پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

تیم یوونتوس

* * * * * 4 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
6914 پاسخ برای این موضوع

Serie A

Serie A

trequartista

• اعضا
  • 999 ارسال
  • LocationKurdistan
^^
این تیم بازیکن لیدر میخواست..یه بازیکن با شخصیت کاریزماتیک ! یکی مثل الکس که در شرایط بحرانی به داد تیم برسه و تیمو هدایت کنه
فقط تاکتیک به تنهایی عامل برد نیست ،ارزش ابزارها هم محاسبه میشه!
همین بارسلونا رو ببینید اینقدر بازیکنان بزرگ و لیدر که داره با مربی متوسط هم همین نتایجو میگیره ..میخواد تاتا مارتینو باشه یاانریکه
  • mory, eⁿzº, Pinturicchio و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2635 ارسال
مدریچ میگه که یووه روی ضدحملات ضعف داره و ما هم از همونجا بهشون ضربه زدیم
در واقع درست میگه، اگه توی بیست دقیقه اول بازی ما به جای رئال به گل رسیده بودیم رئال با تموم قوا هم نمیتونست به گل برسه
و قطعا برای گل زودهنگام به کوادرادو نیاز داشتیم
ای کواد، کاش یه زمان دیگه افت کرده بودی !
  • eⁿzº, tecra, Georgia و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

tecra

tecra

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 2515 ارسال

مدریچ میگه که یووه روی ضدحملات ضعف داره و ما هم از همونجا بهشون ضربه زدیم
در واقع درست میگه، اگه توی بیست دقیقه اول بازی ما به جای رئال به گل رسیده بودیم رئال با تموم قوا هم نمیتونست به گل برسه
و قطعا برای گل زودهنگام به کوادرادو نیاز داشتیم
ای کواد، کاش یه زمان دیگه افت کرده بودی !

حرفش قابل تأمله.. رو گل اول، سوم و چهارم..

ولی تیم روی گل کاسمیرو که ضد حمله هم نبود خوب کار نکرد.. انقد فشار آوردن تیم وا داد.. توپگیر قوی وسط زمین نداشتیم و عدم پرس هافبک ها (بخصوص خدیرا) و عدم حمایت وینگر ها که عمدتن به کناره ها متمایل بودن وسط زمینو براشون خالی کرد. از طرفی نتونستیم با پاسکاری از زیر فشارشون خارج بشیم که اینم یه معضل دیگه است.. اگه یکی مثل دل پیرو بود یه خطا وسط زمین می گرفت وضعیت بازیو عوض می کرد..

• mory, eⁿzº, L'Avvocato و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Jevdelffon

Jevdelffon

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1016 ارسال
سلام دوستان من یکی کامم تلخ شد و دلم گرفت. نمیدونم چه کوفتیه که کاپیتان بوفون این جام لامصب لیگ قهرمانان رو نمیتونه ببره. ۱۲ ساله منتظرم یووه این جامو ببره ولی به آرزوم نمیرسم. اونموقع هم دلم میخواست کاپیتان دل پیه رو این جام رو ببره ولی نشد. امیدوارم آرزو به دل نمونم و لااقل بوفون این جام رو فتح کنه. ضمنا من فکر میکنم یووه باید با همون سیستم ۴_۲_۳_۱ بازی میکرد و کوادرادو رو هم از اول میاورد تو بازی نه تو آخرهاش.ضمنا یووه یه هافبک وسط نیرومند مثل پوگبا کم داشت. تو یه سایت یه چیزی خوندم که فکر کنم درست بود. گفته بود زیدان به بازیکنهاش اعتماد به نفس تزریق کرده و میگه بدون ترس حمله کنید واسه همینه که مسخره هایی مثل کاسمیرو و آسنسیو مفتخر میشن به اینکه به یونتوس و علی الخصوص بوفون بزرگ گل بزنن.
  • mory, tecra, L'Avvocato و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

cover_1440_x93r.jpg

Jevdelffon

Jevdelffon

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1016 ارسال
راستی یه چیز دیگه تا حالت دقت کردید معمولا وقتی آقای فردوسی پور بازیهای یوونتوس رو گزارش میکنه یووه میبازه؟! من خودم سه بازی سرنوشت ساز یووه رو با گزارش ایشون دیدم گه یووه خیلی بد باخته. یونتوس و بایرن مونیخ پارسال در حالیکه دو صفر جلو بود ۴ به دو باخت٬فینال ۲۰۱۵ بین یووه و بارسا که یووه سه یک باخت٬الان هم که این فینال نحس. اینا رو همش جناب فردوسی پور گزارش کردن و یووه بد باخته. ولی برعکس مزدک میرزایی معمولا وقتی گزارش میکنه یا یووه میبره یا بازی باخته رو مساوی میکنه. بازی رفت با بایرن مونیخ پارسال که یووه دو صفر عقب بود و دو دو مساوی کرد ٬ بازی رفت با رئال تو سال ۲۰۱۵که یووه دو به یک برد و بازی برگشت با موناکو امسال هم که باز یووه دو به یک برد اینا رو هم میرزایی گزارش کرده و یووه موفق بوده.باور کنید وقتی فهمیدم آقای فردوسی پور فینال رو گزارش میکنه نمیخواستم بازی رو نگاهش کنم چون میدونستم یووه میبازه اصلا میخواستم زنگ بزنم به گزارش ورزشی و خواهش کنم گزارش رو بدن به کس دیگه. البته میدونم این حرفا واقعا خرافاته و هر چی خدا بخواد همون میشه ولی ای کاش فینال رو کس دیگه ای بجز آقای فردوسی پور گزارش میکرد
  • tecra, L'Avvocato, ace of glass و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

cover_1440_x93r.jpg

Jevdelffon

Jevdelffon

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1016 ارسال
میدونید چیه رفقا یوونتوس یه ویژگی بد داره اونم اینه که وقتی عقب میوفته مخصوصا تو بازی های حساس دیگه احتمال بردن اون بازی براش یک به صد میشه.من خودم حسرت یه کام بک درست و حسابی واسه این تیم تو لیگ قهرمانان رو دلم مونده اگر هم دقت کرده باشید بیشتر بازی های حساسی رو که یووه تو لیگ قهرمانان برده خودش اول جلو افتاده.نمیدونم چرا ولی فکر کنم اتمسفر و فضای باشگاه یه جوریه که روحیه برگشت به بازی و تغییر کامل نتیجه رو بعد از عقب افتادن ندارن. واسه همین الگری تو فینال اول بازی فورا به بازیکن هاش گفت بشدت حمله کنن چون میخواست بازم جلو بیوفته تا مثل همیشه اینطوری بتونه برنده بشه ولی مثل اینکه یا رئال رو دست کم گرفت یا واقعا این تیم رو نشناخت. ضمنا یووه تو بازی های رفت و برگشت خیلی موفق تره من مطمئنم اگه فینال هم رفت و برگشت بود الان یووه قهرمان شده بود. به هر حال امیدوارم سال دیگه این اشتباهاتو تکرار نکنه و بالاخره قهرمان این جام بشه. لااقل تا بوفون نرفته این جام رو ببرن. امیدوارم یه کم هم روحیه برگشت به بازی پیدا کنن. بابا مگه چیشون از لیورپول کمتره از دورتموند سه یک عقب افتاد به بازی برگشت و ناامید نشد و نتیجه رو کاملا عوض کرد و چهار سه برد
  • mory, tecra و ace of glass از این پست تشکر کرده است

cover_1440_x93r.jpg

Jevdelffon

Jevdelffon

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1016 ارسال
واقعا حال آدم گرفته میشه میلان تو این ۱۴ سال دو بار قهرمان شده اینتر هم همین چند سال پیش قهرمان شد بقیه تیم ها هم که بیشترشون به نوبت قهرمان شدن رئال لامصب تو چهار سال سه بار قهرمان شده ولی یوونتوس با این همه اقتدار و اسم و رسم و این همه زحمتی که میکشه قهرمان نمیشه بابا دیگه طاقتم سر اومد. یوونتوس ناامید نشو دیگه نوبت توئه
  • tecra, ace of glass, cr7 و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

cover_1440_x93r.jpg

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4003 ارسال

به نظرم این تیم با یه وینگر تخصصی ، و با یه هافبک تخریبی  کامل میشه . ضعف تیم تو این فصل همین دو پست بودند .
توی همین بازی با رئال اگه میتونستیم 4312 بازی کنیم ، اونجوری وسط رو وا نمیدادیم .
به فصل آینده هم امید دارم ، انشائالله بتونیم چمپیونز لیگ رو بگیریم .

• mory, Pinturicchio, tecra و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21158 ارسال

- خریدها داره به سمتی میره که سیستم تیم به 4-2-4 تبدیل میشه.

سیستمی که کونته در ورودش ازش استفاده میکرد و فهمید در سری آ اصلا کارایی نداره.

چون خط هافبک به شدت شکننده میشه و عملا از بازی خارج میشن 2 هافبک مرکزی تیم.

البته آلگری نشون داره مربی منعطفی ـه و امیدوارم به سیستم 3 هافبک ـه روی بیاریم چون اینجوری برگ برنده رو در دست داشته باشیم.

مسئله بعدی درباره خروجی های باشگاه هست.

هنوز هیچ کدوم از بازیکن های مد نظر برای خروج تعیین تکلیف نشدند.

نمی دونم که ما عجله داریم و یا روال کاری همینطور هست ولی به نظرم تا وقتی که خروجی ها مشخص نشدند باشگاه هم در منگنه قرار میگیره.

• mory, Pinturicchio, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3750 ارسال

نمیدونم دوستان مصاحبه ی اخیر آلگری رو دیدن یا نه ...

در این مصاحبه بخشی که به فینال کابوس وار اروپا در فصل اخیر اشاره میکنه به نکته ی بسیار مهمی اعتراف میکنه و میگه در بین دو نیمه مانزوکیچ از ناحیه پا مصدوم بود و شرایطش اصلا خوب نبود برای بازی و از اونور پیانیچ از شدت خستگی توی رختکن دراز شده بود ...

واقعا باید امسال نیمکت خوبی ببندیم تا اینقدر فشار به بازیکنان اصلیمون نیاد که سر بزنگاه وا بدن ...

مانزو که مهمترین عنصر تخریبگرمون در بازی بود رو در مهمترین دقایق بازی از دست دادیم و بخاطر نداشتن مهره درخور مجبور شدیم به پیانیچی که اصلا مال اون پست نیست و دوندگی و توان فیزیکی برای بازی در اون نقش نداره رو اونجا تلف کنیم .

به بدترین شکل ممکن بخاطر نداشتن نیمکت قوی ضربه خوردیم .

امیدوارم امسال به شکل جدی هدفمون قهرمانی در اروپا باشه ...و امیدوارم با آوردن چند تا جوون خوب و نگاه مثبت تر الگری به جوانان برای روزهای مهم باتریهامون دی شارژ نشن .

• GioVanni Agnelli, eⁿzº, Pinturicchio و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

ای به رویا سرسپرده با توام ای همه خوبی

راهی کدوم دیاری...

L'Avvocato

L'Avvocato

هوادارِ یوونتوسِ سابق

• اعضا
  • 1481 ارسال

^

در کلیت بحثتون حرفی نیست و بنده هم موافقم ولی فینال کوپا 27 اردیبهشت بود بازی بعدیمون که آخرین بازی در سری آ بود و کاملاً تشریفاتی با بولونیا 6 خرداد و فینال سی ال 13 خرداد. فکر کنم از 27 اردیبهشت تا 13 خرداد فرصت مناسبی برای ریکاوری و استراحت بازیکنان اصلی داشتیم که درست استفاده نکردیم. یادمه سر بازی با بولونیا بچه‌ها می‌گفتن کاش فقط بازیکنای ذخیره رو هیأتی بفرستیم تو زمین، نتیجه مهم نیست. می‌شه مصدومیت مانژو رو هضم کرد ولی پیانیچی که حتی فینال حذفی محروم بود و بازی نکرد چرا باید بین دو نیمه ولو بشه؟

• GioVanni Agnelli, mory, Pinturicchio و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

.

.

.

.

.

.

.

هجوم( حجوم :frusty:) -راجع به(راجب) - علی‌رغم - حواس - انضباط - زمینه(ضمینه :fp: ) حضور(حظور:frusty:) - مزخرف(مضخرف) - دردِ دل(درد و دل)- توجیه( توجیح ) - دست مریزاد - نصیب - حاضر(حاظر :frusty: ) - کج دار و مریز - لهجه

وگرنه = در غیر این‌صورت

مگه نه = مگه اینطور نیست؟

Serie A

Serie A

trequartista

• اعضا
  • 999 ارسال
  • LocationKurdistan

من فکر میکنم دلیل اصلی بازی افتضاح یووه (به غیر ازذهنیت غلط و رویکرد محتاط تیم) بدنسازی سنگین یک هفته قبل از بازی با رئال بود

بعد از پرس سنگین تو نیمه اول و خستگی شدید ، سازماندهی تیمی هم از بین رفت

/
مصاحبه الگری (قبل از بازی فینال) +
امیدوارم این تمرینات پرفشار دلیل باخت تیم نبوده باشه چون واقعا نیمه دوم بدن بازیکنا خالی کرد

• mory, El rey leon, tecra و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3750 ارسال

برای خود منم سواله که چرا تو نیمه ی دوم اینقدر وا دادیم انگار به پای بازیکنان وزنه بسته بودند ؟...

یعنی یک اتفاق طبیعی نبود و یووه رو هیچ وقت اینقدر مستاصل ندیده بودم .

اگر به قول دوستمون بدنسازی پیش از بازی مشکل داشته که باید به حال کادر فنی تاسف خورد که اینجوری تیم رو خلع سلاح کردند .

اشکال تاکتیکی داشتیم اما این موضوع نباید باعث افت بدنی به این شکل بشه که حتی از دویدن هم عاجز بشیم .

• tecra, Senmorta, L'Avvocato و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

ای به رویا سرسپرده با توام ای همه خوبی

راهی کدوم دیاری...

Serie A

Serie A

trequartista

• اعضا
  • 999 ارسال
  • LocationKurdistan

پیانیچی که حتی فینال حذفی محروم بود و بازی نکرد چرا باید بین دو نیمه ولو بشه؟

نیمه دوم همه بازیکنا از نظر بدنی کم آورده بودن، نه فقط پیانیچ
بازی بارسا هم با همین پرس سنگین شروع کردیم ولی تو نیمه دوم افت بدنی نداشتیم!
بازی فینال، نیمه اول پا به پای حریف جلو اومدیم..ولی نیمه دوم بخاطر افت بدنی وحشتناک عملکرد کل بازیکنها ناامید کننده بود ، نه از بازپس گیری توپ خبری بود ، نه تخریب فول بکهای حریف، نه جنگندگی و ...انگار وزنه صدکیلویی به پاشون بسته بودن!
اگه بازی ادامه پیدا میکرد (با دوندگی بی امان بازیکنهای رئال) شاید بیشتر از 4 گل میخوردیم

• mory, tecra, L'Avvocato و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Georgia

Georgia

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2610 ارسال

متاسفانه تیم بدنسازی علگری مشکل داره هم مصدومیتا بالاست هم اینکه تو مهمترین بازی فصل کاری کرد که ببازیم

نیمه دوم دقیقا شبیه بازیای پیش فصل بود که یووه برگزار می کنه بدنای سنگین باید یه نفر این بدنساز علگری رو توجیح می کرد که پیش فصل نیست الان فینال لیگ قهرمانان

• mory, tecra, L'Avvocato و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Si puo dare di più perchè è dentro di noi
si puo osare di più senza essere eroi
come fare non so non lo sai neanche tu
ma di certo si può ... dare di più

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2635 ارسال
اگه تک تک بازیکنا رو مقایسه کنید میفهمید مشکل تیم بدنسازی اشتباه بوده
اصلا هم ربطی به نیمه دوم نداره
همون نیمه اول ساندرو کم اورده بود
نمونه اش نرسیدن به کارواخال روی گل اول
و یجا که مانژو(اگه اشتباه نکنم) براش یه پاس تو عمق فرستاد که دنبالش نرفت
  • tecra, L'Avvocato, Georgia و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

hoceynjuventini

hoceynjuventini

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 692 ارسال
  • Locationshiraz
درکل تیم بدنسازی و شیوه بدنسازی آلگری مشکل داره از تو میلان هم مشخص بود و باید فکری به حالش کنن
  • tecra, Georgia و ace of glass از این پست تشکر کرده است
jűvęŅŢś f○r €V£ř

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4003 ارسال

من تو فصل اصلا نمیخواستم به این موضوع اشاره کنم ، گفتم شاید چشم بخوریم !!!
تیم تو نیم فصل دوم تقریبا هیچ مصدومیتی نداشت ، خدیرای همیشه مصدوم توی این فصل کلا دو سه هفته نبود . دیبالا اول فصل که مصدوم شد دیگه تا آخرش مصدوم نشد ، هیگواین همه بازی ها بود ، مانزو دو سه هفته نبود حتی کلینی هم واسه همه بازی های مهم رو بود .

تغییر رو احساس کنید ،

+ کاری به نیمه دوم رئال ندارم ، چون بدنا کاملا خالی کرده بود ولی از لحاظ مصدومتی فصل خوبی رو پشت سر گذاشتیم .

• Orphée, mory, Pinturicchio و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21158 ارسال

- یوونتوس در فصل جدید لیگ بانوان ایتالیا ( :nish: ) برای اولین بار صاحب تیم خواهد بود.

طبق اعلام رسمی باشگاه یوونتوس نیز تیم بانوان خواهد داشت :53:

• mory, El rey leon, tecra و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

دایی احمد

دایی احمد

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 433 ارسال
  • Locationahwaz

- یوونتوس در فصل جدید لیگ بانوان ایتالیا ( :nish: ) برای اولین بار صاحب تیم خواهد بود.
طبق اعلام رسمی باشگاه یوونتوس نیز تیم بانوان خواهد داشت :53:

سریعا تاپیکش رو بزنید پلیز
  • El rey leon, tecra, Georgia و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Posted Image

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی