پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

چه سرمربی ؟

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
876 پاسخ برای این موضوع

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6376 ارسال
  • LocationRasht

یه نکته ای که مطرح هست خوش شانس بودن مربی یووه بعد از ساریه. فکرشو بکنید قبل از انتصاب آلگری، آنیلی تقریباً با سینیشا میهایلوویچ تموم کرده بود! جالب اینکه بعد از این قضیه، میها دو بار پیاپی در فیورنتینا و تورینو، بعد از باخت به یوونتوس اخراج شد! نمیخوام کار آلگری رو زیر سوال ببرم ولی شاید میهایلوویچ هم میتونست از بزرگی یووه استفاده کنه و مثن یه دو بار با یووه دبل کنه و اونطوری سرنوشت کریر مربیگریش تغییر میکرد کاملاً و بجای لینک شدن به کیه وو و بولونیا، صحبت از رفتنش به پاریس و آرسنال میبود... بنظرم خیلی باید موشکافانه مربی بعدیمون رو انتخاب کنیم چون این جایگاه هر کسی رو میتونه از فرش به عرش برسونه و هر کسی شایسته ش نیست...

• saeed-nedved, mory, eⁿzº و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

They SURVIVED ... That's What Make Them Assets ! i

JB.png

eⁿzº

eⁿzº

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 611 ارسال
آل پاچینو ... کاپوچینو ... پوچتینو :nish:

در دسترس ، اسم قشنگ ، خوش تیپ ، تقریبا جوان ، با ریشه ایتالیایی و تورینی ، اهل پرورش جوانان ، منعطف در استفاده از سیستم‌های مختلف ، علاقمند به فوتبال تهاجمی ، ۴۲۳۱ باز و باب دل دیبالا :1:

این متن در خصوص سبک مربی گریش تو ویکی پدیا نوشته شده:
(دوستانی که دید فنی و شناخت کافی ازش دارن بهتر میتونن این نکات رو تایید یا رد کنن)

"پوچتینو به فوتبال هجومی همراه با پرس شدید معتقد است. او اغلب ترکیب ۱-۳-۲-۴ را در تیم‌های تحت هدایتش به کار می‌گیرد. علاقه پوچتینو به استفاده از بازیکنان آکادمی در تیم اصلی و پرورش استعداد آن‌ها، تمجید بسیاری از کارشناسان را برانگیخته است، همچنین بسیاری از این بازیکنان تحت مربی گری پوچتینو به تیم ملی انگلیس نیز دعوت شدند. خود پوچتینو اما، کشف استعدادهای انگلیسی را وظیفه خود می‌داند، او عقیده دارد که این کار، راهی برای قدردانی از کشور انگلستان برای پذیرفتن و استقبال گرم از او و خانواده اش است. بازیکن‌های زیر نظر پوچتینو نیز، علاقه پوچتینو برای راهنمایی آن‌ها و کمک او در پیشرفت فیزیکی، فنی و روحی آن‌ها تعریف کرده‌اند."

به نظرم مائوریسیو پوچتینو با وجود شک و تردیدهایی که در خصوص انتخابش وجود داره ، یکی از بهترین گزینه های در دسترس هست

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

پکیجِ جذب پوچتینو و بازیکنان جوان ، مستعد و با کیفیت میتونه شروع مناسبی برای تازه سازی ، تغییر نسل و در ادامه تغییر سبک فوتبال یوونتوس باشه و با سپردن تیم به پیرلو در سال های آینده با موفقیت ادامه پیدا کنه ...
  • saeed-nedved, Orphée, mory و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

احتمالا با من هم عقیده نیستید اما اگر دست من بود میرفتم نونو اسپیریتو رو میاوردم

• mory, Aminvo, tecra و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

Aminvo

Aminvo

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1599 ارسال

اتفاقات جالبی می تونه بیفته برای انتخاب سرمربی

1- آوردن اینزاگی که ظاهرا بیشترین احتمال را داره 

2- انتصاب پیرلو به عنوان سرمربی تیم که به نظر احتمال زیادی نداره چون پیرلو تجربه زیادی نداره 

3- انتخاب پوچیتینو به عنوان سرمربی که به نظرم ریسک منطقی به نظر میاد هرچند تجربه در سری آ را نداره

4- در صورتی که گزینه 1 و 3 ممکن نباشه  آلگری هم می تونه احتمال داشته باشه برای یک یا دو سالی به تیم برگرده. 

5- به صورت کلی سوپرایز باشه و اصلا به ذهن ما هم خطور نکنه.

--------------------------------------------------------------------

گزینه ی مورد علاقه خودم زیدان هست که امروز به کلی رد کرده، اینزاگی را خیلی نمی پسندم ولی انتخاب پوچ و آلگری هم برام جذاب خواهد بود.

• Orphée, mory, eⁿzº و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

[SIGPIC][/SIGPIC]

او با اینکه به ثروت دست یافت اما تمام آن را صرف تحقیقات علمی کرد و در فقر و بدهکاری در نیویورک در اتاق یک هتل فوت کرد
hey God, both of us know I had been born in wrong Geographical coordinates, please help me to move where I belong there.

sadrazp

sadrazp

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 780 ارسال

بیلسا هم مربیه قابلیه گرچه ...

• mory, eⁿzº, Aminvo و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

l79r_0406219752900443d6e8bed68198b71b.pn

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6376 ارسال
  • LocationRasht

گاتزتا گفته پوچتینو درخواست حقوق 10-12 میلیونی کرده، چیزی در حدود دو برابر ساری در یوونتوس! این درحالیه که پوچینو با سالی 9.3 میلیون یورو در تاتنهام، 16 آُمین مربی پردرآمد دنیا بود تازه با احتساب قراردادهای اسپانسرینگ... :22:

بنظر من برای کسی که بزرگترین افتخارش دو تا نائب قهرمانیه، خیلی زیاده. فکر میکنم باید حداقل یه جام اتحادیه میبرد... مگه اینکه باهاش 6 ماهه ببندیم و ادامه رو منوط کنیم به نتیجه گیری در اروپا...

• mory, El rey leon, Aminvo و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

JB.png

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3750 ارسال

کلوپ

زیدان

دشان

photo_2020_08_08_17_40_00.jpg

• Orphée, eⁿzº, Aminvo و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

ای به رویا سرسپرده با توام ای همه خوبی

راهی کدوم دیاری...

behnam_juve

behnam_juve

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 475 ارسال
به نظر من بعد از یک دوره مربیان نه چندان زیبا باید مربی بعدی علاوه بر محسنات فنی تاکتیکی، هم خوشتیپ باشه هم با جذبه هم جوان... ولی دشان به عنوان یک رویا عالیه.

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2181 ارسال
  • LocationTehran,Iran

مدیران محترم رای گیری جدید لطفا

• mory, Aminvo, tecra و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6376 ارسال
  • LocationRasht

من دشام رو واقعاً دوست دارم ولی از اون تیپ مربیایی میدونمش که خودشو با ابزار در اختیازش وفق میده و خودش دست به کار نمیشه واسه تحمیل و تزریق سبک خاصش. یووه میتونست بعد آلگری سراغ دشام بره و شیرۀ اون نسل باقیموندۀ کنته و آلگری رو بکشه و چند تا قهرمانی دیگه باهاشون بیاره ولی هدف علاوه بر نتیجه گیری، متقاعد کردن تماشاگر عام و سرگرم کردنش هم بود! ایکاش بعد فتح سی ال بیاد یووه، اونوقت کسی خواهد بود که علاوه بر نجات یووه از سری بی، جام جهانی و UCL رو هم بُرده در عین حالیکه اسطورۀ یوونتوس هست و این پرستیژ خاصی به یووه میده... راستش با مرتضی موافقم، برای سی ال باید کسی بیاد که یبار فتحش کرده باشه! هر کسی تحمل سنگینی و فشارِ 26 سال نبردن لیگ قهرمانان رو نداره...

• mory, eⁿzº, Pinturicchio و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

JB.png

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

ممبلانو راست میگفت. مربی بعدی یووه سوپرایز بود

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2181 ارسال
  • LocationTehran,Iran

تموم شد!

نذاشتن یه رای گیری بذاریم :1:  :1:  :1: 

پیرلو سرمربی جدید یووه!

• mory, Aminvo, tecra و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3750 ارسال

:fp:

• Aminvo, tecra, amirali2001 و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

ای به رویا سرسپرده با توام ای همه خوبی

راهی کدوم دیاری...

دایی احمد

دایی احمد

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 433 ارسال
  • Locationahwaz
انتخاب پوچتینو خیلی خیلی عاقلانه تر بود
  • Orphée, mory, Pinturicchio و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Posted Image

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6376 ارسال
  • LocationRasht

پوچتینو و اینزاگی گزینه های پاراتیچی بودن. اولی حقوق زیادی رو طلب کرد و آنیلی هم زیدان رو میخواست ولی فرصتی برای مذاکره وجود نداشت. پاراتیچی اونقدر به پیرلو بی اعتقاد بود که پیشنهاد کرد ساری رو نگه داریم... #مومبلانو

=-=-=-=-=-=

کلاً همه چیز این انتصاب عجیبه. یووه [حداقل در 10 سال اخیر] همیشه به پراگماتیسم و برنامه ریزی شُهره بود ولی طی 8 روز پیرلو رو از تیم ب ارتقاء داد! خیلی دوست دارم بدونم تو این 8 روز چی گذشت. مشخص بود که براش برنامۀ ویژه ای دارن ولی بنظرم انتخابش به رهبری تیم زیر 23 سال حاوی این پیام بود که باید شایستگیهاشو اثبات کنه و نیمکت تیم اصلی رو "بدست" بیاره...

JB.png

tecra

tecra

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 2515 ارسال

پوچتینو و اینزاگی گزینه های پاراتیچی بودن. اولی حقوق زیادی رو طلب کرد و آنیلی هم زیدان رو میخواست ولی فرصتی برای مذاکره وجود نداشت. پاراتیچی اونقدر به پیرلو بی اعتقاد بود که پیشنهاد کرد ساری رو نگه داریم... #مومبلانو

=-=-=-=-=-=

کلاً همه چیز این انتصاب عجیبه. یووه [حداقل در 10 سال اخیر] همیشه به پراگماتیسم و برنامه ریزی شُهره بود ولی طی 8 روز پیرلو رو از تیم ب ارتقاء داد! خیلی دوست دارم بدونم تو این 8 روز چی گذشت. مشخص بود که براش برنامۀ ویژه ای دارن ولی بنظرم انتخابش به رهبری تیم زیر 23 سال حاوی این پیام بود که باید شایستگیهاشو اثبات کنه و نیمکت تیم اصلی رو "بدست" بیاره...

بنظرم در انتخاب پیرلو میشه به نگاه مدیریت ریسک، مدیریت سازمانی، مدیریت نوآورانه و .... که آنیلی رو به این انتخاب سوق داشت نظر انداخت. 

پیرلو انتخاب شخص آنیلی بوده و باید دید مدیریت مدرنی که حضرت آقا در اکسفورد خونده اینجا چه نقشی داشته.. 

• Orphée, mory, eⁿzº و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2181 ارسال
  • LocationTehran,Iran

البته مسائل به این سادگی که شما میبینید نیست

آنیلی مدیرعامل یوونتوسه نه صاحبش که بتونه هر تصمیمی بگیره

باشگاه یه هیئت مدیره داره که هر لحظه میتونن تصمیمات اشتباه رو وتو کنن

از اون بالاتر اکسور بالای سر باشگاهه که نهایت یک یا دو فرصت اشتباه به مدیرش میده و مدیر باید در مورد هزینه های بالاش بره و از صاحب اصلی تیم (اکسور) اجازه بگیره. بیلان ارائه بده و ...

توی بیزینس من پسر فلانیم و بابابزرگم فلانی کبیر بوده کشکه. با تیپ پا میندازنت بیرون اگر خروجی نداشته باشی.

یادش بخیر با یه مجموعه پتروشیمی کار می کردیم آقای x رو که داماد رهبر اسبق نظام (چه آدرسی دادم :fp: ) بود رو گذاشتن مدیرعامل یکی از مجموعه هاشون. اولش هزار تا تحویل گرفتن و حاج آقا و فلان. به این قصد آورده بودنش که یه وام کلونی که برای راه اندازی یکی از واحداشون میخواستن جور کنه. جور نشد بعد یک سال با نهایت احترام درب خروج رو نشونش دادن! 

آنیلی هم مثل ایشون :fp: 

نمونش تو همین مجموعه لاپو الکانه. بعد از افتضاحات متعدد جنسی و سومصرف مواد الان هیچ نقش اجرایی تو اکسور نداره و صرفا سهامداره. متقاعدش کردن بشینه کنار و سودش رو بگیره و بیزینس خودش رو جلو ببره. برعکسش برادرش که آدم قوی و مدیریه و مفیده برای سهامدارها مدیرعامل اکسوره 

پس یه تیم بزرگ پشت هر تصمیم آنیلی و پارا و ندوده

آیا این تیم بزرگ اشتباه نمی کنن؟ چرا می کنن. بهرحال همه در ماجرای انتخاب ساری مقصرن و الان آنیلی به عنوان حامی اصلی این انتخاب زیر ذره بینه و از نظر من قطعا بابت انتخاب پیرلو اجازه اصلی رو از اکسور گرفته و البته به احتمال بسیار این آخرین فرصت آنیلی ه.

• mory, Aminvo, tecra و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6376 ارسال
  • LocationRasht

بنظر من اخراج پیرلو راه حل مناسبی نیست! اخراج 3 مربی در 3 سال ولی کاملاً نشون میده که کدوم بخش از باشگاه بیشتر از همه مسئول اشتباهاتیه که یوونتوس در سالهای اخیر مرتکب شده...

• mory, GG.B1, Aminvo و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

JB.png

Senmorta

Senmorta

پویا

• اعضا
  • 1236 ارسال

اخراج پیرلو نشون خواهد داد که مدیریت برنامه ی درستی نداشته برای اینکه تیم رو در اختیارش قرار بده

و این یک فاجعه ی مدیریتی هست!

البته انصافا هنوز هم نتایجی که پیرلو گرفته طوری نبوده که بخواد کار به اخراجش کشیده بشه...

باید  چند ماهی صبر کرد...

• mory, Aminvo, tecra و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

2_hn6s.jpg

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6376 ارسال
  • LocationRasht

#لوکا_مومبلانو : پیرلو به احتمال 29.9 % سرمربی یوونتوس در فصل بعد خواهد بود!

مومبلانو قبلاً رفتن ساری و آلگری رو هم درست حدس زده بود... واسه همین پُست رو اینجا گذاشتم تا در مورد جانشین های احتمالی حرف بزنیم. قبلاً هم گفتم هر کسی نیمکت یووه رو قبول نمیکنه ؛ اگه جام بیاره ، میگن داره از حاصل دسترنج مربیهای قبلی استفاده میکنه و اگه جام نیاره میگن شاسکوله! با توجه به این و فاکتور گرفتن آلگری ، بنظر من اگه میخوایم بلندپرواز باشیم ، گسپرینی با وجود جواب ندادنش در یک باشگاه بزرگ (اینتر) ، گزینۀ بدی نیست و اگه نه، میخوایم بخور و نمیر نتیجه بگیریم و سهمیۀ لیگ قهرمانانمون تضمین باشه ، اسپالتی هم خوبه!

• mory, Pinturicchio, El rey leon و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

JB.png

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی