پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

تیم یوونتوس

* * * * * 4 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
6914 پاسخ برای این موضوع

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

ماسيمو استورگاتو در گفتگو با TIMgate

مدافع سابق يوونتوس در سالهاي 1978 تا 1983 (57 ساله)

(1) من بازي‌هاي اخير رونالدو در تركيب يوونتوس را تماشا كرده‌ام؛ او همواره در آستانه به ثمر رساندن گل بوده و تنها به خاطر كم‌شانسي از رسيدن به اين خواسته بازمانده است. هم‌تيمي‌هاي او در طول ديدارهاي اين فصل تلاش فراواني براي كمك به گلزني او انجام داده‌اند كاري كه در دوران حضور گونزالو هيگواين در يووه تا اين اندازه سيستماتيك اتفاق نمي‌افتاد. رونالدو هميشه به عمق خط دفاعي حريفان نفوذ مي‌كند و استاد خلق موقعيت‌هاي استثنايي و حركات انفجاري است؛ براي بازيابي مجدد اين ويژگي‌ها بايد كمي به رونالدو زمان داد. شما به بازي يووه در مقابل كيه‌وو نگاه كنيد؛ براي مهار ضربات و موقعيت‌هاي كريستيانو در اين ديدار سورنتينو چهار معجزه در قالب چهار عكس‌العمل از خود نشان داد. اينجا ديگر رونالدو مقصر نيست، بايد اين خالقان رفلكس‌هاي طلايي را ستود! گلزني رونالدو هرگز متوقف نخواهد شد، تنها كم‌شانسي و معجزاتي اينچنين كمي آنرا به تأخير انداخته است.

(2) ديبالا جواهر ارزنده و ستاره‌ جوان يوونتوس است. او تنها كاري كه بايد انجام دهد ممارست و پيگيري مبارزه براي بهتر شدن است. براي مبدل شدن به بازيكناني بزرگ، او بهترين الگو را در كنار خود دارد؛ كريستيانو رونالدو. تنها كافيست تمام تلاشش براي آموختن شيوه‌هاي درخشش در زمين را از او انجام دهد.

(3) مانژوكيچ گوهر گرانبهاي يوونتوس در سه ديدار آغازين سري A بوده است؛ بازيكني با ارزش كه دوندگي‌هاي مستمر او در نقاط مختلف زمين، يك سوپر بازيكن با توانمندي‌هاي كم‌نظير در دفاع و حمله از او ساخته است.

(4) يوونتوس تواني مافوق ساير رقبايش دارد و هيچ تيمي توان غلبه آسان مقابل اين تيم را ندارد. يوونتوس فعلي تنها ممكن است از تيمي شبيه خودش شكست بخورد!

2l3y_storgato-intervista-1.jpg

• Hossein Salehi, tecra, ace of glass و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Tu sei la squadra del cuore

sempre in campo undici eroi

vinci l'impossibile e vai

Ti seguiremo anche noi

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

انزو بوكيوني در گفتگو با RN Web Radio

روزنامه‌نگار، ستون‌نويس و مفسر تلويزيوني (64 ساله)

يوونتوس تنها تيم 9 امتيازي رقابت‌هاي سري آ است. سريال تكراري صدرنشيني آنها بار ديگر در حال پخش است! مدعيان به ظاهر براي رسيدن به عنواني درخور تلاش مي‌كنند و در باطن از بيانكونري‌ها هراسانند. رقباي داخلي با نگراني آرزوي عبور كم‌خطر از كنار آنها را دارند و حريفان اروپايي فراري از رو به رو شدن با آنها هستند. سيگنال‌ها همگي صراحتاً از قدرت اين تيم خبر مي‌دهند. بانوي پير حتي در هفته‌هاي نخست و بدون رسيدن به شرايط آرماني، بدون گلزني رونالدو و حضور ديبالا نيز ترسناك هستند.

egsw_c31bc5dc0a7c859ed9ccfd73e7bacbcf-61

• tecra, ace of glass, Camel Blue و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Ti seguiremo anche noi

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21136 ارسال

- لیست حقوق بازیکنان یووه هم رسما منتشر شد که در صدر آن مطابق انتظار رونالدو با 31 میلیون یورو و اختلاف بیش از 4 برابری با نفر دوم قرار دارد.

رونالدو - 31 میلیون یورو

دیبالا - 7 میلیون یورو

پیانیچ - 6/5 میلیون یورو

داگلاس کاستا - 6 میلیون یورو

بونوچی - 5/5 میلیون یورو

امره جان - 5 میلیون یورو

خدیرا، مانژوکیچ، کیه لینی، متوئیدی، کوادرادو، ژسنی - 4 میلیون یورو

کانسلو، بارتزالی، بن عطیه، برناردسکی - 3 میلیون یورو

الکس ساندرو - 2/8 میلیون یورو

پرین - 2/3 میلیون یورو

روگانی، دی شیلیو - 2 میلیون یورو

اسپیناتزولا - 1/5 میلیون یورو

بنتانکور - 1 میلیون یورو

کین - 0/55 میلیون یورو

پینسولیو - 0/3 میلیون یورو

• GG.B1, tecra, ace of glass و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
بونوچی و امره جان و شزنی و بارزالی دارن زیادی حقوق میگیرن !! کیلینی و ساندرو هم نسبتا حقوقشون باید بیشتر باشه
:1:
  • tecra, ace of glass, amirali2001 و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

______ Never chase a bitch _______

mee present

mee present

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1518 ارسال

طبق اخبار جدید گاتزتا 

ساندرو ، روگانی و کوادرادو با تمدید قرارداد یک قدم فاصله دارن. ساندرو به نزدیک 5 میلیون می رسه. روگانی هم تا 4 بالا می ره و کواد هم یه دو سه سالی می یاد رو قردادش

همچنین می گن دیبالا هم با یه تمدید به بالای ده میلیون می رسه قردادش

• tecra, ace of glass, amirali2001 و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Escanor

Escanor

Goodbye Baby

• اعضا
  • 1312 ارسال

وقتی به یوونتوس و فوتبال نگاه میکنم احساس میکنم ژست پیرمردایی که معتقدن قدیما خیلی بهتر بود و الان به صورت ریشه ای سوسول بازیه رو میگیرم. اما فکر میکنم حق با منه. فوتبال... فوتبالی که من یه روزی عاشقش بودم پر بود از ستاره ها و بازیکنای دوست داشتنی. کسایی که یه حالت خدا گونه داشتن برام. فوتبالی که هنوز اونقدرا صنعتی نشده بود. فوتبالی که هنوز نتیجه به هر قیمتی مهم نبود. توش تیم ها فلسفه های خودشون رو داشتن و اعراب و چینی ها به گند نکشیده بودنش. پول به گند نکشیده بودش. سال ها بود که جز یووه و گاها ایتالیا بازی تیم دیگه ای رو نگاه نمیکردم. الان دیگه همونام نمیبینم یعنی دیگه نمیخوام ببینم.

یوونتوسی که من دوست داشتم... من چه یووه ای رو دوست داشتم؟ من به خاطر بوفون یوونتوسی شدم. به خاطر بازیکن فن باشگاه شدم و در نهایت هم به خاطر بازیکن از باشگاه بریدم. میتونید بگید بازیکن فنم اما من از شما سوال دارم: اگر ترکیب یووه توی سالی که طرفدارش شدید توی اینتر بود شما باز هم طرفدار یووه میشدید؟ برای من بازیکن هان که به تیم معنی میدن. من تمام این سال های لعنتی نشستم تا باشگاهی که دوستش داشتم قدردان بازیکنایی باشه که عمرشون رو توی این باشگاه گذروندن اونم زمانی که باشگاه حال و روز خوبی نداشت. تمام بازیکنایی که عاشقشون بودم غریبانه رفتن. زمانی که مارکیزیو هم اون شکلی رفت اگر یووه آدم بود و اگر میدیدمش توی صورتش تف مینداختم. میدونم همیشه باشگاه هایی بودن که ناسپاسانه با بازیکن هاشون برخورد کردن اما من نمیفهمم... نمیفهمم چطور میتونن با کسایی که انقدر یه باشگاه رو دوست دارن این کارارو بکنن؟ ننگ به الگری و انیلی و کونته که هر کدوم یه شکلی بازیکنایی که دوستشون داشتم رو مجبور به خروج کردن. وقتی فهمیدم کونته به تری گفته بود که تو دیگه بازی نخواهی کرد و این که چقدر تری حرفه ای و شاید بشه گفت مظلومانه برخورد کرده بود متوجه شدم که حق با همه ی کسایی بود که این سال ها کونته رو توی رفتن الکس مقصر میدونستن و من باهاشون مخالفت میکردم. واقعا شرمندم. یووه از همه چیز بالاتر ولی نه برای من. برای من یووه بدون بازیکنایی که دوست داشتم یه تیم مثل کلی تیم دیگه.

این فوتبال و این یووه چیزی نیستن که روزی دوستشون داشتم. دوست داشتم به صورت کامل در موردش صحبت کنم. امیدوارم ناراحت نشده باشه کسی.

• GioVanni Agnelli, Orphée, mory و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

خیلی زیبا بود . حرف دله خیلیاس . بازم ادامه بدیدهمین بحث رو.

• mory, tecra, Escanor و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

رولاندو بيانكي در گفتگو با TuttoMercatoWeb

بازيكن سابق باشگاه‌هاي منچسترسيتي، لاتزيو و دهمين گلزن برتر تاريخ باشگاه تورينو (35 ساله)

«يوونتوس قوي‌ترين تيم در ليگ ايتالياست. اين تيم براي نشان دادن تمام توان و قدرت ترسناكش نياز به اندكي زمان ديگر دارد. دنياي بيانكونري؛ جهان پيروزي و برتري است. در كنار اين CR7 نيز به زودي و پس از به ثمر ساندن نخستين گل رسمي‌اش، كلكسيوني از گل‌هاي مختلف را براي يوونتوس به ارمغان خواهد آورد. بالن‌هاي طلايي به افتخار او آماده پرواز بر فراز آسمان تورين هستند.»

f26k_rolando-bianchi.jpg

• mory, tecra, ace of glass و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Ti seguiremo anche noi

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6359 ارسال
  • LocationRasht

- این 19 اُمین حضور یووه در لیگ قهرمانان هست ؛ رکوردی برای یه تیم ایتالیایی و بالاتر از میلان (17).. 1 = بارسا و رئال (23) ، 2 = بایرن و منچستر (22) ، 3 = یووه/آرسنال... و فقط 2 قهرمانی! :22:

- برخورد باشگاه با اسطوره هاش اصلاً جالب نبوده و شاید حتی خجالت بکشیم جلوی بقیه + یکی از نقاط تاریک ثقیل مدیریت فعلیه ولی دقت کردید؟ :

« هیچ کدوم از اسطوره هامون تو بازی آخرشون هو نشدن! (انگشت وسط معروف مالدینی رو به اون دسته از هوادارای میلان در بازی خداحافظیش)

هیچ کدوم از اسطوره هامون بیشتر از اونچه باید در تیم نموندن تا نبدیل به باری رو دوش تیم بشن! (ماتئوس، کاستاکورتا و...)

هیچ کدوم از اسطوره هامون با جام های کاغذی و دزدی خوشحالی نکردن! (زانتی و...)

بیشتر اسطوره هامون با قهرمانی از عشقشون جدا شدن! »

• mory, eⁿzº, Pinturicchio و 14 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

They SURVIVED ... That's What Make Them Assets ! i

JB.png

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21136 ارسال

- برای تیم منتخب فیفا، کیه لینی، دیبالا، مانژوکیچ و رونالدو از یووه نامزد شدند.

تا پارسال همیشه یک سهمیه دروازه بان هم داشتیم که دادیمش به PSG ...

نکته جالب عدم حضور هیچ یک از هافبک های تیم در لیست تیم سال فیفا ست.

• Orphée, mory, eⁿzº و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

mee present

mee present

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1518 ارسال
به نظر می رسه ماروتا داره یووه رو ترک می کنه. طبق آخرین اخبار کویره دلاسرا و کویره دلا اسپورت تمام زیر مجموعه های فدراسیون تصمیم گرفتن با فشار اوردن به ماروتا اونو رییس جدید فدراسیون فوتبال ایتالیا کنن. رم هم داره از این قضیه حمایت می کنه. هنوز قطعی نشده ولی مثه اینکه جدیش کردن. با رفتن ماروتا احتمالا پارتیچی یک پپله بالا می یاد و باید منتظر مدیر تیمای فوتبالی جدید باشیم
آتزوری فکر می کنه راه خروجش از این وضعیت ماروتاست
  • حامد, mory, eⁿzº و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6359 ارسال
  • LocationRasht

بنظرم بیس مدیریتی باشگاه (فارغ از انتقادات بحقی مثه برخورد با اسطوره ها) اونقدر قوی هست که بدون ماروتا هم بتونه...

« امیدوارم ماروتا رئیس فدراسیون بشه، 444 میلیون غرامت ما بابت سری بی رو بده، بعد استعفا بده و برگرده یووه... »

« اگه ماروتا رئیس فدراسیون بشه ممکنه بتونیم بابت کمیسیونی که به داورا میدیم تخفیف بگیریم... »

:nish:

• حامد, GioVanni Agnelli, mory و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

They SURVIVED ... That's What Make Them Assets ! i

JB.png

mee present

mee present

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1518 ارسال
^^^^^^
ماروتا با حقوق ۴ میلیون یورویی گرون ترین مدیر ماست با فاصله قطعا وزن گنده ای جا به جا می شه اما خب با اضافه کردن فرد جدید می شه جبرانش کرد. ۴۴۴ میلیون بخوره تو سرشون انقدر به یووه ضرر نزنن :دی :دی
  • Orphée, mory, tecra و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

ماروتا داره از یووه میره فدراسیون.  یا دارن فدراسیون رو میارن  زیر مجموعه یوونتوس؟  :nish:

• tecra, Senmorta, Gin و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

Guest_A Tribute To Buffon_*

Guest_A Tribute To Buffon_*
  • مهمان
مشخص شد چرا به تیم های ایتالیا حال میداد تو خرید و فروش بازیکن. به رای شون احتیاج داشت.
  • Orphée, mory, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4144 ارسال

ایشان در بیاباتی چند سال قبل فرمودن که اینجانب به پست های قانوند گذاری و وضع قوانین فوتبال بسیار علاقه مندم. :nish:اما در حال حاضر افتخار دارم که برای ولی نعمتانی همچون طرفداران یووه به خدمت رسانی مشغول هستم و در ضمن آدم های کارآمدی هستن که می توانند این مسولیت خطیر رییس فدراسیونی را بر عهده گیرند.

• tecra, Senmorta, amirali2001 و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

mee present

mee present

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1518 ارسال
آندرا انیلی یه وطن پرست تمام عیاره. به نظر من تمام حال دادن ها به ایتتلیا از ذهنیت آندرا نشئت می گیره که مثه تیغ دو لبست اما حتی خرید رونالدو هم به خاطر ایتالیا و بعد یووه بود
البته ایتالیا ی قوی یووه ی قوی تر می سازه
رفتن ماروتا به ضرر ماست اما شاید از نظر فدراسیون به نفع ما باشه
اگر این تغییر انجام شد امیدوارم مدیر ورزشی زنیت که قبلا جزو استعدادیابامون بوده بیاد دستیار پارتیچی بشه
  • tecra, Camel Blue, amirali2001 و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

نِويو اِسكالا در گفتگو با Tuttomercatoweb

سرمربي سابق پارما،رجينا، پروجا،  بورسيا دورتمند آلمان، بشيكتاش تركيه، شاختار دونتسك اوكراين، اسپارتاك مسكو  (70 ساله)

«يووه تيمي بي‌نظيراست و باقي تيم‌ها بايد براي جايگاه دومي مبارزه كنند. حقيقتاً من تيمي را در حد و اندازه‌هاي مقاومت در برابر بيانكونري‌ها نمي‌بينم؛ يوونتوس 10 سال جلوتر از ساير باشگاه‌هاي ايتالياست. اينتر، ناپولي و سايرين هرچند شروعي دلچسب در سري A نداشته‌اند اما ممكن است رفته‌رفته به فرم مطلوب برسند، با اين حال تكرار مي‌كنم: جايگاه يووه براي ساير تيم‌ها غيرقابل دسترستي است. در مورد انتقادات به رونالدو نيز من ابداً با نظرات اينچنيني موافق نيستم؛ او يك بازيكن فوق‌العاده است و به زودي راه گلزني را به راحتي براي خود هموار خواهد كرد.»

l568_3192_6zifh9b.jpg

• mory, eⁿzº, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Ti seguiremo anche noi

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

امرسون در گفتگو با Tuttomercatoweb

هافبک دفاعی سابق تیم ملی برزیل و باشگاه یوونتوس در سالهای 2004 تا 2006 (42 ساله)

«یوونتوس همیشه تیمی قدرتمند بوده و یکه‌تاز نیز خواهد ماند. بیانکونری‌ها سر سال تیمی بهتر و کامل‌تر از سال قبل‌شان می‌سازند و برای باقی ماندن در میان بهترین‌ها، تمام تلاش‌شان را می‌کنند؛ خرید کریستیانو رونالدو در امتداد همین مسیر است. بازیکنی که قدرت یووه را به شدت افزایش داده است. من بعد از یوونتوس، رم را به عنوان دومین تیم پر قدرت در فوتبال ایتالیا می‌دانم. من به دلیل دنبال کردن فوتبال ایتالیا و بازی در هر دوی این تیم‌ها متقاعد شده‌ام که بهترین تیم‌های فوتبال در این کشور یوونتوس و رم هستند.»

xz7u_emerson.1_t670.jpg

• mory, eⁿzº, tecra و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Ti seguiremo anche noi

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

دنيه‌له كارناشالي در گفتگو با RMC Sport

مدافع سابق تيم ملي ايتاليا و باشگاه‌ فيورنتينا (52 ساله)

«مي‌گويند "يوونتوس قدرتمند است اما زيبا فوتبال بازي نمي‌كند!" پاسخ من به اين ديدگاه روشن است: رئال مادريد هم در سه دوره اخير ليگ قهرمانان اروپا قهرمان بلامنازع اين رقابت‌ها بوده است اما در حالي اين عناوين را كسب كرده كه فوتبال چندان زيبا و چشم‌نوازي را از خود نشان نداده. مي‌پرسيد چرا؟ چون آنها به جاي اتكا عناصر عوام‌فريبانه فوتبالي براي رسيدن به موفقيتِ مدنظرشان، مفهوم "زيبايي" را در ذهنيت فوتباليِ تيم‌شان ارائه كردند. ما مي‌توانيم تيم‌هاي مختلفي را بنا به دلايل گوناگون دوست داشته يا نداشته باشيم اما نبايد فراموش كنيم معيار اصلي و نهايي براي انتخاب يك تيم به عنوان "برترين" تنها به يك چيز بستگي دارد؛ "پيروزي" دقيقاً مثل كاري كه يوونتوس با 7 بار قهرماني پياپي در رقابت‌هاي سري A انجام داده است. به همين خاطر است كه به باشگاه‌هايي نظير رم و ساير تيم‌ها مي‌گويم: براي عقب نيافتن از كورس رقابت با يوونتوس فكري اساسي بايد كنند. رقباي بيانكونري نبايد ساده‌انديشانه و خوش‌خيال فكر كنند با جذب چند بازيكن و با اتكا به داشته‌هاي قبلي‌شان مي‌توانند تيمي در حد و اندازه‌ها و يا حتي شبيه يووه داشته باشند. موفقيت و استحكام يووه به اين آساني‎‌ها به دست نيامده است.»

5ef_7a47eb63ee0b88a06c0d4b5a809a2a7a-301

• eⁿzº, tecra, ace of glass و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Ti seguiremo anche noi

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 1 مهمان و 0 عضو مخفی