پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

تياگو مندز

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
410 پاسخ برای این موضوع

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
جا داره اینجا و توی این تاپیک یه تبریک ویژه به تیاگو بگم که 3 ساله اومده تورین تا ستاره ما می شه !! آخر فصل اگر سر 3 امتیاز عقل تر بودن قهرمان نشیم !جا داره خودش بره ...

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
بازی با ناپولی همه جز جیجی بوفون بد بودن. از چیرو روی نیمکت گرفته تا کریسیتن پولسن.

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال
يوونتوس تياگو رو خراب كرده نه تيگو يوونتوس رو جالبه كه بدوني و الا قبلش بازيكن خوبي بود حتي به تيم ملي هم دعوت ميشد يوونتوس كلا خودش مشكل داره و نبايد بازيكنان يوونتوس رو با مشكلات يوونتوس قاطي كرد مثلا بازي قبلي ملو گند زد به يوونتوس پس بايد العا هرچي از دهنمون در مياد تحويل ملو بديم

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan

يوونتوس تياگو رو خراب كرده نه تيگو يوونتوس رو جالبه كه بدوني و الا قبلش بازيكن خوبي بود حتي به تيم ملي هم دعوت ميشد

يوونتوس كلا خودش مشكل داره و نبايد بازيكنان يوونتوس رو با مشكلات يوونتوس قاطي كرد

مثلا بازي قبلي ملو گند زد به يوونتوس پس بايد العا هرچي از دهنمون در مياد تحويل ملو بديم

دقیقاف من تیاگو را قبل از اینکه بیاد یوونتوس بازیش را دیده بودیم یک هافبک دفاعی فوق العاده و یک توپ پخش کن ماهر. در چلسی که بود از راه دور یک گلهایی میزد که انگشت به دهن میموندی، پاس های قطریش فوق العاده بود، در تیم ملی پرتغال هم در جام جهانی خیلی عالی بازی میکرد اونقوت که اومد یوونتوس من گفتم دم یوونتوس گرم عجب خرید فوق العاده ای کرد، ولی شرایط و سیستم افتضاح رانیری موجب شد که بازی تیاگو به شکل سر سام اوری بیاد پایین.

تیاگو خیلی بازیکن خوبی بود همین الآنش من خیلی بهش اعتقاد دارم ولی..................................................

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
تياگو قبل از يووه و بخصوص در ليون فصل خوبي رو پشت سر گذاشت اما تو يووه نتونست اون كيفيتي كه ازش انتظار ميرفت رو بر آورده كنه . البته مدتي بود كه مثل پولسن شرايط مساعدي داشت ولي دوباره مصدوم شد و بعد مصدوميت به يكباره در بازي با ناپولي به زمين اومد و خب بد بود ! ولي با اينكه بازيكن خوبي در سابق نبوده ولي بنظرم اگر روي بازيش برابر ناپولي خط بكشيم و به چند بازي نسبتاً خوبش نگاه كنيم ، ميشه اونو يه هافبك مناسب روي نيمكت دونست در صورتي كه همه هافبك ها آماده باشند ! كلاً ميشه روش حساب كرد ولي خب بازيكن پر نوساني هستش !

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
من فصل اول توی تمام خرید ها تیاگو رو بهترین خرید فصل یوو میدونستم که متاسفانه اصلا نتونست اون جور که باید بازی کنه ! به نظر من تیاگو به هیچ وجه روحیه مناسبی نداره و این خیلی روی بازیش تاثیر گذاشته !

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15954 ارسال
ولی من هنوز توی حسرت یکی از شوت های تیاگو به سمت دروازه هستم که گل بشه !!!! واقعا شوت زن خوبی بود

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
یک نکته جالب در مورد تیاگو اینکه این بازیکن از وقتی که به یوونتوس پیوسته حتی نتونسته در دیدارهای دوستانه یوونتوس گلزنی بکنه یعنی تا حالا برای یوونتوس گلزنی نکرده نه در دیدارهای دوستانه نه در هیچ جام دیگه ای حتی از روی نقطه پنالتی هم پارسال در دیدار با میلان در تیم کاپ که در المپیک تورین برگزار شد نتونسته گل بزنه.

MOLINARO

MOLINARO

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 442 ارسال

یک نکته جالب در مورد تیاگو اینکه این بازیکن از وقتی که به یوونتوس پیوسته حتی نتونسته در دیدارهای دوستانه یوونتوس گلزنی بکنه یعنی تا حالا برای یوونتوس گلزنی نکرده نه در دیدارهای دوستانه نه در هیچ جام دیگه ای حتی از روی نقطه پنالتی هم پارسال در دیدار با میلان در تیم کاپ که در المپیک تورین برگزار شد نتونسته گل بزنه.

من خودم یادم میاد گل زده
تو بازی با پارما بود فکر کنم که 3 بر 0 بردیم پارسال یا سال قبلش
مطمئنم
که شوت زد خورد تو پای مدفع حرف رو سر درازبان رفت تو گل

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan

من خودم یادم میاد گل زده
تو بازی با پارما بود فکر کنم که 3 بر 0 بردیم پارسال یا سال قبلش
مطمئنم
که شوت زد خورد تو پای مدفع حرف رو سر درازبان رفت تو گل

بازی برگشت با پارما که 3 بر 0 بردیم گلها را پالادینو ، داوید ترزگه زدن گل سوم را هم مدافع پارما به طور اشتباه به خودشون زد و به نام تیاگو تا حالا گلی ثبت نشده.

بازی برگشت با پارما در دو فصل قبل یادم میاد قرار بود یکشنبه عصر برگزار بشه که به علت فوت یکی از هواداران پارما موقعی که داشت میومد استادیوم به روز چهارشنبه مئکول شد.

MOLINARO

MOLINARO

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 442 ارسال

بازی برگشت با پارما که 3 بر 0 بردیم گلها را پالادینو ، داوید ترزگه زدن گل سوم را هم مدافع پارما به طور اشتباه به خودشون زد و به نام تیاگو تا حالا گلی ثبت نشده.

بازی برگشت با پارما در دو فصل قبل یادم میاد قرار بود یکشنبه عصر برگزار بشه که به علت فوت یکی از هواداران پارما موقعی که داشت میومد استادیوم به روز چهارشنبه مئکول شد.

نمیدونم ثبت شده یا نه ولی یادمه تیاگو شوتشو زد و شوتشم تو چهار چوب بود که خورد تو پای مدافع پارما و رفت تو گل

شوت وقتی تو چهار چوب باشه و بخوره به یکی بره تو گل باید به نام همون بازیکنی که شوتو زده گل ثبت بشه

ولی میگم درست یادم نمیاد ولی یادمه تیاگو شوتو زد

Pintoricio

Pintoricio

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1362 ارسال
حتی مولینارو هم برای یووه دو تا گل زده ( ساندرلند و پارما ) ولی این لیدی هنوز یه گل سالم نزده.

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
حالاشماها چه گيري دادين به گل زدن ! ;D درست بازي كنه گل زدن پيش كش :Facepalm:

MOLINARO

MOLINARO

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 442 ارسال

حالاشماها چه گيري دادين به گل زدن ! ;D درست بازي كنه گل زدن پيش كش :Facepalm:

:Facepalm: :Facepalm: :Facepalm:

Pintoricio

Pintoricio

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1362 ارسال
این تیاگو تو تیم ملی فقط بلده خوب بازیکنه ؟ پاس پشت پای زلاتانی میده.

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
از ولفسبورگ برای تیاگو پیشنهاد امده.

eblis

eblis

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4108 ارسال
فکر نکنم بره. از یووه بره به ولفسبورگ؟!!!

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1772 ارسال
اين تياگو ديگه نابودمون كرد.آخه از جون يووه چي ميخواين.تو رو خدا برين ديگه.فرارا معلوم نيست واسه چي به اين تياگو بازي ميده.قصد خود كشي داره.

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
با اون پنالتی که به کاتانیا داد به سالم بودن عقلش شک کردم واقعا رضا حرف های باحالی در این رابطه زد

★.JU.V.E.N.T.US.★

★.JU.V.E.N.T.US.★

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1185 ارسال
يعني شما به اين تياگو اميد داشتين كه حالا نا اميد شدين ؟ من نميدونم چرا چيرو به جاي این از جوانان بسيار خوب يووه استفاده نميكنه ؟

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 1 مهمان و 0 عضو مخفی