پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

ایتالیا - آلمان [مرحله یک هشتم]

* * * * - 1 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
319 پاسخ برای این موضوع

Aminvo

Aminvo

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1599 ارسال
با اینکه نیمه اول را بردیم ولی اصلا از بازی تیم ملی ایتالیا راضی نبودم و مشکل هم در خط هافبک هست و کیفیت بازیکن ها.
  • mory, alexdelpiero, El rey leon و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

[SIGPIC][/SIGPIC]

او با اینکه به ثروت دست یافت اما تمام آن را صرف تحقیقات علمی کرد و در فقر و بدهکاری در نیویورک در اتاق یک هتل فوت کرد
hey God, both of us know I had been born in wrong Geographical coordinates, please help me to move where I belong there.

tecra

tecra

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 2515 ارسال

تیم های ملی تا حالا با 3-5-2 مواجه نشدن..جلوی این ترکیب هنگ می کنن :1: ..خیلی راحت برای کناره ها فضا ایجاد میشه..

ولی کیفیت افتضاح بازیکنا بشدت راندمان این ترکیب رو پایین آورده..بخصوص دارمیان که خیلی ضعیف بازی کرد.. نمیدونم فلورنزی چپ میتونه بازی کنه یا نه ولی از این سمت و با حضور جاکرینی باید بیشتر موقعیت خلق کنن. مهاجما هم معمولی بودن.

زازا امیدوارم بیاد تو زمین و با اون مو خوشگله رو هوا درگیر بشه  :1:

خط دفاع بی نقص بود.. ولی اگه نیمه دوم عقب بکشن و تحت فشار قرار بگیرن شانس گل خوردن زیاد میشه.

کنته گفت ضدحمله بلد نیست ولی فکر کنم نیمه دوم یه نقشه هایی داشته باشه..

• mory, eⁿzº, El rey leon و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

RezaAlex

RezaAlex

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 243 ارسال
  • LocationPersian Golf

به این میگن یه تیم، داریم با این بازیکنا هم دنیا رو متحیر میکنیم.

ما ایتالیاییم. قهرمان جهانیم.

امشب حالمونو رو ابرا نگه داشتن. میریم برای بازی های بهتر.

ما فعل خواستن رو اینجا پیاده کردیم. آفرین کونته. آفرین کار گروهی. آفرین ایتالیا.

هرچی راجع به این تیم بگیم کم گفتیم.

لطفاً امشب دیگه انتقاد نکنین. بذارین حال امشبو کامل ببریم.

انتقادا بمونه واسه فردا

• eⁿzº, alexdelpiero, El rey leon و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

فوتبال بدون تو روح نداشت...

تصویر

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

چه خوش گفت ،با یک دفاع منطقی میشه یه بازی رو دراورد

• eⁿzº, El rey leon, D E L P I E R O و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

mee present

mee present

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1518 ارسال

چون تیم داره علی اصغری یا به قولی بازی مستقیم رو پیش می بره پس مهم نیست بین دفاع و حمله رو چطوری بچینه. به نظرم ولی اینسینیه رو داره حروم می کنه و زوج خط حمله داغونن. ایموبیله رو حداقل از اول بازی بده. برناندسکی هم عمرا بازی بده. در کل فقط دفاع ها کارت نگیرن زیاد چون دیگه علی اصغری نشه بازی کرد کار دیگه ای هم نمی شه کرد. :1:  :1:  :1:

به هر حال کنته هم خون ایتالیایی تو رگاشه. مربیه

• El rey leon, D E L P I E R O, RezaAlex و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4003 ارسال

صعودمون قطعی شد  حالا  عنوان سومیمون قطعیه دیگه ، اول بریم بالا میخوریم به کی ؟؟

• eⁿzº, D E L P I E R O, RezaAlex و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

RezaAlex

RezaAlex

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 243 ارسال
  • LocationPersian Golf

راحته راحت صدر رو گرفتیم امشب.

یه بازی دیگه ببریم صعود کردیم برا خودمون. سوئدم میتونیم بزنیم با همین تیم و کیفیت.

• eⁿzº, D E L P I E R O و AbolfazlMF از این پست تشکر کرده است

تصویر

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

الگری ای امام ، الگری ای امام :دی

• بن شده
  • 3066 ارسال

5vxenrjyrr2bipeu0o7k_thumb.jpg   c01a5akzsr2fg78sbhif_thumb.jpg

op6nvo53yijf81yoznp5.jpg

cotxiwc3p2z7ubnegysm_thumb.jpg   an13ws39r21ef8hqdyli_thumb.jpg   uqq96h8achh78z8lg5rf_thumb.jpg

کلیپ کوتاه خوشحالی بوفون 

:worship:  :worship:  :worship: 

http://s7.picofile.c...ilable.mp4.html

• mory, MaMpIeRo, eⁿzº و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

RezaAlex

RezaAlex

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 243 ارسال
  • LocationPersian Golf

اول گروه ما با تیم دوم گروه دی

ترکیه

اسپانیا

یا کرواسی

باید دید کی دوم میشه

• eⁿzº, El rey leon, D E L P I E R O و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4144 ارسال

یک پارادوکسی وجود داره و اون اینکه اگر دوم بشیم مسیر صعود تا فینال سهل تر است.

• eⁿzº, alireza.de710, D E L P I E R O و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

Sassan

Sassan

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1143 ارسال

برد شیرین ایتالیا با مغز متفکر کنته  :yes1:

euya_607758555_cv_6204_4e7fa126f7a664824

9xzf_607758555_jf_0141_5c4134171b87c27fb

z25l_607758555_jf_7667_8145bef81d091ef51

6atx_607758555_jf_7678_d84d125f0994cf90c

hd2w_607758555_cv_7631_ad3ef398f9db06aae

• mory, MaMpIeRo, eⁿzº و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

juventus_wallpaper_by_harvy355-d5q4lea.j

RezaAlex

RezaAlex

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 243 ارسال
  • LocationPersian Golf

تیم دوم گروه ما هم یا با پرتغال میخوره یا یا ایسلند یا اتریش یا مجارستان

• MaMpIeRo, eⁿzº, El rey leon و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

RezaAlex

RezaAlex

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 243 ارسال
  • LocationPersian Golf

کونته به رای اسپرت گفته هنوز کاری نکردیم. اما امیدواریم که این جوونا به حقشون برسن.

من تنها به این اهمیت میدم که یک تیم هستیم، نه بیشتر.

من 23 بازیکن دارم که کنار هم خوشحالن.

• MaMpIeRo, eⁿzº, El rey leon و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

MaMpIeRo

MaMpIeRo

تیفوسی الساندرو

• اعضا
  • 2442 ارسال

بخــــاطر بـــــووفــون قهرمــــان بشیــد !!!

• eⁿzº, alireza.de710, El rey leon و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

8

Claudio

amir_adp

amir_adp

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 111 ارسال

دمشون گرم ... مرسی کنته

بازیکنا از نظر روحی کاملا آماده بودن که بخش عظیمیش بر میگرده به روحیات سرمربی ..

الان به شدت منتظر پست تحلیلی محمد موحا هستم و تمجید از مربی مورد علاقه اش :135555:

• MaMpIeRo, El rey leon, tecra و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

جیجی :

مارکیزیو، تنها بازیکنی با رنگ سیاه و سفید که من می شناسم!

Juventus_1.jpg

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

یه گل جیاکرینی یباعث میشه تا اخر  تحملش کنین

تبیریک خیببلی عالی یبودیم 

• eⁿzº, alexdelpiero, El rey leon و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

بازی پر فشاری بود . سراسر استرس و هیجان . 

در مقایسه با بلژیک واقعا فقر بازیکن تو چشم بود . هر سمت رو نگاه میکردی یه بازیکن فوق العاده تو ترکیبشون بود . 

مهمترین نکته منفی بازی کارت گرفتن کیه لینی و بونوچی . 

نفهمیدم جاکرینی چطوری شد بهترین بازیکن زمین ؟! دو بار متوالی با توپ لو دادن بد موقع باعث شد بدجور ضدحمله بخوریم و از اون سمت هم کاندروا به نظرم واقعا ضعیف بازی کرد . بارتزالی برای پوشش کاندروا جلو میومد و پشت سر بارتزالی خالی میشد

فقط مشکل اینجاست که هم جاکرینی گل زد و هم کاندروا پاس گل داد 

از اون طرف هم بلژیک ی ستاره داشت تو ترکیب به نام کورتوا . چقدر توپ در آورد . 

تو جمله آخر هم بگم خلق موقعیت با وجود همچین بازیکنایی واقعا هنره اگه بازیکنای لول بالاتری داشتیم خیلی زودتر نتیجه میگرفتیم و این همه استرس تو همین بازی اول متحمل نمیشدیم

• mory, MaMpIeRo, eⁿzº و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

کسی جز تو چون تو برای زمان بزنگاه نیست

wk2z_20687957708504295777_thumb.jpg

تو به شکلی عجیب و غریبانه در مسلخ من یاوری

Escanor

Escanor

Goodbye Baby

• اعضا
  • 1312 ارسال

پرت و پلاهایی از من :

1.دارمیان چه قدر بد بود . فن خال چی به سر این بچه آورده ؟

2.بازی امشب شاید بهترین بازی جام بود و بعدش به نظرم بازی آلمان بود بعد انگلیس و بعد سوئد . البته ممکن یه بازی رو یادم رفته باشه نمیدونم ولی خب مهم نیست چون اگر شما یه بازی رو بگید من میگم " نه . به نظرم بد بود و البته این نظر شخصی منه " در حالی که یادم رفته بوده اون بازی رو و میدونستم خوب بوده ولی نمیخوام کم بیارم و با جمله ی طلایی " البته این نظر شخصی منه " همه چیز به خوبی و خوشی حل میشه و تنها ایرادی که گرفته میشه گند بودن سلیقه ی شخصی منه .

3.جاکرینی یه جو عقل داشت بازیکن بزرگی میشد . جدا از اینکه سرعت و تکنیک خوبی داره که امشب خیلی به کمک تیم میومد ، در مجموع بد بازی کرد . بحظه ای که توپ رو دقایق آخر بازی برد کنار زمین و کوبید به بازیکن بلژیک که اوت بگیره و وقت رو تلف کنه ، بعد از گلی که زد اوج بازی امشبش بود و توی اون صحنه شخصا ازش راضی بودم . از همین جا مرسی "پشه" ، واقعا روحم شاد ( قبلا دوستش داشتم ولی بعد از اون مصاحبش کلا از چشمم افتاد مردک اینتری ) .

4.خیابانی اسطورست . امیدوارم همین امشب مومیاییش کنن بذارنش توی موزه ی صدا و سیما . ممکنه این فرصت از دست بره .

5.خدا ادر رو خیر بده . اگر جلوی اون ضد حمله رو نمیگرفت نمیدونم چی میشد . فکر کنم جز معدود حرکات مثبت امشبش بود یا شایدم کل دوران حرفه ایش .کسی چه میدونه ؟

6.امشب پله کاری رو کرد که مارادونا نکرد . پله توی یورو گل زد تا ثابت کنه بهترین بازیکن تاریخ . البته خداییش امشب بد نبود . میتونست زودتر نسخه بازی رو بپیچونه . راسی کاندروا روی گل دوم عالی بود .

7.واقعا تا الان این تیم از همه ی تیمای یورو تیم تره . نسبت به بقیه خیلی با هم هماهنگ ترن . یکی از علتاش هم اینه که خط دفاعیش 5 فصل دارن کنار هم بازی میکنن و مربی تیم هم شناخت خوبی از اونا داره اما متاسفانه هر بازی که جلوتر میریم تیما هماهنگ تر میشن و اون موقست که داشتن ستاره ها مهم میشه . ایتالیا خیلی یه دست ولی چون مهره ی هجومی درست و حسابی نداره بعیده خیلی بتونه پیش بره .

و 8.افزایش تعداد تیما به نظرم کار بسیار غلطی بود و به کیفیت تورنومنت ضربه زده . جام جهانی ظرفیت 32 تیم رو نداره بعد یورو با 24 تیم ؟ شوخی بدی بود در کل .

با تشکر :53:

• mory, eⁿzº, alireza.de710 و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4647 ارسال
اول تبریک بابت برد، بازم کونته برد و من پیدام شد (به هیچکی هم ربطی نداره :1: دوس داشتم الان پیدام شه :1: )

من کلا از ترکیب اولیه ناراضی بودم، هنوزم از بعضی از نفرات دعوت نشده ناراضی ام و از تعویض های این بازی هم ناراضی بودم

اما به هر حال توی دقایقی از نیمه ی اول بعد از مدت ها یه لذت نصفه و نیمه ای از یه فوتبال با برنامه بردم، مثل همیشه با عرض دادن به بازی و قرار گرفتن حداق 4 و حداکثر 6 نفر توی یک خط، مقابل خط دفاع حریف، برای خلق موقعیت گل چندان به زحمت نمی افتادیم. بارها در طول نیمه ی اول دیدم که همین عرض دادن به بازی در زمان حمله فضاهای خیلی مناسبی رو در اختیار کاندروا و دارمیان قرار میداد که متاسفانه پیرلویی حضور نداشت که با پاس های بلند اش این دو رو توی فضاهای خالی مقابلشون صاحب توپ کنه.

نکته ی بعدی در مورد هماهنگی نفرات تیم با افکار کونته هست.با دیدن ترکیب اولیه کلی بد و بیراه بخاطر حضور جاکرینی به کونته دادم اما در طول جریان بازی نظرم عوض شد، شاید از نظر شما از لحاظ فردی بازی بدی انجام داد اما چیزی که من دیدم این بود که از لحاظ کار گروهی بهترین بازیکنمون بود و به موقع توی موقعیت های لازم حضور داشت. روی صحنه ی گل هم اگر دوباره نگاه کنید میبنید که ادر، پله و جاکرینی سه نفری هستن که میتونن هدف پاس بونوچی قرار بگیرن اما از بین این ها فقط همین پشه ی به قول ما کم عقل فهمید که بونوچی چی تو سرش میگذره و دقیقا در لحظه ی مناسب فرار کرد و به اون توپ هم رسید و گلش هم کرد.یعنی تنها بازیکنایی که کونته وار بازی کردن 3 مدافعمون به همراه جاکرینی بودن و این مهم رو هم بخاظر 3 سال همکاری با کونته زودتر از بقیه ی نفرات تیم بهش رسیدن.

تصمیم درست برای این تیمی که خالی از هرگونه خلاقیت فردی هست این بود که با یه تغییر کوچیک و یه فشرده سازی دو سه هفته ای توی برنامه ی لیگ مقدار زمان بیشتری در اختیار کونته قرار میدادن تا حداقل هماهنگی بیشتری بین بازیکنا با تفکراتش بوجود بیاره تا خلا شدید کیفیت فردی تا حدی پر بشه.

به هر حال برای بازی با تیمی مثل بلژیک و زمانی که نفرات رو مقایسه میکنی، پیروزی خیلی بزرگی بود اما از کیفیت تیم توی نیمه ی دوم به هیچ وجه راضی نبودم.

مشکل بزرگ این تیم اینه که اگر تحت فشار قرار بگیره هیچ مهره ای نداره که با حفظ توپ بتونه تیم رو از زیر فشار خارج کنه و توی این شرایط طبعا کار تیمی هم نمیتونه شکل بگیره و در نتیجه باید انتظار فوتبال علی اصغری ای که نیمه ی دوم شاهدش بودیم رو داشته باشیم.

در مورد تعویض ها هم به شدت ناراضی بودم، دیشیلیو اصلا در حد تیم های ضعیف سری آ هم نیست، بارها به دقت بررسی کردم بازیش رو، بی اعتماد به نفس و بی تجربه و بی کیفیته و پر اشتباهه و اصلا لیاقت پوشیدن پیراهن آتزوری رو نداره، بجای ایموبیله هم بازیکن با کیفیت تری مثل الشراوی میتونست به بازی بیاد که حداقل روی اون دو تا ضدحمله ای که چیرو به ظاهر خوب عمل کرد خیلی خطرناک تر میتونست ظاهر بشه.

به هر حال از نیمه ی اول تا حدودی لذت بردم، امیدوارم بازیهای بعدی هم از لحاظ تیمی حداقل در همین سطح باشیم و دچار افت نشیم
  • mory, MaMpIeRo, eⁿzº و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

07962666510773579882.jpg

"No color will ever be brighter for me than black and white." - Alessandro Del Piero

Pouya

Pouya

گاد خوشحال

• اعضا
  • 1134 ارسال
  • Locationکرج

تا اینجا با کیفیت ترین بازی جام بود به نظرم.
این برد به نظرم یه ریشه 4 ساله داره. کنته + خط دفاع مستحکم یووه که خودش سر و سامانش داد.
کنته از حداقل ابزارش برای بستن یکی از پر مهره ترین تیمای جام به بهترین شکل استفاده کرد و قطعا بهترین مربی روز اول بازی هاست. بلژیک هم مطمئنا نقاط ضعفش رو رفع می کنه و ثابت میشه که امشب بیشتر شاهد قدرت ایتالیا بودیم تا ضعف بلژیک. هرچند ویلموتس اشتباهاتی داشت ولی بازی باکیفیتی بود به نظرم.
از بازیکنام راضیم جز ادر که امیدوارم تو ترکیب نبینمش دیگه. به نمره بسنده می کنم. :nish: 

ایتالیا   بوفون 8.5 بارتزالی 6.5 بونوچی 9 کیلینی 7.5 دارمیان 6 جاکرینی 8 دروسی 6.5 پارولو 7 کاندروا 8.5 ادر 5.5 پله 7.5 دیشیلیو 6.5 ایموبیله 7 موتا 6

تو بلژیکم کورتوا، فرمائلن، هازارد و مرتنز بهتر از بقیه بودن و لوکاکو و الدرویلد در حد خودشون نبودن.
کلاتنبرگم منهای کارت زردی که اول بازی باید به ادر می داد قضاوت خیلی خوبی داشت.

برای ادامه کار. اگه اول بشیم مسیر خیلی سخته و اگه سوم بشیم شاید سخت تر باشه. با دوم شدن هم مسیر راحتی در انتظارمون نیست ولی از مسیر دیگه بهتره. با این حال خیلی ناراحت میشم اگه با 5 امتیاز پشت سر بلژیک 6 امتیازی قرار بگیریم. شاید تیم با روحیه حاصل از صدرنشینی به مصاف قدرت ها بره بهتر هم باشه...:دی

• mory, MaMpIeRo, eⁿzº و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی