پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

تياگو مندز

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
410 پاسخ برای این موضوع

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
خدا کنه یه دعوتنامه ی اسپانیا هم به گریگرا بفرسته

alborz_k

alborz_k

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 378 ارسال
خب خدا رو شکر از دست این یکی راحت شدیم! :دی: ولی جدأ برای خودش هم مفید بود، داشت تو یوونتوس نابود می شد ، خودش رو هم نابود می کرد . در کل تو یوونتوسی که امثال کامو ، ترزگل ، دیگو ، ملو ، جووینکو به این روز بیفتند ، از بازیکنان متوسطی مثل تیاگو ، مولینارو (اگه مدافعین ما نصف کار هایی که اون تو اشتوتگارد انجام می ده رو انجام می دادن ، الان هر بازی 3-4 تا نمی خوریدم) ، گریگرا ، زبینا نباید انتظار بازی خوب داشت!!!

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
اینجا خیلی خوب بازی می کنم و احساس خوبی دارم. خودم را در کنار این تیم یافتم و در این کشور احساس ارامش و لذت می کنم. اینجا همیشه ویژه و خاص است و هیچ نگرانی و ناراحتی ای احساس نمی کنم. از بودن در اتلتیکو خوشحالم و نمی خواهم از این تیم جدا شوم. اما باید در خصوص اینده من مسولین دو باشگاه تصمیم نهایی را بگیرند و من منتظر تصمیم و پاسخ این گروه هستم.

juventus1996

juventus1996

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 433 ارسال
تیاگو به دلیل قهرمان نشدن اتلتیکو در کوپا دل ری و شکست از سویا داشت گریه میکرد!انگار واقعآ عاشق اتلتیکو شده!

hosseinjuve

hosseinjuve

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 458 ارسال

تیاگو به دلیل قهرمان نشدن اتلتیکو در کوپا دل ری و شکست از سویا داشت گریه میکرد!انگار واقعآ عاشق اتلتیکو شده!

اونم چه گریه ای؟؟؟از ته دل!!!
هنوز 2 روز نیست که رفته ولی مثل اینکه واقعا عاشق اتلتیکو شده.
ولی خداییش تو بازی دیشب خیلی خوب بازی کرد واسشون.به احتمال زیاد خود التیکو هم واسه فصل بعد بخوادش.
باید از فرصت استفاده کنیم و بندازیمش بهشون!

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال
خیری ندید این تیاگو از یوونتوس!

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
تیاگو بار دیگه اعلام کرد که علاقه ای برای بازگشت به تورین نداره و در اسپانیا راحته .

juventus1996

juventus1996

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 433 ارسال
هم به خودش داره لطف میکنه و هم به ما!به خاطر بازی های خوب چند وقت اخیرش میشه با قیمتی بیشتر فروختش!

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21169 ارسال

بر خلاف اخبار های قبلی که از توافق 100% یوونتوس و اتلتیکو مادرید خبر داده بودند،
به گفته خود تیاگو هنوز تکلیفش دقیقا مشخص نشده؛

چندین باشگاه هم خواستار تیاگو هستند از جمله بنفیکا و اسپورتینگ لیسبون،

ضمن اینکه ماروتا سعی داره که 6 میلیون تیاگو رو بفروشه اما احتمالا با 5 یا 5/5 میلیون تیاگو به فروش میرسه،

amir1373

amir1373

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 294 ارسال
سایت گل زده 5.5 میلیون یورو موافقت شده :دی:

eⁿzº

eⁿzº

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 613 ارسال
5.5 واسه بازیکن ملی پوشی که تو جام جهانی هم خوب کار کرده قیمت مناسبی نیست . تیاگو حداقل 8 - 10 تا می ارزه فروش تیاگو با 5.5 تا همونقدر می تونه اشتباه باشه که خرید مارتینز با 12 تا

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21169 ارسال

اگه اشتباه نکنم تیاگو با 13 میلیون یورو به یوونتوس اومد در سال 2007، و قراردادش تا سال 2012 بود،
این یعنی اینکه ارزش این بازیکن برای هر فصل چیزی در حدود 5/2 میلیون یورو هست،
با توجه به اینکه 2 سال دیگه مونده به پایان قراردادش، 5/5 میلیون یورو نمیتونه مبلغ کمی باشه،

ضمن اینکه باشگاه هایی هم که تیاگو رو میخوان مثل همین اتلتیکو مبلغ پایه شون 4 میلیون بوده !
اما ماروتا داره 5/5 میلیون میفروشه تیاگو رو،

eⁿzº

eⁿzº

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 613 ارسال
من از نحوه ی تنظیم قرارداد و ارزش سالیانه باریکن و رابطه بین مدت زمان قرارداد و قیمت بازیکن اطلاعات چندانی ندارم ولی اگه بخوای اینجوری حساب کنی پس چون فقط یه سال از قرارداد کراسیچ باقی مونده . زسکا باید کراسیچ رو یه چیزی در حدود 4 تا به یووه بفروشه "باشگاهایی که تیاگو رو میخوان مثل همین اتلتیکو" میخوان تیاگو رو مفت بخرن . چون اینطور به نظر می رسه که بیشتر از اینکه تیمی تیاگو رو بخواد یووه میخواد از شرش خلاص شه . اسرار تیاگو هم واسه رفتن به اتلتیکو در این قضیه بی تاثیر نیست اینجوری به قضیه نگاه کنید: تیاگو یه بازیکنه درجه یک ملی پوشه و با اینکه تو یووه خوب کار نکرده ولی بازیش تو اتلتیکو و تیم ملی پرتغال قابل قبول بوده . اگه یووه تیاگو رو 5.5 بفروشه . آیا با این پول میتونه یه باریکنه درجه یک بخره؟ به نظر من با 2 برابرشم به سختی میتونه بحث من فقط سر تیاگو نیست . کلیه . اینکه بازیکنایی که تو لیست فروش هستن رو مفت بدیم برن تفکر درستی نیست . اگه اینجوری پیش بره فکر کنم آمائوری رو 10 تا . جووینکو رو 7 تا . پولسن رو 3 تا . گروسو رو یه دونه و احتمالا ملو رو هم 10 - 12 تا بفروشن

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
حتی شایعه شده گواردیولا واسه یه ذخیره ی خیلی خوب روش حساب کرده و می خواهد بخره تیاگو رو !!!

GEDOY

GEDOY

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 503 ارسال
فقط خدا کنه تیاگو رو با یه مقدار پول بفرستن یه جای دیگه عوضش یه بازیکن توپ بردارن

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21169 ارسال

الان تو چند تا سایت ایتالیایی خوندم که بازم تیاگو قرضی به اتلتیکو مادرید میره !
قضیه چیه ؟! مگه قرار نبود فروخته بشه ؟!

با این اوضاع خط هافبک من ترجیح میدم تیاگو بمونه !
وگرنه وسط فصل مجبوریم از جوانان بازیکن بیاریم که بازی کنه

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال

الان تو چند تا سایت ایتالیایی خوندم که بازم تیاگو قرضی به اتلتیکو مادرید میره !
قضیه چیه ؟! مگه قرار نبود فروخته بشه ؟!

با این اوضاع خط هافبک من ترجیح میدم تیاگو بمونه !
وگرنه وسط فصل مجبوریم از جوانان بازیکن بیاریم که بازی کنه

تو سایت های ایتالیایی چرا دنبالش هستی :دی: خبر دو روز پیش سایت خودمونه که قرضی رفت اتلتیکو مادرید !!! واسه یک سال

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21169 ارسال

اتلتیکو مادرید 2-1 اتلتیکو بیلبائو رو برده، تیاگو هم که به عنوان بازیکن ذخیره وارد زمین شده بود در دقیقه 80 گل دوم تیمش رو میزنه،
بازی اول رو ظاهرا به علت مصدومیت از دست داده بود،

تو یووه که بود آرزو داشتیم یک بار خوب باشه، حالا اونجا فرت فرت گل میزنه :دی:

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
تیاگو تو بازی این هفته 2 تا گل زد، 1 پاس گل هم داد !

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
واقعا چه سعادتی داره این ! :1: پیش فورلان و آگرو و دخئا بازی میکنه حالشو میبره :1: وقتی تو یووه بود ، ما یه عالمه هافبک دفاعی داشتیم ، سیسوکو ، ملو ، تیاگو ، پولسن ، مارکیسیو !

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی