پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

کریستین مولینارو

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
330 پاسخ برای این موضوع

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
آره هم باهوش بود،هم اینکه با ندود خیلیییییی هماهنگ بودند !! دو نفری چندین موقعیت با کمک هم خلق کردند. بازی سازی یووه و کارای تاکتیکی یووه از سمت چپ دیشب خیلی خوب بود. برعکس سمت راست،کامو خیلی تنها بود،و اصلا زبینا بهش کمکی نمیکرد به اون صورت، چند بار زبینا پاس میداد به جلو یا اوت میشد یا بازیکن رو دیر میدی و پاس دیر میداد د یا مثلا مدافع ها دفعش میکردند.

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
اره مولينارو ديشب كمك كرد كه سمت چپ خيلي از سمت راست فعال تر باشه و نفوذ هاي خلي زيادي انجام ميداد

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
آقا دقت کردید که هر موقع بازیکنان بزرگ تیم با اعتماد به نفس بازی می کنند . بازیکنان کوچک تر هم به نوعی شاخ می شوند . مولینارو دیشب دقیقا همین بود .وقتی بازی خوب بقیه رو دید تحت تاثیر با خیال راحت نفوذ می کرد و در حد سیسینیو و مانسینی بازی کرد.

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
بازهم نفوذهاش از زبینا خیلی بهتر بود!

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
اسمش تو تیم منتخب هفته پانزدهم سری آ قرار گرفت!

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
من كه دارم ديوونه ش ميشم خيلي بازيكن خوبيه من اونو يكي از بازيكناي انكار ناپذير تركيب اصلي مي دونم چه دفاع چپ چه هافبك چپ

Juve lover

Juve lover

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 554 ارسال
يكي به من بگه مولينارو چند سالشه ؟

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
24 سال

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان
ولی باز به جورجو نمیرسه ، هرچند خیلی خوب کار کرده ولی هنوز تجربش مثل جورجو بالا نیست هرچند درست میشه .

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21106 ارسال
اره دیگه باید اینقدر بازی کنه تا یک بازیکن پخته بشه واقعا یکی از بهترین های یووه هست . و نکته امیدوار کننده اینجاست که بازی به بازی بهتر میشه و این یعنی پیشرفت !

saeed-nedved

saeed-nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3427 ارسال
نه بابا بهتر از کیلینییه کیلینی هم وسط تر بازی کنه بهتره

Juve lover

Juve lover

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 554 ارسال
سنش زياد بد نيست اما اگه دو سه سال جوونتر بود ميشد اميدوارتر بود اما انصافا" پيشرفتش عالي بوده

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
اگه اول فصل مي پرسيديد مولينارو بهش چند تا بازي مي رسه عمرا كسي جواب بيشتر از 5 تا نمي داد اما حالا نشون داده پتانسيل شو رو داره كه فيكس همه‌ي بازي ها باشه.اما به پاي كيه‌ل نمي رسه.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
مولینارو هم نمونه دیگری از خوب های یوونتوس بوده و در واقع جواب کسانی که می گفتن این سری بازیکنان به درد یوونتوس نمی خوردند و اصلا اینها رو بازیکن حساب نمی کردند همین مولینارو - توچرینو و ...

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
كلا كسايي مثل نوچرينو و مولينارو يا قبل از اونا امثال دل پيه رو و يا در كنار قبلي ها كريشيتو يا همين كيه‌ل اگه توسط يووه از تيم هايي كوچيك تر از اين(البت كيه‌ل جاش خوب بود ولي يووه كه نبود) نمي آوردشون هرگز نمي تونستن پيشرفت كنن و شناخته بشن.مطمئن باشيد بعد ها اينا بازيكنايي مي شن كه كل دنيا بهشون چشم دارن و همه چيزشون رو مديون يووه مي شن.

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان
کریستین مولینارو مدافع چپ پای جوان و توانای یووه در مورد پوشیدن پیراهن تیم ملی ایتالیا با شور و حرارت خاصی میگوید : برای من یک آرزوی بزرگ است که پیراهن تیم را در یورو 2008 بر تن کنم و میدانم که با کمی تلاش به این خواسته خواهم رسید . مولینارو که در این روزها از آماده ترین مدافعان کناری سری آ به حساب می آید ، برای رفتن به یورو 2008 و دعوت شدن به تیم ، رقبای سرسختی مانند : زامبروتا - گروسو - کیلینی و تونتو را در پیش رو دارد .

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
چند دليل وجود داره كه مي تونه مولينارو رو به تيم ملي نزديك كنه اول از همه درخشش مولينارو توي بازي هاي جاري بوده يكي ديگه افت گروسو و دور بودنش از فوتبال باشگاهي ايتاليا معمولا ً اسكلت اصلي و مخصوصا ً خط دفاعي تيم ملي رو يوونتوسي ها تشكيل مي دادن در حال حاضر مولينارو مدافع كناري يوونتوس محسوب ميشه و مطمئنا ً به خاطر بازي كيليني در وسط دونادوني موليناروي آماده رو ترجيح مي ده من اينطوري فكر مي كنم

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان
آخه بدبختی اینه که کلا ایتالیا مدافع کناری خوب زیاد داره ! زامبروتا - پانوچی - اودو - گروسو - دسنا و اگر هم کیلینی رو وسط فرض کنیم باز هم مدافعان جوان دیگه ای هستن . در کل مولینارو اگر بخواد بره یورو قبلش باید توسط دونادونی برای بازیهای دوستانه دعوت بشه . امیدوارم کریستین از فرصت هاش به نحو احسن استفاده کنه .

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
به نظر من که خیلی زود هست که انتظار داشته باشیم به یورو 2008 بره و فیکس هم بازی کنه اما شاید 2010 فرصت مناسبی باشه برای ایت سناره جوان

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
بازيهاي انتخابي جام جهاني 2010 بهترين موقعيت هست.بازي هاي كوچيك تر رو مي تونه فيكس بازي كنه تا اون موقع بتونه توي بازي هاي بزرگتر تبديل به پديده بشه.فرصت و پتانسيل رو داره اما بايد قدر خودشو بدونه.از طرفي نبايد هم بره روي نيمكت يووه وقتي مدافع ها برگشتن.

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی