Jump to content

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

Photo

تیم یوونتوس

* * * * * 4 votes

• Please log in to reply
6916 replies to this topic

Guest_A Tribute To Buffon_*

Guest_A Tribute To Buffon_*
  • مهمان

از کانال تلگرامی یووه ایران گرفتم 

photo_2017_07_19_23_18_45.jpg

• mory, Principino, tecra and 2 others like this

Jevdelffon

Jevdelffon

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1,016 posts
منم واقعا نمیدونم الگری از چی میترسه. من قبلا هم گفتم زیدان تو بازی فینال به بازیکنهاش گفته بود بیخیال حمله کنید اصلا نترسید برای همین بازیکنهایی مثل کاسمیرو و آسنسیو تونستن گل بزنن. بازیکنهای زیدان از زیدان اعتماد به نفس تحویل گرفته بودن ولی الگری میاد تو فینال از ترس اینکه نبازه میاد ترکیب سه دفاعه رو پیاده میکنه و به بازیکنهاش میگه تو همون نیمه اول تمام انرژیشونو تلف کنن تا اول گل بزنن که مبادا عقب بیوفتن چونکه میدونه تیمش عقب بیوفته فاتحه اش خونده اس. یعنی چی؟ یعنی به بازیکن ها و تیمش اطمینان و اعتماد نداره که اگر عقب بیوفتن میتونن جبران کنن. وقتی خودش اینطور میترسه دیگه از بازیکن های بدبخت چه انتظاری باید داشت. ولی زیدان مطمئن و با اعتماد به نفس به بازیکن هاش میگه کاملا ریلکس باشید فوقش اینه که ببازید ولی باز تا میتونید حمله کنید حتی اگه ده هیچ هم عقب بیوفتید. خب معلومه بازیکنه هاش چنان اعتماد به نفسی پیدا میکنن که هیچی جلودارشون نیست و حتی ناشناخته ترین بازیکنشون هم میتونه گل بزنه. من پارسال وقتی یووه به بایررن مونیخ باخت الگری یه چیزی گفت که اعصابم خط خطی شد گفت الان که باختیم باید تمرکزمون رو روی سری آ بذاریم! آخه یکی نیست بهش بگه تو حتی اگه اصلا برای بازی های سری آ رو نیمکت تیم نری تیم بازم راحت قهرمانم میشه! الگری واقعا مربی باهوش و خوبیه ولی فکر کنم یا تو بزنگاه های حساس اشتباه زیاد میکنه یا واقعا تجربه نداره. خدا کنه بعد از این سرشکستگی های سه ساله تو لیگ قهرمان دیگه تجربه کسب کرده باشه وگرنه بازم همین آش است و همین کاسه
  • Principino, eⁿzº, tecra and 3 others like this

cover_1440_x93r.jpg

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7,863 posts
  • Locationساری
متاسفانه این حرف شما ها حقیقت داره و هم الگری و هم مدیریت نمیتونه ب جوونا زود اعتماد کنه اما..... اما. ب نظرم مدیریت میخواد ب راحتی پای جوونا داخل تیک باز نشه و سیاست کلی تیم اینه ک یووه رو با بیست و اندی بازیکنی ک داره بچینه و جوونارو ب تیمهای دیگه قرض بده تا بیشتر بهشون بازی برسه......
  • tecra, Georgia and Serie A like this

capture1_gp2v.jpg

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2,086 posts

با خرید برنادسکی ملت ایده های جالبی دارن:

- یووه با این خرید ها تو لیگ قهرمانان به قهرمانی نمیرسه باید فوق ستاره بخرن تا براشون بازی دربیاره کسی در حد دیبالا

- دیبالا مادرزاد فوق ستاره نشد که یووه خریدش رشد کرد

- خب اگه یووه همچنان چند سال دیگه میخواد منتظر باشه که قهرمان لیگ قهرمانان بشه تا بازیکناش رشد کنن اوکیه

- یوونتوس خیلی معدود فوق ستاره خریده
شاید آخریش بوفون بوده باشه

- خب همین باعث شده معدود قهرمان لیگ قهرمانان بشن ، یووه باید فوق ستاره بخره ،باید پول برناردسکی و کوستا رو بذاره رو هم مثلا سانچز رو بخره

- یووه تا بوده همین بوده . علت قهرمان نشدنمون هم بیشتر بدشانسی و دست کم گرفتن حریف بوده و بعضی موارد هم حریف قدرتر ظاهر شده بود
سال ۹۶ با امثال توریچلی و کونته و پروتزی و راوانلی و ویالی قهرمان اروپا شدیم
- خب معدود بوده دیگه که از 96 مثال میاری :) ولی اگه یووه فوق ستاره میخرید از فصل پیش یا 3 فصل پیش مثال میاوردی ! :)

واقعاً یووه بدون خرید فوق ستاره نمیتونه قهرمان همیشگی اروپا بشه میتونه؟ هیگواین رو یه بار گرفتیم و چقدر راحت رفتیم فینال! 
راه قهرمان شدن شاید 100% با خرج کردن نباشه ولی قطعاً بدون خرج کردن امکان نداره

• mory, Aminvo, tecra and 3 others like this
dme48gukzvs8_t.jpg

Jevdelffon

Jevdelffon

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1,016 posts
منم با این حرف موافقم.مدیران و کادر فنی نفهم این تیم میخوان با یه مشت جوون که تو عمرشون رنگ لیگ قهرمانان رو ندیدن قهرمان بشن. لیگ قهرمانان بازیکنانانی رو میطلبه که اینکاره باشن. درسته که بالاتر از هر چیز اعتماد به نفس و خود باوریه ولی یه سری بازیکن هم باید باشن که تجربه حضور در این جام رو داشته باشن تا در در مواقع حساس به کمک تیم بیان. ظاهرا این هیئت مدیره و کادر فنی مسخره اش فقط دلشونو به لیگ و جام حذفی خوش کردن و احساس میکنن همون براشون کافیه که خرید معتبری انجام نمیدن اگه اینطوریه واقعا براشون باید متاسف بود. یووه تیمیه که برازنده قهرمانی هر ساله چمپیونز لیگه. تیمیه که واقعا با لیگ کنونی سری آ متفاوت و جدا از این لیگه ولی این هیئت مدیره و کادر فنی اش خرابش کردن و امکانات پرواز و رو براش فراهم نمیکنن
  • tecra, Georgia , ace of glass and 1 other like this

cover_1440_x93r.jpg

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3,580 posts

واقعا فک میکنید ، باشگاه داری و مدیریت به همین راحتیه ؟

از کدوم سابقه باشگاه داری تون به این نتیجه رسیدید که مدیریت ما نفهم ـه؟

اینقدر با اعتماد به نفس صحبت نکنید.

• pezhman, Heypnotism, Aminvo and 6 others like this

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

Mohammad Boushehri

Mohammad Boushehri

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 210 posts

هوادار یک تیم گاهی موضوعاتی رو در نظر میگیره که مدیران اصلا نمیبینن ، بگذریم از این موضوع که اونا کارشناس دارن تا نظرات هواداران و ... رو هم بررسی کنن اما این درست نیست که بگیم چون از مدیریت نمیدونیم پس انتقاد جایز نیست ، 

جایی علم به مدیریت لازمه که بخوایم موردی رو اصلاح کنیم نه انتقاد 

انتقاد من نسبت به تیم یوونتوس اینه که ناپولی و رم ، هامسیک و دروسی رو حفظ میکنن اما یوونتوس نمیتونه بنوچی رو حفظ کنه ، هیچی هم نمیتونه شخص من رو قانع کنه ، حتی اگر دلیل قانع کننده هم باشه انتظار از باشگاه میره که کامل شفاف سازی کنه 

+ اینکه شخصیت تیم رو با یکسری کارا پایین اوردن  هم جای خود ، میلان امسال این همه خرید کرد یکیش مثل یوونتوس چند سال اخیر نبود و خیلی با شخصیت بودن 

شخصا علاقه من نسبت به یوونتوس سال ۲۰۰۷ تا ۲۰۱۵ بیشتر بود ، علتش چیه ؟ شخصا علتش رو تو تغیررات زیاد بازیکنان میبینم ، این تیم خیلی بازیکن داره که هوادار هیچ حسی بهشون نداره و اصلا ربط به ستاره بودن  نبودنشون هم نداره 

• mory, eⁿzº, tecra and 6 others like this

Jevdelffon

Jevdelffon

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1,016 posts

واقعا فک میکنید ، باشگاه داری و مدیریت به همین راحتیه ؟

از کدوم سابقه باشگاه داری تون به این نتیجه رسیدید که مدیریت ما نفهم ـه؟

اینقدر با اعتماد به نفس صحبت نکنید.
دوست عزیز من به فکر خود تیم یوونتوسم. مدیرها و مربی ها میان و میرن ولی تیم همون تیم یوونتوس میمونه و جایی نمیره. درسته من یکم تند رفتم قصد ناراحت کردن شما رو هم نداشتم فقط بیش از حد دلخور بودم ولی درسته نباید اونجوری بی ادبانه حرف میزدم. حق با شما هم هست من از باشگاه داری زیاد سرم نمیشه ولی چرا فکر میکنید من دشمن یوونتوسم؟! من از وقتی فوتبال نگاه کردم طرفدار یوونتوس بودم اگر هم اینطوری عصبانی شدم بخاطر این بود که دلم میخواد اسطوره های یوونتوس با شکوه تموم از تیم خداحافظی کنند. دلم میخواد کاپیتان بوفون که حدودپانزده شونزده ساله برای یووه با وفاداری کامل زحمت کشیده،دست پر از تیم خداحافظی کنه. ولی احساس میکنم مدیرهای تیم شرایط کامل رو برای قهرمانی اروپا فراهم نمیکنن . من منظورم همین بود قصد توهین نداشتم ولی بازم قبول دارم خوب حرف نزدم

• L'Avvocato, Georgia , ace of glass and 1 other like this

cover_1440_x93r.jpg

Vecchia-Signora

Vecchia-Signora

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 156 posts

انتقاد من نسبت به تیم یوونتوس اینه که ناپولی و رم ، هامسیک و دروسی رو حفظ میکنن اما یوونتوس نمیتونه بنوچی رو حفظ کنه ، هیچی هم نمیتونه شخص من رو قانع کنه ، حتی اگر دلیل قانع کننده هم باشه انتظار از باشگاه میره که کامل شفاف سازی کنه 

آخرین باری که رم و ناپولی در لیگ خودشون قهرمان شدن کی بوده؟ آخرین باری که این تیمها در لیگ قهرمانان لوله نشدن کی بوده؟

این دو تیم 2 بازیکنشان را حفظ کردن که شما مثال زدید. آیا بازیکنهای دیگرشان را حفظ کرده اند؟ احیانا همین فصل پیش ما بهترین بازیکن دو تیم را نقاپیدیم؟

یوونتوس نمیتونه بنوچی را حفظ کنه؟ مدیران بونوچی را اخراج کردند از تیم. چرا باید حفظ کنند کسی را که تیم را در یک فینال مهم به هم ریخته؟

• pezhman, AliReZaZa, tecra and 4 others like this

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4,647 posts
یه طور دیگه میشه به قضیه نگاه کرد

یه نفر هم بود نتونست آرامش رختکن رو تو فینال حفظ کنه، اونو میزدن اخراج میکردن چون هیچ تضمینی نیست فردا یکی از بین همین بازیکنامون هوس یاغی گری به سرش بزنه

علی برکت الله 😏
  • Principino, tecra, Georgia and 2 others like this

07962666510773579882.jpg

"No color will ever be brighter for me than black and white." - Alessandro Del Piero

amirabas1369

amirabas1369

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 609 posts

یه نفر هم بود نتونست آرامش رختکن رو تو فینال حفظ کنه، اونو میزدن اخراج میکردن چون هیچ تضمینی نیست فردا یکی از بین همین بازیکنامون هوس یاغی گری به سرش بزنه

علی برکت الله

تصمیم بسیار خطرناک و سم مهلکی بود که تیم مدیریت یوونتوس ننوشید! :1:

بازیکن سالاری در هر حالتی بسیار مذموم هست و دلیل پاشیدن بسیاری از تیم ها بوده و هست! به خصوص توی لیگای آماتور!

بیرون انداختن مربی به خاطر یه درگیری این حس رو به تیم القا می کنه که بازیکن ها تصمیم گیرنده نهایین! اون موقع حتماً  و قطعاً بین بازیکنامون یکی هوس یاغی گری به سرش می زد! 

مربی بالاترین رکن تیمه و یه باشگاه بی هویت مربیش رو فدای بازیکن (هر چقدر هم بزرگ و ستاره) می کنه!

:135555:  :135555:  :135555:

• Principino, pezhman, Pinturicchio and 6 others like this

تمام دسته‌های نرگس دی‌ماه را در راه می‌چینم 
و وقتی از میان کوچه می‌آیی 
و وقتی قامتت را در زلال اشک می‌بینم 
به خود آرام می‌گویم: 
دوباره خواب می‌بینم! 

دوباره وعده‌ی دیدارمان در خواب شب باشد...

Principino

Principino

Nothing really matters

• اعضا
  • 942 posts
  • LocationFar far away

علی برکت الله

3 سال گذشت
آلگری دو سالشو بردمون فینال چمپیونزلیگ ولی به نظر میاد محمد از مواضعش اصلا" کوتاه نیومده: ))
شاید تنها نظراتی از محمد که فکر میکنم کاملا" احساسیه فقط همین نظراتش در مورد آلگری باشه :1:
حقیقتش منم دوس داشتم بونوچی بمونه و آلگری بره! ولی واقعا" کار درستی نیست
بازیکن نباید به خودش اجازه بده تو کار مربی دخالت کنه حالا هرکی میخواد باشه
  • Delle Alpi, pezhman, Pinturicchio and 7 others like this

marchisio_juve_applauso_2017_2018_356x23

And it's killing me when you're away
I wanna leave and I wanna stay
I'm so confused, so hard to choose
Between the pleasure and the pain

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4,647 posts
اینکه مربی مسئول کنترل جو رختکن هست رو هرطوری فکر میکنم در قالب احساسات نمیگنجه

من از موضع خودم کوتاه نمیام، چون از روی شکم سیری موضع گیری نمیکنم، شما مو میبینید و من پیچش مو، قبلا مفصل بحث کردم، حوصله اش نیس دیگه

کنار بیاید باهام :1:
  • tecra and Serie A like this

07962666510773579882.jpg

"No color will ever be brighter for me than black and white." - Alessandro Del Piero

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3,186 posts
  • Locationگرگان
به نظرم حتی تو لیگ دسته دو افغانستان هم سرمربی رو بخاطر بازیکن اخراج نمیکنن

خوشبختانه
  • mory, Delle Alpi, Pinturicchio and 10 others like this

<p>36 سال سياه و سفيدغم قفس به كنار . آنچه عقاب را پير ميكند پرواز زاغهاي بي سر و پاست

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2,181 posts
  • LocationTehran,Iran

علی برکت الله

حالا اونی که شما طرفدار دو آتیشه شی و می تونست آرامش رختکن رو هم حفظ کنه تیمش از پس گالاتاسرای و بنفیکا بر نیومد و عرضه بالا اومدن از

مرحله گروهی رو هم نداشت حضور در فینال اروپا که بماند  :3:

• Delle Alpi, pezhman, tecra and 3 others like this

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3,186 posts
  • Locationگرگان
و جالب قضیه اینجاست که این مطلب کلا نادیده گرفته میشه که
اومدیمو بقول دوستان الگری رو بخاطر بونوچی اخراخ کردیم و سیبیلش رو دود دادیم

دوستانی که دنبال تضمین واسه تکرار نشدن قضیه و اینکه یکی دیگه از بازیکنا هوس یاغی گری نکنه میگردن چرا انقدر شیک فکر میکنن که اگه الگری اخراج بشه دیگه بازیکن یاغی فکر نمیکنه که پس هر کی بیاد ما میتونیم با یاغی گری اخراجش کنیم ؟

حالا اگه به هر دستاویزی میخواین الگری و تیم مدیریت رو ضعیف جلوه بدین بحثش جداست

چارش هم فقط همون لبخندای معروف منه
  • Principino, tecra, Georgia and 4 others like this

<p>36 سال سياه و سفيدغم قفس به كنار . آنچه عقاب را پير ميكند پرواز زاغهاي بي سر و پاست

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4,647 posts

حالا اونی که شما طرفدار دو آتیشه شی و می تونست آرامش رختکن رو هم حفظ کنه تیمش از پس گالاتاسرای و بنفیکا بر نیومد و عرضه بالا اومدن از

مرحله گروهی رو هم نداشت حضور در فینال اروپا که بماند :3:

چه ربطی داشت؟
  • tecra and L'Avvocato like this

07962666510773579882.jpg

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7,863 posts
  • Locationساری

امسال کنته نشون میده چ مربی بزرگیه ....اما نیازی نداره که خودشو ثابت کنه تیمش مثل شیر بازی میکنه اما تیم یوونتوس با الگری خیلی بزرگ تر از اونی شده ک  الان مورد هجوم منتقدین خودی قرار میگیره فقط یه نیم فصل باید  صبر کرد تا مربی تاکتیک هاش رو القا کنه

• Principino, tecra, Serie A and 1 other like this

capture1_gp2v.jpg

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2,181 posts
  • LocationTehran,Iran

چه ربطی داشت؟

ربطش به اینه که طرفداریت از کونته و کوبیدن بیخودی آلگری (که هر دوشون در غایت بی منطقین) رو ماهی یه بار میکنی تو چشم ما!

باشه کنته روح و مغز متفکر و بزرگ فوتبال آلگری دربون استادیوم وست برومویچ! فهمیدیم. نیاز به تکرارش نیست هر دفعه برای مایی که الگری رو قبول داریم.

انقدر بی منطقه حرفت که فک نکنم تو بازی های محلاتم مربی رو بخاطر بازیکن اخراج کنن ولی تو به زور می خوای با بی منطقی آلگری رو بکوبی!! کاری هم به منطق پشت حرف نداری

یه راهی البته برای من بعنوان یه طرفدار الگری هست اونم ایگنور پست هاته  :3:

• Delle Alpi, pezhman, Pinturicchio and 7 others like this

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3,580 posts

شما مو میبینید و من پیچش مو

یک درصد کوچیکی هم حداقل احتمال بدید که شاید شما دارید اشتباه میکنید و مدیران باشگاه کار درستی کردن ،

میگن خود بوفون هم به انیلی گفته بونوچی رو بفروشید ، بوفون جایگاه ویژه ای بین هوادارا داره ، وگرنه میگفتید ، اونم نمیفهمه =)

فک نکنم کسی باشه که ندونه که از رفتن بونوچی ضربه خواهیم خورد ، اما اینکه تصمیم درستی بود یا نه ، بحث دیگریه.

• Delle Alpi, pezhman, AliReZaZa and 6 others like this

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users