پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

آتزوری

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
5762 پاسخ برای این موضوع

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
ایجاد شگفتی واسه تیم های کوچیک و ضعیفه کسب نتیجه توسط تیم های بزرگی مثل ایتالیا طبیعیه نه شگفتی

saeed-nedved

saeed-nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3441 ارسال
خدايی اگه اون اشتباه داوری بازی با استراليا نبود حالا آيتاليايی ها آينقدر تيم شون رو بزرگ نميدونستن

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام سعيد جان ايتاليا بزرگ هست و هميشه هم بزرگ خواهد ماند ولي مشکل ايتاليا حضور دونادوني است با تشکر

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21179 ارسال
دونادوني: توتي به ديگر آتزوري‌ها ارجحيت ندارد "روبرتو دونادوني، سرمربي تيم ملي ايتاليا اظهار داشت كه در انتخاب توتي براي حضور در تركيب آتزوري‌ها، وي هيچ مزيتي نسبت به ديگر ملي پوشان ندارد. به گزارش گروه فوتبال جهان ايپنا؛ دونادوني در حالي به اين مساله اشاره كرد كه معتقد بود توتي هم به تيم ملي دعوت مي شود، اما ميان او و ديگر قهرمانان جام جهاني 2006 آلمان هيچ تفاوت يا امتيازي قائل نمي‌شود. دونادوني در اين باره اظهار داشت: با توتي همانند ديگر بازيكنان رفتار مي‌شود. بازيكني كه خوب كار مي‌كند و آماده است، همچون بقيه شانس حضور در تركيب ثابت را دارد. وقتي در مورد تيم ملي صحبت مي‌كنيم، قطعاً سخن از تمام مهره‌هاي اصلي و كليدي است." دونادوني در آغاز كارش با انتقادات فراواني روبرو بود. خصوصاً اينكه شروع خوبي در رقابت‌هاي مقدماتي يورو 2008 نداشت، اما در حال حاضر شرايط كمي تغيير كرده است. وي در ادامه افزود: "خصوصيت خوبي كه دارم اين است كه به سرعت مسائل ناخوشايند گذشته را فراموش مي‌كنم. فعلاً تقويم كاري ما پر از برنامه‌ و بازي است و به جاي حاشيه مي‌بايست به فكر صعود تيم بود."

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21179 ارسال
در تازه ترين رنکينگ فيفا ايتاليا، صدر را از آرژانتين پس گرفت در تازه ترين رده بندي تيم هاي فوتبال جهان تيم ملي ايتاليا با 1604 امتياز بار ديگر به صدر جدول رنکينگ فيفا صعود کرد. به گزارش سرويس فوتبال جهان ايپنا، در اين رنکينگ پس از ايتاليا، آرژانتين با 1594 و برزيل با 1520 امتياز به ترتيب دوم و سوم هستند. فرانسه، آلمان، هلند، پرتغال، انگلستان، اسپانيا و جمهوري چک نيز در رديف هاي چهارم تا دهم قرار دارند.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
تو دعوت شده ها برای بازی دوستانه فقط دلپیرو و بوفون از یووه بودند.کامو دعوت نشد.

juventus29

juventus29

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2057 ارسال
واقعا چرا کامو دعوت نشد؟ راستی خبری ازش نیست چیکارا میکنه این کامو؟

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21179 ارسال
بدبخت مصدومه خب مگه یادتون رفته ؟

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21179 ارسال
امشب تیم زیر 21 ساله های ایتالیا بازی داشت و با نتیجه 4 بر 0 از آلبانی برد . گل سوم رو کریشیتو مدافع یوونتوس به ثمر رسوند .

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21179 ارسال
دل پيرو: به فوتبال ايتاليا تعصب دارم با توجه به اين مساله كه ستارگان تيم ملي ايتاليا يكي يكي از فوتبال ملي خداحافظي مي‌كنند "آلساندرو دل‌ پيرو" كاپيتان لاجوردي‌پوشان با علاقه تمام پرچم تيم را بالا نگه مي‌دارد. به گزارش گروه فوتبال جهان خبرگزاري ورزش ايران (ايپنا)؛ توتي كه فعلاً قصد پيوستن به تيم ملي را ندارد و آلساندرو نستا هم مي‌خواهد پا جاي پاي فرانچسكو قرار دهد. بنابراين دل پیرو كه تعصب خاصي به فوتبال كشورش دارد قصد دارد يك تنه پرچم فوتبال ايتاليا را بالا نگه دارد. كاپيتان يوونتوس در اين باره گفت: "البته كه تيم ملي ايتاليا برايم اهميت دارد. مهم نيست كه چقدر براي تيم ملي ارزش قائلم. اهميت قضيه به تعصب من به فوتبال كشورم است. البته همگان مي‌دانند كه من چقدر به تيم وفادارم و با قدرت از حيثيت آن دفاع مي‌كنم." =================================================================== دونادوني خطاب به آتزوري‌ها: به جزاير فارو رحم نكنيد! "روبرتو دونادوني" سرمربي تيم ملي ايتاليا اعتقاد دارد كه تيم جزاير فارو حريف امشب آتزوري‌ها از قدرت‌هاي نهفته‌اي برخوردار هستند، لذا لاجوردي‌‌پوشان در 20 دقيقه اول بازي با هدف يك جور انتقام به حريف حمله كنند. به گزارش گروه فوتبال جهان خبرگزاري ورزش ايران (ايپنا)؛ دونادوني در خصوص تركيب تيم حريف اين چنين گفت: "مشكل ما حضور ديويد يا گوليات در تيم فارو نيست، بلكه اين تيم تفاوت‌هاي زيادي حتي روي كاغذ با ما دارد. شخصاً از تيم‌هايي كه به ظاهر آسان مي‌آيند بيشتر مي‌هراسم بازي‌هاي اين چنيني خطرات بيشتري در پي دارند. فراموش نكنيم كه جزاير فارو براي تيم‌هايي چون اوكراين و ليتواني مشكل ساز شده بود و دقيقاً براي تمام مدت بازي حريفان اين تيم تحت فشار بوده‌اند =================================

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21179 ارسال
امشب تیم ملی ایتالیا با نتیجه 2 بر 1 جزایر فارو رو شکست داد . اینزاگی در دقایق 13 . 48 هر دو گل ایتالیا رو به ثمر رسوند . گتوزو نیز یک کارت زرد گرفت .

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
اين ديگه شاهكاره يادم نمياد تيماي قوي اروپايي كمتر از 5،6 تا به اين بيچاره ها زده باشن خدا پدر اينزاگي رو بيامرزه ولي ديشب الكس هم يه كاشته زد كه ميليمتري از كنار دروازه بيرون رفت

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
این تیم دونادونی چطور میخواد نتیجه بگیره خدا میدونه تیمی مثل جزایر فارو هم جلو ایتالیا شاخ شده سایت گل امتیاز 5 رو به الکس داده و بالاترین نمره اینزاگی بود

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام دوستان من واقعا چه تیم ملی درست کرده این دونادونی ، جلوی جزایر فارو به زور دو بر یک میبریم ؟!؟!؟ اونم کی گل میزنه ، اینزاگی فسیل در حالی که ما مهاجمانی همچون تونی و جیلاردینو و بیانکی رو داریم که اصلا اسمی از اونها در لیست تیم ملی نبود ، واقعا متاسفم برای فدراسیونی که به این مربی اعتماد کرده با تشکر

shadman

shadman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2102 ارسال
اره واقعا.... دل پیرو رو تو اون بازیه بی اهمیت تو فرستاده بود.... تازه برد دلچسبی نبود

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21179 ارسال
یکی از دوستان من که هر از گاهی میره ایتالیا و میاد امروز چیز جالبی بهم گفت . گفت میدونی چرا توتی و نستا از تیم رفتند کنار ؟ گفتم نمیدونم . گفت میدونی الکس هم میخواست بکشه کنار ؟ گفتم یه جورایی . گفت میدونی چرا کاناوارو و بوفون هیچی نمیگن ؟ گفتم نه . گفت اینا همشون با دونادونی مشکل دارن و اونو مربی در سطح تیم ملی نمی دونند . گفت که وفتی توتی کشید کنار الکس هم میخواست بکشه کنار ولی گفتند تو بمون چون اگر تو هم بری کنار ایتالیا تیمی در سطح تیمهای درجه 2 بلکه 3 میشه و گفت کاناوارو و بوفون برای این نمیرن چون اگر اینا هم برن ایتالیا توی هر بازی 3 . 4 تا رو شاخشه . الکس با دونادونی آشکارا مشکل داره مثل بوفون ولی بخاطر تیم ملی ایتالیا موندن . این نشون میده دونادونی علاوه بر اینکه سواد مربیگری نداره محبوبیت هم نداره . چیزایی که لیپی هر دوشون رو داشت و ایتالیا رو بعد از 24 سال قهرمان جهان کرد . قضاوت با خودتون

saeed-nedved

saeed-nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3441 ارسال
آقا چرا آيتاليا رو کردين موضوع مهم آينجا خيلی ها هستند که يوونتوسی ان اما اصلا اعصاب آيتاليا رو ندارن

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
چون اکثرا طرفدار ایتالیا هستند.خود من هم طرفدار آرژانتینم و ایتالیا رو به خاطر یووه ای ها دوست دارم فقط. اما به احترام بچه ها که اکثرا ایتالیایی هستند موضوع مهمش کردم.چون توی بازی های اروپایی هم بودیم گفتم شاید بهتر باشه ایتالیا موضوع مهم بشه. فکر نمی کنم اینقدر ها هم مهم باشه این مسئله.حالا ایتالیا یه تاپیک عادی باشه یا مهم.چه فرقی میکنه ؟ -------------------- خود من شخصا از دونادونی خوشم نمیاد.فکر نمیکنم مربی خوبی باشی.حداقل جانشین لیپی نمی تونه باشه.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
دقیقا این مربی برای تیم بزرگی همانند ایتالیا کم و کوچک هست الان هم شرایط توی جدول خیلی مساعد نیست ولی خوب خطرناک هم نیست

الان توی جدول فرانسه 15 امتیازی هست
ایتالیا و اوکراین و اسکاتلند 12 امتیازی
و ما هنوز 6 بازی داریم

تصویر

saeed-nedved

saeed-nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3441 ارسال
ضمن آينکه آيتاليا در مقابل فرانسه ميزبانه و خيلی بعيده که امتياز از دست بده من فکر ميکنم چون که دونادنی يه ميلانيه تو نظرات بچه ها تاثير گذاشته و يه مقدار ناجوان مردانه به او حمله ميکنيد وگرنه همه ميدونن که آيتاليا يه تيم نتيجه گرايه و با همين روش هم قهرمان جهان شد(البته تو جام جهانی حرکات غير ورزشی هم به کارشون اضافه کردن تا هر طور شده قهرمان جهان بشن).

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی