتر بازی میکرد اما دیدیم یووه ساری نتونست فوتبال خوبی بازی کنه حالا برای گاسپرینی هم تضمینی وجود نداره! یادمه وقتی ب عنوان سرمربی اینتر انتخاب شد روزنامه ها تیتر زدن فوتبال زیبا با گسپ! تو بازی اولش 4-3 ب پالرمو باخت! واقعا زیبا بود! یکی دو بازی بعد 3-1 ب چزنا تازه صعود کرده باخت! این ک زیبا نیس حالا بگیم اینتر تجربه ناموفقش بود همین آتالانتا ک موفق بوده پارسال 4 تا از دینامو زاگرب خورد 5 تا از سیتی! امسال 4 تا از ناپولی 5 تا از لیورپول! اگه یبارم تو یووه از این شکست ها بخوره واقعا فاجعه هست! جوون هم نیست بگیم پیشرفت کنه نهایتش همینه چ بسا بدترم میشه!
  • mory, eⁿzº, Aminvo و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3854 ارسال
  • LocationAhWaS
اون چار نفری که ب الگری رای دادن کلا یک نفره و اونم خود نوید هستش با اکانت های فیکش :1: :1: :1:

اسپم نشه اینو خواسم بگم همه نام های ک مطرح میسه بیشتر از کیفیت یا لیاقتشون باید ب دستمزدشونم نگاه کرد
قرار باشه فردا امثال زیدان الغری دشان بیان تو سال جدید باید حقوق ساری پیرلو و مربی جدید رو با هم بدیم اونم تو این اوضاع نابسامان

شاید اوضاع اقتصادی مجاب بکنه یک سال دیگه ب پیرلو زمان بدیم

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

فوتبال زیبا نمیتونه درمان ما بشه کنته با اینتر یک بازی زیبا هم نکرد قهرمان شد ..........پپ 5 سال زمان و هززینه گذاش تا رف ت فینال لروپا .....پپ باشه اما زمان بدن فلیک باشه اما زمان بدن الگری تنها گزینه بیزمانه .........

زیدان میاد یووه احتمالا و واقعا بدون خرید کاری نمیتونه بکنه ...اما مغز خالصه شک مدارم پیرلو هم مربی عالی میشه 

• Orphée, Aminvo, Signora Omicidi و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6060 ارسال
  • LocationKhorram Abad
^
خوبی امثال زیدان و گواردیولا اینه ک یا نمیان یا قول بستن تیمی مدعی رو از قبل میگیرن! ب شخصه دلیل اصلی ک دلم میخواد زیدان و گواردیولا بیان همینه وگرنه دانش فنیشون اونقدرا هم بالا نیست اما خب کار با ستاره ها رو بلدن و مدیریت هم بخاطر پیشینه اونها با اعتماد بیشتری براشون خرج میکنن...
  • mory, eⁿzº, El rey leon و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

miiiiiiiladcr7

miiiiiiiladcr7

میلاد

• اعضا
  • 1385 ارسال
خب لالیگا هم پرید
ببینیم تکلیف زیزو چی میشه
میمونه یا استعفا میده
  • saeed-nedved, mory, Aminvo و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
«بر بالشی که از مرگ پرنده‌ها پُر است،