پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

چه سرمربی ؟

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
860 پاسخ برای این موضوع

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

اظهارات Jolanda De Rienzo درRai Sport

حقيقت خيلي پيچيده نيست؛ يوونتوس براي جذب گوارديولا به صورت مخفيانه اقدام كرده بود اما با فاش شدن اين موضوع، پپ چاره‌اي جز تكذيب نداشت.

بنابراين يوونتوس تلاش كرد تا گزينه‌اي براي جايگزيني او دست و پا كند؛ به همين خاطر به سراغ ساري رفت. قبل از ساري نيز نيم‌نگاهي به مورينيو انداخته بودند اما در نهايت انتخاب اكثريت و اجماع تصميم‌گيران و متنفذين باشگاه «سرمربي چلسي» شد.

با اين همه يووه تا واپسين روزها تمام تلاشش را براي استفاده از امكان تحقق انتقال پپ به تورين انجام مي‌دهد و در صورتي كه اوضاع بروفق مراد آنها پيش نرود مائوريتسيو ساري به عنوان سرمربي جديد يوونتوس معرفي مي‌شود.

emoj_jolanda-de-rienzo.jpg

• mory, eⁿzº, AliReZaZa و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Tu sei la squadra del cuore

sempre in campo undici eroi

vinci l'impossibile e vai

Ti seguiremo anche noi

GG.B1

GG.B1

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 261 ارسال

گزینه ی المانی به جز توخل کلوپ و لو کس دیگه ای میتونه باشه ایا؟!

• Orphée, mory, alexdelpiero و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2181 ارسال
  • LocationTehran,Iran

توخل؟ :31:  :31: 

مگه باز میخوایم توسط تعدادی جوون جویای نام (حالا از هلند یا کرواسی یا هرجای دیگه) تو اروپا حذف شیم؟

ایشون استاد حذف های دردناک هستن 

• alexdelpiero, Aminvo, D E L P I E R O و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4003 ارسال

ساری مگه قرار نبود امروز قرار داد ببنده ؟؟

• mory, eⁿzº, alexdelpiero و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

ساری مگه قرار نبود امروز قرار داد ببنده ؟؟

میگفتن امروز قراره خبر جدا شدنش از چلسی بیاد و چهارشنبه به یووه بیاد

• alexdelpiero, Aminvo و vahid.juv از این پست تشکر کرده است

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3846 ارسال
  • LocationAhWaS
شاید این 24 ساعت اینده بیاید شاید
به ششم شب اطمینان حاصل کردن بت کاربرای فروم مستر دی مارتزیو میرسیم
6 شب گذشت و بعد غیر رسمی هنوز رسمی نشده

بازم میگم ساری گزینه استند بای یوونتوسه و درصورت نشدن کزبنه اول و دوم ساری سرمربی میشه
  • Aminvo, ace of glass, vahid.juv و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4003 ارسال

منم یکم شک کردم ، ساری اگه قرار بود بیاد طبق گفته رسانه ها دیروز باید میومد یا حداقل یه خبری ازش میومد .

• mory, Aminvo, Signora Omicidi و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2840 ارسال

تا 14 ژوئن باید صبر کنید. 

• Aminvo, Signora Omicidi, ace of glass و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3846 ارسال
  • LocationAhWaS
امشب ششمین شب یا هفتمین شبی بود که ایت الله مکارم دی مارتزیویی قول 24 ساعت اینده که ساری رسما سرمربی یوو میشه رو داده.

پپ به یوو نزدیک شده اگر یک درصد در نطر بگیریم مشکلی پیش بیاد سریعا ساری رو میگیرن ولی خب دلتونو ب یک درصد خوش نکنید
  • alexdelpiero, Aminvo, ace of glass و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4141 ارسال

به نظر میاد نه گوار و نه ساری حاضر نیستن مربی یووه بشن.

• mory, eⁿzº, alexdelpiero و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3846 ارسال
  • LocationAhWaS
در ادامه پست ساعت فوتبال که به چنین صحبتی اشاره شده
اسپورت المان هم تایید کرده که با وجود نامشخص بودن پپ و اینکه چلسی حاصر نیست ساری رو از دست بده ممکنه مورینیو در چرخش 180 درجه ای سرمربی یوونتوس بشه.

من تایید نمیکنم این خبر رو فقط اون بخشی ک گفته چلسی حاثر نشده ساری رو ازاد کنه کاملا قبول دارم
  • Aminvo, tecra, amirali2001 و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3741 ارسال

افشین چرا باید پپ تو مصاحبه هاش  اومدن به یووه رو اون هم به شکل صریح و جدی رد کنه ؟

حداقل میتونه دو پهلو و مبهم پاسخ بده و موضوع رو حواله بده به آینده ...

چه الزامی به پنهان موندن مذاکرات بین پپ و یووه هست ؟

آیا پپ با اومدن به یووه بعد از این همه رد کردن این موضوع به عنوان یک فرد دروغگو و بی ثبات از نظر شخصیتی مطرح نمیشه ؟

افشین آیا ساری اینقدر آدم ضعیفیه که مثلا مدیران یووه بهش بگن تو گزینه ی چندم ما هستی و فعلا منتظر ما باش که هر وقت عشقمون کشید خبرت می کنیم ؟

............................................................................................................................................................................................................................................

به نظر میاد نه گوار و نه ساری حاضر نیستن مربی یووه بشن.

با شما موافقم ...

فکر می کنم برای آوردن هر دو دچار مشکل شدن وگر نه این همه کش دار شدن این قضیه منطقی نیست .

یا خودشون و یا باشگاه هاشون از این انتقال ممانعت کردند .

• eⁿzº, tecra, amirali2001 و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

ای به رویا سرسپرده با توام ای همه خوبی

راهی کدوم دیاری...

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

الگری رو اخراج کنند و مورینیو رو بیارند ؟ اصلا منطقی نیست.

باز، ساری یه مربی هجومیه و میتونه پتانسیل این تیم رو ازاد کنه.

البته از تیمی که طرح لباس اول و دوم و سوم ش این قدر زشته هر کاری برمیاد

• alexdelpiero, Aminvo, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3846 ارسال
  • LocationAhWaS

افشین چرا باید پپ تو مصاحبه هاش اومدن به یووه رو اون هم به شکل صریح و جدی رد کنه ؟
حداقل میتونه دو پهلو و مبهم پاسخ بده و موضوع رو حواله بده به آینده ...
چه الزامی به پنهان موندن مذاکرات بین پپ و یووه هست ؟
آیا پپ با اومدن به یووه بعد از این همه رد کردن این موضوع به عنوان یک فرد دروغگو و بی ثبات از نظر شخصیتی مطرح نمیشه ؟
افشین آیا ساری اینقدر آدم ضعیفیه که مثلا مدیران یووه بهش بگن تو گزینه ی چندم ما هستی و فعلا منتظر ما باش که هر وقت عشقمون کشید خبرت می کنیم ؟
............................................................................................................................................................................................................................................

.

موری جان ببخشید الان پستت رو دیدم
اولا اینکه اگه پپ مربی آزادی بود هرگز اینگونه تکذیب نمیکرد . بحث الان سر احترام گذاشتن به قرارداد و باشگاه منچستر سیتیه
تو خودت میدونی واقعا خیلی خارج از عرف هست که بگیم دروعه که بین پپ و یوو چیزی نباشع و این همه منابع حرف های زدن
اما اینکه چرا مبهم و دو پهلو حرف نمیزنه که کافیه یه ذره مبهم حرف بزنه کاملا رسانه ها مطمین میشن که خبرایع و اینکه چرا یوو سعی داره مداکرات مفخی بمونه به خاطر اینه تو انتقالات بزرگ معمولا افراد زیادی هستن ک سنگ میندازن و مانع میشن یا با سانتاز خبری ممکنه قیمت ها بالا برن
فرض کن پاریس مطمین بشه صد درصد پپ میتونه از سیتی جدا بشه خب پاریس هم درنگ نمیکنه و میاد بهش میشنهاد میده مخصوصا که یه چلاغ سرمربیشه و ارزو هرباشگاهیه پپ رو داشته باشه اونوقته که ممکته پاریس با پیشنهاد 40 ملیونی درسال پپ رو از یوو منصرف کنه
قضیه خیلی بو دار میشه ک رسانه ها و خبرنگارا نزدیک بود سعی کردن پپ رو دور از یوو نگه دارن و با اسم ساری تلاش کردنبه همون چیزی ک یوو مدتطرش هست ادامه بدن یعنی عموم فکر کنن پپ از سیتی جداناپدیره

درمورد ساری موری جان بخدا من دوسش دارم و خودم جلسی فن هم هستم و دوست دارم بمونه جلسی چون میدونم سال بعد چی میسازه و ساری بیاد یوو خوشحالم میشم اما تو دنیای حرفه ای فوتبال این حرفا معنی نداره
ساری نمیتونه تو چلسی ادامه بده بنا ب دلایلی ک تو رسانه ها ذکر شده
حالا ساری گزینه استند بای هست چون گزینه دوم پوچ کنسل شده گزینه سوم کلوپ ک واقعا نشدنیه گزینه چهارم دشان بوده ک اونم رسما گفت نمیتونه فرانسه رو ول کنه پنجم ساریه ک فعلا استند بایه و ششم مورینیو هست ک تو اب نمک هست و به اتفاق نطر نرسیدن دربارش

ببین الان یوونتوس با ساویچ ب توافق شهصی رسیده و خبرش رسما اعلام شده اما مداکره نهایی با لاتزیو نکردن و گذاشتن اول رویا پردازی کنن برا پوگبا اگه نشه مجبور با خواسته های لاتزیو کنار بیان
ساری شخصبت صعیفی نیست ک بهش بگن اگه با گزینه مدنطر ب توافق نرسیدم با تو میبندیم
ساری خودش میدونه گزینه های جلوترش تقریبادو تاش عیر ممکنه و پپ و پوچ هم خیلی سخته اما عیر ممکن نیست پس کقتی صادقانه باش مداکره کنی و بدنی شانست زیاده چرا بهش بر بخوره
مخصوصا وقتی به خاطر مشکلاتش حتما باید برگرده ایتالیا که تیم های بزرگس رم مربی داره اینتر کنته رو داره نناپولی انجلوتی و نیلان هم ک از همون اول اسم جامپالو بوده و وصعیت خوبی نداشته

یوو یه رویا بزرگیه برا ساری پس باشع ماهها منتطرشم وایمیسه
  • tecra, amirali2001 و vahid.juv از این پست تشکر کرده است

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2840 ارسال

برای دور موندن از شایعات بی اساس توجه داشته باشیم که وقتی یک مربی یا یک بازیکن با باشگاهی قرارداد داره نمیشه رفت و باهاش پیش قرارداد یا هر چیزی امضا کرد چون غیر قانونیه پس هر خبری در این زمینه دروغه

دوم اینکه برای قرارداد بستن با مربی ای که تحت قرارداد باشگاه دیگه ای هست ابتدا باید تکلیفش با اون باشگاه مشخص بشه بعد باهاش قرارداد بست.

گواردیولا با سیتی  دو سال قرارداد داره  و بهیچ وجه نمیشه با او قرارداد بست مگر اینکه با سیتی فسخ قرارداد بکنه که در این شرایط عملا ممکن نیست مگر با بهانه  حذف سیتی و خواست خود مربی  و رضایت باشگاه. سیتی هم که اخراجش نکرده که بگیم قراردادی نداره

در مورد ساری هم همین وضعیته با یک تفاوت که مسوولین چلسی خودشون از قبل  خواستار اخراج ساری بودن و ساری هم تمایلی به ادامه نداشته و بنظر میومده که هر دو طرف با توافق دوجانبه فسخ کنند که هنوز این اتفاق نیفتاده و تا این اتفاق نیفته هیچ فایده ای نداره .

• GioVanni Agnelli, tecra, amirali2001 و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

برای دور موندن از شایعات بی اساس توجه داشته باشیم که وقتی یک مربی یا یک بازیکن با باشگاهی قرارداد داره نمیشه رفت و باهاش پیش قرارداد یا هر چیزی امضا کرد چون غیر قانونیه پس هر خبری در این زمینه دروغه

دوم اینکه برای قرارداد بستن با مربی ای که تحت قرارداد باشگاه دیگه ای هست ابتدا باید تکلیفش با اون باشگاه مشخص بشه بعد باهاش قرارداد بست.

گواردیولا با سیتی  دو سال قرارداد داره  و بهیچ وجه نمیشه با او قرارداد بست مگر اینکه با سیتی فسخ قرارداد بکنه که در این شرایط عملا ممکن نیست مگر با بهانه  حذف سیتی و خواست خود مربی  و رضایت باشگاه. سیتی هم که اخراجش نکرده که بگیم قراردادی نداره

در مورد ساری هم همین وضعیته با یک تفاوت که مسوولین چلسی خودشون از قبل  خواستار اخراج ساری بودن و ساری هم تمایلی به ادامه نداشته و بنظر میومده که هر دو طرف با توافق دوجانبه فسخ کنند که هنوز این اتفاق نیفتاده و تا این اتفاق نیفته هیچ فایده ای نداره .

یکی از شایعاتی که هست اینه که من سیتی برای کاهش پرداختی هاش شاید مجبور بشه گواردیولا رو رد کنه بره. و اون مصاحبه اخر گواردیولا هم که گفته  "اگر باشگاه من رو نندازه بیرون ، من میمونم" به این اشاره داره.

میگم شایعه. نه خبر.

البته محرومیت 1 ساله من سیتی از لیگ قهرمانان احتمالش کم نیست .

• حامد, GioVanni Agnelli, tecra و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4141 ارسال

فکر نکنم ساری چندان برتری نسبت به الگری داشته باشه...

• alexdelpiero, tecra, Georgia و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

alexdelpiero

alexdelpiero

مهدی

• اعضا
  • 885 ارسال
  • LocationRoudan,Hormozgan
قطعا آلگری از ساری بهتره . اومدن ساری یه عقبگرد محسوب میشه .
  • Orphée, tecra, drughi1990 و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2634 ارسال
تنها دلیل اومدن ساری آماده کردن تیم واسه یه مربی خفن تر مثل گواردیولاست.
مشکلی که من دارم اینه که همه میدونیم کوچکترین لغزشی در راه اسکودتو چه فشاری به نیمکت یوونتوس وارد میکنه؛ اونم در حالی که کونته و اینتر دارن دندونای تیزشونو نشونمون میدن.‌ اینکه ساری بتونه چنین فشاری رو مدیریت کنه یا نه یکم آدمو میترسونه.

یوونتوس، ناپولی و چلسی نیست.

مدیرا ساری رو میارن تا پوست اندازی کنه تو تیم؛ ولی بعید میدونیم اگه موانعی سر مسیر این فرآیند قرار بگیره که اسکودتو رو به خطر بندازه، آنیلی مثل دوران الگری از خودش صبوری نشون بده ...

ساری اصلا کار آسونی نداره ...
  • GioVanni Agnelli, eⁿzº, alexdelpiero و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3846 ارسال
  • LocationAhWaS
هنوز با زوده بگیم ساری سرمربیمونه من ک هنوز نمیبینم چیزی بین یوو و ساری جدی شده باشه
هرجند ساری رو بهتر ک ن خیلی بهتر از الگری میدونم
اما چیزی ک ذهنم رو مشعول کرده دیدن ترادژیه هست که ممکن ساری بیاد یوو و یکی از الگری بدتر بشه برامون با این تفاوت ک این دفه خبری از نتیجه و اسکودتو بردن نباشه
ولی در کل خوشبینم ک ساری میتونه تو یوو موفق باشه
  • tecra, amirali2001 و vahid.juv از این پست تشکر کرده است

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی