پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

آتزوری

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
5760 پاسخ برای این موضوع

GG Buffon

GG Buffon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 828 ارسال
بازی بعدی ایتالیا با کی و کی انجام میشه؟؟؟

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
ايتاليا - تركيه با تشويق هزار كودك! ايران ورزشى - تيم ملى فوتبال ايتاليا امشب در شهر برگاموى ايتاليا در يك بازى دوستانه به مصاف تركيه مى رود. قهرمان جهان در حالى براى مسابقه امشب آماده مى شود كه بسيارى از ستاره هاى تيم به دليل مصدوميت و ناآمادگى نتوانستند ايتاليا را همراهى كنند. تمرينات آتزورى با استقبال گسترده اى از سوى هواداران برگزار مى شود. در آخرين تمرينات ملى پوشان چيزى قريب به هزار كودك مدارس ابتدايى براى تشويق ملى پوشان به محل اردو رفته بودند. روبرتو دونادونى سرمربى ايتاليا نيز كه پس از جام جهانى هدايت اين تيم را برعهده گرفته پس از پايان تمرينات در يك كنفرانس خبرى به سؤالات خبرنگاران پاسخ گفت: دونادونى در اين جلسه درباره انتخاب روكى مى گويد: او را به خاطر آنچه در اين فصل انجام داده و نه به خاطر قدردانى از دوران كارى اش دعوت كرده ام. آكوئيلانى را هم از تيم زير ۲۱ ساله ها آوردم. چون او جوان با ارزشى است و حق اش است كه به تيم ملى بيايد. سرمربى آتزورى سپس درباره توتى مى گويد: او خيلى فوق العاده است، مى توانم قول بدهم كه تا بازى بعدى در كنار تيم خواهد بود. اين تيم ملى نيست كه بايد دنبال توتى برود بلكه اين توتى است كه بايد دنبال تيم ملى برود. در اين جلسه در كنار دونادونى برخى بازيكنان هم حاضر بودند. آلبرتو جيلاردينو درباره دعوت دوباره به تيم ملى مى گويد: خيلى خوشحالم كه دعوت شدم. تمام حواس ام به بازى چهارشنبه است. پنجشنبه به ميدان باز مى گردم چون شنبه يك بازى خيلى مهم داريم. آكوئيلانى هافبك رم هم مى گويد: براى من بودن در تيم ملى نهايت آرزو است. درباره بقيه مسائل، دونادونى تصميم مى گيرد. اودو هم مى گويد: براى من مهم اين است كه پيراهن تيم ملى را برتن كنم. برايم مهم نيست كه يك بازى دوستانه است يا يك بازى دشوار. من در شرايط خوبى هستم و انگيزه زيادى دارم. اودو درباره آينده و احتمال پيوستن اش به ميلان مى گويد: اين شايعات براى من عجيب نيست. اكنون ۴ سال استاين مسائل را مى شنوم . من خوشحالم كه در لاتزيو بازى مى كنم و كاپيتان اين تيم هستم. هنوز ۲ سال قرارداد دارم اما اميدوارم بتوانم در لاتزيو بازنشسته شوم.

gigi_jon

gigi_jon

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 371 ارسال
باورم نمی شه در مقابله ترکیه مساوی کردیم آخه این جیلاردینویه چی کارس دو تا موقعیت رو از دست داد اون ماتراتزیم که دیگه قربونش برم بازیه خوبشو کامل کرد ;D

Guest_juve1897_*

Guest_juve1897_*
  • مهمان
اگه اشتباه تابلوی دروازبان ترکیه نبود شاید بازی رو میباختیم........

saeed-nedved

saeed-nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3427 ارسال
لات جنجالي هوادار آسيايي ايتاليا در جام جهاني فوتبال يك مفسر سرشناس فوتبال در چين چند ماه پس از اظهار نظر جنجالي درباره‌ي تيم ملي استراليا در ديدار جام جهاني 2006 برابر ايتاليا حرفه‌اش را از دست داد. ژوئن گذشته هوآنگ ژيان شيانگ، سي و هشت ساله برابر ديدگان ميليون‌ها تماشاگر تلويزيوني پس از پيروزي دقيقه آخر ايتاليا با پنالتي فرانچسكو توتي هيجان‌زده گفت:« گل! بازي تمام شد! ايتاليا پيروز شد! استراليا را شكست دادند! ايتالياي كبير! تولدت مبارك مالديني! فورتزا ايتاليا! (يعني زنده باد ايتاليا) اين پيروزي از آن ايتاليا، گروسو، كاناوارو، زامبروتا، بوفون، مالديني و هر كسي است كه عاشق ايتالياست. استراليايي‌ها بايد به خانه بروند. البته نيازي نيست راه طولاني را بپيمايند چراكه بيشترشان در اروپا زندگي مي‌كنند. بدرود!» مدتي پس از اين بازي ژيان شيانگ از گفته‌هايش ابراز پشيماني كرد. اما اين جملات به سرعت پخش و حتي به آهنگ زنگ گوشي تلفن همراه تبديل شد. ژيانگ هپينگ، يك مدير شبكه ورزشي در مركز تلويزيون ملي چين (CCTV) به روزنامه پكن گفت اين شبكه استعفاي هوآنگ ژيان شيانگ را پذيرفته است:« براستي استعفاي اين مفسر بي‌نظير تاسف‌برانگيز است.

saeed-nedved

saeed-nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3427 ارسال
ها مكزيكي‌ها با من تماس گرفتند پيروزي برابر استراليا نقطه كليدي مسيرمان به سوي قهرماني بود مارچلو ليپي در گفت‌وگوي طولاني با شبكه RAI Due درباره‌ي پيشنهاد مربيگري مكزيك و راز قهرماني ايتاليا در جام جهاني 2006 توضيح داد. ليپي به برنامه‌ي «Quelli Cheil Calcio» شبكه RAI Due گفت:« اخيرا اين جا حرف‌هايي درباره‌ي پيوستنم به تيم ملي مكزيك، ناپولي يا ميلان شنيده مي‌شد. به اين دليل كه تنها مربي هستم كه در حال حاضر خانه نشين هستم. پس براي حرفه‌هاي گوناگون تماس گرفتن با من آسان است. با صداقت كامل مي‌توانم به شما بگويم در اين داستان‌ها يك كلمه درست هم وجود ندارد. تنها ارتباط حقيقي كه داشتم، تماس تلفني بسيار ساده با يك مدير از فدراسيون فوتبال مكزيك بود.» پيشتر شايعه پيرامون رفتن سرمربي پيشين ايتاليا و يوونتوس به ميلان بود، با توجه نتيجه‌هاي نااميد كننده سرخ و سياه‌پوشان شايد اين اتفاق تا پيش از پايان فصل رخ دهد. اگر ميلان پيشنهاد دهد ليپي چه مي‌كند؟ پاسخ اين بود:« از هر پاسخي كه به اين پرسش بدهد، از آن برداشت نادرستي مي‌شود، نمي‌توانم درباره‌ي چيزي كه وجود ندارد حرف بزنم. به علاوه، هيچ نمي‌داند تا ماه مه چه سناريوهايي نوشته خواهد داشت.» ليپي درباره‌ي قهرماني ايتاليا در جام جهاني گفت:« ما پيروز شديم چرا كه نيرومند بوديم موضوعي كه حتي پيش از شروع جام با شكست دادن سه بر يك هلند و چهار بر يك آلمان در ديدارهاي دوستانه هم نشان داده بوديم. كار را با افراد اندكي پيرامون خود شروع كرديم براي همين آرامش داشتيم و فشاري را احساس نكرديم. هنگام بازگشت به ايتاليا دو ميليون نفر براي استقبال‌مان به فرودگاه آمدند.» مارچلو ليپي پيروزي در ديدار نفس‌گير مرحله دوم برابر استراليا را نقطه كليدي مسير قهرماني ايتاليا مي‌داند:« آن ديدار دشوارترين لحظه‌امان بود. كشيده شدن بازي به وقت‌هاي اضافي آن هم با ده نفر براي ما خوش‌آيند نبود. آن فرار فابيو گروسو - نشانه ديگري كه اين تيم تنها به شكست دادن حريفانش فكر مي‌كرد - ما را پيروز كرد و به بازيكنان روحيه بي‌نظيري داد. بازيكنان با هم حرف مي‌زدند و به يكديگر مي‌گفتند كه جام فرصتي است كه نمي‌توانند آن را از دست بدهند. نيازي نبود به آنها اين حقيقت را يادآوري كنم! آنها بسيار يكپارچه بودند و هدف يگانه‌اي داشتند، براي همين هم آمادگي كامل فرانچسكو توتي چندان مهم نبود. همه مي‌دانستيم كه او مي‌تواند در هر لحظه كاري بكند تا جريان بازي تغيير كند.» ليپي درباره‌ي توپ طلاي اروپا كه به فابيو كاناوارو مي‌رسد هم اظهار نظر كرد:« هفت ايتاليايي در فهرست پنجاه نفره بهترين بازيكنان قرار گرفتند كه دو نفر از آنها بالاي جدول قرار گرفتند (كاناوارو و بوفون). اين دستاوردي بي‌نظير و بهترين شيوه براي كامل كردن اين سال عالي بود. اگر توپ طلا به كاناوارو برسد، آن گاه براي بوفون كمي نااميد كننده خواهد بود. چرا كه سه هفته از او نام مي‌بردند، اما هر دو انسان‌هاي باهوشي هستند و مطمئن هستم كه مشكلي ميانشان وجود نخواهد داشت.»

gigi_jon

gigi_jon

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 371 ارسال
بازی بعده ایتالیا با کیه و کی؟

navid_nedved

navid_nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1988 ارسال
سرمربي تيم ملي ايتاليا گفت: "برخلاف تمامي شايعات، هيچ مشكلي با مهاجم تيم فوتبال آ اس رم ندارم." به نقل از سايت فوتبال ايتاليا، روبرتو دونادوني درباره شايعه اختلافش با مهاجم ملي پوش رم گفت: "مشكلي با فرانچسكو توتي ندارم." وي در اين زمينه تصريح كرد: "همواره با تمامي بازيكنانم در زمينه هاي مختلف گفت و گو مي كنم و توتي از اين قاعده مستثني نيست." سرمربي تيم ملي ايتاليا تاكيد كرد: "توتي بازي‌هاي خيلي خوبي را براي رم انجام داده و اين موضوع برايم خوشحال كننده است." دونادوني ادامه داد: "رم با درخشش توتي در جايگاه بسيار خوبي قرار گرفته و از مدعيان اصلي كسب قهرماني در مسابقات باشگاهي ايتاليا است." وي درباره شرايط مهاجم گلزن رم تصريح كرد: "بنا به خواسته توتي، وي در دوران استراحت به سر مي برد و به همين دليل از ميادين ملي به دور است و در صورت آمادگي روحي بالا مي تواند بار ديگر براي تيم ملي كشورش باتزي كند."

shaghayegh

shaghayegh

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 134 ارسال
بچه ها خبر دارین ایتالی داره میاد ایران؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!

gigi_jon

gigi_jon

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 371 ارسال
در ازای 750000یورو! البته اگه از محرومیت در بیایم تازه اگه اینا حاضر بشن یکم پول خرج کنن نوشته بود با خرج فقط250هزار دلار زیدان راضی می شه بیاد بشه مشاور ارشد فوتبال ایران!!!! من که خیلی دوس دارم ایتالیا بیاد با ایران بازی کنه حیف تو ورزشگاه رام نمی دن!! :-\ :'(

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
بازيكنان تيم ملي ايتاليا، قهرمان جام جهاني 2006 آلمان با دردسري تازه روبرو هستند. قهرمانان جام جهاني پنج ماه پس از كسب اين عنوان، در انتظار پاداش خود هستند. علت اين تاخير درگيري‌هاي حقوقي بر سر مرگ يك بازيكن جوان فوتبال است كه هفت سال پيش درگذشته است. جشن كاناوارو در پايان فينال برلين و بالا بردن جام قهرماني رقابت‌ها از سوي كاپيتان تيم ملي ايتاليا تصويري است كه بارها و بارها در اين پنج ماه از شبكه‌هاي گوناگون تلويزيون ايتاليا پخش شده است. اين شايد يكي از چند تصويري باشد كه از اين بازي‌ها در ذهن هواداران فوتبال ايتاليا نقش بسته است. تا جايي كه هر وقت حرف از فينال جام هيجدهم به زبان مي‌آيد، اين تصوير در اذهان مردم ايتاليا نقش مي‌بندد. اما، همه‌ي اين‌ها يك سوي جريان است و در سوي ديگر اين واقعيت قرار دارد كه لاجوردي‌پوشان هنوز هم در پي جايزه مالي وعده داده شده به آنها هستند. در ايتاليا بايد «صبر كردن» را به خوبي آموخت. اين كه قهرمانان جهان تا كنون حتي يك سنت از جايزه مالي خود را نديده‌اند، به مرگ جوان گمنامي بازمي‌گردد كه در سال 1999 درگذشته است. «امانوئله ريوا» نوجوان چهارده ساله‌ي خط دفاعي و كاپيتان ويسكونتيني دو دقيقه پيش از پايان بازي بيهوش شد و نقش بر زمين شد. او در راه بيمارستان جان باخت. كالبد شكافي‌ها نشان داد كه امانوئله به دليل نارسايي قلبي جان باخته است. به همين دليل والدين امانوئله از پزشكي كه در اين جريان اشتباه كرده است، شكايت كرده‌اند. اين پزشك ورزشي پيشتر امانوئله را معاينه كرده بود و حال او را مساعد تشخيص داده بود:« والدين امانوئله از فدراسيون فوتبال ايتاليا هم كه كار نظارت و كنترل سلامت ورزشكاران را بر عهده دارد، شكايت كرده‌اند. اكنون شش سال از اين جريان مي‌گذرد و دادگاه «ويگوانو» پزشك نامبرده را به مجازات تعليقي چهار ماهه محكوم كرده است. قاضي پرونده فدراسيون فوتبال ايتاليا را هم به پرداخت هفتصد و پنجاه هزار يورو جريمه محكوم كرده است. در اين ميان فدراسيون فوتبال ايتاليا هيچ واكنشي نشان نداده‌اند و اكنون سران فوتبال ايتاليا با حسابي خالي و دو مدعي و طلبكار روبرو هستند. بازيكنان تيم ملي ايتاليا كه پاداش خود را مي‌خواهند و والديني كه غرامت درگذشت فرزندشان را طلب مي‌كنند.

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان
بازی بعدی ایتالیا یه بازیه دوستانه هست با کویت در کویت .

imposible

imposible

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 125 ارسال
نمی دونم این مطلبو کجا بگذارم به این جا بیشتر مربوط بود! براى اولين بار يك مدافع بهترين فوتباليست جهان شد كاناوارو باز هم مهاجمان را ناكام گذاشت ندا كاظمى برندگان عنوان بهترين بازيكن جهان در گذر زمان ۲۰۰۶ - كاناوارو، ۲۰۰۵ - رونالدينيو، ۲۰۰۴ - رونالدينيو، ۲۰۰۳ - زين الدين زيدان، ۲۰۰۲ - رونالدو، ۲۰۰۱- فيگو، ۲۰۰۰ - زين الدين زيدان، ۱۹۹۹ - ريوالدو، ۱۹۹۸ - زين الدين زيدان، ۱۹۹۷ - رونالدو، ۱۹۹۶ - رونالدو، ۱۹۹۵ - جورج وه آ، ۱۹۹۴ - روماريو، ۱۹۹۳ - روبرتو باجو، ۱۹۹۲ - فان باستن، ۱۹۹۱- لوتار ماتئوس، كاناوارو در يك نگاه كاپيتان تيم ملى ايتاليا متولد ۱۳ سپتامبر ۱۹۷۳ (۳۳ ساله) در ناپولى ايتاليا است. قد: ۱۷۶ سانتيمتر، وزن: ۷۵ كيلوگرم، تيم هاى باشگاهى: ناپولى (۱۹۹۵ - ۱۹۹۱)، پارما (۲۰۰۲-۱۹۹۵)، اينتر (۲۰۰۴ - ۲۰۰۲)، يوونتوس (۲۰۰۶ - ۲۰۰۴)، رئال مادريد (۲۰۰۶). تاكنون ۱۰۵ بار پيراهن تيم ملى ايتاليا را پوشيده و گل نيز به ثمر رسانده است. اولين حضور ملى (۲۲/۱/۱۹۹۷) ايتاليا - ايرلند شمالى (۲ - صفر). آخرين حضور ملى (۱۵/۱۱/۲۰۰۶) ايتاليا - تركيه (يك - يك) افتخارات قهرمانى جوانان زير ۲۱ سال اروپا (۱۹۹۴) قهرمانى زير ۲۱ ساله هاى اروپا (۱۹۹۵) قهرمانى جام يوفا (پارما ۱۹۹۹) جام ايتاليا (پارما ۱۹۹۹ و ۲۰۰۲) قهرمانى اسكودتو (سرى A): (۲۰۰۵ يوونتوس) قهرمانى جام جهانى (آلمان ۲۰۰۶) توپ طلاى اروپا (۲۰۰۶) كاناوارو و باز هم كاناوارو. سال ۲۰۰۶ با يك جايزه پرافتخار ديگر براى كاپيتان تيم ملى ايتاليا همراه شد تا پس از بالا بردن جام جهانى و بوسه بر توپ طلاى اروپا، جام بهترين بازيكن جهان نيز به ويترين افتخارات فابيو اضافه شود. دوشنبه شب در سالن اپراى زوريخ مراسمى با شكوه برگزار بود. مراسمى كه طى آن بهترين هاى دنياى فوتبال معرفى مى شدند و فابيو كاناوارو هم در رأس اين قله ايستاد. بهترين بازيكن اروپا در حالى جايزه بهترين بازيكن جهان را هم دريافت كرد كه تا همين چند روز پيش همگان از رونالدينيو به عنوان برنده اين جايزه و تنها بازيكن جهان كه ۳ سال متوالى به اين عنوان رسيده نام مى بردند اما مگر مى شود در سال ۲۰۰۶ جايزه اى به بهترين بازيكن اهدا شود و كسى نام فابيو كاناوارو را فراموش كند. آراى مربيان و كاپيتان هاى تيم ملى جهان هم به كاناوارو رسيد تا ديگر هيچ كس در شايستگى كاپيتان آتزورى شك نكند. كاناوارو در سالن اپراى زوريخ درخشيد تا اولين مدافعى باشد كه اين جايزه را به خود اختصاص مى دهد. كاناوارو با ۴۹۸ رأى در رتبه اول بهترين هاى جهان ايستاد و زين الدين زيدان بازيكن اسطوره اى فرانسه همچون جام جهانى با ۴۵۴ رأى پشت سر كاپيتان آتزورى بايستد و همچون آن فينال تلخ باز هم رويارويى با يك ايتاليايى خاطره اى تلخ را براى او به همراه داشته باشد و ستاره بارسلونا هم كه چند ساعت قبل شكست در جام باشگاه هاى جهان را تجربه كرده بود با ۳۸۰ رأى در رتبه سوم ايستاد. با اين جايزه كاپيتان ايتاليا به هفتمين بازيكن جهان كه موفق شده در يك سال جايزه توپ طلا و بهترين بازيكن جهان را توأمان دريافت كند تبديل شد. قبل از او رونالدينيو (۲۰۰۵)، رونالدو (۱۹۹۷ و ۲۰۰۲)، ريوالدو (۱۹۹۹)، زيدان (۱۹۹۸)، وه آ (۱۹۹۵)، باجو (۱۹۹۳) و فان باستن (۱۹۹۲) به چنين افتخارى رسيده بودند. دوشنبه شب سالن اپراى زوريخ ميزبان ستاره ها و مردان بزرگ فوتبال جهان بود. كاناوارو جايزه اش را از رود گوليت ستاره هلندى فوتبال دريافت كرد در حالى كه سپ بلاتر، فرانس بكن بائر، لوتار ماتئوس و بسيارى از ستاره هاى امروز و ديروز فوتبال جهان من جمله رونالدو، پيرلو، داويدز، زيدان و... هم براى تبريك اين افتخار به او روى سن حضور داشتند. بازيكن رئال مادريد در لحظه دريافت اين جايزه گفت: من مى خواهم اين جايزه را به فوتبال ايتاليا تقديم كنم. همه از مشكلاتى كه قبل از جام جهانى داشتيم خبر دارند. اين اتفاق مى تواند تأثير مثبتى براى تولد دوباره فوتبال ايتاليا باشد. امسال سالى غيرقابل وصف بود، چون با يووه قهرمان سرى A شدم، قهرمان جهان شدم، توپ طلا را بردم و حال اين جايزه كه امسال را به سالى طلايى براى من تبديل كرد، از فيفا، مربيان ام و تمام هم تيمانم تشكر مى كنم. در اين مراسم نمايندگانى از رئال مادريد هم همراه كاناوارو بودند. رومن كالدرون مدير باشگاه، مياتوويچ مدير نقل و انتقالات، رونالدو و رائول مردانى بودند كه كاناوارو را از مادريد همراهى كردند. همچنين جايزه ويژه اى از فيفا براى جاچينتو فاكتى رييس فقيد اينتر و بازيكن سابق تيم ملى ايتاليا در نظر گرفته شده بود. بلاتر در هنگام اهدا اين جايزه گفت: من مى خواهم انسانى بزرگ هم در اين جشن شركت داشته باشد. افتخار مى كنم كه اين جايزه را به دختر فاكتى تقديم كنم. ۱۰ مرد برتر سال ۲۰۰۶ ۱ - فابيو كاناوارو ۲ - زين الدين زيدان ۳- رونالدينيو ۴- آنرى ۵ - اتوئو ۶- دروگبا ۷- كاكا ۸- بوفون ۹- پيرلو ۱۰- كريستيانو رونالدو

imposible

imposible

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 125 ارسال
درست چند دقيقه پس از مراسم اهدا جايزه فابيو كاناوارو به همراه رونالدينيو در سالن كنفرانس مطبوعاتى حاضر شدند. ۲ ستاره حال حاضر جهان با لبخندى برلب مقابل خبرنگاران نشستند. كاناوارو آرام است. لبخندى مى زند و مؤدبانه به سؤالات پاسخ مى گويد در حالى كه مى توان در چهره او هيجان برگزيده شدن توسط حرفه اى هاى دنياى فوتبال و تبديل شدن به بهترين بازيكن جهان و آنهم براى اولين بار به عنوان يك مدافع را ديد. <<< اين اولين بارى است كه بهترين بازيكن جهان مى شويد چه احساسى داريد؟ < اول، عصر به خير به همه شما. اينجا بودن افتخار بزرگى است. امسال يك سال غيرقابل تصور براى من بود. يك سال پراز موفقيت. چه احساسى دارد پوشيدن پيراهن شماره ۵ زيدان؟ - همه اين را از من مى پرسيدند. البته زمانى كه تازه به اسپانيا آمده بودم و من پاسخ مى دادم اين افتخار بزرگى است من اين شانس را داشتم كه پيراهن زيدان را بپوشم و اين برايم خيلى ارزشمند بود. همچون يك بچه از اين اتفاق خوشحال بودم. تا به حال هيچ مدافعى اين عنوان را نبرده بود. خود را پيروز يك نبرد سخت مى دانيد؟ < نمى دانم. فقط مى دانم كه خيلى سخت است يك مدافع خود را بين زيدان و رونالدينيو ببيند. فقط بودن در اينجا يك افتخار بزرگ است. من امسال بعد از قهرمانى جهان و توپ طلا نمى توانستم چيز ديگرى را بخواهم. مالدينى و روبرتو كارلوس بازيكنانى بودند كه هرگز به چنين افتخارى نرسيدند. < خيلى سخت است كه يك مدافع كنار بازيكنانى چون زيدان و رونالدو يا رونالدينيو بنشيند. من خوش شانس بودم كه اخيراً قهرمان جهان شديم. بعد از بردن توپ طلا با انتقادات زيادى روبرو بوديد در حالى كه اكنون مربيان و كاپيتان هاى تيم هاى جهان هم شما را انتخاب كردند. < اينجا بودن خيلى مهم بود. من با اين جايزه تمام منتقدان را ساكت كردم. مردم در طول سال ها مى پرسيدند چرا يك مدافع هرگز برگزيده نمى شود و وقتى به اين جايزه رسيدم همه انتقاد كردند. (کاپلو رو سانسور خواستم بکنم گفتم سانسور کردن خوب نیست شما نخونیدش!) اين مى تواند ستايشى از فوتبال كاپلو هم باشد. يك فوتبال تدافعى كه انتقادات زيادى هم در برداشته. من مى خواهم از تمام مربيانى كه تاكنون داشته ام تشكر كنم. كاپلو: ليپى و سايرين. چون آنها بودند كه توانايى هاى مرا به بهترين شكل هدايت كردند. اين درست كه بارسلونا فوتبال زيبايى ارايه مى كند اما آنچه در جام جهانى روى داد خيلى مهم بود. وقتى يك تيم به ميدان مى رود بيش از هر چيز به اتحاد و هماهنگى روحيه تيمى احتياج دارد. شما مى توانيد يك گل را از راه هاى مختلف بزنيد و پيروز شويد، اين است فوتبال كاپلو.

mohsen alex nedved

mohsen alex nedved

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 39 ارسال
اگه ميلاني ها رو از توش بردارند عالي است

Guest_mojtaba delpeiro_*

Guest_mojtaba delpeiro_*
  • مهمان
بابا دنیا آرزانتین که مافیای ایتالیا خرابش کرد همه اتفاقاتی که سر مارادونا افتاد تقصیر ایتالیا و مافیای ایتالیاست

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
من موندم ارژانتين بهجز باتي گل چي داشت؟

salim

salim

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 45 ارسال
مارچلو لیپی دیشب بعنوان بهترین مربی فوتبال تیم های ملی شناخته شد ! تبریک به لیپی و تیم ملی ایتالیا . 8)

MAD JUVE

MAD JUVE

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 555 ارسال
تا وقتی Aless Del Piero برنگرده تیم ملی رو بنداز دور

در ضمن هرچی لیپی واسه فوتبال ایتالیا اعتبار کسب کرده دونادونی با این تیم مسخرش داره به باد میده

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان
دل پیرو که تو تیم ملی هستش . در ضمن دونادونی هم تیم خوبی داره درست میکنه , فقط خدا کنه توتی هم برگرده تیم ملی , هدف بعدی فتح یورو 2008 است ...

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی

Google (1)