پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

تیم یوونتوس

* * * * * 4 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
6914 پاسخ برای این موضوع

D E L P I E R O

D E L P I E R O

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 1382 ارسال
  • Locationقزوین

^^^^^^

و چه خوبه اشاره کنی کیریستین رونالدو و گل هاشو نداره

بالاترین گل زن یووه فکر کنم سه تا گل زده ! 

نفرت از افراد واقعیت رو عوض نمی کنه ! 

اجازه بدیم تیم روند خودش طی کنه 

ویرایش: ساری دو تا از ساسلو خورد و باخت فکر کنم با خط هافبکی که قطعا از خط هافبک ما بهتره

آلگری فصل پیش مصاحبه کرده بود که اگه می خواید یووه پیشرفت کنه رونالدو رو بندازین بیرون.

حالا صحت این مصاحبه جای سوال داره ولی در عمل اومد و رونالدو رو انداخت بیرون.

حتی بوفون توی یه مصاحبه اش اشاره کرده بود که رفتن رونالدو در ارتباط با اومدن آلگری بود.

وقتی خود آلگری رونالدو رو نخواسته، نمی تونه گل نزدن تیم رو گردن نبودن رونالدو بندازه.

• saeed-nedved, GioVanni Agnelli, Orphée و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

adp.jpg

mee present

mee present

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1518 ارسال

آلگری فصل پیش مصاحبه کرده بود که اگه می خواید یووه پیشرفت کنه رونالدو رو بندازین بیرون.

حالا صحت این مصاحبه جای سوال داره ولی در عمل اومد و رونالدو رو انداخت بیرون.

حتی بوفون توی یه مصاحبه اش اشاره کرده بود که رفتن رونالدو در ارتباط با اومدن آلگری بود.

وقتی خود آلگری رونالدو رو نخواسته، نمی تونه گل نزدن تیم رو گردن نبودن رونالدو بندازه.

اصن در اینکه آلگری موافق رفتن رونالدو بوده شک و شبهه ای نیست. اینکه استدلالش چی بوده به کنار احتمالا با خودش گفته دیبالا می تونه جاشو پر کنه ! (نبود دیبالا هم می شه به مشکلات اضافه کرد)

اما رفتن رونالدو ربطی به اومدن یا نیومدن آلگری نداشته. شما دارید می بینید باشگاه هر روز داره با یه دادرسی مالی جدید رو به رو می شه. یه بار سهام، یه بار رونالدو ، یه بار تغییر ارقام اسپانسرینگ. باشگاه توانای فسخ فوری حتی با آرون رمزی رو هم نداره (این یعنی پول داخل باشگاه کمه. در صورتی که قبلا وضع خوب بود چپ راست فسخ می کردن)

کاملا واضحه ما در آستانه فروپاشی اقتصادی بودیم. اینکه رونالدو باید می رفت یه حقیقته و مرتبط به آلگری نیست. اینکه می تونست بمونه هم بستگی به تلفاتش یه انتخاب بودش. فرضا این فصلم می موند بالاخره باید تلفات رو می دادیم. رفتن رونالدو نه یه انتخاب فردی بلکه یه انتخاب جمعی مدیریت و مربی یووه بوده. 

نمی دونم چرا تحمل تغییرات رو ندارید. 

خیلی واضحه. رونالدو خریدیم که پیشرفت کنیم. با سر خوردیم زمین. حالا باید از نو شروع کنیم. اینکه سهمیه نمی گیریم افتضاحه ولی هر تصمیم یه تلفاتی داره. و هر ترمیمی یه زمانی لازم داره. 

آنیلی موقع انداختن اون عکس تو ویلا رونالدو کلی احساس غرور کرد. حالا اینم تلفاتشه. انتخاب آلگری تصمیم عاقلانه ای تو وضعیتی هستش که ما نمی تونیم خرید موثری داشته باشیم. شما با خودتون نمی گید مدیری که بالای دو سال نمی بست چرا یهو چهار ساله بسته؟ چون مشاوراش بهش گفتن سال بعد احتمالا سهمیه هم نمی گیری! و آلگری هم تضمین خواسته از آنیلی و الی آندرا بالا دو یا سه سال سخت قرداد می داد

خدا وکیلی کدوم مربی این تیم فعلی رو با این روحیه و ساختار و مشکلات (با خرید یه لوکاتلی) بهتر از آلگری هدایت می کرد؟ کونته؟ آره شاید اگر البته قبل شروع لیگ استعفا نمی داد.

کلا خائنا محبوب ترن.(البته نه به واسطه رفتن به اینتر بلکه به خاطر استعفا ناجوان مردانه والی در هر صورت یادگاری و کاپیتان دهه ی نود یووست)

من همیشه می گم آمار فکت و اینا باعث می شه یه نظر توجیه پذیر باشه. نه فکتی می بینم نه آماری نه منطق ریاضیاتی برای اثبات حرف ها! دوباره رسیدیم به اون روزی که ماروتا بدترین مدیر بود و هیچ فکتی وجود نداشت که این مسله رو تایید کنه و در آخر یووه باخت !

• Orphée, Delle Alpi, Pinturicchio و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21159 ارسال

- و چه بهتر که اشاره هم بکنی همین رونالدو بخاطر مشکل با آلگری از یووه رفت !

و البته به برنامه های تاکتیکی و هجومی یووه هم یک اشاره ای داشته باشی بد نیست !

اینکه با نمایش های اخیر، باز هم دوستان چشم و گوش بسته دارند از آلگری دفاع میکنند، حداقل برداشت من این هست که یووه براشون اهمیتی نداره !

با عرض شرمندگی البته ...

• حامد, Orphée, Aminvo و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6377 ارسال
  • LocationRasht

در مورد پروندۀ لوئیز سوآرز-یووه... معلوم شده نمونه سوالات متعلق بوده به امتحانات قبلی که بطور مستقیم از سایت دانشگاه پروجا بارگذاری شده و چندین سال و حتی الان ، همه بهش دسترسی داشتن! :1:

اما مسئله اینجاست که آمپرِ دشمنی با یووه اونقدر بالاست که همه وقتی این داستان شروع شد ، دلیلی پیدا کردن برای پافشاری بر فساد یووه و این خبرِ جدید اونچنان بازتابی حتی بین یوونتوسیها پیدا نمیکنه...

• حامد, GioVanni Agnelli, Pinturicchio و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

They SURVIVED ... That's What Make Them Assets ! i

JB.png

mee present

mee present

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1518 ارسال

- و چه بهتر که اشاره هم بکنی همین رونالدو بخاطر مشکل با آلگری از یووه رفت !

و البته به برنامه های تاکتیکی و هجومی یووه هم یک اشاره ای داشته باشی بد نیست !

اینکه با نمایش های اخیر، باز هم دوستان چشم و گوش بسته دارند از آلگری دفاع میکنند، حداقل برداشت من این هست که یووه براشون اهمیتی نداره !

با عرض شرمندگی البته ...

مورد رونالدو که غیرقابل اجتناب بوده. بحث مالیه. و بعیدم بود با رفتنشم بشه جاشو پر کرد.

در مورد بقیش به نظرم با احترام کامل فکت و استدلالی نمی گی که بحث بتونه جلو بره.

چون شما از آلگری متنفری و من نیستیم ، یووه برای من اهمیت نداره؟! دست شما درد نکنه !  

• Orphée, Pinturicchio, El rey leon و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21159 ارسال

مورد رونالدو که غیرقابل اجتناب بوده. بحث مالیه. و بعیدم بود با رفتنشم بشه جاشو پر کرد.

در مورد بقیش به نظرم با احترام کامل فکت و استدلالی نمی گی که بحث بتونه جلو بره.

چون شما از آلگری متنفری و من نیستیم ، یووه برای من اهمیت نداره؟! دست شما درد نکنه !  

- یعنی قشنگ پستی که دادم و علنا گفتم از آلگری متنفر هستم رو گرفتی دستت و هر جا که میری میگی !

آفرین، تو خوبی !

اتفاقا اون پست رو به عمد دادم (البته که از آلگری متنفرم) ولی میخواستم آدم های اینجا رو "بهتر" بشناسم.

خدا پدر و مادر سازنده "شب های مافیا" رو بیامورزه که کلمه "فکت" رو وارد ادبیات دوستان کرد !!

فکت میخوای ؟!

عملکرد یووه رو ببین، چه به لحاظ فنی، چه آماری و چه نتیجه ای، همه چیز گویاست. اینکه شما نمیخوای ببینی، مشکل از شماست.

اینکه بخوام درباره گند زدن یووه صحبت کردم و کسی رو قانع کنم، بیشتر توهین به شعور خودم هست. چون همه چیز مشخص ـه.

و متاسفانه آلگری اون ذهنیت مریضی رو که وارد میلان کرد، حالا داره با شدت بیشتری به یووه تزریق میکنه. قبول کردن اینکه تیمی هستیم در حد رتبه 5،6 و 7 جدول ...

• حامد, Aminvo, tecra و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2181 ارسال
  • LocationTehran,Iran

حقوق میلیونیش رو یکی دیگه میگیره، فحش و دعواش رو شما میکنید؟ یه جور نرمال باهم مخالفت کنید

+ فارغ از بحث ایکاردی- ولاهوویچ (ترجیح من ولاهوویچه به هزار و یک دلیل!) که وجود یکیشون لازم و واجبه، واقعا تصور اینکه با این هافبک ها نیم فصل دوم رو شروع کنیم برام زجرآوره! باید یه هافبک بگیرن که سریع جواب بده. یکی دو تا مث رمزی رو هم فسخ قرارداد کنن دیگه نورعلی نوره 

• Orphée, eⁿzº, El rey leon و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Buffon2003

Buffon2003

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 516 ارسال

من تا الان یادم نمیاد تیمی در حد یوونتوس در فوتبال اروپا در نیم فصل اینقدر به بازیکن در پست های مختلف احتیاج داشته باشه و این همه بازیکن در لیست فروشش داشته باشه. نشون میده ما این فصل رو قبل از شروع از دست دادیم. 

• saeed-nedved, حامد, Orphée و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال

مهمترین مشکل ما در این فصل و چند فصل گذشته عدم توانایی خلق موقعیت گل هست 

خرید لوکاتلی نمیتونه به تنهایی این ضعف رو پوشش بده،هر چند لوکاتلی فراتر از انتظارات بازی کرد، توپ گیری خلق موقعیت گل زنی و آمار بالای پاس های دقیق از تمام خصوصیاتش بود

ما در هافبک به 2 بازیکن دیگه نیازمندیم، علارغم کیفیت بالای لوکا ، رابیو بنتانکور آرتور و مک کین کیفیت رندمی دارن، یعنی 1 بازی خوبن 3 تا بازی بد، اصلاً به همین دلیل بود که اینا تو تیمای قبلیشون نیمکت نشین بودن یا حتی مشتری دست به نقدی الان ندارن، از بین اینا بنتانکور هیچوقت کیفیت بالایی نداشت

از بین این هافبکا برناردسکی این فصل خوب کار کرده و میشه تا حدی روش حساب باز کرد

مهاجم های ما هم تعریفی ندارن، موراتا یکی میزنی، 3 تا نمیزنه، کین که اوته، دیبالا هم که قشنگ نصف بیشتر بازی هارو مصدوم و دلیل تمدید قراردادشو درک نمیکنم 

در دفاع به نسبت خوب بودیم و دلیل اینکه تا نیم فصل 4 ام یا 5ام شدیم، نه به خاطر حمله و هافبکاست بلکه بدلیل دفاع خوبمون بود، عملاً هافبک درگیری نداریم و تمام فشار رو دفاعست، و به خاطر همینه که بعضی وقتا فکر میکنم دفاع بد کار کرد، در صورتی که فضاهای خالی پوشش داده نشد و درگیری انجام نشد، پس وقتی فشار زیادی رو دفاع باشه خلاصه از یه جایی روزنه ایی یا اشتباهی پیدا میشه واسه گل خوردن 

• حامد, Orphée, eⁿzº و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
dme48gukzvs8_t.jpg

Escanor

Escanor

Goodbye Baby

• اعضا
  • 1312 ارسال

@GioVanni Agnelli

- کلمه ی فکت پیش از این برنامه ای که شما میفرمایید، اینجا استفاده میشد. فکر میکنم یادتون نیست.

- توی یک سیستم هر شخص با توجه به رده اش تا یک حدی تاثیر میذاره و افرادی که در رده های پایین تر قرار دارن  از سیاست هایی که در رده های بالاتر تعیین شده پیروی میکنن و با توجه به اون سیاست ها انتخاب میشن. برای مثال توی همین یووه. تا قبل از کنار رفتن ماروتا و نفر اصلی شدن پاراتیچی خرید های ما اقتصادی بود. سیاست باشگاه به سمت برندسازی رفت. به همین خاطر ماروتا که به نظر موافق این حرکت نبود و مدیریت فرد درستی برای این کار نمیدیدش رفت، پاراتیچی اومد و خرید های گرون شروع شد. این چیزی نبود که پاراتیچی خودش تصمیم بگیره انجامش بده یا مربی ازش خواسته باشه. مدیریت اینطور سیاست گذاری کرده بود. یا برای مثال زمانی که آلگری درخواست تغییرات اساسی در ترکیب داد مدیریت اون رو درست ندید و بعد هم با هم قطع همکاری کردن.

- شخصا موافق بازگشت آلگری بودم. فنش نیستم. به نظرم با توجه به بازیکنایی که داریم تا الان نسبتا خوب کار کرده و پیشرفت رو در تیم میشه دید به خصوص در دفاع. هنوز به سهمیه امید دارم. از دید من با این خط هافبک بدون هارمونی، بدون ماشین گلزنی مثل رونالدو سهمیه گرفتن هم کار هر مربی نیست. به این دلیل من دوست داشتم آلگری برگرده چون جزو معدود نفراتیه که مدیریت باهاش مشکل شخصی نداره و از بازیکنای ضعیف میتونه خوب بازی بگیره. اگر سهمیه رو نگیره قطعا خوب کار نکرده. باید واقعیت رو پذیرفت که فعلا حد ما نهایتا سهمیس. حقیقت دیگه اینه که فصل ساری باید قهرمانی رو از دست میدادیم. تا قبل تعطیلی های کرونا فرم خوبی نداشتیم و فرم لاتزیو وحشتناک بود. بعد نعطیلی های کرونا نابود شدن و ما چند هفته خوب بودیم و بعد برگشتیم به شرایط قبل. اینو گفتم که بگم مشکلات ما متعلق به این فصل نیست. پیش از این  حداقل سه فصل رو درست حرکت نکردیم.

-  ما ترکیبی نداریم که حتی در حد رقابت برای قهرمانی باشه. توانایی بازی سازی به کنار، خلق موقعیت هم که هیچ، این فصل مهاجم تموم کننده هم نداریم. مشکل تموم کنندگی موارتا و کیفیت نازل کین واسه این فصل نیست. از طرفی هافبک هامونم گل زن نیستن.

یک سری ها مثل ساندرو مدت ها قبل تموم شدن و باید میرفتن.

بازیکنای زیادی داریم که ذهنیت ضعیفی دارن. برای مثال آرتور همون کسیه که نیمکت بارسا رو به فیکس هر تیمی ترجیح میداد و الانم به تمرین دیر میرسه یا سه مربی اخیر یووه عین یه جمله رو در مورد ربیو دارن میگن. پتانسیل داری ولی باید تلاش کنی.

گلر مطمئنی نداریم و بازیکنایی داریم که تلاش میکنن اما در حد قهرمانی نیستن.

ما فقط چند بازیکن داریم که کارایی مناسب و ذهنیت برنده دارن. دیبالا و کیه لینی که اخیرا مدام مصدومن. کوادرادو که تمام بازیا داره بازی میکنه. کیه زا که اخیرا مشکلات بدنی داشته و دلیخت. برای حل این مشکل به پول نیاز هست که الان نداریم. پس زمان میبره حل این قضیه.

- نمیدونم برای بار چندمه که دارم میگم ولی فک میکنم بازم باید بگم. مقصر مشکلات و جایگاه فعلیمون مدیریته. مدیریتی که میاد به جای بازسازی و رفع مشکلات ترکیب، دو خرید به شدت گرون و غیر ضروری انجام میده و همینطور با افزایش چشم گیر دستمزدها تمام سرمایه باشگاه رو از بین میبره.

به جای کنته با شعار تغییر سبک، مربی درجه دویی به نام ساری رو میاره و بعدش با یه ژست چقدر ما خفنیم پیرلویی رو میاره که یک دقیقه مربی گری نکرده و حتی رفتار با دستیاراش هم بلد نیست.

بازیکنای تاریخ مصرف گذشته رو حفظ میکنه و میره بونوچی رو برمیگردونه که به خاطر مسائل انضباطی به میلان فروخته بودش و بازیکنای با ذهنیت ضعیف رو جذب میکنه.

- 4 دبل داخلی، 5 قهرمانی متوالی لیگ، 2 فینال لیگ قهرمانان. سوپرکاپ هام به کنار. این ها اتفاقی نیست. میلان چرا بعد آلگری آباد نشد؟ چرا این همه سال مشکل داشتن؟ جوابش سادست مشکل مدیریتی داشتن. میلان رو که برلوسکونی و مدیرای بعدی گند زدن بهش. یووه هم همین شده. وگرنه ما با آلگری هیچوقت از قبل بازنده نبودیم چون هم مدیریت به لطف حضور ماروتا کارش رو درست انجام میداد هم آلگری.

- نیاز به بیان این نیست که آلگری اشتباهات هم داره. اینکه ازش دفاع میکنم دلیلی نیست معصوم بدونمش. برای مثال بازی هایی هست که افرادی رو انتخاب میکنه که درکشون سخته و جواب ندادنشون از قبل مشخص. نمیدونم چقدربشه تو قبول کردن خرید یک سری بازیکن ها  یا درخواست نکردن بازیکنی که خلاقیت به خط هافبک بده مقصر دونستش ولی قطعا تقصیراتی داره تو این زمینه. بعضی ها به مصاحبه هاش گیر میدن که چرا گفت در حد رتبه هشتمیم. یادمه کونته میگفت ما هفتم بودیم. خب اون برای برداشتن فشار از روی تیم بود اما اینجا آلگری میخواد تلنگر بزنه به بازیکناش. کنفرانس های خبری و چیزهایی که توش گفته میشه همواره تفکر واقعی مربی نیست. باید اکثر اوقات چیزهایی رو بگید که باهاشون بتونید شرایط رو بهتر کنید یا از بدتر شدن شرایط جلوگیری کنید.

- یک موردی هم بهمن جان گفته بودید  که برای یک سری آلگری مهمتر از یووس. با احترام این صحبت ها به خیلی از کسایی که از آلگری حمایت میکنید نمیچسبه. این حرفا بیشتر برای به کرسی نشوندن حرفتونه. از طرفی نمیدونم شما چرا افرادی رو نمیبینید که اونقدر شکست آلگری براشون مهمه که آسیب دیدن یووه این وسط براشون اهمیتی نداره. این دوستان وقتی یووه با الگری نتیجه نمیگیره فقط پست میدن.

• Orphée, El rey leon, Aminvo و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

برای مشخص شدن عیار تیم فعلی من یک مقایسه ای کنم ....زمانی ک ما مارکو دیوایو با اون فینیشینگ دیوانه وارش و سرضرب زدناش رو با میکولی و یاکویینتا و الکس و زلاتان  و بعدا امائوری و حتی متری  و ووچینیچ رو در خط حمله داشتیم الان کیارو داریم؟؟؟؟؟؟؟ خوب مربی باید ابزار داشه باشه فوتبال امروز رو قشنکگ نمیبینم با بازیکنانی ک اینستاگرامی هستند . مگر یووه خرج کنه و ب شدت تقویت شه ...

• Orphée, Pinturicchio, El rey leon و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6377 ارسال
  • LocationRasht

یوونتوس اولین باشگاه تاریخ ایتالیاست که هر 3 تیم مردان بزرگسال ، زنان و تیم جوانانش بطور توأمان به مرحلۀ حذفی لیگ قهرمانان صعود میکنن... :notbad: 

• حامد, GioVanni Agnelli, El rey leon و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

JB.png

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6377 ارسال
  • LocationRasht

نیمۀ اول فصل رو با 34 * امتیاز به پایان رسوندیم که دقیقاً میشه یک سوم 102 امتیاز... چه استانداردهای جدیدی خلق میکردیم و الان چقدر فاصله گرفتیم از اصلمون! :2:

* با وضعیت فعلی لیگ و قدرت تیمها ، در نیمۀ دوم فصل حداقل 40 امتیاز میخوایم برای صعود به لیگ قهرمانان...

• حامد, Pinturicchio, GG.B1 و 14 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

JB.png

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2635 ارسال

نیمۀ اول فصل رو با 34 * امتیاز به پایان رسوندیم که دقیقاً میشه یک سوم 102 امتیاز... چه استانداردهای جدیدی خلق میکردیم و الان چقدر فاصله گرفتیم از اصلمون! :2:

* با وضعیت فعلی لیگ و قدرت تیمها ، در نیمۀ دوم فصل حداقل 40 امتیاز میخوایم برای صعود به لیگ قهرمانان...

40 امتیاز تو یه نیم فصل واسه یووه هدف دور از دسترسی نیست و با همین ترکیب هم معقول بنظر میاد. یعنی یووه 5 یا نهایتا 6 بازی اجازه لغزش داره و نباید بیشتر شه.
  • Orphée, Pinturicchio, El rey leon و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

tecra

tecra

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 2515 ارسال

این فصل چقدر مصدوم دادیم، اونم بیشتر در خط حمله که پاشنه آشیل تیم هست. امیدوارم بعد تعطیلات کیه زا و دیبالا رو در اوج ببینیم. 

در خط هافبک، (بعنوان کسی که هیچ بازیو نتونسته این فصل ببینه :1:  :fp:  :2:)، احساس میکنم تیم بیشتر نیاز به هماهنگی داره تا بازیکن جدید. از نظر اسم و رسم بازیکنا بد نیستن، لوکاتلی باید هماهنگ تر بشه و تفکرات مریض :1: مکس به مغزشون نفوذ کنه که خب زمان می بره. اگه مهاجم کلاسیک 9 داشتیم پتانسیل هافبک ها در موقعیت سازی بیشتر به چشم میومد.. 

نمیدونم مصدومیت دانیلو چقده ولی اگه برگرده میشه یه مقدار به خلاقیت حمله اضافه کنه. 

به جز اینا دیگه کار خاصی نمیشه کرد جز دعا برای شانس که یه مقدار همراه ما باشه و تیم های رقیب هم بیشتر امتیاز بدن بلکه بتونیم به cl فصل بعد برسیم. پتانسیل نفرات در این سال های اخیر یه روند نزولی مداوم داشته و همچنان ادامه دار هم هست. به این یووه در میان مدت (1-5 سال) امیدی برای cl نیست و مگه بتونیم لیگ بگیریم که سال به سال با افزایش رقبا (میلان بخصوص) کارمون سخت تر میشه.

پیر شدیم از این طرفداری یوونتوس  :fp:

• حامد, Orphée, El rey leon و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

tecra: (...)  پیر شدیم از این طرفداری یوونتوس   :fp:

محمد عزيزم، يار موافق اما كميابِ اين روزهاي فروم؛ اين فراز از نوشت‌ات آن‌قدر پر حلاوت و شهدآگين بود كه ملاحت‌ورزان را ياراي تكرا(رِ) آن نباشد    :9:  :Asemoniha.com(98):   :8:

--------------------

استنباط من از حلقه مفقوده تيم يوونتوس (پس از تماشاي بالاي 80 درصد از ديدارهاي اين فصل يووه در رقابت‌هاي داخلي و خارجي) فقر بازيكن كارا و با كيفيت است؛ پاشنه آشيلي كه ذهنيت تيم را نيز دستخوش «دگرديسي مفهومي» از «فلسفه يوونتوس» كرده است.

اين نقيصه، حتي پارامترهاي رواني انتخاب مجدد الگري را نيز كم‌اثر كرده. اين نقصان در تجميع با بُنيه‌‌ي به‌پايان رسيده‌ در جوهره‌ي انديشه‌هاي تاكتيكي الگري، تيم را به ورطه‌اي فرسايشي، رنج‌آور و ملال‌انگيز رسانده؛ موقعيتي كه در آن، نه هوادار شوقي براي تماشا و پيگيري موجز احوالات تيم محبوبش دارد و نه اخبار و روياپردازي‌هاي ترانسفرينگ هيجاني در قلب‌هاي زخم‌خورده آنان ايجاد مي‌كند.

اگرچه كرونا از يك سو حقيقتي تأثيرگذار در منظومه واقعيت‌هاي تيم است، اما از سوي ديگر نيز يك سرپوش، و بهانه‌اي توجيه‌كننده براي فرار از پاسخگويي به دغدغه‌هاي طرفدارانِ مجروح(!) شده است.

شايد بتوان با انگاره «استقرار يوونتوس در دوره فطرت و اُفت» از اين روزهاي كدر و طاقت‌فرسا عبور كرد اما طلوع آفتاب دل‌انگيز فرداها؛ اين حضيض، سنگلاخ‌ها و قصورات را تفكيك و عيان خواهد كرد.

• Orphée, eⁿzº, El rey leon و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Tu sei la squadra del cuore

sempre in campo undici eroi

vinci l'impossibile e vai

Ti seguiremo anche noi

mee present

mee present

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1518 ارسال

- یعنی قشنگ پستی که دادم و علنا گفتم از آلگری متنفر هستم رو گرفتی دستت و هر جا که میری میگی !

آفرین، تو خوبی !

اتفاقا اون پست رو به عمد دادم (البته که از آلگری متنفرم) ولی میخواستم آدم های اینجا رو "بهتر" بشناسم.

خدا پدر و مادر سازنده "شب های مافیا" رو بیامورزه که کلمه "فکت" رو وارد ادبیات دوستان کرد !!

فکت میخوای ؟!

عملکرد یووه رو ببین، چه به لحاظ فنی، چه آماری و چه نتیجه ای، همه چیز گویاست. اینکه شما نمیخوای ببینی، مشکل از شماست.

اینکه بخوام درباره گند زدن یووه صحبت کردم و کسی رو قانع کنم، بیشتر توهین به شعور خودم هست. چون همه چیز مشخص ـه.

و متاسفانه آلگری اون ذهنیت مریضی رو که وارد میلان کرد، حالا داره با شدت بیشتری به یووه تزریق میکنه. قبول کردن اینکه تیمی هستیم در حد رتبه 5،6 و 7 جدول ...

ببخشید دیر پاسخ می دم. 

یعنی این پست شما بیشتر ترور خودت به عنوان یه منتقده. می شه گشت چهار تا نکته درآورد و گفت. اتفاقا نکات منفی وجود داره.

فکت که یه کلمه رایجه و اصن کلمه ی ناملموسی نیست مخصوصا در ایران که از یه جایی به بعد آموزش عالی بیشتر شد فکت کلمه ی نشنیده شده ای نبوده. کما اینکه اگر کسی هم این کلمه رو بهمون یاد بده خیلی مهمه چون یادگیری خیلی امر مهمیه ! 

همه ی حرف های کیفی هیچ چیزی به کسی اضافه نمی کنه. به عنوان کسی که با هنرمندا هم ارتباط داشته حتی داخل هنر هم بعضی اعداد ارقام مهمن. حالا شاید سطح اهمیت اعداد اونجا پایین باشه ولی چطور می شه فوتبال بدون ارقامش تحلیل کرد؟؟

یکی از دوستان گفته نرخ موقعیت سازی یووه پایین. من جدیدا آمار دوباره چک نکردم اما این حرف غلطه ! فکر کنم فرازم یه گریزی به آمار زده بود. نرخ موقیعت سازی یووه خوبه. حداقل قابل قبوله. نرخ تبدیل موقعیت به گل یووه خیلی بده ! (ما رتبمون بده از این نظر)

الان شما می تونی بگی یووه زیبا بازی نمی کنه اما یووه برنامه تهاجمی نداره حرف نادرستیه ! به شدت. یووه برنامه تهاجمی داره. برنامش موثره. نرخ موقعیت سازی داره. تازه آلگری این کارو تو هفته های اخیر با یه برنادسکی کوادرادو کرد ! یووه نرخ گل زنی پایینی داره والی رتبه بهتری داشت. 

چطور بدون آمار ارقام یه عالمه کلمه می چینی کنار هم می گی قطعا درسته ! بعد می گی اثباتش توهین به شعور خودمه.  می گی چرا من باید برای شما چیزی اثبات کنم، شعور دارید برید ببینید! یه امر مشخص اعدادی رو تبدیل کردی به یه چیز کیفی. "من خوب نمی بینم." یا "این خوب نیست." (بحث اصن بازی زیبا نیستا. اون یه بحث جدای خیلی وسیعه که به بازاریابی یووه ربط داره و گند خورده تو هدف گذاریش)

می گی آمار ضعیفه ! کی گفته؟ کی درآورده ؟! تیم تو بعد دفاعی (چه شانسی چه غیر شانسی) به کلین شیت داره ادامه می ده. نرخ پرس (حدودا و خیلی کم) و نرخ های دفاعی بهبود پیدا کرده. کدوم آمار جزء رتبه جدول حرف تو رو اثبات می کنه ! 

من تو حوزه تهاجمی حتی اصن حرفای بچه ها رو درک نمی کنم. آقا اگر بحث کی پاسه. تیم خوب کی پاس می ده. اگر بحث موقعیت سازیه نمی گم بهترین کار ممکن رو می کنن ولی بد نیستن. اگر بحث کارای تاکتیکیه، همین الان چند تا جا هست داره تحلیل می کنه تیم چقدر برنامه داره. البته که اشتباهات آلگری هم می ده بهمون. مثلا نرخ گل سازی مثه اینکه پایین اومده نسبت به بازی هایی که دیبالا بود تا یووه گل نخوره. ترسیده (من اینو اصلا چک نکردم)

یعنی بحث مشخصه چی می شه.

یا یه جایی یکی نوشته بود آلگری بلد نیست به جوونا بازی بده. بی استدلال!

بی خیال! طرف تو کنفرانس گفت پلگرینی جایگزین ساندرو حساب می شه ، فردا پلگرینی باز گذاشت فیکس (این یعنی چی؟). و اگر مصدوم نمی شد باز فیکس بود. به کولو تا قبل مصدومیتش فیکس بازی می داد چند بازی. به خاطر کولو اصن 4231 ریخت (و به خاطر دیبالا البته). دلیخت بیشتر از کیلینی و بونوچی بازی کرده این مدت. این اگر جوون گرایی نیست پس چیه؟ طرف دوینتر فیکس بازی داد. بگو تو اصلا بازی غیر مهم. قبلا این کارو کرده؟ خب داره الان بازی می ده. اگر بحث بازی نکردن امثال سولست. بازی ونیز سوله اومده ضربه آزاد زده تو شکم مدافع! طرف باید بره مثه بقیه یه ذره اعتماد به نفس بگیره برگرده.

بحث انقدر کیفی خیلی بده. اصن چیزی معلوم نیست. 

الان دوستان می رن تو پست ساری می گن کاش بودی ، می ترکوندی، به جاهای بزرگی تیمو می بردی ! بعد ساری تو لاتزیو با دو تا هافبک خیلی بهتر از هافبکای یووه، داره خون بالا می یاره ! آمار و ارقامش بده. 

جالبه که اگر آلگری آمارو همینطور ادامه بده تهاجمی ترین فصلش ممکنه بشه (احتمالش پایینه)

دوستان انگار یادشون نمی یاد قدیما بازی رم، هیگوآین یه دریبل زد پشت محوطه کوبید تو گل، بقیه بازی یووه تقریبا هیچ کار موثری نکرد! رخت و خواب انداخته بودن تفریحی فوتبال می زدن. تو همین دوران آلگری

شما الان از کسی که بهترین گلزنش رو نداره و کلی مصدوم داره چه توقعی دارید

یه حرف دیگه هم هست چرا پرس نمی کنه مثه سیتی ! بی خیال  :fp: طرف دو تا فشار آورد، سه تا بازیکنش دو ماه نیستن ! می خواین براتون چی اجرا کنه تو زمین ! فول اتک فول پرس با این نیمکت؟

در هر صورت من اصلا نمی پذیرم این حرفا رو. بحثی هم باز نمی شه که آدم بره جلو. بحث همون تنفره ولاغیر. و این خوب نیست. کونته کاپیتان یووه بود. خیلی هم خفن بود. خودش گذاشت رفت. کسی بیرونش نکرد. آلگری اومد بهتر نتیجه گرفت. تقصیر آلگریه؟ از همه مهمتر همین الان کلی نکته منفی هست. حداقل اونا رو پیدا کنیم بگیم.

خیلی بده تو فروم تخصصی یووه که شلوغم نیست دو هفته یه بار پست بذاریم بگیم این چه بازی ای بود کردیم ! (این پست طولانی من نهایتا یه ربع وقت ببره)

• Orphée, El rey leon, tecra و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال

^^^^

دقیق حرفای درستی زدی، آلگری عملکردشو ثابت کرده، 2تا فینال اروپا با اون بازیکنا کم نیست، این فصل هنوز تموم نشده 

• tecra و Senmorta از این پست تشکر کرده است
dme48gukzvs8_t.jpg

Buffon2003

Buffon2003

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 516 ارسال

وضعیت یوونتوس رو می بینی انگار بعد کالچوپولیه

تمام بازیکنان مطرح تیم در آستانه خروج قرار دارند و وضعیتشون مشخص نیست 

یک سری ستاره های سابق هم به آخر دوران بازی رسیدند 

روی هیچ بازیکنی نمیتونی حساب کنی ... خیلی عجیبه 

مدریت تیم شاید نیاز به تغییر اساسی داره 

کرونا و شکست در قمار سوپر لیگ ... شاید این دو تا بی ارتباط با وضعیت الان ما نباشند

• saeed-nedved, حامد, Orphée و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6377 ارسال
  • LocationRasht

- موراتا شخصیت قوی نداره و میدونه که یووه بدون ترس از نپذیرفته شدن ، هدف اول ، دوم و سومش ولاهوویچه ...

- ساندرو بزودی با مبالغ 5-6 میلیونی به چلسی لینک میشه و سائول هم بصورت قرضی به یووه...

- یووه قبلاً 10 میلیونِ تمدیدِ قرض یکسالۀ موراتا رو به اتلتیکو پرداخته و بارسا یا تیمهای دیگه باید این مبلغ رو بهش بدن.

همچنین این مبلغ از اونجایی برای یووه مهمه که موراتا دو سال کامل در ایتالیا ساکن نبوده و شامل قانون جدید تخفیف مالیاتی ایتالیا نمیشه...

- نه اوبامیانگ میاد ، نه مارسیال ، نه دپای (آلگری نمیخوادش) ، نه مارکوس تورام ، نه کاوانی ، نه موریل ، نه میلیک ، نه اوریگی و نه اسکاماکا (بدلیل آمارش ، مشتریها و مدت زمان قرارداد) ...

- یووه با ولاهوویچ به توافق رسیده و تنها آلترناتیو ایکاردی هست بدون اجبار در دائمی کردن قراردادش...

#پائولو_نونمولو

=-=-=-=-=-=-=-=-=

اُمیدوارم ولاهوویچ همون خرید خاص خانوادۀ آنیلی به مناسبت 100 اُمین سال حضورشون در یوونتوس باشه... :174:

• saeed-nedved, eⁿzº, El rey leon و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

JB.png

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

1 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی

D E L P I E R O