پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

تیم یوونتوس

* * * * * 4 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
6911 پاسخ برای این موضوع

DMC

DMC

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 367 ارسال
  • Locationتهران

این تیم ، همون تیم آلکری هست و به همون اندازه اعصاب خورد کن ...

فقط الان یک رقیب ( شایدم دو رقیب ) ، یووه رو تحت فشار گذاشتن .

و ساری فاقد شانس آلگری هم هست . 

از چاله به چاه ( از آلگری به ساری ) .

• GioVanni Agnelli, Orphée, mory و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Know that Allah is between the person and his heart

Quran 8:24

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری
اون مربی بد بخت اگه شانس داش جلوی تیم پپ دیبالا نداش جلوی تیم بارسا تو فینال کیلینی جلوی ایاکس۸تا مصدوم داش ‌.....دوبارم مارو برد فینال یه سه تا شانسی ب بارسا زد یه سه تا شانسی ب رئال زد یه هفتا شانسی ب پارما زد ..سه چارتا سوپر کاپ شانسی گرفت ناپلم با ۹۱امتیاز نایب قهرمان شد ...

الان چرا شانسی نمیبریم ک هیچ با امثال ورونا لچه دست و پا میزنیم ب ریال بارسا ک نرسیدیم هنوز ....

این تیم فاقد روحیه جنگندگیه ....شما مانجو میفروشی تن لش میاری همین میشه

در ضمن گاهی اوقات بازی مستقیم جواب میده همش رو زمین جواب نمیده این تیم یووه مهاجمی نداره ک توپو نگه داره رو هوا یه هولدر خوب داشتیم ک فروختیم ....
  • Aminvo, tecra, Jevdelffon و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2634 ارسال
واسم عجیبه اون تیمایی که میرسیدن فینال رو همون فصل تو پنجره نقل و انتقالاتی به حراج میذاشتیم ولی این تیمی که هیچ پخی نشده رو هر فصل دو سه تا بازیکن مفتی - که همون مفت هم نمی ارزن! - بهش اضافه میکنیم و میریم واسه فصل بعد ...

اینجا دیگه تخصص فرازه، ولی بنظرم حقوقی که به رمزی میدیم مرتنز و ایکاردی مجموعا هم اینقدر نمیگرفتن.
  • Orphée, mory, eⁿzº و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Donnie

Donnie

تیفوسی تیفوس

• اعضا
  • 1829 ارسال

یکی ازمواردی که خیلی روی مخ آدم رژه میره اینه که موقعی که عملاً تاکتیکمون تا یک جای بازی نتیجه نمیده رو میاریم به سانترهای بی هدف. مثلاً یک نفر بین پنج شش نفر بازیکن حریف توی محوطه هست ولی بازم مدافع و هافبک های کناری سانتر می کشن بلکه فرجی بشه و گل بزنن!  :fp:

• Orphée, mory, eⁿzº و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3741 ارسال

همین بازی با ورونا میتونستیم از کاستا در کناره ها و در نقش یک وینگر استفاده کنیم ...توان بالای تکنیکی و سرعت بالای کاستا میتونست دفاع ورونا رو باز و شکننده کنه ...ولی ما کاستا رو بیشتر در مرکز زمین و به خاطر پرس حریف کم اثر دیدیم .

• Orphée, eⁿzº, Aminvo و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

ای به رویا سرسپرده با توام ای همه خوبی

راهی کدوم دیاری...

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6351 ارسال
  • LocationRasht

کیس ساری خیلی منو یاد علی کریمی (#8) میندازه که همیشه بازیکن مورد علاقه م بوده. رفت بایرن و سعی کرد خودشو با فوتبال آلمان وفق بده، همون چیزایی که بلد بود هم یادش رفت...

+ خیلی این عکسو دوس داشتم...

@Jack Sparrow تقریبا درسته! رمزی (7) فقط 1.5 میلیون کمتر از مجموع حقوق ایکاردی در اینتر (4.5) و مرتنز (4) میگیره...

• mory, Aminvo, AliReZaZa و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

They SURVIVED ... That's What Make Them Assets ! i

JB.png

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2181 ارسال
  • LocationTehran,Iran
۱- رمزی توی تیم منتخب دهه آرسنال بود توی سایت طرفداری. آرسنال همیشه هافبکای خوبی داشته (از پت ویرا و پتی تا اوزیل و ویلشر و فابرگاس و ...)
پس مشکل از کیفیت قبل خریدش نیست که قطعا یکی از بهترینای انگلیس بود
۲- حقوقا تو انگلیس کیلومترها بالاتر از سطح فعلی ایتالیاست. قطعا مرتنز و ایکاردی اگه حتی توی تیمی در حد کریستال پالاس و وستهم بازی میکردن قطعا حقوق بیشتری میگرفتن چه برسه به تاپ سیکسشون
۳- برای کندن بازیکنی که ۱۰ ساله توی تیمی بازی میکنه و حقوق بالایی هم میگیره باید هم حقوق بالایی پیشنهاد بدی که وسوسش کنی
۴- برای فروختنش زوده ولی عدم انگیزه ای که برای پیانیچ گفتم برای ایشون بیشتر تو ذوق میزنه
  • Orphée, mory, Aminvo و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

فکت :  نه کونته، نه لاتزیو و نه هیچ کس دیگه توانایی این رو نداره که به سلطه ما پایان بده ، مگر خودمان این اجازه رو بدیم.

تنها رقیبت و دشمن یوونتوس، خود یوونتوس ـه

• mory, Aminvo, tecra و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2634 ارسال

۱- رمزی توی تیم منتخب دهه آرسنال بود توی سایت طرفداری. آرسنال همیشه هافبکای خوبی داشته (از پت ویرا و پتی تا اوزیل و ویلشر و فابرگاس و ...)
پس مشکل از کیفیت قبل خریدش نیست که قطعا یکی از بهترینای انگلیس بود
۲- حقوقا تو انگلیس کیلومترها بالاتر از سطح فعلی ایتالیاست. قطعا مرتنز و ایکاردی اگه حتی توی تیمی در حد کریستال پالاس و وستهم بازی میکردن قطعا حقوق بیشتری میگرفتن چه برسه به تاپ سیکسشون
۳- برای کندن بازیکنی که ۱۰ ساله توی تیمی بازی میکنه و حقوق بالایی هم میگیره باید هم حقوق بالایی پیشنهاد بدی که وسوسش کنی
۴- برای فروختنش زوده ولی عدم انگیزه ای که برای پیانیچ گفتم برای ایشون بیشتر تو ذوق میزنه

علیرضا جان من به نظرت احترام میذارم، البته خودت بیشتر از نظرت واسم عزیزی، ولی خب انصافا تو بخوای انتخاب کنی رمزی بهتره یا اریکسن ؟
  • Orphée, mory, Aminvo و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2181 ارسال
  • LocationTehran,Iran

فدات جکی جان  :nish: مخلصیم  (کاش اسمت رو بدونم :53: )

والا الان مهم نیست کدومشون بهتره. شاید تا آخر فصل به این تنیجه برسیم که هر دوشون یه گلن :1:  

ولی این نکته مهمه که مذاکرات خرید رمزی مال یک فصل و نیم پیشه یا شاید حتی خیلی قبل تر که تحریکش کنن قراردادش رو تمدید نکنه. درست در زمانی که اریکسن حداقل 2 سال از قراردادش مونده بود.

شاید اگه هر دو یک زمان قراردادشون با تیم هاشون (تاتنهام و آرسنال) تموم میشد این قیاس درست بود و مثلا میشد مدیریت رو بابت خرید رمزی به جای اریکسن شماتت کرد

+ رمزی رو دست کم نگیر. تو آرسنال واقعا هافبک مهمی بود گرچه همیشه اسمش زیر سایه آوازه اوزیل (قهرمان جهان) بود در حالیکه بار هافبک رو دوش خودش بود. حالا چرا همین کار رو نمی تونه تو یووه انجام بده باید از ساری پرسید 

• Aminvo, tecra, L'Avvocato و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2181 ارسال
  • LocationTehran,Iran

وقتی همه دنبال ساقی مواد سردبیر سان می گردن بی دلیل نیست!

تیم فصل بعد یووه زیر نظر گواردیولا از نظر سان

https://www.thesun.c...4-2-3-1-NEW.jpg

موادش طوریه که فقط به خط حمله کار داره. کاری به خط هافبک و مدافع کنارا نداره! :22: 

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

@AliReZaZa

چند روز پیش،  ترکیب یووه با حضور همزمان مسی و رونالدو رو هم کشیده بود

• mory, Aminvo, AliReZaZa و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری
امپراتوری یووه فقط با گواردیولا میتونه پیشرفت کنه تمام خواستم اینه ی روزی ببینمش تو نیمکت یووه تا پیشرفت کنیم هرچ ند از گورادیولا خوشم نمیاد اما میتونه چیزهایی ب تیم اضافه کنه ک مربی بعدی کارش راحت تر باشه ....با ساری چیزایی ک داشتیم مث روحیه جنگندگی از بین رفت ....
  • Orphée, mory, Aminvo و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6351 ارسال
  • LocationRasht

نیکولا آموروسو، بازیکن سابق یووه و برادر همسر دل پیرو : « بیش از پیش متقاعد شدم که ساری لیگ قهرمانان رو به تورین میاره و کاملاٌ حسش میکنم. خواهند گفت دیوونه شدم ولی یه ماه پیش هم همینو گفتم و به گفتنش ادامه خواهم داد ... » ... یولیانو، تاکیناردی، سالاس و لانزافامه هم مشابه همچین حرفی رو زدن! :76:

در 1985 که اولین لیگ قهرمانانمون رو بُردیم هم تو لیگ ششم شدیم و اگه اون جامو فتح نمیکردیم، سال بعد در اروپا غائب بودیم! پلاتینی/تراپ اون سال گفتن حتی اگه لیگ رو یه رده بالاتر از تیمای سقئوط کننده تموم کنیم و سی ال رو بگیریم، قطعاً سال موفقی رو داشتیم! واقعاً الان هم به همچین طرز تفکری نیاز داریم. حالا شاید نه به این شوری و کمی متعادلتر؛ قهرمانی UCL و مثلاً یکی از 4 تیم برتر سری آ شدن! :4:

• mory, Atomic Ant, El rey leon و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

JB.png

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2181 ارسال
  • LocationTehran,Iran
الان تلویزیون ترکیه یه گزارش کامل کار کرده بود راجع به همبازی شدن مسی و رونالدو
هرچند رویاست ولی حتی فکر کردن بهش هم لذت بخشه

DMC

DMC

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 367 ارسال
  • Locationتهران

دیدن این سبک بازی از یووه ، سالهاست رو اعصاب منه .

فقط نفوذ های متوئیدی ، لعنتی عجب کشفی کرد تئوریسین .

فقط دیشیلیو ...

فقط درک نمیکنم برخی رو نسبت بازی ارائه شده یووه .

این تیم همون تیم آلگری هست فقط نتیجه نمیگیره .

پست هاتون تو تاپیک بازی ها هست ، فقط خوشحال بودید نتیجه میگیریم .

“یووه حتی تو روزهای بدش نتیجه میگیره “

”یووه با کمترین زحمت نتیجه میگیره “ 

“همین که میبریم کافیه ، چمپیون مهمتره”

”تیم تغییرات زیادی داشته و هماهنگ نیست ، خوبه که میبریم “

و ...

فقط این هندی بازیاتون و درک نمیکنم ، تئوریسین دوست دخترتون بوده که اینقد سینه سپر کرده بودید ؟

نسبت به یک مورد مشابه ، رفتار متناقض دارید ، آدم و از منطق خودتون ناامید نکنید .

یووه با آلگری همین طور بازی میکرد ، ساری هم لنگه همون تئوریسین .

• mory, eⁿzº, El rey leon و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Know that Allah is between the person and his heart

Quran 8:24

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3741 ارسال

دیدن این سبک بازی از یووه ، سالهاست رو اعصاب منه .

فقط نفوذ های متوئیدی ، لعنتی عجب کشفی کرد تئوریسین .

فقط دیشیلیو ...

فقط درک نمیکنم برخی رو نسبت بازی ارائه شده یووه .

این تیم همون تیم آلگری هست فقط نتیجه نمیگیره .

پست هاتون تو تاپیک بازی ها هست ، فقط خوشحال بودید نتیجه میگیریم .

“یووه حتی تو روزهای بدش نتیجه میگیره “

”یووه با کمترین زحمت نتیجه میگیره “ 

“همین که میبریم کافیه ، چمپیون مهمتره”

”تیم تغییرات زیادی داشته و هماهنگ نیست ، خوبه که میبریم “

و ...

فقط این هندی بازیاتون و درک نمیکنم ، تئوریسین دوست دخترتون بوده که اینقد سینه سپر کرده بودید ؟

نسبت به یک مورد مشابه ، رفتار متناقض دارید ، آدم از منطق خودتون نا امید نکنید .

یووه با آلگری همین طور بازی میکرد ، ساری هم لنگه همون تئوریسین .

:worship: :worship: :worship:

من واقعا از دوباره مطرح شدن نام الگری ناامید شدم ...

دوستان عزیز یوونتوس الگری در دو فصل پایانی خودش هیچ حرفی برای گفتن نداشت و تنها به خاطر 10 نفره دفاع کردن و نداشتن رقیب دندونگیر به قهرمانی ایتالیا رسید .

اینکه ساری نتونسته الفبای یک سبک و ایده ی جدید رو بعد از 5 ماه در این تیم به وجود بیاره صد در صد نشان دهنده ی ضعف و عدم توانمندی لازم هست و مسلما تا اینجای کار تیم خوبی ساخته و پرداخته نکرده ولی الگری هم در دو فصل آخرش برای من هوادار سوهان روح بود و نمایش تیمش باعث شرمندگی ...

• Atomic Ant, eⁿzº, El rey leon و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

ای به رویا سرسپرده با توام ای همه خوبی

راهی کدوم دیاری...

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4003 ارسال

:worship: :worship: :worship:

من واقعا از دوباره مطرح شدن نام الگری ناامید شدم ...

دوستان عزیز یوونتوس الگری در دو فصل پایانی خودش هیچ حرفی برای گفتن نداشت و تنها به خاطر 10 نفره دفاع کردن و نداشتن رقیب دندونگیر به قهرمانی ایتالیا رسید .

اینکه ساری نتونسته الفبای یک سبک و ایده ی جدید رو بعد از 5 ماه در این تیم به وجود بیاره صد در صد نشان دهنده ی ضعف و عدم توانمندی لازم هست و مسلما تا اینجای کار تیم خوبی ساخته و پرداخته نکرده ولی الگری هم در دو فصل آخرش برای من هوادار سوهان روح بود و نمایش تیمش باعث شرمندگی ...

درک میکنم حرفتون رو ولی میشه از دو زاویه نگاه کرد
یک ساری بمونه
دو ساری بره و یه مربی دیگه بیاد .
در صورت موندن ساری ، من به شخصه حتی امیدی به کسب لیگ و جام حذفی هم ندارم چه برسه به لیگ قهرمانان ولی فوتباله و اتفاقاتش و امکان داره حتی با ساری سه گانه هم بگیریم ( آمار چیز دیگه ای میگه ولی احتمال سه گانه هم هست )
ساری بره و یه مربی دیگه بیاد و این مربی تا بخواد با فلسفه یووه و بازیکنا آشنا بشه خودش شیش ماه طول میکشه و باز احتمال پریدن تمام عناوین هست .
این وسط آلگری هم هست تیمو میشناسه ، اکثر بازیکنا هم زیر دستش کار کردند ، همه منجمله خودش میدونند قرار نیست قراردادش تمیدید شه و احتمال تنش تو رختکن پایینه .
قبول دارم با آلگری فصل آخر بد بازی میکردیم ( دو فصل قبلش من اون کامبک جلوی رئال رو هیچ وقت یادم نمیره حتی اگه پایانش تلخ باشه یکی از خاطرات قشنگ هواداری منه - اوج آدرنالین - نود دقیقه با تمام وجود جنگیدن و برد رئال تو خونه خودش در حالی که هیچ امیدی به کامبک نبود ) ولی حداقل تو لیگ نتیجه میگرفتیم و بجز فصل آخر تو چمپونز لیگ هیچ وقت دست و پا بسته نبودیم.

از نظر من  این فصل با ساری احتمال جام گرفتن، حتی حذفیش پایینه ، حالا میشه با این آمار، با ساری ادامه داد و یا میشه مربیی رو اورد که حداقل تو زمینه ایتالیا کارنامش درخشانه .

• mory, Atomic Ant, Aminvo و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

یوونتوس الگری به رونالدو وابسته نبود، ولی یوونتوس ساری کاملا به رونالدو وابسته ست

اگر  خیلی خوش شانس باشیم ( قرعه خوب، آماده بودن کیلنی و رونالدو تو بازی های مهم)  ممکنه تو هر سه تا جام هم قهرمان بشیم،

اگر روال معمولی طی بشه شاید تو هیچ کدوم از جام هم قهرمان نشیم

• mory, Atomic Ant, Aminvo و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6351 ارسال
  • LocationRasht

در 19 اُردیبهشت 97 میلانی که به مراتب از این میلان قوی تر و سازمان یافته تر بود رو 4-0 در هم کوبیدیم، اونم در فینال کوپا! قبلاً هم گفتم این برای من بهترین پیروزی یک دهۀ اخیره و حتی یادمه امضام رو هم به این مناسبت تغییر دادم. 20 ماه بعد اینه وضعمون؟ :22:

تا قبل از میلان 1-1 یوونتوس امشب، آخرین باری که یووه 11 شوت داخل چهارچوب دریافت کرد، مقابل لاتزیو و فصل آخر کنته بود در 9 شهریور 92... البته اون بازی رو 4-1 بُردیم! تازه هفتۀ دوم سری آ بود و توز، یورنته، اوگبونا و اُزوالدو رو تازه خریده بودیم و تیم جا نیوفتاده بود... همچنین میلان به زنجیره ای از 9 شکست پیاپی به یوونتوس در تمامی رقابتها پایان داد!

فقط ساری رو نباید شماتت کرد. پاراتیچی و ندود هم بخاطر اصراری که تو اخراج آلگری داشتن مقصرن. همینطور آنیلی باید برای از دست دادن ماروتا پاسخگو باشه! تا اونجایی که من میدونم، انتخاب اول ندود، کنته بوده و حتی [کنته] گفت که من همیشه در دسترس این باشگاه و این تیم هستم. انتخاب اول آنیلی و پاراتیچی به ترتیب زیدان و پپ...

• mory, Atomic Ant, El rey leon و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

JB.png

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی