پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

دور برگشت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرم انان اروپا : رئال مادرید 1 (4) - (3) 3 یوونتوس

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
196 پاسخ برای این موضوع

نظرسنجی: آیا یووه قادر به جبران نتیجه دور رفت می باشد ؟ (37 کاربر رای داده است)

آیا یوونتوس می تواند بازی دور رفت را جبران کند ؟

1. بله (14 رای [37.84%])

درصد آرا: 37.84%

2. خبر (23 رای [62.16%])

درصد آرا: 62.16%

رای مهمانان نمی توانند رای دهند

Jevdelffon

Jevdelffon

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1016 ارسال

یه سئوال دارم دوستان. من چون تقریبا از سال 2004 بصورت جدی فوتبال نگاه کردن رو شروع کردم نمیدونم تا حالا هیچ تیم ایتالیایی تونسته کامبکی مثل کامبکی که فردا شب یوونتوس به اصطلاح فرض محال میخواد بزنه،زده باشه؟ اگه واقعا بوده یه کورسوی امیدی داشته باشیم. بوده یا نه؟

• Aminvo, tecra, ace of glass و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

cover_1440_x93r.jpg

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2921 ارسال

فکر کنم هیچ تیمی تا حالا موفق نشده همچین نتیجه ای رو جبران کنه ! کامبک هایی هم که رقم خورده همه تو زمین تیم خودی بوده !

این اخرین بازی بوفون تو اروپاست ، فقط امیدوارم با یه نتیجه خوب همراه بشه نه با شکست !

• eⁿzº, Aminvo, tecra و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

هنوزم تو شبهات اگه ماهُ داری من اون ماهُ دادم به تو یادگاری ...

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

حذف شون میکنیم

از تیمی که چیزی برای از دست نداره ، باید ترسید

• Aminvo, tecra, Senmorta و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

Jevdelffon

Jevdelffon

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1016 ارسال

یووه چیزی برای از دست دادن نداره ولی اکثرا در این مواقع جوری بازی میکنه که انگار چیزی واسه از دست دادن داره

میدونید چیه تیم های شجاع و با روحیه ای که تفکرشون مثبته اگه جای یووه بودن مثلا به طور مثال تو بازی فردا اگه یه گل دیگه هم میخوردن ناامید نمیشدن و دست از تلاش برنمیداشتن و تا آخرین ثانیه بازی میجنگیدن و حتی میشه گفت میتونستن نتیجه رو هم برگردونن. ولی یووه همین سه گل رو که خورده با اینکه یه بازی کامل فرصت داره ولی مطمئنم همه بازیکن ها یه جورایی تسلیم شدن و فقط چون مجبورن میرن بازی میکنن و گرنه خودشونو بازنده میدونن. نمیدونم چرا اینا همیشه زود تا تقی به توقی میخوره فکر میکنن از قبل حکم باختشونو نوشتن بابا بعضی کامبک ها تو یه ربع رقم خورده بعضی کامبک ها تو سه دقیقه 

• Orphée, Principino, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

cover_1440_x93r.jpg

Guest_A Tribute To Buffon_*

• مهمان
نظر شما چیه؟ به نظر من ترکیب خوبیه
بوفون
کیلینی بن عطیه روگانی
ساندرو مارکیزیو پیانیچ لیخت
کوادرادو کاستا
هیگواین
  • tecra, ace of glass, D E L P I E R O و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

عالی بود سرجمع رو 6تا گل زد چون بازی رفت هم رمی ها گل زدن .....حتی مالکیتشون هم بیشتر بود ...بارسا ک یک عمر کامبک میزدی همه عمر دیدی چگونه رم کامبک گرفت ....ارزو دارم رم حتی فینال هم بره .....لیگ ایتالیا در بدترین شرایط بهترینه 

با 3-5-2 رفت تو 4 تا

اگر پوگبا میموند اگر موراتا میموند این میشد نتیجه ...نیروی جوونی اونوقت همرو میفروشیم نتیجش میشه این بارسا دورش تموم شد ژاوی مرد بارسا هم مرد ....

ب نظر باید تیم رو در هافبک تقویت کرد رم تیم عالی هست اونوقت ما کار الگری رو کم میشماریم و میگیم فقط سری آ 

• Aminvo, tecra, D E L P I E R O و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

Jevdelffon

Jevdelffon

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1016 ارسال

صدآفرین به دی فرانچسکو صد آفرین به تیم رم و بازی مالکانه اش و صدآفرین به بازی خوب مانولاس مدافع رم و کاپیتان ده روسی. دیدید رم چه کار بزرگی کرد یکی از بیاد ماندنی ترین کامبکهای ایتالیا. تیم رم خودشو باور داشت و بازیکنهاش هم با جون و دل جنگیدن من دیدم بعضی وقتا بازیکنهاش چقدر خوب مالکیت توپ رو حفظ میکردند  و پا به توپ جلو میرفتند و بعضی وقتا چقدر خوب دفاع میکردند و تکل میزدند. دیدید مانولاس بجز گلی که زد چطور جلو دوتا موقعیت خوب بارسا رو گرفت. لذت بردم واقعا یوونتوس یکم یاد بگیره

• tecra, ace of glass, D E L P I E R O و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

cover_1440_x93r.jpg

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6396 ارسال
  • LocationRasht

- بارسا تا قبل از بازی تو رم، فقط 3 گل تو لیگ قهرمانان خورده بود، کمتر از هر تیم دیگه ای... #دژ #فروریخته

- رم تنها 3 اُمین باشگاه تاریخه که تونسته تفاضل گل +3 در بازی رفت رو برگردونه و صعود کنه، بعد از دپرتیوو vs. میلان در 2003-04 و بارسا vs. پاریس فصل پیش... #تاریخ

- دی فرانچسکو دیروز : جوری بازی خواهیم که در تاریخ ثبت بشه، کاری میکنم که تموم هوادارای رم به باشگاهشون افتخار کنن...

- الیجری امروز : شانس صعود بسیار پایینه! فردا باید بازی خوبی داشته باشیم، با وجود اینکه اهداف دیگه ای چون لیگ و کوپا رو داریم! :lol:

• Principino, MaMpIeRo, eⁿzº و 14 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

They SURVIVED ... That's What Make Them Assets ! i

JB.png

• مهمان

اون قبلی که می گفت دلار ندارم این یکی هم یه جور دیگه . جمع کنیم بریم واقعا
انجلوتی اگر کاری می تونه بکنه بیاد 

• Orphée, Aminvo, tecra و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

vahid.juv

vahid.juv

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 602 ارسال
  • Locationgolestan-gorgan

یه سئوال دارم دوستان. من چون تقریبا از سال 2004 بصورت جدی فوتبال نگاه کردن رو شروع کردم نمیدونم تا حالا هیچ تیم ایتالیایی تونسته کامبکی مثل کامبکی که فردا شب یوونتوس به اصطلاح فرض محال میخواد بزنه،زده باشه؟ اگه واقعا بوده یه کورسوی امیدی داشته باشیم. بوده یا نه؟

اره همین الان رم‌ زد
  • tecra, ace of glass, D E L P I E R O و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

D E L P I E R O

D E L P I E R O

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 1383 ارسال
  • Locationقزوین

مقایسه ی جو ورزشگاه رم و جو ورزشگاه تورین خود گویای همه چیز هست.
تنها باری که صدای هوادارای ما شنیده شد بعد از گل رونالدو بود

فینو آلا فینه و بردن تنها چیزیه که مهمه  رو شعارشو ما می دیم عملشو یه باشگاه کوچیک تر انجام می ده

• Orphée, Principino, Pinturicchio و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

adp.jpg

FCBarcelona

FCBarcelona

عضو جدید

• اعضا
  • 75 ارسال

تبریک میگم به فوتبال ایتالیا .. اینایی که مینویسم واقعا برام سخته ولی واقعیته ..

قرعه مون که به رم افتاد، همه میگفتن ساده ترین قرعه ممکن برای بارسا .. قبل از بازی رفت هم همینجا گفتم تیمی که بتونه تو اون گروه به عتوان تیم اول صعود کنه و نتایج فوق العاده ای جلوی اون تیم ها بگیره، قطعا رفت و برگشت عدابمون میده .. که همینطورم شد ..

رم فوق العاده بازی کرد .. مزدشم گرفت .. نوش جانش حقشم بود صعود .. سرمربی که ترسو باشه تیمش همیشه بازندس .. حالا میخواد والورده باشه یا الگری یا هرکی ..

وقتی بازی 2/0 شد، واقعا از ته دل میخواستم حذف شیم..  تو این 15 سال سابقه هواداری ندیده بودم واقعا اینجوری باشیم .. حتی بازیایی هم که مثل پاریس اونجوری میباختیم، حداقل مالکیت و کنترل بازی رو در اختیار داشتیم .. ولی اینجا نه زورمون میرسید توپ بگیریم .. نه حمله کنیم .. نه دفاع کنیم  نه هیچی .. کاری که  سال ها بارسا با سایر تیم ها میکنه، رم امشب با ما کرد ..

ما چوب مربیمون رو خوردیم .. این لعنتی فلسفه و سبک بازی بارسا رو نابود کرده .. شدیم مثل تیم های درجه 2 ایتالیا که فقط میخوایم دفاع کنیم و چشم به ضد حمله و اشتباهات حریف و نبوغ و خلاقیت مسی  ببندیم ..

با این مربی تیممون هیچی نمیشه .. همین اختلافی هم  که تو لالیگاس مدیون اسطورمون هستیم ... نه تاکتیک سبک بازیه این اقا ..

بهر حال  بارسا همیشه بارساست .. زمان تاتا مارتینو هم میگفتن بارسا دورش تموم شده .. فصل بعدش با یه مربی جدید 3 گانه زدیم ..

امیدوارم فصل بعد سرمربی تیمم نباشه .. مربی ترسو جاش تو بارسا نیست ...

..............................

رم تونست .. چرا یووه  نتونه؟

• Aminvo, tecra, D E L P I E R O و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

o55_dsfsdf.gif

Jevdelffon

Jevdelffon

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1016 ارسال

اره همین الان رم‌ زد

آره خودم هم همون بعد بازی خواستم بگم :1:

• Aminvo, tecra و D E L P I E R O از این پست تشکر کرده است

cover_1440_x93r.jpg

• مهمان

رم تونست .. چرا یووه  نتونه؟

چون رئال بارسا نیست . رئال استاد لیگ قهرمانانه و یوونتوس هم اهل این بچه بازی ها و کامبک ها نیست . :1: 

• Orphée, Principino, Pinturicchio و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Principino

Principino

Nothing really matters

• اعضا
  • 942 ارسال
  • LocationFar far away

کسی هم سوار هواپیما شده؟؟  :1:

والا با اون مصاحبه ای که آلگری بعد از بازی رفت کرد فکر میکنم خودش سوار نشده: ))
  • GioVanni Agnelli, Orphée, mory و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

marchisio_juve_applauso_2017_2018_356x23

And it's killing me when you're away
I wanna leave and I wanna stay
I'm so confused, so hard to choose
Between the pleasure and the pain

Gin

Gin

گین / محمد

• اعضا
  • 719 ارسال

با توجه به عرایض آلگری، تکلیف امسال که تا حد زیادی مشخص شده. فصل بعد هم با ارائه ی بازی های چشم نواز تر از این فصل در لیگ فوق العاده با کیفیت سری آ، نهایتا با قرعه های محیر العقول شاید به فینال سی ال برسیم و اونجا  افتخار 5 تایی شدن رو کسب کنیم. 

به هر حال در نهایت مهم اینه که به فینال رفتیم دو سه بار  :1:

• Orphée, mory, Principino و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

کافی‌ است چشمانم را بازکنم تا دوباره آغاز شود دودِ بشریت...

Jevdelffon

Jevdelffon

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1016 ارسال

- الیجری امروز : شانس صعود بسیار پایینه! فردا باید بازی خوبی داشته باشیم، با وجود اینکه اهداف دیگه ای چون لیگ و کوپا رو داریم! :lol:

میگم نکنه این بابا داره غیرمستقیم بهمون میگه آقا تقصیر من نیست این مالکان باشگاهن که پیله کردن به لیگ داخلی و کوپا :1:

• Orphée, Aminvo و tecra از این پست تشکر کرده است

cover_1440_x93r.jpg

Jevdelffon

Jevdelffon

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1016 ارسال

با توجه به عرایض آلگری، تکلیف امسال که تا حد زیادی مشخص شده. فصل بعد هم با ارائه ی بازی های چشم نواز تر از این فصل در لیگ فوق العاده با کیفیت سری آ، نهایتا با قرعه های محیر العقول شاید به فینال سی ال برسیم و اونجا  افتخار 5 تایی شدن رو کسب کنیم. 

به هر حال در نهایت مهم اینه که به فینال رفتیم دو سه بار  :1:

خیلی باحال گفتی :21:

• Aminvo و tecra از این پست تشکر کرده است

cover_1440_x93r.jpg

Heypnotism

Heypnotism

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 152 ارسال

چه حسرتی به دلمون میمونه بعد از فردا شب اگه میتونستیم رئالو بزنیم هلوترین قرعه ها و فینال در پیش بود وخبری از مسی و رونالدو تو فینال نبود  خیلی حیف شد با یه بازی بسته تو بازی رفت میشد به این بازی امیدوار باشیم ولی هیچ امیدی واقعا نیس الان رم و لیورپول خوراک ما بودن بایرن هم اونقدر که میگن ترسناک نیس به نظرم رئال خیلی ساده قهرمانه امسالم 

• Orphée, Principino, Aminvo و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Jevdelffon

Jevdelffon

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1016 ارسال

آره واقعا منم خیلی اعصابم خرده. بازی رفت گل دوم و سوم رو به طرز کسل کننده و سرسام آوری مفت و ارزون خوردیم. واقعا یاد قرعه ها میوفتم مزاجم بهم میریزه آخه چرا این فصل ما تا این حد بدشانس بودیم حالا که مسی نیست و میشد رونادو هم نباشه ما مفت مفت شانسمون رو به باد دادیم

• Aminvo, tecra و amirali2001 از این پست تشکر کرده است

cover_1440_x93r.jpg

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 1 مهمان و 0 عضو مخفی