پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

ایتالیا - آلمان [مرحله یک هشتم]

* * * * - 1 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
319 پاسخ برای این موضوع

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

ایتالیا برای من حتی از یووه هم مهمتره

واقعا امیدی به این ترکیب ندارم. کی قراره برامون گل بزنه معلوم نیست 

ترکیب 3-2-3-2 چیه آخه که نوشتید ترکیب احتمالی . داغونه این ترکیب که 

• MaMpIeRo, alexdelpiero, El rey leon و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

کسی جز تو چون تو برای زمان بزنگاه نیست

wk2z_20687957708504295777_thumb.jpg

تو به شکلی عجیب و غریبانه در مسلخ من یاوری

s.m.r.d.8

s.m.r.d.8

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 132 ارسال
تو این یورو گل نخوردن خیلی خوبه که ایتالیا بهترین خط دفاع رو داره خط هافبک هم هیچ خلاقیتی ازش انتظار نمیره
احتمالا بازی مستقیم انجام بدن
  • alexdelpiero, El rey leon, tecra و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

RezaAlex

RezaAlex

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 243 ارسال
  • LocationPersian Golf

ایتالیا امسال آپشن خیلی کمی برا تغییرات تاکتیکی و سیستمی داره، ولی با این وجود  انتظار میره که کونته تو هر بازی سیستم شناوری رو اجرا کنه، و 352 رو بارها و بارها تو زمین بر اساس بازی حریف تغییر بده.

شاید ده روسی بازم مثل بازی با فنلاند که پاس های خوبی داد تو این بازی هام یه جورایی نقش پیرلو رو بازی کنه.

ولی به قول روسی، رو خط حمله هیچ حسابی نمیشه برد. جایی که آخر هر موضوعی به اونا برای گل زدن خیلی نیاز داریم. ولی با امثال زازا و پله و ادر و ایموبیله به جایی نخواهیم رسید.

شایدم بشه از روشی که آلمان دیشب بازی کرد و مهاجمشم گوتزه بود ولی با کیفیت بازی تیمیش حریف رو شکست داد استفاده کرد(البته تا امروز حرف از همین قدرت بازی گروهی ایتالیا و کونته ـس).

ولی ایتالیا کل سیستم و هنرش رو گذاشته رو دفاع و البته فشردگی سیستمش.

اون دوست عزیز هم که میگن 3232 چیه، باید بگم که همون 352 با دو هافبک دفاعی که ایده بعضی خبرگزاری ها با گمانه زنی در مورد بازی های اخیر بوده. مثل خبر ترکیب احتمالی دیشب که با یه هافبک دفاعی بسته ترکیب رو. پس باید بگیم 3142 !

دل تو دلمون نیس که بازی زودتر شروع بشه، امیدوارم همون بازی اول نتیجه رو بگیریم، مثل 2000 که بردیم همین بلژیک رو. برد با کلین شیت هم خیلی خیلی بیشتر میچسبه.

• alexdelpiero, tecra, D E L P I E R O و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

فوتبال بدون تو روح نداشت...

تصویر

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4144 ارسال

طرفدارهای امان از نبود بالوتلی دارن بشکن میزنن

این مهاجمایی که کنته اورده از صد تا توپ یکیش تو چارچوب میزنند..

اما بالوتلی شضعیف هم استاندارش بالاتر از ایموبیل و ادر و پله است

• Senmorta, D E L P I E R O, F A R SH A D J U V E و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

RezaAlex

RezaAlex

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 243 ارسال
  • LocationPersian Golf
آنتونیو کونته از بازی با بلژیک افسوس نمیخواهد و انتظار دارد یکی از زیباترین بازی های یورو شود
کونته در کنفرانس خبری پیش از بازی گفت: ما به مرز آمادگی رسیده ایم و دیگر نکته ای برای بازی نمانده است.
این رقابت ها بسیار مهم است. پیش از این به عنوان بازیکن آن را درک نموده ام، و اکنون نیز به عنوان سرمربی تیم ملی. این رقابت ها منبع افتخار و مسئولیت است.
ما سخت کار کرده ایم و من خیلی خوشحالم. ترکیب؟ امشب خواهید دید.
امیدوارم امشب بازی فوق العاده ای ببینیم، ۴۶ جنگجو در زمین هستند، ۲۳ نفر ما و ۲۳ نفر آنها. ما پشتیبانی ملتمان را احساس میکنیم و همه میخواهند فراتر از حد خود باشند.
مسئله مهم در موقعیت های بازی آن است که ب فکر آنچه را تمرین کرده ایم انجام دهیم.
بلژیک یکی از مدعیان جام است، همانگونه که رنکینگ آنها این مسئله را قوت میبخشد.
چیز زیادی برای گفتن نیست، همانطور که همه به وضوح میتوانند ببینند که چقدر خوب خود را در کنار بازیکنان برتر برای حال و آینده میسازند. استعدادهای زیادی درونشان وجود دارد، آنها بخاطر کاری که در فوتبالشان میکنند لایق تعریفند.
بیش از اینکه به لیست ستارگان تیمها نگاه کنید، می بایست به نیمکتشان نگاه کنید تا ببینید چرا آنها را مدعی میبینند.
ایتالیا تا چه مرحله ای می تواند پیش برود؟ حقیقت این است که این موضوع در مسیر بازی هایمان و پیشرفتمان رخ میدهد.اگر صعود نکنیم، این موضوع است که فقط از دور رقابت ها کنار رفته ایم، بدون پشیمانی وافسوس، چرا که تمام توان خود را گذاشته ایم.
گزارشات حاکی از آن است که کونته تمرینات را در لیون به خاطر پنهان کردن تیم از چشم جاسوسان بلژیکی انجام نداده است.
او با لبخند پاسخ میدهد که قطعا خیر. ما کارمان را برای رسیدن به اهدافمان و پیش رفتن در تورنومنت انجام میدهیم، و همان کارهایی را میکنیم که قبلا در بازی های دوستانه کرده ایم. این اخلاق من است که تمرینات صبح را قبل از سفر انجام میدهیم و پس از آن تا بازی به بازیکنان استراحت میدهم.
آیا دفاع بلژیک ضعیف است و ایتالیا میتواند بیشتر به تاکتیک های خود در یورو تکیه کند؟
بازی های اول همیشه نشانگر قدرت تیم هستند که می تواند با یک برد شیرین یا باخت تمام شود. فکر میکنم بازی امشب یکی از جذاب ترین بازی های یورو شود، چرا که دو تیمی هستیم که میخواهیم قشنگ بازی کنیم، همانطور که در بازی دوستانه ماه نوامبر باهم بازی کردیم.
در تورنومنت هایی این چنینی می بایست قدم به قدم آماده شوید و پیش روید. ما با پیشرفت تاکتیکی به این تورنومنت رسیده ایم، تیمی که قابلیت تغییر با توجه به شرایط بازی را دارد. باید خاطر نشان کنم که جوانان طی این دو سال کارهای فوق العاده ای انجام داده اند، چرا که در چند روز نمی شود چنین کارهای تاکتیکی ای انجام داد. حال نیز چند هفته ای است که باهمیم و همه چیز خوب است.
شما کسی هستید که میگویید دفاع باژیک ضعیف است، من بازیکنانی از بارسا و چلسی میبینم. باید دید چه کسی جای نیکولاس لمبرتس بازی خواهد کرد.
این ترکیبی است با کیفیت و محکم در خط میانی و حمله، و در دفاع نیز افراد با تجربه. فکر میکنم این تیمی است که در حال و آینده اینها را نشان خواهد داد.
  • mory, eⁿzº, tecra و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

RezaAlex

RezaAlex

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 243 ارسال
  • LocationPersian Golf
متاسفانه این آخرین یورو اسطوره و افسانه دروازبانی تاریخ جی جی بوفون خواهد بود.
امیدوارم با بهترین نتیجه تموم بشه برای بوفون.
  • eⁿzº, El rey leon, tecra و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21137 ارسال

- ثانيه به ثانيه كه به بازي نزديك تر ميشيم ضربان قلبم هم داره شديدتر ميشه.

واقعا استرس بدي من رو گرفته با اينكه توقع خاصي از اين تيم ندارم.

متاسفانه توي خط هافبك و حمله فاقد اون مهارت ها و كارايي هاي لازم هستيم و به نظرم يك حريف قدرتمند ميتونه بازي خودش رو به ما ديكته كنه.

ولي بهرحال، هر چقدر هم ضعيف باشيم ولي بازم ايتالياييم، تعصب داريم و مي جنگيم.

امشب از اون شب هايي هست كه من يا از شدت افسوس ناراحت مي خوابم و يا از شدت غرور اشك مي ريزم.

• mory, eⁿzº, El rey leon و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

تو این یورو گل نخوردن خیلی خوبه که ایتالیا بهترین خط دفاع رو داره خط هافبک هم هیچ خلاقیتی ازش انتظار نمیره
احتمالا بازی مستقیم انجام بدن

آره ما بهترین خط دفاع و دروازبان رو داریم ولی بارها بهمون ثابت شده اگه خط هافبک قدرتمندی نداشته باشیم و فشار روی این مدافع ها بیشتر بشه ضریب اشتباه هاشون عجیب بالا میره و خیلی راحت گل میخوره 

• mory, eⁿzº, El rey leon و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

کسی جز تو چون تو برای زمان بزنگاه نیست

wk2z_20687957708504295777_thumb.jpg

تو به شکلی عجیب و غریبانه در مسلخ من یاوری

RezaAlex

RezaAlex

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 243 ارسال
  • LocationPersian Golf

ما امشب میتونیم تفاوت ایجاد کنیم.

تیم روحیه خیلی خوبی داره، و از اون طرفم خود بلژیکی ها این باور رو دارن که میخوان سورپرایز کنن، یعنی اینقد قبولمون دارن که تا این حد بهمون فکر میکنن.

فقط خدا کنه اینیسنیه رو بازی بده و این ادر تو ترکیب نباشه. هر چی فکر میکنم میبینم ادر هیچ رقمه خوب نیس! چجوری کونته پشتش در اومده خدا داند.

جاکرینی هم باید این بازی دوباره تحمل کنیم احتمالاً

• eⁿzº, Senmorta, D E L P I E R O و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

F A R SH A D J U V E

F A R SH A D J U V E

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 333 ارسال
سلام و وقت بخیر به بیانکونری و آتزوري های عزیز
پخش زنده بازی از شبکه های
ARD Das Erstr
Ictimai TV
TRT Spor / HD
beIN Sport FR 1 / HD
RAI 1 / HD
RAI 4/ HD
3Sport / afghanestan
1TV / gerogia
IRIB TV 3

به امید برد ایتالیامون
  • eⁿzº, tecra, abbas-juve11 و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

RezaAlex

RezaAlex

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 243 ارسال
  • LocationPersian Golf
لاین آپ هم اومد

Buffon; Barzagli, Bonucci, Chiellini; Candreva, Parolo, De Rossi, Giaccherini, Darmian; Pellè, Eder
  • mory, eⁿzº, El rey leon و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4003 ارسال

فقط خدا خودش رحم کنه !!!!
ترکیب اینسینیه پله تو خط حمله بهتر بود به نظرم . فقط جاکرینی رو کجای دلم بذارم ؟؟

• MaMpIeRo, eⁿzº, alexdelpiero و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

RezaAlex

RezaAlex

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 243 ارسال
  • LocationPersian Golf
قطعا اینسینیه بهتر بود.
فقط باید گفت کونته چرا اینو درک نمیکنه. آخه ادر؟؟؟؟
امیدوارم ببریم امشب.
چه شوذ بلژیکو بزنیم. روحیه توپی میگیرن بچه ها.
  • El rey leon, D E L P I E R O, abbas-juve11 و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

hoceynjuventini

hoceynjuventini

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 692 ارسال
  • Locationshiraz
والا ب خدا اگ این یحیی گل پت کوچکترین اطلاعاتی از تیم ایتالیا داشته باشه
  • El rey leon, Sassan, abbas-juve11 و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
jűvęŅŢś f○r €V£ř

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
استرس دارم عین سگ
امیدم به بوفون و کونته است
  • eⁿzº, El rey leon, abbas-juve11 و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

______ Never chase a bitch _______

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

همه امیدم به کنته ـست.

• abbas-juve11 و RezaAlex از این پست تشکر کرده است

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

MaMpIeRo

MaMpIeRo

تیفوسی الساندرو

• اعضا
  • 2442 ارسال

فقط امیدوارم شرف مربی های ایتالیایی رو نبره !

با این بازیکن چیدن ! :fp: :31:

• abbas-juve11, RezaAlex و AbolfazlMF از این پست تشکر کرده است

8

Claudio

amir_adp

amir_adp

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 111 ارسال

آقا فلورنزی بهتر از پارولو نبود خدایی؟؟ :fp:

به امید یه نتیجه خوب .. :135555:

• mory, abbas-juve11 و RezaAlex از این پست تشکر کرده است

جیجی :

مارکیزیو، تنها بازیکنی با رنگ سیاه و سفید که من می شناسم!

Juventus_1.jpg

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4003 ارسال

باکس ها رو دفاعی چیده ، بیشتر امدیدش به خلاقیت وینگ بکا و مهاجماست
بدبختی اینجاست از لحاظ خلاقیت به پای بازیکن های بلژیک نمیرسند

• mory, abbas-juve11 و RezaAlex از این پست تشکر کرده است

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

RezaAlex

RezaAlex

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 243 ارسال
  • LocationPersian Golf

عالی بودیم تو دفاع نیمه اول

پاس بونوچ فوق تصور و محشر بود. کسی هم گل زد که حسابی روش نمیبردیم.

دمشون گرم.

فقط اگه نیمه دوم کاری نکنن امثال جاکرینی که ضدحمله بخوریم میتونیم برد رو خوب نگه داریم.

کاش پله یکم سرشو بیشتر میچرخوند. میتونستیم خیلی راحت گل دوم رو بزنیم.

از سمت کاندروا حرکت زیادی نمیشه، باید فعالترش کنه اون قسمتو. بیشتر داریم از چپ کار میکنیم.

امیدوارم اینسینیه رو هم ببینیم تو این بازی، الشعراوی هم اواسط نیمه دوم بخاطر دوندگی بیشتر میتونه اضافه بشه به بازی.

• mory, alexdelpiero, tecra و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی