پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

1- جانلوئیجی بوفون - ‏Superman

* * * * * 6 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
6455 پاسخ برای این موضوع

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال

فلش بک...

بخشی از کتاب زندگی نامه ی آنتونیو کونته با نام «سر، قلب و پاها»، نوشته ی آنتونیو دی روسا

buffon_conte_juventus_gi_rf_102911_20111

اسکودتو و پیام بوفون

روز چهارشنبه، 2 اُم ماه مه سال 2012

ورزشگاه جدید یوونتوس، دقیقه ی 85 اُم بازی یوونتوس - لچه، آندره آ بارتزالی توپ را به بوفون پاس می دهد، اما او نمی تواند توپ را به خوبی دریافت کند و برتولاچی، بازیکن لچه، توپ را در اختیار می گیرد... گل، بازی مساوی می شود، یک بر یک. تنها 5 دقیقه تا پایان بازی. «من دستان خود را به شکل غریزی رو سرم و در میان موهایم گذاشته ام، نه برای گلی که دریافت کردیم، برای بوفونی که شوکه زده شده است، یوونتوس لحظات حیرت انگیزی را سپری می کند، تنها دو بازی باقی مانده و فقط یک امتیاز جلو تر از میلان. بعد از سوت پایان بازی سعی می کنم بازیکنان را تشویق کنم. اما هنگام رفتن به خانه بسیار نا امید هستم.»

در نیمه های شب، کونته صدای رسیدن پیامی به موبایلم را می شنود، بوفون است: «متاسفم آنتونیو، من اشتباه کردم. ترجیح می دادم تا رباط پایم پاره شود تا چنین اشتباه گزافی را به ضرر یوونتوس مرتکب شوم. کونته هم به سرعت پاسخ می دهد: «تو نیاز نیست برای چیزی یا به کسی عذر خواهی کنی، چون سابقه ات برای همه روشن است. تو چیزهای زیادی به یوونتوس و تیم ملی ایتالیا داده ای. لازم نیست که پوزش بخواهی، نه از من، نه از هم تیمی هایت، نه از مدیران باشگاه و نه از هواداران. تو هر آنچه را که در اختیار داری به ما می دهی و در آینده نیز چیزهای زیادی به ما خواهی داد.»

...

• GioVanni Agnelli, Bianconero Amore, AAG و 20 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
46iy_b0ab42fcb7133122b38521d13da7120b_th

تلویزیون ملی ایتالیا در یک نظرسنجی از مردم در بین شخصیت های سیاسی فرهنگی هنری ورزشی و .. اقدام به پرسشی جالب کرد کـه جیانلویجی بوفون با بدست آوردن 70.23% مجموع آرا ، خاطره انگیز ترین شخصیت سرزمین چکمه لقب گرفت
  • Bianconero Amore, AAG, juve's fan و 18 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

______ Never chase a bitch _______

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3851 ارسال
  • LocationAhWaS

جدید ترین مصاحبه کنته در مورد بوفون:

139212081604507062225874-520x362.jpg

"یافتن صفتی دروصف جی جی دشوار هست. او یک قهرمان مثال زدنی است. من به عنوان یک بازیکن و یک شخص عادی او را تحسین می کنم. او هم بازی من بوده و در یوونتوس و اکنون تیم ملی ایتالیا دروازه بان تیمم است. :8: :8:

• Bianconero Amore, AAG, juve's fan و 17 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

Buffon-Press-Croatia490epa_0.jpg

جیجی بوفون تشخیص داده است که ایتالیا در برابر بلغارستان نیاز به بهبود عملکرد دارد ، ، اما اشاره ای کوتاه به بازنشستگی هم کرده است و گفته : "نمی خواهم به رکورد ۲۰۰ بازی ملی برسم" , عصر یکشنبه لاجوردی ها میزبان بلغارستان در استادیوم باربر-ِ پالرمو در مرحله ی انتخابی یورو ۲۰۱۶ خواهند بود. این بازی ۱۵۰ ـُمین بازی ملی دروازبان ۳۷ ساله برای کشورش خواهد بود.

•     قبول دارم ، این تعداد بازی زیاد محسوب می شود.امیدوارم آماده باشم و بازی های دیگری را هم در سطح بالا بازی کنم. مهم نیست که ۲-۱۰ یا ۳۰ تا خواهد بود. باید دید ، اما هدف من این نیست که به ۲۰۰ بازی ملی برسم و  بعد از ۴۰ سالگی هم بازی نخواهم کرد.
  •     آنچه در مورد تیم ملی فوق العاده است این است که هر بار احساس تازه ای وجود دارد.شگفت انگیز است که که هر بار بالغ ترمی شوم و از معنای آن آگاه می گردم. با این آگاهی نمی توانید مغرور و متکبر شوید.
  •     در این ۱۸ سال با تیم ملی ایتالیا ، من  فراز و فرودهای اشتیاق و در مقابل بی انگیزگی را مشاهده کرده ام.فکر می کنم این منعکس کننده ی حالت اجتماع و کشور هم هست.هواداران حالا به دیدن اتفاقات بزرگ خو گرفته اند و احساس می کنند که اشکالی ندارد که تعدادی از آن ها را از دست بدهند و به جای دیدن مسابقه برای خوردن پیتزا بیرون بروند.

ایتالیا به خاطر عملکردش در پیروزی ۱-۰ در برابر مالت مورد انتقاد قرار گرفت ، اما آنها پس از تساوی ۰-۰ کرواسی برابر آذربایجان صدرنشین گروه H رقابت ها هستند.

•     این گروه وضعیتی دارد که ۲ یا ۳ تیم برای صعود مبارزه می کنند ، پس طبیعتا ایتالیا به جایگاهی که به آن تعلق دارد یعنی یورو ۲۰۱۶ خواهد رسید.
  •     هر بار که با تیم های کوچکتر بازی کردیم ، همیشه انتقاد وجود داشته. رسانه ها و هوادارا به تعداد گلی که به ثمر رسانده شده نگاه می کنند ، اما گلزنی براربر تیمی که فقط روی دفاع تمرکز می کند آسان نیست.
  •     بازی با مالت ، بهترین عملکرد ایتالیا در یک دهه ی اخیر نبود ، اما منفی هم قلمداد نمی شود. ما ۱-۰ بردیم ، اما می دانیم که باید بهتر شویم.

i9ph01qw1o72b8kom5by.jpg

• AAG, juve's fan, Principino و 14 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

“Heartbreak is how we mature… There is almost no path a human being can follow that does not lead to heartbreak.”

AAG

AAG

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 301 ارسال
  • Locationتهران

m0wouyg8wzz9s1wjq85a.jpg

SOGNA CON ME

مردی از کاررا با چشمانی بسته سرود ملی را با شور و شوقی کودکانه می خواند

...

همانند یک جنگجو برای دفاع از سرزمینش آماده می شود

...

رابطه ای عاشقانه با پیراهن لاجوردی

29 اکتبر 1997 - 6 سپتامبر 2015

مردمان متعصب آتزوری 18 سال به دیدن رویاهایشان نشستند

داستان یک افسانه
داستانی که از اولین بازی برای ایتالیا در اکتبر 1997 تا به امروز، قدمت دارد. در هوای برفی شهر مسکوی روسیه، اولین بار برای آتزوری به میدان رفت، در دیداری که در دقیقه ی 32 بازی جانشین جانلوکا پالیوکا در درون دروازه شد و درست چند دقیقه بعد از ورودش به میدان یک واکنش به یاد ماندنی بجای گذاشت. واکنشی که حضور ایتالیا را در جام جهانی سال بعد تضمین کرد.

از آن موقع او در تمام شادی ها و غم ها با ما بوده ... از شکست ناراحت کننده! مقابل کره جنوبی در جام جهانی 2002 تا چهار سال بعد و بالابردن جام جهانی در سرزمین ژرمن ها

آنچه بیش از همه تحسین برانگیز ست، تعصب و وفاداری به پیراهن تیم ملی کشورش است

هیچ چیز مانع ادامه حضور او در آتزوری نمی شود مگر خواست خودش!

کمی به عقب تر، زمانی که به رکورد فابیو کاناوارو رسید:

"مساوی شدن با رکورد دوست صمیمی ام، آنقدرها هم باعث خوشحالی ام نمی شود ... اما رسیدن به 150 بازی ملی خیلی خوب خواهد بود"

...

و حالا 150 بازی ملی

در این سالها بوفون در همه حال همدم همیشگی ما بوده

درخشش او آنقدر مداوم و طولانی بوده که گاهی فراموش کردن ـه اینکه او چقدر خوب است، آسان می شود.

پس از نمایشش مقابل بلغارستان در پالرموی ایتالیا، روزنامه نگاران دور تا دور او جمع شدند و از وی در مورد واکنشش پرسیدند ... بوفون در پاسخ گفت:

"نمی دانم چرا تعجب کردید"

و بعد با لبخندی به راهش ادامه داد

بله ... او همه چیز را برای ما آسان جلوه می دهد!

iyvaizw23hcgawipcczr.png

Grazie GiGi

• GioVanni Agnelli, Bianconero Amore, juve's fan و 21 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

جیجی بوفون ۱۵۰ـ ُمین بازی ملی اش را با کلین شیت به پایان رساند ، این ۴۰۰ ـمُین کلین شیت دوران حرفه ای فوتبال اوست.

• نکته ی خوب این است که واکنش های من به پیروزی و کسب سه امتیاز کمک کرد. امشب که از نظر من فوتبال خوبی ارائه دادیم ، پیروز شدیم و صدرنشینی مان در گروه تثبیت شد.
  • ما موقعیت های زیادی خلق کردیم و شانس بالایی داشتیم تا اختلاف گل را زیاد کنیم ، این به نظرم مهم ترین نکته بود.
  • همچنین ما دروازه ی خود را بسته نگه می داریم و تیم هایی که اهداف والایی دارند اول از همه نباید گل های زیادی دریافت کنند.
  • ما روی زمین قدم گذاشتیم و تلاش کردیم آنچه مربی به ما گفت اجرا کنیم.مقابل مالت درست است که نسبت به امشب کم فروغ تر ظاهر شدیم ، اما ساماندهی و سبک خاصی از فوتبال را نشان دادیم.

79496558032754003852.jpg

• GioVanni Agnelli, AAG, juve's fan و 20 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

“Heartbreak is how we mature… There is almost no path a human being can follow that does not lead to heartbreak.”

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

دروازبان تیم ملی ایتالیا در مورد پیرلو گفت : فکر نمی کنم هنوز زمان خداحافظی برای آندره آ فرا رسیده باشد. بوفون در واکنش به انتقادها در مورد پیرلو و نیز حرف های ماروتا که اشاره کرده بود "هر بازیکن باید بداند چه زمانی برای خداحافظی مناسب است" صحبت کرد.

• حرف های ماروتا؟ او به یک نکته ی کلی اشاره کرد.
  • فکر نمی کنم هنوز زمان خداحافظی برای آندره آ فرا رسیده باشد.وقتی بازی حساس می شود و کسی نمی خواهد پا به توپ شود ، حضور کسی مثل او مایه ی آرامش است.او همیشه باعث راحتی ماست.

• AAG, juve's fan, Principino و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

t720zv4vzq1mqpnepcll_thumb.jpg

He's a blue-eyed man
The perfect body with perfect hands

...

The cover of a magazine
On Oscar night you thank the team

...

The fate of the world in your hands
Your victory speech of a promised land

یادمه اون اوایل که بوفون کاپیتان شده بود ، خیلیا می گفتن بوفون شخصیت کاپیتانی نداره و نمی تونه تو بحران ها تیم رو مدیریت کنه و اینا ، نمی دونم هنوز رو حرفشون هستن یا نه ، اما بوفون داره برای من فرارت از یک اسطوره ، به یک قدیس تبدیل میشه  ، واکنش دیشبش به تیم برای کسب همین یک دونه امتیاز و خب شکست نخوردن دوباره تو ورزشگاه خونگی کمک کرد. این واکنشش بعد از ون واکنشش به ضربه ی سر پیپو تو فینال ۲۰۰۳ ، دومین واکنش ماورایی بود که قطعا اگه بوفون رو نمی شناختم نمی تونستم باور کنم که یک انسان این حرکت رو تونسته انجام بده ، واقع چه طوری اینقدر سریع مغزش به دستای بی نقصش فرمان میده؟

به قول چارتار ، خوشا به من که دست تو پرواز هدیه می کند ...

تو فوق العاده ی کاپیتانِ من ...

• GioVanni Agnelli, AAG, juve's fan و 20 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6396 ارسال
  • LocationRasht

هفته اول رو هم 1-1 کردیم با روبور سیه نا تو آرتمیو فرانکی سیه نا... دقیقه 33 ارپن گل اولمونو زد ولی همون اوایل نیمۀ دوم بوستونی زد تو حالمون. اومدم یکم شرح و بستش بدم، دیدم کو حسش.. دوست هم ندارم جای کسی رو تنگ کنم...

در همین حد فقط بگم که حتی لیپی هم یه فصل [88-89] مربی کارارزه بوده... توییت خود لیپی :

pa66s6n4zqsyvay00gao_thumb.png

• Bianconero Amore, AAG, juve's fan و 18 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

They SURVIVED ... That's What Make Them Assets ! i

JB.png

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال

- اسکای اسپورت، فاصلۀ بین ضربۀ بازیکن کیه وو و سیو بوفون رو " 3 دهم ثانیه " عنوان کرد. :worship:

• GioVanni Agnelli, Bianconero Amore, AAG و 23 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

الگری ای امام ، الگری ای امام :دی

• بن شده
  • 3066 ارسال

- اسکای اسپورت، فاصلۀ بین ضربۀ بازیکن کیه وو و سیو بوفون رو " 3 دهم ثانیه " عنوان کرد. :worship:

ببخشید نتونستم اسپم ندم  :77:  :worship:  :77:  :worship:

• Bianconero Amore, AAG, mory و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Principino

Principino

Nothing really matters

• اعضا
  • 942 ارسال
  • LocationFar far away
من خیلی وقته به همه میگم بوفون بدون شک یه نابغس
اصلا" هیچ شکی تو این قضیه وجود نداره به نظرم
بوفون شاید از نظر شیرجه های بلندش نسبت به بعضی از دروازبانای بزرگ ضعیف تر باشه
ولی انقدر حساب شده جاگیری میکنه که نیازی نداره واسه خیلی از توپا به آب و آتیش بزنه یکی از دلیلایی که تو این سن هنوزم بهترینه همینه
واقعا" هرچی ازش تعریف کنیم کم گفتیم
احتمالا" شما هم یه سری رو دیدید که نویر رو بهتر از بوفون میدونن این یه چیز کاملا" عادیه! یادم نمیاد بوفون هیچوقت شیرجه های نمایشی زده باشه! و همین فرق یه دروازبان خوب با یه نابغه ی دروازبانیه! بدون اضافه کاری بهترین عکس العمل هارو انجام میده و این باعث میشه بعضی از سیوای غیرممکنش بیش از حد دیدنی باشه! چون هیچ بزرگنمایی و نمایشی تو کار نیست کاملا" به جا و طبیعیه
واقعا" سخته تصور روزی که بوفون تو دروازه یووه نباشه
ولی خدا رو چه دیدید! شاید یه نفر مثل بوفون پیدا شد
همونجور که زوف هم واقعا" نابغه بود و شاید کسی فکر نمیکرد یه روزی یکی مثل بوفون بیاد و یادشو زنده کنه و حتی از نظر خیلی ها از اون بهتر هم بشه!
در کل خدا کنه حالا حالاها به فکر خداحافظی نیفته
  • Bianconero Amore, AAG, Orphée و 22 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

marchisio_juve_applauso_2017_2018_356x23

And it's killing me when you're away
I wanna leave and I wanna stay
I'm so confused, so hard to choose
Between the pleasure and the pain

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3752 ارسال

نه خدا توانمش گفت نه بشر توانمش خواند .

• GioVanni Agnelli, Bianconero Amore, AAG و 20 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

ای به رویا سرسپرده با توام ای همه خوبی

راهی کدوم دیاری...

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال
واقعا این مرد فوق العاده س...فرا زمینیه....یه مثنوی برای توصیفش لازمه...اون شادی های آخر بازیش و اون نفسی که از ته دل به راحتی کشید نشون میداد که چه چه فشاری به عنوان لیدر تیم تو این مدت روش بوده...مرسی مرد...
  • GioVanni Agnelli, Bianconero Amore, AAG و 24 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال

اون دبل سیوش بی نظر بود... مرسی که هستی کاپیتان...

• GioVanni Agnelli, Bianconero Amore, AAG و 22 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

الگری ای امام ، الگری ای امام :دی

• بن شده
  • 3066 ارسال

گفتمتوپ توره رفت زیر طاق که آقا با یه شیرجه فوق العاده تماشایی توپ رو کشید بیرون از سه جاف گل  :worship:  :worship:  :worship:

• Bianconero Amore, AAG, mory و 16 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Hamed-Bianconeri

Hamed-Bianconeri

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 244 ارسال

عاشقتیم مرد  :53:

Gianluigi Buffon Crazy Double Save

• Bianconero Amore, Orphée, mory و 19 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

458v_1_3.jpg

-OMID-

-OMID-

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 508 ارسال
  • LocationTehran

You Are My God

c9o573jx2lgpav7lgkdg.jpg

Buffon's Brilliant Double Save Vs. Manchester City

• GioVanni Agnelli, Bianconero Amore, Orphée و 20 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

AICY-Personal-Branding-Marcello-Lippi-1.

Don Marcello Lippi

===============

Il Guerierro سابق

ERF_JU

ERF_JU

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 610 ارسال
  • LocationUrmia

کاپی چی بگم به تو آخه لامصب چقد خوبی تو بغضم گرفت وقتی اون دبل سیوو با تموم جونت سعی کردی انجام بدی تا عشقت تو بازی بمونه ...کار همیشگیت...بی شک 3 امتیاز که هیچی دلخوشی زندگیمونو مدیون توییم عشقم...هیچوقت نرو باشه؟ {شکلک چشای پر اشک و صدای گرفته با بغض}

• Bianconero Amore, Orphée, mory و 16 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
تصویر
________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Proud_of_Ju#

مهدی تورین . آتزوري

مهدی تورین . آتزوري

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 825 ارسال
فریادت . اخمت . نگاهت . خنده هات . راه رفتنت . تعجب کردنت . تبسم کردنت . سیو هات . دبل سیوهات . کلا همه کارهات
همه و همه
موهبتی الهی است برای همه عشقات .
حالا حالا ها ، عشاقت رو از این نعمتهای الهی محروم نکن
  • Bianconero Amore, AAG, Orphée و 16 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی