پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

تیم یوونتوس

* * * * * 4 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
6911 پاسخ برای این موضوع

tecra

tecra

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 2515 ارسال

Screenshot_2018_5_19_Instagram_post_by_%

ایمان بیاوریم به آغاز فصل سرد ...

...And then there were none

• mory, MaMpIeRo, Aminvo و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

L'Avvocato

L'Avvocato

هوادارِ یوونتوسِ سابق

• اعضا
  • 1470 ارسال

جا داره یه دست مریزاد عرض کنم خدمت اون طراحی که لوگوهای مناسبتی یووه رو طراحی می‌کنه. کارش واقعاً درسته.

این دوتا کار آخرش(MY7H# و UN1CO#) هم جالب بودند.

UN1CO# : شماره یکِ خاص

MY7H# : افسانه، اسطوره. ضمناً عدد 7 که هم به خاطر هفتمین قهرمانی متوالی و هم به علت شباهتش به حرف T به کار رفته و باعث جداافتادن حرف H شده این نوشته رو برای من به این شکل هم تداعی می‌کنه: MY 7'th HONOR

+رائفی پور استایل چیز خاصی توش نباشه :fp:

• GioVanni Agnelli, mory, Principino و 15 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

.

.

.

.

.

.

.

هجوم( حجوم :frusty:) -راجع به(راجب) - علی‌رغم - حواس - انضباط - زمینه(ضمینه :fp: ) حضور(حظور:frusty:) - مزخرف(مضخرف) - دردِ دل(درد و دل)- توجیه( توجیح ) - دست مریزاد - نصیب - حاضر(حاظر :frusty: ) - کج دار و مریز - لهجه

وگرنه = در غیر این‌صورت

مگه نه = مگه اینطور نیست؟

GG.B1

GG.B1

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 261 ارسال

بلاخره وینتر گیم اف ترونز برای یووه رسید

یووه بدون ندود بدون ترزگه بدون کامو بدون اله و از این به بعد بدون جی جی :2:

• Orphée, mory, eⁿzº و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21103 ارسال

شزنی/پرین

دارمیان/اسپیناتزولا      کیه لینی/کالدرا      به عطیه/روگانی/بارتزالی        کوادرادو/دی شیلیو

پیانیچ/بنتانکور/استورارو       امره جان/متئوئیدی/مارکیزیو

کاستا       ساویچ/دیبالا      برناردسکی

هیگواین/پیاتسا

- ترکیبی ـه که فکر می کنم برای فصل خواهیم داشت، به نظرم نداشتن جانشین برای دو وینگر یکی از ضعف هاش هست.

در دفاع های کناری هم ضعف زیادی خواهیم داشت قطعا و این قطعا روی عملکرد وینگرهامون هم تاثیر خواهد گذاشت.

ضمن اینکه امیدوارم در صورت جذب ساویچ، آلگری ترکیبی رو بچینه که به موجب اون دیبالا یک خط جلو تر بیاد و در خط جمله قرار بگیره.

خیلی دوست دارم دیبالا - هیگواین رو داشته باشیم در خط حمله.

سیستم 4-4-2 هم میتونه جالب باشه که به این شکل میشه (فقط خط هافبک و حمله رو مد نظر دارم) :

پیانیچ          امره جان

کاستا                                       برناردسکی

دیبالا    هیگواین

به نظرم ترکیب جالبی میشه.

• mory, Principino, eⁿzº و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

hoceynjuventini

hoceynjuventini

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 692 ارسال
  • Locationshiraz

شزنی/پرین

دارمیان/اسپیناتزولا کیه لینی/کالدرا به عطیه/روگانی/بارتزالی کوادرادو/دی شیلیو

پیانیچ/بنتانکور/استورارو امره جان/متئوئیدی/مارکیزیو

کاستا ساویچ/دیبالا برناردسکی

هیگواین/پیاتسا

- ترکیبی ـه که فکر می کنم برای فصل خواهیم داشت، به نظرم نداشتن جانشین برای دو وینگر یکی از ضعف هاش هست.
در دفاع های کناری هم ضعف زیادی خواهیم داشت قطعا و این قطعا روی عملکرد وینگرهامون هم تاثیر خواهد گذاشت.
ضمن اینکه امیدوارم در صورت جذب ساویچ، آلگری ترکیبی رو بچینه که به موجب اون دیبالا یک خط جلو تر بیاد و در خط جمله قرار بگیره.
خیلی دوست دارم دیبالا - هیگواین رو داشته باشیم در خط حمله.

سیستم 4-4-2 هم میتونه جالب باشه که به این شکل میشه (فقط خط هافبک و حمله رو مد نظر دارم) :

پیانیچ امره جان

کاستا برناردسکی

دیبالا هیگواین

به نظرم ترکیب جالبی میشه.

تو لیگ قهرمانان اگه گوش های چپ و راست قوی نداشته باشی باختی

نشون به اون نشونی سالی ک رفتیم فینال سانترهای آلوز چقدر ب کارمون اومد
  • Aminvo, Signora Omicidi, tecra و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
jűvęŅŢś f○r €V£ř

Aminvo

Aminvo

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1598 ارسال
داشتم توی طرفداری تحلیل بازی فابیانو را می خوندم که از تحلیل خط هافبک سال اول آلگری سر در آوردم. جایی که پوگبا، پیرلو و ویدال خط هافبک تیم بودند و مارکیزیو تعویضی. آلگری اون سال ویدال را به دلیل نداشتن بازیکن پشت مهاجم به این پست برد و به مارکیزیو بیشتر بازی میداد یا پریرا.

با خودم داشتم فکر میکردم اگر جلو خط هافبک رویایی پوگبا، پیرلو و ویدال یکی مثل ساویچ بازی میکرد چی میشد و مهاجم ها هم موراتا و دیبالا.

اگر توان مالی باشگاه اجازه میداد ستاره هاش را حفظ کنه و با رفتن پیرلو فقط پیانیچ جایگزین میشد مدعی اصلی همه جام های ممکن بودیم.
به ترکیب فعلی اگر پوگبا، ویدال، ساویچ، موراتا، بونوچی (شرمنده ولی حقیقت را نمیشه انکار کرد که قدرت بازی سازی بسیار بالایی داره)، و یک دفاع راست خوب اضافه بشه، شاید بشه گفت کامل ترین ترکیب تاریخ فوتبال برای بازی در انواع سیستم و تاکتیک را خواهیم داشت. و نکته اینجا هست که از این لیست فقط ساویچ و دفاع راست توی تیم ما نبودن!!!

یک مقدار خاطره بازی یعضی وقت ها بدجور می چسه، چه خطهافبکی داشت تیم.
  • MaMpIeRo, eⁿzº, tecra و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

[SIGPIC][/SIGPIC]

او با اینکه به ثروت دست یافت اما تمام آن را صرف تحقیقات علمی کرد و در فقر و بدهکاری در نیویورک در اتاق یک هتل فوت کرد
hey God, both of us know I had been born in wrong Geographical coordinates, please help me to move where I belong there.

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

روزنامه ورزشی L’Équipe فرانسه در آستانه آغاز جام‌جهانی 2018 روسیه لیستی از 100 بازیکن برتر تاریخ فوتبال این کشور منتشر کرده است که در آن نام‌های آشنایی از بازیکنان سابق یووه از جمله: میشل پلاتینی، زین‌الدین زیدان، دیدیه دشام، تیری‌آنری، لیلیام تورام، پاول پوگبا، پاتریک ویه‌را، دیوید تزره‌گه و ... دیده می‌شود.

• mory, MaMpIeRo, Aminvo و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Tu sei la squadra del cuore

sempre in campo undici eroi

vinci l'impossibile e vai

Ti seguiremo anche noi

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

یکمین سالگرد درگذشت Erika Pioletti هوادار یوونتوس که سال گذشته در میدان سن کارلوی تورینو و در جریان تماشای فینال لیگ قهرمانان اروپا میان یووه و رئال به دلیل مصدومیت شدید ناشی از ازدحام و فرار صدها طرفدار حاضر در این میدان روی داد به همه بیانکونری‌ها تسلیت باد.

مراسمی ویژه نیز چند ساعت پیش با حضور مسئولان باشگاه یوونتوس، مسئولان شهر تورینو، خانواده پیولِتی و جمعی از هواداران در میدان سن کارلو برگزار شد.

k9te_134156656-c1197d8c-c391-4450-8422-c

• GioVanni Agnelli, MaMpIeRo, VA}{ID و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Tu sei la squadra del cuore

sempre in campo undici eroi

vinci l'impossibile e vai

Ti seguiremo anche noi

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6036 ارسال
  • LocationKhorram Abad
بازم سوپرکاپ میفته ژانویه و اینبار عربستان سعودی میزبانه...

سوپرکاپ ی جورایی آخرین بازی از مسابقات فصل پیشه اونوقت میارن وسط فصل بعدی برگزارش میکنن! مسئولین فدراسیون ایتالیا بدترینن... ضمن اینکه 2 بار قبلی ک سوپرکاپ ژانویه و در کشور عربی برگزار شده رو باختیم...
  • mory, MaMpIeRo, Aminvo و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

^^^

دقیقا . واقعا چه نیازیه دی ماه برگزار بشه این بازی . غیر از خستگی بیشتر هیچی نداره

• mory, MaMpIeRo, Aminvo و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

کسی جز تو چون تو برای زمان بزنگاه نیست

wk2z_20687957708504295777_thumb.jpg

تو به شکلی عجیب و غریبانه در مسلخ من یاوری

amirali2001

amirali2001

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 542 ارسال

در کل این قانون از ریشه مسخرست، قهرمان لیگ و کوپا خودمون شدیم بعد باید برا سوپرکاپ با میلان بازی کنیم :1:

• mory, Principino, Pinturicchio و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

در کل این قانون از ریشه مسخرست، قهرمان لیگ و کوپا خودمون شدیم بعد باید برا سوپرکاپ با میلان بازی کنیم :1:

آره باید اتومات قهرمان سوپر کاپ میشدیم . بازم اینا مهم نیست وقتی میبازیم زوره :22:

• tecra, ace of glass, amirali2001 و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

کسی جز تو چون تو برای زمان بزنگاه نیست

wk2z_20687957708504295777_thumb.jpg

تو به شکلی عجیب و غریبانه در مسلخ من یاوری

cr7

cr7

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 701 ارسال

اگه اتومات قهرمان میشدیم خبری از 5 میلیون جایزه قهرمان تو عربستان نبود

• mory, tecra, amirali2001 و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

spinning-juventus.gif FORZA JUVENTUS Juventus.png

مهربان تر و پوست کلفت تر باشید(علیرضا و من)

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3846 ارسال
  • LocationAhWaS

اقا راستش من کم کم دارم وسوسه میشم دعا کنم دیبالا رو 170 صد هشتاد تایی بفروشیم و ساویچ رو بخریم از اونطروف 50 تا بعلاوه پیاتسا بدن کیه زاه رو بخریم و هیگوایین با موراتا طاق بزنیم و دلیخت رو هم بخریم

فکر کنید جه ترکیبی ازش در میاد

پرین (شزنی )

الکس ساندرو(اسپولیتزا )      کیلینی (دلخیت )   کالدرا (روگانی )    کانسلو (دیشیلیو )

امره جان (متیودی )            پیانیچ (بنتاکور )

ساویچ (دیبالا = اگه ساویچ رو نخریدیم)

کیه زا (مانزو )                                                         کاستا (برناردسکی)

موراتا (هیگواینن)

درصورت رفتن هیگوایین و اومدن موراتا و خروج لیخت و اومدن کانسلو  درصورت رفتن بن عطیه و وورد دلیخت و درصورت خداحافظی بالزارگی و ورد کالدرا و  رفتن خدیرا و اومدن امره جان  و رفتن پیاتاس و اومدن کیه زا  و خرید ساویچ یه تیم بزرگ و تماما با کیفیت در تمام خطوط نکته بسیار مهم پایین اومدن میانگین سنی بسیار پاینی و خوبی خواهیم داشت

اینطوری شک نکنید مثل رئال با حفظ اسکلت تیم چمبره میزنیم تو اروپا

• tecra, ace of glass, amirali2001 و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

tecra

tecra

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 2515 ارسال

بعد جام جهانی امیدوارم یه سری از بازیکنا از تیم ملی خداحافظی کنن تا تمرکز و استراحت بیشتری برای یووه داشته باشن.

در راس اونها خدیرا هست که در تیم ملی به هرچی که میخواست رسید.

هیگوایین هم اگه موندنیه بهتره خداحافظی کنه. 

شاید هم متویدی..

و ایضن مانژو

---

خیلی خوب میشه اگه این ها 100% تمرکزشون برا تیم باشگاهی باشه.. حداقل از حجم مصدومیت ها کم میشه

• ace of glass, amirali2001, cr7 و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

امسال یووه قصر در رفت از مصدومان با اینکه جام جهانی بود ولی بعد جام خبر مصدومیت ها میاد واقعا سال پر فشاری بود ......کاستا ک الان مصدوم شده  البته ریکاوری هاشو شروع کرده ولی سال بعد قطعا @tecra گف همشون خداحافظی میکنن حتی مودریچ پس چقدر خوب میشه بگیریمش 

یووه جوونه پتانسیل زیادی تو تیمش داره مهاجم اول دوم کرواسی رو داریم بهترین برزیل و بهترین دفاع ها و بهترین بازیساز رو داریم یکم تقویت تیمو تکمیل میکنه ....امیدوارم کسی ب فروش نره اگر بره فقط هیگواین 

• Pinturicchio, tecra, amirali2001 و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

L'Avvocato

L'Avvocato

هوادارِ یوونتوسِ سابق

• اعضا
  • 1470 ارسال
فکر می‌کنم به انتهای رابطه‌ی عاشقانه‌ام با یوونتوس از همیشه نزدیک‌تر شده باشم. دیدن کریستیانو رونالدو با پیراهن سیاه و سفید آخرین میخه بر تابوت یوونتوسی که می‌شناختم و دوست داشتم، یک پایان برای من و در عوض یک آغاز برای هزاران نفر دیگه. 

یوونتوسی که عاشقانه دوست داشتم  کم کم پوست انداخته و آلامد شده، سرعتِ مد روز شدن یووه این‌روزها به قدری زیاد شده که حسِ یک آدم دمده در هر چیز به من دست داده، خصوصاً در دیدگاه‌ها و معیارها. 

به همون دلیلی که هوادار یوونتوس شدم و به همون دلیلی که از بنگاه‌هایی مثل رئال و بارسا و یونایتد بدم می‌اومد دیگه نخواهم تونست عاشق یوونتوس باشم. البته که این یه طلاق عاطفیه و ممکنه برای بعضی نیازهام کماکان پی‌گیر این تیم باشم و تهِ دلم امیدوار، ولی می‌دونم این یه امید واهیه و چرخ زمان به عقب برنمی‌گرده و کسانی که خودشون رو با این چرخش هماهنگ نکنن تنها و تنهاتر خواهند شد.

حرف زیاده، باقی تا بعد :53:

• GioVanni Agnelli, mory, eⁿzº و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

.

.

.

.

.

.

.

هجوم( حجوم :frusty:) -راجع به(راجب) - علی‌رغم - حواس - انضباط - زمینه(ضمینه :fp: ) حضور(حظور:frusty:) - مزخرف(مضخرف) - دردِ دل(درد و دل)- توجیه( توجیح ) - دست مریزاد - نصیب - حاضر(حاظر :frusty: ) - کج دار و مریز - لهجه

وگرنه = در غیر این‌صورت

مگه نه = مگه اینطور نیست؟

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3846 ارسال
  • LocationAhWaS
شیخ دیگه اینقدرم عاطفی نباش
هوادارای یوو سال هاست زخم خورده ناعدالتی ها و قضاوت های دروغین و نداشتن فوق ستاره و دیگر امتیاز های هست که قبلا داشتیم اما سالهاست کالچیپولی اونا رو از ما گرفته بودن

نیاز نیست زود قضاوت کنی هوادارای یوو لیاقت داشتن بهترین ها رو دارن
  • tecra, ace of glass و amirali2001 از این پست تشکر کرده است

Escanor

Escanor

Goodbye Baby

• اعضا
  • 1312 ارسال

@L'Avvocato

کاری به خرید رونالدو توسط یووه ندارم. متاسفانه فوتبالی که یه روزی دوست داشتیم چندین ساله که مرده و خب حداقل من به تازگی به صورت غیر شعاری فهمیدم که فوتبال دیگه ورزش نیست، یه صنعته.

یووه رو سرزنش نمیکنم. اگر تغییر نکنه تبدیل میشه به چیزی شبیه به میلان و اینتر. با این حال شخصا دیگه علاقه ای به یووه و تا حد زیادی به فوتبال ندارم و اگر اینجا هستم صرفا به خاطر وابستگیم به فروم و کاربراشه (میتونید از اینجا به بعد رو رد کنید چون میخوام چرت و پرت بگم) شروع چرت و پرت هر چند اصلا وقت نمیکنم جدیدا پست ها رو بخونم و اکثر تاپیک ها رو رد میکنم. مدت هاست به آدمی تبدیل شدم که به اشیاء هم دل میبنده و نمیتونه ترکشون کنه. فکر میکنم کم کم واقعا دارم عقلم رو از دست میدم پایان چرت و پرت. همین دیگه

• mory, eⁿzº, Heypnotism و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

tecra

tecra

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 2515 ارسال

یکی از افتخارات یوونتوسیم این بود که آدمایی که ازشون متنفر بودم هیچوقت پاشونو تو یووه نزاشتن.. مورینیو، رونالدو در صدر اون آدما هستن.. 

الان اومدن رونالدو رو کجای دلمون بزاریم.. خدایگان پنالتی، خدایگان فیلم بازی کردن.. خدایگان غرور و بی اخلاقی..  :45:  :31:  :22:

هنوز که نیومد میشه در موردش بد گفت.. حالا اگه اومد یه طوری تحملش میکنیم.. دیگه از هیگوایین که نچسب تر نیست، ها؟!  :39:

• eⁿzº, Pinturicchio, El rey leon و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

2 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 2 مهمان و 0 عضو مخفی