پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

هفته ی چهارم دور گروهی لیگ قهرمانان اروپا - بروسیا مونشن گلادباخ آلمان 1-1 یوونتوس ایتالیا

86 پاسخ برای این موضوع

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان

دوستان بیان تک تک امضا بدن و اعتراف کنن شکر خوردن و کمپین سنگسار مدیریت باشگاه رو راه اندازی کنن و غرامت حرص و جوش خوردن شمارم پرداخت کنن بعدش شما دست ازین شماتت و تحقیر و سرکوفت و طعنه برمیداری؟ بس کنید سر جدتون

حد اقل  چهل تا بازی دیگه مونده  .     یعنی اینکه  حداقل چهل بار دیگه باید این رو بخونی  

عجب شاهکاری هم زد  هرنانز .  اخراج شد .    چه عجیب .   یادم نمیاد تا حالا کسی اخراج شده باشه  :21:  :21:

• Bianconero Amore, El rey leon, Prince Claudio و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

<p>36 سال سياه و سفيدغم قفس به كنار . آنچه عقاب را پير ميكند پرواز زاغهاي بي سر و پاست

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
والا انگار منو تو خریدیمش با پول آقایون حالام باس جواب پس بدیم بهشون :2laugh:
  • El rey leon و Georgia از این پست تشکر کرده است

______ Never chase a bitch _______

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال

به نظر من مهم ترین مشکل یوونتوس اینه که هنوز آلگری ترکیب تیمش رو پیدا نکرده ! ایتکه انگیزه رو تو بازیکن ها نگه داره و بنا رو برای انتخاب ترکیب بزاره رو تلاش بازیکن ها درسته ، اما نه به اینصورت که سیستم چرخشی استفاده بشه !

بازیکن های یووه اشتباه زیادی دارند که همین تا الان خیلی امتیاز رو از تیم گرفته ، مهم ترین دلیلش هم فکر می کنم ثابت بازی نکردن بازیکن ها و نداشتن تمرکز هست ..

بعدم آلگری بر خلاف کونته زیاد نمی تونه تیم رو تهییج کنه .. آلگری کنار زمین خیلی هیجان داره ولی فکر می کنم مهم تر از اون تو رختکن هستش .. جایی که واقعا کونته خیلی خوب می دونست چیکار کنه ... تاثیرش هم همیشه تو نیمه دوم میدیدیم .

• Bianconero Amore, mory, El rey leon و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

08208187537491337092.jpg

GranDe Buffon

--------------------------------------------------------

La Juve é Del Piero

يوونتوس يعني دل پيرو

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

بوفون و لیخی نمایندگان شایسته ی یوونتوس در هفته ی چهارم لیگ قهرمانان اروپا :53:

wv51xuqvcmze7rv5355t_thumb.jpg

• mory, alireza.de710, alexdelpiero و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

“Heartbreak is how we mature… There is almost no path a human being can follow that does not lead to heartbreak.”

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

یه بحثی بود اون موقع ها تو فروم در مودر توسو بودن کونته و اینکه آلگری شجاعه و بالعکس ، اما ، هیچ وقت یادم نمی ره بازی با رعال ، تو برنابئو ، در حالیکه تیم ۱۰ نفره بود ، کونته مدافع کشید بیرون و مهاجم اورد تو زمین ، واقعا مونشن گلاباخ تو بروسیا پارک ، از رئال توی برنابئو ترسناک تره؟

من نه طرفدار کونته ام ، نه طرفدار آلگری ، به جاش از هر دوشون حمایت می کنم ، هر کدوم ضعف و قوت خاص خودشون رو دارن ، اما متاسفانه حافظه ها یک مقدار کوتاهه.

• MaMpIeRo, Georgia , Prince of Turin و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

“Heartbreak is how we mature… There is almost no path a human being can follow that does not lead to heartbreak.”

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4156 ارسال

اینا همه اش تقصیر ماست..

تو که گناهی نداری.

• Bianconero Amore, Alex2003 و مهدی تورین . آتزوري از این پست تشکر کرده است

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

MaMpIeRo

MaMpIeRo

تیفوسی الساندرو

• اعضا
  • 2442 ارسال

یه بحثی بود اون موقع ها تو فروم در مودر توسو بودن کونته و اینکه آلگری شجاعه و بالعکس ، اما ، هیچ وقت یادم نمی ره بازی با رعال ، تو برنابئو ، در حالیکه تیم ۱۰ نفره بود ، کونته مدافع کشید بیرون و مهاجم اورد تو زمین ، واقعا مونشن گلاباخ تو بروسیا پارک ، از رئال توی برنابئو ترسناک تره؟

من نه طرفدار کونته ام ، نه طرفدار آلگری ، به جاش از هر دوشون حمایت می کنم ، هر کدوم ضعف و قوت خاص خودشون رو دارن ، اما متاسفانه حافظه ها یک مقدار کوتاهه.

اون بازی اگه اشتباه نکنم تیم عقب بود , اما این بازی یک امتیاز داشتیم و به نظرم کارش خیلی اشتباه نبود واسه امتیاز گرفتن . البته قبول دارم کار زشتی بود بدون مهاجم نیم ساعت بازی کردن .

• Bianconero Amore, pezhman, Alex2003 و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

8

Claudio

ارسال پاسخ

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی