پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

هفته ی چهارم دور گروهی لیگ قهرمانان اروپا - بروسیا مونشن گلادباخ آلمان 1-1 یوونتوس ایتالیا

86 پاسخ برای این موضوع

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4647 ارسال

JuiR1446314489tskoig.jpg

هفته ی چهارم دور گروهی لیگ قهرمانان اروپا

بروسیا مونشن گلادباخ آلمان - یوونتوس ایتالیا

سه شنبه 12 آبان 1394

ساعت 23:15 به وقت آلمان

مکان: استادیوم بروسیا پارک

• Principino, L'Avvocato, Georgia و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

07962666510773579882.jpg

"No color will ever be brighter for me than black and white." - Alessandro Del Piero

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

گلاد باخ خیلی شبیه تورینو هست خیلی سخت گل میخورن ....تیمی که 90 درصد ساختارش المانیه و بقیه هم سوئدی و سوییسی یکی  هم افریقایی دارن کلا سبک المانی بازی میکنه اما یه نکته ای هست اینه که اونا خیلی بد شروع کردن ولی الان 6 برد پیاپی تو لیگ دارن و نشون میده فرم خوبی دارن امروز هم 4 تا گل به هرتا زدن تو وسطای جدول قرار دارن ولی ب نظر تا اخر فصل جزو 4 تا بالای جدول باشن فصل قبل فقط 4 باخت داشتن و بعد بایرن بهترین خط دفاع رو داشتن این نشون میده چقدر چغرن کلا یوه جلو تیمای قوی نتیجه میگیره و جلو ضعیفا نمیگیره نکته دیگه تو 6 بازی اخیرشون 21 گل زدن  :speechless:  :speechless:  :speechless:  :speechless:

qo9f_capture3.png

میانگین درصد مالکیت توپ گلادباخ تا به اینجا 51 درصد بوده و نکته جالب اینه میانگین پاسشون بالای 600 بوده در هر بازی 800 تا هم داشتن  :speechless:  :speechless:  :speechless:

این تیم 4-4-2 بازی میکنه و اصرار ب حمله از جناحین داره .

مونشن گلاد باخ ضعفش تو ضد حملست ولی هرچند تو اروپا قدرت یک تیم در استفاده از ابزار های سرعتی و حمله سریع و انتقال توپ سریعه ولی به هر حال تو بوندسلیگاست و نمیشه به امار کفایت داد هرچند در اروپا تجربه ندارن و اینم خیلی مهمه

x5n_capture.5png.png

32ng_capture.4png.png

• alexdelpiero, Georgia , D E L P I E R O و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

D E L P I E R O

D E L P I E R O

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 1385 ارسال
  • Locationقزوین

یه حسی به من می گه که تو این بازی خوب بازی می کنیم و خوب هم می بریم. چون بازی ساسولو ما پایین سینوس بودیم بازی تورینو سینوسمون صفر بود و بازی مونشن گلادباخ به نقطه ی اوج می رسیم و ...

• Hossein Salehi, mory, MaMpIeRo و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

adp.jpg

Alex2003

Alex2003

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 378 ارسال

پیش بینی ترکیب احتمالی بازی

سیستم4-3-3

بوفون

ساندرو-------کیلینی-------بونوچی-------کاسرس

پوگبا------مارکیزیو-------استورارو

دیبالا-----موراتا------کوادرادو

احتمالا جای استورارو هرنانز بازی کنه.

ترکیب خیلی دستکاری نشده و به نظرم این یه نشونه خوب از پیدا کردن ترکیب ثابت تیم توسط آلگریه.

برد توی این بازی تا 50% از فشارها از روی تیم برداشته میشه و در صورت تساوی یا برد سویا توی بازی همزمان خیالمون از صعود راحت میشه.

بعید میدونم اگر اتفاق خاصی مثل گل خوردن توی دقایق اول نیفته مشکلی برای پیروزی توی این بازی داشته باشیم.

• mory, alexdelpiero, L'Avvocato و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

cr7

cr7

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 701 ارسال

به احتمال زیاد شبکه zdf  بازی پخش زنده می کند.

• alexdelpiero, Georgia , ace of glass و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

spinning-juventus.gif FORZA JUVENTUS Juventus.png

مهربان تر و پوست کلفت تر باشید(علیرضا و من)

Sassan

Sassan

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1143 ارسال

پیش بازی 

dqkf_juve3.png

• tecra, Georgia , ace of glass و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

juventus_wallpaper_by_harvy355-d5q4lea.j

Sassan

Sassan

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1143 ارسال

ترکیب احتمالی

kv3o_juve.png

امیدوارم دیبالا رو از اول بازی بذاره  :worship:  :worship:

ail_juve2.png

• mory, tecra, L'Avvocato و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

juventus_wallpaper_by_harvy355-d5q4lea.j

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

شوبرت :‌

• یوونتوس تیم فوق العاده ایست ، هیچ شکی در این مورد وجود ندارد. موفقیت های اخیر و یا گذشته در چنین بازی هایی چندان به حساب نمی آید.ما روی بازی فردا تمرکز کرده ایم ، [بازی ای که ] قرار است دو تیم خوب را به نمایش بگذارد و ما می خواهیم یووه رو دچار خطر کنیم و برایشان مشکل ساز شویم ، زیرا می خواهیم بازی را ببریم.
  • آنها تیم بزرگی هستند ، با کیفیت انفرادی و تاکتیک فوق االعاده و چالش زیبایی در مقابل ماست.
  • ما باید با انعطاف تاکتیکی یوونتوس منطبق شویم و ما برای اینکار ایده ای داریم و امیدوارم که ایده ی خوبی باشد.
  • بعد از ان باید با مصاف های تن به تن روبرو شویم ، اما من توجه چندانی به قضایایی که در سالهای اخیر توجه چندانی نمی کنم.
  • ما تیم خوبی هستیم که شاید راضی کننده ترین شروع فصل را نداشته باشیم ، اما ما هر روز بیشتر و بیشتر ثبات پیدا می کنیم و تلاش می کنیم این را در زمین فردا نشان دهیم.
  • باز هم تکرار می کنم ، همانطور که دو هفته ی پیش گفتم ، من شخصا به جدول نگاه نمی کنم ، این یک بازی خانگی ست ، در مقابل هوادارانمان و ما می خواهیم برنده باشیم.
  • این رویکرد ماست و و بعد از این می توانیم به جدول نگاه می کنیم.
  • ما یوونتوس را نگاه کرده ایم ، آنالیزشان کرده ایم و آماده هستیم.ما ایده ی جامعی برای بازی در برابر چینش آنها داریم.

• mory, Principino, MaMpIeRo و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

“Heartbreak is how we mature… There is almost no path a human being can follow that does not lead to heartbreak.”

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

آلگری :‌

• وقتی شما در لیگ قهرمانان بازی می کنید ، طبیعی است که هدف نهایی حداکثر آن است و حداکثر فتح این جام است.
  • اما لیگ قهرمانان درون خودش یک رقابت است ، زیرا شما باید بهترین ذهنیت و وضعیت فیزیکی را در ماه مارس داشته باشید و مهم تر از همه تمام بازیکنان را در اختیار داشته باشید.
  • در فصل گذشته قدرت ما در این بود که در یک زمان عالی ، عالی ترین قدرت و آمادگی فیزیکی را داشتیم.
  • از الآن مشکل است که بگوییم [یوونتوس تا کجا می تواند پیش برود] ، بگذارید قدم به قدم پیش برویم ، از انجا که ما نمی توانیم دو بازی پیاپی را در لیگ ببریم [ در حال حاضر] ، هدفمان در حال حاضر صعود از مرحله ی گروهی لیگ قهرمانان است.
  • هنوز کار ما تمام نشده است. مطمئنا این طور نیست ، زیرا هنوز سه بازی دیگر مانده و امتیازات زیادی هست که معلوم نیست بتوانیم کسب کنیم.
  • بنابراین هر اتفاقی در این گروه هنوز امکان پذیر است.
  • فکر میکنم در حال حاضر باید چند نتیجه ی پشت سرهم  را کسب کنیم.باید در در لیگ نتایج مثبتی به دست بیاوریم ، و مرحله ی گروهی لیگ قهرمانان را در بهترین حالت ممکن به پایان ببریم.
  • طبیعی است که در ابتدا همه چیز آسان به نظر بیاید  ، اما قضیه به این شکل است.طبیعی است که وقتی ۱۰ بازیکن در یک تیم عوض می شوند ، در ابتدا تیم یکدست نیست ، زیرا یک گروه از بازیکنان قدیمی هستند ، یک گروه جدید که باید ادغام شوند.
  • پس طبیعی است که شما باید یک هماهنگی بین این بازیکنان پیدا کنید.این واقعیت که تقریبا همه در دسترس هستند و ما برای دو هفته با هم کار کرده ایم می تواند برای ما مفید باشد.
  • طبیعی است که وقتی مشکل داشتیم کمی اذیت شدیم. ما خوب بازی نکردیم و مسئولیت آن بر عهده ی ماست و البته کمی تغییر جهت های ناگهانی فوتبال. زیرا ما ۵ بار در ۱۰ بازی با اولین شوت به سمت دروازه گل خوردیم.
  • متاسفانه فوتبال یک دانش دقیق نیست و این اتفاقات می افتد ، اگرچه درست است که ما برای ۳ ماه کنار هم بوده ایم و اکنون باید نتایجمان ثبات داشته باشد.
  • حتی وقتی که شاید شما نتوانید یک بازی زیبا از لحاظ تکنیکی داشته باشید  ، باید با شخصیتتان برنده باشید ، همان چیزی که یکشنبه اتفاق افتاد.
  • مربی گلاباخ گفته که راه های متوقف کردن یووه را میداند؟ تعجب می کنم که کسی در مورد چینش من سوال نپرسید [ :24: :2laugh: ]  و برای همین به خودم گفتم 'حتما از الان می دانند' ، اما نه. من هنوز لاین آپ را انتخاب نکرده ام ، و هنوز کمی شک دارم.
  • ما بازی های بورسیا رو چندین بار دیده ایم ، خصوصیات بازیکنانشان را می دانیم ، اگر فردا سبک بازیشان را عوض کنند ، فردا در زمین خواهیم دید.
  • مطمئنا از الان نمی دانم و به همان شکل آنها هم نمی دانند یوونتوس فردا چطور بازی خواهد کرد.
  • اعتقاد دارم که فارغ از آنچه از لحاظ  تاکتیکی در زمین می افتد ، فردا بازی خواهد بود که باید از لحاظ فنی بسیار خوب بازی کنیم و سعی کنیم نقاط قوتشان را محدود کنیم. که شامل قدرت بدنی ، سرعت ، استفاده از فضاها و ضدحمله است.
  • لیختشتاینر در دسترس است. او یک ماه دور از میادین بوده است و فردا ممکن است روی نیمکت باشد یا حتی بازی کند.
  • هرنانس؟ هرنانس می تواند بازی کند ، اما سوال دیگری از من نپرسیدد ، چون نمی توانم بگویم و به خصوص اینکه در غیر اینصورت شما  در حدس تیم برای فردا اشتباه خواهید کرد ، چون من هنوز کمی شک دارم.

• mory, Principino, MaMpIeRo و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

“Heartbreak is how we mature… There is almost no path a human being can follow that does not lead to heartbreak.”

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

بونوچی :‌

• گل دقیقه ی آخر در برابر تورینو برای تمام کسانی که تازه به یوونتوس آمده اند باید یک نقطه ی آغازین باشد.
  • هیچ چیز را نمی توان به شانس سپرد ، شما باید تلاش کنید و از ثانیه ی اول تا آخر برنده باشید.
  • ما زیاد حرف نزدیم ، در نهایت ما باید آن ۴۵ دقیقه در برابر ساسائولو را پاک می کردیم ، جایی که ما تقریبا همه چیز را از دست دادیم ، و اول از همه غرور و افتخارمان را.
  • هر بار که شما به زمین می روید  ، مهم نیست که چگونه اینکار را می کنید و اما شما باید برای کسب سه امتیاز و پیروزی بروید.
  • علاوه بر این ، ما بازیکنان مسن تر باید باید به جوان تر ها توضیح دهیم ،  به تازه واردها ، که در یوونتوس ، اینکه یک بازی را ببرید و یکی را ببازید غیرقابل تصور است ، و به همین دلیل بالا و پایین هایی که در شروع این فصل تجربه کرده ایم [غیر قابل تصور است.]
  • هر بازی باید یک پیروزی باشد.
  • مشکل این نیست که بعضی از آنها این مسئله را متوجه نشده باشند ، اما آنها از جایی با ذهنیت متفاوت امده اند ، پرتاب شدن به پروژه ای به بزرگی پروژه ی یوونتوس برای همه آسان نیست.
  • من در این نقطه بوده ام ، وقتی از باری به یونتوس آمدم.این پیراهن شما را تحت فشار می گذارد و از شما انتظاری ایجاد می شود که در تیم های دیگر احساس نمی کنید.
  • پس طبیعی است که وقتی شما از راه می رسید ، برای لحظاتی راهتان را گم می کنید و در چنین لحظاتی است که باید به عنوان یک گروه خوب باشیم ، متحد باشیم و به تازه واردها توضیح دهیم که جنگیدن برای این پیراهن به چه معناست.
  • ما در بازی هایی که بردیم نشان دادیم که وقتی به زمین می رویم و همه ۱۱۰٪ توانمان را به نمایش می گذاریم ، می توانیم نتایج مهمی به خانه بیاوریم.
  • به بازی با منچسترسیتی نگاه کنید ، به داربی نگاه کنید. پس فکر می کنم که این مهم ترین مسئله است ، انگیزه ، تمرکز و روح فداکاری.جنگیدن برای تک تک توپ ها به عنوان یک تیم ، و اطمینان از اینکه متحدیم و در حمله و دفاع مصمم هستیم. :worship:
  • فکر می کنم این راز یوونتوسی بود که در سالهای اخیر برنده بوده ، و باید در این یوونتوس هم ادامه پیدا کند.

• mory, Principino, MaMpIeRo و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

بهتره که از بازیکنایی مثل دیبالا استفاده نشه و مانجوکیچ از ابتدا تو ترکیب باشه و این به شرطیه که موقعیت سازی زیادی انجام بشه ببینید دیبالا در مقابل تیم نسبتا قدرتی مثل گلادباخ هم نمیتونه خیلی خوب کار کنه و هم تجربه زیادی نداره اما خوب یه خوبی داره ایتکه رابط ما با نوک حملست و انعطاف بیشتری به بازیمون میده ولی به نظرم باید مانجوکیچ باشه تا با قدرت و هوشی که داره و البته با تجربه ای که تو خاک المان داره بتونیم ازش استفاده کنیم و در ضمن بهترین بازیکن تو نوک حمله در سیستم 4-3-3 همین مانجوکیچه چه در پرس و چه در حمله و گل زنی .

امشب گلاد باخ میخواد خودشو نشون بده و نمیخواد جلو هواداراش چیزیو از دست بده و موقعتشونم تو جدول مشخصه پس میان که جلو بکشن این کارو برای ما بهتر میکنه ولی ترسم از نبود هافبک توپ گیره خدیرا باید تو بازی باشه ترائوره بازیکنشونم همینو گفته که ما میخوایم نمایش واقعی خودمونو نشون  بدیم

نکته بعدی که پارسال کلی کمکمون کرد استفاده از ضربات ازاده که متاسفانه بلای جونمون شده و امیدوارم این مشکل حل بشه .

ب امید برد توی خاک المان و صعودمون 

نکته اخر : در صورت باخت زمین و زمان رو نکوبید این تیم تازه داره شکل میگیره الگری هم گفته وقتی توز رو نداری باید راه های ارتباطی دیگه ای به حمله پیدا کنی . من مطمئنم سال بعد و حتی نیم فصل به بعد  خیلی بهتر خواهیم شد 

• Bianconero Amore, mory, Principino و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

F A R SH A D J U V E

F A R SH A D J U V E

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 333 ارسال
سلام
تا این لحظه که چک کردم فقط میتونیم از ‌شبکه(RSI LA2( SD HD در فرکانس های 12399و11526هاتبرد بازیو ببینیم و ZDFهم امشب بازی پخش نمیکنه و فردا آرسنال بایرن مونیخ رو پوشش میده.
دوستان میتونن از سایت و اپلیکیشن طرفدارای هم بازیو ببینن.
  • mory, Principino, Georgia و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Alex2003

Alex2003

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 378 ارسال

اول یه تشکر کنم از تیم ترجمه و مخصوصا bianconero amore برای ترجمه اخبار این بازی.

چند تا اتفاق خوب توی مصاحبه های بونوچی و آلگری اتفاق افتاده.

1-برخلاف روال قبلی توی صحبت هاش ،ایندفعه آلگری ترکیب رو لو نداد.هرچند شاید اهمیت آنچنانی نداشته باشه ولی همین که فکر مربی اونا تا یک ساعت قبل بازی درگیر این موضوع باشه خودش یه امتیاز مثبته.

2-تا الان همیشه آلگری سعی میکرد فشار رو از دوش بازیکنا کم کنه و اکثرا همه چیز گل وبلبل بود فقط مشکل بدشانسی بود ولی تو حرفهای دیروزش،دفاع تا حمله رو سرزنش کرده که به نظرم خوبه .بازیکنا باید یاد بگیرن وضیفشون اینه که تا آخر با تمام توان برای تیم بجنگند.

وحتی به خودش هم در مورد اینکه زمان کافی برای هماهنگی به دست آورده گفته.

حدسم اینه که توی جلسه،مدیریت گفته از این به بعد دیگه نمیتونی هماهنگی رو برای نتایج بد بهانه کنی و زمان کافی داشتی.

هماهنگ نشدن بازیکنا و عدم دسترسی به بازیکنا رو 50% به مکس و تیم فنیش نسبت میدم.این تیم بدنسازی چیکار میکنه اینجوری میشه.شاید هم تمرینات مکس مورد داشته باشه.

3-بونوچی هم از ارزش پوشیدن لباس گفته و اینکه بازیکنای جدید هنوز نمیدونن به چه باشگاهی اومدن و دارن برای چه تیمی بازی میکنن.

به خدا ما از اول فصل گفتیم چرا بازیکنا توی زمین راه میرن و جنگندگی ندارن حتی بازیکنی مثل پوگبا.ولی کو گوش شنوا.

4-این چند وقته(بعد از بازی ساسولو)مصاحبه ها تغییر کرده.از بوفون و اورا شروع شد و حالا هم نوبت بونوچیه.احتمال میدم این مصاحبه ها با دستور مدیریت انجام شده.وجود همچین مصاحبه هایی لازمه تا بتونه بازیکنای جوونتر رو مسئولیت پذیرتر کنه و اینکه نذاره بازیکنای تازه وارد هرز برن و هر کاری خواستن بکنن و عین خیالشون هم نباشه.

باید بدونن تیم بزرگتر داره و جو باشگاه چجوریه.اتفاقی که دو فصل برای توز هم افتاد و وجود بازیکنانی مثل پیرلو و بوفون با اون سطح کیفی اجازه اینکه مثل تیم های سابقش شیطنت کنه نداشت.

مربی گلادباخ هم حرف زیاد میزنه،طبل تو خالیه.بازی رفت هم قرار بود هجومی بازیکنه.فکر کنم این بازی هم تاکتیکش ضد حمله باشه.

بهترین حرف آلگری:حتی وقتی که شاید شما نتوانید یک بازی زیبا از لحاظ تکنیکی داشته باشید  ، باید با شخصیتتان برنده باشید ، همان چیزی که یکشنبه اتفاق افتاد.

بوفون فصل قبل:اگه به من باشه دوست دارم تمام بازی ها رو 1-0 ببریم و قهرمان بشیم.

وقتی  تیمی بد بازی میکنه و میبره شایسته قهرمانیه ولی اگر تیم خوب بازی کنه و نبره یه جای کار میلنگه{نظر شخصی}.(دقیقا اتفاقی که توی بعضی از بازی های فصل پیش اتفاق افتاد)

در آخر،خبر خیلی خوب ،بازگشت لیخت هست که واقعا خیلی زودتر از اونچه فکر میکردم برای بازگشت به میادین آماده شده.

• Bianconero Amore, mory, Principino و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4157 ارسال

متاسفانه برد در انگلیس با تساوی داخلی با گلادباخ و دو برد مهم عربسیتی رنگ باخت.

بالطبع اول شدن در جدول رو باید هدف قرار بدهیم که اگر این امر حاصل شود ناشی از برد اول در برابر خلیج سیتی است.

بنابراین برد در بازی امشب بسیار ضروری است..

به دلیل پولی بودن لیگ قهرمانان حتی تیم چهارم جدول هم بی انگیزه نیست.

• Bianconero Amore, mory, Principino و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

Aminvo

Aminvo

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1599 ارسال

امیدوارم که این ترکیب اعلام نکردن آلگری یک سوپرایز نباشه و یک ترکیب عجیب را شاهد باشیم.  دوم از همه امیدوارم که 4-3-3 بازی نکنیم و تیم را بر مبنای بازی کردن یا نکردن کوادرادو نیچینیم. اهمیت حضور در مراحل بعدی و بالای لیگ قهرمانان نیاز به توضیح نداره، فقط اینکه اگه قرار هست امشب حتی نبریم و یک مساوی دیگه داشته باشیم بهتر هست یک بازی اصیل و با اعتماد به نفس و برتر را ارائه بدیم و نبریم. امیدوارم که خط هافبک توانایی کنترل نبض بازی را داشته باشه و هروقت لازم شد سرعت بازی را زیاد کنه و هر وقت لازم شد کم کنه، خودخواه نباشند و شوت های الکی و پاس های در عرضی بیش از اندازه که ناشی از بی برنامه بودن تیم هست را شاهد نباشیم. امیدوارم خط حمله بیشتر در اختیار تیم باشند و سعی فقط بر دریبل زدن  و شوت زدن نداشته باشند.  امیدوارم خط دفاع روز خوبی را سپری کنه و ضربات سر اول را روی ضربه آزاد ها و کرنر ها بزنه تا اینکه مثل مجسمه شاهد ضربه سر حریف باشند.

اگه امشب با سیستم فصل پیش بازی کنیم و بازیکن ها نیمی از کیفیت خودشون را هم داشته باشند بودن شک بردیم.

• Bianconero Amore, mory, Principino و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

[SIGPIC][/SIGPIC]

او با اینکه به ثروت دست یافت اما تمام آن را صرف تحقیقات علمی کرد و در فقر و بدهکاری در نیویورک در اتاق یک هتل فوت کرد
hey God, both of us know I had been born in wrong Geographical coordinates, please help me to move where I belong there.

tecra

tecra

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 2517 ارسال

اول یه تشکر بزرگ از دوستایی که زحمت میکشن ترجمه میکنن.. ممنون از همشون  :53:

یه سری نکته پراکنده تو این چند بازی به ذهنم رسید گفتم در میون بزارم.

یه چند وقت نبودم نشد بحثای دوستان رو دنبال کنم. اگه صحبتا تکرار مکررات بود پیشاپیش شرمنده.

- خرید کوادرادو بلای جوون یووه تا اینجا شده. بازی خوبش باعث شده الگری مجبور به بازی دادنش بشه. این قضیه دیبالا و موراتا رو مجبور به بازی در پست های غیر تخصصی و جابجایی های مکررکرده. این تغییرات هم از طرفی الگری رو در پیدا کردن ترکیب ایده آل ناتوان کرده.

- بازی موراتا در کناره زمین ظلم بزرگی در حق همچین پتانسیلیه. بازی با تورینو بعد از اومدن کوادرادو و رفتن به کناره محو شده بود. تحت هیچ ترکیبی همچین بازیکن ارزشمندی با قدرت سر زنی و تمام کنندگی بالا نباید کناره بازی کنه.

- هرنانز بشدت سر پایین بازی میکنه و از دادن پاس های عمقی خطرناک ناتوانه. توپگیری و دفاعش هم ضعیفه و بدرد هافبک دفاعی نمیخوره. ازون دست بازیکنایی هست که ذهنیت بردن در یه بازی و باختن در یه بازی رو از اینتر سوغات آورده و با توجه به سنش امیدی به اصلاحش نیست.

- تو بازی های فشرده دیبالا از نظر قدرت بدنی کم میاره؛ بخصوص اواخر بازی.

- دلم بشدت برای روگانی میسوزه که شرایط این روزای یووه اونو قربانی کرده. انتظار این بود که تو این سه بازی حداقل یه بازی بهش برسه..

امیدورام امشب ببریم و بتونیم بعنوان سرگروه به مرحله بعد صعود کنیم. دوم شدن و تصور خوردن به بارسا و بایرن و حذف احتمالی در مرحله بعد وحشتناکه

• Bianconero Amore, mory, Aminvo و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

MaMpIeRo

MaMpIeRo

تیفوسی الساندرو

• اعضا
  • 2442 ارسال

یوونتوس| لیخشتاینر، بونوچی، کیلینی، اورا| استورارو، مارکیزیو، پوگبا، هرنانس| دیبالا، موراتا

• mory, Aminvo, tecra و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

8

Claudio

Aminvo

Aminvo

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1599 ارسال
عاشق این سیستمم.فقط کاش جا اورا خرید 26 میلیونی بازی میکرد. امیدوارم استورارو خیلی خشن بازی نکنه و دو کارت نشه.
به امید پیروزی
  • mory, Georgia , ace of glass و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

[SIGPIC][/SIGPIC]

او با اینکه به ثروت دست یافت اما تمام آن را صرف تحقیقات علمی کرد و در فقر و بدهکاری در نیویورک در اتاق یک هتل فوت کرد
hey God, both of us know I had been born in wrong Geographical coordinates, please help me to move where I belong there.

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

منم امیدوارمم نیمه دوم ترکیبو هجومی کنه

• mory, Aminvo, Georgia و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

جو ورزشگاه رو  :speechless:

سیستم بازیشون رو گذاشتن نفوذ از سمت اورا .  

شانس آوردم گل نخوردیم تا الان 

• Georgia و مهدی تورین . آتزوري از این پست تشکر کرده است

کسی جز تو چون تو برای زمان بزنگاه نیست

wk2z_20687957708504295777_thumb.jpg

تو به شکلی عجیب و غریبانه در مسلخ من یاوری

ارسال پاسخ

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی