پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

کریستین مولینارو

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
330 پاسخ برای این موضوع

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال

تصویر

کریستیانو مولینارو متولد مویو چیویتلا منطقه ای در سالرمو است ، او در 30 جولای به دنیا امد. پدرش امیلیو معلم فیزیک بود و مادرش فرنکا است. او دو برادر به نام های بارتولومو که تاجر است و انجلو که نویسنده ای مطرح است دارد. کریستیانو در کنار برادرانش در محیطی ارام و صمیمی بزرگ شد و دیپلم گرفت .

بازی های کامپیوتری از سرگرمی های مهم روزانه این مهره به حساب می اید، به واقع از چنین سرگرمی ای لذت می برد. در زمان استراحت گوش دادن موسیقی را ترجیح می دهد. او را باید یکی از عاشقان فیلم های سینمایی بدانیم. دنزل واشنگتون هنرپیشه مورد علاقه او است و بازی او را درفیلمی به نام جان کیو بسیار می پسندد. همچنین در نقش مگ رایان . برنامه های تلویزیونی را زیاد دنبال نمی کند اما عاشق نمایش کمدی زلیگ و کار حرفه کلودیو بیازیو می باشد.

بیش از ده سال است که نامنظم گیتار می زند و این هنر را دنبال می کند. او یکی از عاشقان کامپیوتر است و او را ساعت ها پشت این وسیله می توانید ببینید.
کریستیانو را باید یک انسان خوش غذا و تا حدودی نیز شکمو بدانیم ! شیرینی را خیلی دوست دارد و در تمام لحظات از هر نوع ان استقبال چشمگیری می کند! او غذاهای که همراه نان باشد را می پسندد. به نوشیدن شراب اهمیت می دهد و انواع شراب ها را می نوشد، شراب سفید را ترجیح می دهد.
البسه ورزشی و راحت را برمی گزیند ، به خرید و خرج زیاد برای لباس علاقه ای ندارد .

وی تمام ورزش ها را به هر روش و سیستمی دوست دارد، تماشای ورزش تنیس برای او لذت بخش است ، راجر فدرر را ورزشکار برتر جهان می داند، در کل رشته های ورزشی توپی را ترجیح می دهد و اکثر رقابت های جهانی را دنبال می کند.

تیم جلبیسون اولین تیم او در زمانی که 5 سال داشت بود، در ابتدا مدافع چپ بود . به تیم سالرنیتینا پیوست . لحظه که به یوونتوس پیوست برای او زیباترین و جذاب ترین لحظه زندگی اش است زیرا از کودکی علاقه داشته پیراهن سیاه و سفید بانوی پیر را بر تن نماید. دو ارزو و رویای مهم در سر دارد، پوشیدن پیراهن تیم ملی کشورش و قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا . برای زندگی شخصی اش نیز ارزوی سالیان خوب و بزرگی برای خانواده و کسانی که در پرورش او سهیم بودند دارد

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان
کریستین جلوی کاتانیا خوب بود و خوب نفوذ میکرد و به خصوص سانترهای نسبتا خوبی داشت ولی یه مشکل بزرگ من تو بازی مولینارو میبینم ؛ اونم نداشتن اعتماد به نفس کافی هستش . یه جورایی احساس میکنم چون مولینارو خیلی بازیکن بزرگی نبوده که به یووه اومده و خیلی سریع تو ترکیب قرار گرفته و البته باید نقش مکملی رو برای ندود بازی کنه که سالها زامبروتا بازی میکرد و البته فشار زیادی رو تحمل میکنه ، یه نوع استرس خاص و به خود باوری نرسیدن تو بازیش هستش . با اینکه رقیب خیلی خاصی هم نداره و میتونه راحتتر بازی کنه ولی گاهی وقت ها از چهرش مشخصه که استرس داره و خودش رو باور نداره ، در صورتی که پتانسیل بالایی داره و مطمئنا بازیکن با ارزشی هستش . کریستین باید با ندود هماهنگ تر بشه و از این لطف و نعمت بزرگ که فقط احتمالا چند ماه دیگه جلوش بازی میکنه نهایت بهره رو ببره .

c.Ronaldo

c.Ronaldo

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1595 ارسال
یه شوت کرد خداییش گفتم تور رو پاره کرد این بشر

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان
اوایل اصلا از سبک بازیش خوشم نمیومد ، ولی الان میبینم که خیلی بهتر شده و به نوعی حقش بازی در ترکیب ثابت است . دیروز هم جلوی سامپدوریا خوب بود و نشون داد که میشه برای فصل بعد بیشتر روش حساب کرد .

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
خيلي داره خوب بازي مي كنه كاش بقيه بازيكنا هم به اندازه مولينارو زحمت مي كشيدن

Guest_Marco_*

Guest_Marco_*
  • مهمان
واقعا نفوذهاش منو یاد زامبروتا میندازه . خیلی خوب میتونه نفوذ کنه و برگرده . به نظرم خیلی راحت میتونه ستاره بشه .

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
كي فكرشو مي كرد مولينارو كه من با همه ادعام در مورد شناختن بازيكناي فوتبال نمي شناختمش بياد و توي نيم فصل اول 14 بازي فيكس يوونتوس بازي كنه و سومين مدافع برتر يووه بعد از لگرو و كيه‌ل بشه؟جدا كسي فكرشو مي كرد.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
واقعا من دیشب تمام 90 دقیقه رو زوم کردم روی بازی این بازیکن - واقعا بی نظیر بود بدون اشتباه اصلا به طرزی بازی می کنه که انگار 8-9 سال تجربه بازی در بالا ترین سطح فوتبال رو داره

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
نشون داد اصراري كه رانيري اول فصل واسه فيكس بازي كردنش داشت بي دليل نبوده ولي من يه ايراد توي كارش مي بينم موقعي كه يار حريف اقدام به سانتر از سمت چپ ما مي كنه جلوي توپ رو نميگيره و اجازه مي ده توپ روي دروازه بياد ولي كلا ً نوع بازي مولينارو نشون مي ده كه علاقه زيادي به دور شدن از دروازه و كارهاي هجومي داره

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
آقا اول و آخرش اينه كه بهترين بازيكن يووه مقابل اينتر بود.همين.خيلي بهش ايمان دارم.خيلي خوبه.داره مي شه مثل كيه‌ليني.

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان
من هر وقت بازی مولینارو رو میبینم یاد فرانچسکو کوکو بازیکن محبوب خودم در سالهای قبل ایتالیا و میلان میفتم . البته خیلی شباهتی شاید بین بازیشون نباشه ولی این احساس به من دست میده و حداقل اینکه از لحاظ پیشروی به دروازه حریف و ارسالها خیلی به هم شبیه هستن .

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
تو نفوذ عالی !!!! قدرت بدنیش تو یه لحظه تابلو بود اونم وقتی بود که ژولی قد کوتاه یه تنه بهش زد با مخ رفت تو زمین!!!! تو 25 دقیقه اول 3 تا سانتر واقعا افتضاح کشید (فقط با 20 تا سانتری که امشب فلچر واسه منچستر کشید مقایسه کنید) باید خیلی سانتر تمرین کنه !!! ولی در مجموع خیلی خوب بود.

sajjad_ganjipour2000

sajjad_ganjipour2000

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 576 ارسال
تو دفاع خیلی سرسختانه ظاهر شد...

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
يكي از بهترين هاي يوونتوسه ديشب عالي بود خيلي زحمت مي كشه اين خصوصيتش خيلي به چشم مياد ديشب به كمك ندود كاري كرد كه رم ديگه هوس حمله كردن از سمت راستش رو فراموش كنه

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
ديشب توي حملات نسبت به هميشه بد بود اما توي دفاع نسبت به هميشه محشر كرد.واقعا هرروز بهتر از ديروزش هست.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
خیلی تلاش میکنه،ولی هنوز سانتر هاش ضعیفه ! یعنی خودش رو خیلی خوب می رسونه بخ محوطه و خیلی سریع هم بر میگرده،تو کارای دفاعی خیلی جنگنده و پرتلاشه، ولی توی حمله ضعیف تره. یکم باید حرکات تهاجمیش دقیق تر بشه.24 سالشه،فکر میکنم تا یکی دو سال دیگه یه مدافع چپ بزرگ بشه اگر پیشرفت کنه.

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21163 ارسال
بازي به بازي پيشرفت ميكنه ، فقط اگه كمي توي سانتر ها دفت كنه فكر كنم يووه سالها ميتونه بهش اتكا كنه براي اون پست . خدا رو شكر هماهنگي خوبي هم رو هم پيدا كرده .

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
اول بازی یکی دو نفوذ نا موفق داشت ولی تو ادامه کار بهتر شد. رمی ها از گوش ها خیلی حمله کردن ولی از هر دو جناح نا موفق بودن

SalimViola

SalimViola

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 281 ارسال
به نظر من مولینارو بازیکن خوبیه ولی انقدر خوب نیست که با آماده بودن تمامی بازیکنان بتونه جائی توی ترکیب تیم یووه پیدا کنه. چه حالا و چه در فصول آینده ولی انصافا یک ذخیره ممئن و ایده آل میتونه واسه کیه لینی باشه در تمامی فصول !!! من فکر نمیکنم از کیه لینی بهتر باشه که بتونه جاشو در ترکیب اصلی تیم واسه همیشه بگیره ولی نشون داده اگه بهش میدون داده بشه میتونه در شرایط اورژانسی و سخت یووه رو در اون سمت بیمه کنه

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
خيليا اين حرف شما رو در مورد بالزارتي و كيه‌ليني هم مي زدن اما اگه دقت كرد باشي توي اين 3 سال اخير بهترين مدافعاي يووه كيه‌ليني و بالزارتي بودند(بدون اغراق)

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی