پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

تیم یوونتوس

* * * * * 4 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
6914 پاسخ برای این موضوع

L'Avvocato

L'Avvocato

هوادارِ یوونتوسِ سابق

• اعضا
  • 1482 ارسال

^

من نمی دونم هنوز هستن کسایی که می گن نباید تیمای سری آ اوج بگیرن ؟ً!

چَرا نداریم؟! همین بنده. همشون برن به درک اسفل‌السافلین :nish:

تیم‌های جزیره پول مفت دارند و مشکلی با خرج کردنش ندارند با این وجود همین پول رو هم اکثراً به احمقانه‌ترین شکل ممکن خرج می‌کنند که حاصلش تنها بالا بردن قیمت و دستمزد بازیکن‌هاست. به غیر از چند تیم بالای جدول در بقیه‌ی تیم‌ها تقریباً نمی‌شه ستاره‌ای پیدا کرد ولی قیمت‌ و دستمزد بازیکن‌های بنجلشون از ستاره‌های ما دست کمی نداره :fp: با این‌حال به نسبت هزینه‌ای که انجام میدن حاصل کارشون در اروپا تقریباً هیچ بوده. 

+ مشکل ظاهراً لاینحل ما سندروم فیناله که اتفاقاً در دوران اوج سری آ بهش مبتلا شدیم :fp: لیپی بزرگ 3 فینال متوالی رو از دست داد ماکسی هنوز یه دونه دیگه جا داره.

+ خرج کردیم و تیمِ خوب دادیم خدمت آقای کاپلو که مثلاً از بهترین مربیان جهان بود نتیجه‌اش رو هم دیدیم :fp:

+  خودزنیِ هیستریک  :fp:  :fp:  :fp:

• GioVanni Agnelli, mory, tecra و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

.

.

.

.

.

.

.

هجوم( حجوم :frusty:) -راجع به(راجب) - علی‌رغم - حواس - انضباط - زمینه(ضمینه :fp: ) حضور(حظور:frusty:) - مزخرف(مضخرف) - دردِ دل(درد و دل)- توجیه( توجیح ) - دست مریزاد - نصیب - حاضر(حاظر :frusty: ) - کج دار و مریز - لهجه

وگرنه = در غیر این‌صورت

مگه نه = مگه اینطور نیست؟

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2636 ارسال
قطعا افت سری آ به ضرر یووه و آتزوری خواهد بود.
روزگاری فینال ل.ق تمام ایتالیایی میشد، ایتالیا قهرمان جام جهانی میشد اما الان فینالا همه اسپانیایین و ایتالیا حتی از گروه هم صعود نمیکنه.
این سری آ دیگه اون سری آ عی نیست که من عاشقش شدم
اون زمان سری آ تئاتر استعدادای جدید بود و الان فقط بازیکنای سن بالا میان سری آ
برای اینکه یووه مجبور شه کمی دست به جیب عمل کنه باید باقی تیما حریف خوبی برای یووه باشن
الان دیگه هممون به این دید رسیدیم که با هر ترکیبی میشه اسکودتو گرفت، این همون دلیلیه که باعث شده به جای دراکسلر و تولیسو، لمینا و رینکون بازیکنای ما باشن.
بازی های یووه و ناپولی جلوی رئال حاصل تموم این بی برنامگی، لابی گری و ذهنیت ضعیف مدیران باشگاه های ایتالیاییه.
شرم آوره که آخرین تیم ایتالیایی فاتح ل.ق اینتر میلانیه که آرژانتینی بود ...
یچیزی تو مایه های شعر پروین اعتصامی که میگفت در شهر ما یک مسلمان است، آن هم ارمنی است ...
  • Georgia , amirali2001 و cr7 از این پست تشکر کرده است

Jevdelffon

Jevdelffon

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1016 ارسال
تیم های ایتالیا واقعا تا سال ۲۰۱۰ هولناک و ابر قدرت بودند. زمانی میلان و اینتر و یوونتوس و رم تو لیگ قهرمانان یکه تازی میکردند و همه تیم ها رو می ترسوندند ولی الان بجز یووه بقیشون دیگه واقعا ناشناسند. من فکر میکنم بخاطر فسادیه که تو فوتبال ایتالیا افتاد اون قضایای رسوایی و تبانی یه جورایی سطح فوتبال ایتالیا رو تضعیف کرد. سری آ زمانی مهد ابرستاره هایی مثل باتیستوتا٬باجو٬رونالدو برزیلی٬دل پیه رو٬زیدان و پلاتینی بود ولی الان به یه لیگ سطح پایین تبدیل شده جوری که دیگه بازی ها ی سری آ اصلا امسال پخش هم نشد. باید فدراسیون فوتبال ایتالیا یه فکری به حال این وضع بکنه وگرنه تا چند سال دیگه لیگ ایتالیا کاملا خراب میشه. من خودم فکر میکنم یووه تو فینال لیگ قهرمانان رئال رو دست کم گرفت و فکر کرد مثل سال ۲۰۱۵ میتونه بازم این تیمو ببره. راستشو بخوایید من خودمم همینطوری فکر میکردم و اصلا فکرش هم نمیکردم یووه با این فضاحت ببازه. حداقل از بابت دفاعش خیالم راحت بود میگفتم اگه حتی نتونه گل بزنه گل دیگه اصلا نمیخوره ولی فکر کنم همه امون بدجوری غافلگیر شدیم. خداکنه این شکست تلخ مقدمه ای بر پیروزی سال دیگه باشه
  • tecra, Georgia , Mohammad Boushehri و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

cover_1440_x93r.jpg

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2636 ارسال
فروشگاه تیم هم افتتاح شد و از لباس دوم رونمایی شد.
قسمت بشه همه با هم یه سر بریم :nish:
  • tecra, L'Avvocato, Georgia و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

yellow is new black

30878926738390194429.jpg

• GioVanni Agnelli, El rey leon, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21169 ارسال

- مسئله ای که داره نگران کننده میشه و البته برای هواداران عادی، نداشتن شماره 10 هست.

توی بعضی از باشگاه ها از جمله یووه، شماره 10 صرفا یک عدد نیست، بلکه به بازیکنی تلقی میشه که توانایی رهبری و کاریزمای پیروزی رو داره.

به نظرم یووه بدون شماره 10 فاقد شخصیت جاه طلبی ـه و پازل یووه تنها با این شماره ست که کامل میشه.

فکر نکنم توی این تابستون هم شماره 10 در کار باشه و این ضعف شدید مدیریت رو میرسونه.

• mory, tecra, L'Avvocato و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2181 ارسال
  • LocationTehran,Iran

نه الزاما به نظرم!

الان واقعا تو فوتبال دنیا کیا هستن که می تونن شماره 10 یووه (با اون مشخصات رهبری و اینها که گفتی) باشن؟

تا وقتی که همچین کسی پیدا نشده بهتره شماره خالی بمونه تا بیفته دست شغال (پوگبا)

• El rey leon, tecra, Georgia و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21169 ارسال

^^

- چی نه الزاما ؟! کجاش رو منظورت هست ؟

من نگفتم کسی هست یا نه (که قطعا هست)، بلکه گفتم یووه بدون شماره 10 تیم کاملی نیست و نیاز به یک شماره 10 واقعی توی تیم حس میشه.

در حال حاضر تیم در جلوی میدان رهبر نداره، حداقل بعد از دل پیرو، توز برای مدتی این خلا رو پوشونده بود و یووه در زمین بخصوص در فاز هجومی یک رهبر مشخص داشت.

ولی الان دیبالا، هیگواین و مانژو هیچ کدوم اون شخصیت لازم رو ندارند و هر کدوم توی حداقل یک فاکتور کمبود دارند.

از این بدتر، احساس می کنم خود مدیریت هم تلاش خاصی رو برای پیدا کردن شماره 10 نداره،

پیدا کردن شماره 10 نه تنها از جنبه فنی میتونه به تیم کمک کنه بلکه از نظر اقتصادی هم کمک زیادی به تیم میکنه، چون این شماره جذاب ترین شماره یووه ست.

• mory, tecra, L'Avvocato و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

دقیقا هیچ تلاشی ....دوس دارن یکی مثل توز رو مفتی بیارن شماره 10 بدن خرش کنن ........ارزش پیراهن رو پایین میارن تا پول کمتری بدن ..وگرنه میشد خیلی بازیکن خوب گرفت 

• tecra, Georgia و Jack Sparrow از این پست تشکر کرده است

capture1_gp2v.jpg

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2181 ارسال
  • LocationTehran,Iran

^^

- چی نه الزاما ؟! کجاش رو منظورت هست ؟

:1:  :1:

مرجع ضمیر بر می گرده به جمله " و این ضعف شدید مدیریت رو میرسونه." 

لزوما دلیلش ضعف مدیریت نیست. شاید واقعا بازیکنی رو با اون خصوصیات پیدا نمی کنن. خوبه الکی مثل دفعه قبلی این شماره و حیثیتشو لکه دار کنن؟ (من از 10 بودن توز راضی بودم. کاری به شخصیت مزخرف و بی نظمش تو قبل و بعد از ترک یووه ندارم.تو کل دو سال شخصیت بالایی رو نشون داد و خیلی هم محترمانه درخواست خروج داد. ولی اون یکی جز دلقک بازی و هر روز کلاس گذاشتن خودش و مدیربرنامه هاش برای یووه و گاف های شخصیتیش جز بی آبرویی چیزی برای 10 نداشت!!)

من خودم ترجیحم دیدن 10 یووه به تن یه ایتالیایی با شخصیته. یکی که سالها این لباس تنش باشه و قدر و اهمیتش رو بدونه. خارج از زمین هم به خوش نامی و زندگی خونوادگی خوب معروف باشه. یکی مثل دلپیرو و توتی. متاسفانه حداقل از لحاظ فنی همچین بازیکن ایتالیایی ای در دسترس نیست

اگر هم پست 10 فقط منظورته بدون شماره پیراهن که همین الان دیبالا پست 10 بازی می کنه فقط شمارش 21 ئه  :1: 

• mory, Pinturicchio, tecra و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Vecchia-Signora

Vecchia-Signora

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 156 ارسال

نظرتون چیه برناردسکی را بخریم و شماره 10 را هم بهش بدهیم؟

• tecra و Georgia از این پست تشکر کرده است

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2636 ارسال
من هیچ چیزی توی برناردسکی ندیدم.
چن مدت پیش یه کلیپ ازش دیدم که بیشتر بازی های خوبش واسه کروتونه بود( توی سری بی )
ما بازیکنی میخوایم که باید جلوی بهترینای جهان بازی کنه، دفاع چپ با کیفیتی مثل ساندرو تو فینال از کارواخال کم اورد و دیبالا هم تقریبا اسیر بازیکنای رئال شده بود، با دیدن بازی های یورو زیر21 سال مطمئن شدم که واقعا براردی و برناردسکی رو نمیشه استعداد نامید، این تورنمنت ها بازی های مهمی هستن که بازیکنای جوون و آینده دار تمام تلاششون رو میکنن تا خودشون رو معرفی کنن، نمونه اش ایتالیایی هایی که خودشون رو از همین مراحل معرفی کردن ؛ مالدینی، نستا ،پیرلو، ده روسی، جیلاردینو، بارتزالی، پروتا، کیلینی.
برناردسکی حتی توی یورو بزرگسال هم بهش بازی نرسید، وقتی که ادر و جیاکرینی داشتن بازی میکردن، میتونیم بگیم پست برناردسکی وینگ بک بوده اما با مصدومیت کاندروا باز هم بهش بازی نرسید.
برناردسکی بازیکن جاه طلبی نیست و من فرقی بین این و زاتزا و گابیادینی نمیبینم.
  • mory, tecra, L'Avvocato و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

استغفراللله 

هیچ استعدادی نداره صرفا بازیکن خوبیه اونم شاید  

برناردسکی رو میخرن تا ستاره های توی لیگ ایتالیارو جمع کنن و در سال های اینده اگر داگلاس پیر شد بتونن رایگان بگیرنش بگن ما داگلاسم گرفتیم چون اینجوری هم لیگو ضعیف میکنیم هم در امد بیشتری داریم هم بازیکنای فرتوتم میگیریم برای یکی دو سال 

تیم باید 5 سال تیم باشه یعنی 5 سال استخون بندی داشته باشه ما نباید سیاست حراج خرید و فروش گرون رو در پیش بگیریم برا یه زمانی خوب بود اما الان ک تیم با یه هافبک و یه وینگ تکمیل میشد !!!!!متاسفانه 

• tecra, Georgia , amirali2001 و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2181 ارسال
  • LocationTehran,Iran

فعلا زودشه. 10 رو بدیم بهش چون ایتالیاییه ارزششو می دونه و از خوشحالی سکته کرده و ما یه بازیکن حداقل متوسط رو از دست میدیم :1:

+ این خبرم برای بعضی دوستانی که می گفتن گابیادینی و زاتزا و بقیه اگه بازیکن نشدن تقصیر یووه و کادر فنی شه:

https://goo.gl/df1y2F

این مصطفی مستور رو یه زمانی با رونالدینیو و نیمار و بقیه مقایسه می کردن ولی ته تهش یه فری استایلر شد که تو روپایی زدن می تونست با نیمار مسابقه بده نه تو زمین فوتبال!!

این که یه بازیکن واقعا یه چیزی بشه جدا از توجه باشگاه استعداد ذاتی خود بازیکن که اون رو تا کجا ببره و همینطور میل به پیشرفتش و تن دادن به تمرینهای سخت بستگی داره وگرنه شکرخدا به واسطه یوتیوب تا حالا حداقل 2000 تا مسی ثانی و 3000 تا رونالدوی ثانی معرفی شدن که علی القائده هاشم بیک زاده هم نشدن  :1:

از یه طرف باشگاه مجبوره حقوق بالا به استعدادای جوون بده تا بتونه تو رقابت با بقیه باشگاها پیروز بشه و از طرفی همین پولدار شدن یهویی تو 17 یا 18 سالگی باعث درست شدن حاشیه برای این بازیکنا که اکثرا از قشر فقیر جامعه بودن و یهو به پول رسیدن میشه. به نظرم تو این زمینه برای نجات فوتبال اروپا کل باشگاها باید دست به دست هم بدن و این بحث حقوق به استعدادای جوون رو حل کنن تا دیگه باشگاهی مث رئال نتونه مجموع حقوق نیمکت ذخیره های ما رو به یه استعداد 16 ساله نروژی که هنوزم که هنوزه هیچی نشده بده :fp:

• mory, El rey leon, tecra و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

امتیاز کلی همه بازیکنان ما در فصل 2016/17

دروازبانان 

gigi

sl0l_capture1_thumb.jpg

neto

z30m_capture2_thumb.jpg

audero

1iah_capture3_thumb.jpg

مدافعان

asamoa

7yhf_capturesasa_thumb.jpg

alvez

mn4e_capture_alv_thumb.jpg

barzagli

lll_capture_barz_thumb.jpg

benatia

x1yn_capture_benat_thumb.jpg

bunucci

j9vg_capture_bunu_thumb.jpg

chiellini

hi3q_capture_chielini_thumb.jpg

licht

9u_capture_lich_thumb.jpg

de ceglie

e226_capture_deceglie_thumb.jpg

sandro

cwsb_capture_sandr_thumb.jpg

rugani

l75m_capture_rug_thumb.jpg

هافبک ها

khedira

zvpx_capture_khe_thumb.jpg

lemina

epgl_capture_lemina_thumb.jpg

marchisio

wwfz_capture_mar_thumb.jpg

sturaro

felz_capture_stura_thumb.jpg

pjanic

irmq_capture_pja_thumb.jpg

مهاجمان

cuadrado

fc8j_capture_cuad_thumb.jpg

higuain

fgn3_capture_hig_thumb.jpg

dybala

78xo_capture_dyb_thumb.jpg

pjaja

vt97_capture_piat_thumb.jpg

super mario

forc_captureman_thumb.jpg

• mory, eⁿzº, tecra و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

MaMpIeRo

MaMpIeRo

تیفوسی الساندرو

• اعضا
  • 2442 ارسال

نمیدونم دقت کردید یا نه.اما خیلی ساده داریم باشگاهمون رو از سطحی برابر با ریال و بایرن و منچستر به سطحی مثل ‍باریس و سیتی میاریم.حتی کمتر.

دیگه جوری شدیم که اگه ستاره بخوایم حتما باید فروش بزرگتر داشته باشیم.اینو اصلا دوست ندارم.

کاش همون سالهای با لگروو و مارگیونی و ملبرگ میموندیم.انتظاری ازشون نداشتیم.میشد دوسشون داشت چون میدونستیم هیچ جا نمیرن و دلمون نمیگیره.

الان چی ؟به هرکس غیر ایتالیایی بخوای دل ببندی میدونی اگه خوب باشه میفروشنش.کار ندارن مهم باشه یا نه!

کار ندارن ساندرو باشه بوگبا باشه ویدال باشه یا حتی بونوچی.بحث بول باشه رفتنین.

دلم همون کراسیچ روو نیمکت رو میخواد ک میدونستیم مال خودمونه.

ما که تیم واسه قهرمانی اروبا نمیبندیم. چقد خوب میشد همون حالت میموندیم.

این تیم یه جورایی واسم غریبه شده... .

• Orphée, mory, eⁿzº و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

8

Claudio

Georgia

Georgia

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2610 ارسال

با اومدن داگلاس و برناردسکی قهرمانی دوباره و تکراری سری آ و جام حذفی رو پیشاپیش به همه تبریک می گم  :1:  :fp: 

• Orphée, mory, MaMpIeRo و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Si puo dare di più perchè è dentro di noi
si puo osare di più senza essere eroi
come fare non so non lo sai neanche tu
ma di certo si può ... dare di più

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

امسال ه م زهر مون رو غیر مستقیم به تیم های سری ا ریختیم.

دروازه بان رم ر ازشون دزدیدیم

بهترین بازیکن سمپدوریا رو خریدیم

بهترین بازیکن فیورنتینا رو خریدیم

احتمالا بهترین بازیکن لاتزیو رو هم میخریم.

:yao: :pep:

باز بگین چرا بقیه تیم های سری آ از ما متنفرن.

• mory, MaMpIeRo, El rey leon و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

Serie A

Serie A

trequartista

• اعضا
  • 1011 ارسال
  • LocationKurdistan

لاین آپ احتمالی یووه / پرمیوم اسپورت

ezrz_dee51fgw0amu3ts.jpg

• mory, tecra, Senmorta و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

فک کن فقط تو تیم امسال ویدال و پوگبا بودن ....یه دفاع راست میگرفتیم چی مییییییییییشدیم

امیدوارم امسال سال ما باشه هر چند الگری مهم ترین خرید و مهره مدیران ما هستند و با این نتیجه و خرید اگه فروشی نداشته باشیم واقعا شاهکار کردیم

• Orphée, tecra, Georgia و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی

Google (1)