پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

آتزوری

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
5762 پاسخ برای این موضوع

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال
خبر : استادیوم جدید ویمبلی روز شنبه 24 مارس با بازی دو تیم زیر 21 سال ایتالیا و انگلستان افتتاح خواهد شد . نکته جالب در این دیدار دعوت پیر لوئیجی کاسیراجی ( مربی تیم ) از 2 بازیکن تیم یوونتوس باری بازی در این دیدار است . 1. رافائل پالادینو 2. جیرجیو کیه لینی بدین ترتیب قسمتی از یووه نیز در این روز تاریخی حضور خواهند داشت که باعث مباهات باشگاه می باشد .

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
من فكر مي كردم ماركو هم دعوت بشه اما در كنار اسامي بزرگي كه نوشته بودن اسم ماركو ديده نمي شد...

clever

clever

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 720 ارسال
واقعا باید این لیپی رو زوری هم که شده باید برش گردونن

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21173 ارسال
دونادونی تیریپ خودش رو داره اما من باهاش موافق نیستم و دووم هم نمیاره .... اما فکر کنید .... شاید لیپی نیومد کی مربی ایتالیا بشه ؟؟؟

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
بازيكنان دعوت شده به تيم ملي ايتاليا اعلام شدند...ايشان عبارتند از: دروازه‌بانان : جيانلوييجي بوفون ، كريستيان آبياتي ، ماركو آمليا. مدافعان : آندرآ بارزگلي ، دانيل بونرا ، ماسيمو اودو ، فابيو كاناوارو ، ماركو ماتزي ، مانوئل پاسكوئل ، ماكس تونتو ، جيانلوكا زامبروتا . بازيكن مياني : ماسيمو آمبروسيني ، رينو گاتسو ، آندرا پيرلو ، مائورو كامورانسي ، دانيل دي روسي ، سيمون پروتا ، استفانو مائوري ، فرانچسكو سميولي . مهاجمان : آلبرتو گيلاردينو ، الساندرو دل پيه‌رو . آنتونيو دي ناتال ، لوكا توني ، توماسو روچي ، فابيو كواگليارلا. نكته‌ي مهم حضور بوفون ، كامو و دل پيرو از يووه و بازالي از بازيكنان مورد توجه و به نوع يووه اي در تركيب اين تيم است...

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21173 ارسال
تیم زیر 21 ساله های ایتالیا در بازی نمادین که به مناسبت تاسیس ورزشگاه ویمبلی برگزار شد . هر 3 گل ایتالیا جانپائولو پاتزینی زده . جالب اینجاست گل اول رو ایتالیا زده در کمتر از 30 ثانیه ! ترنیب گل ها : ایتالیا - انگلیس - انگلیس - ایتالیا - انگلیس - ایتالیا کیه لینی هم کاپیتان بود . حیف که پالا نبود وگرنه اونم 2 . 3 تا میزد . فقط امیدوارم که مصدومیتش رفع بشه و البته به امادگیش اسیبی نرسونه

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21173 ارسال
برد ایتالیا رو به همه دوستداران این تیم تبریک میگم . دو گل تونی کار اسکتلند رو تموم کرد . کامورانزی و بوفون 90 دقیقه بازی کردند و الکس هم از دقیقه 65 اینا بازی کرده . حالا 10 امتیازی ایتالیا . به امید صعود ایتالیا

gigi_jon

gigi_jon

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 371 ارسال
من 25 دقيقه آخره بازي رو ديدم از قبل بهتر بازي مي كردن اما شايد اين به خاطره ضعيف بودنه اسكاتلند بوده! ???

clever

clever

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 720 ارسال
تیمی که دونادونی مربیش باشه مشخصه عاقبتش چیه

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
من كه به ايتاليا چه براي دونا باشه چه ليپي معتقدم و عاشقشم... اميدوارم قهرمان اروپا هم بشه.

mj_juve

mj_juve

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 855 ارسال
من هم عاشق تیم ملی ایتالیام توی فینال جام جهانی من تا دم مرگ رفتم و برگشتم ولی الان وضع ایتالیا اصلا خوب نیست این تیم توی گروه ،چهارمه که اصلا خوب نیست.

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
مي كشه بالا. شرط مي بندم سر تموم دارايي يوونتوسيم... ايتاليا لايق ترين تيم دنياس.

saeed-nedved

saeed-nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3440 ارسال
عجب تيم خوش شانسيه آين آيتاليا ديروز هم فقط زير توپ زد و با دو موقعيت برد

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
راستی الکس بازی کرد یا نه؟

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21173 ارسال
بله از دقیقه 65 یا 66 اومد بازی کرد . کامورانزی و بوفون 90 دقیقه بازی کردند .

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21173 ارسال
دونادوني: بايد همچنان ادامه دهيم روبرتو دونادوني سرمربي تيم ملي ايتاليا پس از پيروزي چهارشنبه شب تيمش مقابل اسکاتلند نفس راحتي کشيد، اما اعلام کرد که ايتاليا بايد به روند پيروزي ادامه دهد. به گزارش سرويس فوتبال جهان ايپنا، دونادوني پس از ثبت پيروزي 2 بر صفر مقابل اسکاتلند در جمع خبرنگاران اظهار داشت: "اين بازيکنان بزرگ پاسخ مناسبي به خواسته هاي من دادند. اکنون به ديدار بعدي خود مقابل ليتواني مي انديشم. مسابقه اي که بايد حتماً در آن به برتري برسيم."

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21173 ارسال
كواگلارلا: حضور در تركيب تيم ملي ايتاليا همچون رويا بود "فابيو كواگلارلا" مهاجم سمپدوريا از حضور در تركيب تيم ملي ايتاليا در ديدار اواسط هفته برابر اسكاتلند خشنود به نظر مي‌رسيد. به گزارش گروه فوتبال جهان ايپنا؛ كواگلارلا در اين باره اظهار داشت: "حضور در زمين برابر ديدگان آن همه هوادار مشتاق و وجود جوي فوق‌العاده چيزي است كه هيچ‌گاه فراموش نمي‌كنم. به رغم تمرينات خوبي كه همراه با آتزوري‌ها سپري كرده بودم، توقع نيمكت نشيني نداشتم، اما در كل باشكوه‌ترين لحظات زندگي فوتبالي ام رقم خورد. حضور در ميان آتزوري‌ها اين نكته را به شما منتقل مي‌كند كه نگراني در خصوص فشارهاي بيروني كاملاً بي‌مورد است. در كنار بازيكناني حاضر شدم كه درست چند ماه پيش جام جهاني را در آلمان بالاي سر بردند. واقعاً به يك رويا شباهت داشت."

clever

clever

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 720 ارسال
واقعا کسی به این تیمی که دونادونی درست کرده اعتقاد داره؟

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21173 ارسال
من نمی گم اعتقاد دارم اما چیکار میشه کرد ؟ در ضمن بزار بگذره . مربی مثل لیپی به همین راحتی ها که پیدا نمیشه . همین دونادونی بمونه بهتره /

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال

واقعا کسی به این تیمی که دونادونی درست کرده اعتقاد داره؟

من به مربي كاري ندارم.
فوتبال ايتاليا هميشه پتانسيل شگفتي سازي و قهرماني و ستاره بازي رو داره پس زياد مهم نيست كي بخواد مهره بچينه.

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی