پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

دور برگشت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرم انان اروپا : رئال مادرید 1 (4) - (3) 3 یوونتوس

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
196 پاسخ برای این موضوع

نظرسنجی: آیا یووه قادر به جبران نتیجه دور رفت می باشد ؟ (37 کاربر رای داده است)

آیا یوونتوس می تواند بازی دور رفت را جبران کند ؟

1. بله (14 رای [37.84%])

درصد آرا: 37.84%

2. خبر (23 رای [62.16%])

درصد آرا: 62.16%

رای مهمانان نمی توانند رای دهند

Jevdelffon

Jevdelffon

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1016 ارسال

راست میگی داداش من خودم که همه میدونن چه تعصب شدیدی به بوفون دارم ولی ای کاش مصاحبه قبل از بازی رفت اون حرفا رو نمیزد. به هرحال بوفون واسه همه ما قهرمانه چه جام ببره چه نبره من فقط دلم میخواست خودش به این آرزوش برسه ولی حیف با اون حرفاش ناخواسته تاثیر زیادی تو اون شکست تلخ داشت. حالا خداکنه امشب جبران کنن ولی من هنوز هم میگم امشب شزنی باشه احساس میکنم بهتره هر چند شاید آخرین بازی بوفون باشه ولی...                                                                                                                                                                  ca83943c0eb78844e62d2d902834037d.jpg

• Orphée, Aminvo, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

cover_1440_x93r.jpg

Jevdelffon

Jevdelffon

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1016 ارسال

مرسی بابت ویدئو ، اینقد به گزارشگر بازی خندیدم دلم درد گرفت :))
سعی میکرد موقع حمله هر دو تیم شور و هیجان بده ولی وقتی یووه گل میزد خیلی کوتاه و مختصر و مفید میگفت گل :دی
زیدان وقتی گل زد سر از پا نمیشناخت :))) :Troll-Melvin-l:
دلمان برای آلسیو تاکیناردی چقد تنگ شد :53:

فول مچ بازی خیلی باحال و نوستالژیک بود واقعا. ولی گزارشگر فکر کنم طرفدار رئال بود درسته؟ حالا این گزارشگر رو اگه حوصله دارید ببینید هر چند فقط خلاصه گلهای یووه است                                        http://s9.picofile.c...id_3_1.mp4.html

• tecra و DMC از این پست تشکر کرده است

cover_1440_x93r.jpg

Aminvo

Aminvo

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1599 ارسال

امشب توقع و انتظار خواستی نباید داشت، رم در خانه بازی می کرد و ضمن اینکه قبلا هم 7 تا 7 تا کم نخوره و در صورت باختن هم می گفتن رم دوباره در لیگ قهرمانان تحقیر شد و حذف شد. ولی یوونتوس رقیبی هست که در سه سال اخیر دو بار فینال رفته و قدرت اول بی چون و چرای ایتالیا هست.

این دقیقا تفکری هست که الان در تیم حاکم هست، رم چیزی برای از دست دادن نداشت و آبروی اروپایی هم نداشت که بخواد حفظش کنه.  درسته یووه 3 تا یا 4 تا توی فینال خورده ولی الان میگن یووه تیم فینال نیست و نه مراحل حذفی. به هر حال با این تفکر نمیشه انتظار ریسک بالایی از تیم داشت و اون ها همچنان با ترس اینکه با اختلاف بالایی نبازند بازی خواهند کرد.

ضمن اینکه میانگین سنی تیم هم بسیار بالا هست. اکثر دوستان دارند به 30 سالگی نزدیک می شند و دقیقا حس کردند که با گذر زمان قدرت ریسک و جسارت جوانی از بین میره و گام ها بیشتر بر اساس منطق برداشته میشه و هرجایی احساس لغزش بشه قدم نخواهیم گذاشت. از بین رفتن انگیزه را در تیم می بینم. حتی در لیگ قهرمانان و به نظرم این از تبعات بازی دفاعی در مقابل همه تیم ها هم هست.

من به شخصه با اینکه از بازی دیشب رم تحریک شدم و مقداری جو هم روی من اثر گذشته، امیدی به صعود ندارم. ( امیدوارم بازیکن ها را هم جو بگیریه و با انگیزه مضاعف وارد بازی بشن و گل زود هنگام نخوریم که کار تیم تمام هست.)

• Orphée, eⁿzº, tecra و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

[SIGPIC][/SIGPIC]

او با اینکه به ثروت دست یافت اما تمام آن را صرف تحقیقات علمی کرد و در فقر و بدهکاری در نیویورک در اتاق یک هتل فوت کرد
hey God, both of us know I had been born in wrong Geographical coordinates, please help me to move where I belong there.

Mohammad Boushehri

Mohammad Boushehri

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 210 ارسال

همه چیز بستگی به نگرش بازیکنا و مربی داره ولی اگر یوونتوس همیشگی باشه ، انتظار دارم تو نیمه اول ۲ گل بزنه

ترکیب مناسب به نظرم : ۴۳۱۲ - بوفون، کوادرادو ( دفاع راست ) ، مهدی ، کیلینی ، ساندرو ، متویدی ، پیانیچ ، خدیرا ، کاستا ، مانزو ، هیگوایین

شک نکنید ریال تو سنتیاگو دفاع مطلق نمیکنه  + نبود راموس ، فرصت خوبیه واسه پیروزی

کوادرادو اگر از اول نباشه هیچ امیدی نیست و امیدوارم الگری ترسو نباشه

• eⁿzº, Aminvo, tecra و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

AbolfazlMF

AbolfazlMF

ابولز

• اعضا
  • 1231 ارسال
  • LocationMashhad

ترکیب رسمی: 3-3-4 بوفون - دیشیلیو - کیلینی - بناتیا - الکس ساندرو - خدیرا - پیانیچ - متوییدی - کاستا - ایگوائین - مانزوکیچ

• Orphée, eⁿzº, Aminvo و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2921 ارسال

رئال تیم متوازنی هستش ! زیدان هم یه مربی با تفکرات ایتالیایی ! سعی میکنه یه بازی منطقی انجام بده !

احتمالا شروع میکنن به فشار اوردن به یوونتوس و ما هم طبق معمول میریم تو حالت انفعال ، متاسفانه نه خط هافبک خوبی داریم نه خط دفاع بازیسازی که بتونیم از زیر فشار خارج بشیم !

دقیقا به همون اندازه که احتمال داره گل بزنیم احتمال داره گل هم بخوریم !

متاسفانه شانسی هم قائل نیستم اگه حتی یه گل بازی رفت زده بودیم احتمال داشت بتونیم یه کارهایی بکنیم گرچه همون هم خیلی بعید بود ولی الان نه ! امیدوارم فقط مصدوم ندیم برا بازی های سری آ به بقیه بازیکن ها احتیاج داریم !

ویرایش : ما با این ترکیب به ورونا هم نمیتونیم سه گل بزنیم چه برسه به رئال !!!

• eⁿzº, Aminvo, tecra و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

هنوزم تو شبهات اگه ماهُ داری من اون ماهُ دادم به تو یادگاری ...

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4004 ارسال

نکته جالب تو لاین آپی که من دیدم حضور خدیرا به عنوان رجیسترا بود . پیانیچ جای خدیرا بازی میکنه

• Aminvo, tecra, AbolfazlMF و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

بر خلاف دفاعات قبل 3 هافبکه بازی میکنیم ، ببنیم چی میشه

• Aminvo, tecra, AbolfazlMF و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

Delle Alpi

Delle Alpi

هوادار

• اعضا
  • 675 ارسال

حب به نظر قرار در دفاع از نتیجه بازی رفت و حفظ نتیجه به زمین بریم

• Aminvo, tecra, Huceyn و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Huceyn

Huceyn

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1411 ارسال

تنها توجیح فیکس بازی کردن مانژو تو پست وینگر، می تونه این باشه که می خواد از تاکتیک سانتر هم استفاده کنه. وگرنه مانژو هیچ جوره نمی تونه به عنوان یه وینگر روبروی دنی کارواخال بازی کنه و موفق باشه ! از 100 تقابل با کارواخال احتمال زیاد 101 تقابل رو بهش می بازه مانژو !!  :fp:  :1:  

امیدوارم اتفاق های فوتبالی تو این بازی هم زیاد بیفته، هم تمام و کمالش برای ما بیفته ! ایشالله در کمال ناشایستگی بریم بالا  :nish:  :21:  

• Orphée, MaMpIeRo, eⁿzº و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

uinm_pavel-nedved.png

Golden Boy

Aminvo

Aminvo

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1599 ارسال
احتمال داره مانژو راست بازی کنه جایی که مارسلو قد کوتاهی داره نسبتا و ساندرو و کاستا از چپ توپ بریزن رو دروازه برای هیگی و مانژو و خدیرا هم پشت محوطه شوت های برگشتی را بزنه.

اگر ترکیب همیشگی با شرح وظایف همیشگی باشه مشخص میشه همونطور که آلگری گفته یووه بازی رفت را کلا توی ذهنش پاک کرده و حتی فکر میکنن صفر صفر هست نتیجه.
همه چی ۵ دقیقه دیگه معلوم میشه
  • eⁿzº, tecra, Senmorta و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

[SIGPIC][/SIGPIC]

او با اینکه به ثروت دست یافت اما تمام آن را صرف تحقیقات علمی کرد و در فقر و بدهکاری در نیویورک در اتاق یک هتل فوت کرد
hey God, both of us know I had been born in wrong Geographical coordinates, please help me to move where I belong there.

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری
احسن ب تیم و الگری.... مانجوکیچ هیچ وقت نباید فروخته بشه......بازی رفت پیانیچ و بن عطیه نبودن بفهمین

هیگواین چرا نزدی
  • MaMpIeRo, Aminvo, tecra و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4004 ارسال

اگه همون بازی رفتم لیخت بازی میکرد و دیشیلیو اینقدر لیلی به لالای رونالدو نمیذاشت و یکی بود که هی میچسبید بهش و اذیتش میکرد اون اتفاقا نمی افتاد .

• eⁿzº, Aminvo, tecra و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2921 ارسال

یعنی با شانس و داوری هیچی نخوردیم تا حالا ! 

داور که یه گل صحیح با یه پنالتی رئال رو نگرفت ، خود رئال هم کلی موقعیت زد تو در و دیوار ! امیدوار موندیم منتها بعیده این رئال گل نزنه ! داور هم خیلی سریع کارت میده امیدوارم اخراجی ندیم که بازی تموم میشه ! 

• Aminvo, tecra, amirali2001 و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

هنوزم تو شبهات اگه ماهُ داری من اون ماهُ دادم به تو یادگاری ...

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4004 ارسال

یعنی فقط فرهاده که میتونه دریای خزر جلوی چشماش باشه و اون لیوان خالی کنار آب رو ببینه :1: :nish:

• eⁿzº, Aminvo, tecra و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

Jevdelffon

Jevdelffon

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1016 ارسال

چرا فوتبال همیشه واسه یووه نفرت انگیز تموم میشه. چرا فوتبال اینقدر ظالمه چرا آخه زودتر گل نخوردن و دقیق بدترین وقت بدترین وقت  خوردن. حقیقتا واسه هر سه تا گل شادی نکردم و برای همین الان تونستم بیام پیام بدم دیگه واقعا..........................................................

• tecra, Senmorta, ace of glass و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

cover_1440_x93r.jpg

Jevdelffon

Jevdelffon

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1016 ارسال

تیم خیلی خوب بازی کرد ولی این رئال بود تجربه داشت این رئاله که ابرستاره داره باور کنید حالم از فوتبال بهم میخوره که یه بار واسه یوونتوس حماسه خلق نمیکنه

• tecra و amirali2001 از این پست تشکر کرده است

cover_1440_x93r.jpg

D E L P I E R O

D E L P I E R O

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 1384 ارسال
  • Locationقزوین

سرتونو بالا بگیرید و با افتخار ، بلند تر از همیشه فریاد بزنید فوتزا یووه

فورتزا بوفون

فورتزا ایتالیا

• eⁿzº, tecra, Senmorta و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

adp.jpg

alex 4ever

alex 4ever

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 362 ارسال

پنالتی بود (با ارفاق)، اتفاق جدیدی هم نیست داوری جهت دار در لیگ قهرمانان. ولی مقصر این نتیجه کل تیم و بیشتر از همه جناب الگریه که به جای اینکه برای گل چهارم تلاش کنه، تعویضاشو نگه داشته برای وقت اضافه! از بازی تیمم ممنونم، از الگری نه!

• Principino, tecra, Senmorta و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Jevdelffon

Jevdelffon

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1016 ارسال

یعنی این حرفا رو نمیدونم چرا میزنم ولی نمیدونم چه حرفی بزنم دارم اتوماتیک خودمو خالی میکنم چرا یووه بازی رفت هم اینجوری نبود چیه فوتبال یه بار واسه ما بچرخ فوتبال حوصله فحش دادن هم ندارم حوصله هیچی ندارم

• tecra و amirali2001 از این پست تشکر کرده است

cover_1440_x93r.jpg

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی