پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

تیم یوونتوس

* * * * * 4 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
6914 پاسخ برای این موضوع

cr7

cr7

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 701 ارسال
بهترین گلزنان یوونتوس در این فصل؛

١. رونالدو ⬆️: 22 گل
٢. دیبالا: 11 گل
٣. هیگواین: 8 گل
۴. بونوچی: 4 گل
۵. پیانیچ: 3 گل
۶. رمزی، کاستا، دلیخت!⬆️: 2 گل

بهترین پاس گل دهندگان این فصل؛
١. هیگواین: 8 پاس گل
٢. دیبالا ⬆️: 6 پاس گل
٣. بنتانکور: 5 پاس گل
۴. ساندرو، کاستا: 4 پاس گل
۵. پیانیچ، کوادرادو، رونالدو: 2 پاس گل
..........................

از امار پیداس هافبکهامون انچنان تاثیرگذار نیستن
ی زمانی هافبکامون اقای گل و پاس گل تیم بودن الان مدافعینمون تو گل زدن و مهاجمامون تو پاس گل از هافبکامون قوی ترن

• GioVanni Agnelli, Orphée, mory و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

spinning-juventus.gif FORZA JUVENTUS Juventus.png

مهربان تر و پوست کلفت تر باشید(علیرضا و من)

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6377 ارسال
  • LocationRasht

برادرا مسئلةٌ! ترجیح میدید UCL رو ببریم ولی اینتر اسکودتوی فعلی + 2 تای بعدی رو ببره؟ یا دوس دارید UCL رو نبریم و به قهرمانی در لیگ ادامه بدیم؟

بارسا تو 11 سال، 8 بار لالیگا رو بُرد ولی 4 لیگ قهرمانان رئال در 5 سال بیشتر در یادها میمونه و احتمالاً ارزشمندتره! UCL برا ما که دنبال برندسازی و دیده شدنیم، مثه دکمۀ نیتروی ماشین میمونه... از طرف دیگه دیدن خوشحالی های معروف کنته [بخصوص رو به یوونتوس] آسون نیست و دست کشیدن از وسوسۀ سلطۀ دائم بر لاشخورهای ایتالیایی مشکله و بویژه اینکه میتونیم کاری کنیم که کسی یادش نیاد آخرین بار قبل یووه کی قهرمان ایتالیا شد... 34.gif

• mory, Pinturicchio, Aminvo و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

They SURVIVED ... That's What Make Them Assets ! i

JB.png

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

برادرا مسئلةٌ! ترجیح میدید UCL رو ببریم ولی اینتر اسکودتوی فعلی + 2 تای بعدی رو ببره؟ یا دوس دارید UCL رو نبریم و به قهرمانی در لیگ ادامه بدیم؟

بارسا تو 11 سال، 8 بار لالیگا رو بُرد ولی 4 لیگ قهرمانان رئال در 5 سال بیشتر در یادها میمونه و احتمالاً ارزشمندتره! UCL برا ما که دنبال برندسازی و دیده شدنیم، مثه دکمۀ نیتروی ماشین میمونه... از طرف دیگه دیدن خوشحالی های معروف کنته [بخصوص رو به یوونتوس] آسون نیست و دست کشیدن از وسوسۀ سلطۀ دائم بر لاشخورهای ایتالیایی مشکله و بویژه اینکه میتونیم کاری کنیم که کسی یادش نیاد آخرین بار قبل یووه کی قهرمان ایتالیا شد... 34.gif

حاضرم 10 سال آینده اسکودتو نگیریم ولی 5 6 تا اروپا ببریم تو این سالها 

• Orphée, mory, Aminvo و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

کسی جز تو چون تو برای زمان بزنگاه نیست

wk2z_20687957708504295777_thumb.jpg

تو به شکلی عجیب و غریبانه در مسلخ من یاوری

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2636 ارسال
مساله خیلیم ساده نیست چون شرط و شروط زیادی بعدش پیش میاد مثلا اینکه UCL رو ببریم دو اسکودتوی بعدی رو اینتر ببره از بعدش سه شاخه پیش میاد که :
1. همچنان شانس فتح UCL باشیم و بازم ببریم ولی ایتالیا رو کلا واگذار کنیم به اینتر
2. هم UCL رو ببریم و هم دوباره برگردیم ایتالیا رو هم با تمام قوا ببریم
3. فقط این UCL کوفتی رو بگیریم بعدش بشیم مثه اینتر بعد از مورینیو!

اون یکی جواب مساله از اینم پیچیده تره ولی خب تنها مشکلی که باهاش دارم اینه که پس کی قراره UCL ببریم ؟ واقعیتش اینه که دیگه خستمون شد ...

باور کنین یه نامه از طرف خود 18 ساله ام‌ به خودم تو 30 سالگی نوشتم که با این جمله شروع میشه: امیدوارم تا الان قهرمانی یووه تو UCL رو دیده باشی ...
  • Orphée, mory, eⁿzº و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Donnie

Donnie

تیفوسی تیفوس

• اعضا
  • 1837 ارسال

واقعیت الان رو اگه بخوام در نظر بگیرم:

من می خوام تا 10 قهرمانی پیاپی رو ببینم. حیفه که تا هشت رفتیم و دهش نکنیم.  :1: این چیزیه که قشنگ تو تاریخ ثبت میشه و ارزشش هم کم نیست. بعدش حالا هر تیمی که شایسته بود بشه البته اگه تونستن از یووه بالاتر قرار بگیرن.  :21:

سی ال هم امسال با این خط هافبک امیدی زیادی بهش ندارم. امیدم هم اینه که چون تیم ها تو سی ال تهاجمی تر و باز بازی می کنن ما اگه به ترکیب دلخواهمون برسیم میتونیم بازی خودمون رو انجام بدیم و موفق باشیم. وگرنه مقابل تیم هایی که بسته بازی می کنن به نظرم شانس نداریم. 

ولی در جواب سوال اگه حتماً باید از بین دو گزاره یکی رو انتخاب کنم: قطعاًUCL.  :thank:

• Orphée, mory, eⁿzº و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری
قبول دارین امسال اگر سی ال نبریم بهترین تیممون تا حالا سی ال نگرفته و اگر در اینده بگیریم قطعا اون تیم بهتر از این تیم فعلی نیس ....کاستا رونالدو دیبالا دلیخت پیانیچ تو هر تیمی باشن ب تنهایی ی وزنن ....امیدوارم امسال بگیریم ک حد اقل چند سال بعدش نگرفتیم خیالمون راحت شده باشه .....باز خوبه دوبار فینال رفتیم اگر نمیرفتیم ابروریزی بود ...

یووه در اینده راحت تر سی ال میگیره الان فشار حیلی رو تیمه .....ساری اگر خوب ترکیب بچینه میشه امید داشت چون تیم حاضر بالغه بالغه .

در مورد لیگ هم اصلا چشم ندارم اینتر تا دو ساال اینده لیگ رو بگیره اگر یووه دوسال بعدی لیگو بگیره ده تامون کامل بشه بعدش مهم نیس چون اینتر رو تواوج بردن لذت داره. امیدوارم ساری لیگ رو بگیره چون خیلیا فکر میکردن راحته و اگر راحته باید ساری بگیرتش دست اون گیس موی قلابی نباید بهش برسه ....اگر جلوی یووه پنالتی نمیشد قطعا خوشحالی میکرد پنالتی باعث شد خودشو کنترل کنه بازی برگشت مشخص میشه. تابستون هم واقعا باید پوگبا رو بگیریم چون ریال از همین الان هافبکش خوبه و امباپه رو میخواد بگیره حد اقل ی پوگبا رو بگیریم خیالمون راحت بمونه
  • Orphée, mory, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6043 ارسال
  • LocationKhorram Abad
تعداد اسکودتوهای ما 2 برابر تیمهای میلانیه اما تو اروپا هم رده ناتینگهام فارست هستیم! قبلا هم گفتم سلتیک هم هر سال قهرمان لیگش میشه اما کسی تحسینشون نمیکنه! 10 قهرمانی پیاپی سری آ خوبه اما اگه کسی بپرسه تو این 10 سال تو اروپا چکاره بودید جوابی نداریم! از دست دادن اسکودتو اتفاقا بدم نیس! بدیش اینه ک اینتر قهرمان میشه وگرنه اگه رقیبمون تیم دیگه ای بود برام مهم نبود. شاید اگه این وسواس ده قهرمانی متوالی از بین بره مدیریت به خودش بیاد و ب فکر دوران تازه ای باشه.. شاید عجیب باشه اما من ک میگم ده سال سلطه بر سری آ تا حدودی حتی مایه شرمساریه! هم واسه ما هم واسه سری آ ! تیمی مثل پاری سن ژرمن حق داره از گرفتن افتخارات داخلی خوشحال باشه چون تیم کم افتخاری بوده! اما ما ک قبل این هشت تا قهرمانی هم تو ایتالیا با اختلاف اول بودیم...

با این حساب من حاضرم 10 سال آینده اسکودتو نگیریم اما 1 سی ال بگیریم! اگه تو این تاریخ 120 ساله هر 10 سال 1 بار هم قهرمان اروپا میشدیم الان اوضاع این نبود! متاسفم اما ب نظرم هیچوقت قهرمان اروپا نمیشیم چون عزمی برای اینکار در رفتار مدیران باشگاه مشاهده نمیشه...
  • GioVanni Agnelli, Orphée, mory و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

DMC

DMC

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 370 ارسال
  • Locationتهران

آلگری مصاحبه کرده بود و گفته بود خرید رونالدو تضمینی برای بردن UCL نیست و فوتبال یک علم نیست و در آخر با اشاره به عدم توفیق بارسا با وجود مسی در UCL  و در نهایت فرموده بودند که  “اگر ما فقط لیگ رو ببریم ، همچنان به این مفهومه که فصل فوق العاده ای داشتیم “ ، متاسفانه این ذهنیت مجموعه ی یووه است . یووه تا اسکودتو رو در خطر نبینه به تلاش و تقلا نمی افته . یووه سالهاست سری آ رو قبضه کرده ولی دوران اوجش در این سالها به اندازه ای خوب بوده که مستحق قهرمانی اروپا باشه ؟ خیلی از تیم ها دوران کوتاه مدت اوج رو دارند و حداقل یک فصل هم در سطحی بسیار عالی بودند . ولی متاسفانه یووه اون سطح فوق العاده رو نداشته و این و باید از مدیریت و مربیان یووه پرسید که قبل از افت یا تغییر نسل در سالهای اوج ، چرا اون سطح فوق العاده در یووه رو شاهد نبودیم . در جواب برادر اورفیوس که بین علما اختلاف انداخته  :1:  جواب من UCL هست ، هر چند هر دو رو ترجیح میدم ولی اگر فقط بتونم یک عنوان و انتخاب کنم ، قهرمانی اروپاست . 

مشکل اینه که یووه اینقد خوب نیست که هوادار بتونه احتمال زیادی بده که تیم امسال UCL میبره و همیشه باید امید به قرعه های آسونتر و روی آوردن شانس داشته باشیم یا مثلا رئال و تو فینال ترجیح نمیدیم . امسال هم یووه شانس داره ولی این خیلی به سطح تیم بستگی داره و اینکه ساری چقد بتونه یووه رو پیشرفت بده . 

• Orphée, mory, eⁿzº و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Know that Allah is between the person and his heart

Quran 8:24

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3750 ارسال

ی قهرمانی اروپا به ده تا اسکودتو شرف داره .

فقط این دزدهای انتری رو رفت و برگشت ببریم اصلا تو ایتالیا سوم بشیم هم چیزی رو از دست ندادیم .

متاسفانه بخاطر نبردن ucl یوونتوس هنوز نتونسته خودش رو در بین تیمهای تاپ اروپایی مطرح کنه ...

• Orphée, Pinturicchio, Prince Claudio و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

ای به رویا سرسپرده با توام ای همه خوبی

راهی کدوم دیاری...

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

ی قهرمانی اروپا به ده تا اسکودتو شرف داره .

نداره  :1:

واقعیت اینکه وجهه و بزرگی یک باشگاه به هزاران پارامتر بستگی داره و قهرمان شدن یا نشدن تو CL و لیگ هیچ کدمشون به تنهایی تعیین کننده بزرگی یک باشگاه یا یک بازیکن نیستند

خوش بختانه یوونتوس یک باشگاه باکلاس ـه، حتی موقعی که به سری ب رفتیم هم با کلاس بودیم.برای همین بود که تونستیم برگردیم و برای همینه که امثال اینتر هیچ وقت نمیتونن در سطح یووه باشن، یه چیز ساختاریه

دوست نداریم قهرمان سی ال بشیم؟ معلومه که دوست دارم، ولی قهرمان شدنش قرار نیست تاریخ و ساختار باشگاه رو عوض کنه.

• Orphée, mory, Aminvo و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

sadrazp

sadrazp

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 780 ارسال

فکر میکنم وقتشه که چیز جدیدی رو تجربه کنیم ! اسکودتو همراه با چمپیونز لیگ ؟ این شد یه حرفی . اگه قرار باشه یکیشو انتخاب کنم ترجیح میدم هیچکدومو نداشته باشم حداقل واسه امسال !

• Orphée, mory, Aminvo و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

l79r_0406219752900443d6e8bed68198b71b.pn

cr7

cr7

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 701 ارسال

شاید دیگه فرصتی پیدا نشه ک  10 قهرمانی پشت سرهم نصیبمون بشه

بنظرم 10 تا قهرمانی مهمتره

یوونتوس دهمین باشگاه پردرامد دنیاس

فاصله درامد یووه  تا بارسا 400 میلیونه

سال 2003 ک رفتیم فینال اروپا ما صدرنشین درامدزایی تو اروپا بودیم

نمیگم قهرمان نمیتونیم بشیم اما بنظرم خیلی هم نباید امیدوار بود

• Orphée, mory, Aminvo و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

spinning-juventus.gif FORZA JUVENTUS Juventus.png

مهربان تر و پوست کلفت تر باشید(علیرضا و من)

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3750 ارسال

@اِل کاپیتانو

بحث من کلاس نبود ... صد البته که یووه باشگاه با کلاس و صاحب تاریخچه ی درخشانی هست و شکی درش نیست اما ...

اما در حال حاضر اون جایگاهی رو که مثلا رئال یا بارسا دارند در اذهان عمومی  نداره ...

لیگ ایتالیا کیفیت بالایی نداره ...بازیها چشم نواز نیستند ...سری آ جزو رقابت های تاپ اروپایی نیست ...الان لیگ ایتالیا شده پرورشگاه و سکوی پرتاب بازیکنان به سمت اسپانیا و انگلستان ...از یوونتوس که شاخ ترین تیم این لیگه بگیر تا بقیه ی تیم ها با فروش ستاره ها و بازیکنان آینده دارشون دارند دخل و خرجشون رو تراز می کنند ...حق پخش پایین تلویزیونی و عدم استقبال غول های تبلیغاتی هم در کم رمقی این رقابتها نقش ایفا میکنه ...خلاصه از این نبرد کم رمق که چندان زیر ذره بین نیست و در سطح بین المللی پر رنگ دیده نمیشه برای قهرمانش آب چندانی گرم نمیشه ...

ولی رقابتهای چمپیونز لیگ ، بهترین و پر کیفیت ترین و پر بازدید ترین مسابقات فوتبال در سطح دنیاست که تمام توجهات فوتبال دوستان و غول های رسانه ای و تجاری صنعت فوتبال رو به سمت خودش جلب میکنه .

به نظرم یوونتوس چند ساله در یک نقطه ای از روند رو به رشد خودش گیر کرده و نیاز داره برای رها شدن از این سد سخت به قهرمانی اروپا برسه .

• Orphée, eⁿzº, Aminvo و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

ای به رویا سرسپرده با توام ای همه خوبی

راهی کدوم دیاری...

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

@mory

من فکر نمیکنم از دست دادن قهرمانی های لیگ، مثلا هشت قهرمانی گذشته و بدست آوردن یک لیگ قهرمانان در مدت مشابه اون توجه یا هرچیزی دیگه که شما میگی رو برای ما بیاره.

مثالش هم چلسی و اینترهستند که تو دهه گذشته قهرمان شدند، خب الان کجا هستند؟

حرف اینه که قهرمانی تو CL برای برای خودتون تبدیل به وسواس نکنید، اگرم یکبار قهرمان بشیم اتفاق خاصی نیوفته، ما تو همین چند سال،  دو بار تا اخرین بازی این رقابت ها رفتیم.

با بحث فنی ش کاری ندارم اما ما با خرید رونالدو بیشتر از قهرمانی تو CL سطح توجه مردم رو جذب کردیم

690.jpg

• Orphée, mory, Aminvo و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال

لیورپول جز تیم هایی بود که از اخرین قهرمانی لیگش 30 سال میگذره. یعنی اگر سن بازیکنان فعلی این تیم رو نگاه کنید، فقط 4 نفرشون اون موقع به دنیا اومده بودن بقیشون هنوز متولد نشده بودن. ولی چند بار قهرمانی اروپا شد از اون موقع به بعد. ولی اگر از خودشونم بپرسید قطعا خیلی دوس دارن قهرمانی توی لیگ جزیره رو تجربه کنند که امسال قطعا به این عنوان میرسن. حرف من اینه که نه به شوری لیورپول نه به بی نمکی یوونتوس، به نظرم من تعادل میتونه خیلی خوب باشه. قطعا من قهرمانی توی UCL رو به هرجامی ترجیه میدم. امسال اگر UCL رو بگیریم، حتی فقط به سهیمه لیگ قهرمانانم راضیم. ولی قطعا اگر دوتاشو داشته باشیم که خیلی خوبه ولی اگر واقع بین باشیم با این لیورپول و رئال اماده، خیلی قهرمانی توی UCL سخت شده. امسال ما نیاز به معجزه داریم و امیدوارم این معجزه رخ بده. واقعا دوس دارم این کاپو توی دستای بوفون ببینم.

• Orphée, mory, Aminvo و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Jevdelffon

Jevdelffon

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1016 ارسال

به شخصه مسابقات لیگ قهرمانان واسم خیلی هیجان انگیزترتر و جذاب تره البته لیگ داخلی هم جای خودشو داره ولی باید قبول کنیم مسابقات یو سی ال از هر لیگ داخلی حساس تر و هیجان انگیزتره چون چشم های بیشتری این تورنومنت رو تماشا میکنند و بازیکنها با انگیزه مضاعفی تو این جام بازی میکنند و برای همین واسه من این مسابقات خیلی لذت بخش تره. در هر صورت من دلم میخواد تا بوفون نرفته حداقل یه قهرمانی تو این جام بگیریم 

cover_1440_x93r.jpg

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2181 ارسال
  • LocationTehran,Iran
بنظرم یا این فصل قهرمان اروپا میشیم یا شاید برای سالای بعد ممکنه کارمون سختتر شه. چون این فصل رئال و اتلتیکو و بارسا داغونن، سیتی و بایرن معمولین، تیم جوون یقه گیر هم نداریم. تنها تیم سرپای اروپا هم لیورپوله که باید شانس بیاریم این وسط مسطا شانسی یکی از این تیما حذفش کنه وگرنه بهترین تیم ۵ساله اخیرن بنظرم
  • Aminvo, tecra, ace of glass و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری
حرف های دوستان همشون نکته های درستی داشت اما وقتی میگیم یووه بیشتر اتنشن بدشت اورد با خرید رونالدو باید گفت این اتنشن بازده مالی خوبی هن داشت و صد البته الان یووه در جایگاه بارسا و رئال از نظر محبوبیت هست شما بیای بیرون دور بزنی میبینی همه پیراهن یووه تو تنشونه ولی ده سال پیش پیراهن بارسا رو همه داشتن این یعنی موفقیت در اذهان عمومی و با گرفتن فقط یک سی ال این قدرت ثابت میشه خدارو شکر دوبار فینال رفتقم تا نشون بدیم تو جایگاه برتر بودیم فک کن با هشت قهرمانی لیگ ب فینال نمیرسیدیم . ...این یووه الان توی افکار عموم تیم قدرتمندیه چ با سی ال چ بی سی ال و تو دل مردم رفته کسی نمیدونه شتید یووه مسی رو هم بخره و دیگه قطعا هجوم طرفداران بارسا ب ما و دوستی طرفداران مسی رونالدو بعد از عمری هم پیش میاد ...اما یووه باید بازیکنان با کیفیت قدیمی رو با بازیکنان با کیفیت جوون جایگزین کنه ملاک بردن سی ال فقط و فقط نیروی جوون و قدرتمنده ...ما باید ساندرو هیگاین متوییدی ر عک۱ کنیم جاش نیروی جوون بگیریم اگر هالند رو میگرفتیم چ خوب میشد این یعنی تضمین نزدیک شدن ب سی ال چون میزان دوندگی و میل ب خواستن تو نیروی جوون بیشتره ....

بحث سی ال مهم تره یا لیگ ببینین سی ال الان خیلی مهمه اما یه امسال رو باید لیگ رو بگیریم تا دهن کنته و امثالهم بسته شه ...دوستی گفت اینتر شخصیت و ساختار نداره حوب الان با خرید کنته و مدیریت یووه قطعا ساختار بهش برمیگرده ولی ب اندازه یووه نه .

امسال اگر شانس بیاریم واقعا میشه سی ال گرفت و بازیکنامون مصدوم نشن

capture1_gp2v.jpg

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4003 ارسال

با این فرم فعلی تقریبا نیاز به یک معجزه داریم برای قهرمانی .
امیدوارم حداقل بتونیم از اینتر امتیاز بگیریم و به لاتزیو ببازیم که اینتر قهرمان نشه .

تبریک به همه دست اندرکاران این نتایج خارق العاده
سقف رویا های هوادار تیمی که هشت بار قهرمان سری آ !!!

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری
ببین مشکل جاییه ک مسئولیت پذیری در یووه ب فنا رفته ....تیم تحت فشار بود بازیککنا منتظر بودن اوت بشه گل نشه تا حرکات ساری رو توی بازی سازی شروع کنن در صورتی ک روحیه جنگندگی تیم الگری و کنته از بین رفته این یک .

دوم این که مربی میاد هیچ تقصیری ب گردن نمیگیره میندازه گردن بازیکنا ....واقعا مسخرس مصاحبه بعد شکست مث اب خوردن کار میکنه هیچ غیرتی مربی نداره دو تا کت و شلوار پاده کن چیه ته سیگار گاز میزنی مثلا ادای کاریزماتیک بودن در میاری هیچی نیسی .

اگر کنته میگفت تیم دو بار هفتم شد قهرمان کرد الگری میگف از فلان تیم اروپایی میترسیدیم جفتشون اومدن شخصیت دادن ب یووه این مربی چی اضافه کرده؟؟؟
خدا کنه ما سی ال با اسون ترین قرعه ها ب فینال بریم .

در ضمن پست زده تیم یووه . ای ار ک مربی اخراج نمیشه یادمون نره ساری چقد خوبه این مزخرفات چیچیه؟؟؟ اگر الگری ببازه بده اگر این مربی باخت عیبی نداره ....

ما چقدر رو کرنر ها برنامه داشتیم هر کرنر ما بوی گل میداد پپ گواردیولا گفته بود یوونتوس بهترین تیم در ضربات ازاده الان چجوری کرنر میزنیم تو رو خدا ببینین همیشه یک شکل ب تیر یک این مزخرفا چیه مینویسین ...
  • Aminvo, tecra, cr7 و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

2 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 2 مهمان و 0 عضو مخفی