پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

تیم یوونتوس

* * * * * 4 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
6914 پاسخ برای این موضوع

Jevdelffon

Jevdelffon

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1016 ارسال

فکر می‌کنم به انتهای رابطه‌ی عاشقانه‌ام با یوونتوس از همیشه نزدیک‌تر شده باشم. دیدن کریستیانو رونالدو با پیراهن سیاه و سفید آخرین میخه بر تابوت یوونتوسی که می‌شناختم و دوست داشتم، یک پایان برای من و در عوض یک آغاز برای هزاران نفر دیگه. 

یوونتوسی که عاشقانه دوست داشتم  کم کم پوست انداخته و آلامد شده، سرعتِ مد روز شدن یووه این‌روزها به قدری زیاد شده که حسِ یک آدم دمده در هر چیز به من دست داده، خصوصاً در دیدگاه‌ها و معیارها. 

به همون دلیلی که هوادار یوونتوس شدم و به همون دلیلی که از بنگاه‌هایی مثل رئال و بارسا و یونایتد بدم می‌اومد دیگه نخواهم تونست عاشق یوونتوس باشم. البته که این یه طلاق عاطفیه و ممکنه برای بعضی نیازهام کماکان پی‌گیر این تیم باشم و تهِ دلم امیدوار، ولی می‌دونم این یه امید واهیه و چرخ زمان به عقب برنمی‌گرده و کسانی که خودشون رو با این چرخش هماهنگ نکنن تنها و تنهاتر خواهند شد.

حرف زیاده، باقی تا بعد :53:

آقا امیر با حرفات کاملا موافقم چون منم دقیقا تو این مورد مثل خودت فکر میکنم

• tecra, L'Avvocato, ace of glass و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

cover_1440_x93r.jpg

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4003 ارسال

تقریبا پر مهره ترین تیم دنیا شدیم .
همین شیش هفت سال پیش بود که با استیگاریبیا و الیا و بوریلو و بنتر  سر میکردیم  هافبکمون ملو بود با اومدن ماتری جشن میگرفیتم و .....
ولی الان شانس اول قهرمانی تو چمپونز لیگیم .

ماروتا و آنیلی دارند به بت من از لحاظ مدیریت یه بنگاه اقتصادی تبدیل میشند. خیلی حرفه که یه تیم داغون رو تحویل بگیری و با یه بودجه خیلی کم ( نسبت به کل تیم های دنیا ) یه تیمی بسازی که اینجوری توی تمام عرصه ها مدعی باشه . 
مثل اینه که شما به بیزنس کوچیک راه بندازی و مثل همه یه وام واسه شروع کار بگیری و بعد از هفت سال بهترین دنیا باشی . چند نفر رو سراغ دارید که بتونند این کارو انجام بدند ؟؟

• Heypnotism, tecra, Senmorta و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

juvenilia-xs

juvenilia-xs

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 273 ارسال

@juveh

لطف داری دوست من . جز اینجا نمی دونم باید کجا این حرفا رو می زدم . جدا از اختلافات جزئی و حتی گاها اساسی که در ایده ها و طرز فکرها هست، اینجا خیلی خوبه و خوشحالم که اینجا با همه ی شمام.

ببینید من وجدانا از هیچ کسی متنفر نیستم . ولی حق دارم چیزی که باورش دارم رو مطرح کنم. اول آلکس و بلافاصله یوونتوس جزو اولین عشق و علاقه های زندگیم اند. ولی کورکورانه و از روی اجبار یا اتفاق، بعنوان عشق، نیمدن تو زندگیم. کلی بررسی کردم و فهمیدم این باشگاه و بخصوص آلکس، ارزش اینکه یک عمر بهشون توجه بشه و عاشقشون باشی رو دارن. یک مجموعه ی کامل از افتخار و ارزش و اعتبار.

با سر کار اومدن این جوجه‌گان آنیلی و غیره، اولویت باشگاه دچار تغییر شد. روباه صفتی ذهنهاشون رو گرفت و اسطوره های باشگاه با کام تلخ تا ابد به یادگار موندن. فقط کسانی مثل شما می فهمن من روزی که آلکس داشت خداحافظی می کرد چه حالی داشتم . فقط شمایی که می دونی روز کنفرانس خبری بوفون، حال و هوای توی مغز من چطوری بوده .

پول و تبلیغات و پیشرفت تجاری جای افتخار و غرور و یک فوتبال پاک رو گرفته . هدف ارائه ی فوتبال نیست . بلکه فوتبال رو وسیله ای برای پیشرفت تجاری می دونن.

احساس حماقت می کنم. چون الان نقش هوادار یک برند تجاری رو دارم . احساس می کنم عاشق Sumsung یا LG ام. و تصورم از بازیکنایی که الان هستن و دوسشون دارم ، مثل اینه که عاشق کارمندای بخش اجرایی مثلا سامسونگ باشم .

حرف من رو تعداد خیلی کمی درک خواهند کرد. احترام خیلی خاصی برای همه دوستانم در اینجا قائلم . حرفهای من رو بد برداشت نکنید. من یک دیوانه ی فوتبال ام (Italian Crazies). چند بار در اوج بی پولی رفتم سالن و دیده ام که ناگهانی روی پول سالن شرط بسته ن. و یه جورایی حتی بازی حیثتی هم بوده . ولی وجدانا هیچ کدوم اینا برام مهم نبوده و فقط با عشق بازی خودم رو کرده م. تا اینجوری نباشی، تا عاشق خود فوتبال نباشی ، همه ی حرفهام برات احمقانه ترین حرفهای دنیاست.

--------------------------------------------

خطاب به یوونتوس : من برای جامهات و فینالهایی که رفتی و گرفتی یا نگرفتی و مدالها و مقامهایی که کسب کردی عاشقت نشده م . اون موقع که عاشق شدم آمار هیچ جام و مقامیت رو نمی دونستم . هرگز توی گوگل سرچ نکرده م که تعداد و سال و عنوان جام و مقامت رو برام نشون بده . من قطعا تنها دیوانه ای نیستم که اینجوری عاشقته . شاید کم باشیم ولی هستیم و خواهیم بود. برام مهم نیست کی میاد و کی میره . برام مهم نیست مدیرا باهات چی میکنن . تا اون آخرین نفسی که می کشم توی سلولهای مغزم تویی . با تمام وجود به خاطر خواهم آورد حسی رو که باهاش، باهات، عشق رو تجربه کردم. عشقی که هرگز مثالش رو جز به خانواده م به هیچ کس و هیچ چیز نداشته م . هرگز ازت جام و برنده شدن و ... نمی خوام عشق من. هر جوری که باشی باهاتم. حتی اگر روزی بیدار بشم و بفهمم کل مفهوم یوونتوس خواب بوده و توهمات، باز هم عاشق همون خیالم. :53: :1:

بانوی پیر من ، با نهایت پررویی بهت قلاده ی تجاری بستن و اون آرم افتخار آمیزت رو از گردنت کندن. اون روزی که آواتار پروفایلم رو اینجا عوض میکردم دقیقا به همین مسئله فکر میکردم. خیلی با خودم کلنجار رفتم که آواتارم رو عوض کنم یا نه . ولی عوضش کردم تا بدونی حتی با قلاده ای که بهت بستن دوستت دارم. گذاشتمش تا فکر نکنی با وجود اون ، دیگه بهت نگاه نمی کنم. همیشه در ذهن من زیباترینی. اونا نمی دونن که در حقیقت خودشون رو کوچیک کردن. شاید روزی پشیمون شن. شایدم نه . چرا باید برامون مهم باشه !!؟؟ بانوی عزیزم من و تو قوی تر ازینام که با این بادها بلرزیم. و این رو فقط من و تو می دونیم و کسایی که مثل من و تو هستن.

---------------------------------------------

فکر نمیکنم زیاد مرتب باشه . خیلی قشنگ تر ازین هم می تونستم بنویسم. ولی فکر قبلی می خواست و الان ویرایش، ویرایش نمی کنم . می ذارم همین بمونه . ببخشید دیگه . :53: :53: :53:

• tecra, Mohammad Boushehri و cr7 از این پست تشکر کرده است

.

Jevdelffon

Jevdelffon

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1016 ارسال
#5423 icon_share.png

post_offline.png juvenilia-xs  داداش من دیگه چیزی ندارم بگم چون در برابر حرفای تو،حرف و صحبت و تصویرِ تشکر رنگ میبازه. با سکوتم ازت قدردانی میکنم چون چیز دیگه ای بلد نیستم

• tecra, ace of glass و juvenilia-xs از این پست تشکر کرده است

cover_1440_x93r.jpg

juvenilia-xs

juvenilia-xs

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 273 ارسال
@juveh

عکسای آواتار و امضات خیلی مناسبن . مخلصم :53: :53: :53:

• tecra و Jevdelffon از این پست تشکر کرده است

.

Jevdelffon

Jevdelffon

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1016 ارسال
#5425 icon_share.png

juvenilia-xs آقایی داداش  :thank:  :53:  :53:

• tecra و juvenilia-xs از این پست تشکر کرده است

cover_1440_x93r.jpg

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4003 ارسال

این همه بازیکن رو چجوری میخوایم بازی بدیم ؟؟
 کوادرادو کاستا مانزو دیبالا برناردسکی رونالدو. با احتساب رفتن هیگواین .

خط هافبکم
جان مارکیزیو خدیرا ماتوئیدی پیانیچ بنتانکور

اگه دو هافبک و چهار مهاجم بازی کنیم میشه شیش تا هافبک برای دو پست . 
اگه سه هافبک سه مهاجم بازی کنیم دیبالا میره رو نیمکت .

• Aminvo, tecra, amirali2001 و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

tecra

tecra

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 2515 ارسال

خط هافبکم

مارکیزیو بنظرم بره. قراره با مدیرا صحبت کنن و نمیخواد مثل فصل قبل بچسبه به نیمکت. با اضافه دشن امره جان مطمئنن وضعیتش از فصل قبل بهتره نمیشه.. راستی شما استوراروی مفلوک رو بحساب نیاوردی  :1: اگه مارکیزیو بره و کسی به این خط اضافه نشه احتمالن موندنش هست.

رونالدو در رئال این دو فصل خیلی وقتا در لیگ استراحت میکرد. مثل کاری که الگری با بوفون قبل بازی های CL انجام میداد. 

برناردسکی و کواد بای دیفالت نیمکت نشین هستن.. دیبالا امسال باید الگریو با بازی هاش قانع کنه وگرنه احتمال نیمکت نشینیش مثل اواخر لیگ هست.. در 4-3-3 نمیتونه کارایی بیشتری از کاستا/کواد داشته باشه. باید انقد بدرخشه که الگری راضی به بازی با 2 هافبک بشه. از طرفی رونالدو در پرسینگ گشاد تشریف داره (حتی نسبت به هیگوایین) و حضور همزمان دو بازیکن که پرسینگ نمیکنن (رونالدو-دیبالا) بعیده به مزاق الگری خوش بیاد. چون تیم هاش زود جلو میفتن و بخش زیادی از بازیو عقب بازی میکنن این جنبه اهمیت زیادی پیدا میکنه..  

بعد اینکه تیم های الگری معمولن مصدوم زیاد دارن و از الان میشه احتمال داد که در نبود بازیکن کانسلو یه خط بیاد جلو..

امیدوارم امسال به برناردسکی و بنتانکور بازی بیشتری برسه.. امیدهای آینده تیم هستن..

• El rey leon, Aminvo, ace of glass و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6043 ارسال
  • LocationKhorram Abad
امروز از کمپ تمرینی جدید یووه رونمایی شد. JTC فوق العاده شیک مدرن و پیشرفته ست...

از 90% از زمین های اصلی تیمهای دیگه سری آ بهتره! فقط اسمشو دوس ندارم وینوو بهتر بود اینم میذاشتن نیو وینوو دیگه...

از ی طرف آدم لذت میبره از این همه امکانات از ی طرف دلش واسه قدیمیه تنگ میشه! با استادیوم جدید حال میکنیم اما ی بار دیگه دیدن مه دل آلپی واسمون آرزو شده!!!

مدیریت فوق العاده عمل کرده تو این مورد... هرچقدر ک با بعضی کاراشون ما رو عصبی کردن اما اینجور جاها جز تحسین کار دیگه ای نمیتونیم انجام بدیم...
  • Aminvo, tecra, ace of glass و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

خط هافبکم

این موارد نگرانی داره آره ولی نه واسه تیم آلگری

50 تا بازی جوری بازیکنا رو میچینه که هیچکدوم شبیه همدیگه نباشه

فکر کنم 15 دقیقه ای معروفش که واسه بازی بعد زمانی در نظر میگیره اختصاص میده به ترکیب بازی های قبل که چیکار کنه که مثل بازی قبل نشه

البته بعضی وقتا اونم به ندرت از دستش در میره . مثل فصل پیش که دخترش یک برگه از ترکیب چندی قبل یووه رو بر میداره که شماره دوست پسرش :1:  رو یادداشت کنه و آلگری ترکیب رو نمی بینه و به اون سبک میچینه

بعد از بازی و اطلاع آلگری از این ماجرا دخترش مورد غضب قرار میگیره و تا یک هفته از خونه بیرون رفتن منع میشه . (البته تو همون روزها عکس هایی از دخترش تو فضای مجازی که بیرون از خونه بود پخش شد) :1:

• Aminvo, tecra, cr7 و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

کسی جز تو چون تو برای زمان بزنگاه نیست

wk2z_20687957708504295777_thumb.jpg

تو به شکلی عجیب و غریبانه در مسلخ من یاوری

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3848 ارسال
  • LocationAhWaS

الان وضع طوری شده تو نقل انتقالات که به ازای هرخریدی باید قبلش یک یا دو بازیکن به فروش برسن

در حال حاضر دقدقه یوو حط هافبک هستش که اونم  فعلا  استورارو مارکیزیو خدیرا امره جان متیودی بنتاکور و پیانیچ هستن 7 هافبک که نهایتن دو یا سه تاشون در ترکیب حاضر باشن و تا زمانی که فروشی تو هافبک نداشته باشیم بعیده هافبکی بخریم

الان استورارو به لستر بسیار نزدیک شده و خبرای خروج مارکیزیو هم هست خب فرض کنید پوگبا رو بگیریم اونوقت خدیرا بنتاکور و متیودی هر ستاشون یا شاید چهارتاشون رو نیمکت باشه قطعا این سه نفر یا چهارنفری که رونیمکت باشن شانس بازی بعنوان یار ذخیره بسیار کم  میشه حالا استورارو و مارکیزو صداشون در نمیومد اما قطعا خدیرا و متیودی و امره جان قطعا صداشون درمیاد

یا وضع به همین حالت میمونه و احتمالا یه هافبک متوسط خریداری میشه یا هم اینکه درصورت خرید امثال پوگبا و ساویچ قطعا یکی بین متیودی و خدیرا رو به غیر از مارکیزیو و استورارو باید فروش رسونده بشه

اگه واقعا منچستر فروشنده باشه میشه متیودی و الکس ساندرو رو  بیاریم تو معامله پوگبا و برا دفاع چپ هم مارسلو جذب بشه ین عطیه بفروشیم و گودین 20 میلیونی رو بیاریم تیم رویایی خواهیم داشت به این شکل

پرین(شزنی)

مارسلو (اسپولیتزا )      کلینی (روگانی )     گودین (کالدرا )     کانسلو (دشیلیو )

پیانیچ (مارکیزیو/ خدیرا )

پوگبا(متیودی)                                                امره جان (بنتاکور)

رونالدو (داگلاس)                    دیبالا (مانزوگیچ- رونالدو )              داگلاس (-برناردسکی کوادرادو )

• mory, Aminvo, tecra و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Vecchia-Signora

Vecchia-Signora

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 156 ارسال

با سیستم 1-3-2-4 میشه 4 تا از بازیکنها را بازی داد. 

در اون صورت در دو نفر هافبک هم فقط پوگبا را نیاز داریم تا کنار پیانیچ بازی کنه. خدیرا و امره و متویدی هم ذخیره هافبک. این تیم با اضافه شدن پوگبا تکمیل میشه و نقصی نداره. در دفاع هم احتمال رفتن ساندرو است و آمدن مارسلو. ذخیره اش هم دارمیان (چون بدجوری پیله کردن بیارنش :1: ).

رونالدو

کاستا (کوادرادو)   دیبالا    مانژو (برناردسکی)

پوگبا (متویدی، خدیرا)    پیانیچ (امره جان)

کانسلو (ده شیلیو)  کالدارا (بارتزالی)  کیه لینی (بن عطیه)  مارسلو یا ساندرو (دارمیان، اسپینازولا)

شزنی  (پرین)

• Aminvo, tecra, ace of glass و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3848 ارسال
  • LocationAhWaS

بازیکنان دعوت شده به اردوی امریکا

استورارو خط خورد

: دروازه بانان     شزنی، پرین، پینسولیو، دل فاورو مدافعان     دی شیلیو، کیه لینی، بن عطیه، الکس ساندرو، کالدارا، بارتزالی، کانسلو، روگانی، برواتو هافبک ها     پیانیچ، خدیرا، مارکیزیو، امره جان، فرناندز، ماچک، کاستانوس، کلمنتزا، پریرا دا سیلوا مهاجم     برناردسکی، بلترامه، فاویلی، دی پاردو، فالیولی

• Aminvo, tecra, ace of glass و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2635 ارسال
هر چند دیگه مسائل تیم رو با جدیت سابق دنبال نمیکنم؛ اما از ندیدن دیبالا و هیگواین توی تیم ناراحت نمیشم !
برام مهم نیست هیگواین به میلان بره یا چلسی اما ترجیح میدم چلسی باشه، چون اصلا از اومدن بونوچی خوشحال نمیشم. در مورد کالدارا و روگانی هم امیدوارم که جفتشون به چلسی برن !
تنها قسمت تیم که نمیتونم جای خالیشو تحمل کنم، پیانیچه.
  • mory, Aminvo, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

ميانگين سني بازيكنان يوونتوس در حال حاضر 27.06 است.

(مطابق بازيكنان اين ليست)

2fm_dddddddddddddddddddddddddd.jpg

• mory, MaMpIeRo, Aminvo و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Tu sei la squadra del cuore

sempre in campo undici eroi

vinci l'impossibile e vai

Ti seguiremo anche noi

tecra

tecra

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 2515 ارسال

یه نکته خوبِ این تابستون اینه که تا حالا مصدوم نداشتیم. بجز اسپینازولا که از قبل مصدوم شده همه بازیکنا سرحالن..

• mory, MaMpIeRo, Aminvo و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3747 ارسال

باشگاه پیرمردها ...

• Aminvo, tecra, ace of glass و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

ای به رویا سرسپرده با توام ای همه خوبی

راهی کدوم دیاری...

drughi1990

drughi1990

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 715 ارسال
  • Locationzahedan
تا وقتی ک الگری باشه خبری از جوون گرایی نیست البته نه اینکه الگری مربی بدی باشه ن چون از زمانی ک اومده غیر دیبالا ک اونم جواب پس دا ه بود تو سری آ کس دیگه ای نتونسته با سن کم ب ترکیب برسه پوگبا رو هم کونته میدون داد وگرنه اونم اگه زمان الگری میبود پیشرفتی نمیکرد
  • mory, MaMpIeRo, Aminvo و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

باشگاه پیرمردها ...

10 نفر از اين ليستِ 29 نفره‌ي فعلي؛ 30 ساله و بالاتر از آن هستند.

• mory, Aminvo, tecra و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Tu sei la squadra del cuore

sempre in campo undici eroi

vinci l'impossibile e vai

Ti seguiremo anche noi

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال

کدوم آشو کدوم کشک؟ نسل جدید ایتالیا داغون تر از این حرفاست که بشه بهش اکتفا کرد، همین روگانی چقدر لایی و دریب خورد چقدر کند و آماتور عمل کرد، دیگه کیفیت اینها خیلی کمتر از این حرفاست که بشه تو ترکیب اصلی باشن، مثلاً با امثال کالدرا میخوایم بریم فینال چمپیون، مگه آلگری دیوونست که اگر بازیکنی کیفیت بالا داشته باشه رو بزاره نیمکت پشت سر هم؟ 

بازی با آلمانم همه میگفتن سن بازیکنای ایتالیا بالاست و از این حرفا، آلمانی یک شوت هم نمیتونستن بزنن، کیفیت رو نگاه کنید، بکشید بیرون از سن،

یووه دیگه میتونه به راحتی بازیکن 100 میلیونی بخره، بزارید بازیکنای فنچ  تو تیم های دیگه رشد کنن، اگه بچه خوبی بودن، یووه با پول میخردشون 

یه چند سالیه که همه دنبال جوون گرایین، کلاً قدیما اصلاً دنبال سن کم نبود کسی، کلی مو سفید داشتیم، انرژی 90 دقیقه رو ندارن؟ No problem تعویض دقیقه 70 به بالا 

همین رونالدو با 33 سال تمام رکوردهای جهان رو جابجا کرد، مثلاً بازیکن 23 ساله میتونه اینکارو کنه؟ تازه اگرم رشد کنه تو سن کم تو یووه، فکر کردید میمونه تو تیم؟  نمونشم پوگبا, N نفر دیگه تو تیم های دیگه  

• eⁿzº, Aminvo, tecra و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
dme48gukzvs8_t.jpg

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی