پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

کریستین مولینارو

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
330 پاسخ برای این موضوع

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
من به دچلیه هم امیدوارترم و هم از لحاظ هوش و قابلیت مهره بهتری نسبت به مولینارو میدونمش . مولینارو ذخیره خوبی هستش و کلا چون بگیر نگیر داره به درد تیم بخصوص در بازیهای بزرگ نمیخوره .

SadraJuve

SadraJuve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال
راستش انتظار من از مولینارو بالاست ......به نظر من میتونه به زامبروتا تبدیل شه (بدون خیانت) و من به اون بسیار امید وارم ........ و در ضمن قدرت بدنی خوبی در پست خود داراست که میتواند در برابر مهاجمان تنومند مقاوم باشد......

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
فاجعه هستش ! من بازی این بشر رو درک نمیکنم ! اصلا معلوم نیست تو زمین چیکار میکنه و دنبال چیه ! امشب از چهارتا گل رو 3 گل بیشترین سهم رو داشت . سمت مولینارو کاملا آزادراه بود ! من یک حرکت مثبت امشب ازش ندیدم و نمیدونم رو چه حسابی بازی میکنه . یک سال هم تو یووه بطور ثابت بازی کرده و کم تجربه و خام هم نیست . اصلا بحث بازی امشب هم نیست ، کلا مدافع در حد ترکیب ثابت یووه نیست . فوتبالش یه نواخت و خیلی گم هستش و از هوش پائینی برخورداره . من بی صبرانه منتظر دچلیه هستم ولی اگر اونم برای سمت چپ جواب نداد ، بنظرم بهترین کار اینه که گریگرا بیاد چپ و مثلا زبینا در راست قرار بگیره . واقعا از مولینارو ناامید شدم ... **

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

فاجعه هستش !

من بازی این بشر رو درک نمیکنم ! اصلا معلوم نیست تو زمین چیکار میکنه و دنبال چیه ! امشب از چهارتا گل رو 3 گل بیشترین سهم رو داشت . سمت مولینارو کاملا آزادراه بود !
من یک حرکت مثبت امشب ازش ندیدم و نمیدونم رو چه حسابی بازی میکنه . یک سال هم تو یووه بطور ثابت بازی کرده و کم تجربه و خام هم نیست . اصلا بحث بازی امشب هم نیست ، کلا مدافع در حد ترکیب ثابت یووه نیست . فوتبالش یه نواخت و خیلی گم هستش و از هوش پائینی برخورداره .

من بی صبرانه منتظر دچلیه هستم ولی اگر اونم برای سمت چپ جواب نداد ، بنظرم بهترین کار اینه که گریگرا بیاد چپ و مثلا زبینا در راست قرار بگیره . واقعا از مولینارو ناامید شدم ...

تازه ایران اول بازی رو نشون نداد،دقیقه 5 یه سوتی داد که نزدیک بود یووه خیلی زودتر ازین حرفا گل بخوره !

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15954 ارسال
در مورد این بشر می تونم بگم پدیده یا اساطیری !!!! واقعا بازیش بگیر نگیر داره ولی 5 به یک اما چند تا حرکت تکنیکی هم کرد که خودش باورش نمی شد ...

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
پارسال استانداردو بود که خیلی بهتر از این بود و اون سمت رو خوب بسته بود. اما امسال خودشه تنها. خدا میدونه در آینده چه شاهکارهایی انجام میده. کاش به جای کیلینی این یکی مصدوم میشد.

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
استنداردو که دفاع میانی بود! پارسال هم همین بود و گاهی اوقات مثل دیشب شاهکار به خرج می داد. در کل نه ده چلیه و نه مولینارو در حد و اندازه های بقیه بازیکن ها نیستن و آنجلوتی هم دیشب نشون داد کاملا به این موضوع که سمت چپ دفاع یووه مشکل داره واقفه.مسلما بقیه تیم ها هم اون سمت رو کاملا شناسایی میکنن .با توجه به اینکه کلینی هم ممکنه ماه ها نباشه لگروتالیه نمیتونه اون فضا رو پوشش بده (به جز کلینی بقیه مدافع ها فضای مربوط به خودشون رو هم به زور پوشش میدن!) پس باید منتظر خوردن گل های زیادی از اون سمت باشیم

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
ولی من نظرم اینه که کمتر از اون جناح گل می خوریم مشکل مولینارو اینه که وقتی از جناح مخالف توپی روی دروازه ارسال میشه پوشش نمی ده مدافع میانی کنارش رو من کمتر دیدم از سمت مولینارو حمله ای صورت بگیره و به دروازه برسه ولی از جناح مخالف و پشت سر مدافع میانی مکملش خیلی مشکل داره **

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
به هر حال چه توپ از سمت مولینارو سانتر بشه و به گل تبدیل بشه و چه از جناح مقابل فرستاده بشه گل از جایی به ثمر رسیده که باید توسط مولینارو پوشش پیدا کنه. مکملش هم خیلی نقش داره توی دفع کردن توپ و من با توجه به نبودن کلینی کنار مولینارو گفتم که به احتمال زیاد خیلی از اون سمت ضربه خواهیم خورد. در هر  صورت بازیکن قابل اتکایی نیست.چه در حمله و چه در دفاع این رو هم اضافه کنم که مولینارو هم مثل اکثر بازیکن های دیگه یووه وقتی انگیزه داره بازیش زیر و رو میشه!فصل پیش هم هرچی بازی خوب ازش دیدیم به خاطر وجود انگیزه بود.مثال خوبش هم میشه بازی برگشت مقابل امپولی **

کیه لینی1408964552

کیه لینی1408964552

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 326 ارسال
دیشب که روی گل دوم واقعا ضعیف کار کرد !!! کاشکی می تونستیم گروسو رو بیاریم یووه !!!!! کاشکی !

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
همچین رانیری به این بشر بازی میده که انگار پسر خالشه ! من بازی امشب رو ندیدم ولی از روی خلاصه بازی و تحلیل هایی که تو سایت های مختلف و فروم خوندم به این نتیجه رسیدم که از فاجعه هم کارش گذشته ! من نمیفهمم چرا وقتی که بازیکن خوبی مثل دچلیه رو داریم باید به این بازیکن درجه 3 بازی بدیم ! امیدوارم که دیگه با این وضعیت و بازی فاجعه بار تو زمین نبینمش ...

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال

من نمی دونم چیه این مولینارو از گریگرا سرتره !!!!!!!!

اصلا من به تابلویی مولینارو سانتر نمی کنم !!!

آخه مگه پات کجه ، هرچی سانتر کرد یا از اونور رفت تو اوت

یا تو دست دروازه بان ،

فقطم سانترهای اشتباهش واسه دیروز نبود ،

سر بازی با رم هم افتضاح سانتر کرد که من هم اشاره کردم !!!

خوشم میاد خیلی زود پی بردم که این مولینارو جاش تو سطل زبالست !

اما همه چنین نظری نداشتند!

خیلی مدافع خوبیه ، خیلی
استیل خوبی هم داره .
واقعاش حقشه که بیشتر بهش بازی داده بشه .
با توجه به سنش میتونه یکی مدافعان ثابت یوونتوس در سال های بعد باشه

تابلو شد !نه ؟؟

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
دیشب مولینارو بدترین بازیکن میدان بود هیچی برای گفتن نداشت حتی پاس دو متری هم اشتباه میداد

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
با اینکه من خودم از مخالفان بازی مولینارو هستم و معتقدم که مدافعی در حد ترکیب ثابت یووه نیست ولی دلم براش میسوزه ! مولینارو به معنای کلمه بازیکن زحمتکشی هستش و البته متعصب به یووه چون یوونتوس بهش شخصیت داد و باعث شد تا در فوتبال سطح اول نامی برای خودش دست و پا کنه . ولی متاسفانه درکش از فوتبال ضعیف هستش و کلاً بگیر نگیر داره بازیش که نگیرش بیشتره ! کریستین یه بدشانسی دیگه هم داره اینه که زمانی به یووه اومد که یووه به سری آ برگشته بود و دوباره همه نگاه ها رو به خودش معطوف کرده بود . برای همین خیلی از بازیکنان با ستاره های سابق مقایسه میشن که مولینارو هم از این قاعده مستثنی نیست . همین مسئله باعث استرس و فشار روانی زیادی روی یک بازیکن میشه . ولی با همه این تفاسیر مدافع در حد ترکیب اصلی و 11 نفره یووه نیست ولی یک ذخیره مناسب برای سمت چپ خط دفاع هستش . درسته که من عاشق دچلیه هستم ولی اصلاً نه دوست دارم و نه میخوام که با ضعیف جلوه دادن مولینارو ، دچلیه رو بالا بکشم ! چون خود دچلیه هم مدافع کاملی نیست اما پتانسیل بالایی برای تبدیل شدن به یک بازیکن بزرگ رو داره . من خیلی دوست دارم که مولینارو یک رقیب قدرتمند برای دچلیه باشه تا دچلیه زودتر پیشرفت کنه . مولینارو البته خیلی هم مظلوم هستش چون حتی وقتی مثل بازی فصل پیش جلوی اینتر ، خوب هم بازی کنه خیلی بهش توجه نمیشه ! مولینارو خیلی دوست داره خوب باشه و خودش رو ثابت کنه ولی نمیدونه باید از کجا شروع کنه و هدف معینی نداره ! برای همین نقاط ضعفش بیشتر از نقاط قوتش دیده میشه چون خواناخواه سطح توقع بالایی که ازش میره باعث بالا رفتن استرس و بالا رفتن ضریب اشتباهش میشه . هر چند که باید هم به مخالفان مولینارو حق داد که توقع بالایی داشته باشن ازش چون اون داره تو تیم بزرگی مثل یووه بازی میکنه و جانشین ستاره ای مثل زامبروتا هستش که طرفداران خیلی ازش خاطره دارن . من به عنوان یه طرفدار و بیننده فوتبال میتونم یه پیشنهاد به مولینارو بکنم تا پیشرفت بهتری داشته باشه ... مولینارو باید یاد بگیره که همیشه بازی کردن فوتبال با جان و دل جواب نمیده ! گاهی باید از فکر استفاده نکرد و شجاع بود و حرکات جدیدی نشون داد . من از فصل پیش تا به امروز هرچی بازی از کریستین دیدم هیچ انعطافی تو فوتبالش ندیدم ! همیشه فقط تو یک مسیر فوتبال بازی میکنه و یک کار رو میکنه و نمیخواد که ریسک کنه تا اوضاع بدتر نشه ! یعنی از این مسئله هراس داره که اگر ریسک کنه و بخواد حرکاتی خارج از وظیفه اصلیش انجام بده به بن بست بدتری برسه و مشکلاتش زیاد بشه . چرا زامبروتا رو اکثر کارشناسان و طرفداران فوتبال بهترین مدافع کناری دنیا میدونن ؟ آنچلوتی در زمانی که مربی یووه بود در مورد زامبروتا میگفت که جانلوکا یک آچار فرانسه برای تیم هستش که تو 5 نقطه از زمین بهترین کیفیت بازی رو ارائه میده . زامبروتا فوتبالش خلاقیت داره و برای همین میاد و به اوکراین در جام جهانی اون گل زیبا رو میزنه چون خودش رو در قید و بند فوتبال ماشینی نمیکنه و به عمق میاد ، یک دو میکنه ، دریبل میزنه و طوری فوتبال بازی میکنه که در وهله اول خودش لذت میبره و بازیش چشم هر بیننده ای رو نوازش میکنه . ولی فوتبال مولینارو مثل فوتبال بازی کردن یک ربات میمونه که هیچ خلاقیتی از خودش نداره و انگار یه برنامه نویس کاملاً داره کنترلش میکنه و ازش فاکتور خلافیت رو گرفته ! مولینارو فقط چند کار بلده انجام بده : بدون هدف بدوئه ، تو موقع حمله تیم به جلو بره و سانتر بد بکنه ، توپ لو بده و به مدافعان کناری کمک نکنه ! البته اگر بخواد میتونه چیزی فراتر از مولینارو باشه ولی نه گویا خودش میخواد و نه رانیری و دیگر بازیکنان بهش این اجازه رو میدن که درکش از فوتبال بیشتر بشه . من عاشق بازی دچلیه هستم ولی دوست دارم مولینارو هم خوب باشه . من دوست ندارم هو بشه و سرافکنده باشه ! من میخوام یک مولیناروی خوب رو ببینم . هرچند خیلی سخت و شاید رویاپردازانه باشه ولی میخوام مولینارو برای گرفتن حقش بجنگه و ناامید نشه . مولینارو اگر بخواد و بهش کمک بشه میتونه ولی من مولینارو رو بازیکن تنهایی میبینم که بزودی افسرده میشه ! **

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
اتفاقا مولینارو هم وقتی زیر فشار نبوده بازی بهتری کرده،یادمه همون فصل اول توی یه بازی دوستانه با یه شوت محکم و از راه دور گل هم زد. ولی به قول بابک خیلی خشک و بدون فکر بازی می کنه. منم واقعا دلم براش می سوزه،به امین گفتم،امین هم یه بار گفته،حتی برادرم یه بار بازی یووه رو می دید گفت این کیه ؟ گفتم یه کودن به اسم مولینارو !! گفت ولی خیلی گناه داره بدبخت !!!! منم یه مدت سعی می کردم به مولینارو خوشبین باشم و ازش دفاع می کردم.حتی یادمه یه بار گفتم به نظر می رسه مولینارو داره پیشرفت قابل توجهی می کنه، ولی مقطعی بود...و 80 درصد اوقات بازیش زیر کیفیت استاندارد برای یووه است !

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
مولینارو در حد یووه نیست.جوون 19 ساله هم نیست که بگیم اگر زیر نظر یه مربی بزرگ کار کنه بازیکن خوبی میشه!اوج بازی های مولینارو همون بازی های خوبش (در حد خودش) در فصل پیش بود. اما واقعا اینقدر زحمت می کشه و از بازی بد خودش شرمنده میشه و می دوه که به هیچ وجه دلم نمیاد فقط ازش انتقاد کنم!واقعا دلم براش میسوزه. خیلی برام عجیبه که یه عده یوونتوسی توی استادیوم بازیکن خودی رو هو می کنن!اصلا نمی تونم درک کنم!این هو کردن ها و زیر فشار بودن کاملا روی بازیش تاثیر گذاشته.بازیکنی که در بهترین حالت کم اشتباه نمی کنه در روزی که تحقیر بشه معلومه چه نمایشی داره دیگه!

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
من از این به بعد عامل اول بد بودن مولینارو رو شخص رانیری میدونم ! ببینید ، مولینارو الان زیر فشار و انتقاد وحشتناک تیفوسی ها و مطبوعات هستش . وقتی بازیکنی هو میشه باید به عمق فاجعه پی برد ! مولینارو باید استراحت کنه و چند بازی از روی نیمکت کار رو دنبال کنه تا این فشار روانی ازش برداشته بشه و این وظیفه رانیری هستش که دست از لجبازی برداره و هم به دچلیه آماده میدون بده و هم بذاره که مولینارو از لحاظ فکری ریکاوری بشه . مولینارو خیلی به یکباره و سریع به ترکیب اصلی رسید و وقتی بعد از صعود به سری آ در تابستان پیش به تیم پیوست ، بخاطر هم پست بودن با کیلینی داشت باعث جدایی جورجو و رفتنش به منچسترسیتی میشد . این اعتماد بالای رانیری بهش باعث شد تا نگاه ها بهش تغییر کنه و همه ازش توقع یک بازیکن حداقل خوب رو داشته باشن . ولی الان باید نیمکت نشین باشه و دچلیه آماده و سرحال بازی کنه و مولینارو هم استراحت کنه تا به قول معروف آب ها از آسیاب بیفته و یه مقدار این حساسیت نسبت بهش کم بشه . **

★.JU.V.E.N.T.US.★

★.JU.V.E.N.T.US.★

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1185 ارسال
مولینارو فقط به درد سری-ب به پایین تر میخوره ! ( والسلام ختم کلام ) :-\

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21272 ارسال
  • LocationDeutschland
سلام دوستان من مشكل فعلي مولينارو روحيه نه فني ! از نظر فني مشكل داره ولي در حال حاضر روحيه بدي داره و اين باعث ميشه مثل هميشه جنگنده نباشه ! بايد بهش استراحت داد . با تشكر

SadraJuve

SadraJuve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال
من نمیدونم اخه چرا این قدر انتقاد ..........!!!!!!

به خدا گناه داره .........

فکر کنم اگه ما تو همین فروم ازش دفاع کنیم .......هر چند کار بزرگی نکردیم ولی مطمئن باشین روی اون هم اثر خواهد داشت پس من از همین الان حمایت کامل خودم رو از مولینارو

اعلام میکنم چون الان ودر حال حاضر داراییمون همینه و بس .........................

امیدوارم این فصل براش فصل بسیار خوبی باشه..........I HOPE

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی