پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

تیم یوونتوس

* * * * * 4 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
6915 پاسخ برای این موضوع

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

نه دیگه . اینایی که گفتم مال دوران‌قبل از رنسانس بود .

الان فقط از تیم و بازیکناش و مانزوکیچ و نبوغ الگری و ماروتا لذت میبرم

فعلا که اینا در راس امورن و ما هم خوشحال . و خوشبختانه کاری هم از دست مخالفین بر نمیاد . به ما چه که کی مخالفه و حرص میخوره خخخخ

اما .
یه اما داره این وسط

حالا ما یکم رک و بی پروا حرف میزنیم و نظر میدیم .

شما تضمین میدی که یه هوادار که سنش کمتر از ماست و از قضا یکم خجالتی هم هست و نمیاد حرف بزنه اینجا حرص نخوره ؟

من از بازیکن که بماند حتی آدمای اطرافم اگه کاری کنن که خوشم نیاد ازشون خیلی خیلی سخت بشه نظرم در موردشون عوض شه . برعکسشم صادقه البته . خوبی یک نفر رو سخت فراموش کنم

در مورد مانژو سر اون بازی با بایرن و یوونتوس دلم پره ازش . هر کار هم نکنه باز دلم صاف نیست باهاش :1:  حالا تو لذت ببر :1:

در مورد نکته دوم بگم که خاطرات خوبی ازت دارم سر اون نرم افزار ریدکال این مدل واکنش هات برام عجیبه فقط همین . و الا حرص خوردن یک کم سن و سال خجالتی به من چه ؟ اقتضای سنشه چون یوونتوس میتونه از مهمترین دغدغه های زندگیش باشه

ولی تو رو نمیتونم و البته نمیخوام قبول کنم که یوونتوس برات یک دغدغه مهمه

• tecra از این پست تشکر کرده است

کسی جز تو چون تو برای زمان بزنگاه نیست

wk2z_20687957708504295777_thumb.jpg

تو به شکلی عجیب و غریبانه در مسلخ من یاوری

Jevdelffon

Jevdelffon

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1016 ارسال
البته منم اون موقع که مانژوکیچ مقابل بایرن اونجوری مزخرف بازی کرد و هیچ کاری نکرد خیلی ازش کفری شدم وبهش بدوبیراه گفتم و پیش خودم گفتم تو ناسلامتی بایرن و جو باشگاهش رو و بازیکن هاش رو یه کم میشناسی پس یه غلطی بکن.راستشو بخواید الان هم زیاد ازش خوشم نمیاد. ولی اگه مثلا این بازیکن تو فینال لیگ قهرمانان گل پیروزی یووه رو میزد دیگه نفرتم نسبت بهش خیلی کم میشد یا اصلا از بین میرفت. مثلا وقتی مقابل بارسا اونجوری خوب بازی کرد یه کم ازش خوشم اومد یا حتی بخاطر گلی که به رئال زد یه کم نظرم نسبت بهش عوض شد
  • tecra, L'Avvocato, Georgia و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

cover_1440_x93r.jpg

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6054 ارسال
  • LocationKhorram Abad
مدت اعتبار قرارداد بازیکنای یووه

بوفون-2018
دیشیلیو-2022
کیه لینی-2018
بن عطیه-2020
پیانیچ-2021
خدیرا-2019
کوادرادو-2020
مارکیزیو-2020
هیگواین-2021
ساندرو-2020
کاستا-2018 (قرضی)
بارتزالی-2018
مانژوکیچ-2020
لمینا-2020
پیاتسا-2021
دیبالا-2022
آساموا-2018
شزنی-2021
روگانی-2021
لیخت اشتاینر-2018
استورارو-2021
رینکون-2020
ماندراگورا-2021
بنتانکور-2022
برناردسکی-2022
  • mory, tecra, Senmorta و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

تا دوسال دیگه خونه تکونی حسابی میشه حدسم اینه کیلینی و بارزالی و لیخت و اساموا تا سال اینده برن 

• tecra, Sassan و Jack Sparrow از این پست تشکر کرده است

capture1_gp2v.jpg

Guest_A Tribute To Buffon_*

Guest_A Tribute To Buffon_*
  • مهمان

کیلینی هست 

• tecra, Senmorta و ace of glass از این پست تشکر کرده است

tecra

tecra

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 2517 ارسال

با فرض خرید یه هافبک باتجربه طبق صحبت ماروتا، دیگه دلیلی برای موندن مخمل، رینکون و حتی استورارو وجود نداره. معلوم نیست چرا نمیفروشن؟!  :45:  :39:

فقط چسبیدن به تیم نمیزارن بنتانکور پیشرفت کنه  :68: اصن هیچ خبری هم از رفتنشون نیست. مخصوصن مخمل که از اول میخواست بره هنوز چسبیده 

خدیرا            پیانیچ            مارکیزیو           بنتانکور           لمینا            رینکون             استورارو                      فقط برای دو پست!!   

فکر کنم سیاست ماروتا اول خرید بازیکنای مورد نیاز تیم باشه و بعد فروش مازیکنای مازاد.. :39:  هرچند نتو خیلی زود جدا شد  :22: احتمال موندنشون زیاده  :22:

----

نیمه دوم که برناردسکی و کاستا اومدن، سرعت حمل توپ و تکنیک پا به توپ تیمی بشدت رفت بالا.. یووه ی جذابی بود.. بجای مانژو هرکدوم از این گزینه ها باشن تیم خوراک ضد حمله میشه..

مانژو رو یا باید از اول بازی بدی که بزنه دفاع راست حریفو خسته و کوفته کنه و نیمه دوم یه بازیکن سرعتی-تکنیکی مثل برناردسکی بیاری که از خستگی طرف استفاده کنه.

یا وقتایی که به گل احتیاج داری در نیمه دوم مانژو رو به تیم اضافه کنی که موقع سانترهای کاستا از راست به هیگوایین اضافه بشه..

• Orphée, mory, eⁿzº و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2181 ارسال
  • LocationTehran,Iran

گفته شده که سایت (اپلیکیشن) دوستیابی tinder سالی 12 میلیون قراره بابت تبلیغ رو آستین منچستر!! بهشون پول بده.

البته فعلا شایعه ست و قرارداد بسته نشده. جدا از اینکه این قدرت برند منچستر رو نشون میده که تبلیغ روی آستینش 12

میلیون می ارزه، نفس این تبلیغ قابل مقایسه با تبلیغ پشت لباس یووه ست که مربوط به یه شرکت بازی سازیه و یه

عده اینجا بابتش ناراحت بودن که داریم میشیم مث تیمای اتریشی!!!

#غر_نزنیم  

#یووه_و_ماروتابزنن_بده_منچستر_بزنه_شاهکاروهوش_مدیریته

• Orphée, pezhman, El rey leon و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
ماروتا و انیلی اگر زرنگ هستن قرارداد جیپ رو درست ببندن ..
سالی چقدر میگیریم ؟ فراموش کردم ؟
چلسی سالی ۳۰ میلیون پوند از یوکوهاما میگرفت گفت کمه قرارداد رو کنسل کرد ۵۰ تایی بست سالیانه
:2laugh:
ما تا سال چند سال پیش سالی ۷ میلیون از جیپ میگرفتیم تازگیا فک میکنیم ۱۵ ۱۶ تایی شدیم اعداد دقیق نیستن لطفا گیر ندهید
قرارداد موجی با Tamoil سالیانه ۳۵ میلیون یورو بود چند سال پیش میشد ؟

دوست خوبم :kiss: [ روز جهانی بوس ۲۴ می ] هم روی سکه رو ببین هم پشتش هم اون ضخامت دنده دنده ای دورش که با ناخن دست میکشی روش
اینجا چیز یاد میگیره ادم
#مخالفت_کنیم :1:
مانی عزیز هم شوخی کرده نباید سخت گرفت دیگه یوونتوس همینه :1:
  • mory, MaMpIeRo, AliReZaZa و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

______ Never chase a bitch _______

tecra

tecra

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 2517 ارسال

ما تا سال چند سال پیش سالی ۷ میلیون از جیپ میگرفتیم تازگیا فک میکنیم ۱۵ ۱۶ تایی شدیم اعداد دقیق نیستن لطفا گیر ندهید
قرارداد موجی با Tamoil سالیانه ۳۵ میلیون یورو بود چند سال پیش میشد ؟

:1:

خب شاید هیچ شرکتی بیشتر از جیپ پیشنهاد نداده و جیپ داره واقعن لطف میکنه؟!  :39:

زمان موجی که لیگ ایتالیا محبوب ترین و پر بیننده ترین لیگ دنیا بود..

• Orphée, AliReZaZa, Senmorta و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

mee present

mee present

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1518 ارسال

دوستان عزیز اسپانسرینگ و غیره به ماروتا - پارتیچی ربطی نداره. با معاون اقتصادی آنیلی هستش! در مورد اینکه بیشتر می شد بست ؟ الان احتمالا بتونیم ولی موقعی که با جیپ قرداد بستیم آیا می تونستیم بیشتر ببندیم؟ به علاوه اینکه این مشکل هم از سر همون مالکیتمونه که بهتره تغییر کنه و ماروتا این وسط چیکارست که اسمش رو می برید. تو دوره ی مدیریت موجی هم خودش که نمی رفت قرداد اقتصادی ببنده بلکه مشاور داشت

والا این بحث ها همش به خاطر نداشتن منابع درسته تو بحث هستش. سازمان دهی یوونتوس با چیزی که تو فکر شماست فرق داره و البته متاسفانه حقیقت نمی بینیم. برند ضعیفی داریم و فروش ضعیف پیراهن و مشتقات حساب کن.

ما واقعا تو این زمینه نیاز به تقویت داریم. البته اگه بتونیم از شر جیپ راحت بشیم صد در صد بهتره. باید کاملا از اکسور فاصله بگیریم

شایدم بهتره باشگاه فروخته بشه

• mory, tecra و Senmorta از این پست تشکر کرده است

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2181 ارسال
  • LocationTehran,Iran

به نظرم باید بپذیریم که طرفدار یووه ایم همونطور که یه طرفدار استون ویلا یا آتالانتا یا رئال بتیس پذیرفته. اونا پذیرفتن که طرفدار یه تیم میونه جدولین که اگه از میونه جدول یکی دو تا پله بیاد بالا یا تو جام حذفی تو نیمه نهایی حذف بشن به موفقیت رسیدن و پذیرفتن که جلوی تیم های بالای جدول حداقل 3-4 تا بخورن

حالا شما به عنوان طرفدار یووه باید بپذیرید که برند یووه خارج از ایتالیا هیچوقت (حتی تو اوج دهه 90) برندی به جذابیت رئال، منچستر و میلان نبوده. یووه همیشه یه تیم سخت کوش بوده با بازیکنایی گلادیاتور. همون طور که بایرن مونیخ هم اینطور بوده. بکهام به عنوان یه الماس تبلیغاتی تو هر سه تیمی که گفتم بازی کرده ولی حتی یه لحظه هم نمیشه تو پیراهن یووه یا بایرن تصورش کرد. همونطور که کریس رونالدو رو نمیشه یا حتی این دلقکی که دو سه فصلی اشتباها تو تیم ما بازی کرد

پس این نکته رو بپذیرید و به این نکته هم گیر نکنید چرا درآمد اسپانسر ما فلان قدره مال منچستر 10 برابر. از این لذت ببرید که با این همه درآمد اسپانسر و این همه فروش بازیکن بازم منچستر و سیتی و چلسی و .... جلوی یووه هیچی نیستن. از قهرمانی های پی در پی تیمتون وسر خم کردن پیاپی ستاره های اسپانیایی و ایتالیایی و انگلیسی جلوی سربازای تیمتون لذت ببرید

از این لذت ببرید که طرفدار یه تیم خاصید. تیمی که بازیکنای جنتلمن داره و ستاره تیمش تو تبلیغات تلویزیونی قر نمیده. کاپیتاناش الکس و بوفونن. کسایی که علاوه بر زندگی فوتبالیشون تو زندگی شخصیشون هم الگوئن نه مث آبی های بی هویت لندن کاپیتانشون به زنش و هم تیمیش خیانت کنه یا مث بقیه انگلیسیا بازوبند تیمشون هر فصل دست به دست شه و هر دفعه بیفته دست یه بچه سوسول خارجی یا متاسفانه مثل میلان بیفته دست کسی که تا دیروز دشمن درجه یکشون بود

این ماییم. یوونتوس. تیمی با هویت طولانی و ریشه دار تو تاریخ ایتالیا. لذت ببرید از روح اشرافیگری دمیده شده تو تیم. روحی که میلان داره با خریده شدن توسط چینی ها از دستش میده یا سیتی و چلسی و پاریس هیچوقت حتی به گوششون هم نرسیده این حرفها و الان شدن ملعبه دست میلیاردرهای عرب و روس  برای پولشویی هاشون و سرگرم شدنشون که هر دفعه سعی می کنن با خریدن اسباب بازیهای خوش رنگتر، گرونتر و براق تر میدون بازی و سرگرمیشون رو جذابتر کنن 

• pezhman, Atomic Ant, Pinturicchio و 20 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Jevdelffon

Jevdelffon

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1016 ارسال
واقعا نمیدونم چرا یوونتوس دنبال بازیکنی مثل آندره گومزه من که از این بازیکن چیز آنچنان مثبتی ندیدم باید رو همون پروژه متوئیدی و انزونزی و کیتا بیشتر کار کنه. یووه امسال از عدم قدرت خط میانی خیلی ضربه خورد وگرنه به نظرم همه چیزش خوب بود. بخصوص الان که یکی از دژهای دفاعی مستحکمش رو از دست داد باید بیشتر به فکر یه رهبر قدرتمند تو مرکز میدانش باشه
  • mory, eⁿzº, tecra و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

cover_1440_x93r.jpg

GG.B1

GG.B1

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 261 ارسال

به نظرم باید بپذیریم که طرفدار یووه ایم همونطور که یه طرفدار استون ویلا یا آتالانتا یا رئال بتیس پذیرفته. اونا پذیرفتن که طرفدار یه تیم میونه جدولین که اگه از میونه جدول یکی دو تا پله بیاد بالا یا تو جام حذفی تو نیمه نهایی حذف بشن به موفقیت رسیدن و پذیرفتن که جلوی تیم های بالای جدول حداقل 3-4 تا بخورن

حالا شما به عنوان طرفدار یووه باید بپذیرید که برند یووه خارج از ایتالیا هیچوقت (حتی تو اوج دهه 90) برندی به جذابیت رئال، منچستر و میلان نبوده. یووه همیشه یه تیم سخت کوش بوده با بازیکنایی گلادیاتور. همون طور که بایرن مونیخ هم اینطور بوده. بکهام به عنوان یه الماس تبلیغاتی تو هر سه تیمی که گفتم بازی کرده ولی حتی یه لحظه هم نمیشه تو پیراهن یووه یا بایرن تصورش کرد. همونطور که کریس رونالدو رو نمیشه یا حتی این دلقکی که دو سه فصلی اشتباها تو تیم ما بازی کرد

پس این نکته رو بپذیرید و به این نکته هم گیر نکنید چرا درآمد اسپانسر ما فلان قدره مال منچستر 10 برابر. از این لذت ببرید که با این همه درآمد اسپانسر و این همه فروش بازیکن بازم منچستر و سیتی و چلسی و .... جلوی یووه هیچی نیستن. از قهرمانی های پی در پی تیمتون وسر خم کردن پیاپی ستاره های اسپانیایی و ایتالیایی و انگلیسی جلوی سربازای تیمتون لذت ببرید

از این لذت ببرید که طرفدار یه تیم خاصید. تیمی که بازیکنای جنتلمن داره و ستاره تیمش تو تبلیغات تلویزیونی قر نمیده. کاپیتاناش الکس و بوفونن. کسایی که علاوه بر زندگی فوتبالیشون تو زندگی شخصیشون هم الگوئن نه مث آبی های بی هویت لندن کاپیتانشون به زنش و هم تیمیش خیانت کنه یا مث بقیه انگلیسیا بازوبند تیمشون هر فصل دست به دست شه و هر دفعه بیفته دست یه بچه سوسول خارجی یا متاسفانه مثل میلان بیفته دست کسی که تا دیروز دشمن درجه یکشون بود

این ماییم. یوونتوس. تیمی با هویت طولانی و ریشه دار تو تاریخ ایتالیا. لذت ببرید از روح اشرافیگری دمیده شده تو تیم. روحی که میلان داره با خریده شدن توسط چینی ها از دستش میده یا سیتی و چلسی و پاریس هیچوقت حتی به گوششون هم نرسیده این حرفها و الان شدن ملعبه دست میلیاردرهای عرب و روس  برای پولشویی هاشون و سرگرم شدنشون که هر دفعه سعی می کنن با خریدن اسباب بازیهای خوش رنگتر، گرونتر و براق تر میدون بازی و سرگرمیشون رو جذابتر کنن 

لحن احساسی این پست رو دوست داشتم 

ولی تناقضات توش ادم رو به فکر فرو میبره

زندگی شخصی بوفون الگویه؟ :nish: کسی که با خیانت به دوست دختر اولش دومی رو گرفت و بعد از ازدواج و دو تا بچه رفت با نفر سوم؟ :fp:  :nish:

رهبری تیم ما الان دست دشمن 4 سال پیشمون نیست؟! :1:

ما برند جذابی مثل رئال نیستیم ولی تعداد اقایی هامون تو اروپا نباید از حریفی مثل لیورپول که سی ساله از دور خارجه یا از بارسا ک 10 ساله کشف شده یا همون بایرن و حتی انتر ذلیل :31:  کمتر باشه.

• Orphée, mory, AliReZaZa و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

L'Avvocato

L'Avvocato

هوادارِ یوونتوسِ سابق

• اعضا
  • 1486 ارسال

با سپاس از علیرضای عزیز بابت سعه‌ی صدرشون :53:  :8:

هم‌راستا با پست قبل:

در مورد الزاماتی که طرفداری از یک تیم به هوادار تحمیل می‌کند با نظر علیرضا جان چندان موافق نیستم؛ دستِ‌کم نه به‌این‌گونه که تمام هوادارها به شکل توده‌ای هم‌سان، با علایق، ایده‌آل‌ها و بلندپروازی‌های یکسان در نظر گرفته شوند. هر چقدر هم که تیم شما کوچک باشد باز هم شما بدون آرزو یا رؤیایی (هرچند با احتمال وقوع ناچیز ولی نه غیرمحتملِ منطقی) از آن طرفداری نخواهید کرد. گاهی هم کسی مانند آن هوادار لستر پیدا می‌شود که در ابتدای فصل بر سر قهرمانی تیمش شرط ببندد، گیرم از لحاظ اقتصادی و علمِ احتمالات حساب و کتاب‌هایی داشته ولی نمی‌توان منکر رؤیای او شد. اگر بدانیم در لوح مکتوب، ثبت شده که تا ابد قرار است نهایت حدّمان رسیدن به فینال‌ها و باختن آن‌ها باشد چه بسا که راه دیگری برویم. 

.           .          .

اگر در دیده‌ی مجنون نشینی         به غیر از خوبی لیلی نبینی

چیز عجیبی نیست، هواداری مایه‌ای دارد که گاه با منطقِ خودِ هوادار هم سازگار نیست شاید این مایه، شدت و ضعف داشته باشد ولی به گمانم در همه وجود دارد. می‌شود خیانت کاپیتان چلسی را دید و از خیانت رئیس باشگاه خود چشم‌پوشی کرد و او را دوست داشت که اجدادش روح اشرافی در باشگاه دمیده‌اند و او نیز از ژنِ خوب آن‌هاست. می‌توان از خاص بودن و هویت گفت و تاریخ و هویت باشگاه را غیرمحترمانه به سمتِ درب خروجی هدایت کرد؛ می‌توان به سر و وضع بازیکن دیگر تیم‌ها ایراد گرفت حتی اگر همان بازیکن‌ها چند سال در تیم خودت با همان حال و اوضاع سر کرده باشند؛ می‌توان باخت‌های نه چندان آبرومندانه به اسپانیایی‌ها را دید و در عین حال از سر خم کردنِ متوالیِ ستاره‌های اسپانیایی در مقابل تیم محبوبمان سخن گفت؛ می‌توان از هویت و شخصیت گفت و در عین‌حال با کسانی قرارداد بست که به شخصیت و هویت تیمت توهین کرده باشند. می‌توان....

می‌توان عاشق تیم بود، از آن لذت برد یا معتادش شد. زهی سعادت که نصیبْ عاشقان بی‌چشمداشت راست(خوشا وقت شوریدگانِ غمش/اگر زخم بینند و گر مرهمش)، لذتتان ابدی باد عاشقان کامیاب، دور از غمید معتادان کامیاب، در این میان وای بر احوال معتادی که پله پله لذت آن نشئه‌ی اول را فراموش کرده و با اعتیادش تنها می‌ماند.

• mory, Atomic Ant, GG.B1 و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

.

.

.

.

.

.

.

هجوم( حجوم :frusty:) -راجع به(راجب) - علی‌رغم - حواس - انضباط - زمینه(ضمینه :fp: ) حضور(حظور:frusty:) - مزخرف(مضخرف) - دردِ دل(درد و دل)- توجیه( توجیح ) - دست مریزاد - نصیب - حاضر(حاظر :frusty: ) - کج دار و مریز - لهجه

وگرنه = در غیر این‌صورت

مگه نه = مگه اینطور نیست؟

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

علیرضازازتزازا  :nish:  راست میگه  اون زمان هر کسی یه چیزی میدید عاشق تیم خاصی میشد  مثلا لاتزیویی نه الان که تلویزیون فقط بارسا رئال بده و همه بگن اها هر چی هست همین دو تا یه چیزی مثلا رنگ لباسش اونی که فیوره بود باتیستوتا  اونی ک یووه رو دوس داشتم یه چیزی میدید 

• AliReZaZa, tecra, Senmorta و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

Jevdelffon

Jevdelffon

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1016 ارسال
میونید اولین باری که نشستم فوتبال نگاه کردم البته بصورت جدی، فکر کنم بازی یوونتوس با فیورنتینا بود تو سال 2005.البته قبل از اونم یه بار بازی یووه با رئال رو تو سال 2003 دیدم که یووه اون بازی رو برد و همون موقع به این تیم علاقه مند شدم. به هر حال یووه اون بازی با فیرنتینا رو برد و منم همون موقع به طور جدی طرفدارش شدم یعنی هم بخاطر بردنش هم بخاطر بازیکن هایی مثل بوفون و دل پیرو و ندود و ترزگه و کامورانزی. تو این سال ها خیلی از دوستها و اطرافیانم که هیچکدومشون هم طرفدار یوونتوس نبودند بهم میگفتند آخه این چه تیمیه که طرفدارشی با اون بازی های خسته کننده اش و همش بهم میگفتن با طرفداری از یوونتوس خودتو خسته میکنی. شاید باور نکنید چندین بار هم خواستم طرفدار تیم دیگه ای باشم. تیم های قدرتمند این سال ها مثل بارسا و رئال و منچستر و چلسی و ... ولی هیچوقت نمیتونستم. یعنی همش احساس میکردم نمیتونم از هیچ تیم دیگه ای مثل یوونتوس خوشم بیاد حتی باو جود ناکامی هایی که بعد از رفتن به سری بی براش پیش اومد. یادش بخیر یادمه اون سال که تو سری بی بود بازی های سری بی رو از طریق تلتکست پی گیری میکردم. انصافا یووه تو این چهار پنج سال اخیر یه جورایی به روزهای باشکوهش برگشته حتی با وجود باخت تو دو تا فینال. همون طور که از وقتی که این تیم رفت سری بی تا 2015 که اومد فینال لیگ قهرمانان، من فکر نمیکردم یه روز این تیم تا این حد اوج بگیره ولی همین طور شد منظورم اینه که از وقتی رفت سری بی تا همین چند سال پیش فکر میکردم تنها افتخار یوونتوس قطعا باید همون قهرمانی سری آ باشه ولی الان دارم به قهرمانی لیگ قهرمانان و حتی بعدش قهرمانی جهان فکر میکنم این یعنی پیشرفت مجدد این تیم. پس من خودم بعنوان هوادار یوونتوس شاید یه وقتهایی از بعضی ناکامی هاش مخصوصا این دوتا باخت نحس تو دوتا فینال گلایه بکنم و عصبانی بشم و بد وبیراه بگم و خلاصه از کوره در برم تحملم تاب بشه. ولی هنوزم طرفدار این تیمم و پیش خودم میگم شاید این ناکامی ها بازم مثل گذشته مقدمه موفقیت باشه.
  • El rey leon, tecra, amirabas1369 و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

cover_1440_x93r.jpg

Jevdelffon

Jevdelffon

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1016 ارسال

من فکر کنم یکی از دلایلی که لیگ ایتالیا زیاد جذاب نیست جو استادیوم و تماشاگرهاشه. باور کنید من یه بازی لیورپول رو دیدم که وقتی لیورپول گل میزد فریاد هوادارهاش گوش آدمو کر میکرد ولی بازی پارسال یووه و بارسا رو که دیدم وقتی یووه گلها رو زد صدای تماشاگرها میتونم بگم نصف صدای هوادارهای لیورپول نبود. بعلاوه هوادارها تو استادیوم های ایتالیایی کلی از زمین بازی فاصله دارن که این خیلی تو کاهش هیجان و شور و نشاط بازی و بازیکن ها تاثیر داره

• mory, tecra, ace of glass و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

cover_1440_x93r.jpg

mee present

mee present

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1518 ارسال

ما برند جذابی مثل رئال نیستیم ولی تعداد اقایی هامون تو اروپا نباید از حریفی مثل لیورپول که سی ساله از دور خارجه یا از بارسا ک 10 ساله کشف شده یا همون بایرن و حتی انتر ذلیل  :31:  کمتر باشه.

باختای تو فینال ربطی به هیچ کسی نداره. باید منتظر بمونیم تا نقطه عطف تیم پیدا بشه. مشکل اروپامون کاملا مشخصه

البته ما امید باید داشته باشیم و آینده روشن تره. چون بذری که کاشته می شه بالاخره جواب می ده ولی خب نمی دونم چراانقدر سخت می گیرید. تیم فوتبال همینهباخت برد باخت برد

• tecra, Senmorta و ace of glass از این پست تشکر کرده است

GG.B1

GG.B1

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 261 ارسال

باختای تو فینال ربطی به هیچ کسی نداره. باید منتظر بمونیم تا نقطه عطف تیم پیدا بشه. مشکل اروپامون کاملا مشخصه

البته ما امید باید داشته باشیم و آینده روشن تره. چون بذری که کاشته می شه بالاخره جواب می ده ولی خب نمی دونم چراانقدر سخت می گیرید. تیم فوتبال همینهباخت برد باخت برد

من فینال هایی که به رئال -میلان -بارسا -و دوباره رئال باختیم رو به چشم دیدم

یه ذره این روند ما از باخت برد باخت برد به روند باخت باخت باخت باخت تغییر کرده و این نگران کننده اس 

و فکر میکنم همه قبول داشته باشن دو باخت اول تیممون تو اون دو فینال کجا و باخت به رئال پارسال کجا.

• Orphée, mory, tecra و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2639 ارسال

من فکر کنم یکی از دلایلی که لیگ ایتالیا زیاد جذاب نیست جو استادیوم و تماشاگرهاشه. باور کنید من یه بازی لیورپول رو دیدم که وقتی لیورپول گل میزد فریاد هوادارهاش گوش آدمو کر میکرد ولی بازی پارسال یووه و بارسا رو که دیدم وقتی یووه گلها رو زد صدای تماشاگرها میتونم بگم نصف صدای هوادارهای لیورپول نبود. بعلاوه هوادارها تو استادیوم های ایتالیایی کلی از زمین بازی فاصله دارن که این خیلی تو کاهش هیجان و شور و نشاط بازی و بازیکن ها تاثیر داره

استادیوم یووه به سبک استادیوم های انگلیس ساخته شده.
فکر میکنم این بیشتر بخاطر صدابرداری پخش زنده است، وگرنه هر کسی میاد استادیوم یووه میگه انعکاس صدای عجیبی داره.
  • mory, tecra, L'Avvocato و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 1 مهمان و 0 عضو مخفی