پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

تیم یوونتوس

* * * * * 4 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
6911 پاسخ برای این موضوع

DMC

DMC

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 367 ارسال
  • Locationتهران

^

فراز جان به جز آمار ، تغییرات تاکتیکی تیم ساری و آلکری و شرح بده .

اگر قراره فقط آمار ارائه بدی ، ممنون بحث و ادامه نمیدم ولی اگر تاکتیک دو مربی و مقایسه کنی

و تغییرات و نشونم بدی ، حرفت و قبول میکنم .

در ادامه حرفات در تاپیک ساری ، ساری رهبر خط دفاعی ش و نداره ، کیلینی ، ساری بوفون و کیلینی و تمام مهره ها رو مسن تر تحویل گرفته ...

من یادم نرفته ناپولی با همین ساری کاری کرده بود که اسکودتو در خطر بود .

من یادم نرفته ، آتالانتا و لاتزیو فارق از نتیجه همیشه ما رو تو قوطی میکردن ...

من یادم نمیره یووه همینوطری الا بختکی نتیجه میگرفت .

هر تیمی هم یووه الگری و تحت فشار میذاشت تپش قلب میگرفتم 

همیشه هم تیم های خریف کلی موقعیت خراب میکردن

اینقد که آلگری و بزرگ کردین که خیلی تو دفاع کارش خوب بود و نبوده و همون دفاع هم نتونست نجاتش بده

یووه عملا رقیبی نداشت 

این تیم همون تیم آلکری هست ، فقط باید پوست اندازی کنه ، کلی بازیکن مسن و داغون که بازی کردنم بلد نیستن 

رو دست یووه باد کردن 

• Orphée, mory, Atomic Ant و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Know that Allah is between the person and his heart

Quran 8:24

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3741 ارسال

به نظرم اگر قصد دارند مربی رو عوض کنند همین امشب و فردا بهترین و مناسب ترین موقع برای این کاره ...چون بازی بعدیمون تو سری آ بازی پرفشاری نیست و شانسمون رو در سی ال و جام حذفی هنوز از دست ندادیم .

متاسفانه یووه روند جوانتر شدن رو طی نکرده و بسیاری از بازیکنان اون انگیزه و توان فیزیکی لازم برای این سطح از بازیها رو ندارند .

• Orphée, Atomic Ant, Aminvo و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

ای به رویا سرسپرده با توام ای همه خوبی

راهی کدوم دیاری...

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6351 ارسال
  • LocationRasht

اینا حرفای خود منه. خودم قبلاً گفته بودم تیم آلگری بیشتر بر اساس بداهه پردازی بازیکناش نتیجه گرفت و حتی فصل پیش هم اشاره کردم که ملت پپ رو مسخره میکنن که پلن B نداره، درحالیکه ما پلن A هم نداریم الان!

به نکات جالبی اشاره کردی. یووه زشت یا زیبا، بهرحال نتیجه رو میگرفت و قهرمانیا رو میاورد. ساری اومد که ما هم راضی کننده بازی کنیم، هم تماشاگرا رو سرگرم کنیم و هم نتیجه رو بیاریم. دیگه بازیکن تهاجمی بیرون نبریم جلوی هر ننه قمری و مدافع بیاریم تو. (اگه اشتباه نکنم، ساری بازی قبلی دشیلیو رو بجای بنتانکور بزمین آورد) بهترین بازیکنمون گلرمون نباشه. الان نه تنها تو همۀ این اهداف شکست خوردیم، بلکه نتیجه هم در خطره! خب بنظرت هوادار الان حق نداره بگه خب همون آلگری واسه چی اخراج شد؟ هیچوقت رو فصل خاطره انگیزه 2014-15 موفقیتهای آینده مون رو نساختیم. بد رفت رو اعصابمون ولی انصافاً و بصورت نسبی حداقل مربی موفقی بود... اونموقع به قول تو الله بختکی نتیجه میگرفتیم و الان هم رونالدو و دیبالا و بوفون هستن که شغل ساری رو نجات میدن! من به شخصه بجز فصل آخر آلگری، بقیۀ وقتا موقع دیدن بازی جلوی بزرگ و کوچیک استرسی نداشتم، حداقل در ایتالیا. الانم واقعاً به لطف یزدان و بچه ها داریم نتیجه میگیریم...

بعضی وقتا یه آمار یا فکت، کارِ 100 تا پُست رو میکنه. صحبت از این کردی که ناپولیِ ساری نفس یووه رو گرفته بود و درست هم هست ولی اینم بگو که 88 امتیاز ناپولی در فصل 2017-18 و قبل از پیروزیش در هفتۀ آخر، در 11/14 فصول اخیر (لیگ 20 تیمه) برای قهرمانی کافی بود حتی با یه بازی کمتر! ناپولی اونموقع با 27 پیروزیش در جایگاه پنجم تاریخ سری آ تو این زمینه قرار داشت! (لیگ 38 گِیمه) + ناپولی تنها تیم تاریخ سری آست که علی رغم گرفتن +90 امتیاز در یک فصل ، قهرمان لیگ نمیشه! آلگری همچین ناپولی رو شکست داد...

[سوپرکاپ رو که فاکتور بگیریم] ساری صدرنشینه لیگه، تو سی ال بعنوان تیم اول صعود کرده و تو بازی برگشت کوپا هم یه مساوی بگیره میره فینال. بیشتر از اینکه بد باشه، برآورده نشدن اون انتظارات اولیه مثه بازی زیبا ، انقلابی که آریگو ساکی نویدش رو میداد و... هست که همه رو عصبانی کرده! از هم صحبتی باهات خوشحال شدم آرمان عزیز... :53:

• mory, Atomic Ant, El rey leon و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

They SURVIVED ... That's What Make Them Assets ! i

JB.png

mee present

mee present

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1518 ارسال

من فکر نمی کنم آندرا آنیلی انقدر احمق باشه که ساری رو برای گرفتن لیگ قهرمانان آورده باشه. صرفا پپ رو می خواسته و خب الان بهش دسترسی نداشته. بهترین مربی موجود بازار هم ساری بود. بدون کوچکترین درگیری با باشگاهی می تونسته اونو بگیره (به هر حال آندرا تو دوره ای توسط این باشگاه ها رییس اتحادیشون شده)

حتی اندرا قطعا می دونسته فابیو پارتیچی (متاسفانه تلفظش این نیست) تو سطح پپ ماروتا نیست. هر عقل سالمی می دونه داشتن 20 الی 30 سال تجربه پله پله یعنی چی! فقط یه سری طرفدارای یووه تو توهم بودن که متوجه شدن این تفاوت سطح رو. پارتیچی مدیر جوونی هستش و هنوز داره کسب تجربه می کنه. و تو سطح و جایگاه آلگری هم که حرفی نیست و خودش تو باشگاه بعدی نشون می ده و قطعا یه مدیر عاقل می دونه قرار نیست ساری از آلگری عملکرد بهتری داشته باشه. چون همین آلگری ساری به مراتب بدتر نابود کرده. قطعا آنیلی از کیفیت کونته که البته هنوز مشکل اروپاش رو داره با خبر بوده. اما چه چیزایی از دست مدیر مغرورمون خارج شد. 

اول از همه من فکر میکنم آندرا آنیلی طبق برآوردش فکر می کرده اسکودتو با ساری هم در دسترسه. چون به تیم قبلی بازیکنای خوبی هم تزریق کرد و ساری رو مربی معقولی می دونسته. حالا شاید دری به تخته زد چمپم برد. مربی هایی هم به ساری تحمیل کردن برای این کار. مشکل به نظرم از جایی شروع شد که فکر نمی کرد اول ماروتا بره اینتر. پشت بندش کونته بره اینتر. و البته اوج گیری اینطوری لاتزیو که غیرقابل باوره. در واقع هیچکس تو یوونتوس انتظار این رو نداشت که ماورتا و کونته برن اینتر! 

نکته بعد به پارتیجی بر می گرده. بی تجربگیش گرون برامون تموم شد. اولین بی تجربگی حساب کردن رو ساری که مربی معلوم الحالیه و مربی انقلابی نیست. دوم بلاتکلیفی در سیستم بازی یووه که تا الان ادامه داره. دلیل نخریدن اریکسن پول نبوده. بلکه دلیل نخریدن اریکسن نخواستن شماره دهه ! یووه نمی خواد 4312 بازی کنه. یووه 433 رو می خواد برای فصل بعد. پارتیچی قصد داشت تیم 433 ببنده. به خاطر همین خواست دیبالا رو بفروشه. دیبالا یه بازیکن تک پستست مثه کوتینیو و خامس که می بینیم چه بلایی سرشون اومده. قطعا دیبالا نباید می خواست از یووه جدا بشه. بعد همین آقا امروز مصاحبه می کنه دیبالا امیدواریم بشه مسی تیممون !! و دوباره دیبالا عدم تاثیر گذاریش رو تو سیستم 433 نشون می ده. خب این بلاتکلیفی کی تموم می شه؟! ما یا بر حسب دیبالا تیم رو می خوایم بچینیم یا نه ! اگر قراره دیبالا بشه مسی تو بی جا کردی اریکسن از دست می دی ! اگر قرار بر 433 هست خب تمومش کن بره ! دوم از همه وقتی مربی گند زده به تمام بازیکنا چرا امره رو می فروشی؟! الان بازی های امره تو دورتموند رو ببینید؟! آخه چرا باید یه مربی اینطوری مارو نابود کنه !

نکته به مراتب سنگین تر حساب کردن رو بازیکنای مصدومه. داگلاس کاستا مشخص بود دائم المصدومه. خب چه مرضیه؟!

و البته بی تجربگی تو فروش هم به ما صدمه زده

فکر می کنم ساری به آخر سال نرسه

پارتیچی و ندود هم بالاخره امور رو دستشون خواهد گرفت

بقیه اش شانسه و این حرفا

تجربه این فصل چند مسله رو نشون داد

یک. کار کردن با یووه کار هر کسی نبوده 

دو. آلگری مربی سطح بالایی که به خاطر بازیکنا فقط نتیجه نمی آورده

سه. پپ ماروتا مدیر درجه یکی هستش که تقریبا چند تا دونه تو دنیا ازش وجود داره تو فوتبال

چهارم. غرور تاوان داره !

پنجم. ایشالله شانس هنوزم وجود داره حتی برای یووه

امیدوارم حرف آلگری مبنی بر اسکودتو گرفتن تیمی که کمترین گل رو خورده باشه نقض بشه

• Atomic Ant, El rey leon, Aminvo و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3741 ارسال

به نظرم با شرایط فعلی بهترین تاکتیک و چیدمان نفرات میتونه 4231 باشه ...

به خاطر عدم اعتماد و اطمینانی که نفرات هجومی ما در پیشانی تیم دارند با تمرکز و دلگرمی لازم در حمله شرکت نمی کنند .

بعد از 7 یا 8 بازی ابتدایی که واقعا تیم شاداب و دینامیک و پرفشار بازی می کرد به خاطر گلهای بسیاری که دریافت می کردیم دچار احتیاط و ترس در ادامه ی مسابقات شدیم و انگار همه بسیج شدن برای کمک کردن به عناصر و خط دفاعی که همین موضوع روند حملات پر قدرت ما رو از بین برد ...

با استفاده از دو بازیکن دونده و انرژیک در مقابل خط دفاع میتونیم انسجام بهتری به شرایط درب و داغون خط میانی و دفاع شکننده مون بدیم ...

بوفون / شزنی

ساندرو                 کیه لینی   دلیخت                کوادرادو

ربیو / ماتوئیدی            بنتانکور

رونالدو                      پیانیچ/رمزی              دیبالا / کاستا

دیبالا / هیگواین

• Orphée, Atomic Ant, Aminvo و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

راهی کدوم دیاری...

Jevdelffon

Jevdelffon

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1016 ارسال

به نظرم با شرایط فعلی بهترین تاکتیک و چیدمان نفرات میتونه 4231 باشه ...

به خاطر عدم اعتماد و اطمینانی که نفرات هجومی ما در پیشانی تیم دارند با تمرکز و دلگرمی لازم در حمله شرکت نمی کنند .

بعد از 7 یا 8 بازی ابتدایی که واقعا تیم شاداب و دینامیک و پرفشار بازی می کرد به خاطر گلهای بسیاری که دریافت می کردیم دچار احتیاط و ترس در ادامه ی مسابقات شدیم و انگار همه بسیج شدن برای کمک کردن به عناصر و خط دفاعی که همین موضوع روند حملات پر قدرت ما رو از بین برد ...

با استفاده از دو بازیکن دونده و انرژیک در مقابل خط دفاع میتونیم انسجام بهتری به شرایط درب و داغون خط میانی و دفاع شکننده مون بدیم ...

بوفون / شزنی

ساندرو                 کیه لینی   دلیخت                کوادرادو

ربیو / ماتوئیدی            بنتانکور

رونالدو                      پیانیچ/رمزی              دیبالا / کاستا

دیبالا / هیگواین

منم با این سیستم موافقم. به نظر منم تو این شرایط این سیستم میتونه یه کم به بحران تیم کمک کنه. ضمن اینکه تو این سیستم سه بازیکن درجایگاه واقعی خودشون قرار میگیرن و ممکنه حداکثر بازدهیشون رو داشته باشن یعنی متوییدی و رابیو که پستشون DMF هست و پیانیچ که پست اصلیش AMF هست. راستش من خودم عاشق مربی هایی هستم  که پلن های ثانویه دارند و در واقع بازی خوان هستد. مربی هایی که وقتی میبینند سیستمشون در جریان بازی جواب نمیده با تغییر سیستم و تعویض های موثر جریان بازی رو عوض میکنند. یادمه یه سال بازی آرسنال با منچستر بود و اونموقع آرسن ونگر مربی آرسنال بود و فرگوسن مربی منچستر. منچستر تو نیمه دوم با گل رونی یک هیچ پیش افتاد و ونگر در ادامه سیستم بازی رو اگه اشتباه نکنم تبدیل کرد به 424 و بازی رو دو به یک با گل های فان پرسی و آنری برد. با اینکه در کل ونگر رو مربی چندان موفقی نمیدونستم ولی اون شب از اون تغییر تاکتیک خیلی لذت بردم. میخوام اینو بگم که از مربی هایی که با تعویض و تغییر تاکتیک در جریان بازی روند بازی رو به نفع خودشون تغییر میدن خیلی خوشم میاد و به نظر من موفقیت اکثرا با این جور مربی هاست که متاسفانه در ساری (البته فقط تا این لحظه) چنین ویژگی رو زیاد ندیدم

• Orphée, mory, Aminvo و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

cover_1440_x93r.jpg

DMC

DMC

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 367 ارسال
  • Locationتهران

بعضی وقتا یه آمار یا فکت، کارِ 100 تا پُست رو میکنه. صحبت از این کردی که ناپولیِ ساری نفس یووه رو گرفته بود و درست هم هست ولی اینم بگو که 88 امتیاز ناپولی در فصل 2017-18 و قبل از پیروزیش در هفتۀ آخر، در 11/14 فصول اخیر (لیگ 20 تیمه) برای قهرمانی کافی بود حتی با یه بازی کمتر! ناپولی اونموقع با 27 پیروزیش در جایگاه پنجم تاریخ سری آ تو این زمینه قرار داشت! (لیگ 38 گِیمه) + ناپولی تنها تیم تاریخ سری آست که علی رغم گرفتن +90 امتیاز در یک فصل ، قهرمان لیگ نمیشه! آلگری همچین ناپولی رو شکست داد...

[سوپرکاپ رو که فاکتور بگیریم] ساری صدرنشینه لیگه، تو سی ال بعنوان تیم اول صعود کرده و تو بازی برگشت کوپا هم یه مساوی بگیره میره فینال. بیشتر از اینکه بد باشه، برآورده نشدن اون انتظارات اولیه مثه بازی زیبا ، انقلابی که آریگو ساکی نویدش رو میداد و... هست که همه رو عصبانی کرده! از هم صحبتی باهات خوشحال شدم آرمان عزیز... :53:

یکی از آنالیزور ها میگفت ما رسانه هستیم ، باید اکثرا از موفقیت حمایت کنیم تا بازخورد بگیریم ، یووه داشت جام میگرفت ، یووه داشت تو اروپا پیشروی میکرد . رسانه ها با آمار و ارقام ما رو باد میکردن ولی من هیچ رسانه داخلی و ندیدم بگه تیم آلگری یکی از خشن ترین تیم های چمپیون شیپ بوده و در یک فصل در ۱۰ بازی با رکورد ۲۵ کارت زرد و ۲ کارت قرمز خشن ترین تیم اروپا شد . ندیدم هیچ رسانه داخلی بگه تیم یووه در اروپا جز بالاترین تیم های ارسال کننده پاس رو به عقب و کمترین ارسال کننده پاس ریسکی و جز کمترین ضربه به چهارچوب حریفان بوده است . من ندیدم هیچ رسانه ای بگه در یک فصل در اروپا یوونتوس به رهبری آلگری ، مجموع سه هافبک یووه کمتر از یک هافبک رئال ( مودریچ ) پاس ریسکی ارسال کردند . 

فراز جان نمیشه که برای حمایت از طرز فکرت فقط بخش هایی از آمار و نشون بدی ، اما آمار ؛ کیفیت چیزی نیست که بتونی در آمار قرارش بدی . یک پاس عرضی ساده جلوی دروازه هم یک پاس گل حساب میشه و یک پاس پنچاه متری هم یک پاس گل حساب میشه . مقایسه زمانی هم درست نیست که بگی رونالدو داره به رکورد گلزنی متوالی در سری آ میرسه ، کیفیت لیگ و مساله زمان مطرح میشه . آمار بیشتر به درد رسانه های دیکتاتوری میخوره که همه جی و گل و بلبل نشون بدن . فراز جان دیشب بازی یووه چطور بود ؟ دوست داشتی ؟ این یووه تقریبا ۳ ساله این شکلی بازی میکنه ، مشکلی باهاش نداری ، اوکی . اما من با این شکل بازی کردن مشکل دارم این طاعون به این زودی رفع نمیشه و درک نمیکنم چرا فقط ۶ ماه بعد و میبینی ، دو سال بعد چی ؟ این یووه هم داره مسن میشه و هم نیاز به پوست اندازی و خرید بازیکن داره ، فولبک هامون خوب نیستند . هافبک لازم داریم حداقل ۲ تا . باید برای حانشینی کیلینی فکری بکنیم و ... 

سبک بازی که آلگری بنیان گذاشت ، کیفیت باریکنی مثل دیبالا نهایتا ثابت موند ، بقیه هم همینطور یا درجا زدند یا افت کردند . این بهایی هست که یووه پرداخت و باید خیلی زودتر از اینها از شر آلگری رها میشد تا قبل از اینکه تیم افت کنه . حالا دوباره فرض کنیم الگری بیاد و فصل رو‌هم با قهرمانی به پایان برسونیم ، خب بعدش چی ؟ بالاخره یووه باید با این بیماری که گریبانش و گرفته و روی زمین مثل تیم های آماتور هست و وقتی کم میاره رو به خشونت میاره ، درمان کنه وگرنه اگر این فصل نشد فصل بعد اینتر به امپراطوری یووه پایان خواهد داد ( امیدوارم نتونه ) ولی ما باید این مشکل رفع کنیم . وگرنه انتقاد من فقط این نبود که اقا تیم فانتزی و مالکانه بازی کنه ، نه . تیم اصلا فوتبال بازی نمیکنه و ریختن یک مشت بازیکن تنومند و عقیم کردن تیم در حمله که یکی از آنالیزورها گفته بود آلکری یک مشکل بزرگ و همیشگی داشت و داره Cracking Defence Line و این عین حقیقت هست که یووه زیر نظر آلکری وقتی صاحب توپ بود ، سردرگم و بسیار ضعیف بود . این میراثی هست که تئوریسین به یادگار گذاشت و رفت و امیدوارم برای همیشه رفته باشه .

• Orphée, mory, eⁿzº و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Know that Allah is between the person and his heart

Quran 8:24

sadrazp

sadrazp

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 780 ارسال

خبر داغ و رسمی : منچسترسیتی از دو دوره حضور در چمپیونز لیگ محروم شد .

=============================================

با این خبر قطعا گواردیولا از منچستر خواهد رفت و اگر قصد ادامه مربیگری رو داشته باشه یوونتوس میتونه مقصد نهایی گواردیولا باشه . (البته اگه برنگرده بارسلونا)

• Orphée, mory, Aminvo و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

l79r_0406219752900443d6e8bed68198b71b.pn

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3741 ارسال

@sadrazp

چقدر احتمال میدی گواردیولا قبول کنه با شرایط فعلی به یووه بیاد ؟

من احتمال ورود گواردیولا رو با توجه به نفراتی که داریم و رفتار مدیران یووه که هیچ نوع اجازه ای به سرمربی برای دخالت در ورود و خروج بازیکنان به تیم نمیدن بسیار کم می بینم ...

• Orphée, eⁿzº, Aminvo و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

راهی کدوم دیاری...

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2634 ارسال
@DMC

دوست عزیز و دوست داشتنیم، آرمان جان
فرمودی : این یووه تقریبا ۳ ساله این شکلی بازی میکنه ، مشکلی باهاش نداری ، اوکی .
میتونم واست بشمرم که پنجاه بازی یا شایدم بیشتر این 3 سال با همین شکل بازی که گفتی، بوده اما تو این 3 سال هیچوقت، تاکید دارم که هیچوقت، سرمربی تیم تا این حد خنثی و منفعل نبود، علی رغم اینکه منفعل بودن یکی از بارز ترین شاخصه های مربیگریش بود.
یادمون نره الگری اگه اون سبک بازی تیمش بود، سبک مطلوب خود الگری بود؛ این سبکی که تیم ساری داره، حتی تو امپولی هم شک دارم اینجوری بازی کرده باشن !
باهات موافقم که یووه و الگری به پایان خط رسیدن و برگشت الگری هیچ چیز تازه ای به تیم اضافه نمیکنه اما میراثی که تئوریستین باقی گذاشت اینه که تیم شخصیت اروپایی داره و با بدترین شرایطش هم تو اروپا حرفی برای گفتن داره. ادامه این امپراطوری یووه تو ایتالیا ارث بزرگ و مفتی برای سرمربی های پسا-الگری محسوب میشد و میبینیم الان با همزمانی رفتن الگری و اومدن کونته به اینتر، امپراطوری یووه به خطر افتاده و مربی ای که همچنان تو تمام رقابت ها دست بالاتر داره رو تا اینجای کار یه بازنده میدونیم.

این یووه فقط نیاز داره یه سیلی محکم بخوره. دیدیم که حذف جلوی آژاکس سیلی نشد و پیش از اون هم حذف های اروپایی نتونستن رویکرد تیم رو عوض کنن.
بزرگترین سیلی واسه یوونتوس پایان امپراطوری ایتالیاییش هست، شاید تا الان کونته خوش شانس بوده که نتونسته بالاتر از یوونتوس به صدر جدول تکیه بزنه.
حذف جلوی میلان تو کوپا، باختن به اینتر تو سری آ و چند هفته تکیه زدن به رتبه سوم جدول میتونن سیلی کاری ای به یووه بزنن که کنار اینا باید باختن سوپرکاپ به لاتزیو رو هم بذاریم.
این شرایطی که گفتم چنان سیلی ای به یووه میزنه که تموم اون چیزی که مطلوب تو هست، و مطلوب منم هست، اینکه واقعا یه تیم صاحب سبک و مقتدر باشیم میتونه واسه ادامه فصل یا فصل های بعد مهیا بشه ...
  • Orphée, mory, El rey leon و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

گواردیولا هم بیاد بعید میدونم بتونه برای یووه کاری بکنه.

یادمون نرفته همین ساری تو ناپولی چه تیم خوبی ساخته بود و تقریبا قهرمانی رو از چنگ یووه و الگری در آورده بود

• mory, Aminvo, tecra و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6351 ارسال
  • LocationRasht

این تدارکاتچی بودن مربیها در یووه تنها محدود به مدیریت فعلی نمیشه، لیپی هم مثلاً پُل اسکولز رو میخواست یا لزوماً با فروش زیدان موافق نبود. بیایم جلوتر، در زمان السیو سکو هم دشان عزیز لیست بلند بالایی شامل جرارد، ساویلا و ژولی آماده کرده بود که توسط مدیریت یووه وتو شد! :fp:

من میگم بالاتر از پپ، با این دو نفر میتونیم کامل بشیم و غصۀ اریکسن رو هم دیگه نخوریم. بخصوص دی بروینه که با همون مبلغی که باهاش دلیخت و سال پیش هم رونالدو رو خریدیم در دسترسه، شایدم پایینتر. مومبلانو تموم این مدت در مورد گوآردیولا درست میگفت، بعید نیست در مورد پوگبا هم حق با خودش باشه (به احتمال خرید پوگبا توسط یووه، 5/5 داده بود!)

• mory, eⁿzº, Pinturicchio و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

JB.png

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری
یسیار منطقی و حرفه ای حرف زدند دوستان ...

با توجه ب پست انیلی در یوفا و حراب کاری های من سیتی و خریدن بازیکن های زیاد بدون فروش پیش بینی میشد ک اینطور بشه حتی پی اس جی هم در خطره ولی خوب پی اس جی باز دوتا رو فروخت .

انیلی واقعا باهوشه و احتمال اینو میدادد ک پپ سال ایمده ترک کنه من سیتی رو و ساری رو انتخاب کردن ک تیم هماهنگ تر بشه من امیدم ب اینه ک پپ از من سیتی ب یووه بیاد و البته با توجه ب مخرومیت و فروش هایی ک خواهند داشت یووه بتونه با اوردن پپ اعتباری ک داره چنتا بازیکن رو هم همراش بیاره .

میتونه دی بروین کانسلو باشه .

و قطعا انقلابی اگر صورت بگیره با پپ هست چون خیلیارو میندازه بیرون . با توجه ب خبر خوبی ک رسمی شده و پوگبا تو تابستون منچستر رو ترک میکنه عالی میشه اگر بگیریمش چون اریکسن چیز آسی بود و زیر ۳-۵-۲کنته محو میشه .

اگر ساری سی ال هم بگیره خدایی نچسب ترین مربی یووه هست و باید بره و جاش یکی بیاد حد اقل زیبا بازی کنیم ما زمان الگری بازی زیبا هن داشتیم بازی غرور افرین هم داشتیم اما با ساری فقط محدود ب پاسکاری شدیم ...یادمونه ک ۶تا از پپ خورد اما همین الگری کنته از پپ نباختن .

امیدوارم با قدرت تهاجمیمون سی ال رو بتونیم بگیریم و خودمون رو با گرفتن سی ال گول نزنیم ک ساری کارش درسته
  • Orphée, Aminvo, tecra و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

cr7

cr7

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 701 ارسال

کمر تیم سفت نیست. خالیه متاسفانه

درصد گلزنی هافبک های یوونتوس نسبت به کل گلهای یووه در ۸ فصل اخیر 

۱۱/۱۲ ، ۲۸ گل ، ۴۱٪
۱۲/۱۳ ، ۲۸ گل ، ۳۹٪
۱۳/۱۴ ، ۲۸ گل ، ۳۶٪
۱۴/۱۵ ، ۲۸ گل ، ۳۹٪
۱۵/۱۶ ، ۱۸ گل ، ۲۴٪
۱۶/۱۷ ، ۱۳ گل ، ۱۷٪
۱۷/۱۸ ، ۱۷ گل ، ۲۰٪
۱۸/۱۹ ، ۱۳ گل ، ۱۸٪
۱۹/۲۰ ، ۴ گل ، ۹٪ 

• Orphée, mory, El rey leon و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

spinning-juventus.gif FORZA JUVENTUS Juventus.png

مهربان تر و پوست کلفت تر باشید(علیرضا و من)

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2634 ارسال
پاراتیچی درباره نحوه بازی [مزخرف] تیم : هر سال همین انتقادات از یوونتوس وجود داشته است.

پس تا وقتی اهداف تیم و امپراتوری انیلی تهدید نمیشن اوضاع همینیه که هست.
  • Orphée, mory, Pinturicchio و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری
یووه مربی میخواد ک تیم بودن و یوونتوس بودن رو بفهمونه و قهرمان شده باشه و بدون تیم قهرمان یعنی چه . با مربی دوزاری ک سابقه قهرمانی یا فینال نداره نمیشه کار کرد . یووه با تلاش۸سال پیروز بود و سخت بود جدایی الگری اما زمانش رسیده بود ولی با ساری یک ریسک رو انتخاب کردیم اگر این ریسک ب اومدن گواردیولا ختم بشه عیبی نداره اما میترسم اینم اتفاق نیفته و پرونده یووه بسته شه .

قطعا انیلی با اون نگاهش تو دقیقه پنجاه میدونست و فهمید با این مربی ب جایی نمیرسه این تیم

کاش لیپی بیاد کاش الکس بیاد کاش بوفون مربی باشه اما این مرد پتانسل تخریب یووه رو داده
  • Orphée, Aminvo, tecra و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2634 ارسال
چند فصل پیش به خودمون میگفتیم این فصل UCL نبریم فصل بعد حتما میبریم، الان میگیم این مرحله اوت نشیم مرحله بعد حتما اوتیم ...
  • Orphée, El rey leon, Aminvo و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3741 ارسال

Screenshot_2020_03_09_Instagram.png

دمتون گرم که با دزد جماعت کنار نمیاید ...

• eⁿzº, GG.B1, Aminvo و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

راهی کدوم دیاری...

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6351 ارسال
  • LocationRasht

میلان 250 هزار یورو، اینتر 100 هزار یورو، بازیکنای میلان 1 روز حقوقشون رو و حتی طرفدارای آتالانتا پول بلیط مرجوع شدۀ بازی با والنسیا که چیزی در حدود 60 هزار یورو هست رو به بیمارستانها و موسسات برای مبارزه با کرونا کمک کردن. البته کمک اینتر بخاطر نقش اون موسسه در برگزاری بی تماشاگر و بعد تعلیق بازیهای سری آ، مشکوک به رشوه هست ولی بهرحال این حرکات براشون وجهه و اعتبار میخره! یوونتوس عزیز ما و مادرش اکسور مالک فراری، کوریره دلا سرا، چند بانک خصوصی، شرکتهای تولیدی مُد و لباس، چندین شرکت ساختمان سازی و راهسازی، تولیدی لوازم پزشکی و هلیکوپترسازی، کجای ماجراست؟ :7:

امیدوارم تا دیر نشده یه حرکتی بزنیم...

• mory, eⁿzº, GG.B1 و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

JB.png

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

یه تیم وجود داشت ک کامبک نمیخورد اما خوب این ویژگی یووه هم از بین رفت و تو این فصل از ناپل و ورونا و اتلتیک  چنتا دیگه خوردیم ..تا این ویژگی تو تیم باشه هیچ وقت نمیشه ب برد اطمینان پیدا کرد ....خدا کنه  یووه این مشکل رو حل کنه ...امروزم خبر اومده ک زیدان نزدیک ترین فرد ب نیمکت تیم یووننتوس هست 

نکته مثبتی ک هست ینه ک یووه نیمکتشو از دست نداده و هنوز همون اتحاد هست ک بعد از گل رمزی مشهود بود .

• Orphée, tecra و D E L P I E R O از این پست تشکر کرده است

capture1_gp2v.jpg

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی