پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

دور برگشت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرم انان اروپا : رئال مادرید 1 (4) - (3) 3 یوونتوس

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
196 پاسخ برای این موضوع

نظرسنجی: آیا یووه قادر به جبران نتیجه دور رفت می باشد ؟ (37 کاربر رای داده است)

آیا یوونتوس می تواند بازی دور رفت را جبران کند ؟

1. بله (14 رای [37.84%])

درصد آرا: 37.84%

2. خبر (23 رای [62.16%])

درصد آرا: 62.16%

رای مهمانان نمی توانند رای دهند

Jevdelffon

Jevdelffon

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1016 ارسال
چی میشد به سویا میخوردیم و رئال به بایرن. متاسفانه زیدان قلق تیم ما دستش اومده و میدونه چجوری ما رو شکست بده اونم با گل زیاد
  • Orphée, eⁿzº, Aminvo و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

cover_1440_x93r.jpg

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

این 3-5-2 رم خیلی هجومی بود دلیلشم سوییچ شن  این سیستم رو سیستم 2-2--3-3بود ب این صورت که  فازیو عملا ب دفاع کنار اضافه میشد و مانولاس و ژسوس عقب میموندن و دو بازیکن ثابت میانی استروتمن و دروسی فقط کار نخریبی و فرستادن توپ های بلند رو انجام میدادن استراتژی پاس بلند ب خاطر  قط بلند و استفاده از ژکو ب عنوان بازیکن نفوذی و استفاده از شیک در نوک حمله اما در ضد حمله کاملا ب یک وینگر تبدیل میشد اینقدر این کار رو سریع میکردن که انگار چن ساله انجام میدن الگری و کنته هیچ کدوم اینقدر هجومی با این سیستم کار نکردند

جلو تر از دو هافبک فلورنزی در راست ناینگولان در مرکز و کولاروف در چپ  میومدن شیک عالی بازی کرد ژکو فوق العاده همین بازیکنی ک چن سال پیش نتونستیم بگیریمش 

bxrc_capture.jpg1.jpg

3rp_out_thumb.gif

نترس بودن اوزه بیو عالی بود اما خوب تیمی هستند ک یک بازی اینطوری شدند نمیتونن ثبات داشته باشن مگر اینکه انصافا این سیستم رو ادامه بدند که البته نیروی زیادی میبره و در لیگ کارساز نیست مگر نیمکت کاملی داشته باشی

یوونتوس هم باید از مدافعان جوون استفاده کنه تا در حمله بتونند مثل بن عطیه اضافه بشند ...اما الگری در برنابئو هست و ب نظر محتاط تربازی میکنه مخصوصا این که با 4-3-3 شروع میکنه و در ادامه میخواد مثل بازی با تاتنهام بازیکن اضافه کنه و از کناره ها ....یعنی باید منتظر بود ک گل نخورد و ی هو جون گرفت   :22:  :fp:

اگر بازی رفت نتیجه با یک گل بود میشد جواب داد اما 3 گل فکر نمیکنم 

در اخر یاد حرف کنته افتادم ک گفت رقابت با این تیمها غیر ممکنه و کمتر از 5 گل بخورین جل.ی این تیم ها عیبی نداره مربیان ایتالیایی نباید ترسو باشند 

• Orphée, Delle Alpi, eⁿzº و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21179 ارسال

- اعتراف میکنم که به رم حسودیم شد.

یک مربی خوش فکر و شجاع روی نیمکت دارند و با توجه به بضاعتشون هم بازی زیبایی رو به نمایش میزارند و هم نتیجه میگیرند.

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

saeed-nedved

saeed-nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3440 ارسال

من اهل شرط بندی نیستم و ازش بدم میاد وگرنه حاضر بودم از اونجایی که یوونتوس رو میشناسم با کمال میل باهات سر حذف شدنش شرط ببندم البته اگه منظورت از بردن صعود از این مرحله است. (یه وقت نگی چون از شرط بندی میترسه اینو میگه :1:  نه باور کن فقط اهلش نیستم وگرنه از الان خودمو برنده میدونم)

یه ذره امیدم خوبه داداش . رم با اون تیم داغونش 3 تا به بارسا مدعی و پر مدعا زد چرا ما نتونیم بزنیم .

در ضمن   اونا راموس رو ندارن یه مهره کلیدی تو خط دفاعشون . اگه یه مقدار خود باوری باشه از این راه میشه کلی بهشون صدمه زد

یه گل تو نیمه اول میتونه استرس وحشتناکی رو به مادرید منتقل کنه

میدونم کار خیلی خیلی خیلی سختیه  ولی غیر ممکن نیست ما به تیممون ایمان داریم شما هم ایمان داشته باش راه دوری نمیره

فارغ از هر نتیجه ای با افتخار میگیم فورزا یووه

• Delle Alpi, eⁿzº, Aminvo و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Guest_A Tribute To Buffon_*

• مهمان
رم داغون نیست
دروازه باشون بهتره
ژکو از هیگواین بهتره
مانولاس از کیلینی بهتر کار کرد
نایگولان و استروتمن از خدیرا پیانیچ بهترند
  • Orphée, Delle Alpi, Aminvo و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Delle Alpi

Delle Alpi

هوادار

• اعضا
  • 675 ارسال

چرا اینقدر نا امید

یوونتوس هنوز در لیگ قهرمانان حظور داره

از ترکیب قبل بازی الگری قشنگ معلوم میشه تفکر چیه و باید بازی را اصلا نگاه کرد یا نه اگه باز کواد را بزاره رو نیمکت واسه بعد دقیقه 70 اگه عقب افتادیم بیاره تو زمین حتما حتما باید به ببرندش پیش یه دکتر خوب
متاسفانه تو لیگ لیخت بازی کرد و این بازی احتمالا دیشیل و این یعنی فلج شدن سمت راست و دریغ از یک  کار ترکیبی و همچین خریتی اگه انجام بده اصلا قابل درک نیست

مدت ها بود فارغ از هر نتیجه ای چه فینال چه شکست های قبلی تا اخر بازیو دنبال کردم ولی بازی رفت اخر بازی اصلا ول کردم رفتم ولی نمیدونم چی شده باز هم با این شکست سنگین منتظر این بازیم

امیدوارم باز یه چهره پر استرس و ترسیده از کیلینی و بوفون اول بازی نبینم خب وقتی تیمی بزرگانش بعد این همه تجربه  اینجور باشن باید هم تو اروپا مشکل داشته باشه

بارسا مارو این فصل رفتو برگشت تو قوطی می کنه بعذ رم حذفش میکنه و همین رم جلو ما حرفی واسه گفتن نداره نشون میده چقدر روحیه تاثیر گزاره

متاسفانه با تمام احترام بزرگان تیم ما اعتماد به نفس بالایی ندارند و بازی های بزرگ قشنگ ترس و استرس از چهرشون داد میزنه و قبل و بعد بازی هم از مصاحبه هاشون کاملا پیداست

هنوز چهره کیلینی  جلوی بایرن زمان کونته اول بازی یادم نرفته که کم مونده بود اصلا تلوزیون را خاموش کنم از بس ترس و استرس از چهرش نمایان بود

• saeed-nedved, eⁿzº, Aminvo و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Huceyn

Huceyn

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1411 ارسال

نیمه اول باید هر چی نیروی هجومی داریم بریزیم تو زمین و اصلا و ابدا به دفاع فکر نکنیم.  یا رومی روم، یا زنگی زنگ. باید 90 دقیقه خراب شیم رو دروازشون. نمی دونم کنترل کردن بازیو ، اداره کردنشو گاماس گاماس پیش رفتن و این چیزا به هیچ دردی نمی خوره. این خط هافبک رئال بهش زمان نفس کشیدن بدی طوری توپ رو اون جلو به رونالدو می رسونن که اصلا نفهمیم چی شد !!  باید از دقیقه 1 فشار و استرس رو بهشون وارد کنیم و نزاریم که فکر کنن. بازی دادن مانژوکیچ تو پست وینگر فکر نکنم اتفاقی خوبی برای افتادن باشه. شده ایگوایین و مانژو با هم اون جلو باشن و توسط کواد و کاستا از کناره ها تغذیه بشن، نباید مانژو رو بزاره وینگر. کاستا و کواد باید فیکس باشن و چپ راست یورش برن به محوطه جریمه رئال. ایگوایین 1 دقیقه هم نباید ثابت باشه و باید هی تو محوطه جریمه حریف تغییر جا بده و فرار کنه تا موقعیت براش ایجاد بشه. دیبالا هم ،،،، اوه ! لعنتی حواسم نبود محرومِ آقای خوشگل  :45:  :21: 

خلاصه این بازی نباید یوونتوس باشیم و نباید یوونتوسی بازی کنیم بلکه شاید بتونیم صعود کنیم :1: اینو میگم چون یوونتوس کلا تو کار کامبک نیست بیشتر تو بخش Hold On تخصص داره  :nish:  :1:

پ.ن : خدا منو ببخشه، روم به دیوار، زبونم لال ولی نمی دونم چرا دوست دارم ژسنی امشب فیکس بازی کنه :1:  فکر کنم وقتشه بوفون خودش جاش رو بده به ژسنی و رسما به عنوان دروازبان شماره 1 جدید یوونتوس معرفیش کنه !

• Pinturicchio, Aminvo, tecra و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

uinm_pavel-nedved.png

Golden Boy

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6045 ارسال
  • LocationKhorram Abad
همه دیدن چی شد غیر ممکن فقط غیرممکنه... خدایی کامبک رم دور از انتظارتر بود ما اصلا و ابدا کار سخت تری نسبت ب رم نداریم همه چی ب اراده خودمون بستگی داره اتفاقا چون تو برنابئو بازی میکنیم هر گلی ک بزنیم ارزش بیشتری داره و بیشتر ب صعود نزدیک میکنه ما رو...

بسه بسه ما از رم کمتر نیستیم دیشب کل ایتالیایی ها و کل هواداران ایتالیا ب رم افتخار کردن از ته دل یکیش خودم... آیا وقتش نیس ما هم تو تاریخمون ی کامبک غرور آمیز بزنیم؟

تراژدی کافیه کمی حماسه لطفا...
  • Aminvo, tecra, Huceyn و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

• مهمان
متاسفانه برد رم باعث شد امیدواری کاذب در هواداران یوونتوس ایجاد بشه. فردا با حذف احتمالی باید منتظر موجی از تمسخر و سرکوفت از هواداران سایر تیم ها باشیم. تیمی که هرسال 10 تا بازیکنش تغییر کنند هیچ وقت به حداکثر پتانسیلش نخواهد رسید. یوونتوس همیشه از شکست می‌ترسه. همین بارسا و رعال تو لیگ خودشون شکست های بسیار سنگین داشتند مثلا با اختلاف 5 یا 6 گل می بازند اما یوونتوس همیشه طوری بازی میکنه که آبرومندانه ببازه. فردا کار ما خیلی سخت تر از رم هست. ما باید بزرگترین کامبک تاریخ لیگ قهرمانان رو بزنیم. در ضمن این رعال بسیار قوی تر از بارساست و تو زمین خودش اونم برای حضور در نیمه نهایی جامی که توش تخصص داره با تمام توان بازی میکنه. 80 هزار نفر این تیم رو حمایت می کنند و یکی از جاه طلب ترین مهاجمان تاریخ رو تشویق به گل زنی می کنند. هر نفر از بازیکنان رعال توانایی انجام کارهای بی نظیری رو دارند از مدافع کل زنی مثل مارسلو گرفته تا هافبک شوت زنی مثل تونی کروس. مهاجمی مثل بیل کافیه چند دقیقه نمایشی مثل دوران اوجش نشان بده و با سرعت و قدرت شوت زنیش کار یووه رو تمام کنه. خارج از بحث این بازی فقط یک لحظه تصور کنید رم قهرمان بشه. هنوز هواداران کثیف عنطری میلان به ما بخاطر قهرمانی و سه گانه شون سرکوفت می زنند. مدیران یوونتوس فقط به یک جام فکر می کنند. و برنامه شون برای لیگ قهرمانان فقط داشتن ترکیب و تیمی رقابتی است. تا 10 سال دیگه هم هتل و عینک فروشی و استخر و شهربازی یوونتوس برای ما جام قهرمانی اروپا نخواهد آورد. نفرین یوونتوس قهرمانی در سری آ است.
  • Orphée, tecra, L'Avvocato و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

- اعتراف میکنم که به رم حسودیم شد.

یک مربی خوش فکر و شجاع روی نیمکت دارند و با توجه به بضاعتشون هم بازی زیبایی رو به نمایش میزارند و هم نتیجه میگیرند.

دادا همین پارسال 3 تا به بارسا زدیییییییییییما .....چ کاریه ...دوتا فینال تو 3 سال پیش داشتیما  ب خاطر اولین برد اروپایی مهم تاریخشون حسودی کردن نداره اما حس و حالشون قشنگه .....

• eⁿzº, Aminvo, tecra و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

Jevdelffon

Jevdelffon

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1016 ارسال

یه ذره امیدم خوبه داداش . رم با اون تیم داغونش 3 تا به بارسا مدعی و پر مدعا زد چرا ما نتونیم بزنیم .

در ضمن   اونا راموس رو ندارن یه مهره کلیدی تو خط دفاعشون . اگه یه مقدار خود باوری باشه از این راه میشه کلی بهشون صدمه زد

یه گل تو نیمه اول میتونه استرس وحشتناکی رو به مادرید منتقل کنه

میدونم کار خیلی خیلی خیلی سختیه  ولی غیر ممکن نیست ما به تیممون ایمان داریم شما هم ایمان داشته باش راه دوری نمیره

فارغ از هر نتیجه ای با افتخار میگیم فورزا یووه

داداش جان ناامیدی من همونطور که قبلا گفتم حاصل سالها دیدن بازی های یوونتوسه.من فینال پارسال پیش خودم مطمئن بودم یووه قهرمان میشه ولی آخرش طوری شد که من احساس کردم این یوونتوس اون یوونتوسی نیست که تا فینال اومده. تازه من بعد از بازی تاتنهام و قبل از همین بازی با رئال داشتم سعی میکردم امیدوار و خوش بین باشم :1:  متاسفانه چه بگیم چه نگیم یوونتوس الان سالهاست یه ذهنیت و تفکر منفی و بیمارعین خوره تو وجود کل باشگاهش افتاده(نه فقط بازیکنهاش) که همیشه زود ناامید میشن و انگیزه اشونو از دست میدن و واقعا من تو این سالها بجز بازی برگشت 2003 با رئال و بازی برگشت امسال با تاتنهام کامبک مهمی از یووه ندیدم که اونم به خاطر بازی رفت و برگشت بود وگرنه یووه تو تک بازی ها که اگه دو گل عقب بیوفته از کار میوفته کاملا.  البته این ذهنیت منفی که میگم شاید واقعا از طرف مدیر و مالکان باشگاه باشه که هرسال لیگ داخلی رو در اولیویت قرار میدن و میگن اگه cl رو نبردیم خیلی مهم نیست ولی لیگ داخلی رو نبریم بدبخت و بیچاره میشیم و به خاک سیاه میشینیم. ولی اگه امیدواری میخوای به روی چشم اینو بهت میگم. رم بازی رفت با بارسلون دو تا از گل ها رو خودشون به خودشون زدن یعنی بارسلون اون دوتا گل رو بهشون نزد پس بارسلون تو اون بازی کل کارها رو نکرد. بازی برگشت رم های با تمام توان جنگیدن و دو تا گلی هم که به خودشون زدن جبران کنن و نتیجه شجاعت و تلاششون(توجه کنید شجاعت و تلاش یعنی ترس رو گذاشتن کنار و در کنارش با همه وجود تلاش کردن) رو باافتخار دیدن. حالا اینم میگم آقا یووه بازی رفت گل  دوم و سوم رو رو اشتباهات شخصی خورد نه کامل رو کار تاکتیکی و برتری رئال پس انشالله اونا هم مثل رم بتونن این اشتباهات رو جبران کنند. به شرطی که مثل رم شجاع باشن و با تمام وجود تلاش کنن

• Aminvo, tecra, Huceyn و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

cover_1440_x93r.jpg

Jevdelffon

Jevdelffon

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1016 ارسال

نیمه اول باید هر چی نیروی هجومی داریم بریزیم تو زمین و اصلا و ابدا به دفاع فکر نکنیم.  یا رومی روم، یا زنگی زنگ. باید 90 دقیقه خراب شیم رو دروازشون. نمی دونم کنترل کردن بازیو ، اداره کردنشو گاماس گاماس پیش رفتن و این چیزا به هیچ دردی نمی خوره. این خط هافبک رئال بهش زمان نفس کشیدن بدی طوری توپ رو اون جلو به رونالدو می رسونن که اصلا نفهمیم چی شد !!  باید از دقیقه 1 فشار و استرس رو بهشون وارد کنیم و نزاریم که فکر کنن. بازی دادن مانژوکیچ تو پست وینگر فکر نکنم اتفاقی خوبی برای افتادن باشه. شده ایگوایین و مانژو با هم اون جلو باشن و توسط کواد و کاستا از کناره ها تغذیه بشن، نباید مانژو رو بزاره وینگر. کاستا و کواد باید فیکس باشن و چپ راست یورش برن به محوطه جریمه رئال. ایگوایین 1 دقیقه هم نباید ثابت باشه و باید هی تو محوطه جریمه حریف تغییر جا بده و فرار کنه تا موقعیت براش ایجاد بشه. دیبالا هم ،،،، اوه ! لعنتی حواسم نبود محرومِ آقای خوشگل  :45:  :21: 

خلاصه این بازی نباید یوونتوس باشیم و نباید یوونتوسی بازی کنیم بلکه شاید بتونیم صعود کنیم :1: اینو میگم چون یوونتوس کلا تو کار کامبک نیست بیشتر تو بخش Hold On تخصص داره  :nish:  :1:

پ.ن : خدا منو ببخشه، روم به دیوار، زبونم لال ولی نمی دونم چرا دوست دارم ژسنی امشب فیکس بازی کنه :1:  فکر کنم وقتشه بوفون خودش جاش رو بده به ژسنی و رسما به عنوان دروازبان شماره 1 جدید یوونتوس معرفیش کنه !

راستشو بخوایید منم با تمام علاقه ایی که به بوفون دارم دلم میخواد امشب شزنی تو دروازه باشه چون خیلی باانگیزه تر و جنگنده تر از جی جی نشون داده. (جا نخورید این منم که دارم میگم بوفون نباید بازی کنه آره خودمم :21:) با تمام حرفات موافقم دوست عزیز 

• Aminvo, tecra, Huceyn و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

cover_1440_x93r.jpg

Jevdelffon

Jevdelffon

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1016 ارسال

دادا همین پارسال 3 تا به بارسا زدیییییییییییما .....چ کاریه ...دوتا فینال تو 3 سال پیش داشتیما  ب خاطر اولین برد اروپایی مهم تاریخشون حسودی کردن نداره اما حس و حالشون قشنگه .....

داداشمون بخاطر فقط بردن بارسا که حسودیش نشده بیشتر بخاطر توانایی رم در زدن این کامبک تاریخی حسودیش شده منم همینطور

• Aminvo, tecra, ace of glass و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

cover_1440_x93r.jpg

Jevdelffon

Jevdelffon

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1016 ارسال

چقدر خوشم میاد از بعضی تیمها که تو یه بازی سه گل هم عقب میوفتن و تو همون بازی بدون اینکه احساس کنن دنیا رو سرشون خراب شده اونقدر حمله میکنند و تلاش میکنند و نتیجه رو جبران میکنند. من از بازی دیشب سیتی و بازی پی اس جی فهمیدم همیشه ثروتمندی باعث برتری نمیشه و روحیه و ایمان و انگیزه خبلی مهمتره تا ثروت

• Aminvo, tecra و D E L P I E R O از این پست تشکر کرده است

cover_1440_x93r.jpg

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2638 ارسال
تو سالی که ایتالیا تو جام جهانی نیست ...
آخرین سال بوفونه ...
اینم آخرین بازی یووه تو چمپیونزلیگ امسال باشه چی میشه ؟
رم صعود کرد دمشون گرم منم واقعا حال کردم، اما یعنی ما هم باید صعود کنیم ؟ رئال و بارسا مثل همن ؟
خودتون رو زیادی نگران نکنید، چه فرقی میکنه اینجا به رئال ببازیم یا تو فینال. قبلا هم گفتم این تورنمنت چیز خاصی نیست که بخوایم ارزش آنچنانی واسش قائل شیم، مثل سری آ اینم هر سال هست و ما هم هر سال هستیم. فکر نکنید من یه یوونتوسی بی بخارم، دو شب قبل و بعد از بازی رفت نخوابیدم و دیشب هم خوابم نبرد از بس به این بازی فکر کردم، اما تهش که چی ؟
اگه صعود کردیم که امیدوارم تا تهش بریم و بلاخره این لعنتی رو بگیریم، اگه نکردیم هم امیدوارم سال بعد دوباره با قدرت واسش بجنگیم.

تحت هر شرایطی به یوونتوسی بودنم افتخار میکنم و قدر تموم بازیکنا، مربی و عوامل تیم رو میدونم، اما در مقابلش توقع دارم از ثانیه 1 بازی تا آخرین لحظه تلاش تیم واسه بردن رونال مادرید رو ببینم.
  • Orphée, Aminvo, tecra و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6045 ارسال
  • LocationKhorram Abad
کار سخته ولی غیرممکن نیس بعد از اینکه ۳ تا خوردیم گفتین اونا رونالدو دارن ما نداریم و فلان... خب دیشبم بارسا مسی داشت سوارز داشت اینیستا و بوسکتس و... اما ژکو شد بهترین زمین... رم از دقیقه اول ن حتی از ثانیه اول برد میخواست و بهشم رسید دیگه ب این کاری نداشتن اونا کلی ستاره دارن و ما برونو پرز و ژوان ژسوس و ... بین دو نیمه هم تو چت باکس گفتم رم شانس بیاره بارسارو جر میده و جر هم داد... سطح بازیکنای دو تیم چقده؟ اما رمیا طوری بازی کردن ک من تا ب حال تو عمرم اینقد بارسارو درمانده ندیده بودم

ما نباید باختو توجیه کنیم بیخودی اگه صعود نکنیم چون بی لیاقتی از خودمونه... ضمنا نگین رئال تو برنابئو فلانه بهمانه اتفاقا رئال بیشتر از بارسا پتانسیل خوردن شکستهای فاجعه رو داره من با این عمر کم فوتبالیم ۶ تا خوردن از بارسا و ۴ تا از لیورپولو دیدم تو مادرید... و آخرشم رم واسه اولین بار رفت نیمه نهایی واسه اولین بار ی تیم ایتالیایی اینطور کامبک زو... آره ب همین راحتی سنت شکنی کردن.. پس میشه انجامش داد...
  • Aminvo, tecra, Huceyn و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21179 ارسال

- کافیه تیمها رو مقایسه کنی و بعد این حرف ها رو بزنی.

از نظر تجربه و بازیکن رم در مقابل یووه اصلا عددی نیست. در واقع شما داری دی فرانچسکو بی تجربه رو با یورو مکستون مقایسه می کنی ؟!

جالبه !

نوع فوتبال، جسارت و هیجان تیم رم رو الان 3، 4 سالی میشه که توی یووه ندیدم !

• Aminvo, tecra, L'Avvocato و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

Nedved_Alex

Nedved_Alex

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 19 ارسال

سلام و وقت به خیر.

توصیه می کنم مصاحبه های بوفون و کیه لینی پیش از بازی رفت را یک بار دیگر مرور کنید: حقارت، بزدلی، ترس، از پیش باختگی و تمام معانی دور و نزدیکی که این واژگان دارند، آشکارا در مصاحبه های این دو نفر دیده می شود. مشخص هست وقتی بازیکنان قدیمی و به ظاهر با تجربه ی تیم،  تیمِ حریف و بازیکنانش را اینقدر بزرگ و فضایی جلوه می دهند (و حتی اقرار می کنند که هر شب کابوسشان را می بینند)، همین اتفاقات ناگوار برای تیم می افتد و بازیکن حریف بعد از عمری برگردان دو متری را وارد دروازه ما می کند و اسم یووه را برای همیشه در تاریخ ثبت می کند!

با احترام فراوانی که برای بوفون قائل هستم، بهترهست امشب از روی نیمکت بازی را نظاره کند که هم کمک حال تیم باشد و هم اینکه به افسردگی بیش تر خودش دامن نزند! متأسفانه یکی از این بازیکنان تیم هم به خاطر احترام سن نمی تواند به ایشان بگوید که شما خیر سرتان لقب بهترین دروازه بان تاریخ را یدک می کشید، پس چرا اینقدر از پیش باخته هستید و ترس را به بازیکنان تیم تزریق می کنید؟!

از بارتزالی هم حرف نزنم بهتر هست، نیازی به صحبت ندارد. اشتباهات ایشان و کیه لینی در بازی رفت ناشیانه و غیرقابل بخشش بودند.

ساندرو هم نشانی از گذشته ندارد، آرزو می کنم آساموا در این بازی به میدان برود، تا اینکه به یک بازیکن کند و بدون اعتماد به نفس، اعتماد شود.

و ماتوییدی. هرگز تصور نمی کردم ماتوییدی اینقدر نامرغوب، بنجل، نابلد و ترسو باشد، هرگز! فکر می کنم بزرگ ترین اشتباهم در قضاوت بازیکنان همین ماتوییدی باشد. امیدوارم خدیرا و مارکیزیو در کنار پیانیچ بتوانند در این بازی حضور داشته باشند. به ویژه که حضور شاهزاده با توجه به روحیه شجاعانه ای که دارد بسیار مناسب این بازی است. 

هر چند که با روحیه ی از پیش باخته ی بسیاری از بازیکنانمان، که متأسفانه در این سال ها مثل سرطان بازیکنان جدید نیز را دامن گیر می کند، امید زیادی به این بازی ندارم، اما اتخاذ یک تاکتیک مناسب و روحیه ی جنگندگی بازیکنان می تواند یک بازی خوب و حتی یک کامبک حماسی را رقم بزند. مادریدی ها در خط دفاعی با بحران مواجه شده اند و بازیکنان ما باید تا جایی که ممکن است پویا بازی کنند و در دقایق اول خودشان رو به مادریدی ها تحمیل کنند، بلکه بار دیگر بتوانیم حماسه ای دیگر برای ایتالیا رقم بزنیم، کاری که دی فرانچسکوی شجاع و بازیکنانش به زیبایی هر چه تمام تر انجام دادند.

و حس می کنم با صعود دیشب رم و لیورپول، قهرمانی در این جام برای مادریدی ها هموار شد، هر چند که بایرن گزینه ی جذاب تری برای قهرمانی هست. جام امسال برای ما به یک حسرت تبدیل خواهد شد اگر نتوانیم صعود کنیم.

سربلند باشید

• Orphée, Delle Alpi, eⁿzº و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Jevdelffon

Jevdelffon

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1016 ارسال

راستی دوستان کسی از ترکیب امشب خبر داره؟

• tecra از این پست تشکر کرده است

cover_1440_x93r.jpg

• مهمان

امیدوارم لیگ قهرمانان نابود بشه تا کسی به بوفون نگه حقیر :(
حیف قهرمان جام جهانی ، حیف بهترین بازیکن جام جهانی ، حیف بهترین گلر تاریخ که رفت دسته دو تا این تیم رو بسازه که الان بجای دست و پا زدن تو رده هفتم همه ازش انتظار قهرمانی داشته باشند. کاپیتان ما لیاقت داشتم تو رو نداریم. ایکاش می رفتی همون موقع بارسا و رکوردار قهرمانی تو چمپیونز لیگ میشدی و این حرف ها رو بهت نمی زدیم امروز . ببخشید کاپیتان ما زود فراموش می کنیم . 

• eⁿzº, Aminvo, tecra و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی