پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

ایتالیا - آلمان [مرحله یک هشتم]

* * * * - 1 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
319 پاسخ برای این موضوع

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4003 ارسال
Group E

Belgium

Italy

Republic of Ireland

Sweden

• mory, MaMpIeRo, eⁿzº و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

دایی احمد

دایی احمد

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 433 ارسال
  • Locationahwaz
با آرزوزی موفقیت برا ایتالیا

این یورو فقط یه انتقام از گاوبازا بگیریم برا من کافیه
  • mory, eⁿzº, alexdelpiero و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Posted Image

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

الگری ای امام ، الگری ای امام :دی

• بن شده
  • 3066 ارسال

مسیر آتزوری برای قهرمانی در یورو 2016  :troll insane:  : حجم عکس 1 مگ 

3lj396j4nwigl8k858wc_thumb.jpg

اگه فرض کنیم ایتالیا تو گروهی دوم بشه ، در مرحله بعد باید به مصاف تیم اول گروه F بره که به احتمال زیاد پرتقاله ! اگه ایتالیا ببره بازی رو با فرض صدر نشینی انگلیس که باز شانس بالایی داره و صعود احتمالی انگلستان ، ایتالیا باید در 1/4 به مصاف این تیم بره ... اینجا خیلی جالبه :1: اگه اسپانیا صدر نشین بشه مسیر راحتی داره و احتمال زیاد با پیروزی بر رقبا به راحتی تا مرحله نیمه نهایی میاد بالا ! پس اگه ایتالیا انگلیس رو ببره در نیمه نهایی با اسپانیا بازی میکنه  :1: 

ایتالیا با پیروزی بر اسپانیا راهی فینال میشه  :conte: 

از سمت راست جدول تیم های آلمان و بلژیک در 1/4 به مصاف هم میرند فرانسه در این مرحله رقیب قدرتمندی نداره و به راحتی به نیمه نهایی صعود میکنه :1: در نیمه نهایی آلمان و فرانسه به مصاف هم میرند که فرانسه با درخشش پوگبا راهی فینال میشه در تاریخ 10 جولای دو تیم ایتالیا و فرانسه در خاک این کشور به مصاف هم میرند که ایتالیا در یک بازی جذاب با درخشش بوفون و خط دفاعیش قهرمان یورو میشه .

:happy crying: 

این هم Wallpaper  :8: برای مشاهده در سایز اصلی کلیک کنید 

572mfj7u1iqn26duw3vw.jpg

• mory, alexdelpiero, El rey leon و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Senmorta

Senmorta

پویا

• اعضا
  • 1235 ارسال
^^^اگه به عنوان تیم سوم گروه صعود کردیم چی میشه؟
  • alexdelpiero, Massimiliano Allegri, D E L P I E R O و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

2_hn6s.jpg

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

الگری ای امام ، الگری ای امام :دی

• بن شده
  • 3066 ارسال

با توجه به این جدول فکر کنم خیلی پیچیده و غیر قابل پیش بینی میشه :39: و باید صبر کنیم تا نتایج بقیه تیم های سوم هم مشخص بشه 

++ تو طرفداری نوشته سویم بشیم میخوریم به فرنسه :1:

• alexdelpiero, Senmorta, Prince of Turin و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21022 ارسال

- چیزی که ذهن من رو مشغول کرده درباره آتزوری خط هافبک تیم ـه.

تنها دلخوشیم به ده روسی ـه که اگه آماده باشه واقعا به کار تیم میاد و بازیکنی ـه که هم تو فاز هجومی و هم فاز دفاعی بسیار موثر واقع میشه و البته برعکسش هم هست که اگه آماده نباشه کاملا این توانایی رو داره به تنهایی تیم رو نابود کنه.

نبود وراتی و مارکیزیو رو قطعا حس خواهیم کرد، برای من حضور وراتی خیلی مهم بود ولی بدشانسی بزرگی گریبانگیرش شد.

هنوز فکرم رو روی آتزوری متمرکز نکردم و دیدگاه روشنی نسبت به وضعیت تیم ندارم، دست کونته هم واقعا بسته ست فقط امیدوارم ایتالیا بازی های خوبی رو به نمایش بزاره.

امید اول و آخرم به بوفون ـه.

• mory, alexdelpiero, El rey leon و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4003 ارسال

کونته اگه میخواست ترکیبشو حجومی بذاره ، چرا هافبکای تهاجمی تر نبرد ؟؟
الان ترکیب بازی با فنلاند خیلی اعصاب خورد کنه .
فرض کن باکس فیکس تیمت جاکرینی باشه . !!!!

• eⁿzº, alexdelpiero, Senmorta و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

کنته تو مصاحبه بعد بازی گفته من بلد نیستم ضد حمله بزنم 

“I do everything except counter-attacks. I do not play on the counter. I never even train counter-attacks. It is not in my concept of football.

“When we have the ball, we have our ideas. When we lose the ball, we try to be tight, press the opposition and try to win it back as soon as possible.

“Against Belgium we will have our say. Do not expect defence and counter in that game, because it is simply not part of how I view football.  :fp:  :fp:  :fp:  :fp:  :fp:  :fp:

جیاکرینی گفته هیچ تیمی شروعی ب مانند ایتالیا نخواهد داشت  :fp:

زاتزا گفته ایتالیا نیاز به اعتماد ب نفس داره 

• MaMpIeRo, alexdelpiero, El rey leon و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

RezaAlex

RezaAlex

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 243 ارسال
  • LocationPersian Golf

تو دو بازی اخیر اگه کونته نفهمیده باشه که جاکرینی لیاقت فیکس بودن رو نداره خیلی شوته.

من نمیدونم چه پدرکشتگی ای با اینسینیه داره که به این بشر بازی نمیده. یعنی ایموبیله و زازا رو بذاری رو هم در کنار جاکرینی یه بازیکن ازشون در نمیاد، اونوقت به اینسینیه بازی نمیده!

مربی جدید ایتالیام امیدوارم اتفاقات خوبی رو رقم بزنه، شاید اگه خوب نتیجه گرفت فدراسیون باهاش تمدید کنه. تاوکیو بهش گفته یه رهبر بزرگه که به درد ایتالیا میخوره.

امیدوارم اتفاقات خوبی رقم بخوره.

• mory, alexdelpiero, El rey leon و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

فوتبال بدون تو روح نداشت...

تصویر

RezaAlex

RezaAlex

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 243 ارسال
  • LocationPersian Golf

فکر میکنم ترکیب آتزوری این باشه برا یورو

بوفون

کیه لینی بونوچی بارزالی

ده روسی موتا

دارمیان برناردسکی کاندروا

پله ادر

خیلی هام میگن همون ترکیب برابر اسکاتلند ترکیب یورو ایتالیاس.

امیدوارم بتونیم تا یک چهارم بدون مشکل بریم، از اونجا به بعدشم رو دفاع تیم حساب کنیم دوباره و بریم بالاتر.

خود ایتالیام اینقد از خط حمله ـش ناامیده که همش دارن حرف دفاع رو میزنن. امیدوارم نوستالژی یونان 2004 تکرار بشه اینبار برای ما.

• mory, alexdelpiero, El rey leon و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4647 ارسال
دو تا نکته در مورد تیم عازم یورو رو بگم من

اول اینکه از قبل هم مشخص بود امید زیادی به این تیم نیست چون نسل فعلی ایتالیا رسما نابوده، این وسط از شانس بد تنها مهر های قابل اتکای خط هافبک هم با هم مصدوم شدن

اما نکته ی دومی هست این وسط و انتخاب های کونته هست که این وضعیت بی بازیکنی رو بدتر هم کرده، امثال وازکز و پیرلو و جووینکو و گابیا و برردی انصافا از بعضی از نفراتمون مثل ایموبیله و پله و استورارو و جاکرینی بهتر نبودن؟ درسته که تفاوت چندانی هم تو اوضاع بوجود نمیومد به هر حال، اما وقتی اوضاع خیلی داغونه نباید این وضعیت رو تشدید کرد.

به هر حال من همچنان ناامید نیستم از این تیم، توی تورنومنت های اینچنینی نقش ستاره های تیم خیلی تعیین کننده تر از نقش مربیه ، امیدوارم کونته اینبار خلاف این رویه رو نشونمون بده و خلا بازیکن شاخص رو با تواناییهای خودش پر کنه و ستاره ی تیم باشه
  • mory, eⁿzº, alexdelpiero و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

07962666510773579882.jpg

"No color will ever be brighter for me than black and white." - Alessandro Del Piero

RezaAlex

RezaAlex

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 243 ارسال
  • LocationPersian Golf

آلساندرو فلورنزی پدر شد

دیروز بخاطر تولد  دخترش اردو رو ترک کرده و  امشبم برمیگرده

بهش تبریک میگیم و سلامتی برای خود ش و دخترش و خانومش آرزومندیم

• mory, eⁿzº, alexdelpiero و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15940 ارسال

من واقعا با نتیجه نکرفتن ایتالیا نابود می شم ! علاقه ی خیلی خیلی خاصی به ایتالیا دارم و واقعا هیجان فوق العاده ای موقع بازی های ایتالیا دارم و واقعا از این همه نا امیدی و بد گویی راجع به ایتالیا استرس شدیدی گرفتم ! درسته که ممکن هست ستاره نداشته باشیم و بازیکن تعیین کننده توی تیم نباشه اما تورنمت رو لحظات مشخص می کنند و من همچنان به موفقیت ایتالیا امیدوار هستم

البته این موفقیت نسبی هست ! واسه یکی صعود از گروه موفقیت هست و واسه یکی قهرمانی موفقیت به حساب میاد

ولی من نمی گم  :1:  :fp:

• mory, eⁿzº, El rey leon و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

RezaAlex

RezaAlex

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 243 ارسال
  • LocationPersian Golf

دل پیرو هم امروز مصاحبه کرده

گفته ایتالیا به همبستگی نیاز داره.

یه تیم خوب و منسجم ببینیم با یه دفاع عالی میریم بالا بالاها.

گفته بلیط ها رو مهاجمین میخرن اما جام ها رو مدافعین میارن. جام جهانی 2006 فقط دو گل خوردیم، و با قدرت قهرمان شدیم.

• Hossein Salehi, mory, eⁿzº و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

RezaAlex

RezaAlex

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 243 ارسال
  • LocationPersian Golf

بوفون: ایتالیا در گروه تیم قدرتمندی است

e3iv_buffon-thumbsup490epa.jpg

جی جی بوفون اطمینان داد که "قدرت ایتالیا در گروهی بودن این تیم" در رقابت های یورو است.

آتزوری بدون بازیکنان کلیدی خود "مارکو وراتی و کلودیو مارکیزیو" پای به این رقابت ها گذاشته است، و گمان میرود که این تیم ناامید کننده ظاهر شود.

اما بوفون گفت: تیم ملی گروه خوبی است با تاکتیک های فوق العاده. ما با مصدوم شدن مارکیزیو و وراتی خوش شانس نبودیم اما قدرت ایتالیا همیشه در گروهی بودن این تیم است.

هرکس که جایگزین مارکو و کلودیو در ترکیب شود بهترین توانایی و تعهد خود را به نمایش خواهد گذاشت.

تجربه تلخ جام جهانی 2014 را پشت سر گذ اشته ایم، و اگر هر چیز به ما تجربه خوبی داده را گرفته و به آن نزدیک میشویم.

zs96_09331954287134591688.jpg

• mory, eⁿzº, alexdelpiero و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

RezaAlex

RezaAlex

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 243 ارسال
  • LocationPersian Golf

اینسینیه: افتخار میکنم که پیراهن آتزوری را بر تن دارم

insigne-italy-thisbig490epa.jpg

لورنزو اینسینیه می گوید: خوشحال است که برای رقابت های یورو به تیم ملی فراخوانده شده و لباس آتزوری را بر تن خواهد کرد.

مهاجم ناپولی انتظار دارد تا روزنه ای پیدا شده و خود را در ترکیب تیم ملی ببیند، حتی اگر از اول در ترکیب نباشد.

ما بی صبرانه منتظریم که رقابت ها شروع شود، ما در حال پشت سر گذاشتن تمرینات سختی هستیم تا یک یوروی عالی داشته باشیم.

هر کس که در ترکیب باشد او را تشویق می کنیم تا بتواند بهترین نمایش خود را داشته باشد. خوشحالم که دعو ت شده ام و در اینجا حضور دارم،

و اکنون تمام توان خود را خواهم گذاشت.

در مقایسه با برزیل تمرینات متفاوت است. هر مربی روش خود را برای کار کردن دارد. در برزیل بیشتر در مورد فضاها تمرین می کردیم، در حالی که اکنون بیشتر

کارهای تاکتیکی و گروهی انجام میدهیم.کونته از ما میخواهد فشرده و با ذهنی باز بازی کنیم. من با بازی کردن به عنوان مهاجم سایه و یا پشتیان هیچ مشکلی ندارم، در سطحی که هستیم،

گمان نمیکنم هیچکس در مورد پوشش هر منطقه از بازی مشکلی داشته باشد. من میخواهم به هم تیمی هایم کمک کنم و مهم آن است که تاثیر گذار باشیم، نه فقط نقش داشته باشیم.

او در مورد بازی با بلژیک نیز گفت: بلژیک تیمی قدرتمند با ستاره های بسیار است. در این تیم بازیکنانی چون ادن هازارد و کوین دی بروین بازی میکنند. من با مرتنس رابطه خوبی دارم، همچنین

برای موقعیتمان نیز رقیبیم. او بسیار قوی است، اما ما در برابر هر کس شانس داریم.

ما میرویم که به آنها حمله کنیم، چرا که آنها آنچنان دفاعی و فشرده بازی نمیکنند. ما تمرینات خاصی را برای اینکه آنها را در گرداب خود قرار دهیم انجام داده ایم. آنها وقتی حمله می کنند قوی هستند، اما ما هم قوی هستیم.

• mory, eⁿzº, alexdelpiero و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

RezaAlex

RezaAlex

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 243 ارسال
  • LocationPersian Golf

دل پیرو: ایتالیا باید فشرده باشد

DelPiero-scarf490epa_13.jpg

دل پیرو اشاره کرد که: "دفاع و یک گروه قوی" برای آتزوری در یورو بسیار مفید است.

اسطوره 41 ساله آتزوری که یکی از بهترین های تیم قهرمان 2006 است گفت:

آری، یک تیم می تواند این مهم را انجام دهد، تا آنجا که در هر فردی سطح کیفی و تکنیکی وجود دارد میتواند.

او به گاتزتا دلو اسپورت گفت: در تورنومنت های بزرگ بازی هایی هستند که سرنوشت را رقم میزنند. این فقط اتفاق می افتد.

حقیقتی که در مورد ایتالیا برای گام گذاشتن در این رقابت ها وجود دارد به گونه ای همان است که در سال های 2006 و 1982 وجود داشت، بدون هیچ امیدی و پر از انتقادات.

این چیزی است که به من امید میدهد.

سپس از الکس در مورد  پیشگویی اش راجع به رقابت ها پرسیده شد و وی گفت:

آلمان بار دیگر مدعی است. فرانسه در خانه بازی میکند و من نقاط قوت زیادی را از دو سال پیش به این سو در آنها دیده ام. جوانان آنها اکنون با تجربه هستند. آنها بسیار میهن پرستند،

و لحظات تاریخی ای آماده رقم خوردن پس از اتفاقات پاریس برای آنهاست. پس از این دو تیم اسپانیا به لطف تاریخچه درخشانش قرار دارد.

من جایگاه ایتالیا را پس از این سه تیم و در کنار انگلیس و بلژیک می بینم.

از این رو که تورنومنت ها کوتاه مدت هستند هر گونه سورپرایزی می تواند اتفاق بیفتد. همچون یونان 2004 و دانمارک 1992.

ایتالیای فعلی؟ اکنون از داشتن مارکو وراتی و کلودیو مارکیزیو محرومیم، دو تن از بهترین و با ارزش ترین هافبک های جهان، اما سیستم کونته مبتنی بر همه بازیکنان و گروهی است.

داشتن مهاجمان با استعداد بسیار مهم است. امیدوارم که مهاجمان گلزنی را در لحظه درست فراموش نکنند و دوست دارم به مردم یادآوری کنم که: مهاجمان بلیط ها را میفروشند، اما مدافعان قهرمانی می آورند. سال 2006 این موضوع را تصدیق می کند که تنها دو گل دریافت نمودیم. من پتانسیل های خوبی در تیم میبینم. جوانانی در تیم هستند که آرزوی این لحظه را داشتند. آنها انرژی و شور و شوق فراوانی خواهند داشت.

این درست نیست که بگوییم تیم ما بازیکن بزرگی ندارد ، اما اساس کار کونته بر پایه گروهی است. مهم این است که همه با هم بازی کنند.

• eⁿzº, alexdelpiero, D E L P I E R O و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

RezaAlex

RezaAlex

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 243 ارسال
  • LocationPersian Golf

داور بازی ایتالیا بلژیک

مارک کلاتنبرگ

• eⁿzº, alexdelpiero, Donnie و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

RezaAlex

RezaAlex

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 243 ارسال
  • LocationPersian Golf

بازی ایتالیا بلژیک

دوشنبه 24 خرداد ساعت 23:30

ورزشگاه استادو د لیون

ظرفیت: 58585

0zpb_250002940.jpg

داور

مارک کلاتنبرگ از انگستان

کمک ها

سایمون بک و جیک کالین

ترکیب احتمالی

بوفون

کیه لینی بونوچی بارتزالی

ده روسی موتا

جاکرینی برناردسکی کاندروا

پله زازا

• mory, eⁿzº, alexdelpiero و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

RezaAlex

RezaAlex

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 243 ارسال
  • LocationPersian Golf

ادر و دارمیان در ترکیب اصلی ایتالیا

Darmian-ita90epa_2.jpg

ایتالیا امروز آخرین تمرین خود را قبل از بازی فرداشب مقابل بلژیک انجام داد و آنتونیو کونته احتمالاً سورپرایزهایی در آستین خود دارد.

امروز صبح در جلسه قبل از تمرین یک فیلم ویدیویی برای بازیکنان پخش شد تا با جایگاه و وظایف خود بیشتر آشنا گردند، سپس قبل از عزیمت به لیون، آخرین تمرین خود  را در مونت پلیه انجام دادند.

طبق گزارش مولتیپل، کونته با ایده حمله همه جانبه قصد داشت خط دفاعی نه چندان قدرتمند بلژیک را توسط وینگرهای تکنیکی و سرعتی خود  الشعراوی و کاندروا  از هم باز کند. اما در نهایت، انتظار میرود

که دارمیان در سمت چپ از ابتد ا به کار گرفته شود و کاندروا نیز در جای خود که همان راست است بازی کند.

به نظر میرسد دنیله ده روسی به علت نمایش های خوبی که در دو بازی اخیر ایتالیا در مقابل اسکاتلند و فنلاند از خود به اجرا گذاشت تیاگو موتا را بر روی نیمکت بنشاند.

گمان میرود در خط حمله در کنار پله، از ادر که بیشترین دقایق بازی را در کنار وی تحت نظر کونته داشته است به کار گرفته شود .همچنین می توان روی سیمونه زازا به عنوان مهاجم ذخیره حساب کرد.

ترکیب احتمالی ایتالیا: بوفون، بارتزالی، بونوچی، کیه لینی، کاندروا، پارولو، ده روسی، جاکرینی، دارمیان، ادر، پله.

• mory, eⁿzº, alexdelpiero و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی