پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

1- جانلوئیجی بوفون - ‏Superman

* * * * * 6 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
6455 پاسخ برای این موضوع

AbolfazlMF

AbolfazlMF

ابولز

• اعضا
  • 1231 ارسال
  • LocationMashhad
7n9n96ya77agrcc1a5m8_thumb.jpg
کاش جای فیلمبردار نشسته بودم ...
آخه چرا اینقد خوبی تو ؟ هیچوقت نرو ، باشه ؟ :141:
  • GioVanni Agnelli, Orphée, MaMpIeRo و 17 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6395 ارسال
  • LocationRasht

واکنش ایموبیله بعد از تعویض پیراهن با بوفون :دی ...

09h_cqmejxuwsaeua8m_thumb.jpg

+ 6 بازیکن یووه در حال حاضر قرضی در کارارزه [30 % سهامش همونطور که میدونید مال بوفونه] هستن : ت.نوکی ، ل.بارلوکو ، ک.تاوانتی ، م.کاویون ، م.جربائودو و کایس...

lh6c_cqldwlvwsaa3fhd_thumb.jpg

• GioVanni Agnelli, juve's fan, Juventus FC و 21 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

They SURVIVED ... That's What Make Them Assets ! i

JB.png

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
یک دست جام باده و یک دست جعد یار, سیوی اینچنینی میانه میدانم آرزوست

uz04_img-20150928-0095_thumb.jpg

FirstSave#
Legend#
ggbN1#
  • Orphée, Juventus FC, mory و 21 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

______ Never chase a bitch _______

30aMak

30aMak

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 714 ارسال

gazzetta گزارش داده نام بوفون از لیست 59 نفره نامزد دریافت ballon d'or حذف شده!!!!

خنده دار نیس اگه نویر جز 3 نفر نهایی بوده چرا بوفون نباشه؟! بازیکن تیم نایب قهرمان اروپا و قهرمان سری A  اسمش تو لیست 59 نفره هم نیس!

• Orphée, MaMpIeRo, eⁿzº و 15 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

We believed we'd catch the rainbow, ride the wind to the sun, sail away on ships of wonder
But life's not a wheel, with chains made of steel
So bless me, come the dawn

-OMID-

-OMID-

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 508 ارسال
  • LocationTehran

^ مارچلو لیپی در ارتباط با این موضوع :

"من نمیخوام به کسی بی احترامی کنم ، ولی این خنده دار هست که جیجی جزو لیست 59 نفره نیست."

"من تصمیمات فیفا رو نمی فهمم و معیارهاشون برام قابل درک نیست ، ولی بوفون تو این لیست نیست ؟ من هیچ نظر حرفه ای برای این اتفاق ندارم. -از نظر تکنیکی توجیه پذیر نیست-."

"کل دنیا ارزش اون رو میدونن و عملکردش در سال 2015 رو دیدن."

• GioVanni Agnelli, Bianconero Amore, Orphée و 20 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

AICY-Personal-Branding-Marcello-Lippi-1.

Don Marcello Lippi

===============

Il Guerierro سابق

conte

conte

فیاض

• اعضا
  • 2941 ارسال
  • Location09112186468 امپراطوری جمهوری خودمختار بهنمیر

یکی به من بگه خب وقتی بوفن نیست دیگه نمیتونه بهترین دروازه بان جهان بشه ؟ یا انتخاب بهترین دروازه بان فرق داره؟

البته از این ور اگرم بشه جور در نمیاد مثلا میگن دخیا تو لیست هست نشد ولی بوفن شد که وضعیت داغونیه میگن اگه بوفن خوب بوده پس چرا تو 59 تا نیست ؟ !!!

آخرش که ما نفهمیدیم !!! یعنی واسه فیفا اینقدر درد داشته بوفن از فلسطین حمایت کرده؟ 

دیگه هر جور باشه دخیا که چشاش چپ و چوله هست تو منچستر هم کار خاصی نمیکنه و هر بازی گلم میخوره باختن هم که فرتی میبازن . من موندم خدایی این فیفا چقدر توش فساد هست . 

• Bianconero Amore, alexdelpiero, Escanor و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

:conte:  :conte:  :conte:  :conte:

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری
نیازی نیست بوفون تو لیست مضحک باشه...... حضرت اسمش نباید کنار این جک و جونورا باشه...... اسمش تو قلب تک تک ماست.... ما چن سالیه فهمیدیم چ خبره تو فیفا
  • Bianconero Amore, Orphée, eⁿzº و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال

طلا که پاکه , چه منتش به خاکه

خدامون اصلا نیاز به توپ طلا نداره. همین که هستش ، خودش طلاست ، اصلا خودش از طلاست ، توپ طلا برا چیشه ؟

• Bianconero Amore, eⁿzº, alexdelpiero و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

conte

conte

فیاض

• اعضا
  • 2941 ارسال
  • Location09112186468 امپراطوری جمهوری خودمختار بهنمیر

یکی جواب بده . انتخاب بهترین دروازه بان ربطی به این داره؟

• alexdelpiero, Escanor, Georgia و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

:conte:  :conte:  :conte:  :conte:

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6395 ارسال
  • LocationRasht

zkze_vako.jpg

ایجنتش : عملکرد بوفون در فصل پیش واسه همه گویاست. نمیدونم اگه تو لیست گنجونده میشد، میبردش یا نه...

ولی وقتی به بعضی اسامی که تو این لیست هستن نگاه میکنی، نبودن جیجی بدون شرحه! [اوسپینا! birgits_snill.gif]

فکر نمیکنم بشه گلری رو پیدا کرد که بهتر از جیجی کار کرده باشه اونم تو تموم جامها...

+ اینا هم تو لیست نیستن :

- بهترین مدافعمون در فصل پیش [بونوچی] x

- بهترین هافبکمون در فصل پیش [مارکیزیو] x

9tzw_6.png

• Bianconero Amore, juve's fan, Atomic Ant و 19 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

JB.png

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
مراسم انتخاب بهترین دروازبان ، از مراسم توپ طلا یا بالون دُر جداست ..
توی مراسم توپ طلا جوایز زیر اهدا میشه :
1 - توپ طلا بهترین بازیکن مرد
2 - توپ طلا بهترین بازیکن زن
3 - بهترین مربی مرد
4 - بهترین مربی زن
5 - جایزه بازی جوانمردانه
6 - جایزه برترین فدراسیون
7 - جایزه برترین گل سال موسوم به پوشکاش اِوارد
8 - لیست تیم منتخب سال

+ جالبه بگم اوج کثافت کاری و باند بازی فیفا اونجاست که بوفون تنها بازیکن تاریخه که توی 10 سال اخیر از سال 2004-05 تا 2014-15 جز همیشگی لیست 59 نفره بوده #ثبات #اوج .. حالا دقیقا امسال توی اوج کاریش توی یکی از پر کار ترین سالهای کرییرش جز این لیست نیست !! هرچند بعید نیست اصلا اوسپینا یا کاسیاس یا حتی خورخه کامپوس دروازبان افسانه ای مکزیک برنده این عنوان بشه

پی نوشت :
http://www.jamejamon...00883856785.jpg

کامپوس :1:
  • Bianconero Amore, Orphée, MaMpIeRo و 14 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6395 ارسال
  • LocationRasht

استاد اوسپینا در 2014-15 : 20 بازی / 47 سیو / FA کاپ [یه دونه بازی هم نکرد]

بوفون در 2014-15 : 47 بازی / 96 سیو / دابل داخلی + فینال CL .....

+ بوفون در 2014 : این روزا یه گلر اگه بخواد توپ طلا رو بگیره، باید اتفاقات خارق العاده ای بیوفته.

جایزه به بهترین بازیکن نمیرسه، به بازیکنی میرسه که در بازیهای بیشتری پیروز شده و در اون پیروزیها بیشترین نقش رو داشته...

++ بیخی... بازیکن ماه یوونتوس شد... :-)

• Bianconero Amore, Atomic Ant, MaMpIeRo و 17 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

JB.png

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال

جانلوییجی بوفون سرانجام به حرف آمد. در حالی که نام دروازه بان بزرگ تاریخ فوتبال جهان به طرز عجیب و مشکوکی در لیست نامزدهای توپ طلا قرار نداشت و دیوید اوسپینا یا ماسیمو لونگو از کویینز پارک رانجرز، این جا را اشغال کرده بودند، مطبوعات و طرفداران فوتبال در جهان به لیست فیفا اعتراض کردند.

دقایقی قبل جیجی بوفون درباره اتفاقات امروز در فیسبوک خود نوشت:

امروز صبح، در روزی مانند روزهای دیگر، به موبایلم نگاه کردم و تحت تاثیر پیام های حمایتی و اتحادی قرار گرفتم که نه به خاطر نبودن من در لیستی 50 یا 60 نفره برای توپ طلا، ارسال شده بود. اگر بخواهم با شما صادق باشم باید بگویم که اصلا نمی دانستم امروز این لیست منتشر می شود و از احاطه شدن توسط این همه آدم، سورپرایز شدم.

بوفون ادامه داد:

احتمالا شما حدس زده اید که من سالهاست به خوش بینی ناعلاج مبتلا هستم! پس برایم سخت است که احساس رنجش، نا امیدی و بالاتر از همه، کناره گیری کنم. پس می دانید که از این اتفاق چه چیزی برای خودم بر می دارم؟ بغل کردن های خودجوشی که صبح امروز از هزاران نفر گرفتم و البته رسانه هایی که به خروج من از لیست واکنش نشان دادند. از شما متشکرم. واقعا موجب دلگرمی من شدید. این اتفاق محترم، به هیچ عنوان مایه خجالت زدگی من نیست، بلکه آن را به هزار و یک دلیل دوست خواهم داشت.  

جیجی در پایان گفت:

می دانید، یک چیز شخصی بود و اثبات کننده  این که من فرشتگانی که مراقب من در بهشت هستند نداشتم و ندارم. من چیزی را که بهم داده شد را گرفتم و با توجه به چیزی که به آن همیشه کم توجهی می شود، به اینجا رسیده ام. دلایل زیادی دیگری هم وجود دارد اما بالاتر از همه می خواهم به این فکر کنم که شما به من به عنوان یک ایتالیایی بین ایتالیایی های دیگر اهمیت می دهید و همچنین به عنوان یک ایتالیایی در سراسر جهان که این مسئله این ماجرایی خارق العاده در زندگی را زیباتر هم می کند.  البته که صادقانه به شما می گویم که فکر می کردم جزو پنج دروازه بان برتر فصل گذشته بودم و این فکر به ذهنم خطور کرد. بسیار بسیار متشکرم. برای نوشتن این مطلب، وقت گذاشتم تا شخصا آن را بنویسم، زیرا شما به من حس احترام دادید و احترام و حمایت شما را با هیچ چیز عوض نخواهم کرد.

یک بغل. جیجی

منبع : طرفداری

• Atomic Ant, MaMpIeRo, eⁿzº و 17 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Mohammadreza Bianconeri

Mohammadreza Bianconeri

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 299 ارسال
  • Locationتهران

9rdr75j19kcu8dgck24u.jpg

012d5hoeqhm7omq8mipq.jpg

بی شک توپ طلا هنوز لیاقت دستان تو را پیدا نکرده سوپرمن عزیز 

و کماکان باید حسرت لمس دستان تورا بکشد ....

• Bianconero Amore, alexdelpiero, tecra و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

y183136_.jpg

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
"می دانید، یک چیز شخصی بود و اثبات کننده این که من فرشتگانی که مراقب من در بهشت هستند نداشتم و ندارم "

تو سوهان روح و عذاب خیلیا شدی کاپیتان و .. کابوس همه مهاجم ها ، کابوس اسپانسر پرستان یوفا ، کابوس دو قطبی های الپلاستیکو .. چقدر لذت بخشه این حسادت ها و شکنجه ها !
  • Bianconero Amore, Atomic Ant, MaMpIeRo و 15 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6395 ارسال
  • LocationRasht

بلحاظ متوسط سیو به ازای شوتهای به سمت دروازه، با 78.2 % سیو دارای بهترین آمار بین گلرایی هست که 35 یا +35 شوت به سمت دروازه شون شلیک شده در UCL... #بوم #فیفاز #لجند

+ عکسایی که خودش تو فی**** شیر کرده :

h583_1_thumb.jpg  6jzs_2_thumb.jpg  ck3r_3_thumb.jpg  ib3v_4_thumb.jpg  ovs0_5_thumb.jpg

• GioVanni Agnelli, Bianconero Amore, Atomic Ant و 18 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

JB.png

Georgia

Georgia

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2610 ارسال

نظرات افراد مختلف در مورد نبودن اسم بوفون :2:

روی عکیس کلیک کنید :1:

p54l_12096210_897205803700689_7409213717

• Bianconero Amore, Orphée, Atomic Ant و 17 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Si puo dare di più perchè è dentro di noi
si puo osare di più senza essere eroi
come fare non so non lo sai neanche tu
ma di certo si può ... dare di più

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6395 ارسال
  • LocationRasht

مالدینی در مورد نبودن بوفون در لیست توپ طلا :

ir4u_mal.jpg

نمیتونم درک کنم چه پارامترهایی برای این انتخابها در نظر گرفته میشه. مضحکه..

بوفون؟ هنوز تو 38 سالگی یکی از 3 دروازه بان برتر دنیاست. حالا نویر و کورتوآ اوکی ولی براوو؟ اوسپینا؟ واقعا چطوری میشه؟

بوفون یکی از ستونهای یوونتوسی بود که دابل داخلی کرد و به فینال لیگ قهرمانان رسید...

آیا سیو بوفون مقابل شوت دنی آلوز در برلین رو دیدن؟ شوربختانه این جایزه ایه که سلیقه ای شده در فیفا و برا همین میشه فهمید که چرا همچین اتفاقی افتاده..

بعضیا بخاطر اسمشون تو لیست هستن ولی جیجی فراتر از اسمش، بخاطر عملکردش لایق قرار گرفتن در این لیست بود

قبلا و تحت نظر فرانس فوتبال، اتفاقات عجیب و غریبی می افتاد ولی الان بدتره! وقتی قرار باشه که باشگاه های و فدراسیونهای خاصی رو راضی نگه داری،

جایزه، ارزشش رو از دست میده. بوفون بدون شک بهترین گلر این دورانه.. امیدوارم جیجی تو جام جهانی 2018 بازی کنه، ششمین جام جهانیش...

چون این یکی دیگه رکوردی جاودانه خواهد بود... سالها پیش به جیجی گفتم که رکورد بازیهای ملی رو خواهد شکوند ولی مخالفت کرد و معتقد بود که تو 30 سالگی بازنشست میشه...

• GioVanni Agnelli, Bianconero Amore, Atomic Ant و 20 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

JB.png

Donnie

Donnie

تیفوسی تیفوس

• اعضا
  • 1837 ارسال
واکنش ها به حذف نام بوفون از لیست توپ طلا ادامه دارد....

64532381401485413619.jpg

کاپیتان یوونتوس پس از حذف در لیست اولیه بازیکنان نامزد توپ طلای امسال، حمایت های بزرگی از طرف جامعه ی فوتبال دریافت کرده است. برخی از بزرگان فوتبال ایتالیا و جهان، سرمربیان و بازیکنان در این مورد صحبت کرده و از عدم حضور نام بوفون در این لیست شگفت زده شده اند.

روز جمعه اسامی 59 بازیکن شامل پنج دروازه بان اعلام شد که نام بوفون دروازه بان یوونتوس در بین آن ها دیده نمی شود. اسامی دروازه بانانی همچون مانوئل نویر، تیبو کورتوا، دیوید ده خیا، کلودیو براوو و دیوید اوسپینا دیده می شود در حالی که از بوفون که یکی از ستون های اصلی یوونتوس در موفقیت های این تیم در فصل گذشته بوده، صرف نظر شده است.

دمتریو آلبرتینی رییس سابق فدراسیون فوتبال ایتالیا در این باره می گوید:

" هنگامی که در مورد حذف نام بوفون از لیست اولیه بسیار شگفت زده شدم، این یک رسوایی برای فوتبال است. اگر بخواهم به فردی رای بدهم، بدون شک بوفون را انتخاب خواهم کرد."
" صرف نظر از اسامی که در لیست دیده می شود به هر حال رای من بوفون خواهد بود. بوفون شایسته ی توپ طلا است و هیچ شکی در آن نیست."

خاویر زانتی اسطوره ی باشگاه اینتر نیز از نبود نام بوفون در لیست اولیه توپ طلا شگفت زده شده است:

" آنچه که بوفون  تاکنون در طول دوران حرفه ای خود برای باشگاه و تیم ملی کشورش انجام داده است و در حال انجام دادن آن است کاملاً واضح است، نمی دانم به چه دلیلی او در لیست توپ طلا قرار ندارد."
" او در یک فصل فوق العاده همراه با یوونتوس در آستانه ی کسب سه گانه بود."

همچنین دیدیه دشان سرمربی سابق یوونتوس و سرمربی فعلی تیم ملی فرانسه در این باره می گوید: " این رفتار غیرمنصفانه و غیر قابل درک است"

هم تیمی های اسطوره ی بانوی پیر نیز در حذف نام او در لیست اولیه توپ طلا واکنش نشان داده اند. پائولو دیبالا در این باره به اسکای اسپرت ایتالیا گفت:

" برای من بسیار عجیب است که بزرگ ترین دروازه بان تمام تاریخ فوتبال در این لیست قرار ندارد."

پائولو روسی ستاره ی سابق باشگاه یوونتوس و برنده ی توپ طلا نیز در این باره در مصاحبه با مدیاست گفت:

" بوفون می بایست همراه با فابیو کاناوارو توپ طلای سال 2006 را بالای سر می برد. من فکر می کنم امسال نیز سال فوق العاده ای برای او بود."
" او هنوز می تواند کارهای باورنکردنی انجام دهد و حتی با عملکردهای اخیرش به نظر می رسد حتی 15 سال جوان تر شده است. برای من از دیدگاه اخلاقی او برنده ی واقعی توپ طلا است."

zs96_09331954287134591688.jpg

• Bianconero Amore, Atomic Ant, eⁿzº و 15 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Donnie

Donnie

تیفوسی تیفوس

• اعضا
  • 1837 ارسال

آماری از افتخارات، عملکرد کلی و عملکرد فصل 2015-2014 برای کاپیتان بوفون که توسط گازتا منتشر شده است

18585337110283067183_thumb.jpg

[برای مشاهده ی تصویر در اندازه ی واقعی بر روی عکس کلیک کنید، حجم: 104 کیلوبایت]

آمار گویا همه چیز است :worship: ..

به قول رابرت سامورایی  :1::

# The Truth is so so Simple #

• Bianconero Amore, juve's fan, MaMpIeRo و 16 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی