پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

1- جانلوئیجی بوفون - ‏Superman

* * * * * 6 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
6455 پاسخ برای این موضوع

ERF_JU

ERF_JU

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 610 ارسال
  • LocationUrmia

واقعا واقعا واقعا چطور همچین چیزی ممکنه؟ تازه فهمیدم  ذهنم داره مث قطار سوت میکشه !!!!!!!!!!!!

خدایی با چه رویی این کار قبیحانه رو انجام دادن ؟ بهترین گلر دنیا تو سال اخیر هر کور و کر و مونگولی بدون حرف میشد بفهمه که بوفونه آخه چرا اینقد مارو عذاب میدن با این غرض ورزیا آخه چه گناهی کردیم که عشقمون یه روز خوش ندیده تو این فوتبال آخه چرا آخه چرا....

واقعا نمیتونم هضم کنم مگه میشهههههه؟ الان بهترین گلر سال هم شک نکنین از بین اون 5 نفر دلقک انتخاب میکنن امید نداشته باشین چه این جایزه مرتبط باشه با این لیست چه نباشه ....دیگه نمیان کسی که اسمش تو لیست نیس رو انتخاب کنن وای بر فیفا وای بر فیفا ننگه ننگ...

من نمیگم بوفون امسال برنده توپ طلا میشد نه ولی جزو 3 نامزد نهایی کمترین حقش بود و فک میکنم همه هم اجماع داشتن رو این موضوع واقعا چنین رسوایی باید تو تاریخ نوشته بشه خیلی ظلمه خیلی....برا مایی که دلمونو خوش کرده بودیم که یوونتوسمون که نتونست برنده اروپا باشه حداقل نماینده هاش بتونن این دردو کم کنن سال بعد و به این امید از شب فینال تا کنونو سپری کردیم بخدا....شک نداشتم که جیجی انتخاب میشه اصلا میگفتم از هر نظر حساب کنیم دیگه روشون نمیشه انتخابش نکنن جیجی رو ولی میبینم این حرومیا خیلیییییییییییییییییی وقیح و ............... هستند، جای خالی رو با هر چی دلتون میخاد پر کنین

کاپیتان شرمندتم شرمنده اخلاقتم شرمنده بزرگواریتم آخه چرا هر روز با این حرفا و رفتارات بیشتر عاشقمون میکنی آخه چرا به فکر دل ما نیستی که وقتی بری وقتی همه این خوبی ها رو با خودت از زمین فوتبال ببری ما به چه امیدی فوتبال ببینیم... { شکلک گریه با نهایت درد ...}

• Bianconero Amore, Orphée, Atomic Ant و 14 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
تصویر
________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Proud_of_Ju#

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال

image_128.jpg

با اینکه از این omar خوشم نمیاد ولی این یکی رو خوب کشیده.

اشاره داره به گل به خودی که چند روز پیش داشت

• Bianconero Amore, MaMpIeRo, eⁿzº و 18 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

30aMak

30aMak

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 714 ارسال

آماری از افتخارات، عملکرد کلی و عملکرد فصل 2015-2014 برای کاپیتان بوفون که توسط گازتا منتشر شده است

18585337110283067183_thumb.jpg

[برای مشاهده ی تصویر در اندازه ی واقعی بر روی عکس کلیک کنید، حجم: 104 کیلوبایت]

آمار گویا همه چیز است :worship: ..

به قول رابرت سامورایی  :1::

# The Truth is so so Simple #

فکر می کنم اسکودتوی 8 باید باشه نه 6!

• The_God_of_Goalkeepers , El rey leon, Signora Omicidi و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

We believed we'd catch the rainbow, ride the wind to the sun, sail away on ships of wonder
But life's not a wheel, with chains made of steel
So bless me, come the dawn

Donnie

Donnie

تیفوسی تیفوس

• اعضا
  • 1837 ارسال

15391690553708068291_thumb.jpg 43704377915995562226_thumb.jpg

[برای مشاهده ی تصاویر در اندازه ی واقعی بر روی آن ها کلیک کنید، حجم 102، 92 کیلوبایت]

عاشق عکسش با بونوچ هستم  :worship:  :8: 

+ ببخشید این رو توی تاپیک آقامون میگم  :53:  :53: ، میزارمش توی اسپویلر  :nish: 

Spoiler

++ @ 30aMak: دو اسکودتوی 2005-2004 و 2006-2005 حساب نشده...

• Bianconero Amore, mory, MaMpIeRo و 19 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3851 ارسال
  • LocationAhWaS

عدم انتخاب بوفون یه فاجع بزرگ برا فوتبال هست و درک چنین مسئله ای نه تنها برا هوادارای یوو بلکه برای همه فوتبال دوستان قابل هضم نیست . جمله مالدینی که میگه یادمون نمیره بلاتر جام جهانی 2006 رو به ما هدیه نداده اشاره بزرگیه به این که این نهاد فاسد همیشه بر علیه ایتالیا بوده و این خدا هست که همیشه روشون رو سیاه میکنه. باجو هم گفت که رسوایی کالچیاپولی نیست بلکه ندادن توپ طلا به دلپیرو هست اما رسوایی بزرگ تر از این رو تو تاریخ همیشه فیفا داشته و همیشه احجاف در مورد ایتالیا بوده. من به شخصه اصلا برام مهم نیست بوفون توپ طلا بگیره یا نگیره  من همین که به گواه اکثر فوتبال دوستان و کارشناسان بوفون برترین دروازبان تاریخ هست برام کفایت میکنه. اونا هم که نگن این ما یوو ای ها خوب مدیونم که بوفون چه شخصیت بزرگ دوست داشتنی و محبوب هست پس توپ طلا و عناوین برای شما ما با افسانه های خودمون دلخوشیم.

• Bianconero Amore, Orphée, mory و 18 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6396 ارسال
  • LocationRasht

زلاتان : بوفون تو لیست توپ طلا نیست؟ اون بهترینِ این پسته... ولی بهترین همیشه پیروز نمیشه...

7ci_zoli.jpg

• GioVanni Agnelli, Bianconero Amore, juve's fan و 25 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

They SURVIVED ... That's What Make Them Assets ! i

JB.png

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6396 ارسال
  • LocationRasht

بازیکنای تیم ملی به منظور گرامیداشت رسیدن بوفون به رکورد 150 بازی ملی، #1 اش رو به تن کردن...

1pxd_1.jpg

e2hg_2_thumb.jpg  5el_3_thumb.jpg

ایلاریا دامیکو -زیدش- هم گفته : جیجی بعد از دیدن حمایت هاتون خیلی خوشحال شد و اینا...

• GioVanni Agnelli, Bianconero Amore, mory و 21 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

They SURVIVED ... That's What Make Them Assets ! i

JB.png

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3851 ارسال
  • LocationAhWaS

اقام بوفون هم واسه بازی امشب گفته  نباید هیچ بهانه ای برا صعود به یورو داشته باشیم و باید امشب صعودمون رو قطعی کنیم. امیدوارم امشب هم شاهد یه کلین شیت تاریخی از بوفون باشیم. :8:

• Bianconero Amore, MaMpIeRo, alexdelpiero و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

مصاحبه هندونه ، ملقب به هندانوویچ :nish: :

• بازی ۱-۱ ریمینی با یوونتوس؟ آن بازی اولین بازی ام با ریمینی بود و من اشتیاق زیادی داشتم ، چون اولین باری بود که یوونتوس با ریمینی مسابقه می داد ، ما بازی فوق العاده ای انجام دادیم و الساندرو ماتری انزمان در با من همبازی بود. اما آنها در دروازه بوفون را داشتند و بازی مساوی تمام شد.
  • بوفون خارج از لیست توپ طلا ، بی عدالتی یا اشتباه؟  یک اشتباه.
  • جیجی هنوز یکی از ۵ دروازبان برتر جهان است؟ بله
  • وقتی بچه بودم او الگوی من بود و بازی او را تماشا می کردم و تحسینش می کردم.
  • چه چیزی را در بازی او می پسندم؟ او همیشه ریسک می کند و از دروازه بیرون می آید ، چه ارتفاع توپ کم باشد و چه نه. او یک فلسفه ی جدید در نقش دروازبانی ابداع کرد.
  • وقتی به سن بوفون برسم چکار می کنم؟ به دروازبانی ادامه می دهم ، مثل او.
  • آیا بوفون می تواند تا جام جهانی ۲۰۱۸ به بازی ادامه دهد؟ فقط خودش می داند.

• tecra, L'Avvocato, Escanor و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

“Heartbreak is how we mature… There is almost no path a human being can follow that does not lead to heartbreak.”

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

مصاحبه ی بعد از بازی با عنتر :‌

• پیشرفت هایی در تیم دیده می شود ، من دیدم که امشب ما بهتر شده ایم و  به زودی به جمع مدعیان باز می گردیم.
  • چند تن از مهم ترین بازیکنانمان از مصدومیت باز گشته اند ، ما به ارامی متوجه می شویم که در این فصل چطور هستیم.چنین بازی هایی امیدوار کننده هستند ، اما هنوز در جدول بسیار عقبیم و نمی توانیم بی خیال باشیم.
  • ما با  مربی روی سیستم های متفاوتی کار می کنیم ، نقشه مان این است که تا ماه مارچ در جدول صعود کنیم و یه این ترتیب برای رتبه های بالا رقابت کنیم.
  • مصدویت از ناحیه ی ساق پا؟ یک کوفتگی بود و من عملا ۶۵ دقیقه روی یک پا بازی کردم ، خوشحالم که توانستم تا پایان بازی در ترکیب باشم.
  • در مورد بازی چهارشنبه در برابر لیگ قهرمانان هم باید دید ، اما اگر نتوانستم ، نتو حاضر است و جایگزین من خواهد شد.

=-=-

دو تا سیو داشت امروز . بوفون نباشه انگار نصف تیم نیست ... 

• mory, MaMpIeRo, Numero Uno و 15 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

“Heartbreak is how we mature… There is almost no path a human being can follow that does not lead to heartbreak.”

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال

.“I was basically on one leg for 65 minutes”

44980231294146266397.jpg

وقتی که با یک پا هم، بهترینی...

• Bianconero Amore, mory, MaMpIeRo و 18 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

به بازی با مونشنگلادباخ میرسه. :worship:

• MaMpIeRo, alexdelpiero, tecra و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

حضرت :‌

• همه ی کسانیکه به دنبال فتح عنوان هستند آرزو داشتند ما در سن سیرو ببازیم.
  • همه می خواستند ما را تشییع جنازه کنند ، زیرا بسیاری وقتی یووه در میدان نباشد آسوده تر هستند.
  • اما اوضاع به این شکل نیست ، ما برای رتبه های بالا خواهیم جنگید.
  • اگر ما یک عملکرد متوسط در بازی یک شنبه ارائه می دادیم ، من با کسانیکه ما را مرده می پنداشتند موافق بودم ، اما ما قدرتمند بودیم و تیم به تدریج در حال مستحکم شدن است.
  • ما تا همین جا با رم ، ناپولی و اینتر بازی کرده ایم و همه خارج از خانه ، در حالیکه بقیه با چالش های کمتری مواجه بوده اند.
  • صحبت کردن در مورد اسکودتو در حال حاضر توهم است ، اما اگر ثبات خود را بازیابیم ، ثابت خواهیم کرد که مدعی هستیم.
  • در کریسمس امیدوارم که ۵-۶ امتیاز با صدر جدول فاصله داشته باشیم ، در حال حاضر ۹ امتیاد عقبیم که خیلی زیاد نیست.
  • در سن سیرو ، من دچار ضرب خوردگی شدید شدم اما فکر می کنم بهبود یابم.
  • در هر صورت مشکلی نیست ، زیرا ما بسیار خوش شانسیم که دروازبان ذخیره ی با کیفیت بالا داریم.
  • اگر نتو هم به جای من می امد هیچ چیزی عوض نمی شد.

• The_God_of_Goalkeepers , MaMpIeRo, Numero Uno و 16 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

VA}{ID

VA}{ID

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 656 ارسال

رياست افتخاري محترم باشگاه بايرن مونيخ آلمان

جناب آقاي بكن باوْر

با سلام، احتراما بايستي متذكر شوم كه متاسفانه اعمال بسيار بلندتر از كلمات فرياد مي زنند. لطفا تشريف ببريد و دروازه بان اعتماد به سقفتون رو جمع كنيد تا دوباره از اين سوتي ها نده. همچنين لطفا وجاهت فوتبالي خود را با اظهار نظر درباره حضرت بوفون زير سوال نبريد.

پيشاپيش از مساعدت جنابعالي كمال تشكر را داريم.

جمعي از هواداران باشگاه يوونتوس

:2laugh: والله

• Bianconero Amore, MaMpIeRo, Numero Uno و 15 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

D E L P I E R O

D E L P I E R O

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 1383 ارسال
  • Locationقزوین

تو ویکی هم چیزهای خوبی می شه پیدا کرد . کلین شیت جی جی مقابل اینتر 250 مین کلین شیت بوفون توی سری آ بود و بدیهی هم هست که چی چی بیشترین کلین شیت رو توی سری آ داشته

561 بازی تو سری آ بازی کنی و توی 250 تاش گل نخوری اینه جی جی بوفون 

• Bianconero Amore, alexdelpiero, tecra و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

adp.jpg

Sassan

Sassan

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1143 ارسال

سنگربان با تجربه تیم یوونتوس، جیانلوئیجی بوفون می تواند امشب رکورد دقایق بازی الساندرو دل پیرو در یوونتوس را بشکند.

دل پیرو با 48 هزار و 867 دقیقه بیشترین دقایق بازی را در تاریخ باشگاه یوونتوس در مسابقات رسمی به نام خود ثبت کرده و بوفون با 48 هزار و 794 دقیقه در رده دوم قرار دارد، بدین ترتیب بوفون به 73 دقیقه بازی کردن نیاز دارد تا بیشترین مدت زمان بازی در تاریخ باشگاه یوونتوس را به نام خود ثبت نماید.

• alexdelpiero, tecra, Escanor و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

juventus_wallpaper_by_harvy355-d5q4lea.j

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال

همونطور که در تصویر زیر می بینید تعداد کلین شیت های دروازبان های لیگ قهرمانان مشخصه که دیشب این رکورد توسط کاسیاس شکسته شد.

9s9qafrmwbota09qpzfc.jpg

بوفون کلا 37 کلین شیت داشته تو لیگ قهرمانان که با 14 تا کمتر از رتبه اول هستش

کاسیاس به لطف رئال مادرید در این رتبه حضور داره و دقیقا هموطنش هم به لطف بارسا در این رتبه حضور داره.

بوفون از سال 2006 به بعد واقعا لطمه زیادی در این زمینه خورده. به عبارتی چند سال رو به عشق یوونتوس اصلا در این بازی ها نبود و بعد ها هم که اومد واقعا تیم ضعیفی یوونتوس داشت.

شک ندارم اگر یک خورده تیم بهتربود الان با اختلاف زیاد رتبه اول رو داشت.

• Bianconero Amore, MaMpIeRo, alexdelpiero و 17 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

دیروز سر اون خروج اشتباه نویر به دوستم گفتم ( بارسائیه ) که فرق بوفون و نوئر دقیقا تو همین بازی مشخصه ، بوفون فوقش اون ضربه ی سر ولکات رو یا با جایگیری خوب می گرفت که نیاز نباشه اونجوری عین وزغ شیرجه بره ، یا فوقش گل می خورد که هیچ ایرادی هم براش وارد نبود چون خیلی نزدیک بود به دروازه ، اما سر صحنه مث آدم راحت خروج می کرد. در واقع تفاوت سبک بوفون با ابقیه همینه که باعث میشه خیلی از این آلمان فن های بچه سال ، وقتی واکنشش در برابر ضربه ی سر زیدان در ۲۰۰۶ رو می بینن ، بگن : خب توپ همون جایی زد زیدان که بوفون بود :2laugh:  در حالیکه این بوفونه که همه ی کارهای سخت رو آسون جلوه میده. اونم گفت اره ، اصلا بوفون بدونه به توپ نمی رسه ، نمی پره! ساده و باهوشه.

اما نوئر میاد تا بیست دقیقه بعد اون سیو هم با یک نگاه عاقل اندر سفیه به بقیه ی بازیکنا نگاه می کنه و اینجوریه که چوب خدا صدا نداره.

• juve's fan, Atomic Ant, MaMpIeRo و 18 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

behnam_juve

behnam_juve

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 475 ارسال
تقدیم به عشاق سوپر جی جی
l9u9weavg5ifxb5mxpfk.jpg
  • mory, MaMpIeRo, alexdelpiero و 15 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Sassan

Sassan

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1143 ارسال

کاپیتان بوفون در بازی مقابل آتالانتا از مرز ۵۰ هزار دقیقه بازی در سری آ عبور کرد.

:53:  :8:

1414628522548_wps_18_Juventus_goalkeeper

• mory, alex 4ever, tecra و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

juventus_wallpaper_by_harvy355-d5q4lea.j

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 1 مهمان و 0 عضو مخفی